PDA

View Full Version : Cu cine doriti sa jucam Supercupa?



Shinnok
6th January 2013, 01:39
Pentru ca, pe persoane fizice, suntem deja campionii lu' Miticutza, userii sunt rugati sa voteze aici cu cine isi doresc sa joace Steaua Supercupa Romaniei.

Shinnok
6th January 2013, 01:43
As dori cu Otelul sau cu Petrolul, am votat Petrolul deoarece cred (nu sper) ca astia vor castiga Cupa.

Hingherul
6th January 2013, 01:50
la valoarea noastra nu raspund decat la threaduri care vizeaza supercupa Europei nu trofeul nehalitilor in care sunt angrenate saraciile din campionatul nostru :D

SwedishMafia
6th January 2013, 01:57
cu tika taka Barcelona.dupa sevilla,sa-i batem si in supercupa!:D

Hingherul
6th January 2013, 01:58
asta daca ii prindem liberi. sa nu aiba vreun amical cu rasii :))

delaoltenia
6th January 2013, 11:12
Pentru ca, pe persoane fizice, suntem deja campionii lu' Miticutza, userii sunt rugati sa voteze aici cu cine isi doresc sa joace Steaua Supercupa Romaniei.

Shinn,cu amaratii din groapa,dar anul asta nu se poate.:D

Snake_21
24th January 2013, 21:57
Shinnoace gand la gand :D

florian.X
24th January 2013, 22:12
las'o dreq de supercupa,mai bine jucam finala EL :))...voiam cu gloria buzau,dar nu stiu daca mai exista :))
gigi ar fi vrut o supercupa Steaua Bucuresti- Steaua Bucuresti :happy

delaoltenia
25th January 2013, 11:19
Am vaga impresie ca la profil ti-ai ales intentionat gresit echipa.In fine!

florian.X
25th January 2013, 12:51
o fi, daca zici tu...

MariusTR
25th January 2013, 12:53
Am vaga impresie ca la profil ti-ai ales intentionat gresit echipa.In fine!

Eu am zis asta dupa primele lui 5 posturi. Dupa care a venit cu poze de pe stadion cu amicii lui... Omul e anti-Steaua e clar, dar mai clar e ca are si ceva ce nu bate fix in capul lui... o fi de la ceva socuri...

florian.X
25th January 2013, 12:58
Eu am zis asta dupa primele lui 5 posturi. Dupa care a venit cu poze de pe stadion cu amicii lui... Omul e anti-Steaua e clar, dar mai clar e ca are si cvea ce nu bate fix in capul lui...

ntzntzntz...ai dedus tu asta??? esti foarte tare,frate!!!...
cred'ma,am ajuns de cativa ani la concluzia ca in viata sunt lucruri mult mai importante decat o echipa de fotbal!!! incearca si tu,sa vezi ce bine e...
and il grande ciobandante are un mare merit in starea de scarba care mi'o provoaca managerierea acestui club :)
in fine,n'am de gand sa ma contrazic cu voi,imi pasa foarte putin de ceea ce credeti ...

MariusTR
25th January 2013, 14:45
in fine,n'am de gand sa ma contrazic cu voi,imi pasa foarte putin de ceea ce credeti ...
Esti atat de dezorientat, incat nici tu nu stii ce trebuie sa crezi :groggy:
Esti un pseudo-stelist dezorientat.

florian.X
25th January 2013, 14:48
Esti atat de dezorientat, incat nici tu nu stii ce trebuie sa crezi :groggy:
Esti un pseudo-stelist dezorientat.

:)) aprecierile tale ma onoreaza...rar ti'e dat sa coboare un zeu pe pamant si sa'si spuna o parere despre persoana "ta" :))

delaoltenia
25th January 2013, 19:31
o fi, daca zici tu...
eu zic ca esti un tip ok pana acum,daca vrei sa dezvoltam
stelismul tau lasa insa loc de interpretari,si nu din vina mea
cam atat,nu cred ca-i motiv de suparare.

florian.X
25th January 2013, 20:45
eu zic ca esti un tip ok pana acum,daca vrei sa dezvoltam
stelismul tau lasa insa loc de interpretari,si nu din vina mea
cam atat,nu cred ca-i motiv de suparare.

aaa nu,ca nu ma supar,stai linistit :D...nu am de ce...dar fiecare cu conceptiile lui, si copilariile astea care le insinueaza unii ca unul e mai stelist decat celalalt,sau alte labareli d astea de gradinita...
cum am zis,am ajuns la concluzia ca sunt lucruri mult mai importante in viata decat sa ma consum pentru o echipa de fotbal,fie ea si echipa mea de suflet. nu cred ca ar trebui sa ma invete unii dup'aici cum e cu stelismul si ce inseamna sa iubesti cu adevarat o echipa, pentru ca daca faci misto de ceilalti asta nu "te" face mai destept decat ceilalti si p ceilalti mai prosti decat "tine". intai tre' sa fii om,si dup' aia suporter. daca nu esti om,esti un kkt si atat :)

Shinnok
3rd June 2013, 04:10
am zis bine :D