PDA

View Full Version : Ponturi Johnny D



Johnny D
26th December 2012, 18:38
Avand in vedere ca pana la urma debutul lui Nadal dupa 6 luni de absenta e la Doha, recomand 3 tipuri de pariuri pe toate meciurile lui: 1-victorie pt adversar, 2-over sau chiar 3-over si victorie pt adversar simultan! Cotele cred ca merita jucate dar va fi interesant ce cota va avea si Nadal la victorie in acest meciuri! Chiar va fi foarte interesant de studiat cotele meciurilor lui Nadal la toate casele de pariuri, mizez pe o oscilatie intre casele de pariuri in acest sens!:)

Johnny D
27th December 2012, 00:06
Maine sunt 2 meciuri la Abu Dhabi si le-as juca asa: Ferrer - Berdych 1 iar Murray - Tipsarevic 1 si/sau 1 si over!
Daca acest tichet l-as juca sa zicem cu 10 RON, as pune un 2-4 RON pe Ferrer - Berdych 1 si Murray - Tipsarevic 2 si over, sa ma acopar, deoarece e cota mare in acest caz si cred ca Tipsy poate sa-l bata pe Murray care nu mereu e cu mintea la joc, dar mi-e greu sa cred ca nu face Murray macar over-ul!

Cristy RVD
27th December 2012, 12:09
Foarte interesanta ideea ta din primul post. Eu o sa joc martingale pe victoria lui Nadal la jucatori de top 10 atunci cand va reveni spaniolul.

Johnny D
27th December 2012, 17:28
Maine sunt 2 meciuri la Abu Dhabi si le-as juca asa: Ferrer - Berdych 1 iar Murray - Tipsarevic 1 si/sau 1 si over!
Daca acest tichet l-as juca sa zicem cu 10 RON, as pune un 2-4 RON pe Ferrer - Berdych 1 si Murray - Tipsarevic 2 si over, sa ma acopar, deoarece e cota mare in acest caz si cred ca Tipsy poate sa-l bata pe Murray care nu mereu e cu mintea la joc, dar mi-e greu sa cred ca nu face Murray macar over-ul!
Epic Fail! Am jucat 4 tichete 1 solist Murray si Ferrer, 2 tichete solist Ferrer si scor corect 1:2 cota de 8 pe Tipsarevic!
Din 3 rezultate posibile care mi-ar fi fost bune: 2-0, 2-1, 1-2, a iesit al 4-lea adica 0-2 si m-a culcat de tot... Murray praf!:))

croco2007
13th January 2013, 23:03
Nu se merita sa joci la Tenis scoruri corecte :-d mi se pare un sport la care ambii jucatori au sanse egale

Johnny D
1st February 2013, 14:06
Eu rar joc scor corect, dar la solisti ori imi ies toate ori pierd mereu doar pe un meci!:))

Johnny D
25th February 2013, 09:00
Medina GA - Niculescu azi, 1 solist! COTA DE PESTE 2!!! 90% sanse de victorie pt iberica, PONTUL ZILEI!!!!

Johnny D
26th February 2013, 00:12
Pacat ca nu mi-a iesit pontu zilei, Medina era sa rupa fileul de nervi in decisiv dupa prostiile care le-a facut in acest meci, si asta e basta! Niculeasa e o defensoare extraordinara, dar niciodata nu ma gandeam ca o sa poata reduce la nervi aprinsi si o gladiatoare de procentaj agresiv ca si Medina!


Maine mai am un pont care-l vad 90% de data asta la masculin, Lorenzi - Paire, cote echilibrate dar eu il vad clar pe Lorenzi castigand! Lorenzi e zgurist bun si nu prea inteleg eu ce cauta Paire pe zgura, el e jucator de mana si talent, daca imaginatia mea ma ajuta, cred n-are nici o treaba cu jocu pe zgura si va gresi in prostie, eu o sa pariez pe asta, ramane de vazut ce va fi!
Si meciul direct o arata 2-0 pt Lorenzi in singura lor intalnire de hard, pe zgura ar trebui sa stea situatia si mai dezechilibrat!
N-am avut chef sa mai scriu o data, evident.

Johnny D
10th March 2013, 10:24
Pariuri Bet Cafe:
Querrey - Karlovic H2(+3.5) cota 1.5
Blake - Tsonga H1(+5.5) cota 1.5
Davydenko - Del Potro 2 cota 1.3
Murray - Donskoy H2(+7.5) cota 1.5!!!! PONT!
Bryan/Bryan - Isner/Querrey 1 cota 1.3
Cirstea - A. Radwanska 2 cota 1.1
Errani - Larsson 1 cota 1.15
Llodra - Raonic 2 cota 1.35(flashcore)
Azarenka - Flipkens 1 cota ??
Kerber - Wickmayer 1 cota ??
Vesnina - Wozniacki 2 cota ??
Kirilenko - Burdette 1 cota 1.3
De exploatat in combinari: Ivanovic - Barthel 2 cota ??
De exploatat in combinari: Kvitova - Tsurenko 2 cota 3.5
De exploatat in combinari: Muguruza - Rybarikova 1 cota ??

aLLiin
10th March 2013, 12:25
Cam riscant!

Johnny D
10th March 2013, 19:54
Apoi astea-s sfaturi, io asa cred ca ies, tu poti sa te ajuti in a nu pune impotriva lor, nu neaparat sa pui pe ele, asta e marele ajutor al unor ponturi!;) De exemplu, am vrut sa pun intr-o seara CL, Valencia - Lille 1, Norjelland - Chelsea 2 si Bate Borisov - Bayern 2, apoi l-am auzit pe unu ca vrea sa puna pe Bate Borisov 50 ron, cand am auzit n-am mai pus pe Bayern, si bine-am facut!:))

Johnny D
10th March 2013, 22:54
Murray - Donskoy H2(+7.5) cota 1.5!!!! PONT!

5-1 Broscoi!:happy:happy Clar pontu zilei!:P

sannicola
10th March 2013, 23:08
Pai iese se termina 7-5,6-0 pentru Murray :o:.

Hopshio
10th March 2013, 23:31
5-7 6-1 6-1

Johnny D
11th March 2013, 16:59
Pai iese se termina 7-5,6-0 pentru Murray :o:.
N-avea cum, alea erau fabulatii!:)) Am facut singura prostie ieri pe Karlovic, acolo n-am gandit-o bine, iar pe Tsurenko era bine sa fi jucat handicap dar a fost aproape s-o intoarca pe Kvitova asadar acel pariu n-a fost chiar asa departe de adevar.


Azi am asa ponturi
Baza:
Nieminen - Anderson 2 cota 1.45
Hewitt - Wawrinka 2 cota 1.40
Kerber - Wickmayer 1 cota 1.35
Vesnina - Wozniacki 2 cota 1.30
Azarenka - Flipkens 2:0 cota 1.18

Combinari 1/7, 5/7, 6/7 cu sume tot mai mici:
Dinamo - Chiajna 1 cota 1.55
Nadal - Mayer H2 +6.5 cota 1.60
Janowicz - Gasqet H1 +4.5 cota 1.50
Dodig - Federer H1 +6.5 cota 1.50
Peng - Stosur H1 +4.5 cota 1.85
Ivanovic - Barthel 2 cota 1.80
Muguruza - Reybaricova 1 cota 1.90

Barthel se poate juca si in baza, eu am jucat-o in cateva baze deoarece sunt aproape convins ca o sa invinga iar la cota aia, merita cu tupeu!:ok: Ar mai fi de jucat in baze mai mici: Bryan/Bryan - Isner/Querrey 1 cota 1.25 si HC Zalau - Itaxo 1 cota 1.07.;)

El Pistolero
11th March 2013, 18:02
N-as fi asa sigur de Barthel. Nu stiu de ce e favorita ea. Ana mi se pare la un nivel bun, cel putin asta a aratat in ultimele meciuri.
La fel nu inteleg ce ii cu cota aia pe U.Radwanska. Prea mare cota, merita incercata.

Johnny D
11th March 2013, 18:24
N-as fi asa sigur de Barthel. Nu stiu de ce e favorita ea. Ana mi se pare la un nivel bun, cel putin asta a aratat in ultimele meciuri.
La fel nu inteleg ce ii cu cota aia pe U.Radwanska. Prea mare cota, merita incercata.
Apoi ea nu e favorita, e meciu de 50-50 dupa cote, dar in opinia mea e foarte buna pe atac si aparare, iar Ana are probleme mari cu apararea, nu-i plac jucatoarele reactive care se stiu apara foarte bine! Eu zic ca merge aproape sigur pe Barthel; intr-adevar cota pe Ursula e cam mare, ar merita incercata insa Hampton asta ma seaca rau cu imprevizibilitatea ei... nu simt meciul de aia nu l-am recomandat, dar asa dupa o logica rece ar merita incercat in combinari la o cota de 2.7-3 atata cat are.

Johnny D
13th March 2013, 11:45
Azi sunt foarte multe meciuri bune de jucat la handicap pe outsideri!

Simon - Anderson 2 cota 1.45
Raonic - Tsonga H1 +3.5 cota 1.50
Berdych - Gasquet H2 +3.5 cota 1.50
Federer - Wawrinka H2 +5.5 cota 1.40
Nadal - Gulbis H2 H2 +4.5 cota 1.55
Berloq - Murray H1 +7.5 H1 cota 1.50
Haas - Del Potro H1 +5.5 cota 1.50
Djokovic - Querrey H2 +6.5 cota 1.50
Kvitova - Kirilenko H2 +5.5 cota 1.50
Errani - Sharapova H1 +6.5 cota 1.45
Bayern Munchen - Arsenal Londra GG, 3+ cota 2.04

Johnny D
16th March 2013, 13:26
Eu am jucat la contra pe Del Potro, avea cota de 3 era si norma!:))
Azi o sa joc iar tot asa, insa nu cred ca mai joc la victorie, joc doar handicap +5.5 ca si contra la victoria sarbului, posibil e sa iasa ambele! Un lucru de care sunt absolut convins e ca argentinianul n-o sa poata fi batut intr-un asemenea hal ca si Tsonga de Nole.
Desi daca ma gandesc mai bine, ar merge parca mai usor -3.5 si la Nadal si la Djokovic, are cota mai buna decat +5.5 la argentinian!
Nadal - Berdych H1(-3.5) cota 2.25 :ok:
Djokovic - Del Potro H1(-3.5) cota 1.6 :ok:
Djokovic - Del Potro H2(+5.5) cota 1.45 :no:
Ce ziceti?:D

Johnny D
25th March 2013, 12:17
Supermare pont: Errani - Ivanovic 1 cota 1.80! BAZA si COMBINARI!!!:yeah::yeah::yeah::D
Altele ce-ar merge:
Goffin - Almagro 2 cota 1.20 baza
Dimitrov - Murray 2 cota 1.10 baza
Tsonga - Nieminen H2(5.5) cota 1.45 baza si/sau combinari, chiar H2(4.5) cota 1.70 baza si/sau combinari
Falla - Berdych H1(6.5) cota 1.50 baza si/sau combinari
Raonic - Querrey 2 cota 2.65!!!! combinari As fi jucat pe Raonic daca cotele ar fi fost 1.60 cu 2.15 cum era normal, dar 1.60 cu 2.65, joc pe Querrey! E mult prea mare si d.p meu d.v. americanul e mai bun la jocul de teren, eu unul incerc sa exploatez cota!
Muguruza - Li H1(5.5) cota 1.75 combinari
Serena - Cibulkova H2(8.5) cota 1.45 combinari
Vinci - Cornet 1 cota 1.30 baza
Radwanska - Stephens 1 cota 1.30 baza
Cirstea - JJ 1 cota 2 combinari

Hopshio
25th March 2013, 12:21
Ivanovic pont! :d

Johnny D
25th March 2013, 12:37
Da-ti 2 palme si revino la realitate inainte sa-ti pierzi banii! Pont!:D

Hopshio
25th March 2013, 12:54
:)) eu daca as juca ceva la meciul ala..as juca ana :X

El Pistolero
25th March 2013, 12:56
Fara ezitare Errani. 99% sanse sa castige. ;)

In schimb nu se merita juca pe Aga la cota aia. Nu prea joaca mare lucru, s-ar putea sa o scoata Stephens.

Johnny D
25th March 2013, 13:05
M-am gandit si eu la treaba asta, bun sfat, mersi!
Insa... nici Stephens nu prea joaca mare lucru, si de aceea cred ca Aga se va impune clar mai usor decat a facut-o in turul precedent.

:)) eu daca as juca ceva la meciul ala..as juca ana :X
Si eu as juca-o pe Ana, dar nu la tenis!:D
Ai grija sa nu faci confuzii intre cum ai vrea s-o joci, ca eu nu fac!:))

Hopshio
25th March 2013, 13:10
vedem diseara :D

Johnny D
27th March 2013, 11:29
Am vazut, tu ai vazut!?:D L-am vazut si pe Djokovic cu o seara mai incolo, care mi-a mancat tot sporu luat pe Errani!:rolleyes:

Johnny D
3rd April 2013, 14:37
Mare pont, tenis: Burdette - Lisicki 1 cota 2.9!
Alte meciuri bune:
Tenis: Pavlyuchenkova A(Rus) v Mrdeza T 1 cota 1.25
Tenis: Voskoboeva G(Kaz) v Morita A(Jap) 2 cota 1.45
Tenis: Soler-Espinosa S(Spa) v Wozniacki C (Den) 2 cota 1.25
Tenis: King V(SUA) v Petkovic A(Ger) 2 cota 1.25
Tenis: Garcia C(Fra) v Jankovic J(Ser) 2 cota 1.15
Tenis: De Schepper K v Meffert D 1 cota 1.35
Tenis: Gojowczyk P v Young D(SUA) 1 cota 2
Tenis: Vekic D v Radwanska U(Pol) 2 cota 1.45
Tenis: Babos T(Ung) v Ivanovic A(Ser) 2 cota 1.1
Tenis: Puig M v Williams V(SUA) 2 cota 1.25
Fotbal: Real Madrid - Galatasaray 1 cota 1.20 (chiar si 1 si 3+ sau handicap 1)
Baschet: Boston Celtics v Detroit Pistons 1 cota 1.30
Handbal: Macedonia v Spania 2 cota 1.25
Handbal: Norvegia v Franta 2 cota 1.25

SwedishMafia
3rd April 2013, 21:01
Mare pont, tenis: Burdette - Lisicki 1 cota 2.9!

La scorul 6-3,2-0 + serviciu pentru blonda,bura a avut cota 11 pentru victorie.Tenisul e cel mai blatist sport la pariuri.:rosu:

Johnny D
3rd April 2013, 21:01
3.5 prins pe Burdette!:ok: Aia 2.9 a fost momeala, au schimbat ei pe sitte habar n-am dc, in fine!
Nici pariorii profesionisti n-o prindeau p-asta!:D

La scorul 6-3,2-0 + serviciu pentru blonda,bura a avut cota 11 pentru victorie.Tenisul e cel mai blatist sport la pariuri.:rosu:
Nu e nici un blat amice, Lisicki e foarte retardata, asta e tot!:P
Si scorul n-a fost 6-3 2-0, ci s-a mers cap la cap pana la 3-3, a fost 6-3 4-3 cu break pt Lisicki, atat, in rest s-a mers cu serva in setu 2!

aLLiin
3rd April 2013, 21:06
Bravo! Excelent pont.pacat ca nu am jucat.

Johnny D
3rd April 2013, 21:14
MS! Incerc sa gasesc surprize sau cote bune unde pot si le postez!:sneaky:

aLLiin
3rd April 2013, 22:10
Asteptam si maine. Dar anunta mai raspicat.

Hopshio
3rd April 2013, 23:58
uite ma ca nu am avut incredere in tine.. :D

Johnny D
17th April 2013, 10:21
Roger Vasselin pentru azi, pont!:D
Nu stiu daca o sa bata dar are o cota de 10 si-a jucat senzational in ultima vreme pe zugra, iar Murray si zgura, vaca si baletu!
Unde mai pui ca e si la primu lui meci de zgura pe cea mai inceata zgura existenta dupa aproape un an!:)) Eu cu siguranta il joc!;)

Johnny D
18th April 2013, 08:00
Hai ca asta nu mi-a iesit clar, dar azi mai incerc tot pe Murray una:
Wawrinka - Murray 1 cota 3.25!:D

Johnny D
20th April 2013, 13:46
Pont lejer azi cu care aproape-ti dublezi banii:
Copil - Starace 2 cota 1.80 la Bet Cafe si 1.85 la Superbet!
Lejereanu!:ok::sneaky:

Johnny D
1st May 2013, 13:19
Barcelona - Bayern Munchen H1(-1) cota 2.80 Mi se pare un pariu foarte bun pt azi, care iesea si ieri pe Real Marid dar azi cu atat mai mult ar trebui sa iasa cu cat Barca are nevoie de si mai multe goluri!:yes:

Johnny D
2nd May 2013, 00:06
Epic fail, si aici!:rolleyes: Macar de stiam ca Messi nu va juca...

Johnny D
20th October 2013, 11:04
Ferrer 1.55, Caro 1.15 mi se par ponturi! La fel e de pus si pe Halep care are cota 2!
Cei car vor sa puna pe Stosur tot cota 2 au, 2 cu 2 doar la Bet Cafe, cea mai buna agentie de pariuri in ceea ce priveste cotele!:cool:

Leul Oltean
20th October 2013, 11:07
Fara gluma, pe tennis M si fotbal Anglia, Johnny concureaza la titlul de cel mai tare tipster de pe forum ! :)

Capitanu.Burcea
20th October 2013, 11:15
Johnny, dar de ce nu va place, ma, Baby Federer? :P La ce a aratat Ferrer, ieri, nu ar trebuisa fie cotele mai stranse?

Este, intr-adevar! :ok:

Johnny D
20th October 2013, 14:39
Ferrer bate alde Tsonga, Del Potro si Berdych pe banda rulanta, cum sa-i dea cota exagerata cu Dimitrov!?:))
1.55 e arhisuficient, l-am jucat pe toate biletele!;) Sper Mahut sa nu ma faca si Gascoi, ca si pe ei i-am jucat!

Fara gluma, pe tennis M si fotbal Anglia, Johnny concureaza la titlul de cel mai tare tipster de pe forum ! :)
Totul se reduce la incercarea de vizualizare a stilurilor de joc, in fotbal e mai greu de vazut, in tenis e mai usor.
Totodata problema e ca tenisul e mai oscilant ca fotbalul, in fotbal o data ce le vizualizezi desi e mult mai greu, e mai plauzibil sa-ti iasa!
Intre Arsenal si Napoli de exemplu e o clasa mare de valoare, si s-a vazut pe Emirates, nu m-ar mira sa-i batem si acolo!
Cu Dortmund insa va fi foarte greu, cred ca ambele marcheaza e un pariu bun, noua ne convine si egalul! E greu de prevazut acest meci!

Poate m-as pricepe si la Spania si Italia, dar nu-mi plac campionatele alea, doar Anglia urmaresc, crem de la crem!;)
Si echipele de CL, binenteles! Astfel de echipe se urmaresc in Europa, ce fac in campionatele lor e important, dar nu total relevant pentru o anticipare in comportamentul european, campionatul Italiei de exemplu mi se pare foarte slab, mai ales ca aia nici n-au toti terenuri de calitate, parca ma uit la campionatul Romaniei de acu 5 ani, dezgustator, mai bine nu ma uit!:))

Johnny D
20th October 2013, 15:17
Dar Gascoi e praf si pulbere, ca de obicei cand pun io pe el, asa fu si saptamana trecuta cu Pospisil, joaca tenis doar dupa ce e pierdut setu, fereasca Dumnezeu sa joace cat scoru e egal, doar dupa ce e condus cu break il apuca, genial de retardat!:))

Leul Oltean
20th October 2013, 15:21
Ei bine, la tennis M - sectiunea Gasquet sunt mai tare ca tine.
Sunt, de asemenea, foarte tare la capitolele : Davydenko, Isner, Ferrer. Bilivmi. :D

Johnny D
20th October 2013, 15:56
Pana la urma totul e subiectiv, cine, cum, cand, o data poti fi tu mai bun, o data eu, o data altu, totul e la discretia parerii fiecaruia; in afara de cifre, cand te supui cifrelor acolo se vede cine e mai bun pe o anumita perioada de timp!:)
Cred ca o sa fac un concurs de precizie in tenis de anul viitor, te invit si pe tine sa participi, acolo nu mai exista nimereli, cine e mai bun castiga, cine e mai slab e mai jos in clasament, nimic subiectiv, totul dupa cifre! Si nu alegi doar un meci pe zi, kkturi d-alea, ci toate la scor corect!;)
Plus ca eu te las sa participi din orce faza a concursului, desi fazele primare sunt cele mai importante, per faza ce treci pierdi 50% din punctele fazei anterioare, dar meciurile sunt de 2 ori mai putine si sansele cresc sa-ti iasa rezultatul, e cel mai bun mod de-a face o diferenta intre cine stie tenis si cine are bulan. Aia cu o alegere pe zi mi se pare test grila, multi au bulan, cand trebuie sa le alegi toate cu scor corect si se puncteaza si pozitiv si negativ alegerea, cu totul alta macare de peste va fi!

Johnny D
20th October 2013, 17:19
Ei bine, la tennis M - sectiunea Gasquet sunt mai tare ca tine.
Sunt, de asemenea, foarte tare la capitolele : Davydenko, Isner, Ferrer. Bilivmi. :D

Am uitat sa spun ca Hopshio e cel mai tare la meciurile live!:D Eu la alea nu prea le nimeresc!:))
Azi am nimerit ceva, Gascoiu a intors dar ma tem acu ca ma face Mahut...:rolleyes:


Oricum, ponturile care le-am dat au iesit: Caro, Ferrer si cu Halep!:yes: Sau vor iesi, mai e Caro dar...:P

Johnny D
20th October 2013, 17:34
Mda, am pierdut pe Mahut dupa ce-a castigat primu set 6-1, ultimu meci ce trebuia sa-mi iasa in afara de Caro care-l consider iesit.
Dar, asa-mi trebuie daca nu pot sa ma rezum la cele 3 ponturi pe care eu insumi le-am dat!:)) Pacat ca m-am stresat degeaba la Gascoi!:rolleyes:

Leul Oltean
20th October 2013, 17:37
Eu vreau sa spun ca nu pierd niciodata pe Gasquet, Isner, Davidenko, Ferrer. :D

Johnny D
20th October 2013, 17:57
Cand pui pe ei sau impotriva lor?:))
Pe mine Mahut m-a futut epic, iar ultimul meci, saptamana asta mi-am pierdut toti banii tot pe un meci, zeci de milioane!:))
Pe Raonic alaltaieri, pe Rusia marti, numa porcarii pe un meci aproape zilnic! Rusia m-a distrus cu acel egal cu om in plus din min 90, 30 de mil am pierdut cu omu lor in plus in min 90 si plimbatu mingii la final ca le ajungea egalu si de acolo nu am mai putut sa-mi revin!:P

Johnny D
11th November 2013, 08:17
Finala TC: Djokovic - Nadal 1 cota aproximativa 1.60!
Meci cu o sansa de reusita de 99%! Rar gasesti asa sansa la o asa cota! Bani la sigur, sugestia finalului de an!:yes:

Johnny D
11th November 2013, 09:26
Mai vad un pont bun pe azi: Hidalgo G A v Dellien H 1 cota 1.7! L-am urmarit pe Hidalgo junior si se descurca foarte frumos pe zgura, acest Dellien habar n-am cine e, sanse de iesita 90%... cam mari pt un turneu de rahat, stiu, dar cred in ele!:thinkso:

Lover
11th November 2013, 12:17
Sper ca n-o sa vada casele de pariuri threadul tau, ca o sa scada cota pe Djoko la 1.01

El Pistolero
11th November 2013, 12:41
:))
Djokovic+Bryans= cota 2 la bet365. O sa joc si eu, macar daca pierde Rafa sa ma aleg cu ceva bani. :D

Johnny D
11th November 2013, 14:19
Du-te la Bet cafe 1.70*1.35=2.295;)
Eu as juca si 1.7*1.7, am impresia ca Hidalgo azi va castiga!

Sper ca n-o sa vada casele de pariuri threadul tau, ca o sa scada cota pe Djoko la 1.01
Aia de la Bet Cafe habar n-au, de-abia sa fii fericit c-au pus o cota la un meci, e de mancat o gramada de pite de pe cotele lor!:))
Daca ar scadea cota la 1.01 ar fi si mai bine, handicap Nadal +6.5 si pui 10 miliarde, ala e mai sigur decat sigur 101%!:)):happy

Cristy RVD
11th November 2013, 20:04
Mai vad un pont bun pe azi: Hidalgo G A v Dellien H 1 cota 1.7! L-am urmarit pe Hidalgo junior si se descurca foarte frumos pe zgura, acest Dellien habar n-am cine e, sanse de iesita 90%... cam mari pt un turneu de rahat, stiu, dar cred in ele!:thinkso:

Exceptional. Eu nu stiu cum poti paria tu impotriva unuia pe care nu l-ai vazut jucand. Unde mai pui ca e si foarte tanar, dar si ca i-a luat set lui Hidalgo in toate meciurile.

Johnny D
11th November 2013, 23:44
Pai l-am vazut, din pacate azi a fost praf mental sau dracu stie, a avut primele mingi de break la 4-5 si dupa ce le-a ratat si-a pierdut setul, a pierdut 5 game-uri la rand, iar doar la 4-6 1-5 pt adversar a jucat eliberat ce m-asteptam de la el sa joace tot meciul reusind degeaba 3 game-uri la rand. De aia nu e de pariat serios pe turneele astea de kkt, nu stii cand un jucator joaca la potentialul sau sau isi bate joc.
Uita-te ce face Pella cu Echazu si pe Pella cred ca l-ai vazut si tu jucand!!!!:happy:happy:happy

L-am urmarit pe Hidalgo junior si se descurca foarte frumos pe zgura, acest Dellien habar n-am cine e, sanse de iesita 90%... cam mari pt un turneu de rahat, stiu, dar cred in ele!:thinkso:
Am putut eu tot crede! Daca astia isi bat joc, totul se duce dracului in cateva minute. Si repet, l-am vazut cum joaca cand am avut pariuri impotriva lui, foarte foarte greu mi-au iesit si a aratat un joc f solid... dar cine n-are joc solid de zgura in challenger!?:))

Cristy RVD
11th November 2013, 23:48
Eu l-am luat pe Pella @ 2.05 la 0-1 la seturi.

Cu tot respectul, pariatul la ch si itf nu e pentru oricine :)

Unde naiba l-ai vazut tu pe Dellien asta jucand? Mai era un amanunt. Dellien e bolivian, meciul s-a jucat in Ecuador, e o intreaga discutie cu cine se adapteaza mai repede la conditiile de joc de la altitudine ceva mai mare.

Hopshio
11th November 2013, 23:53
el zicea ca pe hildago l-a vazut..dar nu o cred..dupa cum il cunosc eu pe johnny..nu se uita el la meci de tenis unde joaca hildago :))) i-am zis ca e greu meciu si mai bine nu punea....inainte sa inceapa partida...

buna cota ai prins la pella..cred ca il bate..avea si 2.62 la un moment dat

Cristy RVD
11th November 2013, 23:54
Pai da, eu l-am intrebat daca l-a vazut pe adversar jucand.

Pe Hidalgo l-am vazut si eu de cateva ori. Zgurist tipic, tanar, nimic iesit din comun.

Johnny D
13th November 2013, 07:46
Cu tot respectul, pariatul la ch si itf nu e pentru oricine :)
Observ(Polansky - Smethurst 0-2, Londero - Lorenzi 2-1, etc), dar eu nu pariez live, n-am timp de asa ceva!:P
Si nu pe Dellien, doar pe Hidalgo l-am vazut!:P


Pe Hidalgo l-am vazut si eu de cateva ori. Zgurist tipic, tanar, nimic iesit din comun.
Impotriva unui jucator de care n-a auzit nici dracu cu cota 1.7, mi s-a parut pont, decat toate cotele de 1.10 care in Ch. nu ies dupa cum vezi.

el zicea ca pe hildago l-a vazut..dar nu o cred..dupa cum il cunosc eu pe johnny..nu se uita el la meci de tenis unde joaca hildago :)))
Ba l-am vazut o data acu cateva luni, ca aveam bani pe un mare favorit, si l-a chinuit de n-a avut noroc... dar in challenger mai mereu e asa!:P

Johnny D
26th August 2014, 08:38
Arsenal are 1.40 sa bata pe amaratii aia(Besiktas)!?:o: Ai de plm.... handicap lejer, pontul saptamanii!!!!!!!!!!

Johnny D
10th February 2015, 08:47
Azi vad meciuri bune asa, cote dupa Public Bet:
Arsenal 1.27 - poate fi cota marita; Raonic 1.10; Berydch 1.10; Monfils 1.30; Verdasco 1.35; Giraldo 1.20.
Cote bune ce trebuie jucate: Monaco - De Bakker 1 cota 1.70; Berlocq - Pella 1 cota 1.50.
Cote bune ce merita jucate: Carreno Busta - J.O. Souza 1 cota 1.60; Bagnis - Del Bonis 2 cota 1.60.

Johnny D
11th February 2015, 07:11
Alea mici au iesit toate dar pt mine n-a fost suficient, imi trebuia macar 2 din alealale 4 sa fac un profit mai de Doamne-ajuta!
Manca-i-ar dracu pe Busta care a avut 4-2 si-n set si-n tiebreak in setu 2, pe Delbonis cu numeroasele lui mingi de break in decisiv ca apoi sa-si cedeze serva la prima presiune in final de meci si mai ales pe retardu de Monaco ce m-a costat cel mai multi bani, care a avut set si break cu rahatu ala de habarnist pe zgura de De Bakker....

Doar pe Warlock te poti baza in ziua de azi...

PS: Acu stie bate Klizan cand nu pun pe el, bine ca-n meciuri mai usoare uita sa joace tenis!:mda:

aLLiin
11th February 2015, 11:59
Nu fii suparat, incearca si azi si arata-ne si noua! :P

Johnny D
12th February 2015, 11:48
Pontul zilei: CSN - Niculescu 1 cota 1.60, eu am prins 1.70 la extracota - Public Bet si l-am jucat pe toate biletele = 3 mil total pariat!:yes:
Alte meciuri bune: Kerber 1.35, Murray 1.12, Cibi 1.1, Wawa 1.25, Bouchard 1.30, Verdasco 1.30, Berdych 1.15, snooker: Ding 1.15, Perry 1.22. Astea-s meciurile din baza de la mine pe azi, Verdasco de obicei e f bun cand joaca cu din astia de nu servesc din pom si poate sa-si ia ritm, dar e bun meciu ca e la ora 12 noaptea, daca ies restu se poate pune o contra fara probleme la Bet Cafe care e deschis pana la 12!:yes:

PS: Verdasco iese doar daca pui contra, daca nu pui, pierde!:))


Nu fii suparat, incearca si azi si arata-ne si noua! :P

Am incercat, si-am pierdut peste 30 de mil pe Dimitrov, n-ar avea noroc de Muller, infectie cu ochi parjolita de lepra ce e! Vai spurcat mi-i!:))

El Pistolero
12th February 2015, 12:22
Fara Wawrinka...

Johnny D
12th February 2015, 14:20
E bun GGL dar n-are lovitura decisiva asa ca Wawa, eu cred ca Wawa bate sigur! Insa ce zici tu nu e deloc gresit, meciul e oarecum riscant... l-am urmarit ieri pe elvetian cu Huta Galu da cu calu, nu cred ca GGL poate juca mai bine decat Huta ieri!:D


PS: Am pus deja, acuma nu mai pun contra(decat daca ajung la Verdasco:))), asta e.

Johnny D
13th February 2015, 11:02
A iesit Wawa, a iesit si pontul zilei, mai greu cu Muiasco, Muciard si Retarber!:))


Azi, pontul zilei, acelasi: CSN, cota 1.65!/OLE/