PDA

View Full Version : Cornel Rapa ar putea pleca de la Otelul



megastar
10th December 2012, 09:15
"Rapa a avut un inceput de sezon mai ezitant, dar pe parcursul campionatului a inceput sa joace din ce in ce mai bine si acum a revenit la forma care l-a propulsat in trecut si la echipa nationala. Rapa e un fotbalist care la 22 de ani are o experienta bogata, dupa ce a iesit campion cu Otelul si dupa jocurile din Liga Campionilor. El e un jucator important pentru noi. Insa politica clubului e aceea de a da drumul fotbalistilor care ating un anumit nivel, astfel ca daca vom avea o oferta buna, nu ne vom opune plecarii lui".

Prosportul anunta ca Steaua ar fi interesata de serviciile jucatorului nostru. Suma la care e cotat Rapa e 1 milion de euro.

Doctor_Satan
12th December 2012, 11:00
E cam mica suma daca luam in considerare importanta lui pentru club si constanta.
Daca-l dam si pe el, apararea noastra va fi o gluma proasta. Si cand ma gandesc ca apararea a reprezentat stalpul echipei noastre de-a lungul timpului...

Lordul
12th December 2012, 11:25
Rapa ar fi fain sa plece in strainatate

megastar
12th December 2012, 11:39
E cam mica suma daca luam in considerare importanta lui pentru club si constanta.
Daca-l dam si pe el, apararea noastra va fi o gluma proasta. Si cand ma gandesc ca apararea a reprezentat stalpul echipei noastre de-a lungul timpului...

In ultimul timp si-a mai revenit, dar impresiile lui de vedeta ne-au mancat nervii.



Rapa ar fi fain sa plece in strainatate
Cred ca orice jucator si-ar dori sa plece afara.

Doctor_Satan
14th December 2012, 12:13
Sincer, pe Cornel il vad ca fiind cel mai valoros jcuator de la club in acest moment. N-a comis-o in stilul lui tata Jean sau Perendja si a fost constant daca-l raportam la ceilalti jucatori.
Ca o fi avand impresii, nu contest, dar macar isi face treaba pe teren, spre deosebire de multi altii.
Cat despre plecarea lui, probabil in afara ar putea evolua mult mai rapid.

Tim
14th December 2012, 17:21
Daca pleaca si papitzoiul asta o sa-mi fie tot mai greu sa urmaresc un meci al hotilor.
Alaturi de antal si babetul ala al carui nume imi scapa acum( LE ...paraschiv :D ) , mucosul asta era un deliciu. Tipicul moldoveanului de la tara care se trezeste pe centrul unui oras mai maricel. :D

:))

megastar
15th December 2012, 10:06
Daca pleaca si papitzoiul asta o sa-mi fie tot mai greu sa urmaresc un meci al hotilor.
Alaturi de antal si babetul ala al carui nume imi scapa acum( LE ...paraschiv :D ) , mucosul asta era un deliciu. Tipicul moldoveanului de la tara care se trezeste pe centrul unui oras mai maricel. :D

:))

Lasa ca daca se transfera la Steaua, va deveni titular de drept la nationala si il vei iubi. Acum ca joaca la Otelul, esti subiectiv.

Tim
15th December 2012, 10:08
Lasa ca daca se transfera la Steaua, va deveni titular de drept la nationala si il vei iubi. Acum ca joaca la Otelul, esti subiectiv.Ce treaba am eu , voi galatenii sunteti inebuniti dupa steaua.:D

APP rapa asta a mai prins asezarea steagului pe un porc mort?:rolleyes:

megastar
15th December 2012, 10:27
Ce treaba am eu , voi galatenii sunteti inebuniti dupa steaua.:D

APP rapa asta a mai prins asezarea steagului pe un porc mort?:rolleyes:

Galatenii nu sunt inebuniti dupa Steaua si o vei vedea in meciul direct cu ei.
Am spus despre aceasta echipa pentru ca mai nou vad ca doar jucand la ei mai poti prinde loc la nationala. Si cum tu esti un iubitor al nationalei, vei uita de trecutul sau....
Despre a doua intrebare, raspunsul este da.

Doctor_Satan
17th December 2012, 09:52
Ce treaba am eu , voi galatenii sunteti inebuniti dupa steaua.:D

APP rapa asta a mai prins asezarea steagului pe un porc mort?:rolleyes:

Neah, eu zic ca tu ai tinut cu Steaua in mai multe meciuri in acest sezon decat noi. ;)
Dar, ca de obicei la tine, azi zici una si maine esti la 90 de grade. Esti acelasi om fara caracter, care nu-si va recunoaste propriile greseli in veci.