PDA

View Full Version : Etapa 20: U Cluj - Steaua 0-1



Shinnok
8th December 2012, 21:20
14 Decembrie 2012, 20:00 - Dolce

Shinnok
8th December 2012, 21:26
2.

Hingherul
9th December 2012, 00:34
ii bucificam pe micutii jderi. le dam la poponet pana le scoatem rasii din cap :D

Julio_Zane
9th December 2012, 00:41
ii bucificam pe micutii jderi. le dam la poponet pana le scoatem rasii din cap :D

:happy:happy:happy aoleu :))

Shinnok
9th December 2012, 04:07
shumptzi ala mai e la u? :D

le: cica nu. pacat :D

Ulysses
9th December 2012, 09:13
2 solist . nu ne incurcam cu expirati. iar cand e vorba de slugile lui dinamo, ii calcam in picioare /hello

BBB
9th December 2012, 10:32
Numa o adunatura de handicapati poate face motiv de triumf o victorie sigura impotriva unei echipe cu un picior in groapa. Ma duc si eu ca tot a nins sa bag cu capul in zapada copii de 12 ani, ca sa imi creasca ego-ul meme stoicistic. nis-te ta-rani

Bogdy LFC
9th December 2012, 12:01
Prostituata mica ''care esti''! :D

Hingherul
9th December 2012, 12:23
Numa o adunatura de handicapati poate face motiv de triumf o victorie sigura impotriva unei echipe cu un picior in groapa.

aici e problema. stati in "groapa" voastra daca vreti respect. nu in a alora :D

Ulysses
9th December 2012, 12:27
Numa o adunatura de handicapati poate face motiv de triumf o victorie sigura impotriva unei echipe cu un picior in groapa. Ma duc si eu ca tot a nins sa bag cu capul in zapada copii de 12 ani, ca sa imi creasca ego-ul meme stoicistic. nis-te ta-rani

nu e niciun triumf, este doar o victorie logica impotriva unor neica nimeni. 3 puncte ca oricare altele, cu cfr, cu dinamo sau cu severinul:)
vezi sa nu bagi cu capul in zapada copiii altora, pe ai tai oricum nu intere pe nimeni cum ii educi:sleep:

Uncle Ben
9th December 2012, 12:29
aici e problema. stati in "groapa" voastra daca vreti respect. nu in a alora :D
Du-te, bre, "cu Steaua" de aici! Sper ca stii sa canti...
In mod normal Dodel si Nila ar trebui sa se teama de Universitate, ca ei n-au luat nici Bac-ul! :D

Ulysses
9th December 2012, 12:30
Cui ii pasa bre daca astia sunt alfabetizati? Daca baga cotofana la paianjen , noua ne e suficient:yes:

Uncle Ben
9th December 2012, 12:35
Cui ii pasa bre daca astia sunt alfabetizati? Daca baga cotofana la paianjen , noua ne e suficient:yes:
Corect, important e ca-s prostii vostri!
Daca ciufuliti barzoiul cu Astra, va razbunati pe studenti cum ati facut cu ai lui Iliesta, dupa excursia nereusita de la Brasov! Si nici macar nu va costa mult, doar Ana Maria ce-o sa trebaluiasca ceva mai mult, prin bucatarie... U-istii accepta si bonuri de masa, daramite sendvisuri cu Salam! :D

Ulysses
9th December 2012, 13:26
Deocamdata nu li s-a masurat iq-ul, ii judecam doar prin prisma locului ocupat in clasament. ;)
apoi, sa nu-mi zici ca balgradean @ tucudean sunt absolventi de medicina. stiu doar ca liderul vestiarului, danciulescu, a luat bac-ul la 36 de ani , dupa multiple incercari:)

Ciufulim tot , dupa cum se vede! Ca or mai fi si accidente, nu bag mana in foc, dar marsul e triumfal spre 24, cum lesne poti constata/hello

Uncle Ben
9th December 2012, 13:36
Deocamdata nu li s-a masurat iq-ul, ii judecam doar prin prisma locului ocupat in clasament. ;)
apoi, sa nu-mi zici ca balgradean @ tucudean sunt absolventi de medicina. stiu doar ca liderul vestiarului, danciulescu, a luat bac-ul la 36 de ani , dupa multiple incercari:)

Ciufulim tot , dupa cum se vede! Ca or mai fi si accidente, nu bag mana in foc, dar marsul e triumfal spre 24, cum lesne poti constata/hello
Nu uita ca Danciulescu a pierdut ani buni din viata mergand la Steaua, iar asta a atarnat greu si in ceea ce priveste terminarea studiilor!
Dupa ce imparti vestiarul cu Hagi si Piturca, tu crezi ca mai stii sa scrii si sa vorbesti corect?! :D

Ulysses
9th December 2012, 13:41
Unchiule, in curand o sa faci mari descoperiri in ceea ce priveste oribilul mod in care stelistii isi mobileaza casele sau cat de nesanatos gatesc nevestele lor :happy Eu iti propun sa nu te mai uiti mai clasament si la meciurile Stelei si vei reveni la sentimente mai bune :)

philos
9th December 2012, 13:44
Nu uita ca Danciulescu a pierdut ani buni din viata mergand la Steaua, iar asta a atarnat greu si in ceea ce priveste terminarea studiilor!
Dupa ce imparti vestiarul cu Hagi si Piturca, tu crezi ca mai stii sa scrii si sa vorbesti corect?! :D

sub centura... :no:

dobrin83
9th December 2012, 13:56
1-0 gol Patrascu in min. 94 dupa un offside evident ( unul dintre putinii care nu stie regia meciului).

On topic: si fara blat ne dau 5-0, numa' sa nu dea tractoristu' de dodel gol ca ma autosinucid mortal definitiv prin deces sucombatic.

BBB
9th December 2012, 13:59
aici e problema. stati in "groapa" voastra daca vreti respect. nu in a alora :D

is 10 copii prosti care s-au infratit cu dinamo, deja e obositoare generalizarea asta cu cainii. :no:

Ulysses
9th December 2012, 14:24
E si unul razvan T printre ei?:rolleyes:

SwedishMafia
9th December 2012, 15:23
nu cred sa se mai joace acest meci.a venit ninsoarea.sa vedem daca echipa gazda va mai exista si la primavara.corello,nu bea prea mult de sarbatori,trebuie sa contribui la cheta fanilor pentru jucatori.apropo,tu cat ai pus in punguta milei pentru jucatori?

delaoltenia
9th December 2012, 17:01
Votat,azi 9 decembrie. ;)

steaua-86
11th December 2012, 10:17
Ne trebuie musai o victorie aici, ca sa dea bine la moral si sa alunece porcul de Craciun. Pentru satisfactie totala, ar merge si o victorie a Brasovului la Dinamo, dublata de un egal intre Vaslui si CFR.

Pronostic: 2 solist

florian-x
11th December 2012, 11:55
blamesfenie!!!:))...2 solist,daca nu joaca bunica...da chiar,mai joaca???:))

Jeleul
11th December 2012, 14:05
La ora meciului o sa fie -20 grade si zapada de jumate de metru pe gazon.

Mimi o sa fie mijlocasu de creatie iar Mache insarcinat cu lina de fund.

lucian_iasi
11th December 2012, 14:18
Etapa 20 s-a amanat
http://www.onlinesport.ro/fotbal/liga-1/lpf-a-amanat-ultima-etapa-din-2012-nid-80632/?utm_source=rss-feeds&utm_medium=rss-website-feeds&utm_campaign=last-news

racovita
21st December 2012, 00:18
"U" Cluj nu moare !!!
http://ziuadecj.realitatea.net/sport/promisiunea-lui-iuliu-hatiegan--103666.html
Chiar si cei care ne doresc raul ......... stiu ca n-ai cum sa omori Universitatea , ar invia a 3a zi , ar invia la fiecare inceput de scoala.

nayram
21st December 2012, 00:24
stai sa se desfiinteze echipa mama, aka dinamo si va duceti si voi. sclavu intodeauna merge in spatele stapanului

Jeleul
21st December 2012, 00:44
nayram, nu te supara, in seara asta esti pe spirt filtrat printr-o bucata de pita ?

Iti fac si tie o recomandare ca si amicului tau de nadejde frezorul filozof.

Fuego e calea, adevarul si aerul pe care-l respiri. Daca l-a curatat pe frezor sigur, si la tine merge.

Leo
7th February 2013, 15:49
Luni, 25 februarie, ora 21.30, DolceSport.

Leo
9th February 2013, 13:05
As vrea un egal. :D

Shinnok
9th February 2013, 15:11
e blat :drak: 1-0 pauza, 1-2 final.

cimitiru branesti
9th February 2013, 15:20
e blat :drak: 1-0 pauza, 1-2 final.
E blat, ori cumparat de Becali, ori aranjat pentru pariuri, ori minarit de Reghe via Prodanca; noroc c-avem filiere multiple, caci pe gazon se stie ca Steaua nu poate bate pe nimeni in Liga I. Citeam azi comentariul unui intelectual dinamovist cel putin de rangul lui cornel dinu, in gsp, cum ca fara ajutorul arbitrilor Steaua ar fi fost pe locul 4 in campionat, asta fara a pune la socoteala blaturile.

Shinnok
9th February 2013, 15:21
corect :))

Steaua merita locul 1. In schimb, d nu si-a meritat pozitia de lider acum fix un an, de asta au uitat baietii? :sneaky:

delaoltenia
9th February 2013, 15:23
e pe bune
stim si noi,stiu si ei

Jeleul
10th February 2013, 19:05
Ia uite, isi facura cuib aici, trio-ul de pupi.

Mai, ati fost privati cumva de portia de pupi de catre Prodi si v-ati reunit aici ?

Shinnok
11th February 2013, 02:31
baaaaaaaaaaai, Cristi Porcica e la Miami, nu-l mai cauta aici.

Hingherul
16th February 2013, 15:03
batem la insolventii astia ca la scavii lu` dinamo. dupa ce le umplem sacul, ii stropim si le dam foc :D

ProtectedPR
19th February 2013, 18:49
N_au nici o sansa U Cluj...
0-4

Jeleul
19th February 2013, 19:00
Buna Protectorulecupsirmare.

Tu de cand ti cu iechipa lu' Gigel ? :D

Hingherul
19th February 2013, 20:26
sa-mi bag picioarele in liga lu` Mitica. am ajuns sa jucam cu toti insolventii :D

Uncle Ben
19th February 2013, 21:49
sa-mi bag picioarele in liga lu` Mitica. am ajuns sa jucam cu toti insolventii :D
Ii bateti fluierand pe astia! De fapt nu trebuie sa fluierati voi, ca are Deaconu niste subalterni instruiti special sa-i creasca libidoul fratelui de sange al lui Ramon Calderon!
In plus, are Dodel o boala pe studenti si pe mediul universitar... :D

Julio_Zane
20th February 2013, 00:47
Total gresit.Tu nu il cunosti deloc pe Tanase.Tu faci doar misto fiindca te crezi indreptatit,desi n-ai niciun habar cum este omul Tanase.Multi il vedeti ca pe un om fara cultura,dar cand va intreaba omul ce exact ii place,ce hobby-uri are,ce numar la pantof,ce mananca,ce filme ii plac,unde se duce in timpul liber,voi tot le tineti prostiile voastre,va pierdeti cuvintele si incepeti sa va balbaiti,tocmai din lipsa de informatii...vechi de 3-4 ani.N-aveti niciun habar si o tot tineti cu lucrurile voastre rasuflate de ani si ani.Dar voi va inselati total.Nu ati stat niciodata de vorba cu el,nu ati mancat la masa cu el,si mai ales,nu stiti nimic despre el,numai din mass media.

Acesti asa zisi carcotasi demn de un trolling de 2-3 minute,care sparg teme prin schimb de cuvinte,ca nu se plictiseasca in fata calculatorului,ca e musai cool sa faci misto de cineva,parese,redus mintal,desi nu ai dat mana niciodata cu el.Ma faceti sa zambesc.Atotstiutorilor.


:)

Freek
20th February 2013, 00:52
Aaa, tu erai ala vecin cu el? sau ceva de genul?:))

Leave Dodel ALONE! pe modelul Leave Brintey Alone! (http://www.youtube.com/watch?v=kHmvkRoEowc):D

Aurel.D
20th February 2013, 10:08
Ca să vezi, o zace și în Tănase vreo inteligență ascunsă. Hai mă, Julio_Zane, las-o baltă...Tu îl vezi cînd dă un interviu cum se chinuie să bălmăjească două cuvinte?? Reporterul zice ”Danke Șalke”, iar el nici asta nu este în stare să repete.

Tyler Durden
20th February 2013, 10:23
Lol, dar de ce-ar fi nevoie sa stam cu Tanase de vorba, cand o simpla lectura a feței poate sa ne lamureasca asupra lui?! :D

delaoltenia
20th February 2013, 10:28
invidiosule,ce stii tu despre tanase :))

Steel Jar
20th February 2013, 10:53
La U Cluj sunt probleme , dar Steaua o sa vina obosita dupa meciul de joi si cred ca o sa se termine la egalitate.

Freek
22nd February 2013, 13:52
2, 0-1

Oricum, e binevenita o surpriza :D.

Shinnok
23rd February 2013, 01:18
STEAUA va face 50 de puncte dupa 20 de partide :D

philos
23rd February 2013, 01:37
dupa meciul european, chiar nu ma mai intereseaza rezultatul... as odihni cativa titulari... mai ales ca la noi si pauza competitionala a fost de fapt plina de meciuri...

Johnny D
23rd February 2013, 22:46
Nici nu ma mir ca nu te intereseaza, titlul e luat demult, acum se joaca doar amicale, sau mai bine zis antrenamente pentru meciurile europene!:))

SwedishMafia
23rd February 2013, 22:54
victorie U!Am zis!:D

Johnny D
23rd February 2013, 23:03
Greu de crezut, la cat de slabi si demoralizati is astia, si cu echipa a 3-a ar trebui sa bateti la ei ca la fasole... sa nu mai vorbim de traditie!:))

philos
24th February 2013, 00:02
Nici nu ma mir ca nu te intereseaza, titlul e luat demult, acum se joaca doar amicale, sau mai bine zis antrenamente pentru meciurile europene!:))

sunt curios daca o sa-ti pastrezi parerea si inainte de a va vizita in giulesti :D

Shinnok
24th February 2013, 00:17
victorie U!Am zis!:D

swefishe :pace: :))

SwedishMafia
24th February 2013, 00:21
mai,shincoace,uite,eu si Dario am vrut sa nu-l lasam singur pe jelica.zi si tu,suntem oameni de treaba,sau ce?:D

delaoltenia
24th February 2013, 09:55
Votat,azi 9 decembrie. ;)


mai,shincoace,uite,eu si Dario am vrut sa nu-l lasam singur pe jelica.zi si tu,suntem oameni de treaba,sau ce?:D

Bre,mai geseste omu',vezi cand am scris pe thread si am votat in poll. :))

Tim
24th February 2013, 12:35
mai realizeaza Chiriches o asemenea executie?:rolleyes:

numai azi nu e maine, sa vedem echipa care "a scris istorie cu litere de aur" .:evil:

delaoltenia
24th February 2013, 12:36
va rog,aici nu discutam de judetene :D

Tim
24th February 2013, 12:39
Din pacate, ca sa atingeti 24 ,trebuie sa jucati meciurile cu echipele lasate de Prodanca in insolventa. Sa vedem cat caracter au clujenii. Poate ne fac o surpriza.:D


Cica mult adulatul vostru cioban linge unde a scuipat si il implora pe basescu sa il ierte.:rolleyes:

delaoltenia
24th February 2013, 12:46
Din pacate, ca sa atingeti 24 ,trebuie sa jucati meciurile cu echipele lasate de Prodanca in insolventa. Sa vedem cat caracter au clujenii. Poate ne fac o surpriza.:D


Cica mult adulatul vostru cioban linge unde a scuipat si il implora pe basescu sa il ierte.:rolleyes:

cetatene liberal,putem discuta de Steaua sau de fotbal in general
nu cred ca-i cazul sa strici atmosfera cu ciobanul parlamentar si stramba-lemne din cotroceni
tu ce crezi?


iar titlul,ramane cum am stabilit,ajunge in Ghencea :)

Tim
24th February 2013, 13:04
steaua e becali iar voi stiti asta.

delaoltenia
24th February 2013, 13:10
te stiu un om serios,chiar daca uneori am ceva indoieli ;)

Bobi Cearton
24th February 2013, 13:11
Cica mult adulatul vostru cioban linge unde a scuipat si il implora pe basescu sa il ierte.:rolleyes:

La faza cu chioru, Becali arata ca un e om de nimic:mda:

Tim
24th February 2013, 13:17
La faza cu chioru, Becali arata ca un e om de nimic:mda:

Mai interesanta ar fi reactia basistilor de pe aici cate faceau spume cand a fost primit in randul liberalilor.

Dario, steaua e becali. Daca becali era condamnat acum cu executare, steaua era istorie. Voi stiti asta degeaba va dati virgine.


Puteti sa castigati supercupa intergalactica, atata timp cat sunteti reprezentati de becali, memeul sau lutzu nici olandezii nu va primesc la masa.Sunteti nefrecventabili.

delaoltenia
24th February 2013, 13:29
ca reprezentant al societatii civile pot sa-ti spun ca bati campii ;)
discutam de Steaua,politica e pe alta sectiune.
STEAUA E STEAUA! :ok:


http://i48.tinypic.com/33esc1t.jpg

http://i49.tinypic.com/30k3lf4.jpg


NOTRE RESPECT Edwin van der Sar! :ok:

Aurel.D
24th February 2013, 15:33
Ce legatura au toate astea cu meciul lui U Cluj??

delaoltenia
24th February 2013, 16:25
"Toate meciurile sunt foarte importante pentru noi. În fiecare partidă în care vom evolua, o s-o facem cu sabia deasupra capului. Meciul cu Steaua va fi foarte greu, dar sperăm să obținem un rezultat cât mai bun", a spus Ionel Ganea la DolceSport.

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/sepcile-rosii-sunt-intr-o-situatie-disperata-jucam-fiecare-meci-cu-sabia-deasupra-capului-speram-sa-obtinem-un-rezultat-bun-cu-steaua-10594627

aLLiin
24th February 2013, 16:40
Aici castigam cu 3-0

mach
24th February 2013, 19:40
aici intrati cu narile pe sus si scoateti cel mult un egal. probabil un 0-0

SwedishMafia
24th February 2013, 19:46
moldovene,ai vise de titlu?:))joia asta ti-ai facut o poza cu fularul stelei la gat?:D stii doar,cum ai facut pana acum 2-3 ani.

mach
24th February 2013, 19:57
niciodata nu am visat ca vreodat' vom fi campioni. daca e sa vina nu refuzam. iar problema cu fularul ti-o expun imediat. daca eram suporterul stelei(Doamne fereste) tot nu purtam vreun fular in genul aluia pe care-l afisati voi. rosu ala e prea strident ...plus ca vad fulare de-ale voastre de fiecare data cand trec cu masina pe lang-o comuna celebra ---> Grajduri....chiar te rog s-o vizitezi...o sa legi multe prietenii.

Jeleul
24th February 2013, 20:05
Mai, la meciul asta cativa o sa o ia pe spinare, altii o sa faca baie in lacul Chios, altii or sa fuga 1000m garduri, tarnacoape, lopeti, harleturi, bolovani, dar altii o sa primeasca niste telemea proaspata, dupa caz. :D

edit: Evident, trio-ul de pupi e in categoria cu telemea. :D

Tyler Durden
24th February 2013, 20:09
.plus ca vad fulare de-ale voastre de fiecare data cand trec cu masina pe lang-o comuna celebra ---> Grajduri....

Ala-i un nume predestinat!:))

Jeleul
24th February 2013, 20:13
plus ca vad fulare de-ale voastre de fiecare data cand trec cu masina pe lang-o comuna celebra ---> Grajduri....chiar te rog s-o vizitezi...o sa legi multe prietenii.

Ciudat si mare coincidenta, si eu vad aceleasi fulare pe langa un sat la fel de celebru, Stâna.

Tyler Durden
24th February 2013, 20:14
E aia de Vale? :D

aLLiin
24th February 2013, 20:14
Lasa ca va scoatem noi visele din cap...

Jeleul
24th February 2013, 20:16
E aia de Vale? :D

Da, ii mai zice si Stânele de Vale Adanca. :D

Jeleul
24th February 2013, 20:16
Lasa ca va scoatem noi visele din cap...

Buna alililililin. Zi ceva extraordinar de frumos si semi-superb despre Ciubaru', preferatu dumitale.

aLLiin
24th February 2013, 20:29
Despre ce? Scrrie sa inteleg.

Jeleul
24th February 2013, 20:31
http://www9.gsp.ro//usr/thumbs/thumb_512_x_405/2012/12/10/543488-raul-rusescu.jpg

Foalele, sa cante acordeonu. :D

philos
24th February 2013, 23:40
Dario, steaua e becali. Daca becali era condamnat acum cu executare, steaua era istorie. Voi stiti asta degeaba va dati virgine.


ca steaua e acaparata de clanul becaliot, din pacate nu prea am cum sa contest...ca steaua ESTE becali, n-ai tu cum sa probezi...
paradoxal, in virtutea argumentului tau, imi doresc ca becali sa fie bagat la bulau... steaua n-are cum sa devina istorie dupa asta... si nu vb neaparat de spirit, palmares samd... ci de ratiuni simple de marketing... brandul asta se vinde...

le.gry
25th February 2013, 00:14
Imi doresc un meci frumos, cu 4-5 temenele in fata pantofilor de 4000 de parai ai stapanului.

philos
25th February 2013, 00:17
Imi doresc un meci frumos, cu 4-5 temenele in fata pantofilor de 4000 de parai ai stapanului.

astept traducerea :D

Freek
25th February 2013, 08:24
Suspiciuni la Cluj.

Ganea se gîndește să nu-i bage titulari pe V. Dinu, V. Gheorghe și Muzac, toți trei fiind sub contract cu Anamaria Prodan, soția antrenorului stelist.
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/suspiciuni-la-cluj-ganea-nu-vrea-sa-ii-titularizeze-pe-jucatorii-aflati-sub-contract-cu-anamaria-prodan-391719.html
http://www2.picturepush.com/photo/a/10206955/1024/MEME-ICNs/troll-problemo.png


De parca ar mai conta... Dar totusi, hai cu surpriza:D.

Shinnok
25th February 2013, 08:28
olala, pai meciul asta e blat oricum, they said :)

Daca-i baga titulari p-aia: "Cum sa nu castige Steaua cand 3 jucatori sunt sub contract cu Prodi?"
Daca nu-i baga titulari p-aia: "Ganea face blat, nu-i baga pe cei mai buni jucatori ca sa castige Steaua"

http://ministryplace.net/wp-content/uploads/2012/03/Third-party-facepalm.jpg

Freek
25th February 2013, 08:29
Eu vad situatia ca fiind win win :D. Blat oricum ai lua-o...

Tim
25th February 2013, 09:12
Sa ne canalizat toate energiile si sa ajutam minunata echipa a clujului sa reusesca si ei un gol ca cel al lui Chiriches.:D

Shinnok
25th February 2013, 09:14
asa, bre, spre canalul de scurgere cu energiile voastre :D

Tim
25th February 2013, 09:17
De ce va deranjeaza sa aveti meciuri adevarate? Nu sunteti voi echipa galactica, invincibila si intangibila? Nu sunteti voi ....ALESII? :D

Shinnok
25th February 2013, 09:19
nu ne deranjeaza, am avut meci adevarat joi si am biruit :) FzS!

Tim
25th February 2013, 09:20
S-a impacat proprietarul stelei cu basescu?:rolleyes:

Shinnok
25th February 2013, 09:21
pai nu am fost certat cu Basescu.

ichigo
25th February 2013, 19:36
una peste alta, la acest meci, unde arbitreaza "sinucigasul' redevenit arbitru fifa, este un nou asistent uefa, acesta fiind ovidiu artene din vaslui, in locul lui edi dumitrescu, cred. si ca de obicei, cine poate comenta meciurile stelei la dolcesport decat emil gradinarescu, acest costi mocanu al dolce sport.

Tim
25th February 2013, 19:51
Ce ziceti, e blat?:D

Hingherul
25th February 2013, 19:51
a inceput circul. deci avem 3-0 cu saraciile astea salbatice?

TaciAcolo
25th February 2013, 19:52
cand plm scapam de gloabele astea din cluj .. hai in d cu voi

SwedishMafia
25th February 2013, 19:54
cand se intampla asa ceva,clubul sa se constituie parte civila si sa dea in judecata pe cei care fac astfel de lucruri.

Tim
25th February 2013, 19:55
cand se intampla asa ceva,clubul sa se constituie parte civila si sa dea in judecata pe cei care fac astfel de lucruri.Meri mah la oi.

Tyler Durden
25th February 2013, 19:56
Frumoasa primire facuta stelistilor. Apelul lui Tim deja da roade! :D

SwedishMafia
25th February 2013, 19:56
timisorule,nu te-au expulzat austriecii?sau Austria e visul tau umed?:))
n-a fost ofsaid la golul lui rusescu.

Tim
25th February 2013, 19:56
Priviti si ascultati cat de iubita e echipa.....fanion.:))

Hingherul
25th February 2013, 20:05
gooooooool la saraciiii :D


aruncati prosopul :D


Timule, zici ca esti un berbecutz la protap! asa frumos te perpelesti :))

86
25th February 2013, 20:06
goool steaua, gata si cu astia. lasati-ne sa ne pregatim pentru dubla cu Chelsea :D

Shinnok
25th February 2013, 20:07
Gooooooooooooool STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Tim
25th February 2013, 20:07
gooooooool la saraciiii :D


aruncati prosopul :D


Timule, zici ca esti un berbecutz la protap! asa frumos te perpelesti :))Da' ce ai fost asa emotionat pana acum?:evil:

Hingherul
25th February 2013, 20:09
baaai, azi m-am intalnit cu Danut Lupu. are acelasi avocat ca al firmei la care lucrez. baiat de comitet, am schimbat cateva vorbe iar la plecare n-am rezistat sa ii arunc un "forzza Steaua". mi-a placut mult mutra lui, a mustacit si l-am intrebat daca are ceva de comentat dupa meciul cu Ajax. a zis ca nu. cand e fotbal... e fotbal! :D

SwedishMafia
25th February 2013, 20:16
la cat de slabi is astia de la U,or sa faca blat numai cu insolventii de la dinamo.:))

cip
25th February 2013, 20:17
desfiintarea bre stelistilor,am auzit ca aveti nush ce datorii la avicole (oua si copane) si ceva terenuri de la armata la troc...e adevarat?:D

Gabriel28
25th February 2013, 20:19
O sa mai dea Steaua 2-3 goluri in repriza 2.

Leo
25th February 2013, 20:24
S-a impacat proprietarul stelei cu basescu?:rolleyes:

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/nu-e-gigi-becali-seful-echipei-el-e-o-sageata-e-bagat-la-inaintare-cine-este-omul-care-face-aceste-dezvaluiri-10599370

Cica e doar o marioneta.

Freek
25th February 2013, 20:31
Aha, iar Porumboiu e curat ca lacrima conform spuselor individului din link-ul tau.

Haida "U" cu surpriza. Acum sper sa nu fie o surpriza din aia gen 0-7 ca nu-i bine:D.

Tyler Durden
25th February 2013, 20:34
Respect!:D
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/moment-de-panica-in-u-steaua-un-fan-a-intrat-pe-gazon-si-s-a-dus-glont-spre-tatarusanu-video-cum-s-a-terminat-faza-10600886

Hingherul
25th February 2013, 20:37
va place folbalu baieti? :D

N0_NaM3
25th February 2013, 20:37
Respect!:D
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/moment-de-panica-in-u-steaua-un-fan-a-intrat-pe-gazon-si-s-a-dus-glont-spre-tatarusanu-video-cum-s-a-terminat-faza-10600886

Si-au facut damblaua, s-au p...t pe Steaua ! /hello /hello

Shinnok
25th February 2013, 20:40
nu conteaza scorul, nanana petrolul :))

MariusTR
25th February 2013, 20:45
Deja e 1 - 0 pentru CAMPIONI.

Sinucidere in masa printre frustrati ... doamne bine ar fi sa si reuseasca de data aceasta sa nimereasca vena corect, toti sa se tavaleasca in chinuri :D

Ar mai rasufla usurat si forumul asta de atata disperare si ura frustrata...

Hingherul
25th February 2013, 20:48
Primul sut spre poarta al uistilor in minutul 60!!!

salutati curajul :happy:happy:happy

Shinnok
25th February 2013, 20:48
:))

Hingherul
25th February 2013, 20:49
e clar, in Cluj e doar CFR... pana s-or satura si astia si or sa plece acasa :D

Tyler Durden
25th February 2013, 20:49
Il aplaudam pe al doilea, sutul egalarii.:D

MariusTR
25th February 2013, 20:50
Hai cu 2 - 0 si cu harakiri in direct la astia anti-campioni... s-ar elibera pe aici ( unghii-n gat, aruncari de la balcon, diazepam 2 kg ) si nu ar mai fi scandal... duamne hai cu golul 2 mai rapid... au astia 10 toapice de revolta rascolica pe Interne...

:D

Shinnok
25th February 2013, 20:54
dom'le, care are un link bun, ca astea de pe lshunter incep sa se opreasca?

MariusTR
25th February 2013, 20:54
http://tvronline.com/dolce-sport/

Shinnok
25th February 2013, 20:58
merci, bre! :)

Srdjan
25th February 2013, 20:59
Ce scrie pe tricourile lui ”U”? ”Lanternele Roșii”?

Shinnok
25th February 2013, 20:59
:happy:happy:happy

bune dume aveti azi :D

Tim
25th February 2013, 21:09
Chiriches in ce minut suteaza?:D

Hingherul
25th February 2013, 21:13
hai sa mai alinam suferinta.... rosu la cacadu ala al portughezilor :D

Shinnok
25th February 2013, 21:16
Il Faraone al Stelei a strans pana acum 18 reusite in aceasta editie de campionat :D

Hingherul
25th February 2013, 21:16
inca un rosu la portughezi :D

Tim
25th February 2013, 21:19
inca un rosu la portughezi :DE clar, pregatesc meciul cu otelul.:headbang:

Shinnok
25th February 2013, 21:23
Victorie STEAUAAAA! :ok:

adamir, BBB, Bogdy LFC, Boucaut, Dennis, florian-x, FREEk01, Gabriel28, Hingherul, Johnny D, Julio_Zane, megastar, nayram, Sevilla86, Shinnok, steaua-86, Taquito, Ulysses, warnock, zob79

Hingherul
25th February 2013, 21:24
Victorie STEAUAAAA! :ok:

adamir, BBB, Bogdy LFC, Boucaut, Dennis, florian-x, FREEk01, Gabriel28, Hingherul, Johnny D, Julio_Zane, megastar, nayram, Sevilla86, Shinnok, steaua-86, Taquito, Ulysses, warnock, zob79

too easy :D

ichigo
25th February 2013, 21:25
apropo de campionatul care e terminat pentru locul intai. mai ales ca steaua nu se putea lasa mai prejos decat barca si bayern care defileaza in campionatele lor din spania si germania. in anglia inca nu e nimic batut in cyuie, insa in italia eu zic ca se joaca.

mariomax
25th February 2013, 21:26
cel mai mult de la U mi-a placut Ratiu. nu a facut nimic deosebit, insa a purtat cu mandrie numarul 24 pe spate :D

nayram
25th February 2013, 21:39
Cu cine ne batem la campionat?


http://assets.sport.ro/assets/sport/2013/02/25/image_galleries/174871/steaua-primul-meci-de-campionat-in-2013-reghe-face-3-schimbari-fata-de-meciul-cu-ajax-si-revine-la-sistemul_2_size1.jpg
a se observa greseala celor de la sport.ro care au incurcat siglelele ungurilor si giulestenilor

Tyler Durden
25th February 2013, 21:39
Victorie STEAUAAAA! :ok:

adamir, BBB, Bogdy LFC, Boucaut, Dennis, florian-x, FREEk01, Gabriel28, Hingherul, Johnny D, Julio_Zane, megastar, nayram, Sevilla86, Shinnok, steaua-86, Taquito, Ulysses, warnock, zob79

Lista rusinii!:D

Tyler Durden
25th February 2013, 21:44
apropo de campionatul care e terminat pentru locul intai. mai ales ca steaua nu se putea lasa mai prejos decat barca si bayern care defileaza in campionatele lor din spania si germania. in anglia inca nu e nimic batut in cyuie, insa in italia eu zic ca se joaca.

Da, titlul e jucat, anu' asta se poarta: 50320

Hard
25th February 2013, 21:45
Tot rusescu a marcat si anul trecut am impresia.

Bobi Cearton
25th February 2013, 21:46
N-am vazut meciu, Ganea si-a facut numarul?:D

MariusTR
25th February 2013, 22:09
CMX4LxYnkX4


BAI!!

Aduceti in plm echipe cu care sa jucam, deja devine plictisitor sa-i bati pe toti!

NU E NIMENI IN STARE SA O OPREASCA PE STEAUA?

Ce fel de echipe sunt astea ? Toti manaca bataie de la Steaua ?
pana mea, sa se mute Steaua in Anglia sau Italia...

Shinnok
25th February 2013, 22:13
Romania - Olanda 1-4 they said... Campionatul Romaniei (Steaua) > Campionatul Olandei they never said :))

MariusTR
25th February 2013, 22:18
In Olanda sa nu se duca, fiindca a maturat pe jos cu axaj care e campioana pe acolo. Ce rost are sa mergi in tara pe a carei campioana efectiv ai spulberat-o. Efectiv Steaua i-a macelarit pe olandezi.

Sa vina Barcelona pe NA , in pana corbului sa avem adversar care sa nu ia bataie de la Steaua macar o data in viata!
Sa vina Realul, sa vina careva...

cip
25th February 2013, 22:26
In Olanda sa nu se duca, fiindca a maturat pe jos cu axaj care e campioana pe acolo. Ce rost are sa mergi in tara pe a carei campioana efectiv ai spulberat-o. Efectiv Steaua i-a macelarit pe olandezi.

Sa vina Barcelona pe NA , in pana corbului sa avem adversar care sa nu ia bataie de la Steaua macar o data in viata!
Sa vina Realul, sa vina careva...
sa vina salvarea...pin-pon...domnul Boucaut,asezati-va linistit pe targa...pin-pon,cate degete vedeti? :D

MariusTR
25th February 2013, 22:33
Steaua nu are adversar in Romania, i-a batut pe toti de i-a ascultat cu urechea.
in EL a desfiintat-o pe ajax.. saracii olandezi cer consiliere psihologica sa-si revina.

Chiar nu e echipa care sa o bata pe Steaua?


IN ROMANIA NU EXISTA echipa care sa stea in fata Stelei, nu exista.
trebuie infiintate noi echipe, uniti-va toti astia anti (dinamovisti, rapidisti, uisti, timisoreni ...) si faceti o echipa de doamne ajuta cat de cat macar egal sa scoata cu Steaua.

Hingherul
25th February 2013, 22:42
IN ROMANIA NU EXISTA echipa care sa stea in fata Stelei, nu exista.
trebuie infiintate noi echipe, uniti-va toti astia anti (dinamovisti, rapidisti, uisti, timisoreni ...) si faceti o echipa de doamne ajuta cat de cat macar egal sa scoata cu Steaua.

tot incearca Tim o combinatie de genu... :))

MariusTR
25th February 2013, 22:46
tim, petea, jeleu', cimitiru' ... practic s-au strans astia micii si au pus-o de o revolutie sa faca ei o miscare sa uneasca echipele. Nu conteaza ca-s dinamovisti ( aka desfiintati ) , timisoreni ( aka liga Z sau W nu mai stiu ), Uisti ungurizati, astia toti s-au strans la apel si comploteaza dom'le.... 'lear complotu' a dreq :D

In acest timp, magica Steaua isi continua drumul nestingherita si calca totul in picioare in campionat.

delaparis
25th February 2013, 22:50
Chiar nu e echipa care sa o bata pe Steaua?


IN ROMANIA NU EXISTA .

Exact ce cred si eu. Toate in Romania in afara de Steaua au nevoie de bani urgent. Nu-si permit sa joace cinstit contra valizei :D

MariusTR
25th February 2013, 22:52
Arata-mi tu o echipa din Romania , in afara Stelei magice si UNICE, care sa fie in stare sa o elimine pe Ajax in acest moment si eu mananc tastatura si telecomanda de la rooter ( ca eu am rooter jmeker cu telecomanda ).

Ce valiza ce bani ... punctual : Steaua a eliminat-o pe Ajax. La revedere , ura si la gara! Steaua e magica si cu asta basta.
bani nebani, Romania are O SINGURA echipa europeana : Steaua, atat.

dextercioby
25th February 2013, 22:52
Mie mi se pare ca si steaua are nevoie de valiza. 1-0 la Cluj, cam subtireanu. :D

SwedishMafia
25th February 2013, 23:03
Campionatul Romaniei (Steaua) > Campionatul Olandei they never said :))

culorile adversarului au fost de vina:D
la anul,cluj arena va fi stadionul cel mai frumos din liga a 2 a.:)

Razvan T.
25th February 2013, 23:12
deja astia isi dau delirul ... ce ti-e ciobanul, ce ti-e cu unii de pe aci :D

Razvan T.
25th February 2013, 23:34
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/165923_467851799937044_1897471237_n.jpg

delaparis
25th February 2013, 23:34
deja astia isi dau delirul ... ce ti-e ciobanul, ce ti-e cu unii de pe aci :D

Au argumente ... asta e. Nu ai ce sa faci. Castiga acolo si striga tare.
Eu am ceva PSG acolo dar l-am cam tot folosit si nu-l mai pun peste tot deoarece toata Romania stie acum :D

Razvan T.
25th February 2013, 23:37
lasa ca vine momentul cand se dau cu capul de dormeza ... promit sa le tin lumanarea, numa ca nu prea o sa-i mai gasesc :))

Shinnok
25th February 2013, 23:40
Liga 2 is that way, cum ar spune "cuplul" de trollaj Torres/Wenger :D

philos
26th February 2013, 00:13
am jucat relaxat... chiar prea-prea... pe alocuri distrat... dar adversarul nu stiu daca a reusit sa vina aproape de buturile lui tata de 2-3 ori tot meciul (cel putin nu prin faze construite)... in fine, bine c-am luat 3 puncte...aveam o traditie in a da chix in campionat dupa meciurile din europa...
mi-a placut atmosfera din tribune... clujul merita o echipa veritabila...

philos
26th February 2013, 00:15
Respect!:D
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/moment-de-panica-in-u-steaua-un-fan-a-intrat-pe-gazon-si-s-a-dus-glont-spre-tatarusanu-video-cum-s-a-terminat-faza-10600886

din partea mea, e absolvit de placajul stewardului... nu vom sti ce-a vrut omu' sa faca...si poate e mai bine asa... daca se vroia un soi de jimmy jump, bravo lui :)... daca in schimb vroia sa repete episodul ploiesti, atunci pt d'alde hei d'astia n-am decat o recomandare: la puscarie!

philos
26th February 2013, 00:17
Si-au facut damblaua, s-au p...t pe Steaua ! /hello /hello

dincolo de pornirile tale pasionale... lamureste-ma si pe mine daca esti vreun admirator de-al lui lache ala, concitadinul tau care l-a lovit pe galamaz, sau te referi asa in general la atmosfera anti-stelista ;)?

cimitiru' ghencea
26th February 2013, 11:11
din partea mea, e absolvit de placajul stewardului... nu vom sti ce-a vrut omu' sa faca...si poate e mai bine asa... daca se vroia un soi de jimmy jump, bravo lui :)... daca in schimb vroia sa repete episodul ploiesti, atunci pt d'alde hei d'astia n-am decat o recomandare: la puscarie!

cel ma probabil era un suporter stelist ,gen boucaut ,in cautarea unui autograf de la un zeu...:D
despre meci:

Andrei_23
26th February 2013, 15:13
Eu n-am vazut fiinte mai proaste decat fatucile alea care iau interviu la sfarsitul meciului. :groggy: Il faceau cu capu pe Ganea, mai avea umpic si izbucnea :happy