PDA

View Full Version : Etapa 18. GAZ METAN - CFR 1-1



delaparis
29th November 2012, 21:20
01.12.2012, Ora 20.30
DIGI SPORT

Leo
29th November 2012, 21:41
1 solist.

m8k
29th November 2012, 22:15
Multumiri hackerului! mi-au disparut si avertismentele! Nu am antecedente!:))

Leo
30th November 2012, 02:16
Ingerasule. :D

*Coco*
1st December 2012, 13:42
CFR din nou cu acelasi 11 ca in partida cu U Cluj?:)

Ulysses
1st December 2012, 14:39
Ungurul e inciudat/ Steaua-n lider a scapat/ la nimic el nu mai spera/ titlul este o himera!

m8k
1st December 2012, 16:29
Azi pierdem, nici nu are rost sa fugim dupa hoti si protejatii de sistem!:rosu:

Roddicted
1st December 2012, 17:45
ce trist e asta.Rahatul lui de echipa nu si-a creat in tot turul cate ocazii a avut Steaua doar in ultimele 3 meciuri

Jeleul
1st December 2012, 18:20
Mai, mai, de ce esti asa timorat si incordat azi ? Doar e zi de pupi, Uly a spus-o.

Si "rahatul" ala la care faci tu referire este calificat in primavara europeana cu posibilitatea de optimi CL spre deosebire de celalalt "maro" ( vezi eu is mai elegand, fii bland ) care nici macar nu e inca calificata si cu posibilitate mare de tot sa ramana in plop, in plus mai face si tara de rusine cu "manita" din meciul cu Stuttgart.

Ocaziile voastre s-au vazut mai Rodi, mai in meciul cu Stuttgart si asta demonstreaza la ce nivel sunteti voi si implicit nivelul din Romania. Asta ca sa nu mai vorbesc de aranjamente cu miei de Pasti, porci de Craciun, valize de vara si aranjamente, cumetrii cu tenta sexuala.

O echipa din Liga a2-a sa a3-a din Germania matura pe jos cu amatori vostri.

Acuma, zi-ne, lumineaza-ne, este ca simti aceea emulatie din sanu' echipei direct in cept ?

Freek
1st December 2012, 18:24
Chiar daca regulamentul e zapacit acum, tineti cont ca pocirea de nick se sanctioneaza.

Jeleul
1st December 2012, 18:27
Nu e porcire FREEkule, tu crezi ca eu mi-as permite asa ceva cu dragalasenia asta mica ?

E doar o prescurtare, in semn de respect si voie buna.

Freek
1st December 2012, 18:29
In semn de respect, evita...

Jeleul
1st December 2012, 18:39
Ungurul e inciudat/ Steaua-n lider a scapat/ la nimic el nu mai spera/ titlul este o himera!

Uly si cu galeria/ Cei mai tari din Romania/ Si cu Mache si-ar da pupi/ Pentru ca Mimi-i plin de muci/ Da nu-i bai, ca-i Reghe(TON)/ La Lutu-n pan-tal-oni.

m8k
1st December 2012, 18:57
ce trist e amaratul asta.Rahatul lui de echipa nu si-a creat in tot turul cate ocazii a avut Steaua doar in ultimele 3 meciuri


Chiar daca regulamentul e zapacit acum, tineti cont ca pocirea de nick se sanctioneaza.

Macar taci de regulament daca cu un post inainte nu vezi ca e ceva de sanctionat!:rosu:
Ii pocesc eu tot neamul lui daca esti ingaduitor cu el! Si atunci stiu ca deschideti toti amaratii de moderatori ochii si il avertizati si pe el! Altfel daca eu nu injur trec aceste magarii si jigniri neobservate de voi! Asa primesc mereu cartonasele!

Freek
1st December 2012, 19:17
Rahatul lui de echipa vroiai sa sanctionez sau amaratul sau trist? ca vad ca tu ma faci amarat pe mine :thinkso:. Culmea, pe mine nu ma afecteaza... Am editat, umreaza si un PM.

Eu va indemn la dialog civilizat, dar daca tu simti nevoia sa te dai in stamba, fa-o.

Ulysses
1st December 2012, 19:27
Uly si cu galeria/ Cei mai tari din Romania/ Si cu Mache si-ar da pupi/ Pentru ca Mimi-i plin de muci/ Da nu-i bai, ca-i Reghe(TON)/ La Lutu-n pan-tal-oni.


dardarica, spune-ne, l-ai vrea pe Uly modelator ?

L-ai vrea ?



un jeleu doar din capsuni,/ vrea de la javre minuni/ aia insa sunt potai ,/ nu spera la locu'-ntai/, Si-atunci el frustrat din fire/ l-ar face pe Săvu mire/ l-ar lua si de nevasta / de i-ar scapa de napasta/.Insa totu-i in zadar/ (sa-ti confirme si dardar)/sigur va desfiintati / ori poate retrogradati/ de la 11 sa jucati/.asa ca mai dulciurica/vezi de-a ta echipa mica/lasa-i tu pe Steaua-n pace/ In Europa sa joace/.Scoate-ti unghia din gat/nu te mai prosti atat/ te strambi ca un prescolar/ sa-ti confirme si dardar.:)

Shinnok
1st December 2012, 19:29
URSS e cu ochii pe voi. VA VAD. N-o sa va vina SA CREDETI ca VA VAD chiar ACUM!

delaoltenia
1st December 2012, 20:16
MEDIAS: Plesca - Buzean, Markovic, Muth, Trtovac - Nicandro - Eric, Astafei, Tahar - Llullaku, Bawab

CFR: Stancioiu - Aguirregaray, Maftei, Rada, Sepsi - Godemeche, Vass - Hora, P.Celestino, Valente - Bjelanovic

PerVersion
1st December 2012, 20:35
Aoleu.. iar am inceput cu caricaturi. :o: Ma bazez pe dorinta lor de a demonstra ca nu sunt buni nici macar de rezerve. 2-0 :happy

Freek
1st December 2012, 21:05
2
1-2 :rolleyes:.

Freek
1st December 2012, 21:22
0-1

Diogo Valente

Leo
1st December 2012, 21:47
1-1

delaoltenia
1st December 2012, 21:47
CFR-istilor,sunteti previzibili.

delaoltenia
1st December 2012, 22:17
Unde esti m8,sa vorbim de hotii.Vezi faza din careul vostru,minutul 86.

Ess
1st December 2012, 22:17
CFR-istilor,sunteti previzibili.

la fel si avram...:sleep:
mai bine pierzi dracu' un meci, decat sa te fluere arbitrul asa, in favoarea ta. :rosu:

respect gazu!!!!

delaoltenia
1st December 2012, 22:22
Aveti un noroc chior Essule,mai sunteti si cu un om in plus.

edit/Sunteti de nerecunoscut,in Europe jucati un fotbal placut ochiului.

Ess
1st December 2012, 22:24
las' ma, ca batem pe teatrul viselor.

in schimb, daca tot vorbesti la persoana a 2-a cand te referi la franari, tu ca stelist, n-ar trebui sa vb asa lesne despre noroc.

m8k
1st December 2012, 22:25
Unde esti m8,sa vorbim de hotii.Vezi faza din careul vostru,minutul 86.

Vai de scula comentatorului! Ala e un prost! Cum dracu sa ai pretentia sa fi echidistant cand pe final la un fault CLAR asupra lui Aguiregaray ala se bucura ca e corner, pe cand era fault in atac clar! comentator mitic de prost gust!!! Trebuia sa pierdem ca sa aibe de unde da puncte...*!:ok:

Meci frumos!

delaoltenia
1st December 2012, 22:25
mult noroc! :)


m8,impresia-mi este ca stii cu ce se mananca fotbalul,ai o problema insa,ochelarii de cal ce nu-ti permit sa vezi in profunzime. ;)

SwedishMafia
1st December 2012, 22:28
-15 fata de steaua.e bine:D

m8k
1st December 2012, 22:28
Macar noi luptam pe 3 fronturi, desi toate au fost facute pentru echipa ta...!:))

..de cand prazar e jignire???

m8k
1st December 2012, 22:29
-15 fata de steaua.e bine:D

Sper sa aveti -80 si o victorie scurta cu 2-0 pentru Copenhaga!:ok:

PerVersion
1st December 2012, 22:30
edit/Sunteti de nerecunoscut,in Europe jucati un fotbal placut ochiului.

Mda, daca te uiti si peste cine joaca in Europa si cine a jucat in ultimele 2 etape din campionat o sa-ti dai seama si de ce. Eu cred ca Sergio asta va face treaba in primavara, jucam cu totul altceva fata de perioada Andone. Trebuie insa facuta putina curatenie la iarna in lot. Exact ce spuneam si la meciul cu U, cam jumatate din cei care au jucat pot pleca linistiti.

m8k
1st December 2012, 22:34
Se pare ca a fost in careu la Kapetanos! ...punem placa aia cu "merita hotii la cat au furat pina acum"!!!:))

delaoltenia
1st December 2012, 22:34
Mda, daca te uiti si peste cine joaca in Europa si cine a jucat in ultimele 2 etape din campionat o sa-ti dai seama si de ce. Eu cred ca Sergio asta va face treaba in primavara, jucam cu totul altceva fata de perioada Andone. Trebuie insa facuta putina curatenie la iarna in lot. Exact ce spuneam si la meciul cu U, cam jumatate din cei care au jucat pot pleca linistiti.
N-am urmarit lotul,dar la o echipa cu pretentii ar cam trebui sa aveti pretentii.Si ca sa ma intelegi,sa discutam fara patima si/sau "exces de zel" ,locul pe care-l ocupam in momentul de fata se datoreaza si prestatiei slabe din campionat a anumitor echipe,este si cazul vostru.

SwedishMafia
1st December 2012, 22:38
domnu,freek le chic.iar moderati in reluare?instectezi topicul ,dar nu observi.


Vai de scula comentatorului! Ala e un prost! Cum dracu sa ai pretentia sa fi echidistant cand pe final la un fault CLAR asupra lui Aguiregaray ala se bucura ca e corner, pe cand era fault in atac clar! comentator mitic de prost gust!!! Trebuia sa pierdem ca sa aibe de unde da puncte oilor astia!:ok:

Meci frumos!

insa n-ai vazut asta.daca-i raspundeam individului cu apelativul "bozgor",sigur vedeai.si ne ardeai pe amandoi.:))
arpisor e atat de idiot incat isi imagineaza ca nu va pierde pe old trafford?

PerVersion
1st December 2012, 22:38
Pai pretentii au fost la inceputul sezonului, campionatul s-a dus demult. Iar cand aliniezi 11 rezerve nu te poti astepta sa defilezi, indiferent cu cine joci in Liga1. Noua ne-a ramas sa luptam in Europa si in Cupa, pentru asta titularii sunt odihniti pe cat se poate.

Nightwish
1st December 2012, 22:39
la fel si avram...:sleep:
mai bine pierzi dracu' un meci, decat sa te fluere arbitrul asa, in favoarea ta. :rosu:

respect gazu!!!!

Ess, daca tot a fluierat atata pentru noi, poate ne putea da si penalty la faultul din minutul 85 asupra lui Kapetanos. Nu de alta, insa a fost in careu...

Freek
1st December 2012, 22:41
domnu,freek le chic.iar moderati in reluare?instectezi topicul ,dar nu observi.


Amice ai probleme? te intreb sa stiu cum ma adresez mai departe.

Bobi Cearton
1st December 2012, 22:45
Concluzie: un mitic, Avraam:D, si-a varat coada in aceasta ciorba ardeleneasca.

m8k
1st December 2012, 22:46
Pai pretentii au fost la inceputul sezonului, campionatul s-a dus demult. Iar cand aliniezi 11 rezerve nu te poti astepta sa defilezi, indiferent cu cine joci in Liga1. Noua ne-a ramas sa luptam in Europa si in Cupa, pentru asta titularii sunt odihniti pe cat se poate.

Nu am avut cum sa jucam cu titularii! mitica a cazut de comun acord sa ne ucida chiar daca reprezentam Romania in cupele europene! E imposibil sa joci un meci de cupa cu dinamo, apoi in deplasare la medias (un meci greu, mai ales pentru noi) si apoi sa avem pretentii si pe Old Trafford! Chiar si asa, la cat de sicanati am fost anul asta eu zic ca facem fata cu brio, chiar nu avem de ce sa ne mai agitam in campionat, locul 2 merge doar in EL! ...si daca nu mergem la anu in europa nu e nici o tragedie! Sa mearga aia care joaca amicale la chiajna si sunt umiliti de locul 12 din germania!:ok:

SwedishMafia
1st December 2012, 22:50
Amice ai probleme? te intreb sa stiu cum ma adresez mai departe.

da,bre,am.:D nu sunteti in stare sa faceti ordine pe acest site.moderati tot timpul post-factum,adica dupa ce unu-i raspunde tipului asta.daca ii raspundeam aluia,imi dadeaiti sanctiune,in loc sa il sanctionati pe individ pentru un limbaj care e interzis.

delaoltenia
1st December 2012, 22:51
Pai pretentii au fost la inceputul sezonului, campionatul s-a dus demult. Iar cand aliniezi 11 rezerve nu te poti astepta sa defilezi, indiferent cu cine joci in Liga1. Noua ne-a ramas sa luptam in Europa si in Cupa, pentru asta titularii sunt odihniti pe cat se poate.
Rezerve??!!
Esti modest sau cauti o scuza,rezervele voastre sunt peste multe alte loturi aliniate in campionat ca prim 11,bani aveti,sustinere si liniste aveti,pot spune ca si un management bun,care-i rezultatul?
Nu ma intereseaza prea mult dar cred ca problema-i in alta parte.


@Swedish,postul a fost editat si userul atentionat.

m8k
1st December 2012, 22:54
GAZ METAN - CFR CLUJ 1-1: Gazdele, furate de arbitru, campioana-departe de titlu
Citeste mai mult pe REALITATEA.NET: http://www.realitatea.net/gaz-metan-cfr-cluj-1-1-gazdele-furate-de-arbitru-campioana-departe-de-titlu_1064438.html#ixzz2DofPrWQj


..asa au auzit de la prostovanul de comentator! Acum cei de la gigitv au cazut de comuna acord ca nu a fost penalty!

Freek
1st December 2012, 22:56
@swedish

Tu ai probleme de perceptie cred. Te-a facut pe tine oaie? v-a facut pe pe voi oi? a facut echipa ciobanului. Doi la mana pe Dario l-ai ratat? nu ai vazut ca, comentase? eu am incredere in discernamantul moderatorilor si daca vad ca au postat nu stau sa mai fac pe detectivul sa stii...

PerVersion
1st December 2012, 22:57
rezervele voastre sunt peste multe alte loturi aliniate in campionat ca prim 11

Cine zice asta? Muresan? :) Sa fim seriosi, rezervele noastre formeaza o fenomenala echipa de mijlocul clasamentului. Drept urmare, 2 echipe de mijlocul clasamentului au remizat azi... nici o surpriza, pt mine cel putin. Dintre cei care au inceput azi, singurul care isi va face loc in prima echipa este Aguirregaray.

SwedishMafia
1st December 2012, 23:00
Tu ai probleme de perceptie cred. Te-a facut pe tine oaie? v-a facut pe pe voi oi? a facut echipa ciobanului. Doi la mana pe Dario l-ai ratat? nu ai vazut ca, comentase? eu am incredere in discernamantul moderatorilor si daca vad ca au postat nu stau sa mai fac pe detectivul sa stii...

bine,domne.deci nu se pune deoarece a facut referire la echipa ciobanului.am inteles.putem scrie pe ols "echipa bozgorilor" sau "echipa tiganilor",ca doar nu e un atac direct la un anumit user.superb.:D deci echipa bozgorilor a facut egal.daca tot e permis.:D
bozgorii vor ca pana la sfarsitul anului, sa stea la -20 fata de steaua.mai au un meci la vaslui.

delaoltenia
1st December 2012, 23:00
Esti culmea,e parerea mea,pe muresan nu cred sa-l fi auzit.

@SwedishMafia,repet,i-am editat postul si l-am atentionat.
Incetati fratilor!

Freek
1st December 2012, 23:01
bine,domne.deci nu se pune deoarece a facut referire la echipa ciobanului.am inteles.putem scrie pe ols "echipa bozgorilor" sau "echipa tiganilor",ca doar nu e un atac direct la un anumit user.superb.:D deci echipa bozgorilor a facut egal.daca tot e permis.:D
astia de la cfr poate vor sa stea la -20 fata de steaua.mai au un meci la vaslui.

Bunul simt il ai sau nu! tine cont de asta...:yes:

SwedishMafia
1st December 2012, 23:02
Bunul simt il ai sau nu! tine cont de asta...:yes:

domne,acu lasa-ma cu bunul simt.sa-l mai aiba si alte persoane.:D

Freek
1st December 2012, 23:03
Pai vezi, mentalitate dulce romanesca. :rolleyes:

Ferko
3rd December 2012, 15:02
Deci, CFR a inceput furaciunile cu arbitrii, Bravo, "domnule" ****san !

philos
4th December 2012, 10:54
rezultat bun :D