PDA

View Full Version : Etapa 12: Otelul Galati - Gaz Metan Medias



Shinnok
24th October 2011, 02:02
28 Octombrie 2011, 21:30 - DigiSport 1

Shinnok
25th October 2011, 00:57
egal

silviuLung
25th October 2011, 13:41
cred ca bate otelul; 1 solist!

delaoltenia
25th October 2011, 13:49
egalitate

megastar
25th October 2011, 16:04
Mediasul e praf, batem.

sicaPetre
26th October 2011, 15:37
bate otelul la scor
3-0

radukRPD
26th October 2011, 23:19
1 solist

Tim
27th October 2011, 11:11
Atentie la pilule. Le lucesc ochii alora mai tare ca becul de la nocturna.

Azi am mai facut o sesizare aici: http://www.anad.gov.ro/html/ro/wcontact.php

Vreau sa le vad privirea limpede lui Rapa, Antal, Pena,Paraschiv Salagean si Punosevac. Sa vedem daca se sesizeaza baietii.:D

Ciprica
27th October 2011, 12:16
Atentie la pilule. Le lucesc ochii alora mai tare ca becul de la nocturna.

Azi am mai facut o sesizare aici: http://www.anad.gov.ro/html/ro/wcontact.php

Vreau sa le vad privirea limpede lui Rapa, Antal, Pena,Paraschiv Salagean si Punosevac. Sa vedem daca se sesizeaza baietii.:D

Fa sesizari. Cat mai multe. Cu siguranta le vor printa aia pe hartie foarte, foarte moale, daca intelegi ce vreau sa zic... :ok:

Tim
27th October 2011, 12:19
S-ar putea sa ai dreptate.Eu imi fac datoria si sesizez organele ca niste sportivi triseaza.Totul este atat de evident, e suficient sa le privesti privirea tulbure.


Voi sesiza si presa.

Ciprica
27th October 2011, 12:26
S-ar putea sa ai dreptate.Eu imi fac datoria si sesizez organele ca niste sportivi triseaza.Totul este atat de evident, e suficient sa le privesti privirea tulbure.


Voi sesiza si presa.

Sesizeaz-o. Incerci sa te faci cunoscut pe orice cale, nu? Nu mai bine sari si tu sa bati vreo "bomba sexy"? O sa ai audienta maxima in cancan si altele de genul asta, au niste tiraje importante.
Nu stiu daca ai prins mesajul meu de ieri, sesizarile anonime se claseaza. La fel si cele multiple. Ti se va raspunde la o singura sesizare, daca te semnezi, iar restul se claseaza. La fel, daca vei face sesizari pe acelasi aspect, dupa ce vei fi primit raspuns, vor fi clasate, pe motiv ca ti s-a raspuns deja. Deci succes la sesizari. :)

megastar
27th October 2011, 12:34
Nu se pot face sesizari pe acel formular, si el stie asta. Ii place doar sa aiba un subiect de conversatie cu noi.

Razvan T.
27th October 2011, 12:58
x2

Tim
27th October 2011, 13:35
Nu se pot face sesizari pe acel formular, si el stie asta. Ii place doar sa aiba un subiect de conversatie cu noi.Nu ai reusit? Curios. Ai pus codul de activare?

La mine a mers de fiecare data.

Totusi, de ce va drogati? De ce nu incetati sa trisati,sa fentati partenerii de competitie?

Ciprica
27th October 2011, 13:40
Nu ai reusit? Curios. Ai pus codul de activare?

La mine a mers de fiecare data.

Totusi, de ce va drogati? De ce nu incetati sa trisati,sa fentati partenerii de competitie?

Shhhh, ca tocmai parea lumea sa uite ca sunteti EVAZIONISTI. DOVEDITI.

Tim
27th October 2011, 13:47
Cand va prinde lumea cu izmenele in vine ,imediat o dati cu Timisoara. Vreti sa abateti atentia de la faptul ca dolarel isi dopeaza unii jucatori? O sa vezi ca in urma verificarilor, am dreptate.Cel putin lui Paraschiv ii trebuie doza dubla demult.


Voi credeti ca toata lumea e oarba si nu vede?:D

Ciprica
27th October 2011, 13:58
Cand va prinde lumea cu izmenele in vine ,imediat o dati cu Timisoara. Vreti sa abateti atentia de la faptul ca dolarel isi dopeaza unii jucatori? O sa vezi ca in urma verificarilor, am dreptate.Cel putin lui Paraschiv ii trebuie doza dubla demult.

Voi credeti ca toata lumea e oarba si nu vede?:D

Din pacate tu esti de cealalta parte, vezi mai mult decat trebuie. Dar exista o incadrare medicala si pentru asta. :)

Ai dreptate cum ai avut cu reciprocitatea cu targu mures. Sau brusc ploua in timisoara si ai uitat de ce ziceai inainte de meci? Asa e ca au uitat iar sa-ti dea calmantele la 12? Nu de alta, dar e deja 2 si incepi sa delirezi, argumentatiile tale sunt mai aberante decat de obicei...

megastar
27th October 2011, 14:01
Nu ai reusit? Curios. Ai pus codul de activare?

La mine a mers de fiecare data.

Totusi, de ce va drogati? De ce nu incetati sa trisati,sa fentati partenerii de competitie?

Am razuit tot pe acolo, da' n-am gasit niciun cod de activare, probabil era pe capac.
Spune tu primul de ce te droghezi si pe urma noi.

Tim
27th October 2011, 14:25
Din pacate tu esti de cealalta parte, vezi mai mult decat trebuie. Dar exista o incadrare medicala si pentru asta. :)

Ai dreptate cum ai avut cu reciprocitatea cu targu mures. Sau brusc ploua in timisoara si ai uitat de ce ziceai inainte de meci? Asa e ca au uitat iar sa-ti dea calmantele la 12? Nu de alta, dar e deja 2 si incepi sa delirezi, argumentatiile tale sunt mai aberante decat de obicei...De ce ma ataci mai labarule? Eu m-am referit la amarata ta persoana?

Ciprica
27th October 2011, 14:31
De ce ma ataci mai labarule? Eu m-am referit la amarata ta persoana?

Vezi? ti-am zis ca nu ti-ai luat calmantele. Esti irascibil si reactionezi agresiv, violent. Asa e ca strangi din dinti de nervi? Ai strange si din pumni, dar nu poti, ca te ustura de la bataturi. Dar nu trebuie sa te superi pe colegii tai de forum ca esti urat, batran, schizofrenic si nu ai ce f^&e, chiar nu este vina noastra...

Tim
27th October 2011, 14:40
Adunatura de hoti, rusinea Moldovei...........