PDA

View Full Version : The Amazing Race



SwedishMafia
18th October 2011, 20:54
Am inceput sa urmaresc acest show.Din punctul meu de vedere e un show SUPERB!/OLE/ Pana acum am urmarit primele 4 episoade din ultima serie.E plin netul de torrente cu seriile trecute.Momentan,am luat doar seria 1 si 2.Pentru ca seria 2 mi-a venit mai repede,urmaresc seria 2.
Va invit sa discutam la mod general despre acest show.Ca sa nu stricam placerea viziionarea acestui show,sa folosim optiunea spoiler pentru detalii mai amanuntite despre show.
Precum in orice show,iti creezi simpatii si antipatii.Din seria 2,de la inceput nu i-am inghitit pe will si tara.Mai ales tara.Totusi,in aceasta serie,exista cateva tipe bune bune.mai ales Mary si Page, precim si sora lu blake,care-i o barbie:D

resita
18th October 2011, 21:27
super tare,am vazut cand era pe AXN vreo 4-5 serii.

19 sezoane parca sunt, online e mai usor de uitat dar nu-s subtitrate toate sezoanele, de descarcat la munca nu pot, asa ca tot varianta online ramane de baza.

ps. daca gasiti pe undeva sezoane subtitrate lasati si aici un link

SwedishMafia
18th October 2011, 21:29
resita,no hablla english?:D ce limbi straine la scoala?am gresit,pe sora lu blake o cheama paige.ce bucatica...nici mary nu e de refuzat:D

resita
18th October 2011, 21:36
resita,no hablla english?:D ce limbi straine la scoala?am gresit,pe sora lu blake o cheama paige.ce bucatica...nici mary nu e de refuzat:D

la munca nu pot da sonor tare, suntem 3 persoane in birou, iar acasa n-am timp de seriale :D

SwedishMafia
18th October 2011, 21:39
sux:D vei invata sa citesti pe buze:P
show-ul arata cat de lacomi pot fi unii,pe langa cat de prosti pot fi unii americani.europenii rullez!:D

SwedishMafia
19th October 2011, 17:02
Am terminat seria 2.Nu a castigat cine am dorit.Asta e.:DCe tarfa e Tara...