PDA

View Full Version : Etapa 11: Steaua - Rapid 0-0



delaparis
17th October 2011, 00:33
Luni, 24 octombrie
Steaua - Rapid, ora 20.00, Dolce TV

Shinnok
17th October 2011, 00:37
probabil alt meci de *****.......

El Pistolero
17th October 2011, 00:42
Pe National Arena se joaca?

delaoltenia
17th October 2011, 00:44
da

Leo
17th October 2011, 00:50
Egal.
1-1

eventHorizon
17th October 2011, 01:25
Meci de 0-0. Nici aia n-au atac si frica Juniorului ii va face sa tina mai degraba de scor decat sa atace.
Tot ce vreau de la meciul asta este ca Bourceanu sa-i rupa capu betivanului de pancu :D

Tyler Durden
17th October 2011, 10:55
Cel putin X aici. Pacat ca nu se joaca pe Ghencea, ca acolo eram invincibili de ceva vreme. :D

delaoltenia
17th October 2011, 11:18
egalitate

pif
17th October 2011, 16:23
Castiga RAPID.

Ferko
17th October 2011, 16:53
Unde instaleaza Becali stana ? Atentie ca vine Mucea cel Mic cu principiul "sa nu pierdem".

Farmecul Vietii
17th October 2011, 17:52
daca nici noi nu mai batem cska atunci cine?

silver_dream
17th October 2011, 18:43
E timpul victoriei pentru Steaua!:)

six
17th October 2011, 20:25
2 megasolist :D

Bobi Cearton
17th October 2011, 20:37
Meci nul.

Celso
18th October 2011, 17:10
Prețul biletelor:

Peluza I (1) - 10 lei
Peluza I (2) - 5 lei
Peluza II (1) - 10 lei
Peluza II (2) - 5 lei
Tribuna II (1) - 20 lei
Tribuna II (2) - 15 lei
Tribuna I (1) - 25 lei
VIP 1 - 60 lei
VIP 2 - 40 lei
VIP 3 - 30 lei
Loja - 430 lei (caterning inclus)

Biletele se vor vinde doar la casele de bilete (http://www.gsp.ro/cautare/tag/bilete-13487.html) de la Stadionul "National Arena".

preturi bune, o sa fie full!

dextercioby
18th October 2011, 17:16
Doar asa mai chemi suporterii la meci. Cu preturi pentru saraci.

Tyler Durden
18th October 2011, 21:51
[QUOTE=Celso;3660156preturi bune, o sa fie full![/QUOTE]

Nici daca era intrarea moca nu ar fi fost full.;)

Freek
19th October 2011, 01:05
Biletele se vor vinde doar la casele de bilete (http://www.gsp.ro/cautare/tag/bilete-13487.html) de la Stadionul "National Arena".



Ciudat. Sa vedem cand se intalnesc grupurile de suporteri la coada pentru bilete, ce balci o sa iasa, sa poate nu :)

Aurel.D
19th October 2011, 14:21
O sa se inghesuie lumea sa vada Rapidul...

Calandrinon
19th October 2011, 14:24
Surdu da gol

Uncle Ben
19th October 2011, 14:36
O sa se inghesuie lumea sa vada Rapidul...
Si crezi ca va rezista acoperisul arenei?! :D

Freek
19th October 2011, 18:33
Vedeti ca peste 1 saptaman sau 2 voteaza aia in parlament ce se intampla cu voi, va baga-n tarc sau va baga la sapun...

silver_dream
19th October 2011, 20:38
Greu fara Dinu GHeorghe, pierdere importanta. Facea pereche buna cu Lucescu jr.. Castiga Steaua!:)

Hingherul
19th October 2011, 20:47
e nasol pentru aviatori.
ti fara dinu vama e ca dinamo fara avram. :D

Farmecul Vietii
19th October 2011, 21:12
e nasol pe dracu! Pentru a matura pe jos cu aceasta clona nu e nevoie decat de putin spirit rapidist in teren.E suficient Pancu sa stergem cu voi de podea.Sper sa va numaram iarasi pana la 5! Cu Pancu inainte

Aurel.D
20th October 2011, 12:42
Rapidul ca de obicei, isi da singura cu tesla in...Acum, inaintea unor meciuri importante i-au apucat pe baieti, certurile, scandalurile...
Am zis de multe ori: in ultimii ani, Rapid a avut unul din cele mai bune loturi din tara, dar mereu s-a sapat singura!

Freek
20th October 2011, 12:51
Rapidul ca de obicei, isi da singura cu tesla in...Acum, inaintea unor meciuri importante i-au apucat pe baieti, certurile, scandalurile...
Am zis de multe ori: in ultimii ani, Rapid a avut unul din cele mai bune loturi din tara, dar mereu s-a sapat singura!
Aham! :yes:
Viva el Copos!

Lordul
20th October 2011, 13:57
egal...dar Rapidul e favorita

Farmecul Vietii
20th October 2011, 17:12
hahaha
s-a mai detonat o bomba.Presa din Israel a aflat adevarul adevarat si revelator.Suporterii Rapidului sunt numiti tigani si porecliti ciori.
Ce ma suprinde pe mine e cum de n-au aflat ca suporterii stelei sunt minoritari in Bucuresti si ca majoritatea se trag din subteran, ducandu-si mandri zilele prin canalele Bucurestiului consumand delicatese gen aurolac.Nu degeaba li se zice aurolacii.Puteau sa mentioneze si porecla spurcatii, caci au sufletul manjit cu multe trofee furate si pentru ca sustin o clona bolsevica.
Putem trage lejer concluzia ca presa din Israel nu e obiectiva? eu zic ca da.In loc sa scrie de performantele, marete de altfel, ale cska-ului ghencist ei se intreg in epitete la adresa fanului Rapidist, om simplu de altfel.Chiar atat de important sa fi ajuns acest suporter Rapidist incat sa trezeasca mai mult interes in Israel decat echipa becalopitecilor de pretutindeni? Ce vremuri traim...

eventHorizon
20th October 2011, 17:37
cra cra cra...Presa din Israel a aflat adevarul adevarat si revelator.Suporterii Rapidului sunt numiti tigani si porecliti ciori.
cra cra cra...

Intr-adevar, lumea n-are o imaginatie asa cum v-ati fi dorit voi, sensibilii croncanitori fermecati de proza Giulestiului. ,,Printisorii intunericului" sau ,,Regii fiarelor vechi" suna parca ceva mai bine, sau cel putin mai plastic :D

Freek
20th October 2011, 20:13
hahaha
s-a mai detonat o bomba.Presa din Israel a aflat adevarul adevarat si revelator.Suporterii Rapidului sunt numiti tigani si porecliti ciori.
Ce ma suprinde pe mine e cum de n-au aflat ca suporterii stelei sunt minoritari in Bucuresti si ca majoritatea se trag din subteran, ducandu-si mandri zilele prin canalele Bucurestiului consumand delicatese gen aurolac.Nu degeaba li se zice aurolacii.Puteau sa mentioneze si porecla spurcatii, caci au sufletul manjit cu multe trofee furate si pentru ca sustin o clona bolsevica.
Putem trage lejer concluzia ca presa din Israel nu e obiectiva? eu zic ca da.In loc sa scrie de performantele, marete de altfel, ale cska-ului ghencist ei se intreg in epitete la adresa fanului Rapidist, om simplu de altfel.Chiar atat de important sa fi ajuns acest suporter Rapidist incat sa trezeasca mai mult interes in Israel decat echipa becalopitecilor de pretutindeni? Ce vremuri traim...
Noi suntem ciori da? DA
Dinamovistii sunt caini da? DA
Stelistii sunt aurolaci da? DA

Crezi ca vreunu de pe forum e cioara (chiar daca e la modul peiorativ...), caine sau aurlac la propriu? Cand o sa ne treaca treaba asta cu poreclele? Ce dracu...
Si dupa aia sunteti frustrati ca va ia lumea la misto pe forum, pai cum sa nu va ia cand sariti din senin prostii d-astea?

Tyler Durden
20th October 2011, 22:34
Deja mi-e teama de acest meci, Steaua vine cu un moral bun.:happy

SwedishMafia
20th October 2011, 22:34
inainte de meciul de azi,steaua avea cota 2,3,rapid 3.maine cred ca rapid ajunge la 1,5:))

JJ
21st October 2011, 00:32
Cred ca aici ar merge un scor corect 0-0. O fi Steaua varza, dar Rapidul nu e in stare sa se apropie de poarta.
Na, ca ne facem si noi de ***** in EL :headbang:

Freek
21st October 2011, 00:49
-1 - -1 se poate?

Tyler Durden
21st October 2011, 00:51
Sa se deschida toate inelele! :))

Lexus.
21st October 2011, 01:09
Dupa premiera mondiala absoluta a mascaricilor din ghencea in meciul cu Maccabi, la scorul de 0-5 sa tragi de timp:happy:happy:happy Doamne fereste sa le mai dea Rapidul 5 boabe ca acum 2 ani cand era Ando antrenor...berbecii castrati ai lui "iliesta"=Stan si Bran, se baga cu toti cu curul in poarta langa Stanca:))

McGrady
21st October 2011, 01:43
Dupa premiera mondiala absoluta a mascaricilor din ghencea in meciul cu Maccabi, la scorul de 0-5 sa tragi de timp:happy:happy:happy Doamne fereste sa le mai dea Rapidul 5 boabe ca acum 2 ani cand era Ando antrenor...berbecii castrati ai lui "iliesta"=Stan si Bran, se baga cu toti cu curul in poarta langa Stanca:))

Razi tu razi, dar e tristete mare in perioada asta in 5telime: mucles victorii, mucles urcari ale lui "ne-a Jiji" pe capota masinii, mucles euroi impartiti la 5uporteri, mucles facturi achitate in Zabrauti-Ferentari! :happy:happy:happy

YoNuTzz
21st October 2011, 01:48
ambele echipe vin dupa niste meciuri superbe in europa league...se joaca si pe stadionul blestemat ptr echipele romanesti :))
asha ca e simplu: ori 0-0 ori 0-1...probabil 0-0 corelat cu o victorie a lui dinamo acasa cu brasov

Uncle Ben
21st October 2011, 01:58
Sa se deschida toate inelele! :))
Fanii Stelei ii cer lui Gigi sa fie de gasit la inelul maro, pentru orice eventualitate (adeziuni la PNG, facturi curente si alte acareturi)... :D

O.T.: Totusi, Rapidul pare mai echipa! Ar fi culmea sa nu mai schioapete oaia pana luni!

McGrady
21st October 2011, 02:04
ambele echipe vin dupa niste meciuri superbe in europa league...

Obiectivule, am o rugaminte la tine: nu exagera cu comparatiile in tentativa de a devia atentia de la umilinta incasata de 5teaua! Rapidul a facut un joc decent in compania unui adversar cel putin egal valoric cu superputerea fotbalului european Maccabi Haifa!;)

Lexus.
21st October 2011, 02:12
...probabil 0-0 corelat cu o victorie a lui dinamo acasa cu brasov
Cred ca asta va fi varianta ideala, dupa care Borcea de la Miami o sa-i intrebe pe 5telisti dupa 11 etape: "12 e bine"???:happy:happy:happy

Farmecul Vietii
21st October 2011, 13:23
Noi suntem ciori da? DA
Dinamovistii sunt caini da? DA
Stelistii sunt aurolaci da? DA

Crezi ca vreunu de pe forum e cioara (chiar daca e la modul peiorativ...), caine sau aurlac la propriu? Cand o sa ne treaca treaba asta cu poreclele? Ce dracu...
Si dupa aia sunteti frustrati ca va ia lumea la misto pe forum, pai cum sa nu va ia cand sariti din senin prostii d-astea?

strici toata distractia...pai daca nu ne porcaim nitel, ce mai facem? nu poti face sex toata ziua, nu poti sa bei ca porcul zi dupa zi, nu poti citi Dostoievski chiar in fiecare zi, cate filme poti vedea intr-o zi? asa ca e nevoie si de putina mocirla in viata! si stai linistit ca nu m-atac eu de la copilarii din astea, dar sa nu uitam niciodata de copilul din noi! copiilor le place mocirla!

Uncle Ben
21st October 2011, 13:25
strici toata distractia...pai daca nu ne porcaim nitel, ce mai facem? nu poti face sex toata ziua, nu poti sa bei ca porcul zi dupa zi, nu poti citi Dostoievski chiar in fiecare zi, cate filme poti vedea intr-o zi? asa ca e nevoie si de putina mocirla in viata! si stai linistit ca nu m-atac eu de la copilarii din astea, dar sa nu uitam niciodata de copilul din noi! copiilor le place mocirla!
De ce nu zici, bre, ca esti insarcinat, ca sa stiu sa te menajez?! :happy

Freek
21st October 2011, 13:28
Ai dreptate. Iar pe langa asta ai si un statut de aparat aici, pe forum :)).
Deci nu te lasa, stay strong...

Datenshi
21st October 2011, 14:04
Mama, vad ca ati dat-o in chestii profunde. Eu zic sa revenim la oile noastre.

Grecu_
21st October 2011, 14:19
Nu cred ca Neisional Arina este pregatita pentru o victorie romaneasca. 0 - 0 urat de tot

sicaPetre
21st October 2011, 16:57
asta e meciul celor care vor mult dar pot putin!

TheIceMan
21st October 2011, 19:20
egal, scor la pauza 3-3 final 5-5.

apropos, de ce nu se lasa accessul in tot stadionul?

Grecu_
21st October 2011, 19:23
De ce spui ca nu va fi acces peste tot?
Biletele parca sunt pentru ambele nivele

TheIceMan
21st October 2011, 19:27
pai asa am citit undeva ieri ca nu se deschide nu stiu ce "inel", poate erau doar zvonuri? intreb doar de curiozitate, pentru ca e stupid sa investesti 200+ mil € in 55.000 de locuri si deliberat sa nu lasi accessul numai la jumate sau asa ceva.

Freek
21st October 2011, 20:11
Si eu am inteles la fel, ca doar primul inel este deschis. Iar daca e sa il deschida doar pe ala de jos si nu tot stadionul va fi din cauza chiriei, se cacalizeaza pe ei...

Ted
21st October 2011, 21:58
va dati seama ca Rapidul se va face de rusine daca da mai putin de 5 goluri :)

McGrady
21st October 2011, 23:14
Si eu am inteles la fel, ca doar primul inel este deschis. Iar daca e sa il deschida doar pe ala de jos si nu tot stadionul va fi din cauza chiriei, se cacalizeaza pe ei...

Traim vremuri grele, "planeta se scufunda"... :D
Ia vedeti cum faceti sa strangeti banii aia pentru CS Rapid! Copos a spus clar ca nu mai are niciun ban acasa, a luat de la gura copiilor lui ca sa aduca la Rapid!:D

silver_dream
21st October 2011, 23:57
"Mortii si ranitii" vor oferi un derby pe cinste,stelistii inviind ca Lazar la indemnul lui IIsus iar rapidistii oblojiti ca "Ranitul dintre linii" a lui Bodolan :D

Freek
22nd October 2011, 00:09
Traim vremuri grele, "planeta se scufunda"... :D
Ia vedeti cum faceti sa strangeti banii aia pentru CS Rapid! Copos a spus clar ca nu mai are niciun ban acasa, a luat de la gura copiilor lui ca sa aduca la Rapid!:D

Tura viitoare, acum jucam la Steaua acasa :)), prostu nostru n-are nici o vina (LUNI la ora meciului). Incepe si Fecali sa taie pe ici pe colo, n-a zis el ca nu mai da bani pentru studierea adversarului?...

Tyler Durden
22nd October 2011, 23:07
Cica e coada la belete. Doamne, cati masochisti sunt in Romania! :))

Freek
22nd October 2011, 23:26
Iar se dau moca de e coada? :hmm:

McGrady
22nd October 2011, 23:28
Tura viitoare, acum jucam la Steaua acasa :)),

Nu mai stiu pe unde citisem ca ati dat navala la bilete si ramasesem cu impresia ca sunteti club organizator.


Incepe si Fecali sa taie pe ici pe colo, n-a zis el ca nu mai da bani pentru studierea adversarului?...

Cand faci baie in Iordan, ce nevoie mai ai sa studiezi adversarul? :happy


Cica e coada la belete. Doamne, cati masochisti sunt in Romania! :))

Nu inteleg de ce iti faci probleme, doar a zis Gigi ca face o festanie!:D

Tyler Durden
22nd October 2011, 23:43
Aha.

Charon
23rd October 2011, 01:24
inaugurat de echipa Satanei,stadionul are nevoie de o exorcizare!
Ritualul presupune sacrificarea a 11 oi!

Celso
23rd October 2011, 11:46
http://www9.gsp.ro//usr/thumbs/thumb_500_x_374/2011/10/22/411088-02-gigi-antrenor.jpg

Gata tata, am coborat in iarba ca nu se mai poate altfel. Nila, fa 2 ture:D.

silver_dream
23rd October 2011, 14:47
Biletele se dau ca painea calda. O sa fie depasit recordul de la Romania-Franta(aprox.50000)?

Onesteanul
23rd October 2011, 17:58
Biletele se dau ca painea calda. O sa fie depasit recordul de la Romania-Franta(aprox.50000)?

Oamenii vor sa vada prima victorie romaneasca pe National Arena!:D

Freek
23rd October 2011, 19:02
Cum a mai zis cineva, sa nu cumva sa ia teapa lumea si sa fie un 0-0 urat. Asa ca ciuciu victorie romaneasca.
Chiar daca eu zic ca iese X, nu m-ar mira o victorie bulanoasa a Stelei...

Datenshi
23rd October 2011, 20:56
inaugurat de echipa Satanei,stadionul are nevoie de o exorcizare!
Ritualul presupune sacrificarea a 11 oi!

"E normal, nici o echipă românească nu va cîștiga vreun meci acolo pînă cînd stadionul nu va fi sfințit", a spus Becali. :happy

BBB
23rd October 2011, 21:16
"E normal, nici o echipă românească nu va cîștiga vreun meci acolo pînă cînd stadionul nu va fi sfințit", a spus Becali. :happy

la steaua e o secta. ieri l-am auzit pe penibilul ala de ilie stan, cu ocazia aia m-am convins ca are IQ vreo 45. "Am un duhovnic si el mi-a spus ca dumnezeu va stii ce sa faca cu mine la steaua. el si maica domnului ma vor ajuta" :happy

TaciAcolo
23rd October 2011, 21:22
asa patron le fel si antrenoru:evil: iliesta nu lasa steaua la greu sa o duci unde merita......

delaparis
24th October 2011, 00:39
Rapid are nevoie de puncte pt calificare in Europa, Steaua pt a evita retrogradarea ... deci meci egal.
Asa e la impartasanie :D

Ciprica
24th October 2011, 12:15
Dupa premiera mondiala absoluta a mascaricilor din ghencea in meciul cu Maccabi, la scorul de 0-5 sa tragi de timp:happy:happy:happy Doamne fereste sa le mai dea Rapidul 5 boabe ca acum 2 ani cand era Ando antrenor...berbecii castrati ai lui "iliesta"=Stan si Bran, se baga cu toti cu curul in poarta langa Stanca:))

Sper sa se opreasca la 5, ca 5teaua mai e cum mai e, dar 6eaua sau 7teaua chiar nu au niciun sens...

Celso
24th October 2011, 13:11
Derby-ul de diseară va fi primul joc cu noul stadion acoperit.

Am auzit ca e televizat de DolceSport ...asadar ne uitam pe stream:D

Aurel.D
24th October 2011, 13:35
Tinand cont de faptul ca singurele echipe batute de steaua in ultimele 9 meciuri sunt Sanatatea Cluj (:happy) si Otelul, Rapid are o sansa mare astazi. Acum ca evreii le-au dat si ceaiul de la ora 5, stelistii sunt sub mare presiune...

Sper ca macar de data asta Razvan sa inteleaga ca nu ii va fi prea greu cu mediocrii astia, daca va juca ofensiv!

relansat
24th October 2011, 13:37
Derby-ul de diseară va fi primul joc cu noul stadion acoperit.

Am auzit ca e televizat de DolceSport ...asadar ne uitam pe stream:D

evident :-"

Freek
24th October 2011, 14:16
Sper ca macar de data asta Razvan sa inteleaga ca nu ii va fi prea greu cu mediocrii astia, daca va juca ofensiv!
Aha, NU!
Razvan traieste pentru 0-0.
Dar, daca tu speri, hai sa sper si eu :)).

Linoge
24th October 2011, 17:03
Derby-ul de diseară va fi primul joc cu noul stadion acoperit.

Am auzit ca e televizat de DolceSport ...asadar ne uitam pe stream:D

Auzisem acum ceva timp ca anumite partide de pe Dolce vor fi televizate si de TVR 1, insa cred ca era vorba doar de partidele din UCL...

Egal la fel de trist ca vremea de afara.

ichigo
24th October 2011, 17:11
si urmatoarel patru meciuri ale rapidului vor fi transmise doar pe dolcesport. ghinion pentru giulesteni. una peste alta, merg pe un X la acest meci.

Farmecul Vietii
24th October 2011, 17:26
batem 5-1! ilie "likes it hard" : 1-7 anu' trecut, 0-5 anu' asta cu Maccabi Haifive, omu' e steaua si e si "all or nothing".Nu-l iert pe Razvan daca vine cu chilotii maro azi.

silver_dream
24th October 2011, 18:38
Prea multe opinii converg spre un 0-0 fara sare si piper:(


Echipa de start a Stelei: Stanca - Martinovici, Iliev, Geraldo, Latovlevici - Prepeliță, Bourceanu, Brandan, Tănase - Tatu, Mihai Costea

Linoge
24th October 2011, 19:26
Poate sa ma ajute si pe mine cineva cu un link ca sa pot vedea meciul, va rog frumos?

six
24th October 2011, 19:36
Forza Rapid :ok:

BBB
24th October 2011, 19:41
Derby-ul de diseară va fi primul joc cu noul stadion acoperit.

Am auzit ca e televizat de DolceSport ...asadar ne uitam pe stream:D

Mie imi scrie aici pe monitor ca trebuie sa dau 1 euro. Asa de mult? Doamne feri! :))

Hingherul
24th October 2011, 20:17
pentru 5 euro va dau eu un link meserias plus doi mici cu mustar! :D

Shinnok
24th October 2011, 20:22
5 euro :D

Uncle Ben
24th October 2011, 20:22
pentru 5 euro va dau eu un link meserias plus doi mici cu mustar! :D
Hingherule, voi care sunteti, bre, ca mereu va confund: mortii, sau ranitii? :))

Hingherul
24th October 2011, 20:22
5 euro :D

scrie adresa unde sa-ti trimit micii :D



Hingherule, voi care sunteti, bre, ca mereu va confund: mortii, sau ranitii? :))

dupa meci iti spun exact

TheIceMan
24th October 2011, 20:23
pentru 5 euro va dau eu un link meserias plus doi mici cu mustar! :D
Seminte nu ai? :D
Mai bine afacerea inversa, aranjeaza cu berbecali sa dea el 5 euro sa ne pierdem timpul sa vedem adunatura aia de oi la pascut pe noul stadion 23 august. Ca altceva nu or sa faca. :cool:

BBB
24th October 2011, 20:24
Cine-mi da link, sa bata echipa lui favorita cu 5-0 :))

Cristy RVD
24th October 2011, 20:25
nu pot sa-mi dau seama cum s-a umplut stadionul.

Romania e o tara tare ciudata.

Uncle Ben
24th October 2011, 20:29
Cine-mi da link, sa bata echipa lui favorita cu 5-0 :))
Sper sa-ti dea un dinamovist, dar ei oricum au meci usor in etapa care urmeaza! :))

Shinnok
24th October 2011, 20:30
Cine-mi da link, sa bata echipa lui favorita cu 5-0 :))

http://www.on-line-live.com/index.html

deci le aratam cincila! /hello

Tim
24th October 2011, 20:32
Hinghi, daca lipsesti si in seara asta , avem o problema.

Hingherul
24th October 2011, 20:33
deci le aratam cincila! /hello

nu cred ca reusim nici sa le dam jderu` la mirosit.
se termina egal la 0. aia sunt fricosi dupa chipul si asemanarea bisexualului swinger ca ii antreneaza iar nOI.... OI!
cel mult castiga rapidul cu 1-0 dar nu simt in vezica nici macar un gol


Hinghi, daca lipsesti si in seara asta , avem o problema.

freonul e la rece.... totul e pregatit :D

Shinnok
24th October 2011, 20:36
nu cred ca reusim nici sa le dam jderu` la mirosit.

eu, cel putin, in niciun caz n-am cum. il pastrez pentru cineva :D

Tim
24th October 2011, 20:37
Am pariat 1 pauza -1 final.cred ca am baut freon!:groggy:

Cristina
24th October 2011, 20:45
freonul e la rece.... totul e pregatit :D

sa nu ramaneti cu "pregateala" :D

Hingherul
24th October 2011, 20:46
stii si ceva exemple concrete? :D


mama ce bunaciune blonda a fost sa ma recenzeze...

Cristina
24th October 2011, 20:46
stii si ceva exemple concrete? :D


mama ce bunaciune blonda a fost sa ma recenzeze...

ti-am zis ca m-am facut blonda?:D

Tim
24th October 2011, 20:47
stii si ceva exemple concrete? :D


mama ce bunaciune blonda a fost sa ma recenzeze...Clar,i-ai zis si CNP-ul. Fraiere.:D

Hingherul
24th October 2011, 20:48
ti-am zis ca m-am facut blonda?:D

pai parca spuneai ca te epilezi nu ca il vopsesti :D


Clar,i-ai zis si CNP-ul. Fraiere.:D

il dadeam si daca nu-l cerea. de cand am auzit ca vrea Base sa le foloseasca pentru voturi frauduloase mi-am propus asta
am avut mare grija sa-mi caligrafieze "ATEU" :D



eu zic sa sariti cu euroii ca incepe meciul si n-o sa mai gasiti linkuri libere... :D

Tim
24th October 2011, 20:51
paiti :D



il dadeam si daca nu-l cerea. de cand am auzit ca vrea Base sa le foloseasca pentru voturi frauduloase mi-am propus asta
am avut mare grija sa-mi caligrafieze "ATEU" :DStelist ateu.:o:

Saracul ala,se scalda imbracat in Iordan pentru voi................

Cum sa nu luati cinci?:D


PS plm, acum vad ca e pe dolce.Eu am probleme cu diabetul.Sa-mi povestiti si mie cum trage corentul pe NA.

keluba
24th October 2011, 20:52
seara buna, dracii mosului :D sper ca scorul sa se deschida cat mai repede, in sperenta de a putea viziona si fotbal.

relansat
24th October 2011, 20:53
un sopcast pentru steaua-rapid, ar fi de aur. are cineva?

Hingherul
24th October 2011, 20:56
habar n-am.

5 euro
mai lipseste un dinamovist sa vanda pepsi si ne simtim ca pe stadion :D

Shinnok
24th October 2011, 20:58
5 euro, mai vreau un mic :D
adresa: @m3ryk, cocioaba rablei 1310, jderu-n ea sa intre :D

Hingherul
24th October 2011, 20:59
bine ma, luati aici http://www.livescorehunter.ro/
dar sa nu intrati ca o sa mearga greu la mine daca suntem prea multi :D

relansat
24th October 2011, 20:59
eu mai uit pe aici http://www.livesport1.tv/tv1.html

comentatori de vis: emil si cosmin :(

Shinnok
25th October 2011, 00:40
nu s-a mai scris nimic de 4 ore :))

Datenshi
25th October 2011, 00:40
Ati ramas amutiti de la frumusetea asta de meci? :D

TaciAcolo
25th October 2011, 00:41
neatza:))

JJ
25th October 2011, 00:44
Cum ziceam, meci nul intre doua echipe nule... In schimb s-a vazut genialitatea stadionului fara locuri de parcare. :headbang: Toate aleile si intrarile blocate de suporteri, undeva la cam 1km de stadion.

Freek
25th October 2011, 00:48
Ma bucur ca a fost picat site-ul. Umpleam forumul de injuraturi inutile, asa am avut timp sa ma calmez. :))

Asa ca dupa meciul asta m-am decis, e ultimul sezon de Liga 1 si cu asta basta. Exista si alte campionate care merita urmarite, cum ar fi Prima Liga din Kazakstan, Turkmenistan si altele.

p.s. Steaua v-a face furori, tineti minte ce va zic, iar peste cativa ani, dati-mi un PM si multumiti-mi pentru informatie :rolleyes:

p.p.s strigau suporterii stelei cumva "suntem mereu cu voi"? vorbeau serios sau erau sarcastici ?:))

Hingherul
25th October 2011, 00:54
mortii si ranitii.....mamii lor!

Freek
25th October 2011, 00:56
mortii si ranitii.....mamii lor!
Mortii cu mortii, vii cu vii...
Pacat ca ambele echipe erau moarte.De fapt sunt in continuare.

dextercioby
25th October 2011, 00:57
Cu mortii aia pe banca, nici o sansa. Tot aveati stadioanele pe linga cimitire. :D

Hingherul
25th October 2011, 01:00
macar am spart ghinionul si am asistat la .... prima bataie romaneasca de pe NA :D

racovita
25th October 2011, 01:01
derby : mortii cu ranitii 0-0, mortii au fost peste ei.

Freek
25th October 2011, 01:05
derby : mortii cu ranitii 0-0, mortii au fost peste ei.

Micutule, tu cu cine ti ma si ce meci ai vazut?:))

Apropo, la circ biletele sunt mai scumpe...

RunRun1730
25th October 2011, 01:43
http://assets.sport.ro/assets/sport/2011/10/24/image_galleries/141728/gest-golanesc-dupa-steaua-rapid-coman-l-a-agresat-pe-prepelita-la-autocar-vezi-ce-i-a-facut_size1.jpg

Ce fel se uita Bourceanu la cartonas :))

silver_dream
25th October 2011, 08:02
Daca nu au reusit sa arate fotbal, jucatorii s-au chinuit sa demonstreze ca ei "vor" printr-o bataie generala.Penibil!:(

Marius
25th October 2011, 08:54
p.p.s strigau suporterii stelei cumva "suntem mereu cu voi"? vorbeau serios sau erau sarcastici ?:))

confunzi. strigau angajatii indemnati de noul director de personal mustata cunoscut apropiatilor sub diminutivul musty.

chinna tm
25th October 2011, 09:11
Citesc presa si ma minunez....jurnalistii, lingaii Stelei,(fara suparare...dar cel putin aia de la prosport sunt de rahat) subliniaza:
Coman l-a lovit miseleste pe Prepelita....la autocar....
Galeria Rapidului o fi ea faina, dar injura...(ale naibii scandari steliste ce te impingeau spre pacea eterna:)))
Alexa a facut nu stiu ce gesturi oribile(a injurat-o fi singurul probabil care injura:)) )
Etc si etc. in care rapidistii sunt icnriminati.
Execrabila presa avem cand vine vorba de comentarii sportive.

Despre meci: 2 puncte mari pierdute de Rapid.Steaua a jucat prost, Rapid si in 9 jucatori putea sa castige.
Despre bataie: nu e i ok ce se intampla dar....ati vazut cum da Rui Duarte pe la spate? A uitat tanase de bomba lui pt moment:))
Respect galeriei Rapidului care au dominat fara probleme toti sustinatorii stelisti de pe stadion.

corello
25th October 2011, 09:35
Aseara, cred ca am fost cel mai norocos telespectator din Rumenia. Am dat pe meci doar de doua ori si am reusit sa prind live "miezu" meciului...cat fight'u' si cartonasul rosu cu numarul 3 :D

Roddicted
25th October 2011, 09:46
Nu a fost un meci catastrofal, dar e greu cand Tanase joaca tot meciul mai slab decat iti poti imagina, Costea saracul, stie el ceva cu mingea, dar nu il ajuta deloc creierul.Paseasa cand nu trebuie, nu stie sa sara la cap, iar cu Iliev si Lato in aparare e bulevard.
Inca ceva:Radut in 5 minute a driblat de mai multe ori decat Tanase intr-un meci

Fedayn
25th October 2011, 10:21
un meci penibil :(...dupa ce vezi in vichend United vs City...:rolleyes:...da' ne'am obisnuit...cam asta este nivelu' campionatului romanesc "pastorit" de mitica dragomir :headbang:

Marius
25th October 2011, 10:31
ati vazut cum da Rui Duarte pe la spate? A uitat tanase de bomba lui pt moment

bine ca mi-ai adus aminte de asta... bai frate, ce burta are rui duarte, zici ca o arde in gratare de 3 ori pe zi :))

Datenshi
25th October 2011, 10:38
De la shaorma cu de toate...

Grecu_
25th October 2011, 10:45
Un meci antrenant, cu viteza, pase scurte, scheme lucrate, cu ocazii de ambele parti.
Un incident minor intre jucatori, fara gesturi marlanesti.

Ce frumoasa e viata... :rolleyes:

Andrei_23
25th October 2011, 10:50
Nu stiam ca Dani Coman e asa mare smecher :D A ratat Radoi bataie de bataie, moare de ciuda la Arabi...

Tyler Durden
25th October 2011, 11:00
Steaua- Rapid tine loc de Dormicum.

Paul Atreides
25th October 2011, 11:33
Daca tylerul se ocupa de steaua inseamna ca la anul ce vine vom castiga cce.

Ps. Imi face placere sa va revad in zona.

cimitiru' ghencea
25th October 2011, 11:36
Hingherule, voi care sunteti, bre, ca mereu va confund: mortii, sau ranitii? :))

or murit cu totii...:))

Celso
25th October 2011, 12:00
http://assets.sport.ro/assets/sport/2011/10/24/image_galleries/141728/gest-golanesc-dupa-steaua-rapid-coman-l-a-agresat-pe-prepelita-la-autocar-vezi-ce-i-a-facut_size1.jpg

Ce fel se uita Bourceanu la cartonas :))

Ce specimen e si Dani Coman, nu mai zic de Alexa ..mie nu mi s-a parut ca Prepelita a intrat chiar dur acolo, a atacat mingea ..ca a existat un mic clinci nu vad problema ...trebuia sa vina chirurgul de Alexa sa faca el dreptate apoi si Coman sa aplice 2 picioare. Am vz o declaratie a lui Alexa care spune ca spera sa nu fie suspendat:happy ...eu i-as da 3-4 etape sa se linisteasca, iar lui Coman vreo 5.

Interesant cum asistentii se chinuiau sa ii desparta pe aia si Tudor statea calm pe margine si asista:))).

Freek
25th October 2011, 12:13
confunzi. strigau angajatii indemnati de noul director de personal mustata cunoscut apropiatilor sub diminutivul musty.

A, ma scuzati atunci, nu le-am vazut ecusonul angajatilor. Oricum tot amuzant ramane, indiferent cine striga.
Musty asta o fi neam cu Corsicanu, zis Corsy...


Ce specimen e si Dani Coman, nu mai zic de Alexa ..mie nu mi s-a parut ca Prepelita a intrat chiar dur acolo, a atacat mingea ..ca a existat un mic clinci nu vad problema ...trebuia sa vina chirurgul de Alexa sa faca el dreptate apoi si Coman sa aplice 2 picioare. Am vz o declaratie a lui Alexa care spune ca spera sa nu fie suspendat:happy ...eu i-as da 3-4 etape sa se linisteasca, iar lui Coman vreo 5.

Interesant cum asistentii se chinuiau sa ii desparta pe aia si Tudor statea calm pe margine si asista:))).

Nu iau apararea lui Coman&Co., dar Prepelita a fost destul de smecher (smecherie de cioban, fara sa fac aluzie la Fecali) si a intrat cat sa provoace.
Rabufnirea echipelor e semn de neputinta, impotentii dreacu.:headbang:
Iar Tudor are mare clasa, nu degeaba ii zic astia Brad Pitt, ce credeai ca ii zic asa ca seamana la mutra? te inseli...:D


@Paul Atreides - 51 de MII de posturi sau 51 virgula 397? Forumist de meserie ?:)) Glumesc...

Tyler Durden
25th October 2011, 12:13
E fabulos cum se uita Bourceanu la cartonasul rosu, parca e un barbat care a vazut prima data o pasarica.:))

relansat
25th October 2011, 12:20
cam multe comentarii pentru un meci de doi bani.

miril
25th October 2011, 12:29
Uaau, parca ar zice! Noroc ca a de...cazut forumul, si aseara, ca aveam comentarii si mai putine.

Grecu_
25th October 2011, 13:00
A, ma scuzati atunci, nu le-am vazut ecusonul angajatilor. Oricum tot amuzant ramane, indiferent cine striga.
Musty asta o fi neam cu Corsicanu, zis Corsy...


Mustata nu-i tigan ma, e harian! :D

Tyler Durden
25th October 2011, 13:03
Eu totusi nu-nteleg, pana la urma cine e liderul galeriei steliste, Mustata sau Safta? :D

Marius
25th October 2011, 13:07
care galerie? :D

Celso
25th October 2011, 13:08
Rui Duarte aplica perversa dupa National Arena:D!

http://img573.imageshack.us/img573/8486/dff.png (http://imageshack.us/photo/my-images/573/dff.png/)

Uncle Ben
25th October 2011, 13:14
Rui Duarte aplica perversa dupa National Arena:D!


Denaturezi adevarul! Rui Duarte i-a pus mana la gura stelistului pentru ca a vazut ca-i vine sa stranute!

Fedayn
25th October 2011, 13:52
atitudine golaneasca...
de ce nu se spune ca cel care a lovit primu' este portaru' coman???

Freek
25th October 2011, 14:07
Dar trebuie sa spuna cineva ceva? Nu se observa destul de clar pe inregistrare? S-a vazut si in direct defapt...
Acum ca sa fiu serios, este clar ca se vrea o defaimare a lui Prepelita respectiv a clubului Steaua. Sa ne punem pe treaba sa semnalam eroarea la gigi@gSp.ro si contact@prostport.ro. NU se poate asa ceva!

silviuLung
25th October 2011, 14:26
meci destul de....de divizia A ca sa zic asa

laurdog
25th October 2011, 14:35
Meci prost intre una din cele mai slabe echipe din campionat(rusinea Romaniei) si una antrenata de cel mai fricos antrenor in viata.
Cu orice alt antrenor pe banca-inclusiv ilie stansibran- Rapid se impunea la scor aseara.
Felicitari galeriei rapidiste care a facut legea in mijlocul.........celor.....multi.
Sunt multi Maria Ta.

Fedayn
25th October 2011, 14:38
Dar trebuie sa spuna cineva ceva? Nu se observa destul de clar pe inregistrare? S-a vazut si in direct defapt...
Acum ca sa fiu serios, este clar ca se vrea o defaimare a lui Prepelita respectiv a clubului Steaua. Sa ne punem pe treaba sa semnalam eroarea la gigi@gSp.ro si contact@prostport.ro. NU se poate asa ceva!

imi este indiferent cine va fi "defaimat"...a fost o intrare intarziata a stelistului...era o faza de joc la care coman nu trebuia sa reactioneze in acel mod...restu' bataii deja reprezinta can'can made in liga I
per ansamblu a fost un meci slab intre o echipa slaba (steaua) si una mediocra (rapid)...marea problema a rapidului este antrenoru'....care este slab si cu aere de fergusson ;)

delaoltenia
25th October 2011, 14:40
Felicitari gigi...si **** cat poti sa duci. :drak:
Despre meci,doar atat,rapidisti fricosi...

Freek
25th October 2011, 14:45
imi este indiferent cine va fi "defaimat"...a fost o intrare intarziata a stelistului...era o faza de joc la care coman nu trebuia sa reactioneze in acel mod...restu' bataii deja reprezinta can'can made in liga I
per ansamblu a fost un meci slab intre o echipa slaba (steaua) si una mediocra (rapid)...marea problema a rapidului este antrenoru'....care este slab si cu aere de fergusson ;)
Sau Ferguson are aere dă Razvanel :)).

Referitor la Coman, fi sigur ca v-a fi suspendat, asta in cazul in care lucreaza cineva la comisii. Si nu v-a fi singurul suspendat.

Fedayn
25th October 2011, 14:55
Sau Ferguson are aere dă Razvanel :)).

Referitor la Coman, fi sigur ca v-a fi suspendat, asta in cazul in care lucreaza cineva la comisii. Si nu v-a fi singurul suspendat.


fergusson este un neica nimeni pe langa fostu' selectioner demis abuziv :groggy:
se prea poate sa fie suspendat...si duarte ar merita pentru talentele de pugilist aratate aseara... nici aia de la stiaua nu au fost usa de biserica ;)

Farmecul Vietii
25th October 2011, 15:12
n-avem potenta ofensiva, desi s-a jucat cu un singur inchizator de data asta... doar organizare de joc, tactica si atitudine.Se zice ca apararea iti castiga campionatul, zau? Rzavane, daca nu dam gol, cum dracu' o sa castigam ceva?

Fedayn
25th October 2011, 15:20
cu atacanti gen surdu....nici o sansa :D

cimitiru' ghencea
25th October 2011, 15:39
cu atacanti gen surdu....nici o sansa :D

totusi,vazandu-l pe teren,nu m-am putut impiedica sa visez cu ochii deschisi...:D
vedeam deja capu' lu' gigi pe-o tipsie de argint...:))

six
25th October 2011, 19:47
Felicitari gigi...si **** cat poti sa duci. :drak:
:cry::cry::cry:

Shinnok
25th October 2011, 20:31
bre, da' ce te mai ranjesti... :D

Cipri
25th October 2011, 20:56
Banut Coman cica e smardoi :) . A facut si box la viata lui . Prepelita a scapat ieftin . :D

Celso
25th October 2011, 22:19
Am auzit ca dupa meci Coman s-a dus in vestiar la Steaua si a intrat tare in ei : "ba care ma liderul aici la voi? Prepelita ia vino ba incoa" si i-a mai aplicat si acolo o palma parinteasca:D ...asta spune multe despre vestiarul Stelei, daca e intradevar adevarata.

Daca intra Coman la Dinamo in vestiar, ii punea judoka Niculae capul in cuier:D.

TeBat
25th October 2011, 22:39
Steaua nu îi mai are pe Petre Marin și Rădoi, că altfel nu-l vedeam bine pe Dănuț. :D

Freek
25th October 2011, 22:48
Steaua nu îi mai are pe Petre Marin și Rădoi, că altfel nu-l vedeam bine pe Dănuț. :D

Radoi dadea un cap in geam pana ajungea la Coman, apoi iar avea probleme ca era sleit de puteri de la sangele pierdut :nope:.
Sa-i multumeasca lui Allah ca n-a fost pe teren ca nici eu nu-l vedeam bine pe Radoi din cauza lui...Radoi.

Ziceti ma de Ganea. Noroc ca nu era el pe teren, ii juca pe toti in picioare. :))

Roddicted
25th October 2011, 23:47
rapidistii au aratat din nou golaneala si prostie aseara.Intrarea lui Prepelita a fost dura dar involuntara.Mizeria Coman trebuia eliminata, la fel ca si betivul Pancu plus Leandro de la Steaua
Tudor e un bun de dus la baschet.M-am saturat de arbitrajele astea fricoase

Datenshi
26th October 2011, 10:37
http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7946/8901906/2/img-7544.jpg?width=600&height=400

Nu sunt eu vreun fan Coman, dar cand vezi asta, nu-ti vine sa-l futi in gura si pe Prepelita (lasati-o cu involuntarul, ca nu mai avea nicio sansa la mingea aia), si pe *******ul ala de copos, care s-a apucat sa-i ceara scuze?

Freek
26th October 2011, 10:44
Lasa ma, ca jucatorii Rapidului sunt niste golani, sar la bataie din senin asa, bine ca-s dati cu tamaie stelistii...

sicaPetre
26th October 2011, 16:30
dar bieninteles ca in tara asta fiecare e sfant cand i se intampla ceva ....

radukRPD
27th October 2011, 00:14
lasa ca a fost si la case mai mari (vezi Zidane si iesirea din finala!)