PDA

View Full Version : Etapa 11: Mioveni - Petrolul 0-0



delaparis
16th October 2011, 23:31
Duminica 23 octombrie
Mioveni - Petrolul, ora 19.00 Digi TV

Shinnok
16th October 2011, 23:35
X.

delaoltenia
17th October 2011, 10:21
egalitate

Tyler Durden
17th October 2011, 11:48
Bate Petrolul, ca sa aiba moralul bun in meciul cu Steaua. :D

FcP
17th October 2011, 12:35
Daca nici pe neaga nu-l mai bati...atunci pe cine?:D Bate la 2 goluri Petrolul.

PS: mi-a iesit pronosticul de la cefere 1-1...si la meciul cu sibiu am zis ca batem la 3 goluri :D, puteti sa puneti dupa mine la pariuri :))

1924
17th October 2011, 13:10
doi

Gabri3l
17th October 2011, 13:35
am avut meci greu cu astia in liga a doua la ei acasa...dar cred ca de data asta vom fi peste ei. HAI PETROLUL!

Farmecul Vietii
17th October 2011, 16:38
ho, sa nu ne lasam "purtati de val" de falsa victorie cu Vointa si sa asteptam numele centralului, altfel riscam sa dam bani aiurea la pariuri.

Bobi Cearton
17th October 2011, 16:44
Petrolul nu cred ca va lua bataie la Muioveni. Victoria cu Sibiul a marit moralul, increderea in propriile forte. Dupa meciul cu U Cluj, Rachita a anuntat ca preda echipa ligii, el a considerat ca in primele etape a fost defavorizata flagrant de arbitrii. Si cam asa a fost.

FcP
17th October 2011, 20:00
ho, sa nu ne lasam "purtati de val" de falsa victorie cu Vointa si sa asteptam numele centralului, altfel riscam sa dam bani aiurea la pariuri.

S-a intors maimutoiu de la vanatoarea de lebede? :))) Pune prastia in cui pana la primavara.

Farmecul Vietii
17th October 2011, 20:53
S-a intors maimutoiu de la vanatoarea de lebede? :))) Pune prastia in cui pana la primavara.

ce glume expirate ai, tuciuriule.Si va mai si suparati cand va face lumea tarani...tz, tz, tz asa se intampla daca nu mai iesiti si voi din negreata aia de targ,sa mai vedeti si voi lumea, sa va mai cizelati si voi un pic...

FcP
17th October 2011, 20:54
ce glume expirate ai, tuciuriule.Si va mai si suparati cand va face lumea tarani...tz, tz, tz asa se intampla daca nu mai iesiti si voi din negreata aia de targ,sa mai vedeti si voi lumea, sa va mai cizelati si voi un pic...

:)))) a vorbit rromanu' nostru de sub podul grant sau din gara de nord?

Gabri3l
17th October 2011, 21:22
ce glume expirate ai, tuciuriule.Si va mai si suparati cand va face lumea tarani...tz, tz, tz asa se intampla daca nu mai iesiti si voi din negreata aia de targ,sa mai vedeti si voi lumea, sa va mai cizelati si voi un pic...

parca ti s-a mai zis sa nu mai vb despre altii din propria-ti experienta trista de viatza..pff

:)))) a vorbit rromanu' nostru de sub podul grant sau din gara de nord?

cred ca a vorbit dintr-o... punga. am zis, cred.


doi

as zice X2 la sigur ..in tribune vom fi clar peste ei, sa speram ca si pe gazon.. mai sper sa nu ne mai copieze aia de la Muioveni din cantecele galeriei noastre :)..cica deja il au in reportoriu pe ala cu 'ce dulce e viatza, cand sunt cu echipa mea'


Petrolul nu cred ca va lua bataie la Muioveni. Victoria cu Sibiul a marit moralul, increderea in propriile forte. Dupa meciul cu U Cluj, Rachita a anuntat ca preda echipa ligii, el a considerat ca in primele etape a fost defavorizata flagrant de arbitrii. Si cam asa a fost.


oricum noi am jucat mai bine in deplasare decat pe teren propriu ..sau neutru. ;)
..

dextercioby
18th October 2011, 00:37
Din respect pentru traditie, atita cita e, sa bata Petrolul!

Lordul
20th October 2011, 12:58
egal.....1-1 sau 0-0

Bobi Cearton
20th October 2011, 13:11
Gazarii nu se pot impiedica de niste amarati de colibasi:). Hai Petrolul!:)

Jerome LeBanner
21st October 2011, 12:35
Salutare si scuze de off topic. pt. ploiesteni: unde se poate urmari (pub, carciuma, spelunca, bufetul garii, orice) finala CM de rugby de duminica NZ-Franta?

sicaPetre
21st October 2011, 15:58
sa mai obtina miveniul inca 3 uncte valoroase ptr a evita retrogradare ?!

FcP
22nd October 2011, 20:13
Salutare si scuze de off topic. pt. ploiesteni: unde se poate urmari (pub, carciuma, spelunca, bufetul garii, orice) finala CM de rugby de duminica NZ-Franta?

Pai e televizat? Oricum daca e la aceeasi ora cu orice meci de fotbal, fie el din divizia C:rolleyes:, n-ai nicio sansa sa-l vezi in vreun pub:)). Daca nu e la ora de disputare a vreunui meci, sigur la Doroftei il da :yes:

1924
23rd October 2011, 09:51
Hai baietii !!!Cu totii la Hipodrom la 15:30 !!! ;)

amrevenitptozi
23rd October 2011, 13:40
bate mioveni cu 3-1, parerea mea.

TheIceMan
23rd October 2011, 20:52
Daca nici pe neaga nu-l mai bati...atunci pe cine?:D Pe Sibiu, cu arbitrii :D Asa-i ca-i cam greu cand nu sunteti ajutati?
Bate la 2 goluri Petrolul.

PS: mi-a iesit pronosticul de la cefere 1-1...si la meciul cu sibiu am zis ca batem la 3 goluri :D, puteti sa puneti dupa mine la pariuri :))ihi... cat ai pierdut?

SpyS
23rd October 2011, 21:01
Pe Sibiu, cu arbitrii :D Asa-i ca-i cam greu cand nu sunteti ajutati?ihi... cat ai pierdut?

Ce iti mai place tie sa te bagi in seama cu noi! Din pacate pentru tine, nu o sa ne egalati niciodata, pe ambele fronturi, ca performante si suporteri. PA! ;)

Mioveni - Petrolul 0-0,

Joc modest, rezultat echitabil. RESPECT CELOR 500 DE LUPI VENITI PE CONT PROPRIU SI PE BANII LOR(ca de obicei) SI LA MIOVENI! FRUMOS SHOW! HAI PETROLUL!

Freek
23rd October 2011, 21:37
Chit ca imi pun lumea in cap, dar in fiecare topic unde este vorba de Petrolul o trantiti cu "nu aveti suporteri ca noi; nu o sa aveti perfomantele noastre".
Nu mai aveti argumente la nimic, nu sunteti in stare sa dezbateti o problema? ce se intampla ? devine jenant...
Fi-v-ar alea 4 titluri (acum) ca vi s-au urcat la cap rau de tot :)).

Bobi Cearton
23rd October 2011, 21:46
Un pct muncit - un pas inainte, 12 pcte - si-o plimbare la munte...Hai Petrolul!:) Altii la rand!:)

amrevenitptozi
23rd October 2011, 21:53
v-au calarit tot meciul cei de la mioveni. ati scapat ca prin urechea acului. e drept ca ati avut pe final o imensa ocazie dar asta nu sterge impresia proasta lasata pe parcursul jocului.

Bobi Cearton
23rd October 2011, 22:12
N-am vazut meciu, poti sa continui analiza.

FcP
24th October 2011, 03:11
Chit ca imi pun lumea in cap, dar in fiecare topic unde este vorba de Petrolul o trantiti cu "nu aveti suporteri ca noi; nu o sa aveti perfomantele noastre".
Nu mai aveti argumente la nimic, nu sunteti in stare sa dezbateti o problema? ce se intampla ? devine jenant...
Fi-v-ar alea 4 titluri (acum) ca vi s-au urcat la cap rau de tot :)).

Cam ai si tu dreptate :)) dar parca si noi :)))
Nu joaca nimic Petrolul :(, pacat, in primele etape ori eram luati de sus ori parca jucam altceva. De la meciul pierdut, pe fondul dominarii noastrea, cu Brasovul n-am mai jucat nimic...
Frumoasa si deplasarea :D desi ne-am rupt masinile pe hartoapele din DB si AG...parca-s cu cu 20 de ani in urma...

1924
24th October 2011, 09:20
meritam sa pierdem ! asta nu-i joc de Petrolul,Vivi ! speram ca la Astra,vom face treaba buna !
p.s. frumoasa deplasare:yes:

silviuLung
25th October 2011, 13:29
ooo egal; se vede ca batranetea tine de un 0-0 cum trb :))

radukRPD
26th October 2011, 23:14
a mira ca nu a furat-o Mioveniul; ce naiba sa faci cu toti bosorogii aia pe teren!