PDA

View Full Version : Ce nu va place la Ceahlaul?



Klauss
15th March 2005, 23:45
Fiecare suporter are tendinta de a-si lauda propria echipa. Aici puteti spune ce nu va place sau ce nu v-a placut in ultimul meci al echipei favorite. In speranta ca se va gasi cineva cu putere de decizie care sa citeasca de pe acest forum cate ceva. Mie de exemplu, nu mi-a placut ultimul meci cu Mangalia. Puteam sa le dam cel putin 3 daca doream. Sa nu uitam ca si golaverajul conteaza...

DRAGOS
17th March 2005, 18:25
Stai asa Klauss ca si ei au avut vreo 2-3 ocazii clare!!! Si totusi avem cea mai buna aparare din serie. doar 9 goluri primite!!!

Klauss
18th March 2005, 12:35
Eu voiam sa spun ca puteam juca mult mai ofensiv. Nu sa ne multumim doar cu 1-0. Sa vedem ce facem la Poli!

DRAGOS
18th March 2005, 14:15
Eu zic ca la Poli ori batem ori ne-o luam!! nu prevad vreun egal la bucuresti!!!

Klauss
19th March 2005, 21:13
Baturam cu 4-0. E bine.

Klauss
26th March 2005, 18:28
Nu-mi place sub nici o forma de Marc. Echipa joaca fara nici un fel de tactica, nu exista constructie. Inclin sa cred ca nu Marc este cel care stabileste titularii.

DRAGOS
7th April 2005, 15:30
De ce zici asta??? vrei sa insinuezi ca Mestecaneanu si Mironas fac echipa??? hai fii serios!!!

baubau
12th December 2005, 18:38
Ca nu-i in A sa bata Steaua,Rapid,Dinamo,Poli cum facea pe vremuri:D

Maximus
12th December 2005, 18:47
Raspuns la intrebare: Ceahlaul!

starsteel
25th January 2006, 21:29
Orasul e placut, oamenii sunt de treaba insa conducerea e jalnica, blaturi plecaciuni, arbitraje, ce mai tagma padurenilor, miticilor, jeneilor, dinozauri adevarati. Am vazut un meci la Piatra Neamt m-am speriat, a fost 0-0 si a doua repriza toate fazele din preajma careului Otelului erau fluierate cu lovituri libere.
La cate belele(blaturi, osanale la frf etc.) sunt acum in Div.A revine si Ceahlaul o sa fie groaznic.

flavius89
13th February 2006, 15:42
Orasul e placut, oamenii sunt de treaba insa conducerea e jalnica, blaturi plecaciuni, arbitraje, ce mai tagma padurenilor, miticilor, jeneilor, dinozauri adevarati. Am vazut un meci la Piatra Neamt m-am speriat, a fost 0-0 si a doua repriza toate fazele din preajma careului Otelului erau fluierate cu lovituri libere.
La cate belele(blaturi, osanale la frf etc.) sunt acum in Div.A revine si Ceahlaul o sa fie groaznic.


Tin sa te anunt, ca de la inceputul acestui sezon conducerea Ceahlaului s-a schimbat radical, astfel..
Mircea Crainiciuc - presedinte executiv
Viorel Mestecaneanu - presedinte al CA
Gheorghe Stefan - [doar] presedinte de onoare
Ai sa vezi tu in divizia a ca Ceahlaul o sa fie o echipa f serioasa si nu o sa mai aiba treba cu blaturi, reciprocitati etc..asteapta si ai sa vezi..

Darkslowstar
13th February 2006, 15:51
Eh nu mai are treaba cu blaturile, dar circul de la Roman ce a fost. Nu stiu daca vreun meci cu o echipa moldoveana a fost pe bune, ma indoiesc.
Cat timp va fi Stefan se vor face blaturi. Si mai lasa-ne cu figuri gen presedinte de onoare, toata lumea stie ca el trage toate sforile si asigura finantarea. Si va mai intrebati de ce nu sunteti bineveti in A.

flavius89
13th February 2006, 16:17
auzi...'circul cu roman'..nu a fost nici un circ ba baiatule...daca nu stii, te anunt ca a fost 5-3 pt noi.
am fost la meci si, sincer, cand am vazut ca ne`au egalat am tremurat oleak..dupa aia am facut 3-2, ne`au egalat din penalty, si am mai dat noi 2 goluri pe sfarsit..
daca era ceva aranjat era 1-0 sau 2-0 pt noi..
cat despre stefan..sa stii ca nu prea mai da bani la echipa, si incet-incet se retrage..pt ca acu` e si primar!

Darkslowstar
13th February 2006, 18:09
E primar de aproape 2 ani si pana si eu stiu ca e deux et machina la voi. Hai sa fim seriosi. ca sa nu mai vb de meciul de la Navodari, despre care toate presa a scris ca a fost blat ordinar si de pe urma caruia a deminisonat Sdrobis. Blatisti forever!

flavius89
14th February 2006, 19:45
presa a scris de multe meciuri din romania ca au fost blat..
insa de la presupuneri la adevar e cale lunga!..
asa pot sa zic si eu ca bv`ul a facut nu siu cate blaturi..fara sa dovedesc..

Ia spune: de meciul ala al vostru din div a, acasa cu bacaul din ultima etapa parca (acu 2 su 3 ani), ce poti sa zici?
nu a fost blat?...

starsteel
22nd February 2006, 12:38
Orasul e placut, oamenii sunt de treaba insa conducerea e jalnica, blaturi plecaciuni, arbitraje, ce mai tagma padurenilor, miticilor, jeneilor, dinozauri adevarati. Am vazut un meci la Piatra Neamt m-am speriat, a fost 0-0 si a doua repriza toate fazele din preajma careului Otelului erau fluierate cu lovituri libere.
La cate belele(blaturi, osanale la frf etc.) sunt acum in Div.A revine si Ceahlaul o sa fie groaznic.
Se pare ca si voleiul feminin e ca fotbalul in privinta arbitrajelor cu referire strict la meciul Unic - CSU Metal.

BrasovFans
11th March 2006, 23:45
tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot tot

KpaC
12th March 2006, 14:44
Se pare ca si voleiul feminin e ca fotbalul in privinta arbitrajelor cu referire strict la meciul Unic - CSU Metal.


hai ca esti penibil frate .. am fost la meci si am fost cu mult peste voi .. nu vorbi din auzite .. si noua la meci "centralul" ne`a anulta puncte ... totusi a fost 3-0 /hello

OVIDIU 62
23rd August 2006, 23:28
Jucati prea dur adica KOSOVO,si cereti prea mult PINALTY.

KpaC
25th August 2006, 09:23
era bine atunci cand se zicea kosovo .. uitate la meciuri ca nu se mai joaca asa acum ..

BacauHooligan
9th February 2008, 00:31
Totul ... Nu Imi Place Nimik ...sunteti Nashpa

dannyreddog
26th February 2008, 13:07
O echipa fara suporteri...