PDA

View Full Version : Otelul Galati - FCM Tg. Mures (8-imi) 2-1



Shinnok
5th October 2011, 18:53
discutii despre meci.

Shinnok
5th October 2011, 19:06
stanel si-o ia urat... 1-3 :D

Hingherul
5th October 2011, 19:07
bataie de joc pentru supercampioana. dorinel o sa-si inghita flegmele dupa fluierul final care anunta eliminarea.

Shinnok
5th October 2011, 19:08
Otelul Galati 1 25.00%
FCM Tg. Mures 3 75.00%

dap :D

Lordul
6th October 2011, 13:27
Otelul se califica

megastar
6th October 2011, 16:20
Otelul se califica

Fara probleme. Anul asta cupa e obiectivul nostru, e singurul trofeu care ne lipseste ( in Romania) .

dextercioby
6th October 2011, 17:24
Visez la un sfert Timisoara - Otelul, asa ca hai cu 1.

fl0o
6th October 2011, 17:37
Visez la un sfert Timisoara - Otelul, asa ca hai cu 1.O finala ce-are ?

megastar
25th October 2011, 12:49
O finala ce-are ?

Ar fi interesant, dar cu parere de rau spun ca Timisoara e slaba anul asta.
Dupa victoria din deplasare de la Tg Mures suntem favoriti siguri. Punosevac da doua goluri. Muresenii sunt in deriva.

Tim
25th October 2011, 12:57
Nu va strofocati.
Asta e reciprocitatea de acum cateva zile.


Au primit Rapa si Antal-fratie cashul?
Le-au luat pitipoancelor Vuitoane?:D


O sa ma concentrez in mod deosebit pe meciul asta.:D

megastar
25th October 2011, 16:02
Au venit banii, nu mai au scuze , vor manca pamantul. Inca un pas spre castigarea cupei.

ichigo
25th October 2011, 16:46
va lasa robert dumitru sa castigati meciul ? :D

Steel Jar
25th October 2011, 17:28
Pierdem azi...pentru ca eu sunt la munca si nu pot sa ajung la meci .:D
La naiba , eram talismanul norocos al echipei.:D

Denis
25th October 2011, 17:36
Da' tac-tu munceste? :D Tu sau el mi-e tot aia. :P

Denis
25th October 2011, 17:38
Nu va strofocati.
Asta e reciprocitatea de acum cateva zile.


Au primit Rapa si Antal-fratie cashul?
Le-au luat pitipoancelor Vuitoane?:D


O sa ma concentrez in mod deosebit pe meciul asta.:D

Nu te concentra prea tare sa nu te scapi pe tine.

Steel Jar
25th October 2011, 17:45
Ahaaaaahahaha!
Acum plec sa fac un dus is tup la meci. :D da da da da daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Tim
25th October 2011, 20:00
Putini amarati azi in tribune.E frig, e foame.....banii au venit la altii.

megastar
25th October 2011, 21:39
O sa ma concentrez in mod deosebit pe meciul asta.:D

Multumim. Stii ca ne porti noroc?

Tim
25th October 2011, 21:43
Sunteti cea mai anosta si mai trista echipa care a deranjat fotbalul in ultimii ani.Meltenismul emanat de acesta adunatura te face sa borasti instantaneu.

megastar
25th October 2011, 21:55
Sunteti cea mai anosta si mai trista echipa care a deranjat fotbalul in ultimii ani.Meltenismul emanat de acesta adunatura te face sa borasti instantaneu.

Răzbunarea cea mai crudă este când dușmanul tău.
E silit a recunoaște că ești bun și dânsu-i rău

dextercioby
25th October 2011, 22:15
Sfertul de vis e pe juma'te completat. :D Hai Poli /hello

Denis
26th October 2011, 02:31
O sa ma concentrez in mod deosebit pe meciul asta.:D

Te-ai concentrat mult la golul din foarfeca al lui Antal?

Tim
26th October 2011, 09:30
Unde se face sesizare pentru control antidoping?

Se pare ca astia au inceput iar sa ia prafuri.Voi le-ati vazut ochii aseara?

Pana vineri va pregatesc o surpriza,o sesizare anonima,asa ca atentie ce prizati.:D

fl0o
26th October 2011, 10:06
Unde se face sesizare pentru control antidoping?Te duci la agentia nationala anti-doping si le povestesti alora cum te chinuie natura.
Dar avand in vedere ca suntem "cea mai anosta si mai trista echipa" nu prea inteleg de unde iti vin suspiciunile astea. :groggy:

megastar
26th October 2011, 10:52
Unde se face sesizare pentru control antidoping?
Se pare ca astia au inceput iar sa ia prafuri.Voi le-ati vazut ochii aseara?
Pana vineri va pregatesc o surpriza,o sesizare anonima,asa ca atentie ce prizati.:D

Bun vinul ala de Recas, nu? Eu cand beau ma abtin sa scriu pe forum....

Tim
26th October 2011, 11:09
http://www.anad.gov.ro/


Am facut prima sesizare acum.O sa fac cate una in fiecare zi. O sa sesizez presa ca dolarel isi dopeaza jucatorii. Sa vedem ce va fi.:D

Tim
26th October 2011, 11:11
Apropo,ala a fost penalty? Ati inceput iar cu furaciunile?

Ciprica
26th October 2011, 12:09
http://www.anad.gov.ro/


Am facut prima sesizare acum.O sa fac cate una in fiecare zi. O sa sesizez presa ca dolarel isi dopeaza jucatorii. Sa vedem ce va fi.:D

Am inteles, nu iti ajunge ca te stie tot forumul ca esti nebun, deja iti largesti aria de acoperire. Keep up the good work si sper sa te vad la stiri...


Apropo,ala a fost penalty? Ati inceput iar cu furaciunile?

Ia zi, asa e ca ai jucat la pariuri ca batem in campionat si se califica Tg Mures in cupa? Iti inteleg frustrarea, ce sa-i faci, pana la urma se pare ca nu le stii chiar pe toate, nu? E ok, roaga si tu o asistenta sa-ti faca si tie calmantele, ca e putin trecut de 12...

Ciprica
26th October 2011, 12:11
Bun vinul ala de Recas, nu? Eu cand beau ma abtin sa scriu pe forum....

Calmantele tari nu se iau cu vin, tim are interdictie, nu a mai vazut vin de cand avea 7 ani si il ducea bunica-sa la biserica. Adica acum...peste 30 de ani. Intre timp, de cand are dunga rosie pe buletin nici din salon nu prea mai are voie sa iasa.

Onesteanul
26th October 2011, 13:57
Putini amarati azi in tribune.E frig, e foame.....banii au venit la altii.

Deci la timisoara banii incasati de club in urma participarii in diverse competitii se impart cu suporterii!:ok: Nu degeaba sustineai cu atata mandrie ca iancu v-a redat onoarea!:rolleyes:


Sunteti cea mai anosta si mai trista echipa care a deranjat fotbalul in ultimii ani.Meltenismul emanat de acesta adunatura te face sa borasti instantaneu.

Ma penibilule, chiar nu realizezi ca te arunci intr-un penibil incomensurabil daca poti sa vorbesti asa despre Otelul si dupa golul lui Antal de aseara?!:rolleyes:

fl0o
26th October 2011, 14:36
Putini amarati azi in tribune.E frig, e foame.....banii au venit la altii.Daca chiar vrei sa ne legam de aspectul asta, ia zi-mi cati suporteri au fost cand a jucat Timisoara cu Chindia, o suta, doua? Nu voi sunteti aia care va laudati ca umpleti stadioane in B ?
In meciul urmator datele se vor schimba... ca doar joaca Steaua, multa lume va fi pe stadion, chiar si tu.

Tim
26th October 2011, 14:39
Opriti-va. Sa nu ajungeti din hotii tarii in drogatii moldovei.Anuntati-l pe scuipilici sa renunte la medicamentatie ca ....se vede. Tocmai am mai facut o anonima la http://www.anad.gov.ro/

fl0o
26th October 2011, 14:44
Tocmai am mai facut o anonima la http://www.anad.gov.ro/Anonimule :cry: reclamatiile nu se fac pe site, cica tre' sa te duci personal la sediul agentiei ca sa te vada aia la fata. Nu de alta, dar si drogatii pot striga "drogatii".

Onesteanul
26th October 2011, 14:51
Saracii aia de la Anti-doping trag ponoasele:D titlului castigat de Otelul: au ajuns sa fie spamati de catre un individ incapabil sa accepte realitatea!:happy

Steel Jar
26th October 2011, 14:52
Devine jenant.:D Un mosulica senil si trist lasat in fata unui monitor = http://i42.tinypic.com/35hliya.gif

Ciprica
26th October 2011, 15:59
Opriti-va. Sa nu ajungeti din hotii tarii in drogatii moldovei.Anuntati-l pe scuipilici sa renunte la medicamentatie ca ....se vede. Tocmai am mai facut o anonima la http://www.anad.gov.ro/

Anonim cu siguranta esti. Aici nu avem niciun dubiu. Din pacate sesizarile anonime se claseaza, nu sunt intrunite aspectele constitutive ale unei sesizari. Deci fa tu multe, sute de sesizari anonime. :yes:

Plus ca...tu chiar vrei sa aduci discutia in directia medicamentatiei? Pe bune, acum...