PDA

View Full Version : Etapa 9: CFR Cluj - Petrolul Ploiesti 1-1



Shinnok
25th September 2011, 20:17
02 Octombrie 2011, 19:30 - DigiSport

Shinnok
25th September 2011, 21:33
1 solist

delaoltenia
25th September 2011, 21:37
egalitate

BBB
25th September 2011, 23:21
mult la 0. is foarte foarte slabi astia de la Petrolul

P1ka
26th September 2011, 22:18
Bate Cluju . Bafta la castigarea titlului.

Hingherul
26th September 2011, 22:19
mult la 0. is foarte foarte slabi astia de la Petrolul

da dar slabiciunea lor sunt banii!

m8k
27th September 2011, 16:39
Da mai hingherule, mai nou se spune ca le place sa se plimbe cu elicopterul!:))
O sa avem 5 eliminati, primim 3 goluri din offside, 2 cu mana si o sa castigam cu 9-8!...sa crape craciunescu!:D

BBB
27th September 2011, 19:17
Acum ca Avram a fost legat, un lucru e clar: nu mai fura astia cu arbitri ca nu mai au cum. Daca si Craciunescu e de "treaba", cred ca roata furaciunii se invarte atat de tare incat o sa fie 2 penaltiuri pe meci impotriva cfr-ului :)) Asa in medie

FcP
28th September 2011, 16:07
N-a avut Petrolul niciun penalty anul asta :D il are acuma. In alta ordine de idei...la fix a venit schimbarea lui Avram, chiar avem o sansa in plus. Nu CA Craciunescu ar fi mai breaz, ba din contra, e mult mai corupt dar nu trage cu ungurii clar .

ask
28th September 2011, 17:18
Îi rupem pe cei de dincolo de Carpați. De "drag" îi rupem!:D 14-0 (scor pt. pariori).:D

m8k
30th September 2011, 10:38
Ii rupem si de arbitraza craciunescu!:D

1924
30th September 2011, 13:36
ne rupeti, nu ne rupeti...tot neimportanti ramaneti !

sicaPetre
30th September 2011, 14:52
cred ca este un 1 solist. as mere chiar pe un scor de 2-1

Luci Ionescu
2nd October 2011, 15:43
imi place f mult cfr-ul..dup echipa mea d suflet UTA si apoi steaua,cfr e o echipa care imi place enorm de mult:xbate cfr ca vreau sa i vad in europa:D si daca merge si U Cluj in europa e cu atat mai bine,Cluju merita astfel de echipe:D

amrevenitptozi
2nd October 2011, 16:35
bate petrolul in caz ca nu umbla paszkany la arbitrii.

FcP
2nd October 2011, 16:47
imi place f mult cfr-ul..dup echipa mea d suflet UTA si apoi steaua,

Imi dau seama cat iubesti tu uta daca mai tii cu inca 2 echipe...Nu exista sa sustii 3 echipe din aceeasi tara

1924
2nd October 2011, 17:54
imi place f mult cfr-ul..dup echipa mea d suflet UTA si apoi steaua,cfr e o echipa care imi place enorm de mult:xbate cfr ca vreau sa i vad in europa:D si daca merge si U Cluj in europa e cu atat mai bine,Cluju merita astfel de echipe:D

bati'te D-zeu sa te bata..ca tare mai esti !:happy:no1

amu' dc nu recunosti ca-ti mai place si chiajna si mioveni..mai mult,gurile rele vorbesc ca ti-ar mai placea si auxerre lugoj ;)

BBB
2nd October 2011, 19:13
Imi dau seama cat iubesti tu uta daca mai tii cu inca 2 echipe...Nu exista sa sustii 3 echipe din aceeasi tara

Inseamna ca nu l-ai cunoscut pe ala care tine si cu Barcelona si cu Real Madrid :))

FcP
2nd October 2011, 19:16
Inseamna ca nu l-ai cunoscut pe ala care tine si cu Barcelona si cu Real Madrid :))

Aaa..astia-s deja d-aia care acuma tin cu barca si real, acum cativa ani tineau cu milan si liverpool si prin 97 erau cu dormund...

BBB
2nd October 2011, 19:34
Aaa..astia-s deja d-aia care acuma tin cu barca si real, acum cativa ani tineau cu milan si liverpool si prin 97 erau cu dormund...

Cate bilete v-au dat bozgorii? Daca o sa fiti macar 50 deja puteti considera ca dominati atmosfera in schela aia nenorocita de stadion :yes:

FcP
2nd October 2011, 19:45
Cate bilete v-au dat bozgorii? Daca o sa fiti macar 50 deja puteti considera ca dominati atmosfera in schela aia nenorocita de stadion :yes:

Am vorbit cu un prieten si mi-a zis ca-s 100 cu autorcarul si inca 100 cu trenul si masini, deci 200

Ess
2nd October 2011, 19:47
Am vorbit cu un prieten si mi-a zis ca-s 100 cu autorcarul si inca 100 cu trenul si masini, deci 200

uau...o sa fiti majoritari, precum rumanii verzi in romanica :cry:

BBB
2nd October 2011, 19:53
uau...o sa fiti majoritari, precum rumanii verzi in romanica :cry:

normal, cine crezi ca mai urca "dealu"? bunii clujeni au ramas atasati de cluj arena ca si mustele de *****. io sincer ma reprofilez si o sa fiu mare fan curling, fotbalul asta devine plictisitor

Freek
2nd October 2011, 20:31
Zic si eu timid, hai Petrolu :sneaky:

Cipri
2nd October 2011, 20:31
Cu P. Stoica , F. Dumitru , Oprita , V. Negru nu poti sa emiti pretentii intr-un meci din deplasare .

Castiga gazdele la minim 2 gouri .

FcP
2nd October 2011, 20:36
Petrolul nici n-a mai deplasat atacantii la Cluj.......:))

Freek
2nd October 2011, 20:48
Ha, Ha.
Pinalti.

FcP
2nd October 2011, 20:48
N-a avut Petrolul niciun penalty anul asta :D il are acuma. In alta ordine de idei...la fix a venit schimbarea lui Avram, chiar avem o sansa in plus. Nu CA Craciunescu ar fi mai breaz, ba din contra, e mult mai corupt dar nu trage cu ungurii clar .

Am avut gura aurita :D:D:D

FcP
2nd October 2011, 21:02
Auzi tu....hotii striga "hotii" :)))

Ess
2nd October 2011, 21:03
Am avut gura aurita :D:D:D

:)

BBB
2nd October 2011, 21:14
Am avut gura aurita :D:D:D

Scrie te rog: "Cadu isi va rupe piciorul in minutul 65 si va fi nevoit sa se retraga din fotbal" :D

FcP
2nd October 2011, 21:20
Scrie te rog: "Cadu isi va rupe piciorul in minutul 65 si va fi nevoit sa se retraga din fotbal" :D

Nu ma joc cu pronosticurile :))

Poate totusi inca un penalty?! :D si rosu pt Beto si sunt fericit :))

Ess
2nd October 2011, 21:27
nu se pune problema invingatorului, arbitrajul (singurul pe care l-am vazut in etapa inaugurala craciunescu) e super ok pana acum. la hentul din careul petrolului probabil n-a vazut.
haules baules, ciurdales lup chichirela!
:ok:

Nightwish
2nd October 2011, 21:28
Auzi tu....hotii striga "hotii" :)))
Jenant arbitrajul lui Hotigan pana acum. Doua faze identice, la una da penalty pentru Petrolul, la cealalta nu da nimic in favoarea CFR. De mentionat ca hentul din careul Petrolului a fost mai clar decat cel pentru care acordase anterior penalty iar Hotigan era cu fata catre faza, la aproximativ 5 metri..

nu se pune problema invingatorului, arbitrajul (singurul pe care l-am vazut in etapa inaugurala craciunescu) e super ok pana acum. la hentul din careul petrolului probabil n-a vazut.
haules baules, ciurdales lup chichirela!
:ok:
Nu ma enerva, cum sa nu vada mai, era la 5 metri de faza, daca nu a vazut sa mearga in ma-sa la oftalmolog!

N0_NaM3
2nd October 2011, 21:28
Hai Petrolule...

BBB
2nd October 2011, 21:34
Sa fie acesta inceputul unei ere de normalitate in arbitraj, in care cfr va fi furata meci de meci pana in divizia C? Sa speram :D

PS: Imi mentin pronosticul, cfr bate lejer astazi ;) Chiar daca e 0-1 acum

TaciAcolo
2nd October 2011, 21:38
bafta Petrolul...cfr echipa de carton
meciurile adevarate cu gaz metan rapid pandurii si acum petrolu arata valoarea lor

FcP
2nd October 2011, 21:39
Nu ma enerva

De ce nu esti pe stadion????

TaciAcolo
2nd October 2011, 21:40
nu a mai prins bilet:evil:

FcP
2nd October 2011, 21:41
E pe ei Petrolul :D:D:D

FcP
2nd October 2011, 21:41
nu a mai prins bilet:evil:

:)))

Nightwish
2nd October 2011, 21:43
Interesant, acuma ne-a scos mingea si din poarta... Nici vorba de hent la golul anulat...

FcP
2nd October 2011, 21:44
Ii fac fanclub in Ploiesti lu` Hategan daca bate Petrolul :))

Nightwish
2nd October 2011, 21:44
De ce nu esti pe stadion????
De ce pui intrebari idioate? Sunt unde vreau eu, nu unde vrei tu...
De Zerbiiiiiiii!!!!

BBB
2nd October 2011, 21:45
Interesant, acuma ne-a scos mingea si din poarta... Nici vorba de hent la golul anulat...

Tu de ce crezi ca se ataca arpad cand a ajuns Craciunescu la conducerea CCA?

FcP
2nd October 2011, 21:46
De ce pui intrebari idioate? Sunt unde vreau eu, nu unde vrei tu...

Nu ti-am zis "du-te pe stadion" te-am intrebat de ce nu esti :))) dar am inteles singur, ai maine scoala de dim.

TaciAcolo
2nd October 2011, 21:47
mentalitate de echipa mica mediocra.. te bagi cu curu in careu din min 50

Nightwish
2nd October 2011, 22:05
De pe vremurile Unirii Urziceni in Liga 1 nu am mai vazut asemenea trageri de timp nesimtite... Tolerate de Hategan, evident...

FcP
2nd October 2011, 22:13
De pe vremurile Unirii Urziceni in Liga 1 nu am mai vazut asemenea trageri de timp nesimtite... Tolerate de Hategan, evident...

Unirea a luat campionatul pe gazon si a facut 8 p in liga, esti cam arogant sa contesti performantele Unirii....

Celso
2nd October 2011, 22:14
Nici pe Petrolul sa nu poti bate ma:D...s-a distrat Dinamo cu astia:))

FcP
2nd October 2011, 22:24
Astra-Sportul 0-1
Tg.Mures-Pandurii TG. Jiu 0-2
Gaz Metan-U Cluj 0-2
Dinamo-Concordia 1-1
Sibiu-Rapid 1-2
Fc Brasov-Ceahlaul 0-0
Cfr Cluj-Petrolul 1-1
Steaua-Otelul 1-1
Cs Mioveni-Fc Vaslui 1-3

Mi-au iesit azi pronosticurile legate de Petrolul :D

BBB
2nd October 2011, 22:24
Superb :D Tot asa arbitre :))

delaparis
2nd October 2011, 22:24
..s-a distrat Dinamo cu astia:))

Dinamo a avut arbitraj corect.

:))

Bobi Cearton
2nd October 2011, 22:24
Mai e? Eu nu vad meciu...:D

FcP
2nd October 2011, 22:28
AAAHHHH ce-mi place cum urla Muresan :)))) sa vada si el cum e :D:D:D la mai multe arbitraje d-astea :D

BBB
2nd October 2011, 22:29
scroafa = iuliu muresan, se victimizeaza pe digi sport. dupa atatia ani de furat :)) hahaha, jeguri umane, sa muriti in chinuri

Nightwish
2nd October 2011, 22:30
Nici pe Petrolul sa nu poti bate ma:D...s-a distrat Dinamo cu astia:))
Normal ca s-a distrat, ca doar petrolistii erau la inaugurarea stadionului propriu, cu atatia suporteri in spate si trebuiau sa atace. Cu noi au jucat in deplasare, evident ca s-au aparat tot timpul, au tras de timp in modul cel mai jenant si au plecat cu un punct...
Una peste alta, nici macar nu si-a intrat Craciunescu in paine si suntem furati ce 2 puncte. Penalty refuzat la o faza foarte clara si gol valabil anulat pentru hent ( nici poveste )
Oare de ce nu a fost de acord Paszkany cu venirea lui Craciunescu la CCA? Uite, raspunsul este la meciul asta...

TaciAcolo
2nd October 2011, 22:31
fmmmmm muresan ..obisnuit sa furi in fiecare meci hahah
ps dinamo si cfr o sa aiba viara grea:)... dinamo a avut noroc ca a jucta cu cea mai slaba echipa din liga etapa asta si oricum ,,,,a fost vizibila lipsa jucatorului cu nr 12 :)

illazio
2nd October 2011, 22:32
sa-mi bag **** in toti mortii lu horia ivanovici lingau corupt nenorocit. Cand erau altii defavorizati in dauna ungurilor nici nu aducea vorba acum zici ca-i disperat ......

six
2nd October 2011, 22:32
Oare de ce nu a fost de acord Paszkany cu venirea lui Craciunescu la CCA? Uite, raspunsul este la meciul asta...dar pe cine vrea arpy la CCA !!???:D

FcP
2nd October 2011, 22:33
Normal ca s-a distrat, ca doar petrolistii erau la inaugurarea stadionului propriu, cu atatia suporteri in spate si trebuiau sa atace. Cu noi au jucat in deplasare, evident ca s-au aparat tot timpul, au tras de timp in modul cel mai jenant si au plecat cu un punct...
Una peste alta, nici macar nu si-a intrat Craciunescu in paine si suntem furati ce 2 puncte. Penalty refuzat la o faza foarte clara si gol valabil anulat pentru hent ( nici poveste )
Oare de ce nu a fost de acord Paszkany cu venirea lui Craciunescu la CCA? Uite, raspunsul este la meciul asta...

Cand va vad ca va agitati asa ...mai mult ma bucur. :)))) MURITI, HOTILOR!!!

illazio
2nd October 2011, 22:34
Oare de ce nu a fost de acord Paszkany cu venirea lui Craciunescu la CCA? Uite, raspunsul este la meciul asta...

sunteti obisnuiti sa furati meci de meci de 4 ani incoa si mai ai tupeul sa vorbesti ungure ? nu va convine un arbitraj corect este ?

BBB
2nd October 2011, 22:34
Cand va vad ca va agitati asa ...mai mult ma bucur. :)))) MURITI, HOTILOR!!!

Desigur, metaforic vorbind. Sau din punct de vedere fotbalistic :)

delaoltenia
2nd October 2011, 22:36
Arbitraj de kkt,un 11 m trecut cu vederea clujenilor.

FcP
2nd October 2011, 22:37
Desigur, metaforic vorbind. Sau din punct de vedere fotbalistic :)

Nu stiu ce sa zic:evil:

BBB
2nd October 2011, 22:38
Vochin asta are coae :) Spune lucrurilor pe nume. Mare tupeu pe bozgori sa comenteze acum de arbitraje, dupa atatea sezoane cand au furat ca in codru. Ce dracu, acum cateva etape i-au distrus pe Vaslui cu arbitraju' si acum fac pe victimele :))

FcP
2nd October 2011, 22:41
Intrebare acuma pe sport.ro adresata lui Muresan : "ce va ramane de facut cu aritrajul?" :))) parca intrebarea asta a primit-o si Penescu acum cativa ani si trecand peste raspunsul lui genial:)) sper ca cei 2 sa aiba aceeasi soarta :D

BBB
2nd October 2011, 22:45
Felcitari inca odata Petrolului pentru rezistenta eroica impotriva scarbelor visinii si arbitrului pentru inspiratia deosebita de care a dat dovada. Acum e Juve - Milan time

Ess
2nd October 2011, 22:45
cfr a pierdut doua pct pt ca nu s-au mobilizat deloc pt acest meci.
petrolul a luat un punct pt ca au luptat exemplar. puteau sa si castige.

end of story.

ce ne tot cacam atat pe noi? diferentele de valorare intre loturi e mult mai mica decat vreau "analistii" pulii sa arate! :ok:

mi-au cazut bine nervii iuliei de pe diji sport:ok:

PerVersion
2nd October 2011, 22:47
Ne-am cam batut singuri azi. Dupa meciul slab cu Rapid, Peralta a gafat urat de tot si azi. Pe lista neagra l-as trece si pe Bastos.. asta joaca 2 meciuri bune dupa care 5 e un indolent. Se putea face mult mai mult azi, dar am jucat prea avantat fara sa gandim prea mult fazele, de parca era ceva finala de CL. Mai e de lucrat la echipa, sper sa nu-si piarda iarasi rabdarea Paszkany si sa schimbe antrenorul.

Poate un punct enorm pentru Petrolul, insa mie unul mi s-a parut cea mai urata echipa pe care am intalnit-o in acest campionat, si daca asta e jocul lor obisnuit, nu-i vad bine la sfarsitul campionatului.

florin_vs
2nd October 2011, 22:49
Normal ca s-a distrat, ca doar petrolistii erau la inaugurarea stadionului propriu, cu atatia suporteri in spate si trebuiau sa atace. Cu noi au jucat in deplasare, evident ca s-au aparat tot timpul, au tras de timp in modul cel mai jenant si au plecat cu un punct...
Una peste alta, nici macar nu si-a intrat Craciunescu in paine si suntem furati ce 2 puncte. Penalty refuzat la o faza foarte clara si gol valabil anulat pentru hent ( nici poveste )
Oare de ce nu a fost de acord Paszkany cu venirea lui Craciunescu la CCA? Uite, raspunsul este la meciul asta...

Eu zic ca a fost fault in atac evident la faza aia cu golul. Baiatul de la cfr e cu mainile pe capul adversarului. Intr'adevar a fost penalty pt cfr la hentul din prima repriza care seamana cu cel facut de peralta. Dar in rest nu s'au remarcat decat simularile grosolane ale clujenilor (ronny in prima repriza cade din picioare, cadu putea lua al doilea galben cand a sarit ca in bazin in prelungiri si se uita cu ochi de catelus la arbitru :D:D) Asa s'au obisnuit baietii astia de la cluj. Sa mai sparga capete si sa scape fara nimic, sa sara ca in bazin si sa obtina penalty'uri. Acum nu le'a iesit smecheria si urla la luna. Penibilul de muresan spunea la tv ca la faza golului anulat jucatorul cfr'ului se sprijinea pe un coechipier. Mai arer putin si ne spune ca cerul este verde si ca randunica da lapte :ok:

Luci Ionescu
2nd October 2011, 23:02
Imi dau seama cat iubesti tu uta daca mai tii cu inca 2 echipe...Nu exista sa sustii 3 echipe din aceeasi tara

deci sa ma fac inteles...echipa de suflet UTA...dar daca e sa aleg echipe din liga 1 care imi plac si cu care tin in europa mai ales,ar fi steaua sau CFR:):yes:

Farmecul Vietii
2nd October 2011, 23:06
sincer CFR a meritat victoria pentru ca a fost echipa pozitiva insa au intrat relaxati in meci si asta i-a costat, plus ca sunt putin umflati; jucatori mediocri prin alte parti, facuti vedete in Romania.betrolu' echipa muncitoare, toata lumea cu curul in poarta, au simulat fotbalul, insa ii inteleg, dupa meciuri bune in care au avut ocazii si au aratat ceva era timpul sa treaca la partitura echipelor mici: toata lumea in aparare,! insa daca continua asa, serie B ii asteapta nerabdatoare.
Arbitrajul ? un semnal clar dat CFRului ca nu mai poate umbla cu furaciunile, gol valabil anulat, acelasi penalty acordat negrilor, neacordat CFRului, faulturi usoare acordate lui Betrol, chiar simulari date ca fault.Mi-e scarba de sistemul asta, clar arbitrajul e in mana mafiei, cine nu vede asta, se minte singur!
Bucurati-va daca mai puteti trai liber in peluza sau tribuna alaturi de cei ca voi, fotbalul nu mai e demult al nostru!

Nightwish
2nd October 2011, 23:13
Cand va vad ca va agitati asa ...mai mult ma bucur. :)))) MURITI, HOTILOR!!!

... E ok acuma? De acum incolo sa le zici hoti la aia de-ti sunt rude de gradul 1 si 2... Capisci?

FcP
2nd October 2011, 23:20
Sa te foot in gura de jegos... E ok acuma? De acum incolo sa le zici hoti la aia de-ti sunt rude de gradul 1 si 2... Capisci?

:happy:happy:happy:happy:happy ti-am zis ca nervii tai sau ai lui muresan ma fac fericit??? :))) Parca ti-am zis :D

Farmecul Vietii
2nd October 2011, 23:29
Patria hotilor e in Prahova, betrolul a reusit sa-i fure un titlu lui Juventus din Bucuresti.CFR a furat si ea, insa are scuza ca reprezinta minoritatea ungara.

Nightwish
2nd October 2011, 23:32
Patria hotilor e in Prahova, betrolul a reusit sa-i fure un titlu lui Juventus din Bucuresti.CFR a furat si ea, insa are scuza ca reprezinta minoritatea ungara.

Nu ti-e bine? :D Chiar nu am nimic cu vreo minoritate...

FcP
2nd October 2011, 23:34
Patria hotilor e in Prahova, betrolul a reusit sa-i fure un titlu lui Juventus din Bucuresti.CFR a furat si ea, insa are scuza ca reprezinta minoritatea ungara.

Cam arogant pt un tiganus sa ne faci pe noi hoti :)), nu de alta, da ma tot uit la tv si va vad ce faceti prin italia, spania :)))

Revenind la fotbal, am un filmulet pentru tine...asa apropo de hotie :D
xurMigD6rL0

Farmecul Vietii
2nd October 2011, 23:39
DA! **** copos-berlusconi din Giulesti! noi nu am fost implicati in nenorociri! Galeria lu' Rapid n-a fost membra de partid!
pe cand bronzatii din Ploiesti isi asuma o istorie care nu le apartine, prin furt, cum le sta bine celor din Prahova!

amrevenitptozi
2nd October 2011, 23:39
HAHAHAHAHAHAHA, n-arata rau deloc clasamentul. Multumim Petrolul!

Bobi Cearton
2nd October 2011, 23:43
Patria hotilor e in Prahova, betrolul a reusit sa-i fure un titlu lui Juventus din Bucuresti.CFR a furat si ea, insa are scuza ca reprezinta minoritatea ungara.

:rolleyes::rolleyes:

FcP
2nd October 2011, 23:45
DA! **** copos-berlusconi din Giulesti! noi nu am fost implicati in nenorociri! Galeria lu' Rapid n-a fost membra de partid!
pe cand bronzatii din Ploiesti isi asuma o istorie care nu le apartine, prin furt, cum le sta bine celor din Prahova!

Tie de fapt iti e ciuda ca ati castigat si voi candva un tur de campionat si nu s-a pus? :))

Dexter30
2nd October 2011, 23:47
Galeria lu' Rapid n-a fost membra de partid!


Rapid CFR, clasa muncitoare e! /hello

:rolleyes:

Bobi Cearton
2nd October 2011, 23:47
Farmecul Naturii e campion la perle in seara asta.

Gabri3l
3rd October 2011, 02:08
bag p%^# ... daca faceam un 2-0 scurt la ocaziile mari avute pana sa ne egaleze, plecam cu toate punctele din gruia:rolleyes:.... sa-i dau la mW!## si la ciorexul ala bagator de seama de pe aici

ps: felicitari celor care au facut deplasarea la meci duminica la acea ora si suporterilor petrolisti veniti din zona Ardealului... un plus pt 2 fani veniti de la Arad. se stie;) .... ne-am auzit destul de bine si am dominat tot meciul in peluza.ne-au remarcat din noua aia..oricum bun si 1p .HAI PETROLUL!

Farmecul Vietii
3rd October 2011, 02:14
hai ma republicane ca esti cam nervos, ati muncit azi, bravo voua, transpiratia aduce puncte! bun venit in A, sper sa ve mentineti, sa avem razboaie lungi ca-n vremurile frumoase..."cu cei buni te vei duela ca sa fii mai bun"...v-ati auzit bine, pacat de CFR, probabil, sandwich-urile de la Arpi s-au lasat asteptate in seara asta...greu fara stomacu' plin, stii si tu...

1924
3rd October 2011, 10:19
Cand PETROLU' joaca bine
Bem cu totii fara stire
Cand PETROLU' joaca prost
Bem cu totii fara rost !!!

Bobi Cearton
3rd October 2011, 14:11
Un pct urias pt Petrolul, trebuie continuitate, o victorie acasa etapa urmatoare - lucrurile se redreseaza cat de cat...

m8k
3rd October 2011, 18:54
...si uite asa fotbalul romanesc s-a insanatosit!...sa traieasca X-Mass-escu!/hello

m8k
4th October 2011, 18:44
Niste amanunte nemediatizate, plasamentul lui hotigan la hentul din careul ploiestenilor e perfecta, a vazut totul...si golul anulat a lui Bastos cand hotigan urmareste mingea pina intra in poarta dupa care se "decide", evident gresit hent ce a aratat nici pe departe nu a fost!
cENvBTM4Y80

Razvan T.
4th October 2011, 20:15
:))

FcP
4th October 2011, 21:24
Niste amanunte nemediatizate, plasamentul lui hotigan la hentul din careul ploiestenilor e perfecta, a vazut totul...si golul anulat a lui Bastos cand hotigan urmareste mingea pina intra in poarta dupa care se "decide", evident gresit hent ce a aratat nici pe departe nu a fost!
cENvBTM4Y80

Ba, da serios, trebuie sa ai f.f.f.f. mare mare mare tupeu nesimtit sa acuzati voi arbitrajul. E ca si cum Sorin Ovidiu Vantu ar merge pe strada (in cazul in care ar putea) ar vedea un copil ca fura o bomboana si l-ar duce pe mana politiei:))

Te rog sa faci un filmulet asemanator la meciul cfr- Vaslui, de ce nu faci? Sau la cfr - Poli (cand ati luat cupa) sau la cfr - U din 2008 cand a arbitrat tot hategan sau te invit sa revezi meciul U Craiova - Cfr din primavara lui 2010 :-? 2-0 la pauza 2-1 min 85 si final 2-3 dupa ce craiovenii va invitau sa dati gol, voi tot n-ati putut si a fault un oltean in min 94 in careu intentionat, ca sa bateti si sa luati campionatul. Mai du-te-n doamne iarta-ma cu mascareala asta de 2 lei. Si multe alte meciuri pe fata. Muresan dupa ce era avantajat colosal meci de meci declara "Noi nu o sa acuzam niciodata arbitrajul (era si culmea s-o faca:)) ) noi vorbim pe teren" :))) ce s-a intamplat acuma cu el? :))) Spagarilor!!!! Si tu esti f. nesimtit, fara suparare,esti un om de nimic daca ai avut curaj sa faci filmuletul asta nesimtit, dupa 2 campionate si o cupa furate...

Cristy RVD
4th October 2011, 21:43
cea mai mare rusine in ziua de azi, sa fii CFR-ist si sa acuzi arbitrajul.

mach
4th October 2011, 21:51
cea mai mare rusine in ziua de azi, sa fii CFR-ist si sa acuzi arbitrajul.

Eu zic ca asta e culmea culmilor :D

PerVersion
4th October 2011, 21:56
Adevarul e ca presa mancatoare de rahat prinde destul de bine la... mancatorii de rahat sa zicem. Ca au fost greseli pro CFR in campionatele trecute, nu neaga nimeni. In schimb, nu aminteste nimeni de toate greselile impotriva CFR-ului.

Caz concret... dupa CFR-Vaslui o saptamana intreaga de emisiuni la tv si articole prin presa cu titluri care mai de care... CFR fura, are arbitrii de partea ei, Augustus arbitrul CFR-ului, samd. CFR-Petrolul.. liniste si pace, toata lumea multumita. Pai?!!?!?!? Iar acest scenariu s-a intamplat si in acele campionate furate. Dar cui sa ii pese... asa nu ar mai avea lumea pe cine sa injure. :)

mariomax
4th October 2011, 22:00
hopa, nu le mai plac arbitrajele cfr-istilor. si normal...

m8k
4th October 2011, 22:12
Sa analizam un pic cine ne acuza si ne-a acuzat in timp:
Jabba de la bragadiru: A retrogradat timisoara, a dat o gramada de jucatori de-a moaca in bucuresti (100% afaceri curate:))), injosind si a umilit un oras civilizat!
popkorn de la Vaslui: telefoane la avram, interdictii la transferuri cu magariile cu M.Constantin, si sa nu uitam de "corectitudinea" lui ca fost arbitru comunist...
Oierul: prins cu oaia in sac (a se citi valiza), litigii cu armata, datorii neplatite....sunt de prisos alte comentarii
Mititelu: tot sistemul l-a curatat:D
Borcea: :))
... si mass media din bucuresti, in frunte cu pupincuristii oierului de la gsp, onlinesport si altii

Evident ca raspunsul consumatorilor din Kaufland e ca ne sustin "portocalii", dar asta se vede si dupa cum suntem tratati in Cluj si cine sunt favoritii lor! Dovezi nu au fost pina acum impotriva noastra numai vorbe goale cu care limitatii la creier pot fii intoxicati usor!

Bobi Cearton
4th October 2011, 22:20
Ba clujenilor, faceti petitie onlaine sa se rejoace meciu de la 1-0 pt voi.

Tim
4th October 2011, 22:20
Dovezi nu au fost pina acum impotriva noastra numai vorbe goale cu care limitatii la creier pot fii intoxicati usor!Dovada va aparea cat de curand: in primul an dupa disparitia cancerului portocaliu veti disparea si voi si lumea va uita ca ati existat.

Razvan T.
4th October 2011, 22:22
acest thread promite :D

m8k
4th October 2011, 22:23
hopa, nu le mai plac arbitrajele cfr-istilor. si normal...

aceasi placa de prost gust, cand castigam o facem cu arbitrii si cand suntem furati pe fata atunci "hopa nu le mai plac arbitrajele cfr-istilor"! ...veniti cu ceva noutati ca sunteti deja penibili, puneti ceva si de la voi ca pe asta din presa centrala o stim de mult!
Si *****ul asta de site a scris dupa meci "CFR egala Petrolului", dar cand nu a primit adversarul un aut intr-un meci repede sar cu titluri gen "CFR a castigat dubios," sau "CFR ajutata de arbitrii" etc.

PerVersion
4th October 2011, 22:24
Dovada va aparea cat de curand: in primul an dupa disparitia cancerului portocaliu veti disparea si voi si lumea va uita ca ati existat.

Mi-e sa nu dispareti voi mai repede. :) Iar cand va pica prima echipa de top din cauza blaturilor, o vor urma indeaproape alte 4-5. :)



Si *****ul asta de site a scris dupa meci "CFR egala Petrolului", dar cand nu a primit adversarul un aut intr-un meci repede sar cu titluri gen "CFR a castigat dubios," sau "CFR ajutata de arbitrii" etc.

Eu ma intreb de ce te mai stresezi. Treaba asta se intampla sistematic de 4 ani incoace. :)

m8k
4th October 2011, 22:26
Dovada va aparea cat de curand: in primul an dupa disparitia cancerului portocaliu veti disparea si voi si lumea va uita ca ati existat.

cum am spus si celuilalt, ...aceasi placa de prost gust!:rosu:
Si ca sa iti raspund (copii nu se lasa fara raspuns niciodata), evident daca ajunge vadim tudor la putere o sa fim acuzati si spanzurati ca Arpi e maghiar!:))

Bobi Cearton
4th October 2011, 22:29
Craciunescu o sa va puna pielea pe bat, abia astept...

m8k
4th October 2011, 22:29
acest thread promite :D

Ne povestesti de golul vostru cu care ati egalat in returul campionatului trecut in meciul direct??? Eu zic ca mingea a cazut cu un metru inaintea liniei portii!:D

Razvan T.
4th October 2011, 22:30
Ne povestesti de golul vostru cu care ati egalat in returul campionatului trecut??? Dupa tine cu un metru sau numai cu juma de metru a cazut mingea inaintea liniei portii a fost "golul" cu care ati egalat?:D

prima data sa vorbim de ala a lui kone :D

PerVersion
4th October 2011, 22:32
Sunteti off-topic. C.V. Tudor mai traieste?!? :D

m8k
4th October 2011, 22:34
Eu ma intreb de ce te mai stresezi. Treaba asta se intampla sistematic de 4 ani incoace. :)

Nu ma stresez, cand am un pic de timp liber vin aici sa ma joc cu prostanacii!:))

Cristy RVD
4th October 2011, 22:37
ungurilor, am impresia ca va cam temeti de Craciunescu.
degeaba o tot dati in una si alta, ramaneti hotii Romaniei in ultimii ani.

PerVersion
4th October 2011, 22:42
Asa e.. noi sa fim sanatosi. :yes:

m8k
4th October 2011, 22:45
ungurilor, am impresia ca va cam temeti de Craciunescu.
degeaba o tot dati in una si alta, ramaneti hotii Romaniei in ultimii ani.

Am uitat sa pomenesc de copos!:happy
Dosarul transferurilor ajunge la el, afacerile cu Craciunescu (spaga de 10000 de $ se numea pe vremea aceea parca):D... si el e curat ca ceilalti!:D
Eu sper sa avem de acum incolo arbitraje ostile sa dovedim ca se poate castiga si contra 14! O sa ne faca pina ajungem pe locul 9 apoi o sa ne ajute si el 2 meciuri!:)) Sa traiesti X-mas-escu!

Tim
4th October 2011, 22:46
Asa e.. noi sa fim sanatosi. :yes:Ce curios,aveti acelasi discurs ca si galatenii.:rolleyes:

PerVersion
4th October 2011, 22:57
Sincer n-am urmarit de ceva vreme forumul, insa daca i-ati acuzat si pe ei intr-una cum ne acuzati pe noi... nici nu ma mir. :)

Ce mi se pare mie curios insa, este ca atat Jabba cat si Mititelu ne-au amenintat ca ne toarna la DNA, ca au ei dovezi, iar acum ca nu mai are nici unul din ei nimic de pierdut... liniste.

Eu sunt convins ca nu se poate lua un titlu fara unele aranjamente, pe de alta parte, cei care ar putea merge sa denunte chestiile astea, sunt la fel de patati.

m8k
4th October 2011, 23:06
Ce curios,aveti acelasi discurs ca si galatenii.:rolleyes:

Se stie numai voi sunteti corecti! ...mai sunteti sau sa folosesc de acum "ati fost"! La ce echipa o sa mearga ala cu fata sparta acum!:))

P.S. E Vadim pe gsp! Imediat ne zice viitorul!:happy

Gabri3l
5th October 2011, 12:21
Niste amanunte nemediatizate, plasamentul lui hotigan la hentul din careul ploiestenilor e perfecta, a vazut totul...si golul anulat a lui Bastos cand hotigan urmareste mingea pina intra in poarta dupa care se "decide", evident gresit hent ce a aratat nici pe departe nu a fost!
cENvBTM4Y80

ce filmulet haios:) ).... acu pe bune... doar nu v-ati fi asteptat sa tina arbitrul cu voi atunci cand jucati impotriva echipei PETROLUL PLOIESTI, o echipa importanta in fotbalul romanesc ca trofee castigate si traditie de]a lungul timpului si cu multi suportreri in toata tara...si cu sponsori importanti, chiar sponsorul oficial al ligii la o adik:) mi se pare normal ca arbitrii sa nu va avantajeze in vreun fel anume cand jucati cu noi(apropo... pacat ca n-ai surprins in filmuletul ala si cele vreo 2-3 simulari de penalty ale voastre care in mod 'normal' va erau acordate la cum ati fost 'obisnuiti'...sau golul ala neacordat corect pe motiv de fault in atac, care in alte 'conditii' s-ar fi pus pt voi) ...pacat ca n-am intrat cu 2-0 la pauza la ocazia mare ratata din fatza portii la 1-0, ca sa nu mai aveati ce comenta.
ps: asa cu nu disperati... veti fi 'ajutati' si in continuare, atunci cand veti juca cu alte echipe , gen Mioveni, Sportul etc...punct.

sicaPetre
5th October 2011, 13:16
pe de-o parte m-a amuzat meciul asta pe de alta nu. nu sunt fan nici una din astea 2 dar nu ai cum sa nu razi cand vzi cum ii arbitreaza. pe de alta parte hai ma nene ce draq mai facem cu arbitrii ca astia prin A

silviuLung
7th October 2011, 16:10
da; urat arbitraj si il observi mai ales daca esti total impartial ptr amandoua echipele