PDA

View Full Version : Plictiseala care stie bancuri ?



WOLF_ULTRAS
23rd November 2006, 22:17
Bancuri ??

ULTRAS-OTELUL
1st February 2007, 17:26
Pe ala cu bufnita il stiti ??:ras-plans: :happy :ras-plans:

georgemp
1st February 2007, 20:38
Ce este un tigan pe bicicleta?
Am si raspunsul:P

nr.zece
1st February 2007, 22:33
naspa pe aci?
dar voi ce ati facut ma?
ati fluierat in biserica? sau ati batut arbitrul?

Hard
18th April 2007, 19:39
esti mare,dar vei lua ban si aici:D

WOLF_ULTRAS
28th April 2007, 12:49
bv :D

delaparis
28th April 2007, 12:52
Nu te-ai putut abtine ... :(

Nu-i pacat ? poate ca echipa ta va face o performanta deosebita iar tu nici macar nu poti comenta :(

WOLF_ULTRAS
28th April 2007, 12:53
EEE am timp sa comentez...oricum la meci nu stau acasa...nul suport pe becali deloc :P
Cat stau 3 zile ?

bada_otelul
30th April 2007, 11:54
razboi, un irakian si un kuweitian stateau fata in fata in transee si se impuscau de zor. La un moment dat irakianului i se blocheaza mitraliera: - La bisda-bisdii matii de pusc' imbutzit! injura irakianul in cea mai pura romaneasca de care era el in stare. Kuweitianul il aude si il intreaba intr-o romaneasca la fel de pur stalcita: - Bei bork de caine, de inde stii la tine rumineste, bei? - Ieu facut jgoal la Rumania, bei gegule coclite! - Zeu? Si unde fecut la tine jgoal? - In Bucures. - E! Si ce jgoal fecut tu, bei? - Politehnica. Da' di ce? - Pei si eu fecut jgoal la Romania. - Daaa? Ce jgoal? - Eu fecut Medicin la Tirgu Mures. Irakianul intre timp isi reparase mitraliera si incepe sa traga mai indarjit dupa kuweitian. - Ia bei glons, la bizda matii de ungur!

bada_otelul
30th April 2007, 11:54
Suntem pe pășuni acasă Behăim si ne prostim, Nu e stână mai frumoasă Și cioban asa cretin. Se visează președinte Ne mândrim că e nebun, Banii lui ne fac dreptate Blatul este cel mai bun. Nu ne dăm bătuți o clipă Facem blaturi pe teren, Imnul nostru de echipa Behăitul cel etern. Suntem peste tot acasă Behăim neîncetat, Nu e stână mai frumoasă Si cioban mai îngâmfat. Măgărușul este Meme Derbedeu si delicvent, Ne tăiem cu toți la vene Ne visăm in parlament. Ne sunt prieteni toți ocnașii, Infractori si delicvenți, Dupa ce bem cu borfasii Noi conducem ziua beți ! Zornăitul de cătușe Este imnul nostru drag, Jiji o sa dea țepușe Peste al celulei prag.

bada_otelul
30th April 2007, 11:55
Un student la cantina. Gaseste un loc liber langa profesor. Profesorul: - Lebada porcului nu-i este prieten. Studentul: - Bine, atunci eu am zburat. Profesorul se supara si hotari sa-l pice la examen. Ii da cele mai grele intrebari, dar studentul raspunde foarte bine. La sfarsit, profesorul ii pune o ultima intrebare: - Mergi pe drum si vezi doi saci: unul cu aur si unul cu minte. Pe care il alegi? - Pe cel cu aur. - Dar eu l-as lua pe cel cu minte. - Alege fiecare ce-i lipseste. Profesorul innebuneste si scrie pe lucrare "Magar". Studentul, fara sa se uite in ea se ridica si pleaca. Peste un timp se intoarce si spune: - D-le profesor, ati semnat, dar nu mi-ati pus nota

bada_otelul
30th April 2007, 11:56
Einstein la un dineu, inainte sa intre in vorba cu cei de acolo ii
intreba inainte ce IQ au.
Primul raspunde:
-Am IQ 225!
-Bine, vin imediat sa vorbim de fizica nucleara si atomi, zice
Einstein.
Mai incolo altul raspude:
-Am IQ 145!
-Vin imediat sa vorbim de forta de propulsie si franare, ii
raspunde Einstein.
Si mai incolo, ultimul zice:
-Am IQ 15!
Einstein se scarpina in cap si zice:
-Hai Steaua !

Hard
30th April 2007, 12:47
era cu hai dinamo,in fine...

MariusTR
30th April 2007, 13:46
Plictiseala mare, e baietii ? :D

fain thread.

Cristian
7th May 2007, 14:46
Suntem pe pășuni acasă Behăim si ne prostim, Nu e stână mai frumoasă Și cioban asa cretin. Se visează președinte Ne mândrim că e nebun, Banii lui ne fac dreptate Blatul este cel mai bun. Nu ne dăm bătuți o clipă Facem blaturi pe teren, Imnul nostru de echipa Behăitul cel etern. Suntem peste tot acasă Behăim neîncetat, Nu e stână mai frumoasă Si cioban mai îngâmfat. Măgărușul este Meme Derbedeu si delicvent, Ne tăiem cu toți la vene Ne visăm in parlament. Ne sunt prieteni toți ocnașii, Infractori si delicvenți, Dupa ce bem cu borfasii Noi conducem ziua beți ! Zornăitul de cătușe Este imnul nostru drag, Jiji o sa dea țepușe Peste al celulei prag.

Asta e tare bada.
Iote ma ca n-am stiut ca la cusca e mai beton decat in libertate:happy

MariusTR
11th May 2007, 14:01
E fain. Amu depinde si daca o sa te mai lase sa fii liber in cusca, daca ma-ntelegi ... ;)

Lordul
5th July 2007, 19:28
Einstein la un dineu, inainte sa intre in vorba cu cei de acolo ii
intreba inainte ce IQ au.
Primul raspunde:
-Am IQ 225!
-Bine, vin imediat sa vorbim de fizica nucleara si atomi, zice
Einstein.
Mai incolo altul raspude:
-Am IQ 145!
-Vin imediat sa vorbim de forta de propulsie si franare, ii
raspunde Einstein.
Si mai incolo, ultimul zice:
-Am IQ 15!
Einstein se scarpina in cap si zice:
-Hai Steaua !


excelent :ras-plans:

YoYoyOi
5th July 2007, 19:47
povestile aiurea se termina aici!