PDA

View Full Version : Etapa 8: Otelul Galati - Dacia Mioveni 0-0



Shinnok
18th September 2011, 20:05
23 Septembrie 2011, 21:30 - DigiSport

bada_otelul
18th September 2011, 20:32
1X. Teoretic Mioveniul joaca slab in deplasare. Practic si despre Chiajna se zicea la fel. Problema mare este ca dupa meciul asta urmeaza meciul cu Benfica si nu vad vreun jucator rupandu-si picioarele cu Mioveni cu riscul de a pierde un meci de UCL.

delaoltenia
18th September 2011, 23:34
1 solist

z.alex
18th September 2011, 23:41
echipe de valoare apropiata, deci x.

Shinnok
19th September 2011, 01:19
1 solist

Tim
19th September 2011, 12:48
Meci cu o alta echipa care joaca in prima liga datorita manevrelor jegoase facute de marius satan.

O alta datorie de achitat in cadrul cooperativei.

Handicap 1 ca este nevoie si de moral pentru loaze.:D

fl0o
19th September 2011, 12:51
Tim, cum deschide forumul, cum da la pagina cu Otelul. :D

Leo
19th September 2011, 13:17
Egal.
0-0

Denis
21st September 2011, 21:41
Tim, cum deschide forumul, cum da la pagina cu Otelul. :D

In fiecare zi, de la acel 2-1 asta-i programul lui.

megastar
22nd September 2011, 14:42
Tim, cum deschide forumul, cum da la pagina cu Otelul. :D

Nota 20 pentru aceasta replica. Deci asa se explica...? Nu m-as fi gandit niciodata.

Tim
22nd September 2011, 14:48
In fiecare zi, de la acel 2-1 asta-i programul lui.


Nota 20 pentru aceasta replica. Deci asa se explica...? Nu m-as fi gandit niciodata.Pana simtiti ce am simtit noi,pana patiti ce ne-a facut stan noua.....sunt in ceafa voastra.

Nu va injur de morti,de mame, de neveste de copii pe voi simpli useri.Cu conducatorii vostri e alta treaba.

megastar
22nd September 2011, 14:54
Pana simtiti ce am simtit noi,pana patiti ce ne-a facut stan noua.....sunt in ceafa voastra.

Nu va injur de morti,de mame, de neveste de copii pe voi simpli useri.Cu conducatorii vostri e alta treaba.

Daca tu ne sufli mereu in ceafa nu e problema. Va asteptam la anu' in prima liga sa ne duelam si sa ne contrazicem aici pe forum.
Din pacate am vazut o tendinta neplacuta a arbitrilor de a ne rupe doar pentru ca unii au spus vorbele pe care le spui tu pe forum aici, insa ei au mult mai multa putere ca tine . De astia nu avem nevoie sa ne sufle in ceafa.

Tim
22nd September 2011, 14:58
Daca tu ne sufli mereu in ceafa nu e problema. Va asteptam la anu' in prima liga sa ne duelam si sa ne contrazicem aici pe forum.
Din pacate am vazut o tendinta neplacuta a arbitrilor de a ne rupe doar pentru ca unii au spus vorbele pe care le spui tu pe forum aici, insa ei au mult mai multa putere ca tine . De astia nu avem nevoie sa ne sufle in ceafa.Important este ca lumea sa nu taca,hotia de sezonul trecut sa nu fie trecuta in uitare.
Asteptam sa vina banii pentru ca apoi sa vedem arestarile in direct.
M-ati injurat si jignit in toate felurile,dar tu vezi ca acum tot mai multa lume spune ce spun eu de cateva luni?


Megastar, ce ati facut voi anul trecut este josnic.Macar daca se oprea stan la campionat si nu mergea pana la capat cu distrugerea clubului meu.

Ciprica
22nd September 2011, 15:49
Important este ca lumea sa nu taca,hotia de sezonul trecut sa nu fie trecuta in uitare.
Asteptam sa vina banii pentru ca apoi sa vedem arestarile in direct.
M-ati injurat si jignit in toate felurile,dar tu vezi ca acum tot mai multa lume spune ce spun eu de cateva luni?


Megastar, ce ati facut voi anul trecut este josnic.Macar daca se oprea stan la campionat si nu mergea pana la capat cu distrugerea clubului meu.

Da, esti un soi de martir, un soi de revolutionar care nu a aflat ca revolutia s-a terminat? Da` chiar, daca ma gandesc ai putea avea varsta potrivita pentru a fi un pui de revolutionar, 200 de ani minus 21... Cred ca un glont ratacit ne-ar fi putut scuti de 8723 de post-uri pe forumul asta. Desi nu putea sa te nimereasca decat in fund, daca nu incapei integral sub pat...

Lumea apreciaza cancanul, din pacate multi se uita chiar in gura oricui. Dovada ca publicatii gen cancan prospera...

Hingherul
22nd September 2011, 15:52
cica diseara e primul episod din sezonul 2 al robotzilor!!

Tim
23rd September 2011, 12:29
Si totusi sa nu uitam ca azi avem inca un blat ordinar.

fl0o
23rd September 2011, 12:36
Si totusi sa nu uitam ca azi avem inca un blat ordinar.Pfff... si cat s-a chinuit saracul Stan sa il mascheze pe asta :headbang:
Tim asta, chiar se prinde de orice. :mda:

Stan nu mai e si voi tot cu blatul o dati.... daca mai era nevoie de vreo dovada ca vi s-a blocat butonul...
BLAT BLAT BLAT
http://img402.imageshack.us/img402/6765/insanew.jpg

Ciprica
23rd September 2011, 13:26
cica diseara e primul episod din sezonul 2 al robotzilor!!

Si chiar a fost :)

aLLiin
23rd September 2011, 13:33
1 solist...

bada_otelul
23rd September 2011, 13:46
Cearta intre timisoreni. Saracii, nu se pot hotari daca e blat sau Mioveniul e egala campioanei...Slava Domnului ca nu mai apare si vreun "nebun" sa afirme ca Otelul poate castiga pe propriile puteri, ca atunci vedeam noi razboi!

cip
23rd September 2011, 21:40
meci intre 2 echipe scarboase,sunt curios ce audienta fac astia...se aud ceva tobe si scandari africane din tribuna,noroc ca au fost interzise vuvuzelele...Scuipilici trage o singura flegma/minut,semn ca 3 jucatori de la muioveni sunt arvuniti si-i relativ linistit...

TaciAcolo
23rd September 2011, 21:43
chiar zici ca e un meci de la cupa africii ..daca te iei dupa funadalul sonor :cry:

cip
23rd September 2011, 21:47
chiar zici ca e un meci de la cupa africii ..daca te iei dupa funadalul sonor :cry:
poi am vorbit serios,altfel puneam un smilie acolo...:))

TheIceMan
23rd September 2011, 21:48
Saracii, nu se pot hotari daca e blat sau Mioveniul e egala campioanei...Pai chiar e normal, dupa ce cu greu ati batut la Sibiu, e foarte dificil de prezis ce faceti azi, aveti noroc ca in etapa anteriora, faceti egal cum era firesc sa se termine la Sibiu, sau, mai sigur, faceti blat.

z.alex
23rd September 2011, 21:56
Joaca cocseria, zici ca-i Barcelona. :D

TheIceMan
23rd September 2011, 21:58
Treaba lor, eu le-am mai zis sa nu bage prea mult carbon ca iara in loc de otel iasa fonta si se sparg.

z.alex
23rd September 2011, 22:02
La Benfica e panica. Se gandesc sa nu se mai prezinte.

cip
23rd September 2011, 22:09
Treaba lor, eu le-am mai zis sa nu bage prea mult carbon ca iara in loc de otel iasa fonta si se sparg.
Ja Ja,ai sa vezi ca iar pica-n picioare si-or sa spuna ca se ingrijesc de viitorul piticilor galateni,facand terenuri de zgura din nimic...:happy

TheIceMan
23rd September 2011, 22:15
facand terenuri de zgura din nimic...:happyDoar daca se antreneaza pentru Roland Garros.

cip
23rd September 2011, 22:17
La Benfica e panica. Se gandesc sa nu se mai prezinte.
superstitii nelalocul lor,se pare ca cel ce raspundea de gluga portugheza trasa peste ochii vulturului mascota a adormit si vulturul a apucat sa vada ceva meciuri de-ale Galatiului,dupa care a refuzat sa mai aterizeze...

six
23rd September 2011, 22:20
Dacia joaca mai bine ca warshawa :happy

Denis
23rd September 2011, 22:20
Astia se calca singuri pe sireturi si cad din picioare si asta dicteaza fault. WTFFFF?????? F***ing retard!

TheIceMan
23rd September 2011, 22:24
F***ing retard!
lasa ca acusi vine golul.

" Intrare de karate a lui Vasile Gheorghe la Pena. Scapa doar cu un cartonas galben pentru un picior in gatul adversarului."
rasisti astia de la Mioveni...

z.alex
23rd September 2011, 22:25
Cum spuneam, doua echipe egale ca valoare, la a doua repriza nici nu ma mai uit, too boring for me. Ivanovici ii lauda, zice ca au jucat "ingrozitor". :sneaky:

A fost de galben, n-a fost de rosu.

Denis
23rd September 2011, 22:26
lasa ca acusi vine golul.

" Intrare de karate a lui Vasile Gheorghe la Pena. Scapa doar cu un cartonas galben pentru un picior in gatul adversarului."
rasisti astia de la Mioveni...

Daca golul vine in favoarea gazdelor e ok. :D

TheIceMan
23rd September 2011, 22:27
Daca golul vine in favoarea gazdelor e ok. :D

normal, cum altfel? preferi din offside sau din 11m inventat?

z.alex
23rd September 2011, 22:28
Denis, tie ti se pare ca gazdele ar merita victoria? :o:

six
23rd September 2011, 22:35
Daca golul vine in favoarea gazdelor e ok. :D tot la bukale si tu!!????:D

cip
23rd September 2011, 22:42
titlul pt cel mai anost meci din istoria fotbalului e in pericol...

TheIceMan
23rd September 2011, 22:53
57' Uriasa ocazie a lui Pena, care rateaza cu poarta goala.


nu se poate... zau??

BBB
23rd September 2011, 22:55
57' Uriasa ocazie a lui Pena, care rateaza cu poarta goala.


nu se poate... zau??

s-a inecat ca tiganul la mal :)) orice asemanare cu persoane reale este pur intamplatoare

cip
23rd September 2011, 22:58
dorinel blatistul incepe sa scuipe din ce in ce mai des...
intre timp calca Antal pe minge ,cam asta e valoarea reala a campionilor prefabricati...

TaciAcolo
23rd September 2011, 23:00
:confused:Pandurii a defilat cu descultii astia.. poate il vreti pe grigoras inapoi:drak:

TheIceMan
23rd September 2011, 23:01
dorinel blatistul incepe sa scuipe din ce in ce mai des...
"pentru sanatatea dumneavoastra e recomandat ca zilnic sa consumati doi litri de apa" -- Dorinel a trecut peste limita indicata, se pare.

cip
23rd September 2011, 23:04
"pentru sanatatea dumneavoastra e recomandat ca zilnic sa consumati doi litri de apa" -- Dorinel a trecut peste limita indicata, se pare.
posibil sa se deshidrateze daca nu-i mai iasa blaturile,scuipa 3 l si consuma 2,e bai...

Shinnok
23rd September 2011, 23:23
0-0???
rusine, Mioveni! :rosu:

BBB
23rd September 2011, 23:24
In mod normal, dupa urmatoarele doua etape (cu steaua si astra), otelul e la retrogradare :D

TheIceMan
23rd September 2011, 23:25
Cearta intre timisoreni. Saracii, nu se pot hotari daca e blat sau Mioveniul e egala campioanei...Slava Domnului ca nu mai apare si vreun "nebun" sa afirme ca Otelul poate castiga pe propriile puteri, ca atunci vedeam noi razboi!
Pana la urma: Mioveniul e egala campioanei.
Dezamagire totala :(

z.alex
23rd September 2011, 23:26
Gata plictiseala? :bored:

cip
23rd September 2011, 23:26
vine cooperativa si-i salveaza...

Freek
23rd September 2011, 23:27
Am zis ca ii dau 5 etape lui Dorinel. So... TIC-TAC!

z.alex
23rd September 2011, 23:28
echipe de valoare apropiata, deci x.

Am spus-o acum 5 zile. :rolleyes:

Shinnok
23rd September 2011, 23:28
a vazut cineva meciul?
am votat 1 ca sa-i motivez pe galateni, ete ca au reusit chiar un egal! :o:
cum au facut astia de au rezistat Mioveniului? :confused:

Ciprica
23rd September 2011, 23:28
Un joc groaznic al campioanei si un antijoc total al mioveniului.

cip
23rd September 2011, 23:31
Un joc groaznic al campioanei si un antijoc total al mioveniului.
iaca si primul ultras in direct de pe stadion...:))

z.alex
23rd September 2011, 23:33
a vazut cineva meciul?

N-am rezistat decat pana la pauza. :groggy:


Cip, n-a fost baiatu' la stadion. Posta dincolo, pe forumul lor, cred ca i-a fost rusine sa apara pe-aici. Ciprica, tot mai terminati in top 5?

Grinco
23rd September 2011, 23:34
.. nu se pot hotari daca e blat sau Mioveniul e egala campioanei...

Eu n-am dubii :D

Shinnok
23rd September 2011, 23:38
N-am rezistat decat pana la pauza. :groggy:

in schimb, vad ca ei au stiut cum sa reziste unei echipe mari in seara asta, bravo :ok:

cip
23rd September 2011, 23:39
Cip, n-a fost baiatu' la stadion. Posta dincolo, pe forumul lor, cred ca i-a fost rusine sa apara pe-aici. Ciprica, tot mai terminati in top 5?
stiu bre,decat :D am vrut sa-l fac de ras ca pe calul ala orb,schiop si surd :))

z.alex
23rd September 2011, 23:39
Felicitari leodacin si z.alex - les connaisseurs.

:D

Shinnok
23rd September 2011, 23:41
de asemenea, felicitari,
andrei_x, Dario, Denis, fl0o, M.I.B., megastar, nayram, Redboy, Shinnok, STEEL, ZEROSASE
ei au stiut cum sa-i motiveze pe galateni :great:

z.alex
23rd September 2011, 23:45
A mai existat vreo campioana in istoria fotbalului romanesc care sa si-o ia in halu' asta-n barba de la echipele nou promovate? :o:

Leo
23rd September 2011, 23:51
Egal.
0-0

Cine stie, cunoaste. :D
Felicitari Alex. /hello

cip
23rd September 2011, 23:53
Ciprica,ai ramas fara cuvinte ?:))

z.alex
23rd September 2011, 23:55
Felicitari Leo. :ok:
Gata, ma duc sa ma bag in pat. Dupa ce ca-s racit, am mai indurat si supliciul unei reprize din cel mai slab fotbal ever, e prea mult pentru mine. :nope: Nici sa rad de Ciprica nu mai imi arde.

Shinnok
23rd September 2011, 23:56
polisto :D, ia zi cu cine tii etapa viitoare, cu noi sau cu astia? :P

Leo
23rd September 2011, 23:57
polisto :D, ia zi cu cine tii etapa viitoare, cu noi sau cu astia? :P

Foarte grea alegerea. Ma mai gandesc. :D

Shinnok
23rd September 2011, 23:58
la naiba. trebuie neaparat sa pierdem cu Sportul.
daca batem o sa ti se faca mila de otelul de la atatea umilinte si o sa tii cu ei :D

z.alex
23rd September 2011, 23:59
Ar fi chiar culmea sa nu-i zvantati in bataie pe astia. :)

Shinnok
24th September 2011, 00:00
dom'le, ca-i zvantam, ca nu-i zvantam, oricum boabe nu ne luam, astia sunt cu apararea si cu muratul rezultatului :D

Leo
24th September 2011, 00:00
la naiba. trebuie neaparat sa pierdem cu Sportul.
daca batem o sa ti se faca mila de otelul de la atatea umilinte si o sa tii cu ei :D

Gresit. Trebuie sa bateti Sportul, sa nu se spanzure Elcomandante. :D

Shinnok
24th September 2011, 00:01
hai zi ca nu ti-e simpatic si Stanica :P

z.alex
24th September 2011, 00:03
Stanica rimeaza cu Ciprica. Amandoi ie simpatici foc. :evil:

Leo
24th September 2011, 00:04
hai zi ca nu ti-e simpatic si Stanica :P

Hai sa zic ca nu-mi este simpatic Stancastan. :D

Shinnok
24th September 2011, 00:05
hai ma, apuca-l-ar sifilisul pe vulpasin de simpatici, zau daca ar putea banui cineva un conflict intre voi si galateni :D

Calandrinon
24th September 2011, 00:07
A mai existat vreo campioana in istoria fotbalului romanesc care sa si-o ia in halu' asta-n barba de la echipele nou promovate? :o:

da, campioana din `48 :D

Marius
24th September 2011, 00:08
prinde dolarel dubla cu United? eu as zice ca nu.

Leo
24th September 2011, 00:14
prinde dolarel dubla cu United? eu as zice ca nu.

Prinde si caruta de goluri.

Shinnok
24th September 2011, 00:15
iote ma la "dolarel".
anu` trecut a strans puncte, anul asta nu mai poate sa cumpere duble, in schimb si-a facut rost de caruta :D

fl0o
24th September 2011, 00:15
Ros-alb-albastru !
http://i54.tinypic.com/zkjuo9.jpg
E steagul nostru !

Shinnok
24th September 2011, 00:16
noroace :bere:

fl0o
24th September 2011, 00:17
noroace :bere:Sa fie primit! :D

z.alex
24th September 2011, 00:18
da, campioana din `48 :D

Babaciunea? Normal, daca a mai existat una, numa' aia putea sa fie. ;)

bada_otelul
24th September 2011, 00:25
Cele 2 puncte castigate nemeritat etapa trecuta le-am inapoiat azi zeitei Fortuna. A semanat izbitor cu meciul impotriva Chaijnei. Din pacate numai 6000 de oameni au vazut asta. Al 6001lea, tocmai cel care ar fi trebuit sa vada, nu a vazut. Aceleasi greseli, acelasi rezultat.
Singurele bile albe: Skubic, care a debutat bine, si atmosfera mult mai buna decat la meciul cu Concordia.
Mergem inainte!:D
Apropo, unde-i sclerozatul care zicea ca o sa fie blat?:no:

bada_otelul
24th September 2011, 00:30
Pana la urma: Mioveniul e egala campioanei.
Dezamagire totala :(

Da mai, dar macar suntem curati :D. Eu v-am zis, dar voi nimic! Batman, batman!

TheIceMan
24th September 2011, 02:38
Da mai, dar macar suntem curati :D. Eu v-am zis, dar voi nimic! Batman, batman!
pai nu mai aveti bani sa fiti murdari?

TheIceMan
24th September 2011, 02:39
prinde dolarel dubla cu United? eu as zice ca nu.

prinde, cum sa nu, n-au cu cine sa-l inlocuiasca.

megastar
24th September 2011, 08:24
Cele 2 puncte castigate nemeritat etapa trecuta le-am inapoiat azi zeitei Fortuna. A semanat izbitor cu meciul impotriva Chaijnei. Din pacate numai 6000 de oameni au vazut asta. Al 6001lea, tocmai cel care ar fi trebuit sa vada, nu a vazut. Aceleasi greseli, acelasi rezultat.
Singurele bile albe: Skubic, care a debutat bine, si atmosfera mult mai buna decat la meciul cu Concordia.
Mergem inainte!:D
Apropo, unde-i sclerozatul care zicea ca o sa fie blat?:no:

Obsesiile lui Dorinel cu anumiti jucatori ma termina. Totusi nu prea am ce sa reprosez echipei, care in repriza a doua nu a mai iesit din careul oaspetilor. E greu sa marchezi cand 11 oameni se baga cu fundul in poarta.

Tim
24th September 2011, 08:38
Obsesiile lui Dorinel cu anumiti jucatori ma termina. Totusi nu prea am ce sa reprosez echipei, care in repriza a doua nu a mai iesit din careul oaspetilor. E greu sa marchezi cand 11 oameni se baga cu fundul in poarta.

E pe dracu!!

Acum intelegi de ce am avut noi atatea egaluri sezonul trecut? Asa motivat jucau toate echipele impotriva noastra in timp ce voua va bagau arbitrii mingea in plasa.

Intelegeti acum ce greu e sa fii bagat in seama?




In rest....B.T.


:happy:happy:happy:happy:happy:happy

six
24th September 2011, 08:45
Babaciunea? Normal, daca a mai existat una, numa' aia putea sa fie. ;) :rolleyes:....:D:ok::happy

aLLiin
24th September 2011, 08:49
Tot mai putine postari pe threadul meciurilor otelarilor...

Tim
24th September 2011, 10:50
fl0o (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=44335) This message has been deleted by fl0o (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=44335). Reason: Cui ii pasa ?



Chiar asa,cui ii pasa.Traiesc un vis!!:cry::cry:

bada_otelul
24th September 2011, 11:03
fl0o (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=44335) This message has been deleted by fl0o (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=44335). Reason: Cui ii pasa ?



Chiar asa,cui ii pasa.Traiesc un vis!!:cry::cry:

Oare ce vis poti trai dupa cate s-au intamplat acum 4 luni?
Dumnezeu nu bate cu parul, asta e clar! Unii o cer cu insistenta.:rolleyes:

Ferko
24th September 2011, 11:03
Incotr-o merge Otelul ? A luat-o pe urmele Unirii Urziceni ?

bada_otelul
24th September 2011, 11:05
Incotr-o merge Otelul ? A luat-o pe urmele Unirii Urziceni ?

Nici vorba! Unirea a terminat sezonul de dupa castigarea titlului pe locul 2 :D. Ce zici, terminam si noi?:))

Tim
24th September 2011, 11:07
Nici vorba! Unirea a terminat sezonul de dupa castigarea titlului pe locul 2 :D. Ce zici, terminam si noi?:)) Da,sigur va terminati.

fl0o
24th September 2011, 13:51
Da,sigur va terminati.Daca nu ne terminam noi, te terminam pe tine.
http://1389blog.com/pix/rubber-room-insane-smiley.gif

Ciprica
24th September 2011, 14:14
Daca nu ne terminam noi, te terminam pe tine.
http://1389blog.com/pix/rubber-room-insane-smiley.gif

Hackere, ai poze cu tim si le tii doar pentru tine? Do share...

fl0o
24th September 2011, 14:17
N-ai fost tu pe faza, ca asta e dublura, a mai fost postata :D pe threadul cu arbitraje galatene, parca.
Da' ce dracu ma ? Tu nu urmaresti threadurile cu timisoreni ? :))

newcool
24th September 2011, 14:49
Babaciunea? Normal, daca a mai existat una, numa' aia putea sa fie. ;)


:rolleyes:....:D:ok::happy
Bah fetitzelor viole(a)te, nici aici nu uitati de noi?:o:
Stati sa vedeti ce mare mooie va luati etapa viitoare:yes:

malexoid
24th September 2011, 15:06
Bah fetitzelor viole(a)te, nici aici nu uitati de noi?:o:
Stati sa vedeti ce mare mooie va luati etapa viitoare:yes:

jura-te ca nu esti luca alecu (mamaligarul care pastoreste aradeni)...dupa limbaj te-as confunda cu vre-un fomist din acea zona!

de ce dreq nu te certi pe threadul alocat? nu mai stiu exact cum ii spune...'scuipati comuna suburbana' ori smt...

Ciprica
24th September 2011, 15:25
Bah fetitzelor viole(a)te, nici aici nu uitati de noi?:o:
Stati sa vedeti ce mare mooie va luati etapa viitoare:yes:

Go UTA !!! :yes::yes::yes:

Lordul
24th September 2011, 16:00
Go UTA !!! :yes::yes::yes:

subscriu :ok: :ok:

fl0o
24th September 2011, 18:24
Hai UTA ! :D

JJ
24th September 2011, 20:54
De pe forumul site-ului oficial al Otelului:

Rusine sa va fie echipa de doi lei,nu va este rusine de ceea ce faceti pe teren...blestemati sa fiti pt jocul din aceasta seara,din idiotenia voatra am pierdut 278 de mil la pariuri sportive,rusine echipa de seria b.....acolo sa ajungeti!!

Datenshi
24th September 2011, 20:58
Slabut. Am vazut lucruri mult mai rele atunci cand nu castiga Rapidul, pe forumurile dedicate. :D

sicaPetre
30th September 2011, 14:03
asta e un meci la care am ras cu pofta... cum ma sa faci egal cu echipa lui Neaga si Dica; oamenii care beau bere la piata din Miveni si mananca mici de la caracatita cum se numeste carciuma de acolo