PDA

View Full Version : Etapa 7: Vointa Sibiu - Otelul Galati 0-1



Shinnok
11th September 2011, 00:09
sambata, 17 septembrie, ora 17:00 - DigiSport

Razvan T.
11th September 2011, 09:25
Hai Sibiul! :yeah:

delaoltenia
11th September 2011, 11:06
1 solist

Shinnok
11th September 2011, 16:16
egal, 0-0

Ferko
12th September 2011, 10:06
Unu, adica 1-0 !

chinna tm
12th September 2011, 12:15
ar fi culmea sa se impiedice Sibiul.....pe bune:D.....

Ciprica
12th September 2011, 14:20
Some help needed:
Liga a 3-a, seria 5:
Seria a V-a: Termo Tr. Severin (12), FC Hunedoara (13), Autocatania (10), CFR Timișoara (15), Timișoara II (7), Jiul Petroșani (5), Fortuna Covaci (14), ACS Recaș (3), Bihorul Beiuș (4), CFR Simeria (11), Național Sebiș (8), CSM Școlar Reșița (2), Milenium Giarmata (6), Becicherecu Mic (9), Gloria CTP Arad (16), Luceafărul Oradea (1)

UNDE E POLITEHNICA? Ok, am gasit echipa a doua a lui AEK, dar unde e Politehnica? Mai exista? In ce liga?

On-topic, meci greu, din pacate, mai ales cu oboseala de dupa deplasarea de la Basel...

Tim
12th September 2011, 22:31
Daca adunatura celui care a retrogradat pe Poli Timisoara nu castiga acest meci , retrogradeaza.

Pe bune ,cu in urma unui complot.:D

z.alex
13th September 2011, 15:20
Some help needed:
Liga a 3-a, seria 5:

Ciprica, nu cauti unde trebuie. Vad ca te-a zapacit de tot patrula, chiar sunt ingrijorat pentru tine.

On: Sibiul nu se impiedica cu astia.

Andrei_23
13th September 2011, 15:29
0-0, fara vreun sut pe/spre poarta. :D

TheIceMan
13th September 2011, 16:42
1, pana nu-si revin otelarii. :))

Ciprica
13th September 2011, 17:36
Ciprica, nu cauti unde trebuie. Vad ca te-a zapacit de tot patrula, chiar sunt ingrijorat pentru tine.

On: Sibiul nu se impiedica cu astia.

Pai arata-mi tu unde e Politehnica. Sa nu spui liga a 2-a, ca aia nu sunteti voi...

z.alex
13th September 2011, 17:43
Ciprica, duma asta-i atat de veche si rasuflata... vad ca te tot agati de ea, chiar nu poti mai mult?

Ciprica
13th September 2011, 17:59
Ciprica, duma asta-i atat de veche si rasuflata... vad ca te tot agati de ea, chiar nu poti mai mult?

Pai daca nu reusiti sa rapundeti la ea o vom tot aduce in discutie. Chiar ne intereseaza unde e Politehnica si voi refuzati sa ne dati un raspuns ferm.

z.alex
13th September 2011, 18:15
Inca un filozof de talia lui fl0ouletz. :o:
Ti-ai pus vreodata problema ca poate ne-am plictisit sa le raspundem unora care au probleme cu asimilarea informatiei si pun aceeiasi intrebare zilnic, uneori chiar de mai multe ori pe zi?

six
13th September 2011, 18:36
1 solist,mamaligarii pleaca dezamagiti din nou :happy

z.alex
13th September 2011, 19:25
help needed:

Uite, ca sa nu spui ca-s rau si te contrazic tot timpul, cu chestia asta ma declar de acord: you need help. :P

krokobaursolzos
13th September 2011, 19:48
Pai arata-mi tu unde e Politehnica. Sa nu spui liga a 2-a, ca aia nu sunteti voi...

Macar stim cine o sa incaseze un sac de goluri in ChL :D ... cu precizie! ;)

Ciprica
14th September 2011, 10:37
Uite, ca sa nu spui ca-s rau si te contrazic tot timpul, cu chestia asta ma declar de acord: you need help. :P

Ti-a luat ceva sa dai un raspuns. Si tot o tampenie ti-a iesit. Ce sa zic, in chestiunea am recunoscut ca nu ma descurc singur, asa ca v-am rugat pe voi, fanii timisoarei, sa-mi spuneti pe unde sunteti. Si, mai ales, daca nu stiti, de ce pierdeti timpul pe forumul altor echipe in loc sa stati sa va cautati echipa aia careia ii strigati numele la meciurile lu`AEK...


Macar stim cine o sa incaseze un sac de goluri in ChL :D ... cu precizie! ;)

Adevaru` e ca are o legatura certa cu ceea ce am zis eu. Pune repede asta la pariuri, ca vad ca e plin de d`alde mama omida in timisoara...

Leo
14th September 2011, 12:34
Egal.

z.alex
14th September 2011, 13:51
Ti-a luat ceva sa dai un raspuns. Si tot o tampenie ti-a iesit. Ce sa zic, in chestiunea am recunoscut ca nu ma descurc singur, asa ca v-am rugat pe voi, fanii timisoarei, sa-mi spuneti pe unde sunteti. Si, mai ales, daca nu stiti, de ce pierdeti timpul pe forumul altor echipe in loc sa stati sa va cautati echipa aia careia ii strigati numele la meciurile lu`AEK...

Cam 30 de secunde din momentul in care am decis sa-ti raspund. ;) Constat ca tie iti place sa te flatezi singur inchipuindu-ti ca esti o prioritate pentru mine. Nu e cazul.

Ciprica, noi nu suntem asa de confuzi ca tine si nici nu-ti cerem opinia despre locul unde ar trebui sa postam. Recunosc, suntem niste rai ca nu-ti acordam mai multa importanta. Hai, supara-te pe noi! :P

Ciprica
14th September 2011, 14:38
Cam 30 de secunde din momentul in care am decis sa-ti raspund. ;) Constat ca tie iti place sa te flatezi singur inchipuindu-ti ca esti o prioritate pentru mine. Nu e cazul.

Ciprica, noi nu suntem asa de confuzi ca tine si nici nu-ti cerem opinia despre locul unde ar trebui sa postam. Recunosc, suntem niste rai ca nu-ti acordam mai multa importanta. Hai, supara-te pe noi! :P

:happy:happy:happy Good one. Sincer, tu chiar crezi ca am ajuns sa cersesc atentia unui timisorean? Unuia ca tine? Sau a oricui de pe un forum. Esti foarte, foarte... limitat si extrem de arogant. Aerele astea de superioritate iti pot crea deservicii majore, mai stiu eu pe unul care isi dadea impresii de mare justitiar, u mare cult si superior a carui performanta singulara e ca a reusit sa bage AEK-ul in B...

Cat despre a fi sau nu confuz, te intreb din nou, esti un fan al unei echipe de prin liga T, aterizat pe un forum al meciului Vointa Sibiu, ce dracu cauti pe aici? Si ai ajuns aici dupa ce a defulat pe threadul Otelul-CFR. Nu ti se pare nimic out of place aici? Si, nu ti se pare ca esti extrem de perseverent in a abera pe unde nu ai nicio treaba? Voi chiar credeti ca parerea voastra conteaza. Deci...cine e in eroare? Cine cerseste atentie?

On topic: Meci dificil, mai ales pe fondul oboselii de dupa meciul desfasurat intr-o competitie in care Timisoara nu va ajunge niciodata.

z.alex
14th September 2011, 15:01
Hai, supara-te pe noi! :P

Buuun, hai sa vedem reactia lui Ciprica.

- epitete - checked
- amenintari - checked
- referire la Iancu - checked
- incercare de expediere pe alte topice - checked

Incredibil de cuminte si de docil e baiatul asta. :D

Ciprica
14th September 2011, 15:10
Cam 30 de secunde din momentul in care am decis sa-ti raspund. ;) Constat ca tie iti place sa te flatezi singur inchipuindu-ti ca esti o prioritate pentru mine. Nu e cazul.

Ciprica, noi nu suntem asa de confuzi ca tine si nici nu-ti cerem opinia despre locul unde ar trebui sa postam. Recunosc, suntem niste rai ca nu-ti acordam mai multa importanta. Hai, supara-te pe noi! :P


Buuun, hai sa vedem reactia lui Ciprica.

- epitete - checked
- amenintari - checked
- referire la Iancu - checked
- incercare de expediere pe alte topice - checked

Incredibil de cuminte si de docil e baiatul asta. :D

E bine ca nu acorzi multa atentie comentariilor mele. De altfel care a fost primul tau comentariu dupa ce spuneai ca nu ne/imi acorzi atata atentie? Exact, tocmai ce ai facut comentariu pe text, luand ca baza un comentariu de-al meu (inca esti in febra bacului de toamna, te inteleg, dar asta e, l-ai picat si acum incearca data viitoare). Nici tim nu ne acorda atentie dar e mai mult calare pe forumurile Otelului decat pe cele ale Politehnicii. Nu ca nu v-as intelege, intotdeauna campioana va atrage mai multe comentarii decat o echipa de liga a... Z, ai aflat pe unde sunteti?

Varianta scurta: Z, ma plictisesti. :) Nu ma pot supara pe voi, ti-am zis, mila e un sentiment mai aproape de ce simt pentru voi.

Denis
14th September 2011, 15:14
Ciprica, nu mai baga in seama toti arogantii astia din timisoara care isi tot baga unghia in gat ca noi jucam in Liga Campionilor cu alde Manchester si Benfica, iar ei in Liga a 2-a cu alde Chindia Targoviste si Luceafarul Oradea... :ok:

z.alex
14th September 2011, 15:42
Ciprica, din moment ce mi-am propus sa-ti testez docilitatea, nu trebuia sa urmaresc rezultatul testului inainte sa-ti dau nota? Evident, ti-am dat nota maxima. :yes:

Ce-i Denis, ai luat-o si tu pe urmele lui Ciprica si Fl0o? :o:

Ciprica
14th September 2011, 15:55
Ciprica, din moment ce mi-am propus sa-ti testez docilitatea, nu trebuia sa urmaresc rezultatul testului inainte sa-ti dau nota? Evident, ti-am dat nota maxima. :yes:

Ce-i Denis, ai luat-o si tu pe urmele lui Ciprica si Fl0o? :o:

Nu o sa-ti spun ca te contrazici. Sau ca nu esti consecvent. :)

Hai sa revenim la meci, ca ma astept la epurari masive daca ajunge vreun moderator pe aici...

delaoltenia
14th September 2011, 16:01
Ochiul legii este pe voi ;)
Nu suntem la puscarie.Continuati,dar fara jigniri.

Denis
14th September 2011, 17:19
Ochiul legii este pe voi ;)


Dane, ochiul legii ii cel deschis sau cel inchis? ";)" :P

cryrad1975
16th September 2011, 09:40
nu inteleg de unde atatea discutii despre lucruri ce nu au legatura cu meciul asta.Otelul bate la 2 goluri diferenta, 2 goluri Punosevac

chinna tm
16th September 2011, 11:36
doar nu's sibienii mai prejos ca elvetienii.....n-au cum.
3-1....:D.....

BBB
16th September 2011, 12:47
Basel is mai slabi ca Vointa Sibiu deci bat sibienii. LEJER! :))

Denis
16th September 2011, 14:53
La mistouri sunteti primii..... :rolleyes:

six
16th September 2011, 21:02
Hermannstadt-galati 3-1 :drak:

BBB
16th September 2011, 21:53
Un cotidian central a publicat o poza memorabila cu marcatorul golului Galatenilor de la Basel, Pena, din copilarie (stanga, jos) :D :

Tim
17th September 2011, 09:42
Pentru banda de hotzi acesta e cel mai important meci; daca nu castiga acum.........e groasa si cu noduri.:D


Timisoara intreaga se roaga pentru ei.:evil:

Ciprica
17th September 2011, 09:58
Un cotidian central a publicat o poza memorabila cu marcatorul golului Galatenilor de la Basel, Pena, din copilarie (stanga, jos) :D :

Bravo, ai cautat ceva poza asta nu? De altfel trebuie sa fii foarte mandru ca ai poza cu Pena, ca doar tu esti ala din mijloc.

bada_otelul
17th September 2011, 12:09
0-0

Denis
17th September 2011, 15:42
0-0

Acum da, e 0-0. Sper la final sa fie 1-0. :D

Tim
17th September 2011, 16:04
Sibiul e in prima liga datorita manariilor lui satan ,deci azi trebuie sa-si plateasca datoriile.
Oare aici sa fie tot 0-4?:rolleyes:

cip
17th September 2011, 17:01
tot ca la teatru! :D
pai te mai miri ca se fac de cacao prin Europa,n-au nicio vina Antal&Co ca n-au meciuri in picioare :))

cryrad1975
17th September 2011, 17:29
tot ca la teatru! :D
pai te mai miri ca se fac de cacao prin Europa,n-au nicio vina Antal&Co ca n-au meciuri in picioare :))

echipele din Timisoara se fac de cacao in liga 2-a si a 3-a si tu discuti despre Europa si despre alte echipe? Oare toti aveti viza de flotant cu resedinta in Gradina Domnului?

Hingherul
17th September 2011, 17:51
ceva demn de mentionat pe threadul lui Tim despre arbitraje? :D

z.alex
17th September 2011, 17:53
Oare toti aveti viza de flotant cu resedinta in Gradina Domnului?

In Gradina Domnului e liniste si pace, aia multi de-au sarit gardul sunt izolati in Curtea lu' Satan (aka Mariusica). :D
Cocsarii au avut vreun sut la poarta azi? Ca poate-am clipit...

Tim
17th September 2011, 18:06
ceva demn de mentionat pe threadul lui Tim despre arbitraje? :DInca nu.Arbitrul inca spera sa nu fie nevoit sa intervina decisiv.:D
In rest in circ mai reusit decat precedentul.

Hingherul
17th September 2011, 18:21
ambitiosi rau astia mici. ii tin pe supercampioni in sah.
ce golozaur era sa iasa :o:

Shinnok
17th September 2011, 18:23
atat se si termina, 0-0 :rolleyes:

Hingherul
17th September 2011, 18:24
greu de crezut ca pot otelarii sa mai reziste 25 minute :D

Shinnok
17th September 2011, 18:25
eu cred ca vor rezista, sunt norocosi, ca de obicei :D

Hingherul
17th September 2011, 18:27
dolarel traieste periculos. urmarind fazele voinicilor poate uita sa scuipe si moare sufocat cu saliva :D

Tim
17th September 2011, 18:29
Ce ii haituiesc pe hotzomani!!!!!!!!!

Shinnok
17th September 2011, 18:30
ce se mai intampla, Tim? nu mai urmaresc, mi se face mila de campioni :D

Tim
17th September 2011, 18:35
ce se mai intampla, Tim? nu mai urmaresc, mi se face mila de campioni :DSe apara eroic si asteapta golul izbavitor.

Hingherul
17th September 2011, 18:43
hotzogol :D

Tim
17th September 2011, 18:43
Ce v-am zis.....cacaciosii dracu:(

Shinnok
17th September 2011, 18:44
:o: au dat aia gol? :o::o::o:

BBB
17th September 2011, 18:44
Ce v-am zis.....cacaciosii dracu:(

Lasa-i ma sa faca baremu', ce tot ai cu ptisalcosii astia :))

sannicola
17th September 2011, 18:44
Rahat au dat gol bine ca au ratat astia de la Vointa in prostie...

Shinnok
17th September 2011, 18:44
ba era cat pe ce sa-mi iasa pronosticul :(

TheIceMan
17th September 2011, 18:45
blatistii naibii

silver_dream
17th September 2011, 18:46
Cat de nedrept este fotbalul uneori:headbang:

BBB
17th September 2011, 18:46
Cine a vazut cum i-au permis fundasii Vointei mumiei de Paraschiva sa dea gol? :)) Daca se mai coia mult bosorogu ala prin careu se fluiera pasiv :))

TheIceMan
17th September 2011, 18:48
Cine a vazut cum i-au permis fundasii Vointei mumiei de Paraschiva sa dea gol? :))

O sa vad reluarea inregistrata deseara, dar sunt convins ca asa a fost. Blatisti.

BBB
17th September 2011, 18:49
O sa vad reluarea inregistrata deseara, dar sunt convins ca asa a fost. Blatisti.

Statea Pareschiva inconjurata de 3 fundasi sibieni care se uitau la ea. Si cred ca la moment dat i-a zis portarul Sibiului "suteaza ma odata". Si gata golu :))

Hingherul
17th September 2011, 18:51
Tim, cred ca ti s-a stricat papusa voodoo sau schimba-i bateriile. nu-ti mai iese nimic in ultima vreme :D

Tim
17th September 2011, 18:53
Tim, cred ca ti s-a stricat papusa voodoo sau schimba-i bateriile. nu-ti mai iese nimic in ultima vreme :DCe nu-mi iese mah? Am zis ca meciul asta si cel care urmeaza sunt blaturi ordinare,aia sunt pe lista aia de 14.

Hingherul
17th September 2011, 18:54
deci impotriva blaturilor nu ai putere? :))

TheIceMan
17th September 2011, 18:55
forumisti care au incredere in cooperativa:

BBB, Bobi Cearton, Denis, fl0o, Redboy, STEEL, tim S

cryrad1975
17th September 2011, 18:55
Cine a vazut cum i-au permis fundasii Vointei mumiei de Paraschiva sa dea gol? :)) Daca se mai coia mult bosorogu ala prin careu se fluiera pasiv :))

sterge-ti expectoratiile de la nas si de la gura cand te chinui pronunti numele lui Paraschiv. pentru restul copiilor superinteligenti care aveti glume in program, intrebati-l pe iulian Apostol ceva si o sa va raspunda el ceea ce meritati .

BBB
17th September 2011, 18:57
sterge-ti expectoratiile de la nas si de la gura cand te chinui pronunti numele lui Paraschiv. pentru restul copiilor superinteligenti care aveti glume in program, intrebati-l pe iulian Apostol ceva so o sa va raspunda el ceea ce meritati .

Ii doresc lui parcacaschiv sa mearga dupa nesu'

cryrad1975
17th September 2011, 18:59
Ii doresc lui parcacaschiv sa mearga dupa nesu'

adica? unde sa mearga? ai curaj si spune

BBB
17th September 2011, 18:59
adica? unde sa mearga? ai curaj si spune

da-mi ma pace, ca esti inapoiat mintal :)) i'm outa here

cryrad1975
17th September 2011, 19:01
da-mi ma pace, ca esti inapoiat mintal :)) i'm outa here

Nesimtitule, unora ca tie trebuie sa va platim noi intretinerea, pentru ca mai devreme sau mai tarziu tot acolo o sa ajungi, in puscarie. Cum poti sa gandesti o asemenea prostie?

eventHorizon
17th September 2011, 19:03
Ii doresc lui parcacaschiv sa mearga dupa nesu'

http://img59.imageshack.us/img59/7915/dumb2q.jpg

nayram
17th September 2011, 19:05
bbb inca odata ne dovedeste ca e prostu forumului

BBB
17th September 2011, 19:07
bbb inca odata ne dovedeste ca e prostu forumului

du-te si tu dupa paraschiv :)) ce de prosti :(

Cristy RVD
17th September 2011, 19:08
Ce v-am zis.....cacaciosii dracu:(

10 puncte pentru asta....

Denis, hotzelarule, scoate sanctiunea ca te faci de ras.
Cine a ajuns moderator pe OLS :groggy:

Tim
17th September 2011, 19:09
Galateanul denis mi-a dat 10 puncte pentru ca i-am facut cacaciosi pe baftosii fricosi.

bravo galatene.

Grinco
17th September 2011, 19:11
Denis, pe bune?:)) 10 puncte?

Bobi Cearton
17th September 2011, 19:13
Astazi am mai vazut un meci: Otopeni-Delta Tulcea 1-2, liga 2. N-am vazut nicio diferenta intre acest meci si cel de la Sibiu. Slab calitativ, tactica ioc, bubuiala si noroc...:D

Denis
17th September 2011, 19:13
Echipa care a jucat a si castigat. Am atacat cel mai mult, am ratat in prostie, dar am meritat victoria. Cei care spun ca Paraschiv a fost lasat de apararea Vointei sa marcheze le e greu sa accepte tehnica si puterea fizica a Galateanului. ;)

FELICITARI OTELUL PENTRU ACEASTA VICTORIE MUNCITA!!!!

FORZA OTELUL!!!! /hello/hello/hello

Bobi Cearton
17th September 2011, 19:15
Echipa care a jucat a si castigat.

:rolleyes:Asta ce e? Postulatu lui Hipoclorit?

z.alex
17th September 2011, 19:17
Denis, pe bune?:)) 10 puncte?

I-a dat si 2 puncte lui BBB pentru ca l-a facut pe tinerelul Paraschiv "bosorog".
Siderurgistuleeee, rade lumea de tine. De echipa campioana nu mai zic.

Sa vina Benfica, cocsarii sunt pe val!! :yes:

mach
17th September 2011, 19:17
Galateanul denis mi-a dat 10 puncte pentru ca i-am facut cacaciosi pe baftosii fricosi.

bravo galatene.

Adicalea nu-nteleg : "doamnele" se pot caca dar jucatorii nu au voie sa se cace?!(aka cacaciosi) :D

Grinco
17th September 2011, 19:18
Denis e euforic acum, va da "reverse" cand isi va da seama ca a exagerat:D

z.alex
17th September 2011, 19:19
Am atacat cel mai mult

:happy


am ratat in prostie

:happy


am meritat victoria.

:happy

Shinnok
17th September 2011, 19:20
hai ca l-ati incoltit :D

BBB
17th September 2011, 19:20
I-a dat si 2 puncte lui BBB pentru ca l-a facut pe tinerelul Paraschiv "bosorog"

la mine se intelege, eu sunt prostul forumului si toate mesajele mele sunt de prost gust :D

mach
17th September 2011, 19:20
:happy



:happy



:happy

A jucat Barca ?

Bobi Cearton
17th September 2011, 19:20
Parerea mea ref la penalizari este urmatoarea:D: un singur post trebuie penalizat, cel cu nr. 70.

mach
17th September 2011, 19:21
la mine se intelege, eu sunt prostul forumului si toate mesajele mele sunt de prost gust :D

Stai linistit ...baietii glumesc. :)

Tim
17th September 2011, 19:21
Adicalea nu-nteleg : "doamnele" se pot caca dar jucatorii nu au voie sa se cace?!(aka cacaciosi) :D


Denis e euforic acum, va da "reverse" cand isi va da seama ca a exagerat:D

Poate Denis-pericol public are dreptate: adunatura lui poate e constipata.:rolleyes:

:happy:happy

silver_dream
17th September 2011, 19:21
Dom-le azi mai adaug la lista inca un moderator care comite abuzuri:headbang: Mai sunt multi????:groggy:

Shinnok
17th September 2011, 19:22
eu.:D

Hingherul
17th September 2011, 19:23
imi da si mie cineva un link la meciul astrei? vad ca tot sunteti stransi aici si eu intreb de nebun acolo :D

z.alex
17th September 2011, 19:23
Poate Denis-pericol public are dreptate: adunatura lui poate e constipata.

:cry::cry::cry:

BBB
17th September 2011, 19:24
pe vremea cand eram eu moderator pe OLS comiteam abuzuri de n-o vazut nici 3 generatii de moderatori abuzivi

Denis
17th September 2011, 19:24
hai ca l-ati incoltit :D

Ce-au incoltit ei ma? Nu ma simt incoltit de loc. Lasai sa planga in continuare.

Grinco, nu dau nici un reverse. Eu nu dau prea multe explicatii unor needucati. Daca lor le place sa faca mistouri injurand altor persoane nu o sa stau acum sa le zic ce e bine si ce e rau.

mach
17th September 2011, 19:26
Oare nu da nimeni un quote la ce e mai sus ? :D

Grinco
17th September 2011, 19:26
Denis, da' tu iti dai seama ca ai sanctionat ceva ce nu e in regulament?:D

z.alex
17th September 2011, 19:27
Ce-au incoltit ei ma? Nu ma simt incoltit de loc. Lasai sa planga in continuare.

Grinco, nu dau nici un reverse. Eu nu dau prea multe explicatii unor needucati. Daca lor le place sa faca mistouri injurand altor persoane nu o sa stau acum sa le zic ce e bine si ce e rau.

Tu si cu Salageanu ce sunteti mai educati asea..
Otelul s-a facut de ras cu Vointa, iar tu ii calci pe urme. :D

Shinnok
17th September 2011, 19:29
show....super :D

mach
17th September 2011, 19:30
Tu si cu Salageanu ce sunteti mai educati asea..
Otelul s-a facut de ras cu Vointa, iar tu ii calci pe urme. :D

Vezi ca aia nu tre` sa vorbeasca-n teren. La ei vorbeste ghetele.

Bobi Cearton
17th September 2011, 19:31
Inteleg ca pt "cacaciosi" se acorda 10 pct. Pt "*******" care e oferta?:D

Shinnok
17th September 2011, 19:31
10,1 :D z

mach
17th September 2011, 19:31
De azi inainte sa folositi "anus impotriva naturii". Doamne fereste !!

z.alex
17th September 2011, 19:32
Vezi ca aia nu tre` sa vorbeasca-n teren. La ei vorbeste ghetele.

Nu l-ai auzit pe Salageanu dupa meciul cu Basel? :o: Nici nu stii ce-ai pierdut...

Cristy RVD
17th September 2011, 19:32
Inteleg ca pt "cacaciosi" se acorda 10 pct. Pt "*******" care e oferta?:D

12 puncte + o ora de meditatii la limba romana pentru Denis.

Tim
17th September 2011, 19:34
Uite Denis, citeste si invata ; nu e o rusine sa nu stii:

http://dexonline.ro/definitie/c%C4%83c%C4%83cios


deci.......las,fricos. Descrierea e fidela.

z.alex
17th September 2011, 19:35
12 puncte + o ora de meditatii la limba romana pentru Denis.

Cu o ora nu se face primavara. :P

Cum spuneam, sa vina Benfica!! :D

BBB
17th September 2011, 19:35
De azi inainte sa folositi "anus impotriva naturii". Doamne fereste !!

sau primi defecatori

mach
17th September 2011, 19:42
Sa trecem la lucruri mai serioase. Cine s-a uitat la meci ?:D

Tim
17th September 2011, 19:43
Sa trecem la lucruri mai serioase. Cine s-a uitat la meci ?:DEu nu ratez niciunul.:D

Razvan T.
17th September 2011, 19:49
10 puncte pentru asta....

Denis, hotzelarule, scoate sanctiunea ca te faci de ras.
Cine a ajuns moderator pe OLS :groggy:

anu trecut la meciul "U" Cluj - otelul am luat puncte de la denis pentru ca am zis ca nu au galerie si nu se pot compara la suporteri cu noi. :D

Hingherul
17th September 2011, 19:50
Denis poate rezolva asta foarte simplu. sa vorbeasca cu Vadim sa introduca o pedeapsa speciala pentru el pe motiv de "haters" :D

Shinnok
17th September 2011, 19:52
asa o sa poti si tu sa-l distrugi psihologic pe rossi pe VP :D
...haterule :D

Denis
17th September 2011, 19:53
Denis poate rezolva asta foarte simplu. sa vorbeasca cu Vadim sa introduca o pedeapsa speciala pentru el pe motiv de "haters" :D

Doamne fereste. Eu ma bucur cand vad lumea ca se oftica din cauza succesului nostru de anul trecut.

z.alex
17th September 2011, 19:54
Cand foloseam eu expresii deastea tu te spalai cu urina pe fata. :ok:


Tu cine esti ma sa ma musti pe mine de cur? Ia vezi-ti de treaba ta. Tu nu ma cunosti.

Sa fie ipocrizie? :sneaky:

Cristy RVD
17th September 2011, 19:57
Sa fie ipocrizie? :sneaky:

Sa fie prostie ?

Sau doar un fan al otelului.

Denis
17th September 2011, 19:58
Prostie. Mi-am pus mintea cu o persoana care nu merita atentie.

mach
17th September 2011, 20:03
Felicitari Otelului pentru victorie. Si DA doamnelor si domnilor--> golul a fost inscris din pozitie regulamentara.

z.alex
17th September 2011, 20:06
Referitor la moderare, tot Denis ne explica cum functioneaza:


Iar apoi orice moderatori are dreptul de a alege cu cine sa fie "baiat".

Totusi, cand l-a sanctionat nemeritat pe tim, s-a comportat ca o fata. :P

PS Denis, au fost 2 persoane diferite alea care nu meritau pretioasa ta atentie.

Tim
17th September 2011, 20:29
Felicitari Otelului pentru victorie. Si DA doamnelor si domnilor--> golul a fost inscris din pozitie regulamentara.

A zis cineva ca a fost o pozitie neregulamentara? Noi am zis ca a fost o pozitie.....nefireasca.:D

bada_otelul
17th September 2011, 21:15
Egalul ar fi reflectat mai bine situatia din teren dar fotbalul nu e mereu drept. La gol a fost si fault la Paraschiv. daca nu dadea gol ar fi urmat, in mod normal, penalty si eliminare. A semanat din multe puncte de vedere cu meciul cu Basel. Preferam sa fie egal si miercuri si azi, asa cum ar fi fost drept, dar asta e fotbalul.
P.s. Cum era aia cu "tramvaiul tras de primul cal european"? Oare care agramat a scos duma aia dar se trezeste sa comenteze despre altii?

z.alex
17th September 2011, 21:37
Personal, nu cred ca ati fi meritat nici egalul astazi.
Aia cu tramvaiul si calul cred ca ai inventat-o tu. :P
Articolul nu-i rau, dar ai putea sa fii si tu ceva mai delicat in PS-uri. :D

Posted On
Sep 15, 2011
Posted By
Bada
Aveti grija ca e o avalansa de labagii de prin Timisoara care se plictisesc si ne urmaresc toate mesajele .

bada_otelul
17th September 2011, 21:42
Personal, nu cred ca ati fi meritat nici egalul astazi.
Aia cu tramvaiul si calul cred ca ai inventat-o tu. :P
Articolul nu-i rau, dar ai putea sa fii si tu ceva mai delicat in PS-uri. :D

Posted On
Sep 15, 2011
Posted By
Bada
Aveti grija ca e o avalansa de labagii de prin Timisoara care se plictisesc si ne urmaresc toate mesajele .

Nu-i nici o inventie. Ii apartine 100% "amicului" tim. Si a mai scos una, ceva de genul "garajul omului cu etaj".:no:
Nu stau eu sa predau lectii de gramatica, dar sunt unele greseli care nu pot fi scuzate de viteza scrierii si sunt facute tocmai de aia care se leaga de greselile altora.:no:

z.alex
17th September 2011, 21:57
Iti dai seama ca as putea umple o carte numai cu perlele lui fl0o, daca e sa ne masuram fortele la capitolul asta. :D

Tim
17th September 2011, 21:58
Nu-i nici o inventie. Ii apartine 100% "amicului" tim. Si a mai scos una, ceva de genul "garajul omului cu etaj".:no:
Nu stau eu sa predau lectii de gramatica, dar sunt unele greseli care nu pot fi scuzate de viteza scrierii si sunt facute tocmai de aia care se leaga de greselile altora.:no:Uite mai prostovane; era un articol pamfletar dintr-un ziar:

http://www.debanat.ro/2011/08/revolutia-fiscala-porneste-din-fotbalul-timisorean-sa-moara-miticii-de-ciudaa/

Ce sa intelegi tu cel care ma faci pe mine agramat si ma trimiti la mormantul mamei.

Fa bine si stai deoparte nimuricule.

iulian_1976
17th September 2011, 22:27
...si totusi cum a jucat Otelul ?!
Nu am vazut meciul,au avut ocazii multe?:confused:

Tim
17th September 2011, 22:39
...si totusi cum a jucat Otelul ?!
Nu am vazut meciul,au avut ocazii multe?:confused:

uite asa :

Echipa care a jucat a si castigat. Am atacat cel mai mult, am ratat in prostie, dar am meritat victoria. Cei care spun ca Paraschiv a fost lasat de apararea Vointei sa marcheze le e greu sa accepte tehnica si puterea fizica a Galateanului. ;)

FELICITARI OTELUL PENTRU ACEASTA VICTORIE MUNCITA!!!!

FORZA OTELUL!!!! /hello/hello/hello

TheIceMan
17th September 2011, 22:57
Echipa care a jucat a si castigat. Am atacat cel mai mult, am ratat in prostie, dar am meritat victoria. Se zica ca pana la pauza n-ati avut niciun sut, asa e?

Ciprica
17th September 2011, 23:04
Felicitari Otelului pentru victorie. Si DA doamnelor si domnilor--> golul a fost inscris din pozitie regulamentara.

Eu cred ca mai trebuie ceruta o parere, tim si acum cauta vreun fault inventat cu 3 faze inainte de gol.

TheIceMan
17th September 2011, 23:07
...si totusi cum a jucat Otelul ?!
Nu am vazut meciul,au avut ocazii multe?:confused:

numai una:


"Dupa o prima rerpiza in care a dominat teritorial, dar steril, fara sa traga macar un sut spre poarta, Otelul a intrat la vestiare cu acelasi rezultat de la inceputul meciului in fata Vointei Sibiu. Ardelenii s-au lasat dominati de otelari in prima jumatate a meciului, insa au reusit spre deosebire de oaspetii lor sa ameninte de doua ori poarta.

Dorinel Munteanu s-a vazut nevoit astfel la pauza sa faca modificari in echipa, in teren fiind trimisi Ljubinkovic si Paraschiv, insa doar cel din urma a produs o schimbare in bine in jocul Otelului. Asta abia pe final de meci, pentru ca pana in minutul 80 vointa a controlat ostilitatile si a trecut de mai multe ori pe langa deschiderea scorului.

Dalbea a trimis in minutul 64 putin pe langa vinclu, Tatar reluand apoi mingea dinn deviere la mica distanta de bara din dreapta. Martinescu, Ionut Matei si apoi Eduard Nicola au trecut pe rand pe langa gol, insa acesta a venit in minutul 85 la cealalta poarta. Aici Salageanu a centrat frumos de pe stanga, printre picioarele lui Pena pana la Paraschiv, iar acesta a inscris cu un sut din mijlocul careului."

z.alex
17th September 2011, 23:19
Se zica ca pana la pauza n-ati avut niciun sut, asa e?

Nici dupa pauza n-au excelat. Paraschiv a avut vreo 3 tentative de sut, iar la ultima a inscris. Vointa a avut ocaziile mai mari si in repriza secunda. Un gol cacacios, :D care le aduce siderurgistilor 3 puncte nemeritate.

TheIceMan
17th September 2011, 23:31
Un gol cacacios, :D care le aduce siderurgistilor 3 puncte nemeritate.
campionii lu' peste....

krokobaursolzos
18th September 2011, 06:32
Doamne fereste. Eu ma bucur cand vad lumea ca se oftica din cauza succesului nostru de anul trecut.

Las' ca si anul asta v-ati umplut de ... succesuri ;)

La mai multe, feciorasule :evil:

krokobaursolzos
18th September 2011, 06:33
Denis e euforic acum, va da "reverse" cand isi va da seama ca a exagerat:D

... deci sunt sperante ca pana la vara ... :rolleyes:

krokobaursolzos
18th September 2011, 06:35
adica? unde sa mearga? ai curaj si spune

... in Olanda! ... sa fie colegi de camera ;)

mach
18th September 2011, 10:59
Prea putin pentru o echipa care-a castigat campionatul sezonul trecut.

Tim
18th September 2011, 11:22
Prea putin pentru o echipa care-a castigat campionatul sezonul trecut.Ma incapatanez sa repet: ei nu au castigat nimic,li s-a oferit acel campionat.

mach
18th September 2011, 12:45
Ma incapatanez sa repet: ei nu au castigat nimic,li s-a oferit acel campionat.

Nu vreau sa intru in polemica cu vreun sustinator al lui Marius Stan. Am zis sustinator al lui Marius Stan si nicidecum vreun sustinator al echipei Otelul Galati(aici e alta mancare de peste). Si nimeni nu ma poate convinge ca Marius Stan nu se ghideaza dupa o alta scara valorica.

Denis
18th September 2011, 20:05
Ma incapatanez sa repet: ei nu au castigat nimic,li s-a oferit acel campionat.

Pe ochi dulci a? Te doare capu cu logica ta. :groggy:

bada_otelul
18th September 2011, 20:22
Uite mai prostovane; era un articol pamfletar dintr-un ziar:

http://www.debanat.ro/2011/08/revolutia-fiscala-porneste-din-fotbalul-timisorean-sa-moara-miticii-de-ciudaa/

Ce sa intelegi tu cel care ma faci pe mine agramat si ma trimiti la mormantul mamei.

Fa bine si stai deoparte nimuricule.

Mosule, stai tu naibii deoparte si n-o sa-ti mai spuna nici naiba nimic. Esti chiar nesimtit. Te dai ranit cand tu esti singura persoana, din cate am cunoscut pana acum, care in loc sa-si planga pierderea sta si isi varsa frustrarile, de multe ori fara legatura cu realitatea, pe forumuri publice.
Cat despre "tramvaiul tras de primul cal european", omul aminteste de primul oras european iluminat electric(fara nici o urma de ironie, ci doar mandrie), la fel aminteste si de revolutie, si ar trebui sa cred ca tocmai expresia aia e o ironie? Un mare FAIL si pt autor si pentru tine pentru expresia aia care nu poate fi calificata decat ca fiind stupida. Nu trebuie sa fii expert ca sa-ti dai seama cat de stupid suna "tramvaiul tras de primul cal european". Ironia vizata era punerea in balanta intre electrificarea Timisoarei, Revolutie, introducerea tramvaiului (premiere notabile si demne de lauda) si retrogradarea datorita neregulilor financiare(chipurile o premiera condamnabila). Din nou o mare eroare. Nu-s expert dar Sportul a fost retrogradata pentru mai putin in 2006, deci nici macar nu a reusit paralele legata de premiere.
P.s. mai povesteste-ne si de "ironia" cu "garajul omului cu etaj".:evil: