PDA

View Full Version : !!!! In Atentia Suporterilor Otelari !!!



Cristian
23rd November 2006, 17:22
Intru-cat returul incepe imediat dupa incheierea turului, conducerea clubului Otelul Galati a decis ca suporterii cu abonamente din TUR sa poata intra si la meciul cu Farul Constanta(9 Decembrie, 13:00). Urmand ca abonamentele ptr RETUR sa fie puse in vanzare din timp util ptr a putea fi achizitionate de doritori. FORZA OTELUL

Cristian
24th November 2006, 22:20
Iar thread-ul asta il putem pastra ptr anunturi la nivel de suporteri... galerie... etc

delaparis
24th November 2006, 22:25
Intru-cat returul incepe imediat dupa incheierea turului, conducerea clubului Otelul Galati a decis ca suporterii cu abonamente din TUR sa poata intra si la meciul cu Farul Constanta(9 Decembrie, 13:00). Urmand ca abonamentele ptr RETUR sa fie puse in vanzare din timp util ptr a putea fi achizitionate de doritori. FORZA OTELUL
Asta e incontestabil :happy

Cristian
24th November 2006, 22:27
Pai trebuia subliniat cuvantul IMEDIAT Incepe fix dupa o saptamana cand s-a incheiat turul :D Asta nu inseamna imediat ???

delaparis
24th November 2006, 22:29
Am verificat ... deci "returul incepe imediat dupa incheierea turului"

ai dreptate :ok:

glume :happy

Cristian
3rd December 2006, 15:50
Veniti la meciul cu Farul cu abonamentele din TUR... Asta e trebuie sa ne sustinem echipa si la bine si la rau, de 15 ani de cand tot vin la clubul acesta de fotbal macar atat am inteles. FORZA OTELUL

Cristian
4th February 2007, 16:06
Directorul general adjunct Catalin Tofan ne-a adus la cunostinta faptul ca, de luni, se vor pune in vinzare abonamentele pentru partea a doua a campionatului. Acestea vor putea fi procurate de la stadion, la pretul de 35 de lei (pensionarii, elevii si studentii) sau 50 de lei (celelalte categorii de persoane). La sediul clubului din Tiglina I vor fi puse in vinzare abonamentele pentru Tribuna 0, in valoare de 200 lei/abonament.

Hard
4th February 2007, 17:14
ce ieftin:D,vreau si eu unul:D

Cristian
4th February 2007, 17:17
N-ai tu treaba... :) *******

Dregan
4th February 2007, 21:25
ce ieftin:D,vreau si eu unul:D


Ia-ti un loc langa mine:rolleyes:

delaparis
4th February 2007, 21:28
Ia-ti un loc langa mine:rolleyes:
depinde cine esti de fapt :rolleyes:

Hard
4th February 2007, 22:21
Ia-ti un loc langa mine:rolleyes:

sa nu fii uimit:rolleyes:

bada_otelul
4th February 2007, 23:06
sa nu fii uimit:rolleyes:

si ce faci daca pune langa el un scaun electric :D?

Hard
4th February 2007, 23:10
nu cred:D Dregan imi e prieten




:happy

Dregan
5th February 2007, 21:07
nu cred:D Dregan imi e prieten




:happy


:happy :happy :happy :happy :happy

Dregan
5th February 2007, 21:10
Pentru cei care nu stiau ! Clubul Otelul pune la bataie 8000 de abonamente gratuite pentru cei care directioneaza 2% din impozitul pe venitul anual catre clubul galatean. Mentionez ca acesti bani ajung in buzunarul statului daca nu sunt redirectionati... asa ca macar ajutati-va echipa locala !! Maine am sa ma duc la Directia de Finante si am sa va dau mai multe amanunte...

STEELMAN
5th February 2007, 21:23
interesant. si pentru parazitii ca mine care nu platesc darile la stat cum ramane?:)

bada_otelul
5th February 2007, 21:43
eu mi-s gaura neagra asa ca tre sa dau 35 de ron,cele mai ieftine din tara fratilor.din pacate azi am trecut pe la 11 si pe la 2 si nu era nenea cu abonamentele(i.ionica din cate stiu :D)

STEELMAN
5th February 2007, 22:11
era la una mica in statie la spital