PDA

View Full Version : Etapa 6: Otelul Galati -CFR Cluj 0-4



Pages : [1] 2 3

delaoltenia
29th August 2011, 18:08
Vineri, 9 septembrie 2011.
Ora 21.30, Digi Sport.

Discutii inainte si dupa meci.

Shinnok
29th August 2011, 18:22
1x

Razvan T.
29th August 2011, 18:22
egal

delaoltenia
29th August 2011, 18:45
egalitate

TheIceMan
29th August 2011, 18:57
hai cu un vot la doi, pana nu-si revin galateni.

cip
29th August 2011, 19:01
2 clar,hotzomanii trebuie sa dea inapoi punctele din campionatul trecut,cand s-au culcusit franarii...

Rossi
29th August 2011, 20:16
x2 ...

bada_otelul
29th August 2011, 20:37
2 clar,hotzomanii trebuie sa dea inapoi punctele din campionatul trecut,cand s-au culcusit franarii...

Pai Branestiul e in seria 1 iar voi in seria 2. Cum naiba le dati punctele inapoi?:groggy:

Hingherul
29th August 2011, 21:11
hai cfr, ce mama dracu!
ma... vorba Leutei despre campioana :D

2

catel_latos
30th August 2011, 00:10
ma... vorba Leutei despre campioana :D
2

Ia legatura cu cip tm, si el are aceeasi problema (deh, prea mult Activia strica;)). Mai schimbati ceva informatii in legatura cu manifestari, simptome, etc, pana la urma trebuie sa-i dati voi de capat.:D
Uite, pentru inceput, va recomand un ceai de menta.:D

Hingherul
30th August 2011, 01:07
pai e bun ceaiul de menta??...dupa bere si pepene? :D

fl0o
30th August 2011, 13:20
Castigam.

philos
30th August 2011, 13:21
x2...

Hingherul
31st August 2011, 20:41
asta era valabil la meciul trecut al otelarilor. cu cfr iau pur si simplu bataie natural.
si-o bate muresan de stanica pana intervine arbitrul :D

Bobi Cearton
31st August 2011, 20:47
Porumboiu a indicat ca acest este suspect.:rolleyes:

Lordul
31st August 2011, 21:43
oare de ce ?

probabil k stie ceva Porumboiu....

Otelul pierde greu acasa....

asa ca x cel mai probabil

Tim
31st August 2011, 21:43
Pai draga Vadime,draga Cristina ,dragilor eu cred ca o sa renunt sa-mi mai spun parerea aici.Se pare ca opinia mea este interzisa sau ilegala.
Daca in returul trecut cfr-ul a dat meciul in cel mai jegos mod posibil iar acum toata lumea stie ca se vor returna punctele inapoi se pare ca aceasta parere este ilegala pe acest forum la presiunea si in urma campaniei virulente a stanistilor asupra moderatorilor.

Mintiti-va frumos dragilor.:(



PS Cristina,probabil imi stergi opiniile pentru ca eu nu te bombardez cu sute de PM-uri si RP-uri?

Ciprica
1st September 2011, 17:43
Pai draga Vadime,draga Cristina ,dragilor eu cred ca o sa renunt sa-mi mai spun parerea aici.Se pare ca opinia mea este interzisa sau ilegala.
Daca in returul trecut cfr-ul a dat meciul in cel mai jegos mod posibil iar acum toata lumea stie ca se vor returna punctele inapoi se pare ca aceasta parere este ilegala pe acest forum la presiunea si in urma campaniei virulente a stanistilor asupra moderatorilor.

Mintiti-va frumos dragilor.:(



PS Cristina,probabil imi stergi opiniile pentru ca eu nu te bombardez cu sute de PM-uri si RP-uri?
:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy:h appy:happy
NU CRED!!!!!!! Nu ai curaj. Sau ai gasit alt forum. Sau ti-ai facut tu propriul forum?...

P.S.: da, te-am scos de pe ignore, nimeni nu are umorul tau, umorul tau bolnav, that is...

Tim
1st September 2011, 17:49
Ma simt onorat ca imi faceti placerea de a ma scoate de pe "ignore".
Acum mai in gluma ,mai serios le dati ceva puncte indarat maghiarilor lui Arpi? Aveti atata onoare sa va achitati de datorii?

Bobi Cearton
1st September 2011, 18:03
Ceferistii au avut atitudini diferite in cele doua dispute, cu Vaslui si Otelul. dupa meciul cu Vaslui s-au bucurat de victorie ca descreeratii, dupa cel cu Otelul s-au bucurat ei (a ramas celebra manifestatia spontana de bucuria sincera a bancii clujene...).

Ciprica
1st September 2011, 18:04
Ma simt onorat ca imi faceti placerea de a ma scoate de pe "ignore".
Acum mai in gluma ,mai serios le dati ceva puncte indarat maghiarilor lui Arpi? Aveti atata onoare sa va achitati de datorii?

Pai normal, vroiam sa surprind momentul in care renunti oficial la OLS. Deci? cam pe cand sa ne asteptam?...

Tim
1st September 2011, 18:07
cand vreau eu.pana atunci rad de prosti.:D

Ciprica
1st September 2011, 18:12
cand vreau eu.pana atunci rad de prosti.:D

Si eu la fel, culmea. Amuzant cum amandoi radem de tine...

catel_latos
1st September 2011, 18:15
Tim, punem pariu?
Eu zic ca o sa castige Otelul, tu zici ca trebuie sa dea punctele inapoi (adica sa castige CFR, banuiesc). Cine pierde, nu mai posteaza pe Fotbal pana la Craciun. Te tine?:D
PS.: daca pierzi, ceea ce e evident, o sa iti dau o dispensa pentru liga a 2-a.:D

krokobaursolzos
1st September 2011, 18:39
Ceferistii au avut atitudini diferite in cele doua dispute, cu Vaslui si Otelul. dupa meciul cu Vaslui s-au bucurat de victorie ca descreeratii, dupa cel cu Otelul s-au bucurat ei (a ramas celebra manifestatia spontana de bucuria sincera a bancii clujene...).

Mey, tu vezi ce nu trebuie ;) ... si eu sunt de parere ca stanel si branel au o datorie la arpikel, deci X2 (nu's sigur ca platesc tot sau doar dobinda :D )

Tim
1st September 2011, 18:47
Tim, punem pariu?
Eu zic ca o sa castige Otelul, tu zici ca trebuie sa dea punctele inapoi (adica sa castige CFR, banuiesc). Cine pierde, nu mai posteaza pe Fotbal pana la Craciun. Te tine?:D
PS.: daca pierzi, ceea ce e evident, o sa iti dau o dispensa pentru liga a 2-a.:D
Latosule,normal nici eu nu pot sa cred ca va mai permiteti sa pierdeti puncte dar.........dar sunt ferm convins ca trebuie sa va platiti datoria.Acum mai e varianta sa o faceti printr-o terta echipa din cooperativa.:D
Oricum eu pariez pe voi.:D

Bobi Cearton
2nd September 2011, 08:27
CFR-ul are lot valoros, ii poate bate "pe corecte" pe galateni. datorita suspiciunilor din sezonul trecut nu ne mai putem da seama daca un meci este corect sau este un blat...:D

Tim
2nd September 2011, 09:40
Porumboiu a spus foarte clar si explicit ca acest meci este un blat. L-a suparat pe satan care a reactionat violent.
Oare risca acum si Vasluiul sa fie retrogradata sau chiar dezafiliata?:rolleyes:

Bobi Cearton
2nd September 2011, 09:45
Porumboiu a spus foarte clar si explicit ca acest meci este un blat. L-a suparat pe satan care a reactionat violent.
Oare risca acum si Vasluiul sa fie retrogradata sau chiar dezafiliata?:rolleyes:

Porumboiu nu da 2 bani pe Stan (personaj din acelasi aluat cu Sandu, Dragomir, Padureanu - modele de reusita in viata prin tupeu, nesimtire, minciuna si hotie), anul asta are recolta buna de grau, porumb (castiga lejer 20-25 mil euro)

cip
2nd September 2011, 09:55
mariusica si ****san,2 tipi aparent joviali si cu mult bun simt...:rolleyes:
prin comparatie,migi si butelie sunt chiar simpatici :)

Doctor_Satan
2nd September 2011, 10:09
Porumboiu a spus foarte clar si explicit ca acest meci este un blat. L-a suparat pe satan care a reactionat violent.
Oare risca acum si Vasluiul sa fie retrogradata sau chiar dezafiliata?:rolleyes:

Cum a ajuns un om ca Porumboiu sa fie apreciat! Si mai ales, de cine!
In cazul asta nici nu ma mir ca-i pupati si picioarele lui Iancu daca voi luati de bun tot ce zice banditul ala de cocean.
Chiar trebuie sa va amintesc cum au participat ei in Intertoto in urma cu 2 ani, cand a dirijat tot LPF-ul? La fel cum facuse si Iancu cu ceva vreme un urma.

Aurel.D
2nd September 2011, 10:17
Incetati cu offtopicul si jignirile, va rog!

cip
2nd September 2011, 10:21
Incetati cu offtopicul si jignirile, va rog!
sa vorbesti despre stanica si umflatul ******** pe thd-ul meciului Otelul-CFR se cheama offtopic? :o:
ah,probabil ca te refereai la aia care-l tot aduc in discutie pe iancu :D

Tim
2nd September 2011, 10:26
Aurel are dreptate;ar trebui sa discutam mai mult si mai aplicat despre tactica folosita de dolarel cel scuipator,tactica eminamente ofensiva ce reuseste sa sufoce orice adversar.:D

De remarcat este si cum se pozitioneaza Rapa in teren.:cry:

Shinnok
2nd September 2011, 10:28
iar e pozitionat Rapa in asa mod incat sa fure victoria?
ba, mare hoti astia :D

Bobi Cearton
2nd September 2011, 10:29
Rapa nu a mai fost convocat la Nationala, asa inteleg. a aparut un anonim numit Matei in locul lui. cine e Matei asta?:confused:

Bobi Cearton
2nd September 2011, 10:31
iar e pozitionat Rapa in asa mod incat sa fure victoria?
ba, mare hoti astia :D

Rapa e un fel de Usain Bolt...:cool:

cip
2nd September 2011, 10:32
Aurel are dreptate;ar trebui sa discutam mai mult si mai aplicat despre tactica folosita de dolarel cel scuipator,tactica eminamente ofensiva ce reuseste sa sufoce orice adversar.:D

De remarcat este si cum se pozitioneaza Rapa in teren.:cry:
arogantule,ai uitat verticalizarea pe Antal...:happy

Shinnok
2nd September 2011, 10:33
Rapa e un fel de Usain Bolt...:cool:

bolt? ajunge pana la bolta cerului ori cum dreaq? :D

Bobi Cearton
2nd September 2011, 10:37
bolt? ajunge pana la bolta cerului ori cum dreaq? :D

Bolt a furat startul la cursa de 100 m (lungimea unui stadion de fotbal) dorind cu orice pret victoria. n-a reusit, a cazut in Rapa...:D

Shinnok
2nd September 2011, 10:39
deci cam asa a ramas Otelul in inferioritate la meciul cu Petrolul...
nu c-au faultat, s-au zbenguit astia unul de altul :D

Tim
2nd September 2011, 10:40
arogantule,ai uitat verticalizarea pe Antal...:happy
......care centreaza peste apararea adversa la Paraschiv aflat in offside impreuna cu 3 colegi.:D

Shinnok
2nd September 2011, 10:43
na ca se poarta eseurile despre Otelul :D
se strang bani din asta?
as face si eu, dar nu prea cunosc jucatori otelari, in afara de Stan :D
e si normal sa-l stiu pe-asta, doar aud de el zilnic p-aci :P

cip
2nd September 2011, 11:03
as face si eu, dar nu prea cunosc jucatori otelari, in afara de Stan :D

Vidan,Orbulet,Stanescu...:D

Joker
2nd September 2011, 11:08
cred ca va castiga CFR-ul in acest moment este peste Otelul mai ales la transferuri

aLLiin
3rd September 2011, 10:17
2 fara nicio discutie

Tim
3rd September 2011, 22:30
Porumboiu anunță un blat între ultimele două campioane ale Ligii I: "Oțelul-CFR Cluj va fi un meci al prieteniei"
Finanțatorul echipei FC Vaslui, Adrian Porumboiu, își continuă războiul de la distanță cu președintele Oțelului Galați, Marius Stan, spunând că acesta are o înțelegere cu omologul de la CFR Cluj, Iuliu Mureșan, pentru ca partida directă dintre echipele acestora care va avea loc în etapa următoare să se încheie cu victoria ardelenilor. [/color]

"Nu am nici un fel de emoție, știu ce am spus. Domnii de la Comisie nu mă vor chema până nu văd ambele meciuri: Oțelul-CFR și CFR-Vaslui. S-au repezit Marius Stan și Iuliu Mureșan. Domnul Mureșan e șmecher de profesie, acum vorbește mai mult. Un an de zile nu i-am zis nimic, dar eu știu ce îi poate pielea lui Marius Stan, a luat un titlu așa cum l-a luat, acum crede că poate fi și obraznic și impertinent. Se va întâmpla ceea ce anticipez eu de câteva luni. Jucați "2" la siguranță la Oțelul-CFR Cluj. Va fi un meci al prieteniei", a spus Adrian Porumboiu la Radio GSP.

Cristy RVD
3rd September 2011, 22:32
victoria CFR-ului e clara, si nu numai datorita prieteniei.

Marius Stan e cel mai jegos conducator.

Leo
3rd September 2011, 22:44
2
desi ar merge si un egal.

catel_latos
3rd September 2011, 22:58
victoria CFR-ului e clara, si nu numai datorita prieteniei.

Marius Stan e cel mai jegos conducator.

Tu ai vreo trauma legata de Otelul sau Stan?

Cristy RVD
3rd September 2011, 22:59
Tu ai vreo trauma legata de Otelul sau Stan?

Nu, am trauma legata de prostie in general.

six
3rd September 2011, 23:01
Marius Stan e cel mai jegos conducator. cooperatist cu state vechi :D

BBB
4th September 2011, 00:08
Daca Porumboiu zice ca e blat si 2 solist, eu il cred. :D

Denis
4th September 2011, 01:32
Daca tu si Porumboiu ati avea la un loc macar un sfert de sambure de logica v-ati da seama ca in partida asta nu va fi nici un fel de blat.

SwedishMafia
4th September 2011, 11:30
intr-o tara normala,la ce declaratii face porumbul vasluian,dna s-ar autosesiza si l-ar chema pe gras sa spuna ce stie.cum romania e tara in care dna e doar pentru adversarii marinarului, porumbu poate zice orice...

Tim
4th September 2011, 13:05
Mare greseala face Porumboiu ca nu pleaca capul in fata mafiei.El nu a vazut ce a patit Timisoara si Craiova daca nu au tacut din gura? In timpul mandatului regimului basescu , mafia din fotbal face ce vrea avand sustinere politica.

Bobi Cearton
4th September 2011, 13:12
ma intreb ce se intampla daca bate Otelul?:D

keluba
4th September 2011, 13:51
probabil o sa se anunte ca presiunea si toata atentia care a fost atrasa asupra meciului a fost benefica :D

Denis
4th September 2011, 14:56
ma intreb ce se intampla daca bate Otelul?:D

Posibil sa urcam pe 5. :D

Tim
4th September 2011, 15:00
ma intreb ce se intampla daca bate Otelul?:DClujul nu castita la galati,dar acesti hoti trebuie sa vada cum e sa joci cu presiunea pe tine.:D
Timisoara a terminat pe 2 in conditiile in care toata lumea a fost impotriva noastra.Pentru noi e o performanta.
Una curata.

keluba
4th September 2011, 15:11
tiiim? ii cald afara? :D

Tim
4th September 2011, 15:16
Esti offtopic:D

bada_otelul
4th September 2011, 15:34
Clujul nu castita la galati,dar acesti hoti trebuie sa vada cum e sa joci cu presiunea pe tine.:D
Timisoara a terminat pe 2 in conditiile in care toata lumea a fost impotriva noastra.Pentru noi e o performanta.
Una curata.

Absolut toata lumea: Avram Jr. cu CFR, Robert Dumitru si Hategan cu Otelul, Branestiul, tusierul de la meciul cu Gaz Metan, ala care v-a arbitrat la Vaslui etc. Probabil lista ar fi fost mai lunga daca as fi urmarit toate meciurile jucate de FC Timisoara.:rolleyes:
Nici nu vreau sa ma gandesc ce e in sufletul ceferistilor. Au de ales intre a-si recupera datoria inexistenta si a-i inchide gura porumboului timp de o luna sau cat o mai fi zis ca isi tine gura daca pierde CFRul. Grea alegere.:D

fl0o
4th September 2011, 18:05
ma intreb ce se intampla daca bate Otelul?:DSe va spune ca Otelul nu se tine de cuvant ;)

mach
4th September 2011, 18:37
Daca e vreun om in fotbal caruia sa nu-i fie frica de absolut nimeni din conducerea actuala a Ligii si a Federatiei Romane de Fotbal acela e cu siguranta Adrian Porumboiu. Restul sunt niste rahati bașiți care au ajuns sa se complaca cu stituatia falsa a unui campionat bubos(jegos). Si-apoi lasati-ma sa-l cred pe Porumboiu in dauna unora ca Jijel, butelie sau Stan(mai ales ca pe el l-am cunoscut destul de bine cum dealtfel l-au cunoscut si vecinii din Iasi---> meci de baraj Poli Iasi-Fc Vaslui 3-0 dupa care a plecat presedinte la Iasi impreuna cu vreo 5 jucatori)
P.S.: nu am nimic cu Otelul ...e echipa campioana cum nu am nimic cu Timisoara care ptr mine ramane echipa care-a terminat pe locul 2 dar parca noi nu ne-am prea bucurat cand am auzit ca Poli nu va mai juca in Liga asta de *****. Cu alte cuvinte pariul meu se indreapta spre Otelul :D

Bobi Cearton
5th September 2011, 12:52
Porumboiu se compromite cand intra in clinciuri cu Stan si Muresan. astia 2 sunt niste slugoi, el trebuie sa discute, conform rangului lui, cu Paskany si Mital.

fl0o
5th September 2011, 12:56
Exact, ca doar el e patron, nu ca amaratii astia de angajati, care fac bani muncind.

laurdog
5th September 2011, 13:41
Aici ar fi de X2. Am votat 2 pentru ca Otelul mi se pare la ora asta o echipa total debusolata.

Tim
5th September 2011, 14:29
Scuze ca va inoportunez domnu'Dog,dar cand au fost ei busolati?:confused:

Calandrinon
5th September 2011, 15:00
Scuze ca va inoportunez domnu'Dog,dar cand au fost ei busolati?:confused:

cand v-au debusolat fara drept de apel, in retur !

ati incercat sa-i furati, ca-n codru, dar nu a mers nici asa...

Tim
5th September 2011, 15:13
cand v-au debusolat fara drept de apel, in retur !

ati incercat sa-i furati, ca-n codru, dar nu a mers nici asa...
Asta e parerea ta oficiala?

FcP
5th September 2011, 15:24
Nu castiga cefereul niciodata la Galati,veti vedea :). Meci de 1X

Calandrinon
5th September 2011, 15:42
Asta e parerea ta oficiala?

hai sa-ti povestesc: meciul cu pricina l-am vizionat - impreuna cu un prieten comum- intr-un bar din Capitala, care era full de chibiti la ora disputarii pardidei. Iti spun sincer, am fost singurul telespectator care nu m-am bucurat la golurile otelarilor. Singurul !

krokobaursolzos
5th September 2011, 16:44
Porumboiu se compromite cand intra in clinciuri cu Stan si Muresan. astia 2 sunt niste slugoi, el trebuie sa discute, conform rangului lui, cu Paskany si Mital.

Hmm, tu de ce discuti cu fl0o si resturile gastii?

Tim
5th September 2011, 17:00
hai sa-ti povestesc: meciul cu pricina l-am vizionat - impreuna cu un prieten comum- intr-un bar din Capitala, care era full de chibiti la ora disputarii pardidei. Iti spun sincer, am fost singurul telespectator care nu m-am bucurat la golurile otelarilor. Singurul !Iar de atunci te-ai schimbat.Ai intrat si tu in randul lumii?


Noi toti am vazut si am simtit ca ...."romanii" si-au dorit sa castige oricine ,numai Timisoara nu.Ce,credeti ca suntem orbi? Nu. Ca nu am inteles de ce ,e alta poveste.

Ati castigat "romanilor".Acum e randul nostru sa va dorim sa pierdeti in orice competitie veti concura.:evil:


Va rugam sa ne intelegeti.:rolleyes:

petea
5th September 2011, 17:01
Victorie pentru campioni.Hai Otelul!!!!

Farmecul Vietii
5th September 2011, 17:56
Otelul e putin varza in inceputul asta de sezon insa vor fi ambitionati de declaratiile astea de blat...Porumboiu sa-si vada de culturile lui si de blaturile lui, ca meciul cu dynamo "pute" mai rau ca asta! Prevad un egal de salon aici, cu goluri, 1-1 cel mai probabil.Acea victorie a moldovenilor de la Cluj a fost intr-adevar cu "cantec", lipsa de combat a cfristilor a fost evidenta, si daca Otelul e datoare cumva fata de CFR, vor gasi ei alte metode de compensare, mai "inteligente" (romanu' e bun la smecherii) si mai greu de "citit" de catre gloata.Exclus blatul aici!Am zis!

keluba
5th September 2011, 19:58
..."romanii" si-au dorit sa castige oricine ,numai Timisoara nu...

hai sa-ti dau una din vremurile bune :D

sa castige cine-o vrea, poli titlu' sa nu-l ia! ahei ahei ahei ahei!

ot: meci de ... fotbal :D 1-1

catel_latos
5th September 2011, 20:48
Porumboiu se compromite cand intra in clinciuri cu Stan si Muresan. astia 2 sunt niste slugoi, el trebuie sa discute, conform rangului lui, cu Paskany si Mital.


Hmm, tu de ce discuti cu fl0o si resturile gastii?

Probabil ca sa se intrebe resturile slugoilor...(cip si tim au recunoscut ca sunt Iancu si Chivorchian, ca sa stiti de cine sa ascultati:D).

FcP
5th September 2011, 23:06
Iar de atunci te-ai schimbat.Ai intrat si tu in randul lumii?


Noi toti am vazut si am simtit ca ...."romanii" si-au dorit sa castige oricine ,numai Timisoara nu.Ce,credeti ca suntem orbi? Nu. Ca nu am inteles de ce ,e alta poveste.

Ati castigat "romanilor".Acum e randul nostru sa va dorim sa pierdeti in orice competitie veti concura.:evil:


Va rugam sa ne intelegeti.:rolleyes:

Pai si eu si 90% din romani si-au dorit sa nu ia Iancu campionatul. Eu personal ma si bucur ca a retrogradat, acum ma pot uita macar un an la tv fara sa-l vad non-stop gafaind si impartind in stanga si-n dreapta egoism,rautati si minciuni! Era cel mai penibil personaj din fotbalul romanesc, isi dadea cu parerea si daca jucau Pandurii cu Branesti, el iesea la tv si se lua de arbitraj sau zicea ca a fost blat si plm...mai bine, acuma nu mai e la tv :D.

Asa...stric de Poli (ma rog, vorba vine Poli) imi pare rau, ca au suporteri frumosi, 30k cu steaua si dinamo si 2-3k cu pandurii si restul...ceea ce e si normal, adica dupa cum stim deja la meciurile cu steaua si dinamo se pun in joc 10p si la astea cu pandurii, branesti etc doar 3p:( si practic de aici se trage si interesul mai scazut. Facand o gluma putem spune chiar ca o parte din cei 30k, aproximativ 90% vin de fapt s-o vada pe steaua si dinamo, gluma evident.

fl0o
5th September 2011, 23:36
Pai si eu si 90% din romani si-au dorit sa nu ia Iancu campionatul. Eu personal ma si bucur ca a retrogradat, acum ma pot uita macar un an la tv fara sa-l vad non-stop gafaind si impartind in stanga si-n dreapta egoism,rautati si minciuni! Era cel mai penibil personaj din fotbalul romanesc, isi dadea cu parerea si daca jucau Pandurii cu Branesti, el iesea la tv si se lua de arbitraj sau zicea ca a fost blat si plm...mai bine, acuma nu mai e la tv :D.

Asa...stric de Poli (ma rog, vorba vine Poli) imi pare rau, ca au suporteri frumosi, 30k cu steaua si dinamo si 2-3k cu pandurii si restul...ceea ce e si normal, adica dupa cum stim deja la meciurile cu steaua si dinamo se pun in joc 10p si la astea cu pandurii, branesti etc doar 3p:( si practic de aici se trage si interesul mai scazut. Facand o gluma putem spune chiar ca o parte din cei 30k, aproximativ 90% vin de fapt s-o vada pe steaua si dinamo, gluma evident.
N-ai cu cine ma, ei vad lumea altfel. Vor spune ca si tu esti de ala care se ascunde dupa adevar, ca adevarul e altul... ala ascuns, ca Iancu e sfant nerecunoscut in biserica... bla bla :groggy:

Calandrinon
6th September 2011, 12:59
Iar de atunci te-ai schimbat.Ai intrat si tu in randul lumii?


Noi toti am vazut si am simtit ca ...."romanii" si-au dorit sa castige oricine ,numai Timisoara nu.Ce,credeti ca suntem orbi? Nu. Ca nu am inteles de ce ,e alta poveste.

Ati castigat "romanilor".Acum e randul nostru sa va dorim sa pierdeti in orice competitie veti concura.:evil:


Va rugam sa ne intelegeti.:rolleyes:

Nu, nu m-am schimbat, privesc cu aceeasi detasare "lupta" voastra; dar asta nu ma impiedica sa scun adevarul: Otelul, cel putin in acel meci, a fost mult mai buna.
Iar de furat, ati furat amandoua echipele.

Tim
6th September 2011, 13:32
Detasarea lu' peste; heloooo Cala,vorbesti cu tim.
Poti sa spui ce am furat noi? Acel 4-1 ?

keluba
6th September 2011, 13:47
...Poti sa spui ce am furat noi?...

iar ai deschis cutia pandorei timule :D acum sa-ti auzi....

cip
6th September 2011, 14:20
N-ai cu cine ma, ei vad lumea altfel. Vor spune ca si tu esti de ala care se ascunde dupa adevar, ca adevarul e altul... ala ascuns, ca Iancu e sfant nerecunoscut in biserica... bla bla :groggy:
adevarul e unul singur,ati furat ca-n codru si-acum o dati dupa cires... :cool::D

Ciprica
6th September 2011, 14:35
Asta e parerea ta oficiala?

Si nu doar a lui. Ati luat-o, fair and square. Ba nici macar fair and square, a nu mai reiau cele doua eliminari si indirecta din propriul careu de care ati fost iertati.

fl0o
6th September 2011, 15:26
Cip, tim... v-am spus unde ati fost voi avantajati de cateva ori, nu va mai repet ca aveti memoria scurta observ. Cu toate astea noi v-am acuzat de furt doar in cazul Sepsi.

Noi am retinut unde am fost avantajati, in meciurile cu Craiova si posibil cu Branesti (desi la asta nu e asa sigur). De furt, nu a demonstrat nimeni nimic in cazul nostru. Poate acele sigurante... care pe langa Sepsi sunt mai mici decat un bob de nisip :cry:

cip
6th September 2011, 15:40
Cip, tim... v-am spus unde ati fost voi avantajati de cateva ori, nu va mai repet ca aveti memoria scurta observ. Cu toate astea noi v-am acuzat de furt doar in cazul Sepsi.

Noi am retinut unde am fost avantajati, in meciurile cu Craiova si posibil cu Branesti (desi la asta nu e asa sigur). De furt, nu a demonstrat nimeni nimic in cazul nostru. Poate acele sigurante... care pe langa Sepsi sunt mai mici decat un bob de nisip :cry:
pai i-auzi ce zic Avra**** si cu Papusoiu:

Considerat principalul vinovat, Dan Petrescu "Fibră" a fost anunțat că va fi demis.

Motivul? Legăturile avute cu arbitrii ce au favorizat-o pe Oțelul în partidele din retur. Decizia va fi oficializată pe 9 iunie, în cadrul unei ședințe a CCA.

"Dan Petrescu a făcut numai nenorociri de când este la Comisie. Orbuleț și Vidan sunt creația lui", Adrian Porumboiu.

Calandrinon
6th September 2011, 15:48
Poti sa spui ce am furat noi?

Bragadiru ? :D

Ciprica
6th September 2011, 15:52
Bragadiru ? :D

Si lista creste, d`asta nu mai apare maldarul de rahat pe sticla, cauta alta echipa cu care sa reinventeze Politehnica...

Calandrinon
6th September 2011, 16:00
Si lista creste... cauta alta echipa cu care sa reinventeze Politehnica...

tare mi-ar place sa fie Otelul echipa aia...:cry:

fl0o
6th September 2011, 16:02
pai i-auzi ce zic Avra**** si cu Papusoiu:

Considerat principalul vinovat, Dan Petrescu "Fibră" a fost anunțat că va fi demis.

Motivul? Legăturile avute cu arbitrii ce au favorizat-o pe Oțelul în partidele din retur. Decizia va fi oficializată pe 9 iunie, în cadrul unei ședințe a CCA.

"Dan Petrescu a făcut numai nenorociri de când este la Comisie. Orbuleț și Vidan sunt creația lui", Adrian Porumboiu.O fi ma, vinovat de prostia arbitrilor.

tare mi-ar place sa fie Otelul echipa aia...:cry:N-ai sa vezi niciodata Otelul echipa altui oras.

cip
6th September 2011, 16:05
O fi ma, vinovat de prostia arbitrilor.
N-ai sa vezi niciodata Otelul echipa altui oras.
asa e bre,deci n-ati furat,toata lumea o capiat iar voi sunteti campioni meritorii...

:happy:)):cry:

fl0o
6th September 2011, 16:06
Chivi, degeaba ai cap nene. Nu-ti mai repet, vezi sa nu ajungi ca precenul tau.

cip
6th September 2011, 16:11
Chivi, degeaba ai cap nene. Nu-ti mai repet, vezi sa nu ajungi ca precenul tau.
cica o poza face cat o mie de cuvinte :rolleyes:

http://www.athenian-legacy.com/wp-content/uploads/2011/05/marius-stan.jpg

fl0o
6th September 2011, 16:12
Da, asa e... da' stai sa vezi cate cuvinte scoti dintr-o asemenea gramada de poze:
http://www.google.ro/search?q=timisoara+rahat&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&hl=ro&tab=wi&biw=1280&bih=869
Incearca sa te gandesti la ceva cat timp de uiti la fiecare poza :cry:

Tim
6th September 2011, 16:36
Va agitati pentru putin: acum nu trebuie decat sa stam relaxati si sa urmarim dreptatea divina.Cica purtatorul de legitimatie de fotbalist Rapa....s-a rupt si el.Asta nu e nimic.Urmariti .............:D

Va rog sa nu considerati nimic intamplator.
De onesteanul Giani Gorga mai stie cineva ceva? Ce a mai patit in ultima vreme? A gasit leac pentru impotenta?:D



PS Cala,incepi sa ma enervezi,dar nu e o problema,pot sa gestionez situatia.Sper ca ai un castig din asta.

petea
6th September 2011, 17:07
Va agitati pentru putin: acum nu trebuie decat sa stam relaxati si sa urmarim dreptatea divina.Cica purtatorul de legitimatie de fotbalist Rapa....s-a rupt si el.Asta nu e nimic.Urmariti .............:D

Va rog sa nu considerati nimic intamplator.
De onesteanul Giani Gorga mai stie cineva ceva? Ce a mai patit in ultima vreme? A gasit leac pentru impotenta?:D



PS Cala,incepi sa ma enervezi,dar nu e o problema,pot sa gestionez situatia.Sper ca ai un castig din asta.

Lebadarule n-ai de lucru?:))Aaaaaa, am uitat tu "lucrezi" cand altii dorm!!:))

Leo
6th September 2011, 17:09
Petea, ce ai domnule? Chiar nu poti sa porti discutii civilizate?

petea
6th September 2011, 17:10
Petea, ce ai domnule? Chiar nu poti sa porti discutii civilizate?

Nu te baga leo! Cu magarii nu pot discuta civilizat!!

Leo
6th September 2011, 17:11
Hai incearca, la urma urmei, ce aveti de impartit?

petea
6th September 2011, 17:19
Hai incearca, la urma urmei, ce aveti de impartit?

Ce au ei.El si celalalt, care m-a atacat personal pentru ca m-am legat de poli.

Leo
6th September 2011, 17:22
Ce au ei.El si celalalt, care m-a atacat personal pentru ca m-am legat de poli.

Pai, nu te mai lega de Poli. Gata, nu mai deranjeaza pe nimeni acum.
Vezi ca sunt unii in Liga 1, care merita un pic de atentie. Ai dreptul la 3 incercari. :D

Shinnok
6th September 2011, 17:24
Pai, nu te mai lega de Poli. Gata, nu mai deranjeaza pe nimeni acum.
Vezi ca sunt unii in Liga 1, care merita un pic de atentie. Ai dreptul la 3 incercari. :D

eu as zice dinamo... da' aia nu sunt in Liga 1, ci in Liga Campionilor :))

Tim
6th September 2011, 17:24
Petea, ce ai domnule? Chiar nu poti sa porti discutii civilizate?Lasa-l in plata Domnului.Chiar mi-e mila de disponibilizat.Militian ajuns capsunar, ce poate fi mai umilitor?

fl0o
6th September 2011, 17:25
Sunteti offtopic, in special tu, femeio...

Leo
6th September 2011, 17:28
eu as zice dinamo... da' aia nu sunt in Liga 1, ci in Liga Campionilor :))

Cine ti-a cerut parerea? :D

Shinnok
6th September 2011, 17:29
pai, ca un cetatean simplu, angajat al lui Vadim intr-o functie imperiala de moderator bengos, mi-am respectat dreptul de opinie :D

FcP
6th September 2011, 21:21
cica o poza face cat o mie de cuvinte :rolleyes:

http://www.athenian-legacy.com/wp-content/uploads/2011/05/marius-stan.jpg

Da...sa-mi cauti te rog poza aia cand stimatul vostru conducator de turma scuipa un reporter de la ProTV :)))

Floo, poate ma ajuti tu si gasesti poza sau videoul cand imprastie Maria Sa Iancu Marian scuipat pe un reporter.

cip
6th September 2011, 21:29
Da...sa-mi cauti te rog poza aia cand stimatul vostru conducator de turma scuipa un reporter de la ProTV :)))

Floo, poate ma ajuti tu si gasesti poza sau videoul cand imprastie Maria Sa Iancu Marian scuipat pe un reporter.
pai voi,bronzatii din Ploiesti,n-ar trebui sa fiti foarte socati...

FcP
6th September 2011, 21:46
pai voi,bronzatii din Ploiesti,n-ar trebui sa fiti foarte socati...

Ma nu stiu ce sa zic despre bronzati, eu de ceva timp aud zilnic de incidente cu tigani si intre tigani la voi in oras:-?
Ba ca bat un reporter si-i sparg camera, ba ca fac nunta si blocheaza strazile de va e frica sa iesiti din casa. Pe cand din Ploiesti...nu vad astfel de stiri :-?

cip
6th September 2011, 21:58
Ma nu stiu ce sa zic despre bronzati, eu de ceva timp aud zilnic de incidente cu tigani si intre tigani la voi in oras:-?
Ba ca bat un reporter si-i sparg camera, ba ca fac nunta si blocheaza strazile de va e frica sa iesiti din casa. Pe cand din Ploiesti...nu vad astfel de stiri :-?
sunt si la noi,dar nu-s majoritari,de-aia auzi la stiri,ca-s cazuri izolate ;)

fl0o
6th September 2011, 22:03
Floo, poate ma ajuti tu si gasesti poza sau videoul cand imprastie Maria Sa Iancu Marian scuipat pe un reporter.De asta nu stiam, am citit acum pe cateva siteuri, dar poze sau video nu am gasit. Mersi oricum !
Si mai radeau de scuipiliciul Otelului, n-au pic de rusine astia.

FcP
6th September 2011, 22:03
sunt si la noi,dar nu-s majoritari,de-aia auzi la stiri,ca-s cazuri izolate ;)

Români: 225.570 (97%)
Țigani: 5.873 (2,52%)
Maghiari: 237 (0,10%)
Germani (Sași): 148
Greci: 108
Evrei: 65
Alte naționalități: (ruși, ucraineni, sârbi): 526 (0,23%)

Hai ca parca nu sunt chiar majoritari bronzatii :-?

Mai bine 5k de tigani decat ca la voi 24k de unguri :)

FcP
6th September 2011, 22:07
De asta nu stiam, am citit acum pe cateva siteuri, dar poze sau video nu am gasit. Mersi oricum !
Si mai radeau de scuipiliciul Otelului, n-au pic de rusine astia.

Da nici eu... da mai caut, ca e prea mare ipocrizia...sa zici tu "o poza cat o mie de cuvinte" la o poza absolut normala si sa nu te uiti la conducatorul tau ce cocalar cu ceafa de bivol e.

Pe 6 martie, cunoscutul om de afaceri Marian Iancu l-a insultat și l-a scuipat pe Ovidiu Oanță, jurnalist la ProTV. Marian Iancu ieșea de la Parchetul General, unde fusese chemat pentru a da declarații în dosarul ,,RAFO-CAROM“, procurorii deschizând urmarirea penală împotriva sa în acest dosar. "Îl așteptam, a ieșit, l-am întrebat cum a decurs audierea dar, în loc să-mi răspundă, m-a înjurat și m-a scuipat. Nu mă avertizase anterior că nu vrea să fie filmat”, a declarat Ovidiu Oanță, jurnalistul de la ProTv.

cip
6th September 2011, 22:14
Români: 225.570 (97%)
Țigani: 5.873 (2,52%)
Maghiari: 237 (0,10%)
Germani (Sași): 148
Greci: 108
Evrei: 65
Alte naționalități: (ruși, ucraineni, sârbi): 526 (0,23%)

Hai ca parca nu sunt chiar majoritari bronzatii :-?

Mai bine 5k de tigani decat ca la voi 24k de unguri :)
nu mai zic nimic,de cate ori pomenesc "Ploiesti" primesc PM anonim cu globalizarea,plus invitatie la comisia "tabarles"...sa ciorditi bine! :D

fl0o
6th September 2011, 22:26
Glume de la tampisoara

krokobaursolzos
6th September 2011, 22:27
Ma nu stiu ce sa zic despre bronzati, eu de ceva timp aud zilnic de incidente cu tigani si intre tigani la voi in oras:-?
Ba ca bat un reporter si-i sparg camera, ba ca fac nunta si blocheaza strazile de va e frica sa iesiti din casa. Pe cand din Ploiesti...nu vad astfel de stiri :-?

Au si tiganii mandria lor, ce sa caute in catunul ala ;)

Norocul vostru e ca nu sunteti la dunare, ca va spalati si voi doar cand va pacalea preotul si arunca ceva prin apa ;)

PS: am facut armata la voi, asa ca vb in cunostinta de cauza :D

Cat despre meciul asta ultramediatizat ... X2, ca nu e sigur ca-si platesc toate datoriile sau doar dobanda :D

FcP
6th September 2011, 22:43
Au si tiganii mandria lor, ce sa caute in catunul ala ;)

Norocul vostru e ca nu sunteti la dunare, ca va spalati si voi doar cand va pacalea preotul si arunca ceva prin apa ;)

PS: am facut armata la voi, asa ca vb in cunostinta de cauza :D

Cat despre meciul asta ultramediatizat ... X2, ca nu e sigur ca-si platesc toate datoriile sau doar dobanda :D

De unde esti tu mai orasene?? :))

Nu stiu tata despre ce vorbesti, stiu doar ca Ploiesti (asa nespalati cum vrei tu sa parem noi sau mai stiu eu cum) are al 5-lea buget local din tara, dupa bucuresti, Cluj, timisoara si Arad...si din astea 4 clujul si timisoara au mult mai multi locuitori iar buc e buc. Deci da-ti un sut in cur si da-i in plm drumu d-aici si mori de foame la tine acolo...

catel_latos
7th September 2011, 01:11
Norocul vostru e ca nu sunteti la dunare, ca va spalati si voi doar cand va pacalea preotul si arunca ceva prin apa ;)


Tu iti dai seama cat esti de penibil cu replica asta?

Tim
7th September 2011, 15:33
Si acest thread se refera la campionii hotiei romaniei.
Inchideti-l dracu si pe asta.Protejati-i pe neputinciosii aia.:(

fl0o
7th September 2011, 15:44
Inchideti-l dracu si pe asta.Protejati-i pe neputinciosii aia.:(Comic e faptul ca alt timisorean ne protejeaza :cry:
Bine ca mai exista semne ca nu ganditi toti la fel.

Batem CFR, meciul cu Basel conteaza dupa.

Tim
7th September 2011, 15:53
Elphax , daca tot esti in slujba alara nascuti din spuma dunarii,fa-le un bine,scuteste-i de rusine si inchide si maghernita asta.
Daca tot ati inceput ,atunci inchideti-le pe toate.

Ciprica
7th September 2011, 16:14
Elphax , daca tot esti in slujba alara nascuti din spuma dunarii,fa-le un bine,scuteste-i de rusine si inchide si maghernita asta.
Daca tot ati inceput ,atunci inchideti-le pe toate.

Si atunci tu cu ce o sa-ti mai ocupi zilele?...
Ia zi, nu-i asa ca esti fan Football Manager si joci cu Otelul? Retrogradand in fiecare an? Hai, recunoaste...

cip
7th September 2011, 16:17
Comic e faptul ca alt timisorean ne protejeaza :cry:
Bine ca mai exista semne ca nu ganditi toti la fel.

adevaru-i ca sunt destui "timisoreni" care se dau banateni,dar trag capul intre umeri daca strigi "sarma" :D

fl0o
7th September 2011, 16:18
Sa inteleg ca Elphax e unul dintre ei ?

cip
7th September 2011, 16:25
nu stiu bre,dar incepand de azi am o oarecare banuiala :cool::))

Tim
7th September 2011, 16:29
M-am sucit;au redeschis salasul hotilor,poate ramane deschis si aici.

TheIceMan
7th September 2011, 17:09
Glume de la tampisoara

de la cine?

Ess
7th September 2011, 17:11
moama...9 pagini despre un meci mediocru? :cry:
a...am uitat.
e blat.

Aurel.D
7th September 2011, 17:13
Si totusi...ce ar fi sa postati mai aproape de subiect? :)

TheIceMan
7th September 2011, 17:15
Români: 225.570 (97%)
Țigani: 5.873 (2,52%)
Maghiari: 237 (0,10%)
Germani (Sași): 148
Greci: 108
Evrei: 65
Alte naționalități: (ruși, ucraineni, sârbi): 526 (0,23%)

Hai ca parca nu sunt chiar majoritari bronzatii :-? La ce oras e statistica asta?


Mai bine 5k de tigani decat ca la voi 24k de unguri :)poti sa dezvolti ideea asta?

TheIceMan
7th September 2011, 17:16
moama...9 pagini despre un meci mediocru? :cry:
a...am uitat.
e blat.

Blat de blat. Din ala prevazut si planificat in planul cincinal.

fl0o
7th September 2011, 17:18
As dezvolta-o eu, da' nare nici o treaba cu meciul.
CFR nu ne-a mai batut acasa de 4 ani, mi se pare.
Cotele sunt 2.75 pentru Otelul, 3.15 pentru egal si 2.50 pentru CFR. M-ar tenta sa pariez pe Otelul, chiar daca nu prea o fac de obicei.

TheIceMan
7th September 2011, 17:30
As dezvolta-o eu, da' nare nici o treaba cu meciul.be my guest...

CFR nu ne-a mai batut acasa de 4 ani, mi se pare.
Cotele sunt 2.75 pentru Otelul, 3.15 pentru egal si 2.50 pentru CFR. M-ar tenta sa pariez pe Otelul, chiar daca nu prea o fac de obicei.pai nici Otelu' n-a prins loc d ecupa europeana in ultimii 22 de ani

fl0o
7th September 2011, 17:34
pai nici Otelu' n-a prins loc d ecupa europeana in ultimii 22 de aniBa a prins cateva, chiar in ultimii ani, eu zic sa te mai intereseazi.
Observ ca vorbesti mult in necunostinta de cauza.

TheIceMan
7th September 2011, 17:37
ce a prins? intertoto?

bada_otelul
7th September 2011, 17:41
be my guest...
pai nici Otelu' n-a prins loc d ecupa europeana in ultimii 22 de ani

Ar fi mai bine daca te-ai rezuma la hochei. Cu fotbalul este evident ca n-ai nicio treaba:yes:.

TheIceMan
7th September 2011, 17:44
pai de asta intreb, sa invat :ok:


deci ce cupe europene ati prins in ultimii 22 de ani? Excluzand actuala UCL.

bada_otelul
7th September 2011, 17:48
Cauta pe Romaniansoccer. Au o arhiva foarte buna cu toate participarile echipelor romanesti in cupele europene.
Si ca sa nu fiu confundat cu un anumit chinez, stiu rezultatele pe de rost, nu fac anumite confuzii penibile gen Timisoara a batut Celticul cu 3-0. Doar ca nu ma obosesc sa scriu pentru asemenea indivizi.

TheIceMan
7th September 2011, 17:59
mai usor pe wikipedia,


UEFA Cup
Season Round Country Club Home Away Aggregate
1988–89 First round Italy Juventus 1 – 0 0 – 5 1 – 5
1997–98 First qualifying round Slovenia HIT Gorica 4 – 2 0 – 2 4 – 4 (a)
1998–99 First qualifying round Republic of Macedonia Sloga Jugomagnat 3 – 0 1 – 1 4 – 1
Second qualifying round Denmark Vejle 0 – 3 0 – 3 0 – 6
2004–05 First qualifying round Albania Dinamo Tirana 4 – 0 4 – 1 8 – 1
Second qualifying round Serbia and Montenegro Partizan 0 – 0 0 – 1 0 – 1
2007–08 Second qualifying round Bulgaria Lokomotiv Sofia 0 – 0 1 – 3 1 – 3
[edit]UEFA Intertoto Cup
Season Round Country Club Home Away Aggregate
2007 Second round Bosnia and Herzegovina Slavija Istoèno Sarajevo 3 – 0 0 – 0 3 – 0
Third round Turkey Trabzonspor 2 – 1 2 – 1 4 – 2

TheIceMan
7th September 2011, 18:01
Deci ati jucat 6 duble in 4 sezoane (excluzand intertoto) o adevarata forta pe plan regional.

Multumesc de ajutor. Nu te mai deranjez pe viitor.

fl0o
7th September 2011, 18:02
Te-ai convins singur ca nu stii ce vorbesti.
Si este o performanta, nu mare, dar e. Mai arata-mi tu niste cluburi romanesti cu asa ceva, sa vedem cate sunt.

TheIceMan
7th September 2011, 18:09
pai astia care va vor bate etapa viitoare ar fi primii care-mi vin in minte :D

mach
7th September 2011, 19:39
pai astia care va vor bate etapa viitoare ar fi primii care-mi vin in minte :D

si tu stii ca-i blat ? :D

cip
7th September 2011, 19:48
ce a prins? intertoto?
a prins un 1-0 cu Juventus...s-au lasat aia batuti cu 1-0 ca sa aiba spectatori in retur...apoi le-au administrat un 5-1 din glezna,italienii opresc in general motoarele la 2-0,pesemne n-aveau alta ocupatie la momentul respectiv si n-au intalnit asa trompeti care sa incaseze,fiind multumiti cu foarte putin ...

delaoltenia
7th September 2011, 19:51
se termina egal :D

TheIceMan
7th September 2011, 22:05
si tu stii ca-i blat ? :D

nu, eu cred ca-i bat pe bune... sau au parte de un arbitru de linie chior care nu vede cand e offside si cand nu e.

Denis
7th September 2011, 23:26
a prins un 1-0 cu Juventus...s-au lasat aia batuti cu 1-0 ca sa aiba spectatori in retur...

=))) Omule, tu chiar crezi ce spui?

Tim
8th September 2011, 11:13
Ca sa ii inchida gura lui Porumboiu ,satan a apelat la lista lui cu 14 semnaturi si a aranjat ca ungurul de la Cluj sa-si plateasca datoria altadata prin intermediari si cu dobanda.

Deci pariori......1 solist ,pont sigur.

mach
8th September 2011, 19:07
Asa e natia noastra. Ca sa ciupim ceva ne dam dupa cum e mai bine. Mai acum vreo 70 de ani ne-am dat cu nemtii ( o mutare buna). Dupa care ne-am luat-o-ntre buci de la rusi (mai ales femeile). Acum de ce sa nu-ncercam si o sula de ungur ? O avea Porumboiu vaci si boi dar sa-mi fwt directia daca nu sunt unii care le sta bine-n pozitia "capra".

Tim
8th September 2011, 19:10
Fiecare face vrea cu banii lui.Eu i-am pus pe stan,pe dorinel,pe rapa,pe perendia,pe bus dar mai ales pe......tiganul pena.

cip
9th September 2011, 07:51
scandal cat China la meciul asta,numa-n pieile lu' ****san si **** stan sa nu fii...:))

Bobi Cearton
9th September 2011, 08:06
Stan se vaita ieri ca la Galati sunt probleme cu banii (jucatorii sunt neplatiti de 2 luni, bugetul echipei s-a diminuat cu 900.000 euro). Valul 2 al crizei a sosit in Portul Galati.:D

Tim
9th September 2011, 08:30
Stan se vaita ieri ca la Galati sunt probleme cu banii (jucatorii sunt neplatiti de 2 luni, bugetul echipei s-a diminuat cu 900.000 euro). Valul 2 al crizei a sosit in Portul Galati.:DCat de previzibil e mizerabilul.
De cand va spun ca o sa caute orice scuze ca sa nu isi plateasca jucatorii.Asteapta sa treaca meciurile din UCl dupa care Dumnezeu cu mila.

Bobi Cearton
9th September 2011, 08:50
Cat de previzibil e mizerabilul.
De cand va spun ca o sa caute orice scuze ca sa nu isi plateasca jucatorii.Asteapta sa treaca meciurile din UCl dupa care Dumnezeu cu mila.

Nu inteleg de ce nu se imprumuta sa achite salariile (dobanzile la euro sunt mici). Bancile il asteapta cu bratele deschise.:D Vin banii de la UEFA, duce banii la banca, e simplu.

chinna tm
9th September 2011, 09:42
Stan se vaita ieri ca la Galati sunt probleme cu banii (jucatorii sunt neplatiti de 2 luni, bugetul echipei s-a diminuat cu 900.000 euro). Valul 2 al crizei a sosit in Portul Galati.:D

hai bre exagerezi.....Stan si-a dat prima de cam pion de 100000 de euro.sunt bani....



:D.....

Fedayn
9th September 2011, 09:45
breh cipilica...si cam cat este china? :evil:

sall galbeaza :)

cip
9th September 2011, 09:54
breh cipilica...si cam cat este china? :evil:

depinde de geaca :D

chinna tm
9th September 2011, 09:58
breh cipilica...si cam cat este china? :evil:

sall galbeaza :)


sall bre fedy.ce faci?ce invarti?:D....


depinde de geaca :D

care geaca?:D

cip
9th September 2011, 10:01
care geaca?:D
stie tanchistul,aia in care tine lubenita de Dabuleni :))

chinna tm
9th September 2011, 10:03
stie tanchistul,aia in care tine lubenita de Dabuleni :))

asa vorbesti mah de lubenita de...(daca avem bafta) IMPORT?:)):))

cip
9th September 2011, 10:06
asa vorbesti mah de lubenita de...(daca avem bafta) IMPORT?:)):))

hai c-ai mai facut praf un thd al mariusicilor! :ciocan:
:happy

chinna tm
9th September 2011, 10:11
noi??????
ce, am intrat la shoping online de papusi Mariusica?:D



ce ne injura astia cand intra:))

cip
9th September 2011, 10:16
noi??????
ce, am intrat la shoping online de papusi Mariusica?:D
ce ne injura astia cand intra:))
depinde cine intra,daca vine galateanul moderator Benny Hill,ne trezim direct cu :ban:

eu sper sa ne sanctioneze moderatoarea perversa,Cristinica :rolleyes::D

Fedayn
9th September 2011, 10:19
stie tanchistul,aia in care tine lubenita de Dabuleni :))

asa, asa...varsa tot...sa vezi ce lubenita o sa iei peste ceafa :drak:

Tim
9th September 2011, 10:24
Incetati cu Offtopicul !

Mai bine spuneti daca ati pregatit papusile cu paraschiv si rapa si.....acele?:D

Eu am una cu dolarel -doritorul de blaturi: sa vedeti,de cate ori intep papusa in cur trage ala o flegma.:cry:

fl0o
9th September 2011, 10:27
Cornel Râpă: "CFR este o formație puternică, a investit foarte mult și dorește să aibă performanțe și să câștige campionatul, dar noi ne-am pregătit bine și trebuie să câștigăm pentru a avea un moral bun în meciurile de Liga Campionilor. Partida cu CFR este prima, deci este și cea mai importantă, în niciun caz nu mă gândesc la jocul din Ligă, de miercuri."

Dorinel Munteanu: "Va fi un joc greu, la fel ca toate meciurile din campionat. Vom întâlni un adversar care și-a propus foarte multe în acest sezon, o echipă puternică cu mulți jucători noi. Avem nevoie de concentrare, de atitudine, prioritatea noastră va fi doar jocul de mâine, nu trebuie să avem gândurile în altă parte. Vom face tot posibilul să câștigăm acest joc, nu va fi ușor, dar suntem pregătiți pentru acest meci important înaintea startului din Liga Campionilor."

cip
9th September 2011, 10:28
Dorinel Munteanu: "Va fi un joc greu, la fel ca toate meciurile din campionat.
hai c-am umplut monitorul cu cafea...:happy:)):cry:

Tim
9th September 2011, 10:36
Salagean este urmarit din tribune de trimisul special al.....................camatarilor.
Cica ieri nu a iesit deloc 8 Negru la roata.:cry:

catel_latos
9th September 2011, 10:47
Ce veseli ie incomparabilii azi...:D Ati aflat cand aveti meci in "cel mai iubit lighean de pe pamant"?:))

cip
9th September 2011, 10:55
Ce veseli ie incomparabilii azi...:D Ati aflat cand aveti meci in "cel mai iubit lighean de pe pamant"?:))
da,luni pe nocturna...
nocturna e aia cu sigurante :D ,care v-a lipsit voua in tur,de-o trebuit sa-i dati limbi in tzur lui mirciulica ca sa primiti licenta http://serve.mysmiley.net/tongue/tongue0013.gif

fl0o
9th September 2011, 10:56
Apropo, curul lu' Iancu ce mai face ?
Mi se pare ca ati cam uitat de el si a ramas cu buza umflata.
http://i.ziare-pe-net.ro/upload/stiri/large/11/18/Dkd_5.jpg

chinna tm
9th September 2011, 11:03
Incetati cu Offtopicul !

Mai bine spuneti daca ati pregatit papusile cu paraschiv si rapa si.....acele?:D

Eu am una cu dolarel -doritorul de blaturi: sa vedeti,de cate ori intep papusa in cur trage ala o flegma.:cry:


:happy.....


Cornel Râpă: "CFR este o formație puternică, a investit foarte mult și dorește să aibă performanțe și să câștige campionatul, dar noi ne-am pregătit bine și trebuie să câștigăm pentru a avea un moral bun în meciurile de Liga Campionilor. Partida cu CFR este prima, deci este și cea mai importantă, în niciun caz nu mă gândesc la jocul din Ligă, de miercuri."

Dorinel Munteanu: "Va fi un joc greu, la fel ca toate meciurile din campionat. Vom întâlni un adversar care și-a propus foarte multe în acest sezon, o echipă puternică cu mulți jucători noi. Avem nevoie de concentrare, de atitudine, prioritatea noastră va fi doar jocul de mâine, nu trebuie să avem gândurile în altă parte. Vom face tot posibilul să câștigăm acest joc, nu va fi ușor, dar suntem pregătiți pentru acest meci important înaintea startului din Liga Campionilor."

no shit....si tu ii crezi?:))



Ce veseli ie incomparabilii azi...:D Ati aflat cand aveti meci in "cel mai iubit lighean de pe pamant"?:))

te contrazic....am trecut de mult la nivelul de cada.:D....
cum sa iti explic eu tie.....::confused:


:D.....

fl0o
9th September 2011, 11:05
no shit....si tu ii crezi?:))De data asta nu, o fi CFR echipa maricica... dar e greu sa te gandesti mai mult la meciul asta decat la cel cu Basel. Mie cel putin imi este, noroc de voi ca mai postati aici, ca sa stie lumea cu cine joaca Otelul in campionat.

catel_latos
9th September 2011, 11:12
te contrazic....am trecut de mult la nivelul de cada.:D....
cum sa iti explic eu tie.....::confused:

:D.....

Uite ca sustinerea indiIancului are si avantaje...:)) Extinderea ritualului de purificare.:D

chinna tm
9th September 2011, 11:22
Uite ca sustinerea indiIancului are si avantaje...:)) Extinderea ritualului de purificare.:D


nu comentez nimic.riscam sa gasim adepti pe malul Dunarii si....nu vrem asta:D

catel_latos
9th September 2011, 11:43
riscam sa gasim adepti pe malul Dunarii

Nu cred... Purificare cu indiIancu in cada?:o: Occidentalii astia cu perversiunile lor...:D

chinna tm
9th September 2011, 11:48
adica nu vreti sa dati de cada si sa renuntati la lighean?
"Indi" aia ai vostri numai aiureli va invata:D

fl0o
9th September 2011, 11:51
adica nu vreti sa dati de cada si sa renuntati la lighean?Cada cu tigan umflat ? nu, nu vreu.

Bobi Cearton
9th September 2011, 12:13
Penescu, Porumboiu, Paskany - 3 stalpi din aristocratia fotbalului romanesc. Dansii au spus ca Dorinel este blatist, au dat nume de echipe, persoane de legatura, jucatori implicati.

fl0o
9th September 2011, 12:25
:cry: "dansii au spus bla-blauri" fii serios.
Penescu - puscarie, Porumboiu - avere dobandita ilegal, Paskany - ala de-l da pe la tv cu mafia maghiara... mai lipseste Mititelu si Gigi din lista asta.
Dorinel - om muncitor.

chinna tm
9th September 2011, 12:32
:cry: "dansii au spus bla-blauri" fii serios.
Penescu - puscarie, Porumboiu - avere dobandita ilegal, Paskany - ala de-l da pe la tv cu mafia maghiara... mai lipseste Mititelu si Gigi din lista asta.
Dorinel - om muncitor.

:happy:happy.....


acum serios, cand iti vine mintea la cap?:))

fl0o
9th September 2011, 12:37
Bine macar ca nu ai ingrosat linia de mai sus, cu cei trei P.

Off: Cum poti ma sa fii si chinez si timisorean ?
http://thechive.files.wordpress.com/2009/04/wierd-chinese-photos-0.jpg?w=500

Freek
9th September 2011, 14:51
Am votat 1 din greseala. X vroiam, X iese.

cip
9th September 2011, 14:53
o eroare foarte grava,ai merita 10 linii peste deshte! :D
s-a luat la cunostinta! :rolleyes:

Ess
9th September 2011, 15:45
hai sa va spun ceva foarte funny...
este ipoteza cum ca cfr-ul bate la galati, doar pt ca are lot mai bun. :cry:
pun pariu ca la asta nu s-a gandit nici un amestecator de ***** de pe-aici. :cry:

Aurel.D
9th September 2011, 15:55
:) Îmi sunteti simpatici, îmi plac ironiile și glumele bune, dar din nou vă rog sa reveniți mai aproape de subiect!

Denis
9th September 2011, 17:16
hai sa va spun ceva foarte funny...
este ipoteza cum ca cfr-ul bate la galati, doar pt ca are lot mai bun. :cry:
pun pariu ca la asta nu s-a gandit nici un amestecator de ***** de pe-aici. :cry:

Zi o ipoteza si pentru un scenariu favorabil Otelarilor. :D

TheIceMan
9th September 2011, 17:22
http://thechive.files.wordpress.com/2009/04/wierd-chinese-photos-0.jpg?w=500
autoportret, mai fl0o??

Tim
9th September 2011, 18:02
Incredibil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A ajuns cota la 3.35.


Joaca acasa "campioana romaniei" cu ocupanta locului 8 parca.


Bah, voua nu va e rusine?:(

Bobi Cearton
9th September 2011, 18:05
Otelul trebuie sa demonteze acuzele de reciprocitate care i se aduc. Sunt convins ca gasca nebuna din Galati o sa-si dea suflu pe teren. Hai Otelul!

Tim
9th September 2011, 18:07
Am pariat o suma mare pe gunoaie.Rugati-va acum sa pierd.:D

six
9th September 2011, 18:25
Am pariat o suma mare pe gunoaie.Rugati-va acum sa pierd.:D care din ele :happy

Tim
9th September 2011, 18:27
care din ele :happy:happy:happy

sandule ,iti place?

six
9th September 2011, 18:30
http://www.hdwallpapers.in/walls/demon_alien_devil_skull-wide.jpg daca tot se posteaza poze cu jabba m-am gandit sa punem si poza lu' MARIUSICA Satan :D

TheIceMan
9th September 2011, 18:33
gazonul la Galati e ok? se joaca azi?

six
9th September 2011, 18:49
intreaba-l pe ala de mai sus,parca marius in cheama :D

fl0o
9th September 2011, 18:52
gazonul la Galati e ok? se joaca azi?Gazonul la Galati e mereu bun.
Incredibil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A ajuns cota la 3.35.


Joaca acasa "campioana romaniei" cu ocupanta locului 8 parca.


Bah, voua nu va e rusine?:(
Zvonurile sunt de vina. Nu-i nimic, castiga mai mult cei ce mizeaza pe Otelul.

bada_otelul
9th September 2011, 19:14
hai sa va spun ceva foarte funny...
este ipoteza cum ca cfr-ul bate la galati, doar pt ca are lot mai bun. :cry:
pun pariu ca la asta nu s-a gandit nici un amestecator de ***** de pe-aici. :cry:

N-ai cu cine...niste giabagii:rolleyes:
Am mai zis eu ca dupa mintea unor agarici ar trebui ca CFR sa se lase batuta doar ca sa fie convinsi ca n-a fost blat. dar si atunci ar gasi "scuze". Ba ca au renuntat din cauza porumbacului, ba ca o sa plateasca in alt mod...obisnuitele elucubratii ale mintilor tulburate. Pana una alta Otelul are 1 victorie, 2 egaluri si vreo 4 infrangeri acasa cu CFR. Evident, i-am ajutat cand aveau nevoie, cum ar fi acum 2 sezoane cand au luat titlul, aveau mare nevoie de puncte la Galati si le-am dat 1...1-0 :D.

Hingherul
9th September 2011, 20:13
sunt pregatiti otelarii de infrangere? :D

Shinnok
9th September 2011, 20:16
hai cu x-ul! :yeah:

Denis
9th September 2011, 20:25
otelul trebuie sa demonteze acuzele de reciprocitate care i se aduc. Sunt convins ca gasca nebuna din galati o sa-si dea suflu pe teren. Hai otelul!

ole ole!!!

cip
9th September 2011, 20:27
nu s-a prins ca-i misto...
ole,ole! :))

Denis
9th September 2011, 20:29
gazonul la Galati e ok? se joaca azi?

A fost inlocuit in aceasta vara, SI NU DE ROMANI.

HAI OTEEEEELUL, HAI OTEEEEELUL, ASTAZI VREM VICTORIAAAAAAA!!! /hello/hello/hello

Tim
9th September 2011, 20:30
Adevarata echipa a Clujului e "U".Ailalti is vinituri.

cip
9th September 2011, 20:31
sunt pregatiti otelarii de infrangere? :D
da,in general sunt obisnuiti sa stea capra,deci o sa le fie relativ usor...

z.alex
9th September 2011, 20:32
Otelul trebuie sa demonteze acuzele de reciprocitate care i se aduc. Sunt convins ca gasca nebuna din Galati o sa-si dea suflu pe teren. Hai Otelul!

O sa-si de sufletul... si cele 3 puncte. ;)

Denis
9th September 2011, 20:36
Haters :cool:

FORZA OTELUL!!!

Hingherul
9th September 2011, 20:37
daaa... invidiosi :D

hai CFR!

Shinnok
9th September 2011, 20:37
cred ca meciul asta o sa fie printre putinele in care voi tine cu CFR :D
hai ardelenii! :D
desi ar merge mai bine X aici, cum am zis mai devreme :D

Tim
9th September 2011, 20:38
Oare cati se rup in acest meci?:drak:

intreb(dezinteresat:D) nu dau cu parul.

z.alex
9th September 2011, 20:53
Oare cati se rup in acest meci?:drak:

In figuri poate. ;) Altfel nu se pune problema de vreo accidentare, se va juca cu multa grija si delicatete. Pacat ca trebuie sa plec, dar nu cred ca voi pierde mare lucru. Am vazut meciul de la Cluj, deci stiu ce urmeaza. :D

Tim
9th September 2011, 20:58
Inca 30 de min si incepe rusinosul meci.Sper ca marius -moderatirul e pe faza,vreau sa comentez arbitrajul.:D


Deschideti threadul cu arbitrajele galatene.

cip
9th September 2011, 21:08
mare porcarie,meciul asta-mi aminteste de alegerile alea cu Iliescu si Vadim...

Tim
9th September 2011, 21:12
mare porcarie,meciul asta-mi aminteste de alegerile alea cu Iliescu si Vadim...sa alegem raul cel mai mic.
Macar ungurul a facut un stadion,a cumparat ceva jucatori nu ca chitrosul asta.....

Tim
9th September 2011, 21:33
:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy:h appy:happy:happy




Porumboiu rules!!!!

Hingherul
9th September 2011, 21:33
:happy:happy:happy

ce fleoscaita le-a dat cfr :happy:happy:happy:happy

stati ba acasa si lasati dracu C.L. ca rade lumea si cu curu de voi!

Kainsashiki
9th September 2011, 21:34
tim, ai legatura :D

six
9th September 2011, 21:34
pe fata..../hello

BBB
9th September 2011, 21:34
Porumboiu merita venerat :)) E mai tare ca pariori.ro

TheIceMan
9th September 2011, 21:35
Adevarata echipa a Clujului e "U".Ailalti is vinituri.

este similar cu situatia de la Manchester, in oras mai po****ra City iar in afara United. Asa si la Cluj, in oras e mai po****ra "U", in afara s-a auzit mai mult de CFR :evil:

Charon
9th September 2011, 21:35
daca-mi iese 2 la meciul asta fac un drum pana la Vaslui sa-l cinstesc pe Nea Adrian!

Kainsashiki
9th September 2011, 21:35
ce cota era?

illazio
9th September 2011, 21:36
otelu galati, cea mai de ***** echipa care a luat campionatu vreodata

BBB
9th September 2011, 21:37
ce cota era?

Eu am fost puturos si pana am ajuns la casa de pariuri era doar 2.10 :))

Tim
9th September 2011, 21:37
Ma,voi reealizati ca pe astia i-a ales sandu?

FMM cancerosule.:(

Cristy RVD
9th September 2011, 21:38
Porumboiu :yeah:

Charon
9th September 2011, 21:38
hehe,eu am pus a doua zi dupa pontul dat de Porumboiu,adica 2.65!/hello

illazio
9th September 2011, 21:40
liga blaturilor libidinosului infect de mitica

Tim
9th September 2011, 21:41
Fac un sondaj: cati din cei prezenti pe stadion credeti ca se gandesc acum la blestemele timisorenilor?:D

White Shadow
9th September 2011, 21:42
Eu am pus ca prostul under 2.5 gol :mad:

http://img685.imageshack.us/img685/1200/capture10ul.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/685/capture10ul.jpg/)

relansat
9th September 2011, 21:42
nici nu vreau sa imi imaginez ce se va intampla daca bate cfr-ul. cristoase, inca se mai gasesc oameni care sa creada in vorbele marelui patron de club pe nume adi porumboiu :))

Kainsashiki
9th September 2011, 21:43
daca mai da cfr un gol tot stadionul o sa strige 'fara blaturi' si 'dolarel'

BBB
9th September 2011, 21:44
Eu am pus ca prostul under 2.5 gol :mad:


Pierdem amandoi pe Sparta Rotterdam :))

illazio
9th September 2011, 21:45
caricatura asta de echipe nici n-ar trebui lasata sa joace pe stadionu national...face de ras stadionu prin scorurile astronomice cu care o sa ia bataie in CL.

Tim
9th September 2011, 21:45
nici nu vreau sa imi imaginez ce se va intampla daca bate cfr-ul. cristoase, inca se mai gasesc oameni care sa creada in vorbele marelui patron de club pe nume adi porumboiu :))E a doua oara cand spui asta azi.Asculta,daca zilnic ascultam tampeniile ciobanului de ce sa nu fim toleranti cu d;alde Iancu sau Porumboiu?;)

Charon
9th September 2011, 21:48
nici nu vreau sa imi imaginez ce se va intampla daca bate cfr-ul. cristoase, inca se mai gasesc oameni care sa creada in vorbele marelui patron de club pe nume adi porumboiu :))

cand vine vorba de fotbalul romanesc,pariorul trebuie sa fie atent si la vorbe,cateodata sunt cele care-ti indica cine va iesi invingator!:ok:

Tim
9th September 2011, 21:50
Cat bun simt pe ardelenii astia; e minutul 20 si nu au mai marcat.:))

cip
9th September 2011, 21:52
nu se joaca baietii,au rezolvat din primul minut...cica usor surprins,Costin a jucat dupa Ureche...:D
minunat publicul galatean,s-a auzit vreo 30 de secunde,dar ce forta au putut sa emane...

White Shadow
9th September 2011, 21:52
Pierdem amandoi pe Sparta Rotterdam :))

ce ai pus acolo ? over ?

Shinnok
9th September 2011, 21:53
Hai CFR! :yeah::yeah::yeah:

Tim
9th September 2011, 21:53
minunat publicul galatean,s-a auzit vreo 30 de secunde...:happy:happy:happy

BBB
9th September 2011, 21:53
ce ai pus acolo ? over ?

Da :headbang: Si mi ciuda ca am pus la baschet Franta 2, cota 2.15

Ciprica
9th September 2011, 21:55
Ma,voi reealizati ca pe astia i-a ales sandu?

FMM cancerosule.:(

Pe astia nu i-ati batut la Galati... Ba, mai rau... Si in ce mod...

Charon
9th September 2011, 21:55
Relansat bilete castigatoare in ultimii ani,unde zvonistica a indicat castigatorul:Vaslui-Steaua din 2006,Cfr-Rapid 2006,Cfr-RAPID 2008,U-Cfr 2008,Dinamo-Cfr 2008,Timisoara-Urziceni 2009,Dinamo-Rapid (cand ai mei au jucat in roz) Arges-Dinamo 2005,Cfr-Otelul 2011 si astea-s asa la o prima memorare!

pe toate am pariat si am castigat,o fi vreo coincidenta?:D

TaciAcolo
9th September 2011, 21:56
costin si paraschiv sunt clar pe blat.. e deajuns 2;) Paraschis nervos din primu minut.. fac pariu ca o sa fie si eliminat

TheIceMan
9th September 2011, 21:57
Relansat bilete castigatoare in ultimii ani,unde zvonistica a indicat castigatorul:Vaslui-Steaua din 2006,Cfr-Rapid 2006,Cfr-RAPID 2008,U-Cfr 2008,Dinamo-Cfr 2008,Timisoara-Urziceni 2009,Dinamo-Rapid (cand ai mei au jucat in roz) Arges-Dinamo 2005,Cfr-Otelul 2011 si astea-s asa la o prima memorare!

pe toate am pariat si am castigat,o fi vreo coincidenta?:D

chiar MARE coincidenta :))

BBB
9th September 2011, 21:59
Pentru binele galatenilor "sper" ca meciu' de azi e doar aranjat, ca daca asta e valoarea lor reala, Manchester United le da 14-0. Nu ca mi-ar displace, dar dupa aceea toata presa europeana va rade de trepadusii din Romania si fotbalul 2nd hand de aici

PerVersion
9th September 2011, 22:01
Are cineva un stream? Al meu a picat din senin... :confused: