PDA

View Full Version : Predictii Sergent



Alexz
23rd November 2006, 11:49
Cum am decis sa nu mai pariezi nimic ,pana la 1 ianuarie....am zis sa incerc macar sa ajut pe altii,sa dau si eu niste ponturi,predictii :

-O sa postez pe zi maxim 3 evenimente care mi se par cel mai sigure cu rating la fiecare.
-Voi face predictii numai la meciurile din fotbal si tenisul cand va incepe.(cred ca urmatorul turneu este pe 1-3 dec. la moscow indoor carpet)
-Va rog sa nu postati nimic,doar in cazul in care :
-"Sergent,ai dreptate,cred ca ma duc si eu pe meciul asta.."
-"Eu nu cred, nu merge meciul asta deoarece..."


Bafta tuturor :ok: Sergent.Srl. nu este de vina in cazul in care doritzi sa jucati meciurile analizate aici,nu poate sa fie actionata in judecata,fiind protejata de Legea 62.paragraf.D,/2006 : "Nu va luati dupa altii "

Alexz
23rd November 2006, 12:07
23.11.2006 :

Meciuri ales pt. azi :

Fenerbahce-Palermo 1x 1,20[Cupa Uefa group stage, ora 20:00,teren Þükrü Saracoðlu Stadium,trece printr-un proces de modernizare deocamdata doar locurile din spatele portilor "Acik" au fost modernizate ]


Rapid Bucuresti - Mlada Boleslav under2,5 1,55 [Cupa Uefa group stage,ora 20:15 ,teren Giulesti cu o capacitate din pacate mai mica,din cauza procesului de reconstructie,dar se preconizeaza un stadion arhiplin la ora meciului]


FC Sevillia - Braga 1 1,33 [Cupa Uefa group stage,ora 21:45,teren Ramón Sánchez Pizjuán capacitate 45,500 de locuri inaugurat in :1958 un adevarat monument al orasului,stadionul va fi plin ]

Alexz
23rd November 2006, 12:10
23.11.2006 :



Fenerbahce-Palermo 1x 1,20
Rapid Bucuresti - Mlada Boleslav under2,5 1,55
FC Sevillia - Braga 1 1,33

rating :
1.:) :) :)
2.:) :)
3.:) :)

legenda : 3 smiles inseamna 10/10 , 2 8/10 , 1 7/10.

Alexz
23rd November 2006, 12:31
23.11.2006 :



Fenerbahce-Palermo 1x 1,20

Fener ocupa in prezent primul loc in Campionatul Turciei cu 28 de puncte,avand un avans de doar 4 puncte fata de Galata.In 7 meciuri acasa au dat numai putin de 20 de goluri..si au primit doar 6.Se vede ca au un atac puternic si f. eficient.
Ultimele meciuri disputate pe 10 si 19 noiembrie s-au termiant cu un scor alb,unu ldintre el fiind in compania unei alte puteri din fotbalul turc ,Besiktas.Prin urmare au o pofta nebuna de gol,si sunt in revenire.De mentionat ca in competitiile europene dau totul....de vazut aici meciul de acasa din turul 3 preliminar al CL cu dinamo kiev;nu au avut nici un timp mort ,au jucat intotdeauna spre poarta adversarului.Au o rata de gol odata la 42 de minute deci aproapre un gol pe repriza.Golgheterul lor Alex(10 goluri) va fii apt de joc si este intr-o forma de zile mari.

Palermo ocupa un fabulos loc 2 in Seria A ,unul dintre cele mai puternice campionate din lume.Are 9 victorii si 3 infrangeri...fiind doar la 3 puncte de liderul Internazionale.In deplasare au inscris doar de 8 ori in 6 meciuri. Ultimele 4 meciuri s-au terminat cu 2 victorii acasa fara gol primit si 2 infrangeri in deplasare fara gol.Iar etapa viitoare se va disputa acasa meciul cu liderul Iner unde se va da lupta pt. sefia Seriei A.
In deplasarea de la Cagliari au pierdut 2 titulari de baza din linia de fund,mijloc...iar veteranul corini este incert pt. meciul de azi..el fiind la ora actuala si golghetul echipei cu 6 goluri.


In Cupa Uefa :
-Palermo a acumulat 3 pct din 6 posibile,castigand dramatic la frankfurt si pierzand la limata acasa cu newcastle o echipa in deriva in campionatul englez.
-Fener are un singur meci disputat in deplasare la Newcastle unde a pierdut la limita cu 1-0 desi a jucat bine;prin urmare nu isi permit un pas gresit acasa.

Alexz
23rd November 2006, 12:56
23.11.2006 :

Rapid Bucuresti - Mlada Boleslav under2,5 1,55

Rapid a inceput sa isi revina in campionat,a ajuns la a 4 victorie consecutiva ,si la al 4 meci fara gol primit.Pana acum a disputat doar 2 meciuri in cupa uefa ,acumuland 2 pct, 0-0 acasa cu psg,unde normal meritau victoria si 2-2 cu hapoel,unde au scapat ieftin. Normal am vrut sa merg 1 solist pe rapid la cota de 1,55...dar aici nu este liga 1 a lui mitica si totusi o competitie europeana....razvan a zis ca trebuie concentrare in fata portii,disciplina in aparare...prin urmare eu vand filmul meciului in felul urmator rapid ataca...se mai apara..ataca ..da gol....se apara..se apara....FT 1-0,2-0 .

Mlada face parte din cele 4 puteri ale campionatului ceh.Momentan este pe locul 3 cu 29 de pct. dif doar 1 pct fata de prima echipa Sparta Praga. In deplasare joaca destul de ciudat 3 victorii 1 egal 3 infrangeri golaveraj 7-8 (-1).A disputat doar un meci acasa cu panathinaikos pe care la pierdut la limita cu 1-0.In rest de la memorabilul 4-2 cu marseille acasa...sunt in cadere de forma.

Alexz
23rd November 2006, 13:10
23.11.2006 :


FC Sevilla - Braga 1 1,33

Sevilla parca a prins aripi de la castigarea supercupei europei in fata barcelonei.Momentan sunt pe un loc 2 in Primera doar la un pct. de liderul la zi Barcelona.Acasa au disputat 6 meciuri ,din care 6 victorii 15 goluri date si doar 3 primite.Ultiam isprava recenta 3-0 cu Valencia.Din pacate a inceput cu stangul in cupa uefa,doar un egal in deplasare la slovan liberec 0-0.Din fericire acasa sunt sustinuti de un stadion plin cu fani...care ii vor incuraja pentru a obtine primele 3 puncte din acest an in grupele uefa.

Braga este o echipa europeana de valoare buna cu un palmares cossitent in europa disputand astazi al 66 meci din istoria clubului intr-o competitie europeana.Si in campionat se tin bine,sunt pe locul 3...este de vazut cat vor reusi de bine sa faca fata pe 2 planuri.In cupa uefa are o victorie si o infrangere 4-0 cu liberec si 0-3 cu az alkmar. Nu cred ca vor reusi sa le faca fata celor de la sevilla acasa la ei,iar din pacate nu se stie daca vor evolua si hugo leal,pedro costa...iar antrenorul bragei este incert daca sa inceapa sau nu cu tanarul Rogério Gonçalves.



Toate cotele sunt de la agentia www.gamebookers.com

Alexz
23rd November 2006, 23:29
23.11.2006 :



Fenerbahce-Palermo 1x 1,20 FT : 3-0 Predictie Corecta.
Rapid Bucuresti - Mlada Boleslav under2,5 1,55 FT: 1-1 Predictie Corecta.
FC Sevillia - Braga 1 1,33 Min '83 : 2-0 Predictie Corecta.

Cota totala iesita pt. ziua de 23.11.2006 : 2,47 :ok:

Alexz
24th November 2006, 20:27
24.11.2006 :

Pentru azi din apcate numai 2 predictii,deoarece am fost plecat si nu am avut timp destul.

1.Boavista - Amadora 2 to score1,55
2.Cheltenham - Bradford 2 to score 1,41


Rating :
1.:) :)
2.:) :)

Alexz
24th November 2006, 20:35
Boavista - Amadora :


Boavista joaca cam ciudat sezonul asta,au vandut 3 jucatori de baza,si se vede...ocupa doar locul 10 in camp. portugaliei.Acasa are date 7 goluri si primite 8 (-1).In meciurile directe...boavista face legea cu amadora dar majoritatea sau terminat cu cel putin un gol marcat de amadora.

Amadora ca de obicei isi face treaba in coada clasamentului,ocupand locul 15,cu un (-11) la golaveraj,dar ii simt ca vor incerca sa sparga gheata si sa mai isi ajudece un gol in golaveraj.

Alexz
25th November 2006, 11:02
25.11.2006 :



1.Boavista - Amadora 2 to score1,55 Predictie Corecta
2.Cheltenham - Bradford 2 to score 1,41 Predictie Gresita



p.s: mentionez,ca bradford nu am avut timp sa il analizes serios,doar m-am uitat pe clasament.

Alexz
25th November 2006, 11:08
25.11.2006:

1.FC Vaslui - Poli Timisoara under2.5 1,6
2.Toulose - Rennes x2 1,66
3.RW Erfurt - Hamburg (A) 1 1,75



1.:) :) :)
2.:) :)
3.:) :) :)

Alexz
25th November 2006, 11:15
FC. Vaslui - Poli Timisoara under2.5 1,6


Poli Timisoara este intr-o revenire de forma,cu toate ca in deplasare are doar 3 victorii 1 egal si 3 infrangeri.De retinut si golaverajul lui poli din deplasare 6-6 (+0) .Poli vine dupa 5 meciuri consecutive fara infrangere,4 victorii si un egal toate terminate under2.5 ,desi au ramas fara antrenorul cartu recunoscut pt. stilul sau defensiv,poli a mentinut acelasi stil de joc,neriscand f.mult cand sunt in avantaj,asigurand mereu apararea.

Fc. Vaslui a aratat ca este o echipa bataiaosa,ca joaca fotbal,ei fiind momentan pe un loc 10,acasa facand 4 victorii si 3 infrangeri,13-14 (-1).Marcheaza multe goluri dar si primesc,este de vazut daca vor rezista sa le faca fata celor de la timisoara,dar cred ca vor rezista si scorul va fi un posibil pronosticului under2,5.


Toulose - Rennes x2 1,66

Aici am mizat pe revenire lui Renens,deoarece sunt intr-o pasa mai proasta,iar un factor decisiv a fost acela ca in ultimele 2 sez. rennes nu a pierdut deloc in fata celor de la toulose.Meciul il vad de un X dar trebuie betonat cu o dubla,mai degraba un x2

3.La acest meci din germania regionala nord,am analizat conform unui sistem de al meu bazat doar pe germania nord si sud,o sa revin mai incolo cu acest sistem,o sa vi-l divulg si voua cu conditia sa dea roade.

Alexz
25th November 2006, 16:28
25.11.2006:

1.FC Vaslui - Poli Timisoara under2.5 1,6

Predictie Corecta FT : 1-0


sper ca atzi mers pe predictia mea.

Alexz
25th November 2006, 17:51
25.11.2006:

3.RW Erfurt - Hamburg (A) 1 1,75

PREDICTIE GRESITA FT : 0-3

Alexz
26th November 2006, 11:18
THREAD CLOSED

Alexz
5th February 2007, 15:25
THREAD REOPENED

Alexz
5th February 2007, 15:27
vreau sa incerc sa imi antrenez "simturile" cat timp sunt in time-out from betting. :D

Predictiile vor fii numai din fotbal ,voi incerca sa fac cota minim 2,00 pentru fiecare bilet,si voi tine statistica folosind unitati pe profit.
-nu este indicat sa jucati ceea ce pun eu,din moment ce nu voi juca deocamdata predictiile mele,dar promit sa le analizes cu cea mai mare seriozitate . bafta :ok:

Alexz
5th February 2007, 15:49
sau mai bine stau in pauza :D :D doamne ce sucit sunt ...:D :D

Alexz
5th February 2007, 15:49
thread closed :D