PDA

View Full Version : Etapa 5: DINAMO – OTELUL GALATI 2-1



Pages : [1] 2

delaoltenia
22nd August 2011, 00:50
DUMINICA, 28.08.2011 - ora 20.00 - DIGI TV

Shinnok
22nd August 2011, 00:53
hai otelul, nu sunt torjicii mai bazati decat campioana! :D
0-1

Hingherul
22nd August 2011, 01:05
de acum incep rasii sa dea peste echipe de fotbal.
mare deranj la golaverajul ala virgin.

delaoltenia
22nd August 2011, 01:06
egalitate

telespectatorul
22nd August 2011, 01:06
Nu imi fac emotii ca 0 ala de la goluri primite sa fie schimbat de Otelul :)) Aia de abia gasesc poarta sa inscrie.

Hingherul
22nd August 2011, 01:07
nu am zis ca astia le umplu sacul. astia doar ii dezvirgineaza
sau...violeaza. daca e sa ne luam dupa porcea :D

Shinnok
22nd August 2011, 01:08
ar fi tare sa se autodezvirgineze, mai e Morti pe acolo? :D

Hingherul
22nd August 2011, 01:10
aia e onanie ma :D

Shinnok
22nd August 2011, 01:11
o fi fan dinamOnania omu', nu ca alde rossi si restul care o mai ard pe aici :D

delaparis
22nd August 2011, 01:18
daca dau cate 2"jde pct la fiecare post jignitor aici ramane forumul fara ... stelisti :D

Lasati Dinamo sa castige linistit campionatul si vedeti-va de CSKA aia care probabil va castiga ... 240 milioane pe calificarea voastra :D

Hingherul
22nd August 2011, 01:20
asa e cand scrii pe un forum dinamovist. ti se pune pumnul in gura :D

Shinnok
22nd August 2011, 01:21
daca dau cate 2"jde pct la fiecare post jignitor aici ramane forumul fara ... stelisti :D

Lasati Dinamo sa castige linistit campionatul si vedeti-va de CSKA aia care probabil va castiga ... 240 milioane pe calificarea voastra :D

da' ce-ai, bre, le-am jignit doar site-ul, si asta e provocare? iar sunt infractor... :(
:D

delaoltenia
22nd August 2011, 01:21
Ai revenit bre pariziene?...cu legea-n stanga si parul in dreapta.
app,unde-s ochelarii? :D

Hingherul
22nd August 2011, 01:21
parasiti acest forum canin!!!! :D

Shinnok
22nd August 2011, 01:22
il voi parasi definitiv, pe o durata de o zi :D

delaoltenia
22nd August 2011, 01:23
incetati cu arogantele,vreti sa ne paraseasca sm-ul? :D

delaparis
22nd August 2011, 01:24
asa e cand scrii pe un forum dinamovist. ti se pune pumnul in gura :D

Normal: pacat ca ai inteles tarziu :D


da' ce-ai, bre, le-am jignit doar site-ul, si asta e provocare? iar sunt infractor... :(
:D

Tu nu ai inteles ca de fiecare data cand postati pe un thd cu Dinamo sare un moderator stelist :D

Shinnok
22nd August 2011, 01:25
stelistule :D
ai "sarit" pe noi inca de la pronostic :D

nayram
22nd August 2011, 01:29
Meci interesant, aici se vede valoarea.....lui borcea sau stan:D

YoNuTzz
22nd August 2011, 02:02
Meci interesant, aici se vede valoarea.....lui borcea sau stan:D

nici ca o puteai spune mai bine :ok:

Lexus.
22nd August 2011, 07:48
parasiti acest forum canin!!!! :D

Pai unde e bah puiule forumul ala ovin dupa care plangeti voi, tu si fratiorii tai...procreati de tine?:happy:happy:happy

Back on topic dupa mica divagatie pe teme ovine, am eu impresia ca a venit timplu ca Dinamo sa bifeze si a 5 a victorie in campionat, mai ales ca se pare ca anul asta otelul nu a mai cotizat la arbitrii si "rezultatele se vede":evil:

Rossi
22nd August 2011, 07:52
Un meci greu ... dar o sa-l castigam ... 1 solist

cip
22nd August 2011, 08:08
1 clar ca lumina zilei,cei 2 presedinti mafioti din C Ex si-au impartit titlurile,deci anul trecut a fost anul sturionului,anul asta e cel al cainelui,Satan va primi evident infrangerea cu zambetul pe buze si chiar nu se va mai preface de data asta...

Lexus.
22nd August 2011, 08:11
1 clar ca lumina zilei,cei 2 presedinti mafioti din C Ex si-au impartit titlurile,deci anul trecut a fost anul sturionului,anul asta e cel al cainelui,Satan va primi evident infrangerea cu zambetul pe buze si chiar nu se va mai preface de data asta...

Si anul balenei tot in divizia B va fi si la anul????
...ca de poli timisoara nu vorbim...aia sunt prin liga a 4 a vai de mama lor, parasiti de mercenarii din tribune:happy:happy:happy

cip
22nd August 2011, 08:23
Si anul balenei tot in divizia B va fi si la anul????
...ca de poli timisoara nu vorbim...aia sunt prin liga a 4 a vai de mama lor, parasiti de mercenarii din tribune:happy:happy:happy
bucurie mare in Groapa,nu mai are cine sa va dea patrula anul asta :D
dar nu zi hop,poate va prindem in Cupa :))

Lexus.
22nd August 2011, 08:30
bucurie mare in Groapa,nu mai are cine sa va dea patrula anul asta :D
dar nu zi hop,poate va prindem in Cupa :))
Cu conditia sa nu aveti ghinionul sa cadeti cu UTA in fazele premergatoare:D

cip
22nd August 2011, 09:59
Cu conditia sa nu aveti ghinionul sa cadeti cu UTA in fazele premergatoare:D
stai flexus :D,aia din Arad cu culori imposibile :P au picat cu Poli 2,deci nu mai prind turul urmator :evil:

philos
22nd August 2011, 10:10
aci vreau arbitraju' corect si echidistant ;)

fl0o
22nd August 2011, 10:17
1 clar ca lumina zilei,cei 2 presedinti mafioti din C Ex si-au impartit titlurile,deci anul trecut a fost anul sturionului,anul asta e cel al cainelui,Satan va primi evident infrangerea cu zambetul pe buze si chiar nu se va mai preface de data asta...
Eu zic ca batem Dinamo si ne luptam cu ei pentru titlu. :D
Acum ramane de vazut care membru cEX va avea castig de cauza :)) Eu zic ca Stan e mai in vână.

Steel Jar
22nd August 2011, 11:43
http://gobarbra.com/hit/new-f0ee7e752a2c181c510f0ef52827e5c0:cheer:
http://gobarbra.com/hit/new-a1bb4d8b8f616701a49e6c0a9229b705 :cheer:
http://gobarbra.com/hit/new-63c09e6d78bb1ce10683264ab8ec002c :D

Dexter30
22nd August 2011, 11:51
cred ca o sa fie meci nul aici.

Innocens
22nd August 2011, 12:02
Dinamo e favorită clară dar este posibil și un egal dacă Oțelul va juca foarte bine.

Shinnok
22nd August 2011, 18:53
Pai unde e bah puiule forumul ala ovin dupa care plangeti voi, tu si fratiorii tai...procreati de tine?:happy:happy:happy


cam greu cu ironia, eh? e grele de inteles astea. :rolleyes:
numai asa, as vrea sa castige Otelul cu arbitrii. sa te vad atunci, "puiule". :drak:

TheIceMan
22nd August 2011, 19:03
huh? te certi cu fantomele ???

se poate ca ambele echipe sa piarda?

fl0o
22nd August 2011, 19:04
se poate ca ambele echipe sa piarda?:rolleyes: Traim in Romania... e posibil orice.

Tim
22nd August 2011, 19:10
oaiiii,cand ati scris atata si mai ales ce e cu invazia asta de stanpioni?

Meci interesant.sa vedem pe cine aleg arbitrii.:D

Uncle Ben
22nd August 2011, 19:11
1 clar ca lumina zilei,cei 2 presedinti mafioti din C Ex si-au impartit titlurile,deci anul trecut a fost anul sturionului,anul asta e cel al cainelui,Satan va primi evident infrangerea cu zambetul pe buze si chiar nu se va mai preface de data asta...
Bre, e de mirare cum a "facut-o" sturionul pe balena, dar ai nostri intemeietori de adapost canin (Borcea, Badea si scutierul lor, Savulescu) nu au bani nici sa treaca strada! Si daca n-ai bani stii ca se zice ca "mirosi a fraier"...

Daca "inima Banatului" va ramane si de data asta repetent la transfer, parca vad ca le schimba baietilor alimentatia de la Pedigree Pal la mamaliga!

fl0o
22nd August 2011, 19:13
(Borcea, Badea si scutierul lor, Savulescu) nu au bani nici sa treaca strada! Si daca n-ai bani stii ca se zice ca "mirosi a fraier"...
Lasa ma, ca asa a fost si Stan.

Tim, sunt foarte curios sa vad reactia ta daca vom fi "furati".

cip
22nd August 2011, 19:27
Bre, e de mirare cum a "facut-o" sturionul pe balena, dar ai nostri intemeietori de adapost canin (Borcea, Badea si scutierul lor, Savulescu) nu au bani nici sa treaca strada! Si daca n-ai bani stii ca se zice ca "mirosi a fraier"...

Daca "inima Banatului" va ramane si de data asta repetent la transfer, parca vad ca le schimba baietilor alimentatia de la Pedigree Pal la mamaliga!
am zis "sturion" ca sa nu-mi dea iar report post mamali...pardon,domnii galateni :D,in realitate imi amintesc de cooperativa si vad ca mariusica e chiar mai adaptat decat Latimeria Chalumnae aia,asta a mai iesit si la suprafata...:o:
lasa bre,ca s-a rezolvat cu Forjica,2 bulioane Alinuta :rolleyes:,2 la Badita,restul la Avraam si titlu-i in buzunar,pana se prind ardelenii Cocos si Arpi de jmecherie,voi "tzusti"! :))

M.I.B.
22nd August 2011, 19:56
Bate Dinamo fara probleme.

catel_latos
22nd August 2011, 20:11
Sper sa se resimta oboseala de dupa califiacarea cu Poltava si sa batem.:D

bada_otelul
22nd August 2011, 22:55
Sper sa se resimta oboseala de dupa califiacarea cu Poltava si sa batem.:D

Sincer, realist vorbind, nu cred ca prea avem sanse sa ne intoarcem cu vreun punct.
Sa privim obiectiv situatia:
-echipele care dau cu batu-n balta-n Europa au tendinta sa joace bine imediat in campionat;
-jucatorii nostri numai la meciul cu Dinamo nu vor fi cu gandul; e cam greu sa te gandesti la Dinamo cand stii ca in 3 saptamani joci impotriva Barcelonei, Milanului, Ajaxului samd. E ca si cum ti-ar oferi cineva paine cu ceapa cand pe tine te asteapta acasa foie gras, ton la gratar si homar, sa zicem.
Nici macar noi, suporterii, nu cred ca ne vom gandi prea mult la meciul de Duminica. De vineri o sa fim cu gandul numai la UCL, deci o sa le iertam infrangerea.:ok:

delaparis
22nd August 2011, 23:15
Problema e ca Dinamo se va califica in Europa Ligue, deci ... :D

catel_latos
22nd August 2011, 23:22
Bada, ai punctat foarte bine faptul ca alor nostri le va fi foarte greu sa se concentreze, fiind mai mult cu gandul la echipele cu care o sa fim in grupe. Insa si la Dinamo va fi o problema de concentrare si in plus si de oboseala, dupa meciul din EL (le doresc sa se califice).

Asa ca sanse sa castigam vor fi, e drept ca destul de mici, avand in vedere startul lor deosebit de bun si faptul ca noi marcam destul de greu. Oricum o victorie a noastra ar fi excelenta, ne-ar apropia de varful clasamentului si ar opri pe Dinamo sa se distanteze prea mult.

philos
23rd August 2011, 05:53
ma bazez pe ce stiu altii... 1 solist ... in conditiile unui arbitraj care sa nu dezavantajeze echipa gazda... :)

cip
23rd August 2011, 08:19
eu cand va spuneam,alles klar! :D
galatenii dau inapoi punctele,toata lumea e de acord,in frunce :D cu suporterii strajeri ai blaturilor,care deja incep sa dea vina pe Milan si Barcelona,cum ca albinutele scuipiliciului deja au cosmaruri si realizeaza in ce rahat i-a bagat mariusica...
cam astea vor fi scuzele si cand dau inapoi punctele franarilor si nu numai,suporterii galateni sunt aproape la fel de oti precum presedintele primar :))

Tim
23rd August 2011, 09:40
Echipa satanului freamata in asteptarea meciurilor din UCL.
Scuipilici a elaborat tactica de pacalire a granzilor europei.E acceasi ca si in campionat: mizeaza pe faptul ca nu-i baga nimeni in seama,se apara ca disperatii si incearca de vreo 2-3 ori sa-l puna pe Antal sa centreze peste apararea adversa ,in careu,poate-poate intra mingea in poarta.
Daca v-ati gandit sa achizitionati celebrul pachet de bilete redus cu 40% sa stiti ca asta e tot spectacolul care va asteapta.:D

rador
23rd August 2011, 12:24
cam astea vor fi scuzele si cand dau inapoi punctele franarilor si nu numai,suporterii galateni sunt aproape la fel de oti precum presedintele primar :))

mnoh, inseamna ca ei sunt oameni de cuvant. nush cum o sa returnati voi datoria de sezonul trecut, ca puncte nu puteti inapoia, iar marafetii primiti pe Zicu, Alexa & co sunt putinei in comparatie cu pretul pentru cea mai mare realizare a palmaresului: locul II in campionatul in Sandu. da' capitalisti prin definitie cum sunteti (doar ati avut primul tramvai tras de un cal european :o:), veti gasi voi o solutie, ca domnu Iancu si vienejii sunt oameni de onoare... :P :D

BBB
23rd August 2011, 12:31
Haide lupta nu te lasa, hai Otelu' Galati, hai Otelu' Galati :)) x2 Cu parere de rau pentru Dinamo, dar anul asta la ce slaba echipa au termina pe 7

cip
23rd August 2011, 12:38
mnoh, inseamna ca ei sunt oameni de cuvant. nush cum o sa returnati voi datoria de sezonul trecut, ca puncte nu puteti inapoia, iar marafetii primiti pe Zicu, Alexa & co sunt putinei in comparatie cu pretul pentru cea mai mare realizare a palmaresului: locul II in campionatul in Sandu. da' capitalisti prin definitie cum sunteti (doar ati avut primul tramvai tras de un cal european :o:), veti gasi voi o solutie, ca domnu Iancu si vienejii sunt oameni de onoare... :P :D
putem sa returnam si noi prin intermediul Siahlaului,ca astia ne sunt datori de cand au retrogadat sireacii :D
grosul marafetilor vine acum,am auzit ca Porcica il ajuta ca de obicei pe precenul lui Iancu,luandu-l pe Luchin (probabil suma va fi exorbitanta,la aia la negru ma refer,naturlich :drak:)

fl0o
23rd August 2011, 12:42
cip&tim, va distrati ma ? :cry:
Observ ca dupa cele intamplate in campionatul trecut baietii astia se distreaza cel mai mult de pe forum.

rador
23rd August 2011, 12:43
grosul marafetilor vine acum,am auzit ca Porcica il ajuta ca de obicei pe precenul lui Iancu,luandu-l pe Luchin (probabil suma va fi exorbitanta,la aia la negru ma refer,naturlich :drak:)

sa-l ajute mah, nu ma intereseaza scamatoriile lui borcea de prin liga II-a. :evil: mie im pare bine ca te-am scos din barlog. ai disparut asa... dintr-odata si am ramas in urma cu ce se mai intampla prin urbea posesoare de cai europeni. ati reusit sa-l scoateti din depresie pe domnul Iancu cu declaratiile alea de vesnica fidelitate si cu blestemele la adresa bulangiului aluia de Satan (da-i-ar Dumnezeu puncte multe in CL)? :P :sneaky:

Tim
23rd August 2011, 12:43
Din cauza forumurilor se duce de dreak cultura romaneasca in Banatul Sarbesc.:rolleyes:

rador
23rd August 2011, 12:47
se prea poate. dupa cum se vede, asta-i motivul pentru care s-a dus de dreak si cultura (orice nationalitate ar avea) din Banatul Romanesc.

Tim
23rd August 2011, 12:49
Ne-o ferit Bunul Dumnezeu ca aici sa cada pe mainile lui Raul.:cry:

fl0o
23rd August 2011, 12:50
Era sa cred ca vorbiti despre Dinamo - Timisoara aici.
:groggy:

Noroc de bbb care ne mai canta putin din imn :D

rador
23rd August 2011, 12:53
doar n-o sa ma apuc acu sa-l blestem pe Bunul Dumnezeu ca prefera (si) spoiala...

cip
23rd August 2011, 12:54
sa-l ajute mah, nu ma intereseaza scamatoriile lui borcea de prin liga II-a. :evil: mie im pare bine ca te-am scos din barlog. ai disparut asa... dintr-odata si am ramas in urma cu ce se mai intampla prin urbea posesoare de cai europeni. ati reusit sa-l scoateti din depresie pe domnul Iancu cu declaratiile alea de vesnica fidelitate si cu blestemele la adresa bulangiului aluia de Satan (da-i-ar Dumnezeu puncte multe in CL)? :P :sneaky:


cip&tim, va distrati ma ? :cry:
Observ ca dupa cele intamplate in campionatul trecut baietii astia se distreaza cel mai mult de pe forum.
e cat se poate de relaxanta div B,va recomand si voua,ca va vad usor tensionati :)

Doctor_Satan
23rd August 2011, 12:54
Meciul cum va fi vazut de timisoreni: daca va castiga Otelul, e blat ca vor iar campionatul (interesant totusi de ce am pierdut 5 puncte cu 2 nou promovate). Daca va castiga Dinamo, e blat, ca trebuie Oteul sa dea punctele inapoi.
Se vede ca a fost zi de salariu pentru jabagii.

rador
23rd August 2011, 12:57
Era sa cred ca vorbiti despre Dinamo - Timisoara aici.
:groggy:

stai potolit breh. vom incepe imediat sa injuram, ca sa prinzi si tu "ironiile"... :)

Tim
23rd August 2011, 13:05
:cry:


uite,asta a fost buna.:))

iuli
23rd August 2011, 13:13
Otelul-Dinamo a fost 3-3, nu? Ce puncte trebuie sa dea inapoi galatenii?

fl0o
23rd August 2011, 13:18
Otelul-Dinamo a fost 3-3, nu? Ce puncte trebuie sa dea inapoi galatenii?Celelalte 2.
Dar din cate stiu, am condus cu 3-1, apoi am lasat pe Dinamo sa ne mai dea doua goluri, ca sa mearga si ei in EL. Ei ne sunt datori noua, nu invers.

Ciprica
23rd August 2011, 16:24
Sa-ti bagi.... sa vezi avalansa de Tim pe aici, ca i-a fost inchis threadul, i-a fost luata si ultima jucarie. Ce lume reaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

rador
23rd August 2011, 16:28
poi moderatorul ala a vrut sa va acopere "furaciunile". jale mare! si forumul asta e impotriva domnului Iancu. :))

fl0o
23rd August 2011, 16:30
stai potolit breh. vom incepe imediat sa injuram, ca sa prinzi si tu "ironiile"... :)De ce spui asta ? Nu mi-ai inteles ironia pentru ca nu am injurat ?
Stai linistit, tu ai toate motivele sa folosesti threadul, eram ironic la adresa aluia in camasa de forta.

Ciprica
23rd August 2011, 16:38
tim e in fibrilatii. Inca nu-si poate crede...monitorului ca i s-au limitat posibilitatile. Dupa ce ca asistenta nu-i da voie sa iasa din salon, acum i-au luat si threadul. Kafka era mai fericit i mai in largul lui in societatea asta de *****...

Tim
23rd August 2011, 18:10
Respira adanc,numara pana la 5 si uita pentru cateva secunde ca esti galatean.te vei simti mult mai bine.:D

philos
23rd August 2011, 18:39
Meciul cum va fi vazut de timisoreni: daca va castiga Otelul, e blat ca vor iar campionatul (interesant totusi de ce am pierdut 5 puncte cu 2 nou promovate). Daca va castiga Dinamo, e blat, ca trebuie Oteul sa dea punctele inapoi.
Se vede ca a fost zi de salariu pentru jabagii.

si daca va fi egal...inseamna c-o dau la pace? :D

bada_otelul
23rd August 2011, 19:10
si daca va fi egal...inseamna c-o dau la pace? :D

Mafia pariurilor:D.

Cneazul
23rd August 2011, 22:25
Borcea spera ca acest meci sa fie intre actuala si viitoarea campioana a Romaniei. Slabe sanse

fl0o
23rd August 2011, 22:28
Borcea spera ca acest meci sa fie intre actuala si viitoarea campioana a Romaniei. Slabe sanseSi ca tine, si ca el... aici joaca si actuala si viitoare campioana.

TheIceMan
23rd August 2011, 22:41
Si ca tine, si ca el... aici joaca si actuala si viitoare campioana.

Putin probabil.

1) daca campionatul trecut s-a castigat pe blaturi (cum se spune) cu gir si aprobare de la stapanire (mitica + sandu), anul asta sigur stapanirea nu mai aproba aceasi echipa, probabil vor termina in primele 5.

2) daca campionatul trecut s-a castigat pe blaturi fara aprobare de la stapanire, pe multi au suparat din toate partile si are sa se intoarca impotriva lor, probabil vor fi ajutati sa termine sub locul 5 (ulimul de Europa).

3) daca anul trecut a castigat Otelul numai si numai pe teren, (ceea ce e putin probabil) anul asta echipa nu este intarita, din contra, plus ca si-au atras numeroase contre, echipa nu va termina peste locul 9.

Si intrun caz si in altul, Otelul e in "free falling"

fl0o
23rd August 2011, 22:49
Si intrun caz si in altul, Otelul e in "free falling"N-as numi chiar asta cadere libera... ca doar nu ne-am nascut in primele 5 sau 9 echipe. Acum suntem pe pozitia a treia dupa numarul de puncte acumulate, dar e devreme, mai vorbim pe la sfarsitul turului.

catel_latos
23rd August 2011, 23:41
Fl0o, pe pozitia a 3-a o sa ajungem dupa ce batem Dinamo si CFR.:yes:

TheIceMan
23rd August 2011, 23:47
pe CFR sigur, se pare ca-s destul de slabi anul asta, pe Dinamo n-as paria ca scoateti puncte.

catel_latos
24th August 2011, 00:00
Vedem, dar parca am o banuiala ca o sa ne fie mai greu cu CFR.

Tim
24th August 2011, 12:12
Vedem, dar parca am o banuiala ca o sa ne fie mai greu cu CFR.
Si eu am banuiala asta,nu stiu de ce!:rolleyes:

cip
24th August 2011, 12:15
ba o sa fie chiar foarte usor cu CFR-ul,textul cu "ne-am gandit doar la CL,nu am fost suficient de concentrati,au patit-o si celellalte ..." e deja in buzunarul scuipiliciului ;)

laurdog
24th August 2011, 12:25
Multa, multa bafta in CL galatenilor, voi fi suporterul lor neconditionat in grupe.
Duminica insa dragii mosului, tre sa va batem, nu avem alta varianta.

LE Apropos, multa bafta aproape tuturor echipelor romanesti in meciurile de maine.

catel_latos
24th August 2011, 12:55
Multa, multa bafta in CL galatenilor, voi fi suporterul lor neconditionat in grupe.
Duminica insa dragii mosului, tre sa va batem, nu avem alta varianta.

LE Apropos, multa bafta aproape tuturor echipelor romanesti in meciurile de maine.

Eu zic ca maine seara va imbatati (sper ca de bucurie;)) si duminica faceti si voi o cinste cu 3 puncte.:D

Aurel.D
24th August 2011, 13:45
Meciul cum va fi vazut de timisoreni: daca va castiga Otelul, e blat ca vor iar campionatul (interesant totusi de ce am pierdut 5 puncte cu 2 nou promovate). Daca va castiga Dinamo, e blat, ca trebuie Oteul sa dea punctele inapoi.
Se vede ca a fost zi de salariu pentru jabagii.


Celelalte 2.
Dar din cate stiu, am condus cu 3-1, apoi am lasat pe Dinamo sa ne mai dea doua goluri, ca sa mearga si ei in EL. Ei ne sunt datori noua, nu invers.


Mafia pariurilor:D.

:D Sa mai zica cineva ca nu suntem popor de scenaristi! Realitatea este ca ambele echipe au nevoie de puncte: Dinamo are un program greu in urmatoarele saptamani iar Otelul a inceput greu campionatul si trebuie sa recupereze. Daca va invinge Dinamo, o va face foarte greu...
Oricum, bafta otelarii azi la tragerea la sorti!

keluba
24th August 2011, 14:11
...
Oricum, bafta otelarii azi la tragerea la sorti!

aurel, prietene :D ai vrut sa spui: 17.45CET, 25 August, Monaco

cat despre meci, cred ca rezultatul facut de dinamo in el, va influenta meciul de acasa cu otelul. daca dinamo merge mai departe in el, otelul pleaca din capitala cu cel mult un punct.

Tim
24th August 2011, 14:24
aurel, prietene :D ai vrut sa spui: 17.45CET, 25 August, Monaco

.La Grimaldi Forum? Situatia e sub control,am pus o "lumanare" acolo.:D

keluba
24th August 2011, 14:34
timule, tu cred ca deja le-ai cantat prohodu :D

Doctor_Satan
24th August 2011, 14:45
Hopa! BT in actiune. Trebuie sa fim pe faza maine, sa mergem la biserica de dimineata.
Urmeaza apoi BT la munte si la mare.

cip
24th August 2011, 14:51
Hopa! BT in actiune. Trebuie sa fim pe faza maine, sa mergem la biserica de dimineata.
Urmeaza apoi BT la munte si la mare.
Duarte,vigilenta maxima si da larma prin biserici! :o:
sa nu va plangeti apoi ca au disparut ceva icoane si n-ati fost preveniti! :drak:

chinna tm
24th August 2011, 14:57
Duarte....atentie la sigurante bre!!!!!

laurdog
24th August 2011, 15:01
Eu zic ca maine seara va imbatati (sper ca de bucurie;)) si duminica faceti si voi o cinste cu 3 puncte.:D

Ne imbatam dar ne trezim pana duminica.;)
Va las ca v-au venit "precenii" asa ca eu o sa mai scriu despre meciurile lui Dinamo pe alte threaduri.:happy:happy

ON Va batem cu chip(c)iu'!

cip
24th August 2011, 15:12
ON Va batem cu chip(c)iu'!
hotie pe fata,cer drepturi de autor aici! :ciocan::))

Doctor_Satan
24th August 2011, 15:19
Duarte,vigilenta maxima si da larma prin biserici! :o:
sa nu va plangeti apoi ca au disparut ceva icoane si n-ati fost preveniti! :drak:

Ce pot sa fac? E ultima speranta in calea naprasnicului BT. In disperare de cauza trebuie sa recurg si la acatiste.

laurdog
24th August 2011, 15:42
Ce pot sa fac? E ultima speranta in calea naprasnicului BT. In disperare de cauza trebuie sa recurg si la acatiste.

Studiaza si tu asta, vezi lipseste ceva sau cineva?
Eu nu-mi dau seama.

http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=135

catel_latos
24th August 2011, 16:06
Duarte,vigilenta maxima si da larma prin biserici! :o:


Ca sa fie eficient propun sa-i imprumutati primul cal european.:))

fl0o
24th August 2011, 16:13
Oare cu cine isi doreste tim sa cadem in CL ? :D

cip
24th August 2011, 16:26
Oare cu cine isi doreste tim sa cadem in CL ? :D
probabil ca isi doreste sa cadeti cu Airbus-ul! :D

rador
24th August 2011, 16:31
Ca sa fie eficient propun sa-i imprumutati primul cal european.:))

:happy:happy:happy


probabil ca isi doreste sa cadeti cu Airbus-ul! :D

:happy:happy:happy

'ti-ai dreak de simpatici! :))

Fedayn
24th August 2011, 16:32
da' ce-ai, bre, le-am jignit doar site-ul, si asta e provocare? iar sunt infractor... :(
:D

te flatezi si nu este cazu'...are si tagma infractorilor mandria ei ;)....

fl0o
24th August 2011, 16:33
probabil ca isi doreste sa cadeti cu Airbus-ul! :DDaca tot e sa picam, macar sa fie deasupra Timisoarei. Ca doar ne-am obisnuit sa fim deasupra :D

catel_latos
24th August 2011, 16:42
Oare cu cine isi doreste tim sa cadem in CL ? :D
Doar a zis ca vrea cu Fenerbahce. Chestie de solidaritate bre...nici aia nu se stie ce soarta vor avea.:D


probabil ca isi doreste sa cadeti cu Airbus-ul! :D
Astia joaca prin seria de vesti?:))

rador
24th August 2011, 16:45
Doar a zis ca vrea cu Fenerbahce. Chestie de solidaritate bre...nici aia nu se stie ce soarta vor avea.:D

reminiscentele trecutului. de cand primul oras cu cal european era prima urbe cu salvari de ienicer. :D

bada_otelul
24th August 2011, 17:26
Multa, multa bafta in CL galatenilor, voi fi suporterul lor neconditionat in grupe.
Duminica insa dragii mosului, tre sa va batem, nu avem alta varianta.

LE Apropos, multa bafta aproape tuturor echipelor romanesti in meciurile de maine.

Multumim. Succes si tie si fie ca maine sa iasa toate cum iti doresti.:ok:

Tim
24th August 2011, 19:34
Ca sa dezvoltam putin subiectul;pe langa turci mai vreau si o echipa sovietica.Atunci totul e perfect.


Nu sperati la gloria echipelor galactice, stan e blestemat,nu va poate ajuta.

Duba
24th August 2011, 20:34
Sunt curios ce arbitrii vor fi delegati de Borcea. Functie de acest lucru ma voi uita sau nu la meci.

Lexus.
24th August 2011, 20:50
Sunt curios ce arbitrii vor fi delegati de jegul de Borcea. Functie de acest lucru ma voi uita sau nu la meci.

Pai pentru voi, ghencistii, nu conteaza fotbalul ci "albitrii" ca asa v-a invatat nea jiji, imparatul vostru, cu valizele:evil:

Si ca veni vorba de jeguri sa speram ca nu vor arbitra jeguri gen: berbecaru, sergent major deaconu-bricheta, alexandru tudor ca sa enumerez numa cativa dintre jeguri...

catel_latos
24th August 2011, 21:25
Ca sa dezvoltam putin subiectul;pe langa turci mai vreau si o echipa sovietica.Atunci totul e perfect.


S-a facut!
Turcaletii au luat concediu fara plata, deci puteti s-o puneti de-un amical:D

Iar rusnacii din Kazan n-au mai fost in stare sa dea un gol, ba au si incasat, iar acum sunt si ei disponibili.;)

Uncle Ben
25th August 2011, 00:47
Sunt curios ce arbitrii vor fi delegati de jegul de Borcea. Functie de acest lucru ma voi uita sau nu la meci.
De data asta sa rogi pe cineva sa te invete cum sa te asezi, ca sa nu mai stai in spatele televizorului!

Rossi
25th August 2011, 09:15
Sunt curios ce arbitrii vor fi delegati ....

Istvan Kovacs e omul lui Dinamo ?!

Steaua cu Istvan la centru - 11 meciuri
6 victorii
1 remize
4 infrangeri

Dinamo cu Istvan la centru - 9 meciuri
3 victorii
2 remize
4 infrangeri

==============

Ovidiu Hategan e omul lui Dinamo ?!

Steaua cu Hategan la centru - 10 meciuri
5 victorii
1 remize
4 infrangeri

Dinamo cu Hategan la centru - 13 meciuri
5 victorii
6 remize
2 infrangeri



Dinamo se incurca de 8 ori in 13 meciuri si oile tipa in presa ca Hategan e omul lui Dinamo ...
Ce penibili, ca sa nu zic idioti ...

Aurel.D
25th August 2011, 10:13
Rossi, lasa-l tata, are si el o obsesie in viata asta, cum vrei sa traiasca? :D

rador
25th August 2011, 10:41
De data asta sa rogi pe cineva sa te invete cum sa te asezi, ca sa nu mai stai in spatele televizorului!

de-acum va sta in partea stanga a televizorului. a zis meme ca Steaua are nevoie de sprijinul peluzei nord. :D

aLLiin
25th August 2011, 11:00
2 solist la acest meci...

laurdog
25th August 2011, 12:28
Multumim. Succes si tie si fie ca maine sa iasa toate cum iti doresti.:ok:

Azi e tragerea la sorti?
Bafta multa. Mai bine o grupa usoara cu sanse de puncte decat reteta financiara buna intr-o grupa cu barcelona, Milan sau City.

Tim
25th August 2011, 14:20
Le-ai urat noroc cu asta.
Tu nu intelegi ca satatul vrea bani? Da-le dracu de puncte,el are nevoie de bani pentru medicamente.

Hingherul
25th August 2011, 16:54
bai stainless steel, daca faceti vreo prostie cu astia ai alinei, sa moara bibiskov daca nu va hartuiesc 2 saptamani zi si noapte :D

TheIceMan
25th August 2011, 16:59
hingherule, nu stiu care-i opinia ta referitoare strict la acest meci, dar eu desi am spus ca imi doream imposibilul, ca ambele sa piarda aici, trebuie sa-mi calc pe inima si, ca la alegeri, cand romanul alege "raul cel mic", am votat sa castige Dinamo.

Hingherul
25th August 2011, 20:23
deci avem asa:
expulzatii rusinos din E.L. vs nou intrata in C.L.

sa vedem care e mai tare in cascaval acum :D

catel_latos
25th August 2011, 20:36
Bai as fi vrut sa se califice Dinamo...Daca au cojones bat duminica.

Aurel.D
26th August 2011, 09:47
Otelarii, dati-le ma vreo 4 la pricajitii astia...Vreau sa vad cum fiecarui...sa ii spunem jucator, ii ajunge cota la 700 de euro, sa nu ii mai vrea nici Concordia Chiajna! :ok:

Tim
26th August 2011, 09:50
Ti-ai si gasit de cine sa te rogi: otelarii,alti purtatori de legitimatie.:))

Doctor_Satan
26th August 2011, 10:11
Lasa, ca-i bate Timisoara in cupa. Ca din 2 nu prea are cum altfel. ;)

BBB
26th August 2011, 14:08
100%, indubitabil, ii spulbera Galatiul. :)) Echipa mai slaba ca aceasta Dinamo din 2011 nu a mai vazut "Groapa" de 30 de ani

Hingherul
26th August 2011, 14:12
ce sa zic, e greu. au arbitri buni dinamovistii.......

Sergiu
26th August 2011, 14:14
S-a văzut că Dinamo s-a menajat pentru acest meci.
100% își păstrează procentajul de victorii în campionat în acest sezon.

laurdog
26th August 2011, 14:17
Ii rog pe alde Pena si Paraschiv sa ne dea vreo 4, apoi o sa-i rog pe Adailton si Wesley, apoi pe Pancu si Surdu si tot asa.
Ca sa se schimbe ceva radical la Dinamo trebuie sa avem soarta Craiovei.

Uncle Ben
26th August 2011, 14:19
Ii rog pe alde Pena si Paraschiv sa ne dea vreo 4, apoi o sa-i rog pe Adailton si Wesley, apoi pe Pancu si Surdu si tot asa.
Ca sa se schimbe ceva radical la Dinamo trebuie sa avem soarta Craiovei.
Poate ca dorinta ta nu e chiar irealizabila!
Cotizam si noi, suporterii, ca Mititelu sa cumpere clubul de la actionarii nostri! :D

Hingherul
26th August 2011, 14:25
Balaj la centru. asa ca idee :D

laurdog
26th August 2011, 14:28
Cel mai bun arbitru roman. Asa ca idee.

Hingherul
26th August 2011, 14:29
pai d`aia zic.
n-a facut praf decat o finala a cupei Romaniei.....

Razvan T.
26th August 2011, 14:30
Ii rog pe alde Pena si Paraschiv sa ne dea vreo 4, apoi o sa-i rog pe Adailton si Wesley, apoi pe Pancu si Surdu si tot asa.
Ca sa se schimbe ceva radical la Dinamo trebuie sa avem soarta Craiovei.

Lu' Niculescu numa sa-i spui cum le vrei. :D

laurdog
26th August 2011, 14:36
pai d`aia zic.
n-a facut praf decat o finala a cupei Romaniei.....

Urmaresti fotbalul MARE?
Webb a mucit N derbyuri mari, Tagliavento la fel, pana si marele Collina rupt o semifinala CL.
Sa ma anunti cand renuntam la mesajele gen Vacanta Mare si incepem sa discutam despre fotbal.

laurdog
26th August 2011, 14:37
Lu' Niculescu numa sa-i spui cum le vrei. :D

Pai cu noi le da, cu aia stati la cutie de ani de zile!:mad:
Asta apropos de fratia mult trambitata de rivalii nostri.

Hingherul
26th August 2011, 14:39
despre balaj asta vorbesti ca e meserias? :

Balaj a facut praf finala Cupei Romaniei

Cristi Balaj a facut praf un meci din liga a doua. Gheorghe Constantin se face ca ploua.

Cristi Balaj a facut praf meciul FC Copenhaga - FC Barcelona

Dragomir: "Balaj a stricat tot meciul! El i-a înnebunit pe fani

Cristi Balaj, făcut „șpăgar“ în Arabia Saudită!

BALAJ, FACUT PRAF DE TURCI

Tim
26th August 2011, 14:41
Ii rog pe alde Pena si Paraschiv sa ne dea vreo 4, apoi o sa-i rog pe Adailton si Wesley, apoi pe Pancu si Surdu si tot asa.
Ca sa se schimbe ceva radical la Dinamo trebuie sa avem soarta Craiovei.Ai grija ce iti doresti ca sa nu se intample.

Nu stiti ce vorbiti.Acum sunteti suparati si umiliti ca ati pierdut o calificare,dar in cateva zile sau luni uitati si dupa cateva succese iar incepeti cu .....supra tutti....
Sa nu ajungeti ca noi sa simtiti ca pierdeti totul si nu doar o calificare.Cat despre Craiova eu si acum refuz sa cred ca cineva ii desfiinteaza. Pana nu traiti ce traim noi acum,nu aveti cum sa stiti cu adevarat cum e.

laurdog
26th August 2011, 14:41
Ultimele trei sunt absolut irelevante avand in vedere "expeditorii".

laurdog
26th August 2011, 14:44
Ai grija ce iti doresti ca sa nu se intample.

Nu stiti ce vorbiti.Acum sunteti suparati si umiliti ca ati pierdut o calificare,dar in cateva zile sau luni uitati si dupa cateva succese iar incepeti cu .....supra tutti....
Sa nu ajungeti ca noi sa simtiti ca pierdeti totul si nu doar o calificare.Cat despre Craiova eu si acum refuz sa cred ca cineva ii desfiinteaza. Pana nu traiti ce traim noi acum,nu aveti sa stiti cu adevarat cum e.

Asta e diferenta dintre noi si nu o spun cu rautate.
Noi am fost primii care am semnalat mizeriile facute de conducere, noi am protestat impotriva lor, in timp ce voi l-ati tinut in brate pe ala pana v-a distrus.
Crede-ma ca stiu bine ce vorbesc, e greu sa fie altfel la varsta mea. Daca eram vreun pusti cordit poate ca suna a bravada sau imaturitate dar venind din gura unuia de varsta mea si cu zeci de ani de stadion e foarte grav.

Tim
26th August 2011, 14:50
Laure,iti repet inca odata (tot la anii mei:) );toti stim rolul iancului in aceasta mascarada sau rolul mititelului. DAR.......DARRRRRRRRRRRRRRR suntem convinsi ca toti sunt in aceeasi situatie sau chiar mai grava ca noi,iar uciderea noastra sau a Craiovei nu a fost decat o vendata ordinara si mizerabila.
Tu crezi ca daca noi il injuram pe iancu precum faceti voi si stelistii cu ai vostri ,se indura sandu (bata-l Dumnezeu) de noi si avea mila?
Ai vazut pe cineva sa-l sustina pe Iancu? Nu,noi ne-am sustinut clubul si echipa.

laurdog
26th August 2011, 14:52
Acum ceva timp vorbeam cu ai mei, tori si fedy, ca doar un purgatoriu in B ne salveaza. De ce?
Simplu, fiind acolo nu mai e nimic de ciugulit si poate dispar mizeriile care pangaresc Dinamo.
Si ca sa-ti raspund: DA, AM VAZUT USERI TIMISORENI care il sustineau pe jabba. Nu caut postarile dar cu siguranta le poti gasi usor.
PS Doamneeeeeee, se califica aia in primavara.:headbang:

Tim
26th August 2011, 15:31
OT.
Asta e meci de x pauza x final.
Meci intre 2 echipe crispate: gazdele pentru esecul di EL,oaspetii joaca cu eterna crispare si grija ca sa nu o faca lata si sa vada toata lumea ca sunt un fake,incearca sa duca minciuna si prosteala cat mai mult posibil.

krokobaursolzos
26th August 2011, 15:32
100%, indubitabil, ii spulbera Galatiul. :)) Echipa mai slaba ca aceasta Dinamo din 2011 nu a mai vazut "Groapa" de 30 de ani

Nu inteleg de ce nu turnati pamintul peste ... :evil:

Calandrinon
26th August 2011, 15:41
Nu inteleg de ce nu turnati pamintul peste ... :evil:

"microbul" dinamovist se extinde...

philos
26th August 2011, 15:44
Ii rog pe alde Pena si Paraschiv sa ne dea vreo 4, apoi o sa-i rog pe Adailton si Wesley, apoi pe Pancu si Surdu si tot asa.
Ca sa se schimbe ceva radical la Dinamo trebuie sa avem soarta Craiovei.

da' pe fratii costea? :D:D:D

laurdog
26th August 2011, 16:35
Pe aia niciodata.:D

Razvan T.
26th August 2011, 17:17
Pai cu noi le da, cu aia stati la cutie de ani de zile!:mad:
Asta apropos de fratia mult trambitata de rivalii nostri.

Stai ca le vine si lor randu'! :D

Aurel.D
26th August 2011, 17:34
cine sunt "fratii costea"?

cryrad1975
26th August 2011, 22:15
cine sunt "fratii costea"?

cred ca o trupa de manele .
Daca Dinamo nu castiga duminica , se lasa cu scandal mare, se destrama actionarii iar, daca Otelul nu castiga duminica nu e nimic pentru ca in curand Manchester United vine fara sa-i platim ca sa joace cu noi :)

2stupiddogs
27th August 2011, 10:18
Asta e diferenta dintre noi si nu o spun cu rautate.
Noi am fost primii care am semnalat mizeriile facute de conducere, noi am protestat impotriva lor, in timp ce voi l-ati tinut in brate pe ala pana v-a distrus.
Crede-ma ca stiu bine ce vorbesc, e greu sa fie altfel la varsta mea. Daca eram vreun pusti cordit poate ca suna a bravada sau imaturitate dar venind din gura unuia de varsta mea si cu zeci de ani de stadion e foarte grav.

Uite un articol interesant:
Un milion la Turcu, trei la stat!
Torje a fost cedat în schimbul a patru milioane de euro, plus alte trei milioane sti****te de un eventual transfer sau de performanțele fotbalistului, însă suma inițială nu va sta prea mult în conturile "câinilor". Astfel, un milion va merge către Vasile Turcu, acestuia urmând să i se achite creanțele de pe vremea în care investea în "Groapă", iar alte trei vor fi direcționate spre bugetul statului, acolo unde SC Dinamo 1948 este datoare mai multe milioane.
Care-i legatura cu subiectul? Simplu!
Ne intrebi de ce nu ne legam de Iancu sau de ce nu protestam impotriva lui (banuiesc ca te referi la un protest fatis cu scandari de tip pch, ca in alta "forma" s-a discutat cu el si/sau cu reprezentantii clubului dar nu a rasuflat in presa! ;) )?!
Pai cum sa ne legam de el cand de ex la noi anaf si/sau dgft purifica clubul pe perioada 2006-2009 si scot la iveala unele datorii rezultate din diferenta de impozitare a salariatilor clubului, diferenta de impozitare ce ei considera ca rezulta din alt nivel de impozitare! Mai exact, TOATE cluburile de sport, indiferent ca ne referim la baschet/handbal/rugby sau.... oina, au incheiate conventii civile intre ei (clubul) si jucatorii profesionisti dar noua ni se cere sa incheiam contrancte de munca (,) cu fotbalistii profesionisti! De aici rezulta datorii reale (sau NU) de ordinul milioanelor de euro si se pune in pericol existenta clubului, adica tranformarea S.C. - ului intr-o firma falimentara!
Acum sa revin la idea initiala, articolul de mai sus este doar un exemplu si e doar o coincidenta ca se refera la voi, de aceea vreau sa subliniez ca nu DOAR clubul pomenit in articol se afla in aceasta situatie dar DOAR noi suntem in pericol de a intra in faliment si de ce DOAR noi am fost sanctionati si pe aceasta tema?! Simpla coincidenta ca de la anul aceast capitol nu mai face parte din conditiile de licentiere?!
...atunci de ce sa ne isterizam impotriva iancului, care totusi este principalul vinovat pt nelicentierea clubului dar NU SINGURUL, cand vedem ca noua ni se cere sa fim mai catolici decat Papa?!

Hingherul
27th August 2011, 13:41
lasati fotbalul pentru cine se pricepe.
maine, toti la nunta :D

cip
27th August 2011, 13:46
oare si finu' o sa-si indrepte jantele aurite de la Bentley cu ranga? :cool:

cip
27th August 2011, 13:59
Ii rog pe alde Pena si Paraschiv sa ne dea vreo 4.
BaLaure :D,nu te prosti! :cool:
dati-le la hotomani in freza,aveti tot timpul din lume sa va faceti de ras dupa,ba chiar o sa aveti si toata sustinerea din partea mea :))

Forza Dinamo! :D

2stupiddogs
27th August 2011, 14:43
BaLaure :D,nu te prosti! :cool:
dati-le la hotomani in freza,aveti tot timpul din lume sa va faceti de ras dupa,ba chiar o sa aveti si toata sustinerea din partea mea :))

Forza Dinamo! :D

Io zic ca n-ar fi rau sa piarda ambele echipe cu 0-3....:sneaky: iar daca prin tribune s-ar crea atmosfera care ar duce la depunctarea ambelor echipe....ar fii ideal! :D

catel_latos
27th August 2011, 16:48
Io zic ca n-ar fi rau sa piarda ambele echipe cu 0-3....:sneaky: iar daca prin tribune s-ar crea atmosfera care ar duce la depunctarea ambelor echipe....ar fii ideal! :D

Si io v-am zis sa va culcati devreme si sa va treziti dimineata, ca daca dormiti pana la amiaza uite ce vise nastrusnice aveti.:D

TheIceMan
28th August 2011, 04:49
se poate ca ambele echipe sa piarda?

Io zic ca n-ar fi rau sa piarda ambele echipe cu 0-3....

Io zic sa facem o petitie online, cine stie paote se aproba....

Bobi Cearton
28th August 2011, 13:53
nunta a inceput:D. Borcea asteapta daru la Otopeni.

Taquito
28th August 2011, 15:19
Balada Nunții


Astăzi în Ștefan cel Mare/ Este mare sărbătoare,/ Este nuntă de boier / Unde naș e un oier.


Este Gigi luptătoru' / Adulat de tot poporu', / și-astăzi omu' este naș / Ca s-arate c-are cash.


Fin e un dinamovist / Borcea Cristi, cel mai trist / Că echipa lui iubită / De-anonimi fu umilită.


Iar diseară invitați / Vor veni niște ratați / Ca să-i ceară socoteală / Pentru fast, dar și haleală.


Însă Borcea este dur / De fani o să-l doară-n c...r, / și o să pună de pază / Să nu-l supere vreo loază.


și mireasa lui Borcică / Este fosta lui gagică. / E Alina Vidican / Îndrăgostită de ban.


Fericiți or să trăiască / Până el o să merlească. / N-o s-apuce părul sur / Că e-mbibat în mercur.


Însă pân-atunci să fie / Astă seară veselie, / și când fomiștii se-ndoapă / Oțelu' să bată-n Groapă!

Hingherul
28th August 2011, 18:35
vreau putin ambitie de la supercampioni.
daca timisorenii le-au dat patrula scoateti si voi de-o cincila cu ei?

Bobi Cearton
28th August 2011, 18:40
cancan tv. sarea de pe mesele nuntasilor a fost adusa special:rolleyes:de la Paris. muntii nostri sare poarta...:D ma refer la cel de la Slanic Prahova...

Hingherul
28th August 2011, 18:48
cate basini puturoase......
la mercur cine e furnizorul?

Leo
28th August 2011, 18:53
Sa castige cine joaca mai bine!

Tim
28th August 2011, 18:55
Stanistii nu castiga azi.
Am zis.:D

Hingherul
28th August 2011, 18:57
da nici rasii :D

Leo
28th August 2011, 18:57
Bine ai zis. :D

Trebuia Hingherul sa-si bage coada repede.

Hingherul
28th August 2011, 18:57
Bine ai zis. :D


merci :D

Tim
28th August 2011, 18:59
Ati vazut imagini de la nunta?Totul e poavazat in alb-violet.

BINEEEE ALINAAAAAAAAAAA.:))

Leo
28th August 2011, 19:00
Ce nunta? Care Alina?

Hingherul
28th August 2011, 19:00
gata, l-a facut asa repede pe termometru sa se lepede de iubirea de-o viata?

Tim
28th August 2011, 19:03
Ce nunta? Care Alina?Nunta anului.
Acum sa va spun un secret: Alina are sarcina ca in maxim un an sa faca din dinamo satelitul nostru.:D

Bobi Cearton
28th August 2011, 19:03
Ce nunta?

nunta mileniului, tu nu te uiti la tv?:) timisoareanca Vidisan cu bucuresteanul Borcea. 600 euro meniul, invitati speciali VC Tudor si Regele Cioaba...:))

Leo
28th August 2011, 19:07
Nu-mi pasa de nunta lor.

fl0o
28th August 2011, 19:30
Castigam cu 1-0, gol Pena.http://i56.tinypic.com/jfx81y.gif

off:
Ati vazut imagini de la nunta?Totul e poavazat in alb-violet.

BINEEEE ALINAAAAAAAAAAA.:))Cine televizeaza nunta ?:rolleyes:
Ce nunta? Care Alina?...

Nu-mi pasa de nunta lor.
:groggy:

bada_otelul
28th August 2011, 19:30
Sincer, realist vorbind, nu cred ca prea avem sanse sa ne intoarcem cu vreun punct.
Sa privim obiectiv situatia:
-echipele care dau cu batu-n balta-n Europa au tendinta sa joace bine imediat in campionat;
-jucatorii nostri numai la meciul cu Dinamo nu vor fi cu gandul; e cam greu sa te gandesti la Dinamo cand stii ca in 3 saptamani joci impotriva Barcelonei, Milanului, Ajaxului samd. E ca si cum ti-ar oferi cineva paine cu ceapa cand pe tine te asteapta acasa foie gras, ton la gratar si homar, sa zicem.
Nici macar noi, suporterii, nu cred ca ne vom gandi prea mult la meciul de Duminica. De vineri o sa fim cu gandul numai la UCL, deci o sa le iertam infrangerea.:ok:

Ramane cum am stabilit...din pacate.:D

fl0o
28th August 2011, 19:33
-jucatorii nostri numai la meciul cu Dinamo nu vor fi cu gandulDin fericire :D

catel_latos
28th August 2011, 19:33
Hai Otelu', hai Otelu', ole ole ole oo!!!:D

Bobi Cearton
28th August 2011, 19:35
dupa meci, Stan merge la nunta...:)

fl0o
28th August 2011, 19:36
dupa meci, Stan merge la nunta...:)... ca sa faca misto de Borcea. :drak:
Hai Otelu', hai Otelu', ole ole ole oo!!!:Dhttp://smileys.smilchat.net/smiley/sport/coupe-bravo/sup4.gif

Hingherul
28th August 2011, 19:36
cica vrea sa-i dedice lu` ginerica victoria Otelului :D

Tim
28th August 2011, 19:38
Atentie la ceasuri,au aparut stanpionii.:))

fl0o
28th August 2011, 19:39
http://img402.imageshack.us/img402/6765/insanew.jpg
Stanpioni !

Bobi Cearton
28th August 2011, 19:39
Borcea si-a gasit jumatea la TM, Ilie Nastase la fel...parca s-a spart conducta cu ****ri bengoase in zona aia...:)

Tim
28th August 2011, 19:40
Unde e Liviut cand ai nevoie de el?:D

Bobi Cearton
28th August 2011, 19:41
Unde e Liviut cand ai nevoie de el?:D

e cavaler de onoare...:D

Bobi Cearton
28th August 2011, 19:46
se serveste sampanie Dom Perignon, 160 euro bucata.:D

Tim
28th August 2011, 19:51
Rog un moderator sa deschida threadul cu arbitraje galatene sa avem unde sa contorizam blatul de azi.:D

nayram
28th August 2011, 19:54
O sa fie vacarm, 500 de spectactori. Avea loc borcea sa faca nunta la stadion, se putea si o hora pe pista de atletism:D

mariomax
28th August 2011, 20:10
mizam pe campioana in seara asta. cadou de la Stan pentru porcica.

Tim
28th August 2011, 20:14
Rasul piticului, sa fii pe primul loc fara infrangere si sa nu mergi sa-ti sustii echipa.Suporterii lui peste.
Cata bafta au aia nascuti din volbura Dunarii ...........:(

Hingherul
28th August 2011, 20:21
jaleman joaca bre?? zicea ca nu i-a fost pe plac despartirea anterioara si vrea sa forteze una favorabila acum

TheIceMan
28th August 2011, 20:21
'poi daca-u fost invitati toti la nunta, cin' sa mai merga la meci???

Suporterii lui peste prajit, se spune corect.

Celso
28th August 2011, 20:23
cornerul a fost batut de Dorinel Munteanu :lol: ce comentator

Tim
28th August 2011, 20:23
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL




Ba campionii lu' stiuca, sa va intepe Moti?:))

*Coco*
28th August 2011, 20:23
campioana pl... daca si cu echipa asta de 2 bani aliniata de dinamo esti condus...

Hingherul
28th August 2011, 20:23
Stanica, hai cu revansa :D

Bobi Cearton
28th August 2011, 20:24
aviz otelarilor:) Manchester - Arsenal 8-2:drak:

*Coco*
28th August 2011, 20:26
aviz otelarilor:) Manchester - Arsenal 8-2:drak:

Daca cu echipa asta aliniata de dinamo au luat gol, Manchester le trage de la 5 in sus :)

delaparis
28th August 2011, 20:26
cornerul a fost batut de Dorinel Munteanu :lol: ce comentator

E blat clar :D

TheIceMan
28th August 2011, 20:26
Daca cu o echipa aliniata de dinamo au luat gol, Manchester le trage de la 5 in sus :)

pana la pauza.

fl0o
28th August 2011, 20:27
Ce inseamna sa n-ai pe cine sustine...
Hai Otelul ! http://i54.tinypic.com/zkjuo9.jpg Castigam cu 2-1

Bobi Cearton
28th August 2011, 20:28
Ce inseamna sa n-ai pe cine sustine...

corecta precizare:) eu ma uit la Kuban cu Lokomotiv...

TheIceMan
28th August 2011, 20:28
Ce inseamna sa n-ai pe cine sustine...
Stiu, fl0o, te intelegem, dar asa e un suporter adevarat e si la bine si la greu.

fl0o
28th August 2011, 20:29
Stiu, fl0o, te intelegem, dar asa e un suporter adevarat e si la bine si la greu.:rolleyes: Ce umor fin ai...
corecta precizare:) eu ma uit la Kuban cu Lokomotiv...
Nu te mai uiti la nunta lu' Borcea ? :D

sun
28th August 2011, 20:32
Daca Dinamo castiga meciul asta, exista doua variante.

sau Dinamo chiar nu are nicio treaba cu Europa, si de fapt e o superputere si va domina campionatul fara probleme.
sau Dinamo e cel mai nemeritat lider de dupa revolutie incoace. EVER.

Hingherul
28th August 2011, 20:41
daca supercampioana Romaniei o ia pe coaja de la superrusinea Romaniei e jale mare.
ceva nu merge cum trebuie in fotbalul nostru.

Tim
28th August 2011, 20:46
Pai eu ce tot zic de atata timp?

fl0o
28th August 2011, 20:47
Pai eu ce tot zic de atata timp?Tu mergi pe threadul cu arbitraje si mai noteaza un cartonas rosu neacordat.

Bobi Cearton
28th August 2011, 20:50
Kuban - Lokomotiv 0-1 la pauza. Traore trebuie impuscat in cap, a ratat ca un bou:rolleyes:

on. ce fapt bizar, mai multi nuntasi la Otopeni decat suporteri in Stefan cel Mare...

Hingherul
28th August 2011, 20:53
dinamo iar joaca cu casa inchisa? sau de ce nu au putut spartanii sa cumpere belet? :D

putini spartani si pe forum. am ajuns sa ma bucur cand il vad pe pl0tonierul Liviut on :D

delaoltenia
28th August 2011, 20:57
bai,pentru intarziati,cat e scorul?

Hingherul
28th August 2011, 20:57
1-0 pentru rasi da` parizianul zice ca a mirosit ca e blat :D

delaoltenia
28th August 2011, 20:59
aha,multam.:)

Tim
28th August 2011, 21:01
bai,pentru intarziati,cat e scorul?Tu unde umbli,eram ingrijorat.:D

delaparis
28th August 2011, 21:02
1-0 pentru rasi da` parizianul zice ca a mirosit ca e blat :D

Nu eu, comentatorul. Nu vezi ca antrenorul Otelului da pase de gol? :D

Hingherul
28th August 2011, 21:04
pai nu mai face bre glume d`astea ca te ia lumea in serios. mai ales cand e vorba de dinamo :D

delaoltenia
28th August 2011, 21:07
Tu unde umbli,eram ingrijorat.:D
bre,"aplic" amenzi :D

eventHorizon
28th August 2011, 21:07
Cum sa te conduca rusinea asta de echipa si sa vrei sa faci ceva prin CL? :groggy:
Inadmisibil pentru o campioana...

Tim
28th August 2011, 21:11
bre,"aplic" amenzi :DCui bre, ca Cip nu e pe aici?:))

Bobi Cearton
28th August 2011, 21:16
imi cer scuze ca bat campii, o fac de plictiseala:D. acu mi-a venit o idee:cool:: organele statului poa sa incercuiasca:Dnunta lu Borcea, sa-i aresteze pe cei dinauntru cercului care au incalcat legea. cred ca e f usor...:D

Hingherul
28th August 2011, 21:17
nu se poate. ce ratari de liga 3. deci astia sunt supercampionii Romaniei.
vai de capul nostru. o sa fie macel in E.L.

delaoltenia
28th August 2011, 21:18
Cui bre, ca Cip nu e pe aici?:))
bre,ce te face sa crezi ca am ceva cu cip?

pa & pu,ma pregatesc de derbyul etapei,ala de la ora 22:00 :D

Hingherul
28th August 2011, 21:18
torjica...pe sistem. inca trage duble pentru Hollywood.
o sa frece si ala banca la noua echipa de o sa aiba numai aschii in cur.


intra diabate. ciobi forteaza egalul :D

Tim
28th August 2011, 21:20
torjica...pe sistem. inca trage duble pentru Hollywood.
o sa frece si ala banca la noua echipa de o sa aiba numai aschii in cur.Sa-l vad odata plecat,pana atunci nu cred nimic.:D

cred ca Forje le manca meciul cainilor in seara asta

Roddicted
28th August 2011, 21:25
hotelul vs dinamu
Derby de derby

Hingherul
28th August 2011, 21:27
hotelul vs dinamu
Derby de derby

un fel de lynxus vs windows vista :D

Hingherul
28th August 2011, 21:28
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooool

asa da ba!

El Pistolero
28th August 2011, 21:29
Hai cu victoria! :D

fl0o
28th August 2011, 21:30
Le-am dat oilor peste nas... cu golul asta.

Hingherul
28th August 2011, 21:31
iar plange fetita dupa meci.
e blestemat si gata, alta explicatie nu gasesc :D

http://danuttanase.files.wordpress.com/2011/05/torje-plangand1.jpg?w=584&h=489

delaparis
28th August 2011, 21:31
Cum sa te conduca rusinea asta de echipa si sa vrei sa faci ceva prin CL? :groggy:
Inadmisibil pentru o campioana...

Acum e mai bine?
Sa vezi ce rezultate vor avea Otelul in CL :D

Tim
28th August 2011, 21:31
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooool

asa da ba!moldoveanule,ca sa nu zic vorba aia.:D

Hingherul
28th August 2011, 21:32
Le-am dat oilor peste nas... cu golul asta.

vezi ca jucati cu rasii.
s-ar putea ca oile sa va faca de 3 saptamani cand va prind.

Bobi Cearton
28th August 2011, 21:32
am sarit de pe scaun, am crezut ca egalat Kubanu:))

delaparis
28th August 2011, 21:32
intra diabate. ciobi forteaza egalul :D

Ii da pasa inapoi lui Dorinel :D

Hingherul
28th August 2011, 21:32
moldoveanule,ca sa nu zic vorba aia.:D

da-ma dracu ca-s bun la cobit :D

TeBat
28th August 2011, 21:32
Le-am dat oilor peste nas... cu golul asta.

Eu cred că ești confuz. :D

fl0o
28th August 2011, 21:35
vezi ca jucati cu rasii.
s-ar putea ca oile sa va faca de 3 saptamani cand va prind.Ma refeream la alde a-rod si alti semeni care au sarit de cur ca Otelul nu stiu ce.
Principala noastra calitate este pregatirea fizica, si asta se vede pe sfarsitul meciului.
Palma peste bot oilor, nu cainilor... nu am gresit deloc.

delaoltenia
28th August 2011, 21:36
Le-am dat oilor peste nas... cu golul asta.
Florinel,te uiti la meci? :D

Roddicted
28th August 2011, 21:36
Le-am dat oilor peste nas... cu golul asta.

sunteti varza, cea mai slaba campioana din ultimul deceniu, mi-e groaza de ce va fi in Liga

Tim
28th August 2011, 21:36
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL



Ai de lupa mea ce am ajuns,sa ma bucur pentru caini.FMM stane.

Hingherul
28th August 2011, 21:36
Le-am dat oilor peste nas... cu golul asta.

vezi ca va da moti la amigdale, pana una alta.
o sa fiti cea mai proasta inventie a fotbalului Romanesc in Liga Campionilor.



Principala noastra calitate este pregatirea fizica, si asta se vede pe sfarsitul meciului.

:happy:happy:happy:happy:happy
da log out repede! :D

TeBat
28th August 2011, 21:39
vezi ca va da moti la amigdale, pana una alta.
o sa fiti cea mai proasta inventie a fotbalului Romanesc in Liga Campionilor.

Dacă egalează, iți menții părerea? :D

Hingherul
28th August 2011, 21:40
Dacă egalează iți menții părerea? :D

cum pot nega evidenta?

nayram
28th August 2011, 21:41
Le-am dat oilor peste nas... cu golul asta.

si s-a pisat rusinea romaniei pe voi. Va pregateste de liga campionilor:))

Lordul
28th August 2011, 21:41
facem spectacol....

Hingherul
28th August 2011, 21:41
si s-a pisat rusinea romaniei pe voi. Va pregateste de liga campionilor:))

cat de adevarat... II FEZANDEAZA :happy:happy:happy

TeBat
28th August 2011, 21:42
cum pot nega evidenta?

Deocamdată nu putem face vorbire de nicio evidență. E șansa lor.

Hingherul
28th August 2011, 21:43
de cand a inceput meciul, sansa lor a depins de noroc.
se pare ca nu mai au nici macar d`ala.
si daca bate Otelul, tot degeaba.

Tim
28th August 2011, 21:44
Ce ciudat sa-i vezi pe trisori obligati sa atace.Nu mai pot pacali fotbalul?


Balaj intra in panica....:(

Hingherul
28th August 2011, 21:45
piticul porno a inceput sa fie confundat cu Petrica din Petrica si lupul. :)
pacat ca prea tarziu

sun
28th August 2011, 21:49
Dinamo e disperata dupa numarul de trofee al Stelei..

ii doare la patina de Europa. Zicea cineva de blat ??? asta nu e blat, dar cel cu Poltava sigur a fost.

Altfel nu imi explic cum poate o echipa sa joace de la lamentabil, la procentaj maxim...

si inca ceva, nu inteleg cum mai exista dinamovisti.. ca suporteri ma refer. Ar trebui sa urle rusinea in voi, cum poate o echipa mai buna ca Steaua , Rapid si Vaslui sa faca tara de ras de atatea si atatea ori in Europa. Daca va opreste politia, ar trebui sa va dea amenda pentru depasirea vitezei de rusine admisa...

Ce rusine sa fii dinamovist... incredibil :ciocan:

@Duarte : ma [ hingheru stie mai bine ] pe el spectacol .... :mad:

Lordul
28th August 2011, 21:50
15 puncte din 15 !!!!!!!!!!!!!

atat !

Tim
28th August 2011, 21:51
B.T.




Cainilor sa dati o bere,asa ceva nu se mai intampla.:D

sun
28th August 2011, 21:52
Nu meritati sa reprezentati spatiul carpato-danubiano-pontic nicaieri.

ATAT

ps: punem pariu de pe acum ca in meciul cu Steaua o sa aveti cel putin un penalti ???

Dinamo e o rusine nationala si pace, nici nu are sens sens sa ma repet :D

Hingherul
28th August 2011, 21:52
tim, fa petite ca ma mananca degetul sa votez :D