PDA

View Full Version : Etapa 4: Otelul - Brasov 1-0



delaparis
15th August 2011, 13:08
Sambata, 20 august
Otelul - Brasov
ora 19:00, Digisport

Discutii inainte si dupa meci

Shinnok
15th August 2011, 13:12
x2

fl0o
15th August 2011, 13:49
Toata lumea stie ca va fi 1 :rolleyes:

Shinnok
15th August 2011, 15:14
inclusiv arbitrii. :))

Hingherul
15th August 2011, 19:42
x spre 2 aici.

catel_latos
15th August 2011, 23:31
Probabil vom bate la 1 gol diferenta, ca de obicei.

NORGEMAN
16th August 2011, 00:23
probabil vom bate la 1 gol diferenta, ca de obicei.

2-1 :)

Denis
16th August 2011, 01:38
Batem

Leo
17th August 2011, 20:42
Egal.
De batut, bateti toba, sa se auda pana in Timisoara.

bada_otelul
17th August 2011, 21:21
Egal.
De batut, bateti toba, sa se auda pana in Timisoara.

Imposibil! Nu exista sunet care sa poata acoperi "simfonia" nuntilor civilizatilor cu exces de melanina in ten :D.

Leo
17th August 2011, 21:52
Imposibil! Nu exista sunet care sa poata acoperi "simfonia" nuntilor civilizatilor cu exces de melanina in ten :D.

Lasa vrajeala. Voi nu aveti tiganii vostri?

aLLiin
18th August 2011, 17:01
Bate otelul...

fl0o
18th August 2011, 17:04
Subiect de discutie est-vest: M.Avram :cool:
Oare el stie ce rezultat tre' sa iasa ? tim, tu ce spui ? :D

Tim
20th August 2011, 15:09
Lasa vrajeala. Voi nu aveti tiganii vostri?Ei il au pe Pena ,un ruman vechi.:cry:


OT: 1 ca am pariat pe voi.:evil:

fl0o
20th August 2011, 16:46
OT: 1 ca am pariat pe voi.:evil:
Eu m-am razgandit... nu mai vreau sa castigam :D sa fie X

Razvan T.
20th August 2011, 19:05
1-0

BBB
20th August 2011, 19:42
Incredibil cum pot sa fure astia de la Otelul! Meci de meci, fara jena! Rusineeeeeeeeee

Tim
20th August 2011, 19:51
Cine stie de ce si-a retras bratul portarul brasovului la faza golului? Era speriat ca o sa scoata acea minge?
Ce mizerie de meci,ce blat ordinar.
Scuipatorul era sa se inece in propria flegma la gol.

Shinnok
20th August 2011, 19:54
iar e in actiune stan furaciosu'? :D

BBB
20th August 2011, 19:55
Daca ziarele ar avea coloana vertebrala, ar titra "Victorie PENAla"

Tim
20th August 2011, 19:57
Astia sunt o jignire la adresa fotbalului.

telespectatorul
20th August 2011, 20:41
Mai bine Dinamo campioana decat panaramele astea. Nu vad niciun fotbalist la Hotzelul, toti sunt jucatori de fotbal.

silver_dream
20th August 2011, 20:45
Nu denigrati! Caderi au toate echipele! Chiar nu-i puteti ierta ca au iesit campioni?:o:

RunRun1730
20th August 2011, 20:45
Nici eu nu am inteles ce-a vrut sa faca portarul brasovenilor la faza golului...a ridicat mana apoi a tras-o si se uita in pamant ca si cum ar fi "alunecat" pe o coaja de banana aruncata de Marius Stan:D

BBB
20th August 2011, 20:46
Penalti clar refuzat Brasovului! Cata mizerie, mi-e pur si simplu scarba!

telespectatorul
20th August 2011, 20:49
Hai frate am primit avertisment ca am zis ca sunt hoti aia de la otelul si au o panarama de echipa. Aia isi baga sulele in gura pe la Dinamo si e in regula. Fix doar mie avertisement :)) Haha, sictir.

RunRun1730
20th August 2011, 20:52
Ce meci...ce meci....crainicul stadionului e in grupele UCL :D

telespectatorul
20th August 2011, 20:52
Vrajeala pe fata.

Tim
20th August 2011, 20:52
Nu denigrati! Caderi au toate echipele! Chiar nu-i puteti ierta ca au iesit campioni?:o:Nu au iesit campioni,au fost facuti la apelul de seara.

Vad ca federatia continua sa promoveze aceasta minciuna,acest fake fotbalistic.

Este de plans zbaterea aluia care scuipa pe banca,oare chiar nu are nimeni un tratament pentru el?

krokobaursolzos
20th August 2011, 20:54
Penalti clar refuzat Brasovului! Cata mizerie, mi-e pur si simplu scarba!

Daca te uiti la meciurile cam pionilor pregateste-te si tu cu o lamaie ... ;)

Galatenii au aratat ce valoare au in meciul de azi.

krokobaursolzos
20th August 2011, 20:56
Imposibil! Nu exista sunet care sa poata acoperi "simfonia" nuntilor civilizatilor cu exces de melanina in ten :D.

Bine ca ai tu melamina la mansarda ;)

Tim
20th August 2011, 20:57
Portarul Brasovului trebuie exclus din viata sportiva.Nici macar sa simuleze nu stie.:(

krokobaursolzos
20th August 2011, 20:58
Mai bine il transfera ... la Mittal ;)

Hingherul
20th August 2011, 20:59
bre, voi va ofticati sau glumiti? ca nu ma prind :D

Tim
20th August 2011, 21:03
bre, voi va ofticati sau glumiti? ca nu ma prind :DInseamna ca suntem buni.:D

Leo
20th August 2011, 21:07
'' Ne-am asteptat, ne-am dorit aceasta victorie, nu a fost greu dar sunt bucuros pt cele 3 puncte.'' (dolarel)


Cat mama dracului costa panarama asta de echipa? Facem un credit si ii cumparam.

Tim
20th August 2011, 21:09
'' Ne-am asteptat, ne-am dorit aceasta victorie, nu a fost greu dar sunt bucuros pt cele 3 puncte.'' (dolarel)


Cat mama dracului costa panarama asta de echipa? Facem un credit si ii cumparam.
Daca etapa viitoare nu ii umiliti nu mai vorbesc cu voi.

Leo
20th August 2011, 21:15
Daca etapa viitoare nu ii umiliti nu mai vorbesc cu voi.

Cine se gandeste la meciul cu ei? Pana atunci avem alt meci mult mai important. :)

fl0o
20th August 2011, 21:20
Ia uite timisorime ofticata aici :happy
Frumos meci, gol inscris rapid, dar pacat ca nu a vrut sa intre de mai multe ori.
Apararea ne da incredere multa, de altfel... singurele goluri primite au fost in prima etapa.

http://i54.tinypic.com/zkjuo9.jpg
Meciul asta chiar mi-a placut, urmeaza Dinamo.

delaparis
20th August 2011, 21:25
Meciul asta chiar mi-a placut.

Voi si cu Dinamo va pregatiti pt grupele CL. Diferenta e ca voi le si jucati :D

fl0o
20th August 2011, 21:26
Voi si cu Dinamo va pregatiti pt grupele CL. Diferenta e ca voi le si jucati :DVezi ca deranjezi dinamovista prezenta.:rolleyes:

Shinnok
20th August 2011, 21:28
urmeaza Dinamo.

asa da. :D :ok:

Leo
20th August 2011, 21:29
Voi si cu Dinamo va pregatiti pt grupele CL. Diferenta e ca voi le si jucati :D

Ai plantat samanta de scandal?:D

bada_otelul
20th August 2011, 21:37
Incepe sa devina amuzant sa vad mereu aceleasi tarfe facand spume la gura cand castigam.:evil:
Per total o victorie meritata, in conditiile in care am dominat clar prima repriza si am ratat inca 4-5 ocazii mari. Totusi, in ultimele 15-20 de minute ne-am lasat presati foarte tare si am numart 3 ocazii mari pentru brasoveni. Film vazut de nenumarate ori pana acum, in special de cand e Dorinel la noi. Urat, enervant...dar EFICIENT!
Ca sa nu uit: golul a semanat izbitor cu golul marcat de Antal, in etapa 33, impotriva bragadirenilor. Parca l-au tras la xerox.

Tim
20th August 2011, 22:01
Incepe sa devina amuzant sa vad mereu aceleasi tarfe facand spume la gura cand castigam.:evil:
Per total o victorie meritata, in conditiile in care am dominat clar prima repriza si am ratat inca 4-5 ocazii mari. Totusi, in ultimele 15-20 de minute ne-am lasat presati foarte tare si am numart 3 ocazii mari pentru brasoveni. Film vazut de nenumarate ori pana acum, in special de cand e Dorinel la noi. Urat, enervant...dar EFICIENT!
Ca sa nu uit: golul a semanat izbitor cu golul marcat de Antal, in etapa 33, impotriva bragadirenilor. Parca l-au tras la xerox.Hotzelari jmechieri di pi shientru.

bada_otelul
20th August 2011, 22:56
Blestemul Timisorenilor, Marius Pena, loveste din nou :D: http://www.youtube.com/watch?v=_f68mB0-3X8&feature=player_embedded

Tim
20th August 2011, 23:18
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/dorinel-s-a-suparat-pe-fani-nu-ne-au-incurajat-deloc-mai-bine-sa-nu-mai-vina-8636807

fl0o
20th August 2011, 23:22
asa da. :D :ok::rolleyes: Apoi inca 4 etape si urmaza Barcelona.

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/dorinel-s-a-suparat-pe-fani-nu-ne-au-incurajat-deloc-mai-bine-sa-nu-mai-vina-8636807
Iar ne goneste Dorinel acasa :cry:

bada_otelul
20th August 2011, 23:26
Flo, nu pare prea veridica declaratia. La meciul impotriva Chiajnei a fost atmosfera adormita si n-a zis nimic. Azi, cand au fost sustinuti tot meciul si a fost atmosfera chiar placuta, imi vine cam greu sa cred ca asa a zis. In fine, niciodata sa nu spui imposibil :D.
Apropo, pentru cei care au ratat, iata cum a lovit din nou Pena, cunoscut si sub numele de "Blestemul Timisoarei": http://www.youtube.com/watch?v=_f68mB0-3X8&feature=player_embedded

Shinnok
20th August 2011, 23:30
:rolleyes: Apoi inca 4 etape si urmaza Barcelona.



urmeaza sa scoata fotbalul din capul "furaciosului"! :D
va toaca atat tiki-taka Barcelona, cat si tiki-taka Steaua. :cool:

NORGEMAN
20th August 2011, 23:55
Ce portar PENAlll putem avea. Se vede ca e venit din scoala de portari portughezi ce scoate pe banda rulanta specimene ca carlos ala de se maimutarea in poarta la steaua; asa-i si asta, portar pentru fotografi. S-au terminat portarii in tara asta :headbang:

#$@#@$@# pe marcel popescu cu jucatorii lui unul si unul. Avem o echipa tare faina: Fulga in poarta, Mutul Portugaliei in atac, ajutat de Bruno Mars pe linie.

Felicitari pentru victorie, galatenilor! Am jucat execrabil, in prima repriza singura tactica pe care am avut-o a fost sa ii dam la gioale lui Antal care facea ce vroia cu noi, la fel ca aproape toata echipa lor.

cryrad1975
21st August 2011, 00:10
'' Ne-am asteptat, ne-am dorit aceasta victorie, nu a fost greu dar sunt bucuros pt cele 3 puncte.'' (dolarel)


Cat mama dracului costa panarama asta de echipa? Facem un credit si ii cumparam.

mai bine faci un credit si-ti cumperi putin bun simt si ceva intelepciune.Frustratilor!

Innocens
21st August 2011, 01:09
Oțelul poate mult mai mult, din păcate Dorinel nu poate mai mult. Un antrenor care joacă acasă împotriva uneia dintre cele mai slabe echipe din campionat (Chiajna) cu o echipă ultradefensivă și ține un superatacant ca Pena pe bancă, nu e de valoare. Cu Chiajna ar fi trebuit să fie un galop de sănătate. Azi măcar l-a băgat pe Pena dar mă mir că nu vede: Că Buș este un jucător care ar trebui să fie titular indiscutabil, că Viglianti nu mai face față de mult timp, și din nou: nu poți juca cu un singur vârf și doi mijlocași defensivi atunci când joci acasă din postura de campioană împotriva unei echipe modeste, tactica asta a ținut campionatul trecut acum nu mai merge.

Donadone
21st August 2011, 06:31
[QUOTE=Innocens;3588930]Oțelul poate mult mai mult, din păcate Dorinel.....:yes:
cred ca e opinia unuia care a jucat fotbal sau ma insel?

cip
21st August 2011, 08:32
Scuipiliciul certat de strajerii blaturilor,ii trimite pe acestia la teatru daca vor spectacol ...pai s-or fi saturat,ca la teatru au asistat tot sezonul trecut :rolleyes:
ce-i bre,v-ati prins ca mariusica a luat de fapt campionatul trecut cu o echipa mediocra?sau stiati dar n-ati vrut sa recunoasteti in ruptul capului? ;)

Steel Jar
21st August 2011, 09:43
Ce portar PENAlll putem avea. Se vede ca e venit din scoala de portari portughezi ce scoate pe banda rulanta specimene ca carlos ala de se maimutarea in poarta la steaua; asa-i si asta, portar pentru fotografi. S-au terminat portarii in tara asta :headbang:

#$@#@$@# pe marcel popescu cu jucatorii lui unul si unul. Avem o echipa tare faina: Fulga in poarta, Mutul Portugaliei in atac, ajutat de Bruno Mars pe linie.

Felicitari pentru victorie, galatenilor! Am jucat execrabil, in prima repriza singura tactica pe care am avut-o a fost sa ii dam la gioale lui Antal care facea ce vroia cu noi, la fel ca aproape toata echipa lor.

Capul sus si tot inainte, potential se vede ca este. Chiar mi-a placut cum ati jucat.
Restuul comentariilor? Aceeasi pacalici, aceeasi clovni insipizi ... tineti-o tot asa who fuckin' cares.:groggy:
O sa le incidem contestatarilor gura , dupa meciurile din grupe.:ok:

Tim
21st August 2011, 09:46
S-a aflat de ce si-a retras mainile portatul brasovean la golul imparabil al rromului penal?

BBB
21st August 2011, 11:29
bre, voi va ofticati sau glumiti? ca nu ma prind :D

Eu glumesc, dar vad ca sunt unii care nu se prind :)) Hotiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

megastar
21st August 2011, 11:45
ce-i bre,v-ati prins ca mariusica a luat de fapt campionatul trecut cu o echipa mediocra?sau stiati dar n-ati vrut sa recunoasteti in ruptul capului? ;)

Echipa asta mediocra v-a batut pe merit si nu ati avut ce sa-i faceti. Asta e singurul raspuns care trebuie dat timisorenilor. Daca ei repeta la infinit aceeasi fraza, si noi trebuie sa facem la fel. Alte argumente oricum nu conteaza, decat meciul direct.

bada_otelul
21st August 2011, 11:55
Dar sa revenim la subiectul discutiei. Sa admiram si alte reusite ale celui supranumit BT (Blestemul Timisoarei): http://www.youtube.com/watch?v=gPObbu7qTU0&feature=related
Daca nu aveti rabdare, derulati pana la minutul 5:30.:ok:

Tim
21st August 2011, 12:28
Echipa asta mediocra v-a batut pe merit si nu ati avut ce sa-i faceti. Asta e singurul raspuns care trebuie dat timisorenilor. Daca ei repeta la infinit aceeasi fraza, si noi trebuie sa facem la fel. Alte argumente oricum nu conteaza, decat meciul direct.
V-am tras-o 2-0 sec in tur de v-a sunat apa Dunarii in cap,asa ca nu tine .Hai mai bine povestiti cum se simte gunoiul de stan,e OK? Dar familia? Nu are mustrari de constiinta pentru ce a facut?


ieri de ce si-a tras portarul mana?

http://www.youtube.com/watch?v=0v7bTYUaS7g

bada_otelul
21st August 2011, 12:30
V-am tras-o 2-0 sec in tur de v-a sunat apa Dunarii in cap,asa ca nu tine .Hai mai bine povestiti cum se simte gunoiul de stan,e OK? Dar familia? Nu are mustrari de constiinta pentru ce a facut?


ieri de ce si-a tras portarul mana?

Ca sa se mire mosii onanisti! :ok:

Tim
21st August 2011, 12:34
E greu sa va mai treceti neobservate blaturile mizerabile?

Se apropie meciul cu ungurii din cluj;ce faceti ,le dati punctele inapoi?:D

bada_otelul
21st August 2011, 12:47
E greu sa va mai treceti neobservate blaturile mizerabile?

Se apropie meciul cu ungurii din cluj;ce faceti ,le dati punctele inapoi?:D

Evident. Suntem oameni de onoare, nu ca onanistii lui jabba. Gaz Metan, Branestiul...inca mai asteapta sa va tineti de cuvant:ok:

Tim
21st August 2011, 13:07
Daca ati fi oameni de onoare cum zici si v-ati achita toate datoriile nu ati face baremul.:rolleyes:

Innocens
21st August 2011, 13:21
UKAqw7ao2Qk

Timișorenii...

Câtă suferință...

NORGEMAN
21st August 2011, 13:32
Capul sus si tot inainte, potential se vede ca este. Chiar mi-a placut cum ati jucat.
Restuul comentariilor? Aceeasi pacalici, aceeasi clovni insipizi ... tineti-o tot asa who fuckin' cares.:groggy:
O sa le incidem contestatarilor gura , dupa meciurile din grupe.:ok:

Ti-o fi placut tie cum am jucat, dar mie mi-a crescut tensiunea din cauza asta :)) Ma asteptam la un joc mai frumos din partea noastra, insa jocul de pase nu s-a schimbat deloc din prima etapa pana acum. Plus de asta, trebuia sa intre cat mai repede Buga in locul lui Mutuinio ala de care numai freza e de el. Cu Buga, Kanu si Chipciu ajutati de Cristescu altfel jucam. Murcia ala alege sa il bage pe piticania aia de Domininguez care dupa 2 minute nu mai putea sa alerge. :headbang: Ma opresc aici, altfel iar ma imbolnavesc de la un amarat de meci din tara.

Tim
21st August 2011, 13:40
[YOUTUBE]

Timișorenii...

Câtă suferință...
Da,suferim ca poate nu prindem reducerea.:rolleyes:
http://www.bileteucl.ro/


Vai de mama voastra.:(

Ciprica
21st August 2011, 19:33
Multzam, bada, pt quote, altfel nu vedeam ca a uitat ala sa-si ia medicatia. Ia zi, tim, iar nu te-au strans aia suficient de bine de pat si te-ai scapat la tastatura? Din pacate medicatia puternica si caldura din spitale iti joaca feste si mai ai flashbackuri din meciurile pe care le jucati in liga 1. Ia zi-mi, ca tot aveti chef sa discutati din dubla Otelul-Timisoara? Cam de cate cartonase rosii ati fost iertati in cele doua meciuri? Iar in meciul ala in care ne-ati batut de ne-a sunat apa-n cap, cam cum se desfasura jocul daca isi lua Alexa rosu in minutul 20, cum era firesc pentru clasica lovire cu cotul? In retur ce-ati facut, v-au tremurat genunchii sau ati fost prea siguri de victorie? De altfel stiati voi ce stiati, din moment ce nu avea voie centralul sa dicteze ceva in favoarea noastra. Ati fost iertati de doua cartonase rosii si o indirecta din careu. Si tot v-am batut. Deci ciocul mic si aseaza-te frumos pe pat, ca daca te gaseste asistenta ridicat iti dubleaza doza de calmante. Hai fii cuminte si poate te lasa astia sa vezi meciul vostru de etapa viitoare, de la 11...

bgd07
22nd August 2011, 18:52
Dubios tim asta. La cum e prezent pe aici zi si noapte e clar ca alta ocupatie nu are. La modul in care continua cu frustrarile si ineptiile la adresa Otelului, intreg la mansarda nu pare. N-am mai trecut de vreo 2 luni pe aici, si el ii da inainte exact la fel, de parca timpul a stat in loc.
Unii sunt ciudati rau. N-au serviciu, n-au familie, n-au nimic mai productiv de facut decat de a posta la infinit, obsesiv, aceleasi si aceleasi prostii ridicole la orice ora din zi si din noapte?
Am mai vazut cazuri din astea, protagonistii de obicei sunt pensionati pe caz de boala psihica, avand astfel foarte mult timp liber. NU-i de ras, dar totusi, cat il mai suportam? Moderatorii dorm??
Trimiteti-l putin la plimbare pe acest maestru al off-topicului!(de-ar fi numai asta problema lui).
Iar pentru binele lui, s-ar cuveni ca cineva sa-i taie accesul la net si sa-l mai scoata din casa.

bgd07
22nd August 2011, 19:02
Incredibil cum pot sa fure astia de la Otelul! Meci de meci, fara jena! Rusineeeeeeeeee

:)) Cred ca glumesti... Doi eliminati aiurea in primul meci cu petrolul+galbene in veselie, penaltiuri neacordate la greu in meciul de la piatra-neamt, etc.
Dar se pare ca unii raman setati pe acelasi lucru, ca o placa stricata.

bgd07
22nd August 2011, 19:06
'' Ne-am asteptat, ne-am dorit aceasta victorie, nu a fost greu dar sunt bucuros pt cele 3 puncte.'' (dolarel)


Cat mama dracului costa panarama asta de echipa? Facem un credit si ii cumparam.
Asa este, trebuie sa respectam dreptul la opinie.

bgd07
22nd August 2011, 19:08
Ia uite timisorime ofticata aici :happy
Frumos meci, gol inscris rapid, dar pacat ca nu a vrut sa intre de mai multe ori.
Apararea ne da incredere multa, de altfel... singurele goluri primite au fost in prima etapa.

http://i54.tinypic.com/zkjuo9.jpg
Meciul asta chiar mi-a placut, urmeaza Dinamo.

Cand o panarama de arbitru a eliminat 2 jucatori aiurea. Cum sa nu iei gol cand joci 9 contra 11?? Dar na, atunci n-a comentat nimeni de arbitri.
Concluzia: multe panarame de oameni activeaza pe acest forum. Unii au chiar numele ingrosat. :))
Cand Otelul pierde pe baza arbitrajului nu se zice nimic, insa cand castiga toate panaramele incep sa ciripeasca.
Scuzati utilizarea excesiva a cuvantului, dar reda perfect calitatea unora! Si e un cuvant decent totusi, nu se refera la activitati facute la WC, cum face o stimabila reprezentanta a sexului frumos.

fl0o
22nd August 2011, 19:08
...

catel_latos
22nd August 2011, 20:18
Am vazut reluarea golului acum. Intr-adevar e cam ciudata reactia portarului de la Brasov.

bada_otelul
22nd August 2011, 23:08
Am vazut reluarea golului acum. Intr-adevar e cam ciudata reactia portarului de la Brasov.

Dar mai ciudate is reactiile lui Grahovac pe final, daca tot e sa privim lucrurile asa:headbang:. Parca ii invita pe brasoveni sa inscrie.
Pe reluarile Digi nu prea se vede, dar e pe youtube o filmare de la t2 unde se vede ca mingea a trecut mult peste portar. Nu avea ce sa-i faca. Iar dupa faza aia a scos o gramada de mingi foarte grele.:ok: Poate o fi jucat omul 1-0 la pariuri, desi cred ca a fost cota foarte mica:D.

NORGEMAN
22nd August 2011, 23:59
1-0 scorul clasic. :)

Portarul nostru e din scoala portugheza. N-ar trebui sa mire pe nimeni ca ia goluri de toata jena.

Ciprica
23rd August 2011, 10:12
Dar mai ciudate is reactiile lui Grahovac pe final, daca tot e sa privim lucrurile asa:headbang:. Parca ii invita pe brasoveni sa inscrie.
Pe reluarile Digi nu prea se vede, dar e pe youtube o filmare de la t2 unde se vede ca mingea a trecut mult peste portar. Nu avea ce sa-i faca. Iar dupa faza aia a scos o gramada de mingi foarte grele.:ok: Poate o fi jucat omul 1-0 la pariuri, desi cred ca a fost cota foarte mica:D.

Da, in cazul asta clar isi lua golul imediat la inceputul meciului, ca sa stea cu morcovul pana la final sa nu mai ia vreo boaba. Dar e si vina noastra ca ne uitam in gura tuturor bolnavilor. Oricum ar trebui sa se numeasca BOLI Timisoara, ca prea sufera...

Doctor_Satan
23rd August 2011, 10:22
Da,suferim ca poate nu prindem reducerea.:rolleyes:
http://www.bileteucl.ro/


Vai de mama voastra.:(

Tu nu vezi ca scrii numai pe langa subiect?
Bine ca Vadim are nevoie de postari cat mai multe, ca altfel nu pricep cum de accepta atatea aberatii.

Doctor_Satan
23rd August 2011, 10:29
'' Ne-am asteptat, ne-am dorit aceasta victorie, nu a fost greu dar sunt bucuros pt cele 3 puncte.'' (dolarel)


Cat mama dracului costa panarama asta de echipa? Facem un credit si ii cumparam.

Lipsa ta de bun simt n-are limite. Provoci, jignesti alti utilizatori numindu-i penibili, apoi sanctionezi ca te jignesc si mai esti si indignata.
Daca asta-i comportament de moderator, atunci ar trebui sa dati liber la injuraturi utilizatorilor, pentru a fi echitabil.
Voi ar trebui sa fiti un exemplu si totusi provocati si jingiti pentru a avea ce sanctiona, ca va bucura nespus, ca va face sa va simtiti importanti.

Ti-as raspunde la provocare, dar tu abia astepti asta, sa mai ai ce sanctiona. Patetic!