PDA

View Full Version : Luxemburg - Romania 0-2



Pages : [1] 2

Marius
3rd August 2011, 10:56
Se joaca in Luxemburg, pe 2 septembrie la ora 20.30.

aLLiin
3rd August 2011, 13:06
Castigam fara emotii de data asta.

LucioCodinho
3rd August 2011, 15:31
poll? :)))

aLLiin
3rd August 2011, 15:51
Probabil ca a uitat...dar il poate face oricand...desi, ar fi voturi doar la misto.

Grinco
3rd August 2011, 16:15
Meci echilibrat intre doua echipe de tot rahatul. Macar aia au o scuza:D

Lordul
3rd August 2011, 16:49
batem ...daca nu pe astia atunci pe cine ?

Saburo
3rd August 2011, 18:16
Avand in vedere ca in tur "amaratii" astia ne-au condus cu 1-0...dar noroc cu Mutu ca altfel faceam egal :evil: acum poate reusim si noi sa batem la limita.
E mai bine sa nu iroseasca ai nostri golurile ca peste cateva zile vine meciul cu Franta :)) si avand in vedere ca o sa fie inaugurat atunci noul stadion national singurii care vor da goluri vor fi francezii.
Asa ca macar daca batem pe Luxemburg suntem siguri ca locul 5 e al nostru :happy si ca am batut si noi o echipa clar in faza grupelor.
Cat despre celelalte echipe...Franta nu sta la discutii cu noi si poate cum necum prindem si noi locul 4...deja daca luam locul 3 suntem cei mai buni.
Acum sa speram ca Piturca nu pune la pariuri pe Luxemburg...ca ar fi in stare :evil: asa ca daca e sa facem egal cu ei e clar ca Piturca are de castigat...barbugiul STRIKES AGAIN :D

ror2
10th August 2011, 03:34
Sper sa facem un 1-0.:D

YoNuTzz
11th August 2011, 00:39
batem ...daca nu pe astia atunci pe cine ?

nu stiu...e greu...luxemburg e mult peste san marino...
poate reusim totusi in 1-0 sau 2-1...

ask
11th August 2011, 07:48
Am belit-o!!!! Pierdem puncte aici!:happy

Ciprica
11th August 2011, 11:42
Meci de 1X. Impiedicatii astia marcheaza doar prin cluburi nu vad cum am putea scoate ceva din meciul asta. Asa ca sper sa tinem de rezultat si sa ne intoarcem in tara cu un 0-0 onorabil

newcool
11th August 2011, 14:05
Meci foarte greu
Mizez pe generatia noastra "de exceptie" si prevad prima infrangere cu Luxemburgul din istoria fotbalului romanesc.

Shinnok
11th August 2011, 14:09
0-0, daca nu a iesit "egalul muncit" cu San Marino, iese cu astia :D

Aurel.D
11th August 2011, 16:04
De-acum, asta este derbi! Atenție mare, tricolori!

Lordul
11th August 2011, 16:15
meci greu de tot.....

Luxemburgul devine o echipa buna.....

sper sa scoatem un egal....

krokobaursolzos
11th August 2011, 16:15
Avand in vedere ca in tur "amaratii" astia ne-au condus cu 1-0...dar noroc cu Mutu ca altfel faceam egal :evil: acum poate reusim si noi sa batem la limita.
....:D

S-a gatat "norocul" ...

ask
11th August 2011, 16:36
Cât optimism!:happy

Eu cred că de fac eu o națională cu jucători care n-au fost la lot acum îi rup pe ăștia de-au caftit San Marino! De fapt nu doar cred, sunt convins!

krokobaursolzos
11th August 2011, 18:29
batem ...daca nu pe astia atunci pe cine ?

... pe San Marino, dar greu-greu :D

Denis
18th August 2011, 14:43
... pe San Marino, dar greu-greu :D

Macar nu mai jucam cu jucatori din B. Sunt curios pe cine va convoca din tara acum.

White Shadow
18th August 2011, 16:40
Un meci extrem de greu, sper totusi sa scoatem un egal.

Cneazul
27th August 2011, 12:03
Cu Pancone varf de lance nu mi`e frica de nimeni...nici macar de Luxemburg :D

delaoltenia
27th August 2011, 12:05
Avand in vedere faptul ca am ajuns ciuca batailor in Europa,nu cred ca putem scoate mai mult de un punct.
Punct! :D

Cneazul
27th August 2011, 13:17
ne salveaza pancone pe final, stai relax :)

abysum
28th August 2011, 10:46
Ii dezmembram, 1-0 le dam gol din penalti in minutul 90

reddacy
28th August 2011, 14:05
Parca vad un under.....sunt curios sa vad si lotul convocat,potential este dar depinde mult si de Piturca...

Taquito
28th August 2011, 21:30
in aceeasi zi se joaca Belarus - Bosnia si Albania - Franta

LucioCodinho
29th August 2011, 00:17
Ciprian Anton TĂTĂRUȘANU (FC Steaua București), Silviu LUNG (FC Astra Ploiești) și Costel Fane PANTILIMON (Manchester City FC) - portari

Ionuț Cristian SĂPUNARU (FC Porto), Alexandru MĂȚEL (FC Astra Ploiești), George Daniel GALAMAZ (FC Steaua București), Vlad Iulian CHIRICHEȘ (CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu), Nicolai Dorin GOIAN (Glasgow Rangers FC), Ștefan RADU (SS Lazio), Răzvan Dincă RAȚ (FC Shakhtar Donetsk) și Iasmin LATOVLEVICI (FC Steaua București) - fundași

Gabriel Andrei TORJE (FC Dinamo București), Bănel NICOLIȚĂ (FC Steaua București), Răzvan COCIȘ (FC Rostov), Costin LAZĂR (PAOK Salonic), Alexandru BOURCEANU (FC Steaua București), Ovidiu PETRE (Modena Calcio), Cristian TĂNASE (FC Steaua București) și Ovidiu HEREA (FC Rapid București) - mijlocași

Gheorghe BUCUR (Kuban Krasnodar), Ianis Alin ZICU (TSKA Sofia), Ciprian Andrei MARICA (FC Schalke 04) și Bogdan STANCU (Orduspor Kulubu) - atacanți


sa-mi spuna si mie cineva va rog un motiv pentru care sanmartean lipseste :mad: :headbang:

newcool
29th August 2011, 00:26
sa-mi spuna si mie cineva va rog un motiv pentru care sanmartean lipseste :mad: :headbang:
Unu' si bun: e pizdurca selectioner, d-aia...:jerk:
Las' ca-i Cocis:headbang:

Cipri
29th August 2011, 00:42
Construim viitorul nationalei cu Ov. Petre , Cocis si Bucur . :ok:

Freek
29th August 2011, 00:49
sa-mi spuna si mie cineva va rog un motiv pentru care sanmartean lipseste :mad: :headbang:

http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/adrian-porumboiu-sinmartean-are-contractura-257090.html
http://www.skyscrapercity.com/images/smilies/nixweiss.gif

Si mai citisem azi sau ieri ca parca si Goian s-a rupt...

Cneazul
29th August 2011, 07:15
Unu' si bun: e pizdurca selectioner, d-aia...:jerk:
Las' ca-i Cocis:headbang:

ii o mizerie piturca

Construim viitorul nationalei cu Ov. Petre , Cocis si Bucur . :ok:

las ca bucur e bun. tot golgheter era si nu l`a chemat niciodata.Nici cand dadea 20 de goluri in liga 1 nu era selectionat.
Dar cum sa nu ii iei pe sanmartean si roman?

El Pistolero
29th August 2011, 09:00
Pana la urma nici Pancu nu a fost convocat?

LucioCodinho
29th August 2011, 11:13
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/adrian-porumboiu-sinmartean-are-contractura-257090.html
http://www.skyscrapercity.com/images/smilies/nixweiss.gif

Si mai citisem azi sau ieri ca parca si Goian s-a rupt...

O explicatie pentru faptul ca Piturca l-a ignorat pe Lucian Sanmartean ar putea fi si accidentarea mijlocasului din prima repriza a meciului de sambata de la Brasov. Cu toate astea, Dorin Goian a fost convocat, chiar daca si-a fracturat un deget la ultimul meci al lui Glasgow Rangers.
banuiesc ca la conferinta de presa o sa fie intrebat :confused:

grande
29th August 2011, 11:42
vine cineva sa vada meciul ? daca da ,puteti sa ma contactati :ok:

Numero Dieci
29th August 2011, 12:55
vine cineva sa vada meciul ? daca da ,puteti sa ma contactati :ok:

Da,eu vreau sa-l vad.

Imi dai voie?

rhadookoo5
29th August 2011, 12:56
In legatura cu Sanmartean, Piturca a vorbit personal cu jucatorul, iar acesta i-a confirmat ca accidentarea este serioasa si nu va putea juca.

thunder91
29th August 2011, 13:04
"Luxemburg este o echipa extrem de periculoasa.Ne asteapta un meci extrem de dificil, sper sa trecem cu bine. Ar trebui sa ne temem foarte tare de Luxemburg"

Hai da-o in bipu' masii de treaba. Daca intri pe teren cu tarsa in cur la meciul cu Luxemburg, ce sa mai zicem de Franta. Declaram forfait?

Freek
29th August 2011, 14:32
"Luxemburg este o echipa extrem de periculoasa.Ne asteapta un meci extrem de dificil, sper sa trecem cu bine. Ar trebui sa ne temem foarte tare de Luxemburg"

Hai da-o in bipu' masii de treaba. Daca intri pe teren cu tarsa in cur la meciul cu Luxemburg, ce sa mai zicem de Franta. Declaram forfait?
Am vrut sa rad, dar mi-a curs o lacrima :(.
Daca facem egal cu astia jur ca nu ma mai uit la echipa nationala nici cand om fi calificati la un turneu final...

Parerea mea: 0-4
Or sa vrea sa demonstreze...nu stiu, sa demonstreze ca sunt fotbalisti?

superchumbo
29th August 2011, 14:43
prafuitul era bun in meciul asta, cu ciurucurile intodeauna a fost zmeu

Numero Dieci
29th August 2011, 17:24
Batem chinuit,un 1-0 asa pe final.

Poate chiar egal.

Cipri
29th August 2011, 19:56
ii o mizerie piturca


las ca bucur e bun. tot golgheter era si nu l`a chemat niciodata.Nici cand dadea 20 de goluri in liga 1 nu era selectionat.
Dar cum sa nu ii iei pe sanmartean si roman?
Bucur n-are ce sa caute la nationala . Era/e bun la echipele de club dar la nationala nu poate sa faca fata dovada si doar cele 4 goluri inscrise in 21 de meciuri ( 3 dintre ele cu Armenia & Feroe ) . Trebuie promovati alti jucatori gen Tucudean , M. Costea .

SwedishMafia
29th August 2011, 19:59
moti la natioanala.asta spune multe despre valoarea nationalei:))

delaparis
29th August 2011, 20:07
Goian are probleme?

Celso
29th August 2011, 20:09
altu care?

piȚURCĂ iar a cam gresit selectia ..in atac era nevoie de Marius Niculae. Nu am nimic cu Stancu, dar avem nevoie de jucatori cu meciuri in picioare, jocuri oficiale ...Niculae trece printr+o forma buna si sunt sigur ca era de ajutor nationalei

sun
29th August 2011, 20:33
cum de nu are poll threadul asta ???? :o:

Batem cu 1-0 in repriza a doua. :D

gamesblog
30th August 2011, 11:22
se pare ca avem un infractor printre noi...spion de la luxemburg:)):))....CINE TINE CU LUX.?:P:))

Taquito
30th August 2011, 12:47
selecția facuta pe interese financiare: http://www.gsp.ro/fotbal/nationala/ce-coincidenta-astra-a-trimis-3-oameni-la-lot-dupa-ce-i-a-legitimat-pe-gaman-si-barboianu-257611.html

Lordul
30th August 2011, 13:54
Sanmartean e accidentat....

Numero Dieci
30th August 2011, 15:55
selecția facuta pe interese financiare: http://www.gsp.ro/fotbal/nationala/ce-coincidenta-astra-a-trimis-3-oameni-la-lot-dupa-ce-i-a-legitimat-pe-gaman-si-barboianu-257611.html

Nu stiu daca ce scrie in articol e adevarat dar Lung jr. este unul dintre cei mai buni portari ai nostri(parerea mea cel mai bun) si merita foarte clar convocarea iar Matel nici el nu este rau.

Cipri
30th August 2011, 16:18
selecția facuta pe interese financiare: http://www.gsp.ro/fotbal/nationala/ce-coincidenta-astra-a-trimis-3-oameni-la-lot-dupa-ce-i-a-legitimat-pe-gaman-si-barboianu-257611.html
Comentariul cu cele mai multe voturi spune totul ( unul cat se poate de adevarat ) .

Razvan ce a facut la Nationala ? Si-a racolat jucatori de la celelalte echipe stiind ca va pleca la Rapid.Asta face si Piturca isi urmareste interesul propriu,banul....Si ne mai miram ca am ajuns pe 53 in lume

Tim
30th August 2011, 16:43
Sustin neconditionat nationala..............................Luxemburgul ui.:D

Doctor_Satan
30th August 2011, 17:50
Nu stiu daca a mai fost mentionata aici, dar declaratia lui Ovidiu Petre spune totul despre nivelul la care am ajuns:


Ovidiu Petre: "Luxemburg e o nuca tare, va fi greu de batut"

mach
30th August 2011, 19:45
Lucian Sanmartean nu merita sa joace ptr o nationala a Romaniei antrenata de-un barbugiu asa cum o nationala a Romaniei antrenata de acelasi barbugiu nu-l merita pe Lucian Sanmartean. Bag pla-n Piti si-n tactica elaborata pe care-o gandeste inaintea meciului cu puternica echipa a Luxemburgului. Traiasca Federatia Romana de Fotbal care-a avut placuta inspiratia de a-l "tranti" pe Piturca antrenor. Long live Becali brothers pisa-m-as pe ei.:yes:

Bobi Cearton
30th August 2011, 20:27
Piturca procedeaza la fel ca Razvan, convoaca jucatori in f de interesele lui. Pancu e in forma, merita chemat.

Gabriel28
31st August 2011, 04:28
Sa fim seriosi, mizez pe cel putin un 2-0 sec pentru Romania.

Joker
31st August 2011, 09:45
Sa fim seriosi, mizez pe cel putin un 2-0 sec pentru Romania.
putin 2-0 as crede ca vom zdrivi Luxemburgul cu cel putin 3-0 mai ales daca acum a revenit Mutu:yes:

superchumbo
31st August 2011, 11:24
Pancu, Ilyes, da, tineti babetele in echipa astfel incat juniorii sa joace pentru alte tari.

Joker
31st August 2011, 12:35
Pancu,Ilyes sunt prafi ce cauta prostii asytia la nationala?Tucudean vad ca joaca bine si nu la luat nimeni

Celso
31st August 2011, 16:12
Stefan Radu a parasit cantonamentul... nu poate fi refacut pt meciurile nationalei ...e criminal baiatu' asta :))

Lordul
31st August 2011, 16:29
pai a revenit Mutu ?

dardar_3
31st August 2011, 17:07
Stefan Radu a parasit cantonamentul... nu poate fi refacut pt meciurile nationalei ...e criminal baiatu' asta :))

Vineri e derby pe San Siro! :yes:

De Marti pana Vineri sunt cam putin zile sa te plimbi cu avionu Bucuresti - Treviso - Milano, sa bei, sa mananci, sa dormi si sa mai faci si cate un antrenament. Sansele de calificare sunt aproape nule, asa ca merge o accidentare de fix 10 zile. :D

Cneazul
31st August 2011, 17:18
Piturca procedeaza la fel ca Razvan, convoaca jucatori in f de interesele lui. Pancu e in forma, merita chemat.

:yes:

Pancu, Ilyes, da, tineti babetele in echipa astfel incat juniorii sa joace pentru alte tari.

mai las`o naibii intinerire. Asta e problema noastra. Toti vreti intinerire da nu stiti ce inseamna asta. Uita`te la united cum au jucat cu scholes, giggs, roy keane, van der saar si altii, pe langa pusti de 18-19 ani. acelasi lucru la barca, real, juve, etc.
Intinerire nu inseamna sa schimbi tot. Degeaba chemi 20 de mucosi daca nu au jucatori cu experienta langa ei. Si ce ii cu magaria asta de varsta? Pai daca ai unu de 35 de ani care da 40 de goluri pe sezon si unu de 17 care da doua goluri il chemi pe ala de 17? La nationala trebuie sa joace CEI MAI IN FORMA JUCATORI nu cei mai tineri. Daca are 17, 26 sau 35 de ani nu conteaza. care e in forma trebuie convocat. doar asa ai rezultate

Pancu,Ilyes sunt prafi ce cauta prostii asytia la nationala?Tucudean vad ca joaca bine si nu la luat nimeni

ce sa faci si cu tucudean? Cu aerele lui de vedeta si nici nu stie lovi mingea. daca era fotbalist dadea gol semi-profesionistilor de la Vorskla

Celso
31st August 2011, 19:34
ce sa faci si cu tucudean? Cu aerele lui de vedeta si nici nu stie lovi mingea. daca era fotbalist dadea gol semi-profesionistilor de la Vorskla

a dat gol cu Vorskla:D ...oricum nu are ce cauta la nationala

Joker
1st September 2011, 09:05
a dat gol cu Vorskla:D ...oricum nu are ce cauta la nationala
oricum nici in meciul precedent Nicolita si Gardos nu aveau ce cauta la Nationala in special Gardosa care nu e titular la Steaua si il ia prostul de Piturca la Nationala :))

Bobi Cearton
1st September 2011, 09:41
Radu Stefan s-a accidendat din nou, tocmai inaintea unui meci cu Franta. nu-i e dat sa joace in echipa Romaniei, cred ca are cununiile cu Nationala legate.:D

Ferko
1st September 2011, 09:58
Cred ca de data asta castigam si noi fara emotii prea mari.

ichigo
1st September 2011, 10:05
nu stiu ce sa zid daca vom castiga sau nu, mai ales ca transmite meciul protv-ul. :evil: si, culmea, tot timpul cand protv-ul transmite meciurile echipei nationale din deplasare nu am castigat. :o: :D

Bobi Cearton
1st September 2011, 10:09
Pro TV se prinde in toata Romania, Digi are alta arie...:D

Cneazul
1st September 2011, 16:33
daca cumpara si meciurile nationalei, dau foc sediului digi!
djoko, nici gardos sau banel nu ar avea ce cauta la nationala :)

TheIceMan
1st September 2011, 16:38
0-8 la pauza...

grande
1st September 2011, 18:17
Am bilete pentru meci ,ne vedem la stadion !

http://img846.imageshack.us/img846/4623/img0498p.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/846/img0498p.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Bobi Cearton
1st September 2011, 18:45
la emisunile de specialitate cea mai importanta tema dezbatuta o reprezinta alegerea capitanului de echipa:mad:. pista falsa, timp pierdut. nu tu sistem de joc, pregatire tactica, pregatire fizica, etc. primele imagini din Luxemburg pe cine credeti ca au avut in prim plan? pe Sandu si Dragomir...:jerk:

M.I.B.
1st September 2011, 20:50
Romania bate fara probleme cu 2-0 hai 3-0,minim.Ce iese peste 3-0 este ciubuc si reclama la jucator :D

Numero Dieci
1st September 2011, 23:01
Am bilete pentru meci ,ne vedem la stadion !

http://img846.imageshack.us/img846/4623/img0498p.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/846/img0498p.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Falsificate de fostul iuby a lu Natalia Mateut.

Nu te crede nimeni.

Freek
1st September 2011, 23:06
50 de euro.O duceti bine :))

delaparis
2nd September 2011, 00:07
Deci ???
La ce diferenta ii batem pe astia?
Piturca "e speriat" si vrea o victorie la 1-0. Bun, daca ti-e frica de Luxemburg nu inteleg ce sa cauti la turnee finale.

Bai Piti, nu asa iti motivezi jucatorii. Esti incepator?
Trebuie declarat "astept o victorie la 7 goluri diferenta cel putin". Trebuie pusa presiune pe jucatori si in caz ca nu reactioneaza pozitiv atunci schimbi, schimbi, schimbi. Parca era vorba de constructie si cautare de noi talente. :cool:

Sau, daca ma gandesc bine, probabil ca un rezultat slab cu Lux este fatal pt postul sau?
Cu Franta e normal sa pierzi dar cu astia esti mazilit.


mda :mda:

Shinnok
2nd September 2011, 00:28
am visat ca bat ai nostri cu 2-1 :D
dar chestia e ca nu vazusem niciun meci, citisem doar titlul topicului, unde scria "Luxemburg - Romania unu la doi, manca-ti-ash!"
ca e unu pe doi, deci am dat 0,5 goluri si si-au dat aia 1,5 autogoluri :D
pre(ce)putzarati? :D

lukas7575
2nd September 2011, 09:36
Multi uita in ce hal i -am batut pe bosniaci e adevarat cu cativa jucatori in plus fata de cei de acum ....... (cu mutu, tamas, muresan si sanmartean nu aveam nici o emotie cu franta ) dar si asa pronosticu meu e:

ROMANIA - LUXEMBURG 5-0 vor marca marica 2, torje 1, tanase 1 si zicu 1

ROMANIA - FRANTA 2-1 ZICU 1 si STANCU 1 - malouda pt francezi ....

Daca nu sut mama omida sa imi ziceti voi mie ...........mi-e mai frica sa nu bata BOSNIA BELARUSU in ambele manse sau invers ca atunci adio calificare .........ideal e ca un meci dintre ele sau chiar ambele sa se termine egal ...... apoi batem belarusu in meci direct si locu 2 e al nostru ....

Tim
2nd September 2011, 10:19
Pariez ca marcheaza Luxemburg, e super cota.:D

Bobi Cearton
2nd September 2011, 10:22
jucam cu Cheriches, Matzel, Matei...:confused:ilustrii necunoscuti.

Tim
2nd September 2011, 10:37
jucam cu Cheriches, Matzel, Matei...:confused:ilustrii necunoscuti.E o tactica, ca sa-i zapacim complet pe burghezii luxosi.:D

HacKer
2nd September 2011, 13:13
Daca Romania bate pe Luxembourg , Belarus si Albania (cu Franta facem 0 puncte ) eu zic ca suntem calificati asta daca ne ajuta un pic Belarus si Franta sa-i ia Bosniei 4 puncte . Sunt un pic prea optimist cum sa bata Romania in 3 meciuri din 4 :))) .

Numero Dieci
2nd September 2011, 13:14
jucam cu Cheriches, Matzel, Matei...:confused:ilustrii necunoscuti.

Problema nu e ca sunt necunoscuti ci ca nu sunt buni.

Lordul
2nd September 2011, 15:44
Matei e accidentat ....

vom bate chinuit...dar Piti va zice ca e o victorie imensa

keluba
2nd September 2011, 16:04
chiar is curios ce fotbal de 2 lei o sa ne arate romanacii...

TheIceMan
2nd September 2011, 16:16
jucam cu Cheriches, Matzel, Matei...:confused:ilustrii necunoscuti.

Ce varsta au?

Bobi Cearton
2nd September 2011, 16:30
Ce varsta au?

65, toti 3:D

TheIceMan
2nd September 2011, 16:34
pai atunci se explica, dumneavoastra n-ati citi ziarele? echipa antionala e in reconstructie, numai jucatori tineri de viitor (comision) sunt chemati

Regele Fotbal
2nd September 2011, 16:44
Luxemburg: de la Braun la Gillet
Cel mai celebru jucător produs de fotbalul luxemburghez este atacantul Nico Braun. Născut la 26 octombrie 1950, el a evoluat între 1971 și 1973, timp de două sezoane, în Bundesliga, la Schalke 04. Dacă în primul an (când echipa a cucerit Cupa Germaniei de Vest) a jucat doar în 12 meciuri (marcând 4 goluri), în al doilea a fost folosit în 23 partide, înscriind de 10 ori!

Cele mai recente vedete, remarcați în ultimii ani, sunt fundașul Jeff Strasser, născut la 5 octombrie 1974, care a evoluat la Metz, Kaiserslautern, Borussia Mönchengladbach, Strasbourg și Grasshopper, și portarul Stephane Gillet, fost la PSG, în cartea sa de vizită figurând și Standard Liege. Tot la Standard Liege s-a remarcat, în anii ’80 și ’90, mijlocașul Guy Hellers.
http://www.regelefotbal.ro/mondial/luxemburg-de-la-braun-la-gillet-2

keluba
2nd September 2011, 17:12
vreau sa luam bataie :evil: ioi, da vreau :D

TheIceMan
2nd September 2011, 17:23
Nu ca as vrea, dar e foarte probabil sa se intample asa.

:bere:

Aurel.D
2nd September 2011, 17:24
O sa ne chinuim ca toti dracii cu astia, Luxemburg este doar cu putin sub Romania ca valoare. Vai de capul nostru...

nayram
2nd September 2011, 17:59
Cu aia mici m-am lamurit:D. Sa ii vedem si pe ai' lui piti ce bucurie ne fac diseara

YoNuTzz
2nd September 2011, 18:10
hai cu 0-0 ! :D

eventHorizon
2nd September 2011, 19:00
Meritati sa fiti schingiuiti pentru lipsa voastra de patriotism.:rosu:
Trebuie sa fim alaturi de nationala in clipele astea grele! Doar ati auzit si voi ca e meci greu diseara cu bucatarii aia rai.
Si totusi, jucam in deplasare si aia sunt mai buni ca noi :D
Luxembourg - Romania 1-0 :rasc:

Hingherul
2nd September 2011, 19:28
pitzdi se gandeste sa readuca muta si betiva la nationala in caz ca ne calificam.
hai sictir si hai Luxemburg daca-i pe asa!

TaciAcolo
2nd September 2011, 19:32
batem lejer

newcool
2nd September 2011, 19:42
Toata lumea(inclusiv eu) vorbim de o infrangere a noastra azi, da'n poll zicem altceva. :happy
Deh impartiali ca romanu':D:rolleyes:

Hingherul
2nd September 2011, 19:46
hai ca m-ai facut sa verific. credeam ca am votat Romania :D

Kainsashiki
2nd September 2011, 19:48
http://www.onlinesport.ro/uploads/modules/news2/78627/capture2.jpg

:happy

Freek
2nd September 2011, 19:52
Hai ca mai e putin...
O mai zic odata 0-4 (0-1)

Celso
2nd September 2011, 19:52
Sunt muci si astia de la uefa:)).

Bobi Cearton
2nd September 2011, 19:53
pariez 1 euro ca imnul Romaniei cantat la inceputului meciului va fi 3 culori cunosc pe lume.

newcool
2nd September 2011, 20:24
http://www.kamikazeonline.ro/2011/09/romania-luxemburg-live-message-text/

Tare asta:D

Cneazul
2nd September 2011, 20:28
iar au sarit peste imnuri! Transmisie de rahat
macar bine ca ii rat capitan. Marica a jucat 21 de minute in tot anul 2011! Nu stiu de ce e selectionat

Lordul
2nd September 2011, 20:29
mai este un atacant tanar luxemburghez...poate Mora nu mai stiu exact care joaca/a jucat in Elvetia

keluba
2nd September 2011, 20:29
@newcool: astia-s o parte din cei care au demisionat de la academia catavencu, nu?

oare ne ajuta rusnacu daca vedea ca nu prea merge altcumva treaba? :D

newcool
2nd September 2011, 20:31
Matzel titular???:o::groggy:

newcool
2nd September 2011, 20:31
@newcool: astia-s o parte din cei care au demisionat de la academia catavencu, nu?
Exact.:yes:

Hingherul
2nd September 2011, 20:33
hai ca am inceput bine. aparaaaa Tatarusanuuuuu!
vai mortii lor.

Celso
2nd September 2011, 20:34
hop asa:)) ne-au luat tare astia:)):D

iar jucam piȚURCA!!!

thunder91
2nd September 2011, 20:35
Rezistam eroic!!!:o:

keluba
2nd September 2011, 20:35
:happy:happy:happy vai de P U L A noastra :happy:happy

Hingherul
2nd September 2011, 20:35
ne dau astia patrula daca se supara putin.

tu26dor
2nd September 2011, 20:35
... si meciul incepe cu "Apara Tatarusanu"... apoi inca o ocazie mare pt Luxemburg!

Celso
2nd September 2011, 20:37
iauzi la Mironica ..selectionezul:cry:

thunder91
2nd September 2011, 20:37
Daca juca Marica mai mult de 15 minute anul asta intr-un meci oficial poate ar fi marcat la faza aia.

keluba
2nd September 2011, 20:39
:)) cred ca-s mai multi romanaci in tribune

EonLockz
2nd September 2011, 20:44
Daca pierdem o baga Piti p-aia cu "au fost mai curajoși":happy

tu26dor
2nd September 2011, 20:45
inca rezistam... e clar, facem un meci mare chiar daca vom pierde azi:happy

thunder91
2nd September 2011, 20:45
A avut dreptate Piturca. Periculosi rau amatorii astia. Cocis inca nu stie ce naiba cauta la nationala asa ca sta mai ascuns, e timid.

keluba
2nd September 2011, 20:45
pitiii!!! ia mai consulta tu zarurile alea!! :))

Cipri
2nd September 2011, 20:45
Piti i-a vandut pe Barboianu&Gaman la Astra si acum l-a luat pe Matel de acolo ...

Cocis era clientul lui fidel inca din mandatul precedent , si el e rezerva in Rusia . :|

Celso
2nd September 2011, 20:48
Nici cu astia nu tinem mingea jos, vai de curu nostru. Piei Satana:D!

newcool
2nd September 2011, 20:49
Bah asa comenteaza astia de parca jucam cel putin cu Anglia...:P

TaciAcolo
2nd September 2011, 20:49
ne-au luat tare astia. au 2-3 oameni permanent in fata... meci greu

nayram
2nd September 2011, 20:50
galben ciprian tatarusanu:)). Bine ca nu a luat contra

Tim
2nd September 2011, 20:50
Urmariti-l pe Forje ce aere de vedeta ratata etaleaza.

newcool
2nd September 2011, 20:52
nici n-o vazut-o Tatarusanu' pe asta:groggy:

Hingherul
2nd September 2011, 20:53
deci luxemburghejii porneste favoriti :D

TheIceMan
2nd September 2011, 20:53
hai ca am inceput bine. aparaaaa Tatarusanuuuuu!
vai mortii lor.

Nu stiu despre tine, dar eu deseara am sa vad un meci mai tare: Canada vs. Saint Lucia :)

Kainsashiki
2nd September 2011, 20:55
oh canada...

Hingherul
2nd September 2011, 20:55
la mine a venit unu sa imi umple frigiderul cu freon si mai distractiv e sa ma uit la el decat la meci :)

thunder91
2nd September 2011, 20:56
Acum pe bune....Ratatii astia is reali? Cum cucul de la sapca sa joci asa prost cu niste nimeni in drum. In anii trecuti astia pana acum nu reuseau sa treaca cu un om de mijlocul terenului, ce sa mai vorbim de ocazii. Eu ma apuc sa tin cu ailalti. A venit Piturca sa revolutioneze nationala. Cum a plecat asa s-a si intors, adica cu un joc la fel de prost.

Celso
2nd September 2011, 20:57
la mine a venit unu sa imi umple frigiderul cu freon si mai distractiv e sa ma uit la el decat la meci :)

am crezut ca ti`l umple cu altceva:D

Hingherul
2nd September 2011, 20:57
nu are motive. e stelist :D

SORENSEN
2nd September 2011, 20:58
de multa vreme nu am mai scris in zona asta ...dar nu pot sa nu scriu , dupa doua meciuri cu san marino si luxemburg, ca acesti indivizi sunt penibili .

TheIceMan
2nd September 2011, 20:59
oh canada...
Adevarul e ca e superb sa poti merge la meciurile in deplasare, (grupa grea fraticule :) ): Puerto Rico, Saint Lucia & Saint Kitts and Nevis -- turism in toata regula :))

Revenind, la hariciumbele si oile noastre: in ce minut luam primul gol???

Bobi Cearton
2nd September 2011, 20:59
Tanase e praf.

newcool
2nd September 2011, 21:01
Matzel titular???:o::groggy:
Mai io imi cer scuze la Matzel asta..E al mai bun dintre haraciumbele noastre:D

keluba
2nd September 2011, 21:02
Mai io imi cer scuze la Matzel asta..E al mai bun dintre haraciumbele noastre:D

:yes:

Celso
2nd September 2011, 21:03
Lazare...ridica-te si pleaca:D

BBB
2nd September 2011, 21:04
*****, Banel nu e titular. Cum sa castigi un meci greu contra Luxemburgului cand nu joaca BANEL, acest Luis Figo tuciuriu? :))

Taquito
2nd September 2011, 21:04
Bosnia a dat 2 bucăți in Belarus. daca nu batem Franta, s-a dus calificarea

cristy1110
2nd September 2011, 21:04
ce dreaq...nu reusim sa dam gol la astia si este minutul 35...am dat gol ...uraaaaaa

tu26dor
2nd September 2011, 21:04
Gol Romania. In sfarsit!

Bobi Cearton
2nd September 2011, 21:05
forza Matzel!!!!!!!!!:)

thunder91
2nd September 2011, 21:05
Incredibil!!! Nu pot sa cred. Aveam nevoie de Matel sa urce in atac.

Hingherul
2nd September 2011, 21:05
gooooooool, am rupt camasa de pe mine, in cartier sunt focuri de artificii.... goooooooooool
cum ziceam, vai de mama lor.

newcool
2nd September 2011, 21:06
Mai io imi cer scuze la Matzel asta..E al mai bun dintre haraciumbele noastre:D
Io ce v-am zis.:D
Centrare perfecta:yes:

El Pistolero
2nd September 2011, 21:06
Ii spulberam acum. :D

rhadookoo5
2nd September 2011, 21:06
Acum, FOCUL LA EI!!! :D

Celso
2nd September 2011, 21:06
Bosnia a dat 2 bucăți in Belarus. daca nu batem Franta, s-a dus calificarea

tu chiar ai sperante la calificare?:happy:D

TheIceMan
2nd September 2011, 21:06
Silence!!! I Kill you!

BBB
2nd September 2011, 21:07
gooooooool, am rupt camasa de pe mine, in cartier sunt focuri de artificii.... goooooooooool
cum ziceam, vai de mama lor.

Iesim in centru dupa meci sa ne urcam pe Maybach? :))

telespectatorul
2nd September 2011, 21:07
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL Dumnezeu e roman in seara asta!!!

Hingherul
2nd September 2011, 21:07
pfff, in seara asta planeta respira fotbal
hai ai lu` pizdi!!!

tu26dor
2nd September 2011, 21:08
gooooooool, am rupt camasa de pe mine, in cartier sunt focuri de artificii.... goooooooooool
cum ziceam, vai de mama lor.

Bine asa! Toata tara petrece:happy

nayram
2nd September 2011, 21:08
franta tremura! Romania e de neoprit

Hingherul
2nd September 2011, 21:09
bine ca nu s-a emotionat ala de baga freon ca cine stie pe unde mi-l baga :D

TheIceMan
2nd September 2011, 21:09
Deci gol Torje. Ei, iata ca meciul de adio de la Dinamo se contureaza cu o victorie...

Celso
2nd September 2011, 21:09
interventie excelenta din partea lui Tatarusanu ...lol ...fmm Mironica

TeBat
2nd September 2011, 21:09
Zeița Fortuna ne-a surâs din nou! Se anunță manifestări ale beatitudinii în stradă!

Am plecat să mă îmbăt.

Hingherul
2nd September 2011, 21:11
deci 1-0 la ei acasa. doamne de-am putea rezista si sa pastram scorul asta.......
mironica zice ca suntem pe locul 4 cu asa mandrie de zici ca suntem pe 1 pana la finalul calificarilor :)

koko88
2nd September 2011, 21:12
greu mai poate fi prinsa bosnia in grupa asta.

si cu o victorie cu franta sansele raman destul de mici tinand cont bosnia au un program mai lejer

telespectatorul
2nd September 2011, 21:12
fmm Mironica

subscriu.

SORENSEN
2nd September 2011, 21:12
dupa Belarus - Bosnia 0-2 ..sansele noastre au scazut drastic... nu vorbesc de jocul nosru... ca nu incape discutie --adica zero sanse...
Matematic sanse vor mai fi desi scad acum dupa meciul de la minsk..dar practic se anuleaza dupa meciul din Luxemburg

Hingherul
2nd September 2011, 21:14
suntem aproape sa trecem de ce era mai greu.
sa fina Franta /hello/hello/hello ... daca are tupeu :D

Cipri
2nd September 2011, 21:15
Torjinhooooooooooooooooo :D :D :D

Cel mai bun jucator roman din 2011 .

2-0

El Pistolero
2nd September 2011, 21:16
Torjinhoooooooooooo...:happy

Hingherul
2nd September 2011, 21:16
ii subordonaaaaam

telespectatorul
2nd September 2011, 21:16
Torje diamantul echipei.

Lordul
2nd September 2011, 21:16
dubla Torjinho

nayram
2nd September 2011, 21:17
Portarul la atins cu varfu de la manusa pe torje. De ce nu a plonjat sa ceara penalty?

Bobi Cearton
2nd September 2011, 21:17
sa-i traiasca matzelu lu Torje!:)

Tim
2nd September 2011, 21:17
la mine a venit unu sa imi umple frigiderul cu freon si mai distractiv e sa ma uit la el decat la meci :)

Cu freon?:o:
Noi il umplem cu carne,salam ,d'astea.:D

tu26dor
2nd September 2011, 21:17
Bine Torje!

Hingherul
2nd September 2011, 21:17
Cu freon?:o:
Noi il umplem cu carne,salam ,d'astea.:D

sunt convins ca e plin cu salam si carnuri. numai floo cat s-a chinuit :D

Kainsashiki
2nd September 2011, 21:19
I love you Torje :D

http://img705.imageshack.us/img705/7382/capture3kq.jpg

Tim
2nd September 2011, 21:20
I love you Torje :D

http://img705.imageshack.us/img705/7382/capture3kq.jpg

uite un parior adevarat:ok:

relansat
2nd September 2011, 21:20
super jucator torje. cred ca scouterii barcelonei dormeau cand udine l-a transferat. mironica, alt cretin. meciul - sub orice critica!

Lordul
2nd September 2011, 21:21
Hinghi da cum de-ai stricat frigiderul ?

e bine ca pe astia ii batem...

cu Franta va fi altceva....

si nu ne ramane decat sa speram

Hingherul
2nd September 2011, 21:23
Hinghi da cum de-ai stricat frigiderul ?

bagam din cand in cand capul in el pe perioada caniculei si s-a dus :D

Lordul
2nd September 2011, 21:25
nasol......

mai bine bagai capu in bar....

relansat
2nd September 2011, 21:26
ce super serial pe pro "pariu cu viata" :cry:

Lordul
2nd September 2011, 21:27
ala incepe in 12 septembrie dar zic eu ca e neinteresant....

philos
2nd September 2011, 21:28
nu meritam s-avem 2 boabe in fata la pauza... dar nah, nu ma plang :)... sa speram ca vom juca altceva in al doilea mitan...

relansat
2nd September 2011, 21:28
hingherule, tu ai incercat covrigi de buzau? :happy

Hingherul
2nd September 2011, 21:29
care-i faza ca-mi scapa :)

relansat
2nd September 2011, 21:29
nu meritam s-avem 2 boabe in fata la pauza... dar nah, nu ma plang :)... sa speram ca vom juca altceva in al doilea mitan...

rahat, oricum suntem "ghinionisti" ... 2-0 pentru bosniaci :(

Bobi Cearton
2nd September 2011, 21:29
m-am documentat:D. Matzel este un produs al centrului de copii si juniori de la Farul, nascut in 89...

relansat
2nd September 2011, 21:30
care-i faza ca-mi scapa :)

au bagat astia reclama la covrigi de buzau. cica tre' sa-i gusti, desi nu cumperi tu :)) ce slogan ... romanesc :D

relansat
2nd September 2011, 21:31
m-am documentat:D. Matzel este un produs al centrului de copii si juniori de la Farul, nascut in 89...

ce era de documentat? il stiu pe copchilul asta de vreo 6-7 ani :) va ajunge un mare jucator :D:sneaky:

Hingherul
2nd September 2011, 21:31
e la misto reclama. vor sa-l atace pe becali cu bunica :D

BBB
2nd September 2011, 21:31
I love you Torje :D

http://img705.imageshack.us/img705/7382/capture3kq.jpg

Unde ai gasit tu cota 1.50 sa bata Romania? :)) Ca peste tot era 1.15

PS: Eu cred ca Torje a prins pestisorul de aur in urma cu ceva vreme si l-a rugat sa-i mai dea 30 centimetri ca sa nu mai arate ca o broasca careia i-a cazut in cap un pian, la cei 1,42 m inaltime pe care ii are. Iar pestisorul i-a propus altceva: un transfer la o echipa italiana de mijlocul clasamentului si doua goluri cu luxemburg in preliminarii

Farmecul Vietii
2nd September 2011, 21:32
n-a vazut nimeni pasa lui Lazar? eu am probleme cu ochelarii, dar voi?

Hingherul
2nd September 2011, 21:32
bai, am invatat sa bag freon. care vrei.... sa-ti bag? :D
educative rau meciurile nationalei :happy:happy

BBB
2nd September 2011, 21:32
ce era de documentat? il stiu pe copchilul asta de vreo 6-7 ani :) va ajunge un mare jucator :D:sneaky:

Egzact. Asa cum va ajunge si Pintili, Rafi Stanescu sau Chirices. Football Manager 2011 rupe tat :D

relansat
2nd September 2011, 21:33
@BBB pai si eu ce ziceam? :cry:

Kainsashiki
2nd September 2011, 21:35
Unde ai gasit tu cota 1.50 sa bata Romania? :)) Ca peste tot era 1.15



live in min 30

relansat
2nd September 2011, 21:35
sa trecem cat mai repede de pagina 13. ca aduce ghinion :o:

@bbb kawasaki vroia bani pentru teava de esapament si i-am dat un sfat :D

BBB
2nd September 2011, 21:36
live in min 30

Repariaza-i toti pe sub 3,5, cota 1.60 :))

relansat
2nd September 2011, 21:39
cica avem un lucky lazar :cry:

si un lache pe nume mironica!

Lordul
2nd September 2011, 21:44
lache e mache de la steaua

relansat
2nd September 2011, 21:46
bun, eu am inchis tv-ul ca-mi vine sa vomit cand il ascult pe mironica.

rhadookoo5
2nd September 2011, 21:47
Nu ai buton de mute?

NORGEMAN
2nd September 2011, 21:53
Mironica e prostul ala de comentator ce il ridica in slavi pe Galamaz in meciul asta si care la finalul primei reprize visa lovitura libera de la poarta in loc de fault?


am aflat, e mironica

Lordul
2nd September 2011, 21:53
hai cu golul 3 daca se poate

TheIceMan
2nd September 2011, 21:56
Silence! I Kill you!

tu26dor
2nd September 2011, 21:56
n-a vazut nimeni pasa lui Lazar? eu am probleme cu ochelarii, dar voi?

Desteapta pasa. s-a vazut insa intr-o singura reloare. Cred ca nici producatorii nu au observat-o. De comentatori nu mai spun nimic...

delaparis
2nd September 2011, 22:03
Bosnia ajuta Romania daca ramena asa.
Franta scapa de stresul Belarus si "isi poate permite" sa piarda cu Romania ;)

... asta in caz ca vor bate Albania asta seara ...

nayram
2nd September 2011, 22:04
atacant de rasa maricaca

keluba
2nd September 2011, 22:04
marica sa o tufi pe doamna ****** de impotent

LazioRoma
2nd September 2011, 22:06
Belarusu ne face zile negre ..

Lordul
2nd September 2011, 22:06
pai Bosnia cu cine mai are pana la sf.....?

LazioRoma
2nd September 2011, 22:07
pai Bosnia cu cine mai are pana la sf.....?

mai are cu franta parca

silver_dream
2nd September 2011, 22:11
1 Franta 6 4 1 1 9-2 7 13
2 Belarus 7 3 3 1 6-2 4 12
3 Bosnia 6 3 1 2 8-7 1 10
4 Romania 6 2 2 2 8-6 2 8
5 Albania 6 2 2 2 4-6 -2 8
6 Luxemburg 7 0 1 6 1-13 -12 1

Freek
2nd September 2011, 22:11
Gata am schimbat postu ca deja o se prostesc pe teren.Asa facem noi ne-am vazut cu boii in caruta, ne oprim din jucat fotbal.Cu atitudinea asta sigur ajungem departe:rolleyes:

Lordul
2nd September 2011, 22:11
mai are returul cu Belarus , un meci cu Luxemburg si abia in ultima runda cu Franta

nayram
2nd September 2011, 22:12
da doamne sa joace marica titular si contra Stelei:D

silver_dream
2nd September 2011, 22:12
02.09.2011 Luxemburg 20:30Romania
02.09.2011 Belarus20:30 Bosnia
02.09.2011 Albania22:00Franta

Hingherul
2nd September 2011, 22:12
v-ati imbracat in haine de oras? ne vedem la Universitate?


silver_dream, tu pe ce fus orar esti tati? :)

silver_dream
2nd September 2011, 22:13
06.09.2011 Romania- Franta
06.09.2011 Bosnia- Belarus
06.09.2011 Luxemburg -Albania

silver_dream
2nd September 2011, 22:13
07.10.2011 Bosnia-Luxemburg
07.10.2011 Romania-Belarus
07.10.2011 Franta-Albania

silver_dream
2nd September 2011, 22:14
11.10.2011 Albania-Romania
11.10.2011 Franta-Bosnia

silver_dream
2nd September 2011, 22:16
Hingherule, fuse si se duse ,oricum sunt pe aceeasi lungime de unda cu tine :)

Hingherul
2nd September 2011, 22:17
te fac gonaci sef la catei daca imi castigi increderea :D

cip
2nd September 2011, 22:18
ce se mai bucura fraierii astia de romani ca-i bat pe baietii aia care maine merg la slujba ...mircea sandu ia o gura de oxigen cu aceasta mareata ocazie,doar i-am subordonat pe luxembourghezii care au facut reale progrese in ultima vreme...:))

LazioRoma
2nd September 2011, 22:19
sa speram intro minune.... ca isi permit francezi sa ne dea meciu .. daca nu .. totul e pierdut... si ne gandim la derby = urile cu Bozgori de ;la anu !

Lordul
2nd September 2011, 22:19
si o sa ne aduca Franta cu picioarele pe pamant

Hingherul
2nd September 2011, 22:20
frantujii au deja 1-0

Lordul
2nd September 2011, 22:21
Karim Benzema

RunRun1730
2nd September 2011, 22:22
Daniel Nicolita :)))

keluba
2nd September 2011, 22:23
3 pct cu o forta mondiala :cry::cry: doar cine nu vrea nu se pisa pe noi :no:

Hingherul
2nd September 2011, 22:24
2-0 frantujii.

ne fac astia franjuri cand ne prind.

silver_dream
2nd September 2011, 22:25
te fac gonaci sef la catei daca imi castigi increderea :D

Mi-ar placea sa fiu musher sa-i sfichiuiesc cu biciul pe aia de calca in laturi din cand in cand :D

Joc mediocru spre bun Romania, Franta ne va ucide :(

Lordul
2nd September 2011, 22:28
sub bagheta lui Laurent Blanc nationala Frantei renaste

RunRun1730
2nd September 2011, 22:28
iRealitatea TV: "Piturca scoate 300.000 de romani pe strazile capitalei, acestia sarbatoresc victoria cu luxemburghezii!"

NORGEMAN
2nd September 2011, 22:28
Nici nu stiu ce m-a enervat mai rau. Impotenta unor jucatori profesionisti de la noi care abia faceau fata unora semi-profesionisti sau pateticul ala de mironica?

Cat despre bou' de mironica, oare daca ii asaltam cu mailuri pe cei de la protv prin care cerem sa nu il mai lase sa comenteze meciuri, avem vreo sansa sa scapam de infectul ala?

Lordul
2nd September 2011, 22:29
nu cred ca avem...din simplul motiv ca nu au pe cine sa puna comentator...poate doar pe Mihai Dedu

Hingherul
2nd September 2011, 22:30
iRealitatea TV: "Piturca scoate 300.000 de romani pe strazile capitalei, acestia sarbatoresc victoria cu luxemburghezii!"

pe mine sa nu se bazeze. trebuie sa-i dau de baut aluia cu freonul :D

RunRun1730
2nd September 2011, 22:31
Mai bine il puneau pe Solcanu pe post de comentator decat Mironica :cry:

YoNuTzz
2nd September 2011, 22:32
dupa victoria bosniei in deplasare s-a cam terminat si cu sansele romaniei ptr locul 2

cip
2nd September 2011, 22:34
sub bagheta lui Laurent Blanc nationala Frantei renaste
eu zic sa ne rugam...sau sa futem niste blesteme impotriva Frantei,dracu' stie cum e mai bine cand ai antrenor pe Satana la Nationala :D

Lordul
2nd September 2011, 22:34
inca nu s-au terminat...dar trebuie sa batem Franta...slabe sanse....

sub 5 %

e bine totusi ca nu ne -am impiedicat de luxemburghezi...

obiectivul nostru este ca pana la finalul grupei sa adunam cat mai multe puncte

Tim
2nd September 2011, 22:36
pe mine sa nu se bazeze. trebuie sa-i dau de baut aluia cu freonul :D

Bagi si la agregatul de la masina?:D

keluba
2nd September 2011, 22:39
nu mai e mult pana marti... ziua in care peste 50.000 o sa-si puna intrebarea: "de ce plm am dat eu banii astia pe bilet?!"

TheIceMan
2nd September 2011, 22:40
Eu in timpul meciului asta ma avut o mare surpriza placuta, am comandat pizza si aia au trimis-o la aceeasi adresa dar in alt oras, si-au cerut scuze si au facut-o inca o data si am primit-o gratis :)

TheIceMan
2nd September 2011, 22:41
nu mai e mult pana marti... ziua in care peste 50.000 o sa-si puna intrebarea: "de ce plm am dat eu banii astia pe bilet?!"
I-au dat sa-l vada pe Messi live, intrebarea e de ce nu si-au cerut banii inapoi :D

NORGEMAN
2nd September 2011, 22:42
Eu in timpul meciului asta ma avut o mare surpriza placuta, am comandat pizza si aia au trimis-o la aceeasi adresa dar in alt oras, si-au cerut scuze si au facut-o inca o data si am primit-o gratis :)

Ha ha ce tare. La noi nu o sa vezi prea curand asa ceva. :))

O chestie ma framanta pe mine. Ce pizzerie e aia? faci comanda si o livreaza in scurt timp in alte orase? :o: