PDA

View Full Version : Etapa 3: Steaua Bucuresti – U Cluj 2-1



Pages : [1] 2

delaoltenia
1st August 2011, 00:46
Duminica – 14 August 2011
20:30 – DigiSport 1

aLLiin
1st August 2011, 13:02
Sper sa jucam mai bine decat etapa trecuta, sa etalam un joc superb si sa castigam dara dubii...

laurdog
1st August 2011, 13:04
Bafta "U"!!!:ok:

Razvan T.
1st August 2011, 13:05
Sper sa jucam macar cum am jucat in meciul cu Rapid. :yeah:

Cave_Canem
1st August 2011, 13:09
Bate "U" la pipi-kaka fara probleme, am incredere in al' cu paianjenu'. :yes:

boshcUtza
1st August 2011, 14:37
meci de x2

laurdog
1st August 2011, 14:44
Ca vorba cantecului....."Pe Casa Poporului.....................................":D

krokobaursolzos
1st August 2011, 15:34
... cu Bourceanu in teren, n-au cum sa piarda ;) ... dar Costea s-ar putea sa rateze 2 din 3 :D

RunRun1730
1st August 2011, 16:14
Tot la Constanta si meciul asta?

nayram
1st August 2011, 16:41
Batem fara probleme echipa de batrani a clujului. Numai farmecu vietii poate sa piarda cu astia

aLLiin
1st August 2011, 16:57
Presimt ca va fi un meci cu cel putin 3 goluri...iar steaua va marca minimum 2...

dede
1st August 2011, 18:00
castigam si aici, nu-i problema.

Shinnok
1st August 2011, 19:07
2-1 pentru Steaua ;)

BBB
1st August 2011, 19:25
Va reusi Steaua surpriza etapei? :))

Roddicted
1st August 2011, 19:45
cata aroganta de 2 lei pe saracii astia portocalii de de la Cluj.
Trebuie adusi cu picioarele pe pamant.Din nefericire mai avem de asteptat 2 saptamani

fl0o
1st August 2011, 19:48
Fiti seriosi... mai degraba 2 decat 1. Am votat X

Duba
1st August 2011, 19:48
Va reusi Steaua surpriza etapei? :))

Sclavule, ai uitat atat de repede ca v-am tras-o de 2 ori in editia trecuta??? Nu mai vorbesc de palmaresul din meciurile directe. Acolo avem peste 25 de victorii in plus.

Razvan T.
1st August 2011, 19:56
Ba asa saracuti o sa avem un stadion de 5 stele, in schimb ce Steaua umbla ca o curva din p*** in p***. :D

Daca va arde de mistouri, mistouri o sa aveti. ;)

Duba
1st August 2011, 20:03
Ba asa saracuti o sa avem un stadion de 5 stele, in schimb ce Steaua umbla ca o curva din p*** in p***. :D

Daca va arde de mistouri, mistouri o sa aveti. ;)


Sclavule, noi n-avem de ce sa facem mistouri. Noi avem performante la care voi nici nu puteti visa. O sa va F**** in G*** la fel ca si anul trecut.

U. Cluj, sclavii echipei fostei securitati comuniste, dinamu!

Leo
1st August 2011, 20:05
Egal.

Razvan T.
1st August 2011, 20:06
Dupa cum ii "sa zburati din floare in floare" ? :cry:

silver_dream
1st August 2011, 20:08
Meci de confirmare a valorii pentru Steaua?

Roddicted
1st August 2011, 20:19
Ba asa saracuti o sa avem un stadion de 5 stele, in schimb ce Steaua umbla ca o curva din p*** in p***. :D

Daca va arde de mistouri, mistouri o sa aveti. ;)

Desi STEAUA umbla ca o curva(asta se va termina odata cu darea in folosinta a stadionului national) umple stadioanele oriunde, asa cum voi nu o veti face niciodata.Nu e nevoie de aia 1000 de indivizi din galerie, care cica fac "spectacol", cand ei doar injura, jignesc si au indepartat oamenii mai civilizati de stadion.Nu e nevoie de golanasi cu aere de superiori.
Steaua are traditie, participa de ani buni in grupele EL sau CL, voi ce performante aveti?
Un stadion, si o echipa portocalie facuta peste noapte?
Anul trecut v-am executat usor, si atunci va dadeati scula de echipa

Razvan T.
1st August 2011, 20:27
Ba naroade lasa treaba cu traditia in plm. Unde erati cand noi jucam cu Rapid, Timisoara? Unde erati cand "U" Cluj dadea primul capitan la nationala?
Unde erati cand "U" Cluj pleca la Sibiu sa nu joace in campionatul Ungariei ?
Pentru noi nu conteaza participarile in UCL, titlurile si cupele. Io-s fericit ca jucam un fotbal frumos si ca nu suntem condusi de 2 maimute. ;)

Roddicted
1st August 2011, 20:30
Nu conteaza trofeele?Pai duceti-va in plm in liga 3 si jucati acolo fotbal frumos
Conducerea voastra e formata din mai multe mizerii decat sunt la Steaua.
Ia zi, de unde provin banii pentru mult laudatul vostru stadion?
Zici Cluj, te-ai strambat, zici U Cluj ai scuipat.Macar aia de la Cefere au facut ceva din banii lor.

Razvan T.
1st August 2011, 20:32
De unde provin si aia pentru national arena. :D
Ba pe jiji al vostru, aclamat de fani ca tine si Duba in timp ce se urca pe masina, nu-l depaseste nimeni. ;)

Roddicted
1st August 2011, 20:33
diferenta e ca acel STADION e pentru echipa nationala, Steaua doar il inchiriaza, celalalt e facut "special" pentru voi, cu dedicatie de la aia mai mari

Mi se rupe de becali, sa faca ce vrea.Toti il aratati cu degetul, dar nu va uitati in alte campionate din est mai ales, unde antrenorii sunt schimbati la fel de des.Si toti ciobanul baga banii lui la echipa, la voi am dubii

Razvan T.
1st August 2011, 20:33
ii facut pentru Cluj, "U" Cluj il inchiriaza

Roddicted
1st August 2011, 20:36
adica pentru U.Cfr are stadionul ei, era clar ca nu va juca in veci acolo

Razvan T.
1st August 2011, 20:37
asta e :D

nayram
1st August 2011, 21:00
Ba asa saracuti o sa avem un stadion de 5 stele, in schimb ce Steaua umbla ca o curva din p*** in p***. :D

Daca va arde de mistouri, mistouri o sa aveti. ;)

Umblam ca suntem iubiti peste tot! Sti vorba aia Romania=Steaua. Ia umbla tu cu satelitu lu dinamo prin toata tara sa vezi ce fel o sa jucati, de parca a-ti avea portile inchise:))

boshcUtza
1st August 2011, 21:15
Nu conteaza trofeele?Pai duceti-va in plm in liga 3 si jucati acolo fotbal frumos

am jucat si in liga 3 si in liga 2 si tot langa echipa am fost si atunci ca acum. asta e diferenta dintre noi si voi. noi vom ramane alaturi de echipa indiferent de liga in care jucam sau locul in clasament
voi va laudati ca sunteti iubiti peste tot...vom vedea cand veti juca la cluj cum sta treaba(ca am inteles ca jucati ceva meciuri din europa league in gruia)
noi jucam de un an si ceva doar in deplasare si tot suntem langa echipa meci de meci
voi va umpleti stadioanele cu cetateni(la constanta lumea n-a vazut un meci de liga 1 de ceva vreme)
noi dupa cativa ani de mers pe sate, mergem in deplasari in fiecare saptamana

jonsnow
1st August 2011, 21:57
hai cu 2-ul

delaoltenia
1st August 2011, 22:24
Meci de 1x2.Daca evolutia cu Medias nu a fost un accident ar trebui sa scoatem un rezultat bun.Vom vedea la final.

BBB
1st August 2011, 23:02
Meci de 1x2.Daca evolutia cu Medias nu a fost un accident ar trebui sa scoatem un rezultat bun.Vom vedea la final.

Acum tot stau si ma gandesc la care evolutie cu Medias te referi :))

@Razvane, te-ai dilit? Conversezi cu na-rod si duba ala? :))

delaoltenia
1st August 2011, 23:04
Cu Mioveni,bre. :cry:

BBB
1st August 2011, 23:04
Cu Mioveni,bre. :cry:

Sa moara duba ca la ala te refereai :)) N-a fost nici un accident, e greu sa nu bati mioveniul chiar daca te numesti steaua si esti patronata de un psihopat

delaoltenia
1st August 2011, 23:21
BBB-ule,este exact asa cum iti spun.Crezi ce vrei.
Ar ma fi o problema,schimba cuvintele de la echipa favorita,risti o sanctiune.

corello
2nd August 2011, 08:35
Bun ar fi un X aici :cool:
Steaua nu prea are antrenor(parerea mea) iar acolo ba's legitimati unii, ba altii...cam ceata inca la ei. Chiar azi am vazut ca nici Bajenaru nu mai ii de Steaua :D. S-ar putea profita de situatia lor pentru un egal

Bobi Cearton
2nd August 2011, 08:56
meciul se va disputa la Ploiesti:o::confused:

laurdog
2nd August 2011, 09:39
Meci de 1x2.Daca evolutia cu Medias nu a fost un accident ar trebui sa scoatem un rezultat bun.Vom vedea la final.

Stiam eu ca in adancul sufletului esti un DINAMOVIST pur sange.:happy

aLLiin
2nd August 2011, 10:06
Nu va certati baieti...o sa vorbeasca echipele noastre pentru noi...

Roddicted
2nd August 2011, 12:21
Acum tot stau si ma gandesc la care evolutie cu Medias te referi :))

@Razvane, te-ai dilit? Conversezi cu na-rod si duba ala? :))

na-rod sa-i zici lui mata.
Acasa poti sa te compoti cum vrei, aici nu pocesti numele userilor cum ti se scoala tie.Te'n mm de (m)uist



astept sanctiune

Ciprica
2nd August 2011, 12:33
na-rod sa-i zici lui mata.
Acasa poti sa te compoti cum vrei, aici nu pocesti numele userilor cum ti se scoala tie.Te'n mm de (m)uist



astept sanctiune

E 12:37, se pare ca nu a trebuit sa astepte foarte mult... :D

Razvan T.
2nd August 2011, 12:37
Te'n mm de (m)uist


Cum sa ma duc in MM? ... am auzit ca are el niste apucaturi da io nu-s dintrala. :))

Roddicted
2nd August 2011, 12:53
glume de clujan.Esti ferijit azi dimineata?

Razvan T.
2nd August 2011, 12:56
glume in care o evit pe ******, ca-s elegant. ;)

Roddicted
2nd August 2011, 12:57
ori esti retardat, ori ai chef de panarama.
M-am luat de bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb, cu tine nu am avut nimic.
Poate esti ruda cu el

Razvan T.
2nd August 2011, 12:59
amu vazui, dar stiam ca si io te`am facut narod ieri asa ca nu m-am mai uitat la quote :))

@BBB amu am facut-o pe avocatu' fara sa vreau :))

BBB
2nd August 2011, 16:45
Ca tot vorbeam de optimismul imbecil care-i caracterizeaza pe oier si acolitii sai (suporterii astia semi-retarzi care inca mai tin cu steaua):

"Jucăm unde vrea Walter, dacă nu vrea la Constanța, atunci vom juca la Ploiești. Dacă te bate «U» Cluj nu mai poți ridica pretenții. Walter are o filosofie bună, stă tot timpul cu jucătorii. Cum să mă bată Universitatea Cluj când el dă pe cinci jucători cât dau eu pe unul. Nu poți să bați pe Steaua cu jucători de 25.000, 50.000, când eu dau pe unul 800.000 sau un milion. Dacă mă bate Clujul vreți să înnebunesc?", a declarat Becali.

:)) :)) :)) Doar Machado + Niculescu sunt de 10 ori mai fotbalisti decat toti partarii aia din atacul stelei. Fiti optimisti in continuare

krokobaursolzos
2nd August 2011, 16:54
Greu meci intre "Steaua new concept" si "Dinamo-juniors" :D ... sa vedem daca o sa fie meci de fotbal sau analiza financiara :D

ask
2nd August 2011, 17:01
Răzvane, stai calm, n-are rost.:) C
Până una-alta am votat 2, ca un clujean adevărat!:D (unii ar spune că nu-s ceferist adevărat, da' ar fi culmea să nu țin cu alte echipe din Cluj-Napoca doar de dragul "rivalității", mai ales că nu-s ultras și ăialalți din Unicul Oraș au șansa să tundă adversarii:D) Până-n etapa a 14-a e ok, atunci e 1 solist, la scor!:happy

Liv52
2nd August 2011, 17:06
Steaua se va impune fara mari probleme. Jucatorii adusi de 'cioban' sunt de aceasta data de calitate.

delaoltenia
2nd August 2011, 17:41
Stiam eu ca in adancul sufletului esti un DINAMOVIST pur sange.:happy
...iar eu te asigur ca te inseli :yes:

Puteam sa editez,mi s-a parunt amuzant asa ca am lasat originalul.Se mai intampla. ;)

mach
2nd August 2011, 18:53
Nu stiu daca exista vreun roman adevarat(excludem stelistii) care sa nu tina cu U in meciul asta.

delaoltenia
2nd August 2011, 18:54
Tu esti un roman adevarat?
Stelistii sunt doar mexicani si canadieni,esti tare bre. :D

mach
2nd August 2011, 19:00
Pe voi v-am exclus :D Oricum ai prins ideea, recunoaste :yes:

delaoltenia
2nd August 2011, 19:11
mai incape vorba :D

Bobi Cearton
2nd August 2011, 19:33
meciul asta nu trebuia pus in Ploiesti, e cu risc ridicat. o sa vedeti.

Razvan T.
2nd August 2011, 19:41
pentru noi nu-i nici un risc :D

Rossi
3rd August 2011, 06:00
Dupa comedia de la Constanta, urmeaza un meci care o sa se joace pe bune.

eventHorizon
3rd August 2011, 13:04
Ca tot vorbeam de optimismul imbecil care-i caracterizeaza pe oier si acolitii sai (suporterii astia semi-retarzi care inca mai tin cu steaua):

:)) :)) :)) Doar Machado + Niculescu sunt de 10 ori mai fotbalisti decat toti partarii aia din atacul stelei. Fiti optimisti in continuare

Hmm...cum sa ti-o spun mai frumos, cat sa nu te superi?
1. Semi-retarzi sunt acefalii care se uita in gura ciobanului sau dau citate din el pe aici, ca apoi sa rada singuri de elucubratiile lui precum nefericitii cu sindromul Down . Ai ghicit, esti unul dintre ei :ok:

2. Apoi, la cat de multi stelisti sunt in tara asta, exista sansa foarte mare ca macar mamica, sora, prietena sau nevasta ta, sa fi trecut deja printr-un pat de stelist, asa ca nu e frumos din partea ta, ba chiar e semn clar de lipsa de respect fata de ele, sa le jignesti iubitii sau amantii :yes:

3. Indiferent de actiunile celui pe care il citezi pe aici, sa tii bine minte in capatana ta proasta ca Steaua e inca cea mai iubita echipa de romani. Iar faptul ca tu jignesti o masa de oameni doar fiindca simpatizeaza sau sustin o echipa de fotbal, nu denota decat ca esti un mare cretin, si nimic mai mult sau mai putin :yes:

4. Steaua - Dinamo2 3-1.

BBB
3rd August 2011, 13:25
Hmm...cum sa ti-o spun mai frumos, cat sa nu te superi?
1. Semi-retarzi sunt acefalii care se uita in gura ciobanului sau dau citate din el pe aici, ca apoi sa rada singuri de elucubratiile lui precum nefericitii cu sindromul Down . Ai ghicit, esti unul dintre ei :ok:

2. Apoi, la cat de multi stelisti sunt in tara asta, exista sansa foarte mare ca macar mamica, sora, prietena sau nevasta ta, sa fi trecut deja printr-un pat de stelist, asa ca nu e frumos din partea ta, ba chiar e semn clar de lipsa de respect fata de ele, sa le jignesti iubitii sau amantii :yes:

3. Indiferent de actiunile celui pe care il citezi pe aici, sa tii bine minte in capatana ta proasta ca Steaua e inca cea mai iubita echipa de romani. Iar faptul ca tu jignesti o masa de oameni doar fiindca simpatizeaza sau sustin o echipa de fotbal, nu denota decat ca esti un mare cretin, si nimic mai mult sau mai putin :yes:

4. Steaua - Dinamo2 3-1.

QED :)) Inca un semi-retard la post. Hai mars si fa-i o felatie idolului vostru, Gigi Becali

PS: Steaua cea mai iubita? Da, iubita'n gura de toata lumea :))

nayram
3rd August 2011, 14:23
Ca tot vorbeam de optimismul imbecil care-i caracterizeaza pe oier si acolitii sai (suporterii astia semi-retarzi care inca mai tin cu steaua)



semi-retardata probabil ca este mamicuta ta ca a nascut un ***** ca tine in loc sa faca avort:jerk:

BBB
3rd August 2011, 14:24
semi-retardata probabil ca este mamicuta ta ca a nascut un ***** ca tine in loc sa faca avort:jerk:

:)):)):)) Poate vrei sa te scuip in gura sa iti creasca brusc IQ-ul :)):)):))

Cipri
3rd August 2011, 18:49
Levy nu mi s-a parut nici cand antrena la Urziceni ca e un antrenor capabil sa creeze o ECHIPA in adevaratul sens al cuvantului . Clujenii au un moral foarte bun si e loc de 2 solist .

Hingherul
3rd August 2011, 21:13
la meciul asta vedem daca exista viitor.

krokobaursolzos
3rd August 2011, 22:12
... in masura in care trecutul e clar ;)

Avion
3rd August 2011, 22:57
la meciul asta vedem daca exista viitor.

Nici viitorul nu mai e ce-a fost :).

Hingherul
3rd August 2011, 23:32
in caz de esec o sa ma concentrez pe rasul de rasi :D

Avion
3rd August 2011, 23:40
Ultima satisfactie pe care o mai ai de la fotbal tot de la Dinamo vine :D.

Peste multi ani cand te-o intreba careva ce echipa ai sustinut nu o sa stii sa-i raspunzi. O sa tii minte doar meciurile lui Dinamo :)). Na, pana la urma doar amintirile importante conteaza :D.

Hingherul
3rd August 2011, 23:43
n-ai inteles. nu ma intereseaza meciurile hariciumbelor. doar gag-urile lor.
daca mai traia Benny Hill poate va scuteam :D

Avion
3rd August 2011, 23:47
E posibil sa fi inteles gresit :D.

laurdog
4th August 2011, 09:52
Dupa ultimele achizitii e posibil sa castige homelesss-ii.
De fapt daca nici anul asta nu iau campionatul nici sa rad de ei nu voi mai putea, le facem direct parastas.
Multumesc Doamne ca i-ai lasat pe astia sa traiasca altfel viata noastra era prea trista. Asa avem si noi subiect de caterinca.

ask
4th August 2011, 10:55
Laure, s-au întărit cu jucători ce au retrogradat o echipă și de la una ce luptă an de an să scape, iar când nu scapă pică alta în locul ei! Ăsta-i adevărul.......

laurdog
4th August 2011, 14:08
Ok, dar sa stii ca de multe ori valoarea intrinseca a jucatorilor nu are legatura cu valoarea echipei. Eu continui sa cred ca fratii scandal au valoare, de bourceanu nici nu mai vorbesc. In antiteza as da exemplul Urziceniului sau chiar Otelului, fara prea mari valori insa echipe care au avut succes. In plus beneficiaza de pauza asta care vine ca o mana cereasca pentru a omogeniza cat de cat echipa.
In atari conditii devin principala favorita la titlu alaturi de voi.

ask
4th August 2011, 15:23
Vrei să-mi spui că n-au avut un antrenor din toți care i-au antrenat și noroc că Levy a găsit pe hartă România?
A dreacului treabă! La asta nu m-am gândit!
În afară de Boulceanu, care rupe mai ceva ca și chirurgu' nu mă entuziasmează nici un alt transfer făcut acum de Steaua. Și-s convins că vor fi mari beșini aceste tranferuri! Și la Univ. Craiova frații jucau bine două meciuri apoi dipăreau vreo zece....
Cât despre vedetele de la Pandurii nu mai spun nimic!
Cât despre noi, adică despre CFR Cluj, că eu sunt doar un suporter, n-am acțiuni la club, hai să vorbim când e gata turul, că nu mi-am făcut o părere prea clară despre zmeii mei, nu știu de-s favoriți sau bretoni!:D

laurdog
4th August 2011, 15:29
Vreau sa spun ca si Otelul si Unirea au avut parte de ceva incredibil, nemaiintalnit si de neconceput la Craiova: LINISTE!
Ca bonus au avut parte si de arbitraje ok spre deosebire de Craiova care patru ani la rand a fost hingherita.
Poti sa-i aduci pe messi, xavi sau Cristiano la orice echipa romaneasca arbitrata de puiu' avram, sau cuviosu' tudor, sau neaosu' kovacs si nu dai doi bani pe ei ca jucatori.

ask
4th August 2011, 15:37
Arbitrii de la noi sunt exact pe aceași treaptă cu jucătorii noștri. Jos, în subsol.

delaoltenia
4th August 2011, 18:09
Ok, dar sa stii ca de multe ori valoarea intrinseca a jucatorilor nu are legatura cu valoarea echipei. Eu continui sa cred ca fratii scandal au valoare, de bourceanu nici nu mai vorbesc. In antiteza as da exemplul Urziceniului sau chiar Otelului, fara prea mari valori insa echipe care au avut succes. In plus beneficiaza de pauza asta care vine ca o mana cereasca pentru a omogeniza cat de cat echipa.
In atari conditii devin principala favorita la titlu alaturi de voi.

Noi favoriti la titlu??!! :cry:
Bre Laure,parca-i fi jiji becali.

LUPULGALBEN
4th August 2011, 19:04
Ar fi frumos sa se joace la Ploiesti. Iesim si noi la vanatoare de oite.

Tyler Durden
4th August 2011, 23:43
Cel mai straveziu X al etapei.

philos
5th August 2011, 00:00
Ca tot vorbeam de optimismul imbecil care-i caracterizeaza pe oier si acolitii sai (suporterii astia semi-retarzi care inca mai tin cu steaua):

"Jucăm unde vrea Walter, dacă nu vrea la Constanța, atunci vom juca la Ploiești. Dacă te bate «U» Cluj nu mai poți ridica pretenții. Walter are o filosofie bună, stă tot timpul cu jucătorii. Cum să mă bată Universitatea Cluj când el dă pe cinci jucători cât dau eu pe unul. Nu poți să bați pe Steaua cu jucători de 25.000, 50.000, când eu dau pe unul 800.000 sau un milion. Dacă mă bate Clujul vreți să înnebunesc?", a declarat Becali.

:)) :)) :)) Doar Machado + Niculescu sunt de 10 ori mai fotbalisti decat toti partarii aia din atacul stelei. Fiti optimisti in continuare


am jucat si in liga 3 si in liga 2 si tot langa echipa am fost si atunci ca acum. asta e diferenta dintre noi si voi. noi vom ramane alaturi de echipa indiferent de liga in care jucam sau locul in clasament
voi va laudati ca sunteti iubiti peste tot...vom vedea cand veti juca la cluj cum sta treaba(ca am inteles ca jucati ceva meciuri din europa league in gruia)
noi jucam de un an si ceva doar in deplasare si tot suntem langa echipa meci de meci
voi va umpleti stadioanele cu cetateni(la constanta lumea n-a vazut un meci de liga 1 de ceva vreme)
noi dupa cativa ani de mers pe sate, mergem in deplasari in fiecare saptamana

pana la urma va hotarati daca sa-mi spuneti si mie, stelist de pe vremea cand voi probabil nici nu facuserati ochi, cum e mai bine: sa mai tin sau nu cu steaua?!

ot: meci greu... in orisice caz, avem de castigat si la 1 si la 2... cu x-ul e bai ;)

Rossi
5th August 2011, 08:34
Cica Cioara nu isi face debutul cu "U" Cluj

http://img19.imageshack.us/img19/6019/cioara.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/19/cioara.jpg/)

ask
5th August 2011, 09:48
Cum să-și facă debutul? Nu vezi c-a debutat c-o girafă?

Aurel.D
5th August 2011, 10:45
Acum unde joaca "acasa" amaratii astia? :) Le baga niculescu mortu-n casa si iar nu da becali pe ei nici macar o portie de varza cu miel! :D 2 solist!

SwedishMafia
5th August 2011, 10:49
aurel,iar mori de grija stelei?pe un alt topic il "urecheai" pe hingherul ca moare de grija lui dinamo.ia,vezi cum faci si tu.;)vad ca esti specialist in preparate din miel.esti cioban?:))servesti acel sortiment la stana?:happy
U e in forma,pauza de 2 saptamani nu le e prielnica,in schimb pe steaua a ajutat aceasta pauza.bate U,2-1.

Papin_43
5th August 2011, 12:41
Batem fara probleme satelitul lui Dinamo. Valoarea isi va spune cuvantul.

Razvan T.
5th August 2011, 14:27
altu' :cry:

silver_dream
5th August 2011, 17:33
Chiar daca nu imediat, in viitorul apropiat, valoarea transferurilor facute, va da roade pentru stelisti.Universitarii clujeni s-au intarit si ei dar nu poti face totusi primavara cu un Niculescu de 35 de primaveri :) Succes ambelor tabere si cel mai bun sa invinga!

Rossi
7th August 2011, 12:10
Becali: "Daca ma bate U Cluj ma impusc in cap"

Dupa acest anunt, o parte dintre stelisti isi doresc ca "U" sa castige acest meci :)

Dexter30
7th August 2011, 19:18
Becali: "Daca ma bate U Cluj ma impusc in cap"

Dupa acest anunt, o parte dintre stelisti isi doresc ca "U" sa castige acest meci :)

N-avem noi norocul sa se impuste :(

on: cred ca va fi meci nul, 1-1.

superchumbo
8th August 2011, 12:27
acelasi entuziasm il aveau si in returul trecut, cand au luat-o scurt cu 3-0

Razvan T.
8th August 2011, 12:32
s-o dus norocu' ala de la voi :D

amrevenitptozi
9th August 2011, 13:30
daca nici pe astia nu-i batem...

amrevenitptozi
9th August 2011, 13:37
s-au intarit astia de umbla cu cortul cu jucatori de la echipe retrogradate...si-au facut echipa tiki-taka barcelona :))) le dam minim 3 boabe

Duba
9th August 2011, 13:44
s-au intarit astia de umbla cu cortul cu jucatori de la echipe retrogradate...si-au facut echipa tiki-taka barcelona :))) le dam minim 3 boabe

Multi cretini sunt pe lumea asta, insa tu, fara doar si poate, ii intreci pe toti.

ask
11th August 2011, 09:38
Totuși, cine joacă acasă meciul ăsta?
Se-aude pe-aici că u-iștii vor fi mult mai mulți!:D

Aurel.D
11th August 2011, 09:45
Ei, cum sa il mai contrazici pe Bucsaru? :D http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/77915/steaua-remiza-rusinoasa-cu-stefanesti.htm

Tyler Durden
11th August 2011, 10:20
Pfff, nu i-ai batut nici macar pe astia din comuna unde a fost Adi Minune consilier local.:))

Hingherul
11th August 2011, 21:05
Patronul Stelei, Gigi Becali, a dezvăluit că el a fost cel care le-a cerut jucătorilor "roș-albaștri" să nu dea gol în partida amicală cu echipa de liga a III-a FC Ștefănești, disputată miercuri seară la Buftea și încheiată cu scorul de 0-0.

În schimb, oficialul stelist a mai spus că le va cere jucătorilor săi să o bată pee Universitatea Cluj, în Liga I cu scorul de 72 la 0.

"Eu am dat ordin aseară să se termine 0-0. Le-am zis că dacă sunt tari așa se termină. În fața porții să dea pe lângă și așa au făcut. Era ploaie torențială și i-am dat telefon lui MM să întrerupă meciul, dar au zis că ei joacă. Am jucat numai la ei în careu, și dăi și dăi, dar n-a intrat mingea în poartă. Cu U Cluj le spun să facă 72-0!", a spus Gigi Becali la gsp tv.


ca sa fie clar si sa nu mai existe rautacisme!
genial ciobanul asta!!!! nu moare?

Razvan T.
11th August 2011, 21:07
:cry:
Am mai auzit de 75-0 inaintea meciului cu Urziceanca ... :D

Hingherul
11th August 2011, 21:08
un 2-0 tot va infigem :D
sunteti slabi rau. da` rau de tot :D

Razvan T.
11th August 2011, 21:10
tiki-taka barcelona ? :))

Declaratia antrenorului principal:


"M-a convins MM că n-avem nevoie de Sepsi. Avem trei fundași stînga, Lato, Brandan și Lupu, ce să mai facem și cu Sepsi? Sincer, eu vreau să-l iau că m-a enervat Latovlevici. Să îi fac în oftică.

Dar mi-a zis MM că poate s-a trezit, că și-a dat seama că a greșit. E un foarte bun fotbalist, dar greșește mult. I-am zis să urce mai mult în atac să centreze că la asta e bun. Dacă nu face asta nu mai joacă. Mi-a promis că își revine", a spus Gigi Becali la GSP TV.

Hingherul
11th August 2011, 21:14
nu, kaka-reaza pipera.

Datenshi
11th August 2011, 21:36
Multi cretini sunt pe lumea asta, insa tu, fara doar si poate, ii intreci pe toti.

Si ce, ti-e frica sa nu te prinda si pe tine? :D

SwedishMafia
11th August 2011, 21:51
ciobanul este bagat in seama si printre locuitorii clujului care frecventeaza ols.ce s-ar face oierul fara atentia astora...:))

M.I.B.
12th August 2011, 00:46
Batem cu 2-0.

racovita
12th August 2011, 08:22
SwedishMafia[/B];3580623
rezultatele aduc suporteri.daca U ar fi luat trofeele lui steaua,ar fi avut acelasi nr de suporteri.
Aveti nr de suporteri direct proportional cu ce-ati castigat.

Teoria ta e aplicabila in practica........... doar la nivelul suporterilor "bastarzi" care atunci cand au descoperit fotbalul, fiind goi pe dinauntru, au ales ca si tine : Real, Chelsea , Arsenal , Barcelona , Steaua , Dinamo la fel cum ar fi ales un Porsche ori Ferrari sau o echipa gen Steaua sau Dinamo Bucuresti.
Noi ceilalti avem traditii si cantecele parintilor http://www.youtube.com/watch?v=VU6eO3-tkOg&playnext=1&list=PL2B60D72BBC0D7DD0

Suntem "U"-istii Clujului iubit

Uniti cu totii intr-un avant

Pornim din nou cu sufletu-nfratit

La lupta cu un singur gand

Haide, „U”! Haide, „U”! Haide, „U”!
Ești simbolul tinereții studențești
Haide, „U”! Haide „U”! Haide, „U”!
Ești mândria unor inimi românești


Noi luptăm (ca) să-nălțăm
Prin avânt, voință, zâmbet și prin cânt
Un trup nou...
Suflet nou...
Haide, „U”! Tempo „U”! Haide, „U”!

ask
12th August 2011, 09:44
Bey pinguinilor, atacați pe stânga, că-i Bănel reprofilat pe-acolo, pe fund.:happy
Aaaaa, și atenție la Nilă!:happy

Rossi
12th August 2011, 22:31
Steaua - Lindab Stefanesti (liga III) 0-0

stelistii au meci greu cu "U" ... daca or sa scape cu un 0-2, sa zica saru'mana

delaparis
12th August 2011, 22:46
ca sa fie clar si sa nu mai existe rautacisme!
genial ciobanul asta!!!! nu moare?

"Sunt mani****ti, unii sunt dinamovisti si nu ma inghit. Orice as face, nu ma iubesc. Au invidie si rautate, sunt niste frustrati. Niste golani si niste vagabonzi. Ca sa faci precum ei, trebuie sa te droghezi"
Gigi Becali.


Hingherul, repeta cu mine ... HAI DINAMO /hello

Hingherul
12th August 2011, 22:49
"Sunt mani****ti, unii sunt dinamovisti si nu ma inghit. Orice as face, nu ma iubesc. Au invidie si rautate, sunt niste frustrati. Niste golani si niste vagabonzi. Ca sa faci precum ei, trebuie sa te droghezi"
Gigi Becali.


Hingherul, repeta cu mine ... HAI dINAMO /hello

nu poci bre asa. doar drogat :D

TheIceMan
12th August 2011, 23:18
O scurta explicatie ce insemana "U":

ghDKM9G9lFg

NORGEMAN
12th August 2011, 23:42
Unde se joaca?

Cneazul
13th August 2011, 13:05
S`au laudat cam mult cei de la U ca o vor aduce pe inter... pana la urma vine Kuban. Era clar ca nu are cum sa vina interul intre 2 meciuri de campionat si unu de champions league. probabil ar fi venit cu inter primavera :)
cam multa campanie electorala cu stadionul ala din cluj...

Razvan T.
13th August 2011, 14:38
S`au laudat cam mult cei de la U ca o vor aduce pe inter... pana la urma vine Kuban. Era clar ca nu are cum sa vina interul intre 2 meciuri de campionat si unu de champions league. probabil ar fi venit cu inter primavera :)
cam multa campanie electorala cu stadionul ala din cluj...

Daca era terminat in 4 august stadionul se juca "U" Cluj - Inter. ;)

Rossi
13th August 2011, 21:41
MApN a sigilat Ghencea si negociaza cu Gica Hagi preluarea palmaresului

Se vezi deruta printre mioare ... nu or sa mai stie care e saivanul lor ... ala din ghencea sau ala unde e ciobanul lor ...

Hingherul
13th August 2011, 21:43
excelenta vestea.
uite ca Rossi poate ca copy/paste si la lucruri interesante nu numai la pedigree-uri aiuritoare :yes:
poate dai si un link totusi.

NTM
13th August 2011, 22:19
[B]
Se vezi deruta printre mioare ... nu or sa mai stie care e saivanul lor ... ala din ghencea sau ala unde e ciobanul lor ...

:)):))

jonsnow
13th August 2011, 22:26
MApN a sigilat Ghencea si negociaza cu Gica Hagi preluarea palmaresului

Se vezi deruta printre mioare ... nu or sa mai stie care e saivanul lor ... ala din ghencea sau ala unde e ciobanul lor ...

sa vezi ditamai derby-ul cand o sa joace steaua crestina 2003 cu noul cca...

melo
13th August 2011, 23:17
MApN a sigilat Ghencea si negociaza cu Gica Hagi preluarea palmaresului

Se vezi deruta printre mioare ... nu or sa mai stie care e saivanul lor ... ala din ghencea sau ala unde e ciobanul lor ...

Sursa ? :groggy:

Hingherul
13th August 2011, 23:18
dovleacul propriu.

Shinnok
13th August 2011, 23:18
dinamOnania

SwedishMafia
13th August 2011, 23:38
sa vezi ditamai derby-ul cand o sa joace steaua crestina 2003 cu noul cca...

nu te descurci cu dezactivarea contului?:))

stirea cu hagi e de aici http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/25569

catel_latos
14th August 2011, 01:27
Noi ceilalti avem traditii si cantecele parintilor http://www.youtube.com/watch?v=VU6eO3-tkOg&playnext=1&list=PL2B60D72BBC0D7DD0

Suntem "U"-istii Clujului iubit

Uniti cu totii intr-un avant

Pornim din nou cu sufletu-nfratit

La lupta cu un singur gand


Haide, „U”! Haide, „U”! Haide, „U”!
Ești simbolul tinereții studențești
Haide, „U”! Haide „U”! Haide, „U”!
Ești mândria unor inimi românești


Noi luptăm (ca) să-nălțăm
Prin avânt, voință, zâmbet și prin cânt
Un trup nou...
Suflet nou...
Haide, „U”! Tempo „U”! Haide, „U”!

Intr-adevar foarte frumos imnul!:yes:

Se mai canta pe stadion? E cam dificil de cantat, dar e foarte bun.

ichigo
14th August 2011, 13:08
apropo pentru stelisti, sa stie ca diseara poarta celor de la u cluj va fi aparata de marius popa si nu de hutan, care in primavara a fost al 12-lea jucator al stelei.:ok: mai ales ca se stie povestea lui, dupa un meci vaslui - steaua, incheiat cu victoria lui gigi becali. :evil: haide "U" :cool:

delaparis
14th August 2011, 19:24
"Ce, ba, ai emotii? Cine e Universitatea Cluj si pe cine au batut ei? Pe Rapid? Pai si Rapid cine e?", i-a spus Becali lui Levy.
Onlinesport

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/78008/becali-a-fost-la-levy-inainte-de-meci-ce-ba-ai-emotii.htm

Are dreptate Becali sau nu ? :D

melo
14th August 2011, 19:31
"Ce, ba, ai emotii? Cine e Universitatea Cluj si pe cine au batut ei? Pe Rapid? Pai si Rapid cine e?", i-a spus Becali lui Levy.
Onlinesport

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/78008/becali-a-fost-la-levy-inainte-de-meci-ce-ba-ai-emotii.htm

Are dreptate Becali sau nu ? :D

Bacali nu are dreptate niciodata. :drak:

delaparis
14th August 2011, 19:33
Deci Levy trebuie sa aiba emotii?

Hingherul
14th August 2011, 19:39
mari emotii cu un cioban ca sef. dar referitor la meci... fara emotii :D

zebe
14th August 2011, 20:00
Un link, ceva? :D

Razvan T.
14th August 2011, 20:02
hai ba la bere in republik :D

zebe
14th August 2011, 20:12
Dau meciu'?

delaparis
14th August 2011, 20:16
U Cluj ? :D

Hingherul
14th August 2011, 20:25
Echipe de start:
Steaua: Tătărușanu - Martinovici, Galamaz, Iliev, Latovlevici - Nicoliță, Brandan, Bourceanu, Cr.Tănase - Tatu, M. Costea
Rezerve: Stanca, Gardoș, Prepeliță, Rusescu, Geraldo, Nikolici, Bicfalvi

U Cluj: M.Popa - Achim, Szukala, Pele, Grecu - Păcurar, Boștină, Nasser - Cojocnean, Cl. Niculescu, Tony
Rezerve: Matache, Abrudan, Marinescu, Bazzi, Mendy, Ungurușan, Ad Cristea


printesa e obosita de e rezerva?

Telespan
14th August 2011, 20:26
Dau meciu'?

www.digi-hdsport.com
www.12tv.ro
www.sportpenet.com
mai vrei?:D
meciul este pe digisport

zebe
14th August 2011, 20:30
Am gasit pe my2p2.eu. Merci oricum.

Telespan
14th August 2011, 20:32
Bricheta la centru:rosu:

Celso
14th August 2011, 20:34
eu zic ca e blat clar ...:))

zebe
14th August 2011, 20:35
Bara U!

Marius
14th August 2011, 20:36
ha-ha, ronny demis :D

Telespan
14th August 2011, 20:37
ocazii mari au avut u-isti:D in primele 5 min:D

White Shadow
14th August 2011, 20:38
de ce nu sunt lasati suporterii lui U sa intre pe stadion ?

Hingherul
14th August 2011, 20:39
de ce nu sunt lasati suporterii lui U sa intre pe stadion ?

s-au stricat turnichetii

corello
14th August 2011, 20:42
Si-o dat jos Tanase masca si o ramas in mufa naturala?
Pacat!!!

relansat
14th August 2011, 20:42
ce bine joaca U :x

Hingherul
14th August 2011, 20:43
gooooooool /OLE/

relansat
14th August 2011, 20:44
se mai intampla sa presezi si sa fii penalizat la prima faza de atac. pacat.

Hingherul
14th August 2011, 20:45
sper sa-i penalizam de vreo 4-5 ori

Tyler Durden
14th August 2011, 20:45
Cat sclavet la Ploiesti. Vedea-i-as la cimitiru' Ghencea, aliniati.

relansat
14th August 2011, 20:46
@tyler sa fim seriosi, peste tot in tara cam asta-i situatia. gigi becali e idolul multor romani :)

Hingherul
14th August 2011, 20:46
cred ca te-au auzit ca tocmai canta ceva de dulce :D
adevarul ca aia cu "suntem peste tot acasa..." suna ca dracu cand o canta rapidistii :D

corello
14th August 2011, 20:47
Si eu is surprins de atata puhoi de stelisti la Ploiesti. Ciudat!!!

Hingherul
14th August 2011, 20:48
sunteti constienti ca Steaua are cei mai multi suporteri din tara dar cand ii si vedeti sunteti socati.

relansat
14th August 2011, 20:49
sunt rupti psihic clujenii.

corello
14th August 2011, 20:50
Ce atmosfera de meci mare!!!!
Zici ca ii moment de reculegere

Tyler Durden
14th August 2011, 20:51
@tyler sa fim seriosi, peste tot in tara cam asta-i situatia. gigi becali e idolul multor romani :)

Numai intr-o tara de rahat ca Romania, putea sa fie atat de iubita o echipa ca Steaua.;)

zebe
14th August 2011, 20:51
sunteti constienti ca Steaua are cei mai multi suporteri din tara dar cand ii si vedeti sunteti socati.

Hingherule, fa un pic diferenta dintre suporteri si simpatizanti.

delaparis
14th August 2011, 20:51
sunteti constienti ca Steaua are cei mai multi suporteri din tara .

Multi da' ... multi :D

focluj
14th August 2011, 20:53
Numai intr-o tara de rahat ca Romania, putea sa fie atat de iubita o echipa ca Steaua.;)

na bine :))

-----------------------------------------------------------------------------
Va rog vizitati blogul :-) http://flagsworldwide.blogspot.com/
http://2.s07.flagcounter.com/count/DymW/bg=ffffff/txt=ffffff/border=ffffff/columns=1/maxflags=1/viewers=3/labels=0/http://s07.flagcounter.com/count/DymW/bg=ffffff/txt=ffffff/border=ffffff/columns=1/maxflags=1/viewers=3/labels=0/

Hingherul
14th August 2011, 20:53
Multi da' ... multi :D

o spui de parca PUTINI ar insemna musai si calitate :D
Steaua e cea mai iubita echipa din Romania, asta e clar! :yes:

Avion
14th August 2011, 20:53
sunteti constienti ca Steaua are cei mai multi suporteri din tara dar cand ii si vedeti sunteti socati.

Nu-i nimeni socat.


Pai Romania musteste de prostie si cocalarism

:D

zebe
14th August 2011, 20:55
:))

Hingherul
14th August 2011, 20:55
valabil si pentru tine ce am scris mai sus.
MAI PUTINI NU INSEAMNA MAI BUNI!

totusi parca e o alta chestie cand joci oriunde in tara si nu esti batut cu pietre :D

relansat
14th August 2011, 20:58
suporterii dinamovist sunt "quality" =))

corello
14th August 2011, 20:58
Ce i-mi plac prunele alea care striga "m*ie Niculescu"
Cimpanzeii pt*zdii!!!!

Hingherul
14th August 2011, 20:58
suporterii dinamovist sunt "quality" =))

da, cu 3 straturi unii dintre ei. s-au etalat mai devreme :D

zebe
14th August 2011, 20:58
Si cica tocmai o intrat si singura galerie pe stadion.

melo
14th August 2011, 20:59
Au intrat superterii lui " U " ?

Avion
14th August 2011, 21:00
valabil si pentru tine ce am scris mai sus.
MAI PUTINI NU INSEAMNA MAI BUNI!

In cazul de fata... :D


totusi parca e o alta chestie cand joci oriunde in tara si nu esti batut cu pietre :D

Asta-i mottoul alora fara casa. "Ce bine e afara cand nu ploua. Fraieri aia care stau in casa". :)

Hingherul
14th August 2011, 21:01
ce scandeaza uistii...si cica nu sunt sub dominatie.
mai exista sclavi? :D

se presupune ca trebuiau sa incurajeze pe u nu pe rasi

melo
14th August 2011, 21:03
ce scandeaza uistii...si cica nu sunt sub dominatie.
mai exista sclavi? :D

se presupune ca trebuiau sa incurajeze pe u nu pe rasi

Sunt mandatati. :))

relansat
14th August 2011, 21:03
nu am mai vazut o faza ca lume a de un sfert de ora.

Celso
14th August 2011, 21:04
mama ce joaca capitanul echipei nationale:happy

melo
14th August 2011, 21:04
nu am mai vazut o faza ca lume a de un sfert de ora.

Daca stau la gramada,probabil joaca rugby.

melo
14th August 2011, 21:06
mama ce joaca capitanul echipei nationale:happy

Banel e crierul de la mijlocul terenului,daca nu ai observat.

Hingherul
14th August 2011, 21:08
Banel e crierul de la mijlocul terenului,daca nu ai observat.

da

j9Bc8FjqEmE

regele
14th August 2011, 21:10
victorie la handicap steaua

relansat
14th August 2011, 21:12
agitatul de pe banca e mache? :))

melo
14th August 2011, 21:13
Emeghara mai e la Steaua ?

corello
14th August 2011, 21:16
Ne revenim dupa pauza
Nici Cristos nu va putea numara golurile in poarta stelei!!!!

Shinnok
14th August 2011, 21:17
nu stie sa numere de la 0 in jos? :D

Hingherul
14th August 2011, 21:17
Emeghara mai e la Steaua ?

da



Ne revenim dupa pauza
Nici Cristos nu va putea numara golurile in poarta stelei!!!!

curaj gaina ca te tai :))

corello
14th August 2011, 21:18
nu stie sa numere de la 0 in jos? :D

Il initiez io :D

eventHorizon
14th August 2011, 21:18
Ce strigau suporterii satelitului lu dinamo prin tribune :cry:
Steaua - dinamo2 1-0, la pauza.
Slab joc...
Hingherule, Emeghara nu mai e in lotul Stelei de vreo 2 luni :P

Charon
14th August 2011, 21:18
ploiestenii adevarati nu si-au tradat orasul si ieri au umplut stadionul la Buzau,ce vad acum pe stadion e crema cartierelor Mimiu si Cina?:))

BBB
14th August 2011, 21:19
Ne revenim dupa pauza
Nici Cristos nu va putea numara golurile in poarta stelei!!!!

Cu rasii astia din aparare putem da si 3 goluri ca mai luam 5 :)) Eu am mutat pe HBO, e o comedie de ***** de 10 ori mai interesanta decat sa vad cum ne umileste steaua

corello
14th August 2011, 21:20
curaj gaina ca te tai :))

mno, sa vezi tu de vb prostii...port un tricou norocos :))

Hingherul
14th August 2011, 21:21
Hingherule, Emeghara nu mai e in lotul Stelei de vreo 2 luni :P

auzisem ca l-a chemat gigica inapoi dupa ce il eliberase.
probabil a ramas doar intentie

Avion
14th August 2011, 21:23
ploiestenii adevarati nu si-au tradat orasul si ieri au umplut stadionul la Buzau,ce vad acum pe stadion e crema cartierelor Mimiu si Cina?:))

Ce razi ma, Steaua are suporteri peste tot :D. Aia de la stadion sunt doar cei mai fideli / reprezentativi :D.

On: Steaua continua sa aplice planul tactic care a consacrat-o "multi sa fii noroc ca esti" :).


Hingherule, Emeghara nu mai e in lotul Stelei de vreo 2 luni

De unde vrei ma sa stie daca urmareste doar meciurile lui Dinamo? :))

nayram
14th August 2011, 21:24
Galeria lui u cluj=sclavii lui dinamo. Cu atat mai dulce va fi victoria ce urmeaza

eventHorizon
14th August 2011, 21:27
De unde vrei ma sa stie daca urmareste doar meciurile lui Dinamo? :))

Pai nu e chiar asa, initial fusese reprimit in lot dupa meciul cu Sibiul. Stirea cu Emeghara afara din lot a aparut din greseala prin presa, ca s-a aflat de ea abia dupa o saptamana dupa ce a fost trimis acasa :D

philos
14th August 2011, 21:28
meci slab spre f. slab... clujenii au miscat ceva la inceput de meci (chiar bine, daca socotim si bara aia superba)...noi am fructificat singura ocazie de gol... in rest, multe greseli... multa vanzoleala pt nimic... si noi cu echipa si cu jocul asta vrem in grupe... sictir jiji!

corello
14th August 2011, 21:28
Galeria lui u cluj=sclavii lui dinamo. Cu atat mai dulce va fi victoria ce urmeaza

Invidios ca noi avem asa ceva?
La galerie ma refer

Hingherul
14th August 2011, 21:29
Invidios ca noi avem asa ceva?

ce anume sa aveti? echipa mama?:no:

Celso
14th August 2011, 21:29
Galeria lui u cluj=sclavii lui dinamo. Cu atat mai dulce va fi victoria ce urmeaza

npoate sunt chiar suporteri de-ai lui Dinamo acolo:yes:

Hingherul
14th August 2011, 21:31
asa se explica de ce nu mai aveti timp sa ajungeti la meciurile proprii :yes:

relansat
14th August 2011, 21:32
presimt doua ore pline de pupaturi in ... la adresa stelei :D

regele
14th August 2011, 21:33
cum este insurat relansat?

Avion
14th August 2011, 21:33
Pai nu e chiar asa, initial fusese reprimit in lot dupa meciul cu Sibiul. Stirea cu Emeghara afara din lot a aparut din greseala prin presa, ca s-a aflat de ea abia dupa o saptamana dupa ce a fost trimis acasa :D

Si ce. Daca era vreun zvon despre Scarlatache care a lasat gravida o piranda, Hingherul era calare pe situatie mai ceva decat mediafax :)).

Celso
14th August 2011, 21:34
asa se explica de ce nu mai aveti timp sa ajungeti la meciurile proprii :yes:

e veche ...

intra Printu acum si va rezolva/hello

Tyler Durden
14th August 2011, 21:35
cum este insurat relansat?

Uite-l si pe beautiful mind.:))

relansat
14th August 2011, 21:37
@regele wtf? :cry:

Hingherul
14th August 2011, 21:38
e veche ...

totusi atat de proaspata... se intampla meci de meci.


hai sa le dam fatala dinam-UISTILOR (nu e pocire!!!! e o simbioza perfecta) :yeah:

relansat
14th August 2011, 21:46
astia cand mai joaca fotbal?

Hingherul
14th August 2011, 21:47
fotbal ai de la 23. real - barca

relansat
14th August 2011, 21:48
mersi mult de tot. uitasem de meciul asta. pfiuuuuuuuuuuuuuu

delaparis
14th August 2011, 21:49
hai sa le dam fatala dinam-UISTILOR (nu e pocire!!!! e o simbioza perfecta) :yeah:

Vezi ca pun la loc postarile lui Rossi :D

Vorbiti de meci aici ... nu de organe :cool:

corello
14th August 2011, 21:50
"m*ie Niculescu"
plm de nefamilisti!!!!

Hingherul
14th August 2011, 21:50
Vorbiti de meci aici ... nu de organe :cool:



am si zis sa nu ne inteleaga ca pocire.

tu ai auzit ce au scandat uistii de cum au intrat pe stadion???? grija lor era dinamo

relansat
14th August 2011, 21:52
ce 11 m clar :)

Hingherul
14th August 2011, 21:52
hoti

nayram
14th August 2011, 21:53
Nu a marcat borcea cascaval si pentru echipa a2a? primeau si ei un penalty

delaparis
14th August 2011, 21:54
A fost penalty ... HOTII HOTII HOTII :D

corello
14th August 2011, 21:54
11 metri pa dracu!!!

TheIceMan
14th August 2011, 21:54
pen' cine?

Dexter30
14th August 2011, 21:55
S-a aruncat prea repede Cristea. Mentalitate de cersetor. Daca incerca sa continue ar fi creat o faza periculoasa. Asa a simtit piciorul lui Bourceanu si a cazut ca un bolovan.

nayram
14th August 2011, 21:56
fotbal canci repriza asta:D

relansat
14th August 2011, 21:56
@dexter lasa mentalitatea, uita-te pe faza. neglijenta. penalty mai mult decat clar.

Avion
14th August 2011, 21:56
Nu a marcat borcea cascaval si pentru echipa a2a? primeau si ei un penalty

Ce-ai ma. Ai idee cat l-a costat sa plateasca si arbitrul si echipa pandurilor? A ramas fara bani. Daca pe stelisti putea sa-i corupa usor cu promisiunea ca o sa-i lase sa joace un meci in Stefan cel Mare, pe Bricheta nici dracu nu si-l mai permite. A ridicat nesimtitu ala de Becali scorurile si nimeni nu-si mai permite sa cumpere arbitrii ca pe vremuri.

corello
14th August 2011, 21:57
S-a aruncat prea repede Cristea. Mentalitate de cersetor. Daca incerca sa continue ar fi creat o faza periculoasa. Asa a simtit piciorul lui Bourceanu si a cazut ca un bolovan.

Poti sa-i ceri inteligenta la Bianca?
Mniezo de prost!!!!

Tyler Durden
14th August 2011, 21:57
Deaconu mai merita o decoratia dupa acest meci. Ordinul Steaua Romaniei.

Shinnok
14th August 2011, 21:58
pai de-aia mai corello, probabil isi zicea "ia sa plutesc eu in bratele botestatei"
si-a fost dus de valul iubirii direct pe vaporul ala :D

Hingherul
14th August 2011, 21:58
pac pac 2 stiuleti :yes:

Dexter30
14th August 2011, 21:58
@dexter lasa mentalitatea, uita-te pe faza. neglijenta. penalty mai mult decat clar.

Mie nu mi se pare asa clar. Se poate da e adevarat, dar cred ca nu a fost un contact asa dur. Cristea putea sa continue, trecuse deja de Bourceanu.

2-1

Shinnok
14th August 2011, 21:59
hehehe, sa te vad acum, clujene! :drak:

Avion
14th August 2011, 21:59
Smecher portar are U Cluj :))

Edit: oops :))

Hingherul
14th August 2011, 21:59
ba 2-1 ca s-au relaxat natafletii

catel_latos
14th August 2011, 21:59
Frumos! Si tocmai ma pregateam sa scriu "hai cu egalarea".

LE: bine maaaaaaaaa...inca unul!!!

philos
14th August 2011, 22:00
@dexter lasa mentalitatea, uita-te pe faza. neglijenta. penalty mai mult decat clar.

corect, se putea da... da' daca nu i-a dat fault lu' tanase in marginea careului, pt un contact mult mai clar, vroiai sa dea acum? ar fi o treaba sa se joace ca la baschet :D

Shinnok
14th August 2011, 22:00
Razvanele, ai de ales din astea:
1) pisi flecsusu
2) avatar cu Steaua
3) amandoua :D

delaparis
14th August 2011, 22:00
Deaconu mai merita o decoratia dupa acest meci. Ordinul Steaua Romaniei.

Hai ca mai aprind o tigare ... ma enerveaza cumplit meciul asta

relansat
14th August 2011, 22:00
@dexter cu "putea", "nu a fost contact dur" si restul, nu faci nimic. adevarul e ca a fost contact si penalty. in fine, uite ca-i 2-1

corello
14th August 2011, 22:01
Incredibil, ce dezamagit era comentatoru la golul nostru!!!!

Shinnok
14th August 2011, 22:01
ptiu, drace. hai ca nu-i paguba un gol. :D
atat se si termina, sa-mi iasa pronosticul. :P

Tyler Durden
14th August 2011, 22:01
Hai ca mai aprind o tigare ... ma enerveaza cumplit meciul asta

Ai grija cu bricheta...

relansat
14th August 2011, 22:02
urari de bine via facebook: la multii anii si multa sanatate si sa fii iubita poop

p.s: e dinamovist omul, apropo. :)

Celso
14th August 2011, 22:03
Iar o sa creada ciobanul dupa meci ca are echipa:) ..se trezeste el la realitate in meciul cu CSKA:P

Deaconu asta e scarba mare ... scoate galbenu una doua cand e vorba de U Cluj

Shinnok
14th August 2011, 22:03
urari de bine via facebook: la multii anii si multa sanatate si sa fii iubita poop

p.s: e dinamovist omul, apropo. :)

:happy:happy:happy

philos
14th August 2011, 22:05
@dexter cu "putea", "nu a fost contact dur" si restul, nu faci nimic. adevarul e ca a fost contact si penalty. in fine, uite ca-i 2-1

pai aia ziceam si io...ca la baschet :D

p.s. nush cine-i dexter da' presupun ca mie mi-ai raspuns...

Hingherul
14th August 2011, 22:05
iar se aud sclavii scandand

catel_latos
14th August 2011, 22:06
Hai U! Hai cu egalarea!!!

corello
14th August 2011, 22:06
Fuorta steaua!!!!!
buna asta =))))

Shinnok
14th August 2011, 22:06
pai aia ziceam si io...ca la baschet :D

p.s. nush cine-i dexter da' presupun ca mie mi-ai raspuns...

Dexter30, bre :D

Dexter30
14th August 2011, 22:08
pai aia ziceam si io...ca la baschet :D

p.s. nush cine-i dexter da' presupun ca mie mi-ai raspuns...

Eu sunt :)

Sunt de acord cu tine. Nu se poate da 11m la orice contact in careu.

sun
14th August 2011, 22:09
"m*ie Niculescu"
plm de nefamilisti!!!!

uite din cauza asta ma seaca "secaturile" din galeriile din Romania.

@corello :rosu::rosu:

pai bine mah corello... stelistii nu au voie sa ii ureze de "bine" lui Niculescu, dar voi puteti sa ii urati de "bine" familiei lui Radoi ( sau a CFR-istilor ) , cand aveti voi chef , nu ???

ce scandaloasa e ipocrizia ta, incredibil :rosu: :headbang: ( slowmotion headbang )

TheIceMan
14th August 2011, 22:10
iar se aud sclavii scandand

mai bine decat oile behaind

philos
14th August 2011, 22:11
Eu sunt :)

Sunt de acord cu tine. Nu se poate da 11m la orice contact in careu.

acu' am vazut c-ai scris cam acelasi lucru... salut :D

corello
14th August 2011, 22:11
uite din cauza asta ma seaca "secaturile" din galeriile din Romania.

@corello :rosu::rosu:

pai bine mah corello... stelistii nu au voie sa ii ureze de "bine" lui Niculescu, dar voi puteti sa ii urati de "bine" familiei lui Radoi ( sau a CFR-istilor ) , cand aveti voi chef , nu ???

ce scandaloasa e ipocrizia ta, incredibil :rosu: :headbang: ( slowmotion headbang )

care "voi"?