PDA

View Full Version : Mihai Costea



delaoltenia
31st July 2011, 22:51
Mihai Alexandru Costea.Adus de la Universitatea Craiova.
Data nasterii: 29 mai 1988
179cm/74kg

delaoltenia
31st July 2011, 22:52
Debut cu dreptul la meciul cu CS Mioveni,a jucat foarte bine.A marcat un gol,a mai avut o bara.

Snake_21
1st August 2011, 00:33
Sper sa ajunga cu mai multe stele pana la finalul campionatului :P sa nu fie doar Costea :P

aLLiin
1st August 2011, 09:40
Sper sa faca la noi ce nu a facut pentru craiova.

delaoltenia
1st August 2011, 22:33
Eu sper sa faca cinste Stiintei din Craiova. :ok:

Arkadiusz
14th February 2013, 16:56
un fotbalist care imi place mult, tare mult as vrea sa il vad facand cuplu de atac cu Rusescu. e strigator la cer cat de mizerabil poate fi tratat de ciobanul universului care nu se mai satura sa il pupe in cur pe epava de Nikolic.
Costea e mult mai bun decat Rocha si Nikolic la un loc!

Uncle Ben
14th February 2013, 17:08
Sper sa faca la noi ce nu a facut pentru craiova.
Corect! Pe Stiinta nu a apucat s-o retrogradeze... :D

eventHorizon
18th July 2013, 19:32
Adios, Prostea Jr.!!!! O sa ne lipsesti... ca vremea rea :D
Nu stiu exact de ce l-a trimis Reghe la reeducare, dar e destul de clar ca s-a urmarit si eliberarea statului de plata pt a aduce un alt atacant in loc. Pe foamea asta era oricum un lux sa ai nspe rezerve inutile care sa nu joace.
Partea si mai buna, cu ocazia asta va juca si Parvulescu mai mult mijlocas stanga, ca n-are nicio treaba cu postul de fundas.
Partea naspa, Cruduta a pierdut 10.000 euro lunar :mad:

HoonestHooligan
22nd July 2013, 16:04
Adios, Prostea Jr.!!!! O sa ne lipsesti... ca vremea rea :D
Nu stiu exact de ce l-a trimis Reghe la reeducare, dar e destul de clar ca s-a urmarit si eliberarea statului de plata pt a aduce un alt atacant in loc. Pe foamea asta era oricum un lux sa ai nspe rezerve inutile care sa nu joace.
Partea si mai buna, cu ocazia asta va juca si Parvulescu mai mult mijlocas stanga, ca n-are nicio treaba cu postul de fundas.
Partea naspa, Cruduta a pierdut 10.000 euro lunar :mad:

Iti spun eu de ce l-a trimis...ca si-au facut treaba cu el, si acum tre sa lase loc la altii sa le creasca cota pe piata PS:Toti astia trei (tatu,nikolici,piovaccari)la un loc nu-l depasesc la valoarea de fotbalist, ca dovada s-a vazut clar la meciul cu Livingston ca doar el a jucat pe teren