PDA

View Full Version : Rules of engagement



Cneazul
31st July 2011, 14:57
http://www.mihaelaanghel.com/wp-content/uploads/2010/04/logo-rules-of-engagement.jpg

urmareste cineva? Eu l`am inceput ieri si am vazut pana acum 6 episoade. Mi se pare o copie a lui How I met your mother + ceva din Seinfeld. E destul de amuzant.
is 2 cupluri, plus Russel, care e un burlac autodeclarat si ii ia la misto pe prietenii lui casatoriti sau logoditi.
Singura parte naspa e ca dupa ce ai vazut how i met your mother ti se pare "lame" personajul lui Russel. Barney Stinson e 5 clase peste. Insa daca as fi vazut serialul asta prima data poate as fi zis acelasi lucru despre Barney
Apoi de ce am pomenit de Seinfeld? Pentru ca joaca si actorul care l`a interpretat pe david Puddy, unul dintre cele mai tari personaje periodice din Seinfeld, apartamentele sunt cam la fel cu cel al lui Jerry, si se mai mentioneaza despre vecinii de la 5E, 5A, etc. Ce sa mai vorbim ca actiunea se desfasoara in New York iar personajele au un bar in care se intalnesc. La fel ca in Seinfeld si HIMYM
oricum, daca iti place how i met your mother sau seinfeld nu are cum sa nu iti placa si asta. Serialul e amuzant inca din primul episod, iar daca ajungi la episodul 3-4 nu mai ai cum sa il lasi