PDA

View Full Version : Cupa Romaniei editia 2011/2012



delaoltenia
28th July 2011, 19:40
Federatia Romana de Fotbal a anuntat azi modificarea calendarului Cupei Romaniei.


Faza a II-a - 9 august

Faza a III-a 16 august

Faza a IV-a - 23/24 august 2011;

Faza a V-a - 6/7 septembrie 2011;

Saisprezecimi de finala - 20/21/22 septembrie 2011

Optimi de finala - 25/26/27 octombrie 2011;

Sferturi de finala - 6/7/8 decembrie 2011;

Semifinale tur - 27/28/29 martie 2012;

Semifinale retur - 10/11/12 aprilie 2012;

Finala - 23 mai 2012

Razvan T.
28th July 2011, 21:01
Cu cine jucam finala ? :D

Grinco
28th July 2011, 21:04
Cu noi:D

fl0o
28th July 2011, 21:11
Otelul n-are nici o cupa in vitrina :rolleyes:

Razvan T.
28th July 2011, 21:12
Cu noi:D


No sa va luati biletele pentru Cluj. :D

Luci Ionescu
30th July 2011, 01:24
finala? UTA ARAD-POLI Timisoara!!!!:D

Grinco
19th August 2011, 16:22
Pana una alta, e Poli 2 - UTA marti :D

pe garduri
20th August 2011, 18:22
Pana una alta, e Poli 2 - UTA marti :D

Se pare ca se v-a organiza un cuplaj mai repede la Timisoara decat la Bucuresti, intre Uta, Poli 2, Scolar Resita si Poli, in Cupa Romaniei :D

White Shadow
24th August 2011, 02:36
Sa va futa renii cu autobuzul vostru din 1930 ca era sa mor in el :))

chinna tm
24th August 2011, 08:18
Sa va futa renii cu autobuzul vostru din 1930 ca era sa mor in el :))

apai lasa.....ca noi de la gara mergem pe jos pana la stadion la voi.ziceti multam ca v-am pus la dispozitie un mijloc de transport:)):))


bre...o intrebare....a fost revelionul aseaara sau asa se manifesta jucatorii(unii cu experienta) si suporterii cand castiga in fata unei echipe de juniori-care fie vroba intre noi au jucat mai bine ca UTA si au avut niste ocazii monumentale?:happy....
ca eu mziez pe revel:D.....

aLLiin
24th August 2011, 08:57
Cine transmite editia asta?

White Shadow
24th August 2011, 16:47
Daca si ala se numeste mijloc de transport :happy

Au jucat aia de la poli 2 cu o ambitie iesita din comun, naiba stie ce au avut :))

Pai ma, o victorie este o victorie si trebuie tratata ca atare indiferent impotriva carei echipe este ea.

White Shadow
24th August 2011, 17:02
mtASf_0LVSE

keluba
24th August 2011, 17:05
se pare ca bihoru' nu are nici editia asta chef de cupa :D (sanatatea cluj a trecut in faza urmatoare)

pe garduri
24th August 2011, 18:13
Daca si ala se numeste mijloc de transport :happy

Au jucat aia de la poli 2 cu o ambitie iesita din comun, naiba stie ce au avut :))

Pai ma, o victorie este o victorie si trebuie tratata ca atare indiferent impotriva carei echipe este ea.

1. Autobuzele acelea sunt speciale pentru cei din medii rurale mai aparte care nu stiu sa se comporte in mijloacele de transport in comun, ca altfel nu s-ar fi spart geamul la un autobuz. Pe urma acela autobuze nu le mai vezi prin Timisoara sa fie folosite pentru transportul in comun.
Iar la final bine ca numiti voi conserva aia, stadion.

2. Eu nu cred ca Poli 2 a avut o ambitie iesita din comun, ci au tratat meciul cu seriozitate cum trebuia sa trateze si Poli cei "mari" meciul la Resita, iar UTA mai mult nu a putut.


3. Aici ai drepatate ca o vicorie trebuie tratatat la fel indiferent impotriva cui e, dar sa recunostem ca a fost mai mare ca de obicei datorita faptului ca ati jucat la Timisoara. Si la noi sunt sigur ca era la fel daca jucam la Arad cu UTA 2,3,4 sau oricare alta.

White Shadow
24th August 2011, 19:12
LOL tot cliseul cu conserva :))

Nu mai acorda o asa de mare importanta mass-mediei deoarece in realitate lucrurile nu stau chiar asa.

pe garduri
25th August 2011, 00:20
LOL tot cliseul cu conserva :))

Nu mai acorda o asa de mare importanta mass-mediei deoarece in realitate lucrurile nu stau chiar asa.

"LOL" ... ce treaba are presa?

White Shadow
25th August 2011, 05:43
pai vad ca vorbesti despre geamuri sparte la autobuz, probabil ai vazut si tu cateva poze prin presa fara sa'ti dai seama ce s'a intamplat de fapt...

da las ca nu'i important asta, important e sa cadem cu poli 1 in cupa :cool:

chinna tm
25th August 2011, 07:47
Daca si ala se numeste mijloc de transport :happy

Au jucat aia de la poli 2 cu o ambitie iesita din comun, naiba stie ce au avut :))

Pai ma, o victorie este o victorie si trebuie tratata ca atare indiferent impotriva carei echipe este ea.

da, si noi daca bateam echipa a doua a unei echipe mari.....poate ne bucuram la fel:D....

abra
29th August 2011, 16:03
cand e tragerea la sorti pentru faza a V-a ?

abra
29th August 2011, 16:05
cand e tragerea la sorti pentru faza a V-a ?

abra
29th August 2011, 16:06
cand e tragerea la sorti pentru faza a V-a ?

abra
29th August 2011, 16:07
cand e tragerea la sorti pentru faza a V-a ?

Bogdann
30th August 2011, 15:33
Cupa României - Turul V

Cele 14 partide sunt programate să se dispute marți, 6 septembrie, de la ora 16.30.

Petrotub Roman - FCM Bacău
ASC Bacău - Dunărea Galați
Callatis Mangalia - Viitorul Constanța
CF Brăila - Săgeata Năvodari
Juventus București - Dinamo II București
Gloria Buzău - CS Otopeni
Chindia Târgoviște - Astra II Giurgiu
Oltchim Râmnicu Vâlcea - FC Argeș
CS Vișina Nouă - ALRO Slatina
Pandurii II Târgu Jiu - Gaz Metan Severin
Național Sebiș - Poli Timișoara
Luceafărul Oradea - UTA Arad
Sănătatea Cluj - Arieșul Turda
Voința Livezile - FC Maramureș Baia Mare

Tim
6th September 2011, 18:37
Ne-am calificat.
m stan,arza-te-ar focul iadului,venim.:D

BBB
6th September 2011, 19:05
Ne-am calificat.
m stan,arza-te-ar focul iadului,venim.:D

taranii de la periferia timisoarei s-au facut de ***** cu ceva oradeni de 17 ani :)) si eu care speram sa picam cu ei sa le dam 17-0

SwedishMafia
6th September 2011, 19:15
Ne-am calificat.
m stan,arza-te-ar focul iadului,venim.:D
mai bine te-ai duce sa te tratezi.:D ai nevoie de tratament de specialitate.

newcool
6th September 2011, 19:39
BBB iar te manca-n cur de **** noastra?:sneaky:

Tim
6th September 2011, 19:47
BBB iar te manca-n cur de **** noastra?:sneaky:Vai de ciucurelul vostru.Pai de asta am acceptat noi sa venim in liga cu voi?:happy

BBB
6th September 2011, 19:47
BBB iar te manca-n cur de **** noastra?:sneaky:

pana la desfiintare o sa va bantui, adica inca 5 ani maxim :)) papusici frumoase ce sunteti

newcool
6th September 2011, 19:56
Ti-ai luat-o-n dinti in parcare la Simand, sau ce?
@ Timule, vai de noi, asa-i...:( da' pe voi tot va facem in etapa 7-a:D

TheMentalist
6th September 2011, 20:01
Imi pare rau de National Sebis, au fost invinsi dupa ce amatorul ala de arbitru (ca sa nu ii spun altcumva) a dictat un penalty inexistent Timisoarei la scorul de 1-0 pentru Sebis. Si portarul Sebisului dupa ce a aparat tot meciul excelent a iesit aiurea la o minge la 30 de metri si a primit gol. Pacat...Sebisul merita sa ajunga macar in prelungiri.

cip
6th September 2011, 20:04
am ascultat cele 2 meciuri la radio (Poli si UTA),am zas ca ma imprastii de ras...catastrofal comentatorul,dar tot si-a dat seama de valoarea lui Axe(i)nte :))
cica o luat unul de la Sebis al doilea galben si sigur nu se insala,meci alert desi aradenii au picat fizic prin min '60,mare sarbatoare sebiseasca :D,o participat primarul si ceva cretan de la prefectura,record de spectatori,800 locali cred ca studentii de la Universitatea de-acolo au dominat sonorul "cu toba si-o trompeta" (nu glumesc,am zona si exista facultate in catunul ala :) ) plus vreo suta de ultrasi viola /hello
aighie poola mea ce-am ajuns,sa jucam pe toti coclaurii si sa ne mai si tina peizanii aradeni in sah...:happy

Tim
6th September 2011, 20:14
am ascultat cele 2 meciuri la radio (Poli si UTA),am zas ca ma imprastii de ras...catastrofal comentatorul,dar tot si-a dat seama de valoarea lui Axe(i)nte :))
cica o luat unul de la Sebis al doilea galben si sigur nu se insala,meci alert desi aradenii au picat fizic prin min '60,mare sarbatoare sebiseasca :D,o participat primarul si ceva cretan de la prefectura,record de spectatori,800 locali cred ca studentii de la Universitatea de-acolo au dominat sonorul "cu toba si-o trompeta" (nu glumesc,am zona si exista facultate in catunul ala :) ) plus vreo suta de ultrasi viola /hello
aighie poola mea ce-am ajuns,sa jucam pe toti coclaurii si sa ne mai si tina peizanii aradeni in sah...:happy

Acum cred ca exagerezi putin.






Cum sa ai zona la Sebis?:happy:happy:happy

cip
6th September 2011, 20:22
Acum cred ca exagerezi putin.






Cum sa ai zona la Sebis?:happy:happy:happy
nebanuite sunt caile...
nu te radea bre,am un client tare acolo...lucreaza in Austria,imi ia saptamanal de vreo 5 mii de coco pe luna,casherone...cam taran defel,dar asta-i deja pleonasm,doar am specificat ca-i din judetul Arad...:))
mah,am ajuns sa jucam cu toti flausatii...:mad::D

six
6th September 2011, 20:25
ultimul stinge lumina la.....arad :happy

fl0o
6th September 2011, 20:29
m stan,arza-te-ar focul iadului,venim.:DUnde vii, ma, tu ?

six
6th September 2011, 20:29
În ultima zi de mercato, Poli a mai luat un jucător din Italia! După Nicolas Gorobsov, pe Bega a ajuns și Mario Kirev, un portar bulgar, deținut de Juventus Torino.

Kirev, care a împlinit 22 de ani la 15 august, s-a născut în Bulgaria, la Dupnitsa, și a debutat la seniori în poarta celor de la Slavia Sofia. După doar șase apariții pentru clubul din capitală, tânărul goalkeeper a fost ochit de Juventus Torino, pentru care a semnat, pe o perioadă de patru ani și jumătate, în ianuarie 2009. De atunci însă, bulgarul n-a mai jucat niciun meci oficial, deși a fost împrumutat și la două echipe din Elveția, Grashoppers Zurich și FC Thun.

Kirev are patru jocuri în naționala de tineret a Bulgariei.

http://www.banatsport.ro/stiri/alternat ... tus-torino


00ps gresii :D topicul...... :happy

newcool
6th September 2011, 20:30
Ce de spirituali pe aici. Tzaranii vorbesc de tzarani...Si cand ma gandesc ca in jud Timis sunt vreo 20 de sate neelectrificate cu apa potabila la fantana de la biserica satului,:groggy: iar in Sebis exista Universitate..:ok:

White Shadow
6th September 2011, 20:32
hahaha iar il fute pe BBB grija de ce facem noi prin cupa si peste tot.

newcool
6th September 2011, 20:34
hahaha iar il fute pe BBB grija de ce facem noi prin cupa si peste tot.

Pai daca si-a luat-o la Simand omu' a ramas marcat:P

BBB
6th September 2011, 20:38
hahaha iar il fute pe BBB grija de ce facem noi prin cupa si peste tot.

ete na, nu mai are voie omu' sa urmareasca procesul de desfiintare al utei ca sar repede ca sacalii agricultorii pe el. **** lela

Tim
6th September 2011, 20:38
Ce de spirituali pe aici. Tzaranii vorbesc de tzarani...Si cand ma gandesc ca in jud Timis sunt vreo 20 de sate neelectrificate cu apa potabila la fantana de la biserica satului,:groggy: iar in Sebis exista Universitate..:ok:Acolo a absolvit Igas?:cry:

Ah,scuze.Aia era la Pecica si nu era universitate era tamplarie.:))

cip
6th September 2011, 20:42
Ce de spirituali pe aici. Tzaranii vorbesc de tzarani...Si cand ma gandesc ca in jud Timis sunt vreo 20 de sate neelectrificate cu apa potabila la fantana de la biserica satului,:groggy: iar in Sebis exista Universitate..:ok:
exista bre,am auzit si ca-s foarte cautati astia cu diploma de Sebis,cica a pus si NASA ochii pe tinerii talentati de-acolo...bine,concurenta mare e la Herculane,aia au ceva vechime si confirmari,cred ca va dau tubul absolventii gugulani :))

six
6th September 2011, 20:42
saraca babaciune,o ia din toate pozitiile' :D

fl0o
6th September 2011, 20:44
V-a dat Sebis gol ? :o: Iar ati castigat in minutul 88 ?
Voi va laudati ca i-ati batut ? :cry: vad ca v-ati descatusat cam tare... ati tremurat putin.

cip
6th September 2011, 20:54
V-a dat Sebis gol ? :o: Iar ati castigat in minutul 88 ?
Voi va laudati ca i-ati batut ? :cry: vad ca v-ati descatusat cam tare... ati tremurat putin.
babaiete...:))

newcool
6th September 2011, 20:56
Discutam maine domnilor M "U" isti si PU-listi, ca acu' am treaba sa urmaresc evenimentul epocal care se petrece pe National Arena.
Ramane cum am stabilit cu poli. Multa _UE. cat despre "U" numa' de bine:jerk:

BBB
6th September 2011, 20:57
Discutam maine domnilor M "U" isti si PU-listi, ca acu' am treaba sa urmaresc evenimentul epocal care se petrece pe National Arena.
Ramane cum am stabilit cu poli. Multa _UE. cat despre "U" numa' de bine:jerk:

Drum bun :)) o sa ne vedem la inmormantarea utei, ca nu mai e mult

fl0o
6th September 2011, 20:59
ce bine le sta... uisti si polisti :cry:

cip
6th September 2011, 21:03
Discutam maine domnilor M "U" isti si PU-listi, ca acu' am treaba sa urmaresc evenimentul epocal care se petrece pe National Arena.
Ramane cum am stabilit cu poli. Multa _UE. cat despre "U" numa' de bine:jerk:
da' cine plm esti tu mah,sa ne spui cand avem voie sa discutam despre UTA...:o:
uita-te bre pe Seinfeld,iesi mai castigat :P

cip
6th September 2011, 21:07
ce bine le sta... uisti si polisti :cry:
ne cam era jena sa va bagam si pe voi in seama,daca strigam "sarma" spuneti ca-i perimata,desi feriti capul din reflex...
cooperativa ce mai zice,dati punctele inapoi?

fl0o
6th September 2011, 21:12
De ce ma intrebi, astepti raspuns ?

chinna tm
7th September 2011, 08:52
Discutam maine domnilor M "U" isti si PU-listi, ca acu' am treaba sa urmaresc evenimentul epocal care se petrece pe National Arena.
Ramane cum am stabilit cu poli. Multa _UE. cat despre "U" numa' de bine:jerk:

eheeeeee....alta viata eeeeee :)):)):)):)):))

cip
7th September 2011, 09:11
eheeeeee....alta viata eeeeee :)):)):)):)):))
nu-i frumos sa razi de necazul vecinilor,bre Cienzule...




:cry::cry::cry::cry::cry:

2stupiddogs
7th September 2011, 09:20
"Au avut si vor avea mereu/......"


:happy:happy:happy

chinna tm
7th September 2011, 09:40
nu-i frumos sa razi de necazul vecinilor,bre Cienzule...




:cry::cry:

ce necaz?????.....hai bre, ca doar nu pun vecinii atat suflet la meciurile contra echipelor de juniori....:D....


"Au avut si vor avea mereu/......"


:happy:happy:happy

"....si vor ramane asa..../"
:)):))

cip
7th September 2011, 09:43
o Doamne-ti multumim,ca ne-ai lasat sa fim,banateni polisti...
/OLE/
:)):cry::happy

chinna tm
7th September 2011, 09:48
o Doamne-ti multumim,ca ne-ai lasat sa fim,banateni polisti...
/OLE/
:)):cry::happy

de ce vrei sa ridici nivelul de invidie?nu e si asa prea mare?:)):))

cip
7th September 2011, 09:57
de ce vrei sa ridici nivelul de invidie?nu e si asa prea mare?:)):))
trebuie sa-i ambitionam,maine poimaine vine regionalizarea,nu ne convine sa ne traga in jos subordonatii,pe noi astia de la centru :happy

fl0o
7th September 2011, 10:10
o Doamne-ti multumim,ca ne-ai lasat sa fim,banateni polisti...
/OLE/
:)):cry::happyVai de capul vostru! Nici ca nu se putea trai mai bine in tara asta, decat ca polist banatean.
:happy :cry: :happy

chinna tm
7th September 2011, 10:26
trebuie sa-i ambitionam,maine poimaine vine regionalizarea,nu ne convine sa ne traga in jos subordonatii,pe noi astia de la centru :happy

promite-le ca le dai cate un hamburger de la Mac....sa nu mai fie cool suparat ca normalitatea va intra in vigoare odata cu regionalizarea de care pomenesti:)):))



Vai de capul vostru! Nici ca nu se putea trai mai bine in tara asta, decat ca polist banatean.
:happy :cry: :happy

e nasol sa fii polist.e si mai nasol sa fii banatean.nu crede toate legendele ce probabil sunt pe la voi despre Banat si Timisoara.e o zona groaznica.Abia se traieste aici.Foamea-n glanda.E jale mare.Stai departe de Banat si Timisoara.sa nu treci pe aici vreodata.Pt ca numai ai scapare....cine intra numai iese....nu ca nu vor, ci pt ca nu pot....Salveaza-te.Stai departe de intreg Banatul!!!!!!


sper ca iti dai seama ca e un sfat prietenesc:D....

cip
7th September 2011, 10:36
promite-le ca le dai cate un hamburger de la Mac....sa nu mai fie cool suparat ca normalitatea va intra in vigoare odata cu regionalizarea de care pomenesti:)):))


nu le dau nimic bre,ca daca-s cu burta plina trandavesc...ce,vrei sa luam rosii si lubenita de la olteni? :o::D

chinna tm
7th September 2011, 10:41
nu le dau nimic bre,ca daca-s cu burta plina trandavesc...ce,vrei sa luam rosii si lubenita de la olteni? :o::D

bine gandit.....iti prevad un viitor stralucit in ministerul economiei in departamentul:RELATII CU SUBORDONATII.:D.....

ANUNT: TOATE MAC-URILE DIN TIMISOARA SUNT INCHISE PE O PERIOADA NEDETERMINATA DE TIMP.

de KFC nu zic nimic ca poate nu inteleg vecinii depsre ce vorbesc:D

Tim
7th September 2011, 10:49
bine gandit.....iti prevad un viitor stralucit in ministerul economiei in departamentul:RELATII CU SUBORDONATII.:D.....

ANUNT: TOATE MAC-URILE DIN TIMISOARA SUNT INCHISE PE O PERIOADA NEDETERMINATA DE TIMP.

de KFC nu zic nimic ca poate nu inteleg vecinii depsre ce vorbesc:DIar la terasele de pe Corso nu se pun manele in continuare.

cip
7th September 2011, 10:57
n-ar fi rea nici ideea cu inchiderea Mall-ului in weekend :D

fl0o
7th September 2011, 10:59
e nasol sa fii polist.e si mai nasol sa fii banatean.nu crede toate legendele ce probabil sunt pe la voi despre Banat si Timisoara.e o zona groaznica.Abia se traieste aici.Foamea-n glanda.E jale mare.Stai departe de Banat si Timisoara.sa nu treci pe aici vreodata.Pt ca numai ai scapare....cine intra numai iese....nu ca nu vor, ci pt ca nu pot....Salveaza-te.Stai departe de intreg Banatul!!!!!!Interneaza-te omule !
:groggy:

chinna tm
7th September 2011, 12:29
Interneaza-te omule !
:groggy:

prietene....eu iti vreau binele:D.....asculta la ce-ti spun....
la ce spune Tim....la ce spune Cip....
suntem vai de noi....sa nu care cumva sa te abati pe aici....oky?dai o bere ca ti-am scapat chielea de nasolia asta.

catel_latos
7th September 2011, 13:51
Ole, ola, Tarcul la Orsova!!! :))

fl0o
7th September 2011, 14:12
Chinnule, orasul vostru o fi el frumos, dar daca e po****t cu timi si cu jabbi si cu chivi... n-am ce sa caut eu acolo.

catel_latos
7th September 2011, 15:16
e nasol sa fii polist.e si mai nasol sa fii banatean.nu crede toate legendele ce probabil sunt pe la voi despre Banat si Timisoara.e o zona groaznica.Abia se traieste aici.Foamea-n glanda.E jale mare.Stai departe de Banat si Timisoara.sa nu treci pe aici vreodata.Pt ca numai ai scapare....cine intra numai iese....nu ca nu vor, ci pt ca nu pot....Salveaza-te.Stai departe de intreg Banatul!!!!!!

Corect era "cine intra decat iese" (pentru mai multe informatii apeleaza la tim;)).
Deci se pare ca imprejmuirea de ocol are brese...:D

Oricum, e de apreciat sinceritatea! :D

Calandrinon
7th September 2011, 15:17
În ultima zi de mercato, Poli a mai luat un jucător din Italia!

da`un patron din Italia, ceva, nimic...nimic ? :D

six
7th September 2011, 18:34
da`un patron din Italia, ceva, nimic...nimic ? :Dar fi ceva :D dar l-am trimis in provincie la Arad :happy

chinna tm
8th September 2011, 13:16
Chinnule, orasul vostru o fi el frumos, dar daca e po****t cu timi si cu jabbi si cu chivi... n-am ce sa caut eu acolo.

esti un prieten adevart.tocmai mi-ai asigurat cateva betii crunte din partea prietenilor.multumesc.


Ole, ola, Tarcul la Orsova!!! :))

acolo se termina.dupa aia...OCCIDENTUL:))


Corect era "cine intra decat iese" (pentru mai multe informatii apeleaza la tim;)).
Deci se pare ca imprejmuirea de ocol are brese...:D

Oricum, e de apreciat sinceritatea! :D

are brese tui basca lui de tarc...la fiecare inceput de an universitar observam asta:(.....

FcP
8th September 2011, 14:26
S-a anuntat unde se va juca finala?

fl0o
9th September 2011, 13:00
Azi, la ora 16:00, se vor trage la sorti meciurile din saisprezecimile cupei din urmatoarele urne:

Urna A: Otelul, FC Vaslui, Rapid, Steaua, Dinamo, Gaz Metan Mediaș, U.Cluj și Astra
Urna B: CFR Cluj, FCM Tg. Mureș, FC Brașov, Pandurii Tg. Jiu, Sportul Studențesc, Ceahlăul Piatra Neamț, Petrolul Ploiești, Concordia Chiajna, Dacia Mioveni și Voința Sibiu
Urna C: CS Vișina Nouă, Voința Livezile, Sănătatea Cluj și Oltchim Rm. Vâlcea (Liga a III-a), Dunărea Galați, FC Timișoara, CF Brăila, Astra II Giurgiu, Viitorul Constanța, CS Otopeni, FCM Bacău, Gaz Metan Severin, Luceafărul Oradea și Juventus București (Liga a II-a).

Fiecare echipa din urna A va cadea cu cate o echipa din urna C.
6 echipe din urna B vor pica cu 6 echipe din urna C, restul de 4 echipe din urna B vor completa alte doua meciuri.

Ce nume au astea din urna C :cry: Visina Noua, Vointa Livezile, Sanatatea, FC, Luceafarul :cry:

cip
9th September 2011, 13:12
ce m-as distra sa picam cu sturionii lui ****stan! :D

catel_latos
9th September 2011, 13:17
Sa stii c-ar fi interesant...sturionii in lighean:D sau cada, dupa preferinte...:D

cip
9th September 2011, 13:22
Sa stii c-ar fi interesant...sturionii in lighean:D sau cada, dupa preferinte...:D
nu cred ca-i realizabila,cooperativistii stiu trucul cu bilele incalzite,deci voi veti pica cu Sanatatea iar franarii lui Arpica deja ii studiaza pe cei de la Livezile...:))

fl0o
9th September 2011, 13:30
ce m-as distra sa picam cu sturionii lui ****stan! :DCine sa te mai intelega?... pana acum parca nu mai vroiai sa vezi galateni/moldoveni aproape de Timisoara. Acum, gandul ca ati putea vedea campioana Romaniei pe terenul vostru va da peste cap.
Eu zic sa va luati gandul de la asta vreo trei ani, pentru ca nu veti avea sansa de a vedea campioana.
:pace:

Tim
9th September 2011, 15:54
sandule bata-te Dumnezeu, de ce e Timisoara in ultima urna? Noi am terminat sezonul trecut pe locul 2.Am avut licenta pentru sezonul trecut.
Cancerosule, ne-am castigat pe teren locul.:(

NORGEMAN
9th September 2011, 15:55
Iar o mie de urne. Iar mi s-a facut greata.

fl0o
9th September 2011, 15:56
sandule bata-te Dumnezeu, de ce e Timisoara in ultima urna? Noi am terminat sezonul trecut pe locul 2.Am avut licenta pentru sezonul trecut.
Cancerosule, ne-am castigat pe teren locul.:(I. Pentru ca veniti din faza a V-a.
II. Ca sa puteti juca cu campioana, in saisprezecimi, chiar la voi acasa. :rolleyes: Pentru gestul asta trebuie sa-i multumiti.

Grinco
9th September 2011, 16:18
Azi, la ora 16:00, se vor trage la sorti meciurile din saisprezecimile cupei din urmatoarele urne:

Urna A: Otelul, FC Vaslui, Rapid, Steaua, Dinamo, Gaz Metan Mediaș, U.Cluj și Astra
Urna B: CFR Cluj, FCM Tg. Mureș, FC Brașov, Pandurii Tg. Jiu, Sportul Studențesc, Ceahlăul Piatra Neamț, Petrolul Ploiești, Concordia Chiajna, Dacia Mioveni și Voința Sibiu
Urna C: CS Vișina Nouă, Voința Livezile, Sănătatea Cluj și Oltchim Rm. Vâlcea (Liga a III-a), Dunărea Galați, FC Timișoara, CF Brăila, Astra II Giurgiu, Viitorul Constanța, CS Otopeni, FCM Bacău, Gaz Metan Severin, Luceafărul Oradea și Juventus București (Liga a II-a).

Fiecare echipa din urna A va cadea cu cate o echipa din urna C.
6 echipe din urna B vor pica cu 6 echipe din urna C, restul de 4 echipe din urna B vor completa alte doua meciuri.

Ce nume au astea din urna C :cry: Visina Noua, Vointa Livezile, Sanatatea, FC, Luceafarul :cry:
Ba, am impresia ca boul de Kassai a pizdit ceva pe acolo. Dupa regulamentul asta, CFR nu avea cum sa pice cu Astra.

Kainsashiki
9th September 2011, 16:21
Nu le-a impartit bine, in prima urna erau doar primele sase.

El Pistolero
9th September 2011, 16:22
Corect.

Juventus-Rapid. :ok:

fl0o
9th September 2011, 16:22
Otelul joaca cu Oltchim la Rm. Valcea. La handbal ne-au batut, sa vedem la fotbal.

Celelalte meciuri din saisprezecimi sunt:

Juventus Bucuresti – Rapid
Vaslui – Vointa Livezile
Steaua - Sanatatea Cluj
CF Braila - Gaz Metan
Dinamo - Luceafarul Oradea
Dunarea Galati - Sportul
Vointa Sibiu - CS Otopeni
Timisoara - Ceahlaul
Pandurii - CS Visina Noua
Gaz Metan Severin - FC Mioveni
FC Brasov - FCM Bacau
FCM TG. Mures - Viitorul Contstanta
Astra 2 Giurgiu - U. Cluj
Petrolul - Concordia Chiajna
FC Astra - CFR Cluj

Grinco
9th September 2011, 16:23
Organizare de nota 10, marca FRF :D Sunt curios ce au facut cu bietii pesti carora le-au furat acvariile pentru a avea unde sa bage bilele alea.

fl0o
9th September 2011, 16:25
Organizare de nota 10, marca FRF :D Sunt curios ce au facut cu bietii pesti carora le-au furat acvariile pentru a avea unde sa bage bilele alea.Si pipitele erau cam ametite :D nu stiau nici unde sa bage mana.

Hingherul
9th September 2011, 16:26
deci trece Timisoara de ceahlau? :D

Grinco
9th September 2011, 16:26
Mi-a placut ca, la ultimul meci, s-a pus puletele ala sa amestece si el bilele alea doua ramase:))

RunRun1730
9th September 2011, 16:28
Otelul joaca cu Oltchim la Rm. Valcea. La handbal ne-au batut, sa vedem la fotbal.

Celelalte meciuri din saisprezecimi sunt:

Juventus Bucuresti – Rapid
Vaslui – Vointa Livezile
Steaua - Sanatatea Cluj
CF Braila - Gaz Metan
Dinamo - Luceafarul Oradea
Dunarea Galati - Sportul
Vointa Sibiu - CS Otopeni
Timisoara - Ceahlaul
Pandurii - CS Visina Noua
Gaz Metan Severin - FC Mioveni
FC Brasov - FCM Bacau
FCM TG. Mures - Viitorul Contstanta
Astra 2 Giurgiu - U. Cluj
Petrolul - Concordia Chiajna
FC Astra - CFR Cluj

Ii rupem pe gazari :D :))

fl0o
9th September 2011, 16:28
deci trece Timisoara de ceahlau? :DOare Dinamo cunoaste Luceafarul ? :rolleyes:

Tim
9th September 2011, 16:28
Cand e urmatoarea tragere?De ciahlaul se ocupa Chivo.:D

Eu ii vreau pe guvizii de dunare la noi .:D

fl0o
9th September 2011, 16:29
Cand e urmatoarea tragere?De ciahlaul se ocupa Chivo.:D

Eu ii vreau pe guvizii de dunare la noi .:DPentru voi, la anul.

Hingherul
9th September 2011, 16:30
Eu ii vreau pe guvizii de dunare la noi .:D

poate vin mai repede decat te astepti. trebuie sa-i primeasca cineva si pe ei sa joace in C.L. :D

Ciprica
9th September 2011, 16:32
Azi, la ora 16:00, se vor trage la sorti meciurile din saisprezecimile cupei din urmatoarele urne:

Urna A: Otelul, FC Vaslui, Rapid, Steaua, Dinamo, Gaz Metan Mediaș, U.Cluj și Astra
Urna B: CFR Cluj, FCM Tg. Mureș, FC Brașov, Pandurii Tg. Jiu, Sportul Studențesc, Ceahlăul Piatra Neamț, Petrolul Ploiești, Concordia Chiajna, Dacia Mioveni și Voința Sibiu
Urna C: CS Vișina Nouă, Voința Livezile, Sănătatea Cluj și Oltchim Rm. Vâlcea (Liga a III-a), Dunărea Galați, FC Timișoara, CF Brăila, Astra II Giurgiu, Viitorul Constanța, CS Otopeni, FCM Bacău, Gaz Metan Severin, Luceafărul Oradea și Juventus București (Liga a II-a).

Fiecare echipa din urna A va cadea cu cate o echipa din urna C.
6 echipe din urna B vor pica cu 6 echipe din urna C, restul de 4 echipe din urna B vor completa alte doua meciuri.

Ce nume au astea din urna C :cry: Visina Noua, Vointa Livezile, Sanatatea, FC, Luceafarul :cry:

Fc Timisoara...

fl0o
9th September 2011, 16:34
Fc Timisoara...Eu am fost mai discret sa nu-i supar :P

Hingherule, asta chiar ar fi o culme :cry: N-are Iancu de unde-si alege o echipa si o ia chiar pe a noastra.
Oricum, vad mai degreaba Steaua la TM, ca noi macar in liga1 avem unde juca.

Tim
9th September 2011, 16:36
poate vin mai repede decat te astepti. trebuie sa-i primeasca cineva si pe ei sa joace in C.L. :D
Nu e Dumnezeu atat de generos cu mine.:D

cip
9th September 2011, 16:49
dezamagitor,nici fatzele,nici cainii :(

fl0o
9th September 2011, 16:50
Hai Ceahlaul ! :D
http://i51.tinypic.com/a13283.gif

catel_latos
9th September 2011, 16:52
dezamagitor,nici fatzele,nici cainii :(

Ei na, pai acuma puteti sa ajungeti nestingheriti in finala.:D

cip
9th September 2011, 16:57
Ei na, pai acuma puteti sa ajungeti nestingheriti in finala.:D
course,Pinalty ne e oricum dator :D
chestia e ca daca nu va arbitreaza Orbulet,nu va mai prindem pe voi :happy

six
9th September 2011, 18:22
chiar am avut noroc :D dezmembram moldoveniii ;)

NORGEMAN
9th September 2011, 22:42
Am o intrebare cat se poate de serioasa pentru timisoreni.

De ce inca apare in competitii echipa cu denumirea FC Timisoara cand citisem tot zis de voi ca s-a dat acceptul la folosirea denumiri de Politehnica Timisoara?

six
10th September 2011, 08:57
treaba sta asa :) dupa ce am rezolvat cu echipa lu' zamby ne-am schimbat numele oficial in Politehnica(tribunal si registru) dupa care am depus actele la frf pt schimbare,aia au spus ca este ok dar inca au sentinta aia veche de la TAS si nu pot opera :mda: drept urmare in noua conjunctura ne-am adresat din nou TAS-ului pt solutionare care CONFORM ACTELOR va aviza frf-u pt autenticitate(ciudat nu!!???).....probabil in retur,ma gandesc vom folosi denumirea :D

fl0o
10th September 2011, 10:13
ne-am adresat din nou TAS-ului... ciudat nu!!???:confused: Nu... e perfect normal.

Cneazul
10th September 2011, 19:29
Steaua tre sa fie foarte atenta la Șoni Gașpar :)

fl0o
23rd September 2011, 10:43
Merg mai departe, in optimi:

Liga I: Otelul, FC Vaslui, Rapid, Steaua, Dinamo, Gaz Metan Medias, Astra Ploiesti, FCM Tg-Mures, FC Brasov, Pandurii, Petrolul, Vointa Sibiu,
Ligi inferioare:FC Timisoara, Dunarea Galati, Gaz Metan Severin, Astra II Giurgiu.

aLLiin
23rd September 2011, 11:31
Doar cateva surprize...

fl0o
23rd September 2011, 11:36
Doar Astra II sa fie o surpriza, atat. Restul nu sunt chiar surprize.

florin_vs
23rd September 2011, 14:20
Cand e tragerea pentru optimi ?

TheIceMan
23rd September 2011, 21:56
Merg mai departe, in optimi:

Liga I: Otelul, FC Vaslui, Rapid, Steaua, Dinamo, Gaz Metan Medias, Astra Ploiesti, FCM Tg-Mures, FC Brasov, Pandurii, Petrolul, Vointa Sibiu,
Ligi inferioare:FC Timisoara, Dunarea Galati, Gaz Metan Severin, Astra II Giurgiu.

Bai, dupa ce zilele trecute te-ai facut de ras cu predictii la un meci deja incheiat, azi nici nu sti sa dai copy & paste de pe net.
As fi vrut eu ca Vointa Sibiu sa progreseze, da' nu s-a inatmplat.

Stai in banca ta ca te faci de ras. Zilnic.

fl0o
30th September 2011, 10:01
Azi, la ora 16:00, in direct pe sport.ro e tragerea la sorti pentru optimi.

Urna A: Otelul, Vaslui, Rapid, Steaua Dinamo si Gaz Metan Medias
Urna B: Petrolul, FCM Tg-Mures, FC Brasov, Pandurii si Astra
Urna C: FC Timisoara, Gaz Metan Tr. Severin, Astra II Giurgiu, CS Otopeni si Dunarea Galati

Echipele din urna A vor juca cu echipe din urnele B sau C, iar restul vor juca intre ele. (alta tragere la sorti tampita...)
Meciurile se joaca pe 25,26 si 27 octombrie, intr-o singura mansa, pe terenul primei echipe extrase. (daca n-au televiziunile ceva impotriva)

NORGEMAN
2nd October 2011, 15:58
Care astazi? :)

1924
5th October 2011, 10:22
Care astazi? :)

Da !

fl0o
5th October 2011, 10:29
Azi. M-a indus in eroare un articol gresit din gsp.
Si tragerile la sorti sunt altfel... 5 echipe din prima urna vor cadea cu cate o echipa din urna C, iar restul intre ele. Deci FC Timisoara va avea de jucat cu o echipa buna.
Sau... plm... dracu mai stie ce fel se trage la sorti.

Tim
5th October 2011, 10:48
Vreau ca in urma tragerii la sorti sa muim si noi galatiul la noi acasa.:evil::drak:

Gabri3l
5th October 2011, 11:53
cu astra....sa-i dam din nou mumu lu' sumudica

sicaPetre
5th October 2011, 12:14
nu prea vreti sa-i dati la mumu lu sumudica ca ala va pupa :))

chinna tm
5th October 2011, 13:45
vodooooooooooo.....B.T. ...etc....VREAU SA PICAM cu hotii in cupa:D....

fl0o
5th October 2011, 13:47
Sper sa cada Otelul cu Dunarea in optimi.
Daca nu, cu FCT... e posibil sa castigam meciul la masa verde (B.J.) :D Un meci mai putin inainte de Manchester.

Grinco
5th October 2011, 16:07
Poli - aia. Super:D

Hingherul
5th October 2011, 16:08
norocosilor, iar va umplem stadionul cu suporteri :D

Tim
5th October 2011, 16:10
norocosilor, iar va umplem stadionul cu suporteri :DAcum sa vedem cine are papusa mai buna.:D

Hingherul
5th October 2011, 16:11
treaba e sa opriti putin desfiintarea sa apucam sa jucam :D
cat despre papusi... vezi ca are si floo una. o sa fim 2 la 1

Farmecul Vietii
5th October 2011, 16:15
am cazut bine, cica...daca jucam acasa era perfect, dynamo si Vaslui au picat perfect
Timisoara- los spurcatos he he, pacat ca nu se joaca pe Giulesti
Astra-Betrol...Sumi va arde niste tuciurii, deja se anunta orgasm.editia trecuta le-a dat 5, se va depasi oare Sumi de data asta? va face scor de tenis cu gaozarii?

dextercioby
5th October 2011, 16:17
Nu va suparati, dar acum dintre Poli si Otelul nu stiu care mi se par mai desculti :D Eu zic ca se-ajunge la penalty-uri...date gresit :D

Hingherul
5th October 2011, 16:19
pentru Rusinea Romaniei zici ca a facut Marius Avram extragerea :D

Gabri3l
5th October 2011, 16:27
am cazut bine, cica...daca jucam acasa era perfect, dynamo si Vaslui au picat perfect
Timisoara- los spurcatos he he, pacat ca nu se joaca pe Giulesti
Astra-Petrolul...Smardelica va arde niste tuciurii, deja se anunta orgasm.editia trecuta le-a dat 5, se va depasi oare Sumi de data asta? va face scor de tenis cu gazarii?

JET..da'te draq de ciorex!!


cu astra....sa-i dam din nou mumu lu' sumudica

bingo:yeah:

pacat ca nu vom juca cu 15 000 de petrolisti in tribune pe noul stadiion... ci doar cu vreo 4000 sau 5000 cat are stadionul Astrei. HAI PETROLUL!!!

Uncle Ben
5th October 2011, 16:27
pentru Rusinea Romaniei zici ca a facut Marius Avram extragerea :D
Pai nu v-a pus bine, bre, cu aia care mai trag sa moara doar vreo 2-3 etape? :D

Ciprica
5th October 2011, 16:29
vodooooooooooo.....B.T. ...etc....VREAU SA PICAM cu hotii in cupa:D....

Ati picati cu steaua, mai aveti o sansa. :)

eventHorizon
5th October 2011, 16:32
am cazut bine, cica...daca jucam acasa era perfect, dynamo si Vaslui au picat perfect
Timisoara- los spurcatos he he, pacat ca nu se joaca pe Giulesti
Astra-Betrol...Sumi va arde niste tuciurii, deja se anunta orgasm.editia trecuta le-a dat 5, se va depasi oare Sumi de data asta? va face scor de tenis cu gaozarii?
Asta e fiul lui Duba sau al lui Rossi? Oricum, e deranjat rau la cap specimenu asta de negrotei :D

Tare meciul cu Poli, chiar daca au slabit fata de anul trecut.
Cred ca va fi ciudat pt Bourceanu sa se intoarca ,,acasa", dupa numai cateva luni, in postura de capitan al adversarului.
3-1 pt Steaua :D

Cristy RVD
5th October 2011, 16:33
JET..da'te draq de ciorex!!



bingo:yeah:

pacat ca nu vom juca cu 15 000 de petrolisti in tribune pe noul stadiion... ci doar cu vreo 4000 sau 5000 cat are stadionul Astrei. HAI PETROLUL!!!

care ba noul stadion, al primariei ? ala pe care ati luat 5-1 de la dinamo ? :))

Penibilule.

purpleheart
5th October 2011, 16:36
Le schimbam deja antrenorul ! ;)

Gabri3l
5th October 2011, 16:45
care ba noul stadion, al primariei ? ala pe care ati luat 5-1 de la dinamo ? :))

Penibilule.

Penibil e fiul lu' ******.... pana sa aiba si rapiduletzul tau stadion ca al Petrolului va trebui sa mai treaca vreo 2-3 secole. pana una alta, mandriti-va cu vechitura aia a voastra de stadion..hai basti!
@pt ceilalti cu capul pe umeri:... pe noul stadion, adik stadionul Petrolului Ploiesti.

Asta e fiul lui Duba sau al lui Rossi? Oricum, e deranjat rau la cap specimenu asta de negrotei :D

cred ca e din flori =)...

Farmecul Vietii
5th October 2011, 16:46
JET..da'te draq de ciorex!!
bingo:yeah:

pacat ca nu vom juca cu 15 000 de petrolisti in tribune pe noul stadiion... ci doar cu vreo 4000 sau 5000 cat are stadionul Astrei. HAI PETROLUL!!!

brunetule, inca doare acel 5-0? pisa-m-as pe rasa ta de urat

Farmecul Vietii
5th October 2011, 16:51
Asta e fiul lui Duba sau al lui Rossi? Oricum, e deranjat rau la cap specimenu asta de negrotei :D

Tare meciul cu Poli, chiar daca au slabit fata de anul trecut.
Cred ca va fi ciudat pt Bourceanu sa se intoarca ,,acasa", dupa numai cateva luni, in postura de capitan al adversarului.
3-1 pt Steaua :D

ma bucur sa vad ca deranjez.oamenii sanatosi la cap, desigur, s-ar amuza citind postarile mele; porcii insa vor sari sa se murdareasca in mocirla postarilor mele.

Leo
5th October 2011, 16:55
Optimile Cupei României:


CS Otopeni - Rapid
SC Vaslui - Dunărea Galați
Poli Timișoara - Steaua
Dinamo - Gaz Metan Severin
Gaz Metan Mediaș - Astra 2
Oțelul Galați - FCM Târgu Mureș
Astra Ploiești - Petrolul Ploiești
Pandurii - FC Brașov

*Primele echipe extrase din urne vor fi echipele organizatoare, meciurile se vor disputa într-o singură manșă pe 25, 26 și 27 octombrie.


Poli Poli lupta pt noi......hei.....lupta pt noi! Eliminati Steaua, va ordon! :D

Grinco
5th October 2011, 16:57
As dori sa ii transmit niste **** lui Argaseala pentru declaratiile alea. Se poate? :D

Leo
5th October 2011, 16:59
Se poate Grinco.

30.000 de suporteri vor striga intr-un glas afara cu Steaua din Cupa!

Hingherul
5th October 2011, 17:23
...in timp ce o tara intreaga cere desfiintarea mizeriei militienesti!

intrebarea este cine desfiinteaza prima pe poli. Steaua sau Jabbi :D

1924
5th October 2011, 17:25
am cazut bine, cica...daca jucam acasa era perfect, dynamo si Vaslui au picat perfect
Timisoara- los spurcatos he he, pacat ca nu se joaca pe Giulesti
Astra-Betrol...Sumi va arde niste tuciurii, deja se anunta orgasm.editia trecuta le-a dat 5, se va depasi oare Sumi de data asta? va face scor de tenis cu gaozarii?

ti'as lua familia in pix boratule...dar mi-e scarba :jerk:

Hingherul
5th October 2011, 17:31
"De ce ghinionista? E o echipa de Liga a 2-a. E o echipa care va juca un fotbal foarte frumos, un stadion frumos la Timisoara. Nu vad care e partea de ghinion.
Sortii i-au decis fetele care au fost la masa.
Daca ne aducem aminte si anul trecut am jucat cu Sportul, cu Rapid, cu Brasov, cu dinamo. Am avut un parcurs bun si ne dorim sa castigam din nou cupa.
Ca sa fim in finala cu dinamo trebuie sa ii mai intrebati si pe ei daca ajung pana acolo" a spus Valeriu Argaseala dupa tragerea la sorti de la optimile Cupei.

Farmecul Vietii
5th October 2011, 17:39
ti'as lua familia in pix boratule...dar mi-e scarba :jerk:

alta aratare care a ales mocirla.bine ai venit, ma' nigger:D eu unul mi-as trage sosetele prin gura lu' ******, da' ma abtin, nu ca mi-ar fi scarba, ci pentru ca am bun simt si cei 7 ani de acasa!

Hingherul
5th October 2011, 17:41
oamenii sanatosi la cap, desigur, s-ar amuza citind postarile mele

si zici ca postarile astea ar trebui sa ne amuze?
cred ca nu sunt sanatos la cap ca nu ma amuz deloc :(

1924
5th October 2011, 17:42
alta aratare care a ales mocirla.bine ai venit, ma' nigger:D eu unul mi-as trage sosetele prin gura lu' ******, da' ma abtin, nu ca mi-ar fi scarba, ci pentru ca am bun simt si cei 7 ani de acasa!

continui sa persisti in prostie, (r)omule...

eventHorizon
5th October 2011, 17:48
pisa-m-as pe rasa ta de urat


oamenii sanatosi la cap, desigur, s-ar amuza citind postarile mele


eu unul mi-as trage sosetele prin gura lu' ****** [...] am bun simt si cei 7 ani de acasa!

:cry: :cry: :cry:
Asta a crescut in iesle la bou, ca doar asa se pot explica cei 7 ani de acasa :D

Farmecul Vietii
5th October 2011, 18:00
eu zic sa ne mutam pe privat, se pare ca sunt useri deranjati de nivelul porcismelor.rog balosii de Bloiesti si mizeriile ghenciste sa pofteasca pe privat.

Tim
5th October 2011, 18:02
treaba e sa opriti putin desfiintarea sa apucam sa jucam :D
cat despre papusi... vezi ca are si floo una. o sa fim 2 la 1A lui desi e curva gonflabila tot nu stie cum sa o utilizeze.:D

OT. Va rupem fashu', va stoarcem zerul.:D

fl0o
5th October 2011, 18:02
Din echipele din prima urna, Otelul a picat cel mai nasol. :(
Poli - aia. Super:DAia spuer ? :D

Poli Poli lupta pt noi......hei.....lupta pt noi! Eliminati Steaua, va ordon! :D
Si cu Dinamo... nimic ? :rolleyes:

Hingherul
5th October 2011, 18:03
Va rupem fashu', va stoarcem zerul.:D

s-ar putea sa ne beliti mielu` (n-am gasit alta rima) :D
va desfiintam! la propriu :D

bada_otelul
5th October 2011, 18:03
Aia spuer ? :D

Si cu Dinamo... nimic ? :rolleyes:

I-a "eliminat" ea...asa cum se pricepe ea mai bine. Stii vorba ei, nu?:D

fl0o
5th October 2011, 18:04
I-a "eliminat" ea...mirositor

Grinco
5th October 2011, 18:07
Aia spuer ? :D



Ai dat BAC-ul anul asta de n-ai habar care e faza cu punctul?:D

Hingherul
5th October 2011, 18:08
ce ai cu el? ala era punctul lui de vedere :D

Tim
5th October 2011, 18:08
s-ar putea sa ne beliti mielu` (n-am gasit alta rima) :D
va desfiintam! la propriu :DAlegeti-va un antrenor; noi va garantam ca-l demisionam pe Ilie.;D

Hingherul
5th October 2011, 18:09
sa vedeti voi ce treaba o sa faca iliesta.
va dam pana incepeti sa cantati!! remember 1-8? :D

Tim
5th October 2011, 18:12
Asteptam cat mai multi stelisti sa vina sa protesteze impotriva ciobanului.:rolleyes:

Hingherul
5th October 2011, 18:14
asteptam galatenii care au bani de tren si utistii iubitori de poli sa sustina Steaua!

Tim
5th October 2011, 18:15
asteptam galatenii care au bani de tren si utistii iubitori de poli sa sustina Steaua!:cry::cry::cry:


Sarmaaaaaaaa bah.!

Hingherul
5th October 2011, 18:17
si cu scrumbii daca cinstesc nasul si tot vin astia ca-s rai :D

1924
5th October 2011, 18:17
nu prinde "Duhu' Sfant" , meciul cu banatenii :))

fl0o
5th October 2011, 18:17
asteptam galatenii care au bani de tren si utistii iubitori de poli sa sustina Steaua!Tu asteapta.

Oricat de antipatici mi-au devenit aia in ultimul an, nu pot sa nu le urez succes in meciul cu Steaua:DEu trebuie sa-i intorc favoare lu' asta.
Succes Poli !

Grinco
5th October 2011, 18:21
Asa :D

Hingherul
5th October 2011, 18:21
hai ca poate fuzionati.
e un pas important :D

petea
5th October 2011, 18:27
hai ca poate fuzionati.
e un pas important :D

Va ****ste timisoara!:))

Hingherul
5th October 2011, 18:27
tu inca mai ai afte in gura dupa patrula aia, este? :happy:happy:happy:happy

Bobi Cearton
5th October 2011, 18:29
Sumudicii din Giurgiu pot fi induplecati:confused: sa joace pe OZN Arena...Oricum, va fi vai de capul lor si pe teren propriu. Ai Petrolu!:)

dextercioby
5th October 2011, 18:30
Nu va suparati, dar acum dintre Poli si Otelul nu stiu care mi se par mai desculti :D Eu zic ca se-ajunge la penalty-uri...date gresit :D

Ahh, fucku-i. Eu ma bucuram crezind c-a picat Poli cu Otelul. :headbang: Poate in sferturi. :D

Hingherul
5th October 2011, 18:30
timisorenilor, hai ca v-am facut rost de niste sclavi

dinamovistii isi iau fulare cu Poli Timisoara. "E normal sa tinem cu Poli, daca ne gandim la trecut!" (http://www.sport.ro/liga-1/dinamovistii-isi-iau-fulare-cu-poli-timisoara-e-normal-sa-tinem-cu-poli-daca-ne-gandim-la-trecut.html)

cu banii dati de astia pe fulare poate mai rezistati in liga 2 o luna.
nu ca ar fi ei multi dar am auzit ca viata e mult mai ieftina acolo :D

fl0o
5th October 2011, 18:32
Deci nu e toata tara impotriva lu' Poli :rolleyes:

1924
5th October 2011, 18:33
@Bobi, nu o sa vrea ********u' de Niculae sa jucam pe Ilie Oana...prefera sa joace pe a sa conserva,punand, stiu sigur super preturi la tichete..chiar si-asa daca nu intram toti pe columbia,ne urcam pe blocurile din apropiere ca sa vada ********u' LA PETROLUL DIN PLOIESTI,DRAGOSTE ADEVARATA !!!

Hingherul
5th October 2011, 18:34
bai astia colorati cu albastru, nu faceti si voi neste threaduri cu fiecare meci in parte? ne incurcam aici toti laolalta.

dextercioby
5th October 2011, 18:34
Deci nu e toata tara impotriva lu' Poli :rolleyes:

Nuuu, toata tara e-mpotriva lu' Rapid pe-al carui steag... :D

Tyler Durden
5th October 2011, 18:37
God, ce mocirla e aici!:))

Bobi Cearton
5th October 2011, 18:39
@Bobi, nu o sa vrea ********u' de Niculae sa jucam pe Ilie Oana...prefera sa joace pe a sa conserva,punand, stiu sigur super preturi la tichete..chiar si-asa daca nu intram toti pe columbia,ne urcam pe blocurile din apropiere ca sa vada ********u' LA PETROLUL DIN PLOIESTI,DRAGOSTE ADEVARATA !!!

Bine ca pleaca la anu, trebuie facut curat in urma lor, ********ul asta din Giurgiu a carotat mereu Petrolul. Astralii de acum nu cumva sunt urmasii CSM-ului Ploiesti?:rolleyes:

1924
5th October 2011, 18:43
Bine ca pleaca la anu, trebuie facut curat in urma lor, ********ul asta din Giurgiu a carotat mereu Petrolul. Astralii de acum nu cumva sunt urmasii CSM-ului Ploiesti?:rolleyes:

DA ! A profitat de cele 15.000 de semnaturi ale ploiestenilor !:rosu:

Bobi Cearton
5th October 2011, 18:48
DA ! A profitat de cele 15.000 de semnaturi ale ploiestenilor !:rosu:

******** nenorocit:D, se balbaie in loc sa vorbeasca, ce pecingine a iesit pe pielea Romaniei in acesti 20 ani, lepra ajuns miliardar:rolleyes:

1924
5th October 2011, 18:53
"Minimum doi 2 ani echipa va rămâne la Ploiești, după care se va muta la Giurgiu, unde se construiește o arenă nouă, europeană, cu o capacitate de 15.000 locuri, o contribuție urmând să aibă și autoritățile locale. Nu ne puteam lupta cu tradiția Petrolului. Însă vina pentru numărul mic de spectatori de la meciurile noastre este și a echipei, care, prin rezultate sale, nu a adus lumea la stadion", a declarat Buduru.
Dar sa lase in Ploiesti numele de Astra. Acest nume apartine patrimoniului local ! Rafinaria ASTRA ROMANA, in Ploiesti s-a nascut ! Sa-si ia numele de dunarea giurgiu , agricultoru'asta ! :)

Bobi Cearton
5th October 2011, 18:56
"Minimum doi 2 ani echipa va rămâne la Ploiești, după care se va muta la Giurgiu, unde se construiește o arenă nouă, europeană, cu o capacitate de 15.000 locuri, o contribuție urmând să aibă și autoritățile locale. Nu ne puteam lupta cu tradiția Petrolului. Însă vina pentru numărul mic de spectatori de la meciurile noastre este și a echipei, care, prin rezultate sale, nu a adus lumea la stadion", a declarat Buduru.
Dar sa lase in Ploiesti numele de Astra. Acest nume apartine patrimoniului local ! Rafinaria ASTRA ROMANA, in Ploiesti s-a nascut ! Sa-si ia numele de dunarea giurgiu , agricultoru'asta ! :)

Nu lasa nimic, brandul Astra e acum al lui, l-a cumparat. Fara numele Astra pierde zeci de milioane de euro.

six
5th October 2011, 19:10
Mi-s multumit :D cea mai usoara din alea mai rasarite :happy trecem fara probleme...daca nu ne dsfintam :happy

Gabri3l
5th October 2011, 19:19
„Mă bucur în primul rând că am evitat o deplasare, urmând să jucăm tot la noi în oraș. Cert este că puteam să picăm și mai bine la tragerea la sorți, dar, oricum, mergem pe stadionul Astrei să ne calificăm mai departe.”, a declarat Valeriu Răchită.
www.fcpetrolul.ro

Cristy RVD
5th October 2011, 20:16
Penibil e fiul lu' ******.... pana sa aiba si rapiduletzul tau stadion ca al Petrolului va trebui sa mai treaca vreo 2-3 secole. pana una alta, mandriti-va cu vechitura aia a voastra de stadion..hai basti!
@pt ceilalti cu capul pe umeri:... pe noul stadion, adik stadionul Petrolului Ploiesti.


PDL-istule, ce amintiri ai de pe Giulesti ? 0-5 ?
Ramaneti o echipa mica, jegoasa care nu va ridica multi ani pretentii in liga 1.
Tre' sa fii foarte prost sa te mandresti cu un stadion.Deh, unii cu stadionu' altii cu echipa.

Ess
5th October 2011, 23:23
Tre' sa fii foarte prost sa te mandresti cu un stadion.Deh, unii cu stadionu' altii cu echipa.

...si cu suporterii!
sa canti la 10 minute dupa fluierul final dupa un 1-5 cu dinamo pe teren propriu, n-ai sa vezi tu pe giulesti (sau unde dracu' jucati voi acasa) si nici eu pe gruia.
:ok:
tu te mandresti cu echipa? bravos! mi-ai rupt ****! :ok:

Farmecul Vietii
5th October 2011, 23:34
...si cu suporterii!
sa canti la 10 minute dupa fluierul final dupa un 1-5 cu dinamo pe teren propriu, n-ai sa vezi tu pe giulesti (sau unde dracu' jucati voi acasa) si nici eu pe gruia.
:ok:
tu te mandresti cu echipa? bravos! mi-ai rupt ****! :ok:

nu stiu de ce vorbesti tu despre Rapidisti...participi la fiecare meci de-acasa ca sa-ti dai tu seama cand cantam noi la infrangeri? stai linistitit ca ei au cantat ca aveau motiv de sarbatoare si ca pentru ca e o realizare pentru satul lor sa joace din nou in Liga 1 dupa ce s-au plimbat prin toate coclaurile.Si pot veni si eu cu exemple cand am cantat la infrangeri, chiar cu PSV,cel mai recent am cantat si cand am ajuns acasa, sunt mare , nu? mare realizare sa canti la infrangeri, ce sa zic...m-ai dat gata

silver_dream
5th October 2011, 23:40
Si asta-i motiv de cearta, cine canta si cine nu? E frumos si mobilizator sa canti chiar si cand echipa ta pierde dar e mult mai placut sa o faci la victorii :D

relansat
5th October 2011, 23:50
nicio emotie, ce se poate intampla mai rau decat sa fii eliminat de o echipa de liga secunda?:)

FcP
6th October 2011, 00:16
Tre' sa fii foarte prost sa te mandresti cu un stadion.Deh, unii cu stadionu' altii cu echipa.

Ohooo:))) si ce echipa aveti voi, ce palmares, aveti la campionate de nu le mai stiti numarul, noroc ca exista istoricii astia care au fost pe faza si au notat fiecare campionat castigat, ca altfel le pierdeati naibi numarul.

FcP
6th October 2011, 00:29
stai linistitit ca ei au cantat ca aveau motiv de sarbatoare si ca pentru ca e o realizare pentru satul lor sa joace din nou in Liga 1 dupa ce s-au plimbat prin toate coclaurile.

Azi, in prima zi de vanzare a biletelor pt amicalul de vineri cu Concordia Chiajna, s-au vandut 6.000 de bilete la care se mai adauga peste 4.000 de abonamente. Asta inseamna Petrolul, Voi la primul meci de anul asta pe stadionul ala ruginit, ati fost 6.000 la un meci de campionat cu CFR pe cand la Petrolul vin 15.000 de oameni pt un amical cu Chiajna jucat vineri:). Asta e diferenta dintre rrapid si Petrolul Ploiesti, accept-o si taci.

Farmecul Vietii
6th October 2011, 01:11
Azi, in prima zi de vanzare a biletelor pt amicalul de vineri cu Concordia Chiajna, s-au vandut 6.000 de bilete la care se mai adauga peste 4.000 de abonamente. Asta inseamna Petrolul, Voi la primul meci de anul asta pe stadionul ala ruginit, ati fost 6.000 la un meci de campionat cu CFR pe cand la Petrolul vin 15.000 de oameni pt un amical cu Chiajna jucat vineri:). Asta e diferenta dintre rrapid si Petrolul Ploiesti, accept-o si taci.

wow dar nu pot sa tac.Ce vrei si tu, se inghesuie meltenii sa vada noua constructie, ca si la National Arena, probabil au ratat primul meci , deci ma indoiesc ca vin toti pentru Betrolu'.Stadionul ala ruginit, functioneaza din '39 si a prins meciuri de cand voi nu existati, ala reprezinta TRADITIE PURA si istorie ADEVARATA, nu furata de la juventusul din Bucuresti.Ma cac pe orice constructie noua, gen National Arena, tot Giulestiul e casa mea, asa ruginita si derapanata.Invatati sa respectati istoria, banditilor!

Freek
6th October 2011, 01:58
http://tancast.com/wp-content/uploads/2008/08/arguing_on_the_internet.jpg

Ce satisfactie aveti nu stiu...
Aducem maine si sublerul sa va masurati ****?


Dar daca tot fac offtopic hai sa o zic si pe asta: Si Sportul daca ar face maine un stadion ar veni lumea sa faca abonament, si ar avea o medie de spectatori mai mare decat cea de acum.
Asta face un stadion nou, aduce oamenii la meci.

Ma rog, continuati!

FcP
6th October 2011, 02:16
Si Sportul daca ar face maine un stadion ar veni lumea sa faca abonament, si ar avea o medie de spectatori mai mare decat cea de acum.
Asta face un stadion nou, aduce oamenii la meci.


Si National Arena e NOU, Bucurestiul are >2 mil locuitori, si s-au vandut in 2 sapt 2.000 de bilete pt un meci oficial (e drept fara miza, dar parca totusi mai interesant decat unul cu Chiajna). Oare toti bucurestenii au vazut stadionul intr-un meci de fotbal? Sau e mai frumos "Ilie Oana" decat NA? NU
Gata cu OFFTopic.

Freek
6th October 2011, 02:40
Si National Arena e NOU, Bucurestiul are >2 mil locuitori, si s-au vandut in 2 sapt 2.000 de bilete pt un meci oficial (e drept fara miza, dar parca totusi mai interesant decat unul cu Chiajna). Oare toti bucurestenii au vazut stadionul intr-un meci de fotbal? Sau e mai frumos "Ilie Oana" decat NA? :)) NU, e diferenta de mentalitate...
Gata cu OFFTopic.

NA e construit degeaba toti stiu treaba asta.
Bucurestiul este impartit in 3 si ii pun si in ordinea numerica (nu ca nu ar sti lumea): stelisti, dinamovisti si rapidisti. Eh, din astia impartiti de mine cam toti au o dragoste iesita din comun fata de nationala noastra plina de pitiponci.
Pe NA rare or sa fie momentele cand va fi plin, plin. Rapidistii vor sa joace acasa, la fel si restul. Sa fie federatia bucuroasa ca a construit o magaoaie de stadion.
Mentalitatea asta de care esti tu foarte mandru, in viitorul indepartat spre foarte indepartat poate ai sa o vezi si la cele 3 echipe principale din Bucuresti.
Si la DInamo ca tot ii vedem noi asa amarati ca nu vin suprterii la meci, ia da-le un stadion de 15-17k de locuri sa vezi ce medie au, ce dracu!

In Divizia B care a fost media de spectatori? Ati prins-o si pe Chiajna in B parca (daca ma insel, pardon...), acolo cum ati stat cu biletele vandute?

Si pe final o observatie mica, mica, micuta rau: intr-adevar cand ati luat-o de la Dinamo a cantat galerie, dar restu spectatorilor o luasera agale spre iesire. La fel si la Rapid cu PSV, galeria a ramas spectatorii de la tribune o luasera si ei agale spre iesre. Deci cuvantul cheie este GALERIE, a nu se face confuzie cu specatorul obisnuit.:)

Mai comentam pe subiectul asta peste 1 an si ceva, sa vedem cu stati in clasament, pentru ca daca o sa picati in B, doar galeria si cativa suporteri imprastiati o sa fie. Indiferent de mentalitate.

Gata si eu cu offtopicul, pentru injuraturi, complimente si prajituri @ PM. :D

FcP
6th October 2011, 03:35
In Divizia B care a fost media de spectatori? Ati prins-o si pe Chiajna in B parca (daca ma insel, pardon...), acolo cum ati stat cu biletele vandute?


N-am fost cu Chiajna, am fost bagati pe vest.
Am jucat la Strejnic (o tribuna de 850 de locuri) umpluta meci de meci, abia spre final la ultimele 3-4 meciuri, s-au trezit si ei si au mai pus niste tribune mobile.

Revenind la cupa, ce se intampla daca nu treceti de Otopeni?:D

Cristy RVD
6th October 2011, 07:57
...si cu suporterii!
sa canti la 10 minute dupa fluierul final dupa un 1-5 cu dinamo pe teren propriu, n-ai sa vezi tu pe giulesti (sau unde dracu' jucati voi acasa) si nici eu pe gruia.
:ok:
tu te mandresti cu echipa? bravos! mi-ai rupt ****! :ok:

alo, ungaria, tu auzi ce vorbesti ??:headbang:
cauta si vezi ce s-a intamplat la 1-4 pentru cfr in giulesti ca sa-ti faci o opinie.

@FCP: Au fost 30 de mii de rapidisti pe National Arena, ca tot vorbim de suporteri.

chinna tm
6th October 2011, 08:24
vodooooooooooo.....B.T. ...etc....VREAU SA PICAM cu hotii in cupa:D....

m-a pus naiba sa vreau sa picam cu hotii...NU ASTIA, NICI AILALTI....AIA DIN GALATI TREBUIA.
nu te mai poti baza pe aia de fac extrageri....amu ei s-au chinuit....n-au nimerit insa echipa care trebuie-trebuia sa fiu mai explicit, stiu:)):))

Gabri3l
6th October 2011, 09:06
PDL-istule, ce amintiri ai de pe Giulesti ? 0-5 ?
Ramaneti o echipa mica, jegoasa care nu va ridica multi ani pretentii in liga 1.
Tre' sa fii foarte prost sa te mandresti cu un stadion.Deh, unii cu stadionu' altii cu echipa.

esti prea prost sa te mai bag in seama..daca o dai cu PDL pe aici e clar cat de frustrat esti.

wow dar nu pot sa tac.Ce vrei si tu, se inghesuie meltenii sa vada noua constructie, ca si la National Arena, probabil au ratat primul meci , deci ma indoiesc ca vin toti pentru Betrolu'.Stadionul ala ruginit, functioneaza din '39 si a prins meciuri de cand voi nu existati, ala reprezinta TRADITIE PURA si istorie ADEVARATA, nu furata de la juventusul din Bucuresti.Ma cac pe orice constructie noua, gen National Arena, tot Giulestiul e casa mea, asa ruginita si derapanata.Invatati sa respectati istoria, banditilor!

sa mori tu, rromulanule?!!....vad ca la cat aberezi pe aici din prea multa frustrare si invidie la adresa unei echipe ca PETROLUL care prin recunoasterea istoriei de catre frf are acum cu 1 titlu(4) mai multe decat rapid, trebuie sa amintesc ca soporterii petrolisti au fost pe primul loc in clasam spectatorilor si pana sa jucam primul meci pe bijuteria de stadion de la Ploiesti... asa ca vorba lui FCP, mai bine taci si inghite in continuare!;)

...si cu suporterii!
sa canti la 10 minute dupa fluierul final dupa un 1-5 cu dinamo pe teren propriu, n-ai sa vezi tu pe giulesti (sau unde dracu' jucati voi acasa) si nici eu pe gruia.
:ok:
tu te mandresti cu echipa? bravos! mi-ai rupt ****! :ok:

corect Ess......

Grecu_
6th October 2011, 14:27
Essule, e clar, daca-ti da dreptate lup'sorul de mai sus, gresesti! :D

Farmecul Vietii
6th October 2011, 15:07
sa mori tu, rromulanule?!!....vad ca la cat aberezi pe aici din prea multa frustrare si invidie la adresa unei echipe ca PETROLUL care prin recunoasterea istoriei de catre frf are acum cu 1 titlu(4) mai multe decat rapid, trebuie sa amintesc ca soporterii petrolisti au fost pe primul loc in clasam spectatorilor si pana sa jucam primul meci pe bijuteria de stadion de la Ploiesti... asa ca vorba lui FCP, mai bine taci si inghite in continuare!;)

bai jagardea de Bloiesti, bai vandutule, bai suporter de ocazie, ce nu intelegi tu e ca n-o sa va ridicati niciodata la nivelul suporterului Rapidist; suporterul se vede la greu, la bine si la noi vin 30.000 pe NA, sa va vad in retur cand o sa fiti aproape de retrogradare (vedea-v-as in B unde va e locul) cum o sa stati la capitolul suporteri.
Ati vrut si voi parfum interbelic, ati vrut si voi traditie si ca orice bandit de Bloiesti v-ati gandit sa vandalizati marele juventus din Bucuresti.Ati nenorocit o echipa ca sa pareti mai interesanti decat sunteti, nu aveti nici o verticalitate, sunteti niste spurcati, vanduti...auzi le-a dat FRFul girul, cloaca aia de mafioti si ********i...
Voi nu meritati atentia care vi se da, e ultima data cand ma cobor la nivelul acestor gandaci, distractia s-a terminat! e timpul sa intrati in anonimat, falsilor!

Datenshi
6th October 2011, 15:20
sa canti la 10 minute dupa fluierul final dupa un 1-5 cu dinamo pe teren propriu, n-ai sa vezi tu pe giulesti (sau unde dracu' jucati voi acasa) si nici eu pe gruia.
:ok:


t_Jo3FuguHE&feature=related

Cristy RVD
6th October 2011, 15:29
esti prea prost sa te mai bag in seama..daca o dai cu PDL pe aici e clar cat de frustrat esti.
sa mori tu, rromulanule?!!....vad ca la cat aberezi pe aici din prea multa frustrare si invidie la adresa unei echipe ca PETROLUL care prin recunoasterea istoriei de catre frf are acum cu 1 titlu(4) mai multe decat rapid, trebuie sa amintesc ca soporterii petrolisti au fost pe primul loc in clasam spectatorilor si pana sa jucam primul meci pe bijuteria de stadion de la Ploiesti... asa ca vorba lui FCP, mai bine taci si inghite in continuare!;)
corect Ess......

bah, tu dupa ce ca esti prost mai si semnalizezi.
stai linistit in banca ta, tine-te de mana cu bond ca doar aveti acelasi ip, pacalicilor.

iuli
6th October 2011, 16:36
Ce certuri pe aici. Totusi, just my 2 cents...

Mi se pare fenomenal ca la un amical cu Chiajna!!! sa fie vandute 6.000 de bilete in prima zi. E un amical!!! si e cu Concordia Chiajna!!! deci...faceti calculul. Bine, nu stiu daca e adevarata treaba cu 6.000

Btw, am fost si eu la deschiderea stadionului si arena este superba!! Extrem de cocheta, chic asa...si trebuie sa mai punctez un lucru: acustica este fabuloasa! Te baga in pamant. La doar 15.000 de oameni se aude mai rau ca pe Ghencea cu 25.000 sau cat ma-sa are jegul ala de stadion.

Aaaa...si sunt bucurestean, deci sa nu credeti ca sunt subiectiv :D

1924
6th October 2011, 16:36
bai jagardea de Bloiesti, bai vandutule, bai suporter de ocazie, ce nu intelegi tu e ca n-o sa va ridicati niciodata la nivelul suporterului Rapidist; suporterul se vede la greu, la bine si la noi vin 30.000 pe NA, sa va vad in retur cand o sa fiti aproape de retrogradare (vedea-v-as in B unde va e locul) cum o sa stati la capitolul suporteri.
Ati vrut si voi parfum interbelic, ati vrut si voi traditie si ca orice bandit de Bloiesti v-ati gandit sa vandalizati marele juventus din Bucuresti.Ati nenorocit o echipa ca sa pareti mai interesanti decat sunteti, nu aveti nici o verticalitate, sunteti niste spurcati, vanduti...auzi le-a dat FRFul girul, cloaca aia de mafioti si ********i...
Voi nu meritati atentia care vi se da, e ultima data cand ma cobor la nivelul acestor gandaci, distractia s-a terminat! e timpul sa intrati in anonimat, falsilor!
esti prea prost inseamna...daca tu spui despre suporterii petrolisti ca sunt suporteri de ocazie...intreaba rapidistii batrani si ai sa vezi,auzi,parerea lor despre noi... batranii gazari respecta rapidistii,animalule !

Tyler Durden
6th October 2011, 17:24
Suporterii petrolisti & rapidisti nu-s suporteri de ocazie, sunt suporteri de rezultate. :D

Gabri3l
6th October 2011, 17:42
cra


greculet pufos.. se pare ca ai ramas cu aceleasi frustrari din trecut. problema ta;)

[QUO
cra

bah.. ti-am mai zis, dupa ce ca esti prost, vrei sa tzi neaparat sa faci si pe ridicolul pe aici... ai incercat cu pdlul, ai vazut ca ai luat plasa...acum o dai cu bond, ip etc..in incercarea ta disperata de a te si crede cineva toate aberatiile spuse pe aici..lol. hai ca poti mai mult, de preferat si la subiect(PETROLUL vs rapid..ca vad ca asta doare pe unii mai tuciurii de pe aici:) daca se poate...
=Farmecul Vietii;3643311]cra
imi pare rau ca trebuie sa ma cobor la nivelul de mahala , dar din pacate pt tine..ti-ai gresit personajul cu care sa te crezi important... ca orice republica,n cel putin din partea mea, trebuie sa te astepti sa ti se si intoarca replici pe masura...asa ca nu dispera daca vezi ca suporterii petrolisti iti mai da peste botic din cand in cand...k

yo n-as fi avut nimik cu voi, daca tu..sau Cristy RGV, nu v-ati fi bagat in seama cu noi aici spunand numai prostii si aberatii in speranta ca va va si crede altcineva ..bineinteles, in afara de fratii vostrii de sub pod...
despre suporterii petrolisti, daca nu stii...afla ca acestia sunt au fost alaturi de echipa si la bine si la rau..si in b, si in a..peste tot...daca nu eram noi, poate acum echipa se desfiinta(lucru pe care mai mult ca sigur ti l-ai fi dorit, ciorex ...)....fara implicarea noastra nu mai aveam nici stadion ultra modern..spre deosebire de voi.
ps: aa.. sa nu uitati... idolul vostru de la astra, alias jumulica, tot i se va umple frigiderul la meciul de cupa astra-Petrolul:ok:(asta e chiar ontopic:) )

Gabri3l
6th October 2011, 17:54
esti prea prost inseamna...daca tu spui despre suporterii petrolisti ca sunt suporteri de ocazie...intreaba rapidistii batrani si ai sa vezi,auzi,parerea lor despre noi... batranii gazari respecta rapidistii,animalule !

cred ca o sa aiba o revelatie cand va afla=)...oricum, suporteri de ocazie au ei, pt cupe si flori .. stiu pe unu care nu avea nimik in comun cu fotbalul pana mai ieri si care acum cica e rapidist ca joaca mai bine in europa spre deosebire de celelalte echipe din bucale:D

Ce certuri pe aici. Totusi, just my 2 cents...

Mi se pare fenomenal ca la un amical cu Chiajna!!! sa fie vandute 6.000 de bilete in prima zi. E un amical!!! si e cu Concordia Chiajna!!! deci...faceti calculul. Bine, nu stiu daca e adevarata treaba cu 6.000

Btw, am fost si eu la deschiderea stadionului si arena este superba!! Extrem de cocheta, chic asa...si trebuie sa mai punctez un lucru: acustica este fabuloasa! Te baga in pamant. La doar 15.000 de oameni se aude mai rau ca pe Ghencea cu 25.000 sau cat ma-sa are jegul ala de stadion.

Aaaa...si sunt bucurestean, deci sa nu credeti ca sunt subiectiv :D

multumim Iuli!

o zi buna all!.... HAI PETROLUL!!

Tyler Durden
6th October 2011, 18:09
yo n-as fi avut nimik cu voi, daca tu..sau Cristy RGV, nu v-ati fi bagat in seama cu noi aici spunand numai prostii si aberatii in speranta ca va va si crede altcineva ..bineinteles, in afara de fratii vostrii de sub pod...


Nervii tai minte nu are...

Freek
6th October 2011, 18:19
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0LdsF0Kz_Lh8D6yCFuWxxuTmZSczMI iIoEY6rtyRm1kN1j1pzqWHu2g