PDA

View Full Version : Anger management



Cneazul
22nd July 2011, 01:15
Acest serial tocmai a primit unda verde si se vrea a fi un nou sitcom de succes. Avand in vedere ca personajul principal va fi intepretat de Charlie Sheen, iar serialul se bazeaza dupa unul dintre cele mai bune filme de comedie All-time, Anger Management(cu adam sandler, jack nicholson si marisa tomei) nu cred ca are cum sa fie un esec.
un alt punct forte e faptul ca serialul va fi produs de lionsgate, companie la care Charlie detine o buna parte din actiuni. Asadar serialul va beneficia de o stabilitate si de multe sezoane(sa dea domnul)
Two and a half men nu ar fi ajuns la 8 sezoane daca serialul nu se baza pe viata lui charlie si daca acesta nu detinea cateva procente din drepturile de autor. Din pacate, chiar si intre prieteni pot interveni scandaluri.
Am decis sa deschis acest thread pentru ca sunt multi fani TAHM si a lui Charlie pe acest forum.
Inca nu exista o data oficiala de lansare, insa 99,(9)% serialul va avea premiera in 2012. Sa speram ca in primavara, si nu in toamna

r0bby
22nd July 2011, 01:23
http://onstartups.com/Portals/150/images/charlie-sheen-winning-resized-600.jpg

Eddy DoubleD
22nd July 2011, 01:34
Fain:D Mi-a placut si filmul. Si Charlie...oricate probleme ar avea, trebuie sa-ti placa:D

Datenshi
22nd July 2011, 01:43
9QS0q3mGPGg