PDA

View Full Version : Barajul pentru Liga 1 se da intre Sibiu si Navodari!



solaris
23rd June 2011, 19:00
Barajul pentru liga 1 se va disputa la Năvodari pe 2 iulie și la Sibiu pe 6 iulie!

În locul formației FC Bihor, în Liga I va promova CS Mioveni, locul 3 în Seria a II-a a ligii secunde. Gruparea argeșeană se alătură, astfel, formațiilor Ceahlăul Piatra Neamț, Concordia Chiajna și Petrolul Ploiești, care au promovat din Liga a II-a. Din Liga I au retrogradat FC Timișoara, Gloria Bistrița, ambele din cauza licenței, Universitatea Craiova, Victoria Brănești și Unirea Urziceni. Echipa Sportul Studențesc, retrogradată sportiv, va rămâne în Liga I.


Circul continua...

:rosu:


P.S: Oare cine va televiza cele doua meciuri !?

keluba
23rd June 2011, 19:15
macar sa urce sibiul... plm... mioveni... treiji da mii... BA, MUMU FRF!!!

Sir. Eko
23rd June 2011, 19:16
.....

Shinnok
23rd June 2011, 20:04
hai Sibiul ! Săgeata cred că putea să termine pe 2, dar era sigur că nu vor promova și le-a luat-o Chiajna înainte.

Lordul
23rd June 2011, 21:46
as vrea sa promoveze sibiul...dar va promova Sageata

JoeDirt
24th June 2011, 15:24
Sa promoveze Sibiul! :D

Lordul
24th June 2011, 15:28
prima mansa la Navodari....returul la Sibiu

turul pe 2 iulie , returul pe 6 iulie

Andrei_23
24th June 2011, 18:14
De-ar promova Sibiul ar fi tare :D Vedeti aici ultrasi de ultrasi :happy

Oricum, e foame mare de fotbal la Sibiu, o sa fie stadionul plin meci de meci acasa.

newcool
24th June 2011, 19:45
Sper sa intre Sibiul.
Da' cum poola mea se explica faptul ca Sageata era exact in situatia UTA-ei fara drept de promovare si acum joaca barajul?

Lordul
24th June 2011, 20:53
pai nu mai avea cine sa il joace +ca cei de la Sageata si-au rezolvat problemele

JoeDirt
24th June 2011, 22:01
pai nu mai avea cine sa il joace +ca cei de la Sageata si-au rezolvat problemele

Puteam sa jucam noi :drak:

Sir. Eko
24th June 2011, 22:20
Puteam sa jucam noi :drak:

Da exact.

Astia fac doar ce vor...

keluba
24th June 2011, 23:15
eko, ma lamuresti in plm si pe mine ca nu mai inteleg nimic. datoria la stat am inteles ca se plateste prin rate la o banca in urma nu stiu carei sentinte. e ori nu e?

Sir. Eko
24th June 2011, 23:25
eko, ma lamuresti in plm si pe mine ca nu mai inteleg nimic. datoria la stat am inteles ca se plateste prin rate la o banca in urma nu stiu carei sentinte. e ori nu e?

Sincer nu stiu nici eu mare lucru....700.000 de euro ii datoria ,ii tot ce stiu.
Si ca nu o sa jucam in Liga 1 :headbang:

keluba
24th June 2011, 23:36
Sincer nu stiu nici eu mare lucru....700.000 de euro ii datoria ,ii tot ce stiu.
Si ca nu o sa jucam in Liga 1 :headbang:

altceva... daca imi aduc eu bine aminte, cand am fost impreuna la meci, atunci cand ne inghetau o0-le, tu sustineai ca promovam iar eu ca nu. bine ma tine memoria ori ba? :D

Sir. Eko
25th June 2011, 00:01
altceva... daca imi aduc eu bine aminte, cand am fost impreuna la meci, atunci cand ne inghetau o0-le, tu sustineai ca promovam iar eu ca nu. bine ma tine memoria ori ba? :D

Da.Eu am zis din prima etapa ca promovam,mai mult la bascalie .....dar uite ca au promovat (asa cu un blat 2.3.)
Degeaba ....

keluba
25th June 2011, 00:31
acum macar avem derby local cu luceafarul :D la ei acasa unde o sa jucam? :drak:

pe garduri
25th June 2011, 08:26
Sper sa promoveze Sibiul.

aLLiin
25th June 2011, 10:21
Sibiu va promova...

Sir. Eko
25th June 2011, 13:43
acum macar avem derby local cu luceafarul :D la ei acasa unde o sa jucam? :drak:

Prin Beius cred :D .

Lordul
25th June 2011, 16:29
Eko poate reusiti sa promovati din nou la anul

J.Bond
27th June 2011, 11:55
Sibiu va promova...

Corect.:ok:

Sir. Eko
27th June 2011, 15:42
Eko poate reusiti sa promovati din nou la anul

O sa fie tare seria la anu...

keluba
28th June 2011, 15:26
am inteles eu bine? uta, tm, craiova si bihoru in seria a 2-a?

JoeDirt
28th June 2011, 15:35
Zvonuri, nu se stie cert inca nimic. Craiova posibil in liga 3, Timisoara poate liga 1, poate vine Bistrita. Deocamdata asteptam. Oricum, cert e ca o sa fie o serie a dracului de grea cu Bihor, Alro, UTA, Iasi, poate Sibiu daca nu promoveaza. Daca mai vin si Timisoara si Bistrita...

aLLiin
28th June 2011, 16:40
este bataie de joc ca inca nu se stie nimic...

lucian_iasi
28th June 2011, 16:45
Zvonuri, nu se stie cert inca nimic. Craiova posibil in liga 3, Timisoara poate liga 1, poate vine Bistrita. Deocamdata asteptam. Oricum, cert e ca o sa fie o serie a dracului de grea cu Bihor, Alro, UTA, Iasi, poate Sibiu daca nu promoveaza. Daca mai vin si Timisoara si Bistrita...

In mod normal,Iasul ar trebui sa fie repartizata in seria I.

aLLiin
28th June 2011, 16:51
Asta cred si eu...mereu a fost asa pana sa se faca ''reforme''

JoeDirt
28th June 2011, 16:58
In mod normal,Iasul ar trebui sa fie repartizata in seria I.

Da, ai dreptate. Nu m-am gandit la asta. E bine, am scapat de un adversar :yes:

Lordul
28th June 2011, 17:42
pai Iasi a fost in seria a II a pentru ca fuzionat cu Tricolorul Breaza

lucian_iasi
28th June 2011, 18:08
Nu de asta....deoarece Tricolorul Breaza jucase in seria I cu un an in urma.A jucat in seria a II a deoarece a inlocuit pe FC Baia Mare care cred ca nu luase licenta.

Lordul
28th June 2011, 21:08
aha...pai acum sa jucam in seria I ....ca avem sanse sa promovam......cine o sa mai fie in seria I , Botosani (zic ei k vor sa promoveze)...si ?

Shinnok
28th June 2011, 21:23
^Unirea nu va fi si ea?

SwedishMafia
28th June 2011, 21:53
Meciurile vor fi transmise la tv?

sannicola
28th June 2011, 22:09
Meciurile vor fi transmise la tv?

In mod normal pe dolce aia au transmis tot sezonul trecut din liga 2.

JoeDirt
28th June 2011, 22:20
^Unirea nu va fi si ea?

Daca zici de Urziceni, aia s-au desfintat :P

Shinnok
28th June 2011, 22:26
Daca zici de Urziceni, aia s-au desfintat :P

vai, asa e. :D

lucian_iasi
28th June 2011, 23:32
aha...pai acum sa jucam in seria I ....ca avem sanse sa promovam......cine o sa mai fie in seria I , Botosani (zic ei k vor sa promoveze)...si ?

Mai e FCM Bacau care intra acum din liga a III a...Farul....Viitorul Constanta,Delta Tulcea(si ei s-au batut anul asta pentru liga 1)...Sportul ramane in liga 1?Din liga a III a banuiesc ca vor mai fi in seria I Chindia Targoviste si Callatis Mangalia

Lordul
29th June 2011, 09:28
Bacaul nu cred ca o sa traga la promovare , si nici Farul....

Delta Tulcea da....dar sa nu uitam Otopeni...care a avut un retur f.bun

lucian_iasi
29th June 2011, 09:39
Sincer nici pe Iasi nu vad sa traga la promovare anul asta.De vorbe sunt satul...ei abia incropesc o echipa....Desi anul viitor sunt alegerile si domn primar trebuie sa obtina un nou mandat.

aLLiin
29th June 2011, 09:49
Meciurile vor fi transmise la tv?

Meciurile sunt pe dolce !

Sir. Eko
29th June 2011, 13:52
Meciurile sunt pe dolce !

Daca nu are chef Miu sa vorbeasca mai mult in direct....in morti lui.

Ultimu meci a lu Bihoru ,nu l-au dat ca a zis Miu ca mai vrea sa stea in direct :headbang:

JoeDirt
29th June 2011, 14:07
Sunt curios cate meciuri de-ale noastre vor transmite sezonul asta dupa figura pe care am facut-o anul trecut :D

SwedishMafia
29th June 2011, 14:12
Meciurile sunt pe dolce !

18:30 Baraj Liga I: Sageata Navodari – Vointa Sibiu

corect.

Sir. Eko
29th June 2011, 14:16
Sunt curios cate meciuri de-ale noastre vor transmite sezonul asta dupa figura pe care am facut-o anul trecut :D

Doar cand o sa jucati cu Poli,Craiova etc...

pe garduri
29th June 2011, 16:28
.....

JoeDirt
29th June 2011, 19:27
Doar cand o sa jucati cu Poli,Craiova etc...

n-am pretentie sa transmita deplasarea de la Turda :)):))

solaris
29th June 2011, 19:29
Barajul dintre Săgeata și Voința Sibiu e pe Dolce!

Înfruntarea tur-retur dintre Săgeata Năvodari și Voința Sibiu, pentru promovarea în prima ligă, va fi transmisă în direct de Dolce Sport.

Televiziunea Dolce Sport, care a transmis tot sezonul 2010 - 2011 din Liga 2, a câștigat și drepturile tv pentru barajul de promovare în Liga 1, dintre Săgeata Năvodari și Voința Sibiu.

Meciul tur va avea loc la Năvodari pe 2 iulie, de la ora 18:30, iar returul se va disputa pe 6 iulie, de la ora 18:00, la Sibiu.
Ardelenii promit să joace cu casa închisă pe Stadionul Municipal, unde în 1989 România învingea cu 1-0 marea echipă a Italiei. Ambele partide vor fi tranmise în direct pe Dolce Sport și Dolce Sport HD.

În urma problemelor de licențiere din Liga 1, Săgeata Năvodari (locul 3 în Seria I) și Voința Sibiu (locul 4 în Seria a II-a), au fost desemnate pentru disputarea barajului de promovare în Liga 1.

pe garduri
30th June 2011, 12:51
Sibiu, inaintea meciului de baraj....

http://www.youtube.com/watch?v=1b44qhdyQUk&feature=player_embedded

SwedishMafia
2nd July 2011, 16:12
Hai Vointa Sibiu!/OLE/
Meciul e pe dolce, incepand cu ora 18:30.Ca norocul ca exista streamuri.

pe garduri
2nd July 2011, 16:55
Stie careva un site unde pot sa vad si eu meciul transmis de Dolce?
Multumesc.

TheMentalist
2nd July 2011, 18:37
Stie careva un site unde pot sa vad si eu meciul transmis de Dolce?
Multumesc.

http://www.dolcetv.ro/#tv-live

solaris
2nd July 2011, 19:15
Meciul e in direct si pe Neptun TV.

Daca nu aveti Digi sau Dolce se poate vedea pe satelitul Amos la Neptun Tv care nu e codat. Neptun Tv se mai afla in pachetul Digi. Eventual intrati pe link-ul urmator: http://zonein.tv/480944

http://i54.tinypic.com/kdojh0.jpg

NORGEMAN
2nd July 2011, 19:48
Ce comentariu au aia doi, de liga judeteana.

SwedishMafia
2nd July 2011, 20:08
brad pitt tudor mai strica un joc.11m clar pentru navodari.

solaris
2nd July 2011, 20:09
Penalty clar. Nu conteaza daca Sageata e o echipa anonima!

P.S : Daca la un meci cu miza se intampla asta...acum inteleg [daca mai era cazul]care e interesul de a tine in Liga 2 atatea echipe!!! Rusine FRF, rusine LPF!!! E pacat de munca jucatorilor...indiferent in ce careu avea loc faza de mai sus.

Elphax
2nd July 2011, 20:17
oau, am neptun tv :)
si e plin de sange ...

NORGEMAN
2nd July 2011, 20:29
Eu il felicit pe Tudor! Era si timpul ca arbitrii sa nu mai acorde asa usor penalty.
Sa va uitati pe reluare la jucatorul ala care in loc sa joace mingea a cautat doar contactul portarului, care tine mainile jos. 11-le de la navodari este exemplu atacantului autohton romanesc, nu stie sa suteze, nu se chinuie sa ridice picioarele sa-l depaseasca pe portar, dar are pretentia sa primeasca penalty.

De data asta, o bere pentru Tudor si pentru asistent! :bere:

solaris
2nd July 2011, 20:37
Portarul nu ataca mingea...

http://i55.tinypic.com/wvoj29.jpg

Jucatorul cade...fiind impiedicat...de catre portar!

http://i52.tinypic.com/30k8sac.jpg


Asta e baraj de promovare?


P.S: Se putea rata acest penalty...dar asa va ramane in anale: neacordat!

NORGEMAN
2nd July 2011, 21:14
O faza ca asta nu se demonstreaza cu printscreen-uri. Pune un video si ai sa te lamuresti.
A observat si Tudor ceva de cand merge prin Europa, ce inseamna sa JOCI fotbal.

J.Bond
3rd July 2011, 09:45
Rezultat echitabil.:D HAI SIBIU! :ok:

snookerinfo
3rd July 2011, 15:06
O faza ca asta nu se demonstreaza cu printscreen-uri. Pune un video si ai sa te lamuresti.
A observat si Tudor ceva de cand merge prin Europa, ce inseamna sa JOCI fotbal.

Video aici
http://www.dolce-sport.ro/fotbal/fotbal-intern/video-faza-cheie-alexandru-tudor-refuz-un-penalty-pentru-s-geata-n-vodari-4705/

SwedishMafia
3rd July 2011, 15:23
O faza ca asta nu se demonstreaza cu printscreen-uri. Pune un video si ai sa te lamuresti.
A observat si Tudor ceva de cand merge prin Europa, ce inseamna sa JOCI fotbal.
asta e un text foarte uzat.in europa,aia de care zici tu,s-ar fi dat 11m.daca faza asta era in finala CL barca- man utd, in min 92,la scorul 2-2.ar fi fost linsat de suporteri,presa.

NORGEMAN
3rd July 2011, 16:54
Multumesc snookerinfo.

Swedishmafia, stii de ce se da acolo 11m? pentru ca acolo jucatorul mai incearca sa joace si fotbal. La noi nu misca nimic si au pretentia sa ceara penalty. Daca nu ma credeti, uitati-va atent la jucatorul ala cum nici nu se chinuie sa treaca peste portar. Piciorul stang inainte sa cada nici nu-l mai salta. Pe cat de praf o fi Tudor, era culmea sa fie fentat de niste pseudo-jucatori de judeteana care stiu doar sa urle la arbitrii (reactia capitanului la adresa asistenului).
S-ar fi dat penalty numai daca jucatorul ridica piciorul sa treaca. ;)

Asta asa, ca o parere avizata.

Shinnok
4th July 2011, 23:05
Deaconu va conduce meciul decisiv de la Sibiu

Comisia Centrală a Arbitrilor l-a desemnat pe Alexandru Deaconu să conducă meciul decisiv dintre Voința Sibiu și Săgeata Năvodari, contând pentru returul barajului de promovare în Liga 1, în urma căruia va fi desemnată cea de a cincea echipă promovată.

Deaconu va fi ajutat de asistenții Adrian Vidan și Eduard Dumitrescu.

Partida dintre Voința Sibiu și Săgeata Năvodari va avea loc miercuri cu începere de la ora 18.00

J.Bond
6th July 2011, 10:06
HAI SIBIU!:ok:

Elgorriaga
6th July 2011, 11:50
Afară din prima ligă cu stejărenii!

Andrei_23
6th July 2011, 12:01
Care vine la meci? :)

aLLiin
6th July 2011, 12:14
Va promova sibiul....

Shinnok
6th July 2011, 12:17
1-0 si Sibiul merge in Liga I ;)

catel_latos
6th July 2011, 12:20
Bafta Sibiu!

Lordul
6th July 2011, 13:02
1-1 :ok:

SwedishMafia
6th July 2011, 17:46
Hai Vointa Sibiu!

Elgorriaga
6th July 2011, 18:36
1-0 .... yeeeee!

numărul 22 de la Năvodari habar n-are să anticipeze o traiectorie a mingii pe centrare

Elgorriaga
6th July 2011, 19:21
... dar stejărenii văd că au început să domine și, mai grav, să aibă mari ocazii, și nu de orice fel, ci lucrate, pe superiorități numerice în careu :o:

Elgorriaga
6th July 2011, 19:46
1-0 .... yeeeee!

numărul 22 de la Năvodari habar n-are să anticipeze o traiectorie a mingii pe centrare

Același număr 22 a comis-o și la golul 2, făcea balet aerian în propriul careu, după care s-a dat lovit, chipurile, el a fost faultat în săritură ... aiurea, a calculat prost triectoria, ca de obicei ;)

YoNuTzz
6th July 2011, 19:51
sibiul in liga 1...

SwedishMafia
6th July 2011, 19:52
se putea da fault in atac la golul 2.:)

catel_latos
6th July 2011, 19:58
SIBIU, bun venit in Liga 1!

Elgorriaga
6th July 2011, 20:14
se putea da fault in atac la golul 2.:)

Păi nu prea i-a făcut nimic atacantu ... nr. 22 a sărit cît de sus a putut, nederanjat ... după ce a văzut că a reușit să lovească mingea cu capul, dar a lovit-o prost, s-a dat și el dezechilibrat. Părerea mea. Hîc! :D

SwedishMafia
6th July 2011, 20:17
ok.
acum vorbesc cu cineva din sibiu,care desi a avut bilet nu a putut intra pe stadion deoarece era plin stadionul si n-au mai lasat sa intre.au lasat sa intre fara bilet.organizare jenanta.

NORGEMAN
6th July 2011, 20:19
Mergem la Sibiu /hello

In sfarsit mai promoveaza si orase adevarate, Ploiesti si Sibiu.


ok.
acum vorbesc cu cineva din sibiu,care desi a avut bilet nu a putut intra pe stadion deoarece era plin stadionul si n-au mai lasat sa intre.au lasat sa intre fara bilet.organizare jenanta.

Pentru ca s-au vandut toate biletele era de asteptat sa apara situatii ca aceasta, mai ales ca este o echipa din divizia B.
Se vede ca de ceva timp nu prea s-a mai jucat in tara meci cu casa inchisa... s-a uitat ce insemna sa ajungi la stadion cu o ora inainte :)

SwedishMafia
6th July 2011, 20:30
norge: e regula,n-ai bilet,nu ai ce cauta pe stadion.daca intrau doar cei cu bilet,nu se ajungea aici.

NORGEMAN
6th July 2011, 20:42
Te inteleg foarte bine.

Initial imi facuse si eu niste planuri sa merg la meciul asta. :D

Shinnok
6th July 2011, 20:42
Felicitari Sibiului ! :)

sannicola
6th July 2011, 21:40
Organizare jenanta era de asteptat intr-un fel s-a jucat cu casa inchisa chiar peste capacitate stadionului :).
Am avut prieteni care au ramas pe afara cu bilet dar au primit banii inapoi.Cum nu sunt scaune pe stadion chiar daca s-au vandut 13000 de bilete au fost cu cateva mii in plus.

SwedishMafia
6th July 2011, 22:42
Cand o sa vina steaua,va trebui sa dormi langa portile stadionului..:happy

SwedishMafia
6th July 2011, 23:39
I-gAA1K2E3s
Oare cei din sibiu or sa zica ca asta e Inter Sibiu,cum zic cei din timisoara despre echipa mutata la timisoara..:))

Lordul
6th July 2011, 23:56
feliciari Sibiul....in 2 ani din C in Liga 1 !!!!!!!!!!

Shinnok
7th July 2011, 07:35
Voință de fier! Sibiul, după 15 ani în Liga 1

Voința Sibiu a ocupat ultimul loc de Liga I, după 2-0 scor general în dubla manșă cu Săgeata Năvodari, într-o atmosferă cum rar se vede pe stadioanele din România.

În fotbalul românesc socotelile de la finalul campionatului nu se potrivesc cu cele din sezonul ce urmează. În timp ce Poli, Gloria sau FC Bihor se pregătesc de Liga I și așteaptă izbăvirea de la TAS, Voința Sibiu și Săgeata Năvodari au venit direct din vacanță pentru a juca un baraj pentru ultimul loc lăsat liber de retrogradările acestora. Voința și Săgeata n-au fost premiante în liga secundă, dar au avut un atu important: nu au datorii care să nu le permită licențierea.

După 0-0 în tur, meciul decisiv s-a jucat la Sibiu, un oraș în care nu s-a mai respirat aer de Liga I de 15 ani. Până la urmă deciziile comisiilor federale n-au scos doar oameni nemulțumiți în stradă ci au mai și adus suporteri la stadioane. Fosta arenă a lui Inter Sibiu a fost din nou plină după aproape 2 decenii, iar asta s-a simțit în jocul Voinței.

În timp ce fanii făceau valuri, Popa, Tătar și Neguț au avut ocaziile începutului de meci, dar șuturile lor au ocolit poarta lui Olteanu. În minutul 36 însă fanii au strigat cât pentru a acoperi 15 ani de tăcere. Forika a marcat cu capul după o lovitură liberă (36), iar sibienii din tribună începeau să-și facă planuri pentru meciurile cu Steaua sau Dinamo.

Atmosfera de mare meci a continuat în tribune și după pauză, iar pentru jucătorii Voinței emoțiile creșteau cu fiecare minut ce îi apropia de Liga I. Aurel Șunda nu e străin de promovări și a simțit că trebuie să forțeze.

"Săgețile otrăvite" ale lui Gheorghe și Dâlbea au trecut însă razant peste poarta sibienilor. Finalul s-a jucat cu inima, iar Sibiul a mai "mușcat" o dată prin Martinescu (86). Pe neașteptate Sibiul a ajuns după 15 ani în Liga I, asta dacă TAS-ul nu are nimic împotrivă.

JoeDirt
7th July 2011, 13:05
Bucurie de nedescris pentru sibieni :D. Sper din tot sufletul sa nu fi jucat barajul asta degeaba... Nu m-ar mira.

Succes Sibiului in liga 1 :ok: Un oras minunat care merita pe deplin performanta asta :ok:

Andrei_23
7th July 2011, 16:56
A fost superb :D Urat la intrare, unde desi am ajuns cu o ora inainte, a trebuit sa stam ca sarmalele la coada vreo 20 de minute :)

98nMP-oyppo

Prima etapa cu Steaua! :drak:

J.Bond
9th July 2011, 16:01
OLE, OLE, OLE, OLA, SIBIU VA JUCA IN A!:D:bere:

FELICITARI VOINTA SIBIU! :ok:

Sir. Eko
10th July 2011, 00:53
TAS judeca alea la timp pana la urma.

Daca ne lasa in Liga 1 ,mor de ras :D.

NORGEMAN
10th July 2011, 01:12
Meciul asta nu a fost jucat chiar degeaba. Un baraj pentru promovare se pare ca este foarte atractiv pentru public. Poate se gandesc si federatistii sa organizeze de fiecare data un meci de baraj, intre o echipa din divizia a si una din b sau, de preferat, doua din b, numai baraj sa fie.

pe garduri
10th July 2011, 08:38
Chiar sunt interesante meciurile de baraj si pacat ca nu se mai joaca meciuri de baraj intre ocupantele locului 2 din Liga a doua si echipele de pe locurile 15 si 16 din Liga intai pentru promovarea sau ramanerea in prima Liga.

SwedishMafia
10th July 2011, 12:05
echipele din liga 1,ar castiga 8 din 10 meciuri de baraj.ar fi interesant daca din fiecare serie,ar promova prima clasata si locuri 2-5 ar juca baraj.

Elgorriaga
10th July 2011, 14:07
Cand o sa vina steaua,va trebui sa dormi langa portile stadionului..:happy

De ce, domle? :o: Chiar așa rău ați ajuns cu banii, că trebuie să stea gărzile civile din orașele vizitate zi și noapte la datorie, lîngă stadion? să nu cumva să dispară o poartă, un turnichet, o măslină p-acolo? :happy Și ce fac cu ele? le vinde Bănel la fier vechi? :rolleyes:

SwedishMafia
10th July 2011, 14:40
ce haios esti..precum sarea in ochi.hai, fa un efort intelectual si da-ti seama ce-am vrut sa spun.

Elgorriaga
10th July 2011, 14:44
ce haios esti..precum sarea in ochi.hai, fa un efort intelectual si da-ti seama ce-am vrut sa spun.

Ce ai vrut să spui e una, ce a ieșit e alta. Case closed pentru mine.