PDA

View Full Version : Diablo II - Hell Unleashed



Iaco
22nd June 2011, 08:10
Joaca careva Diablo II?

Eu joc mod Hell Unleashed pe battle.net - are o carca de items noi si rune words si are monstrii, harti noi...
Mai multe informatii despre mod aici:
http://www.arimyth.com/hell.htm
Cine e interesat?

White Shadow
22nd June 2011, 08:28
Eu astept Diablo 3 pe Playstation 3 /hello

Iaco
22nd June 2011, 08:32
Mai dureaza...astia de 10 ani tot lucreaza la el...ziceau ca scot beta doar prin octombrie noiembrie...iar de varianta de consola nici nu s-au apucat...oricum cred ca e destul de greu de pus in practica...nu ai destule butoane pentru optiuni:D

Modul asta e super greu...sigle nici nu cred ca il poti termina...iar multiplayer trebuie sa ai echipa serioasa ca te doboara aia...toti bosii cu viata cat ecranu...iar daca nu dai in ei 20 de secunde creste toata viata inapoi:D

Doctor_Satan
22nd June 2011, 09:14
Joaca careva Diablo II?

Eu joc mod Hell Unleashed pe battle.net - are o carca de items noi si rune words si are monstrii, harti noi...
Mai multe informatii despre mod aici:
http://www.arimyth.com/hell.htm
Cine e interesat?

Vrei sa zici "cine MAI joaca Diablo 2". Nu de alta, dar oricat de mult mi-a placut acest joc, din anul 2005 nu l-am mai jucat, ca m-am cam plictisit de el.
Cred ca Diablo 3 o sa fie primul joc original pe care voi da banii, desi sansele sunt destul de mari sa fie o dezabagire gen Starcraft 2 (tind sa cred ca cei de la Blizzard au dezvoltat Starcraft 2 in timp ce-si beau cafeaua in pauza de tigara, fiind prea ocupati cu WOW).

Iaco
22nd June 2011, 09:20
Si eu la fel...in legatura cu diablo III

Eu zic sa incerci modul...e alta mancare de peste decat LOD...e atat de greu ca nu prea ai cum sa te plictisesti:)...iar pe battle.net e chiar fain:)

Doctor_Satan
23rd June 2011, 08:11
Nu-i chestia de dificultate (ca si LOD la Hell era rezonabil spre final), ci de grafica si actiune. Iar pe battle.net nu stiu sa ajung fara cont platit.
Mai nou am o problema cu MMORPG-urile, cele pe calculator nu le-am mai jucat de multa vreme pentru ca devin plictisitoare odata ce ai gustat din interactivitate.

Iaco
24th June 2011, 08:05
LOD hell final e la fel ca modul asta a3 nightmare(cam trebuie sa fii lvl70 ca sa ai sanse pe acolo)...iar pe battle.net...modul are servere separate fara bani:)...doar ca sa ajungi la Baal trebuie sa treci prin alte 6 7 dungeon-uri diferite cu bosi gen baal:)...totul tine de munca in echipa...daca in LOD poti termina bine mersi jocul singur...aici nici o sansa...