PDA

View Full Version : OTELUL - STEAUA (Supercupa Romaniei,editia 2010-2011)



Pages : [1] 2 3

delaoltenia
3rd June 2011, 11:14
Supercupa Romaniei,meci in care se vor intalni campioana Otelul Galati si castigatoarea Cupei Romaniei,Steaua Bucuresti,se va disputa pe data de 17 iulie 2011 la Piatra Neamt.

Pe: PRO TV
Ora: 20.45

z.alex
3rd June 2011, 11:17
Steaua, of course. :yes:

chinna tm
3rd June 2011, 11:22
Steaua, of course. :yes:

subscriu.....:ok:

delaoltenia
3rd June 2011, 11:22
Supercupa României este o competiție fotbalistică desfășurată anual începând cu 1994 între câștigătoarea campionatului și a Cupei României. Trofeul nu a fost acordat în anii 1996, 1997, 2000, 2004 și 2008, deoarece în sezoanele respective o singură echipă a câștigat ambele competiții interne, atât Cupa, cât și campionatul. Din 2010, Federația Română de Fotbal a decis ca trofeul să fie disputat și în anii când o echipă realizează eventul cupă-campionat. Astfel, în această situație, adversara campioanei în Supercupă va fi ocupanta poziției secunde în Liga I.

Cea mai titrată echipă a competiției este Steaua București care a câștigat de cinci ori trofeul, disputând de alte două ori partida pentru Supercupă.
Stadionul Național din București a găzduit cele mai multe meciuri ale Supercupei, opt la număr.

http://i54.tinypic.com/11u9u6t.jpg

delaoltenia
3rd June 2011, 11:26
Steaua, of course. :yes:


subscriu.....:ok:

Bre,de cand tineti cu Steaua? :cry:

Tim
3rd June 2011, 11:28
Temeti-va de satan.

Vandam
3rd June 2011, 11:29
Ei erau stelistii de alta data, pana sa le mute cineva Bragadiru la Timisoara. :))

z.alex
3rd June 2011, 11:30
Dario, n-am spus ca tin cu Steaua, am spus doar ca e la mintea cocosului ca Steaua ii va spulbera pe otelari. ;)

Tim
3rd June 2011, 11:33
Sper ca autoritatile galatene sa puna la dispozitia suporterilor Otelonei sute ( ce sute;mii) de garnituri de tren .Sunt sigur ca vor lua cu asalt Pietricica.

Vandam
3rd June 2011, 11:34
Noi macar mai jucam inca un meci cu trofeul pe masa :D Voi jucati sarba pe la Mama Mia Becicherecu Mic. :))

z.alex
3rd June 2011, 11:36
Ei erau stelistii de alta data, pana sa le mute cineva Bragadiru la Timisoara. :))

Stelistii erau majoritari la Galati, o stie toata lumea. Cand Otelul a ajuns sa se bata la titlu, multi din astia ca tine au devenit brusc otelari si au invadat forumul. :rolleyes:

chinna tm
3rd June 2011, 11:38
Bre,de cand tineti cu Steaua? :cry:

nu tinem cu Steaua dar cu Otelona e gata treaba.si-au indeplinit baremul si mai au doar de impartit banii pt titlu.nu intre jucatori si patroni.....intelegi tu.....


Stelistii erau majoritari la Galati, o stie toata lumea. Cand Otelul a ajuns sa se bata la titlu, multi din astia ca tine au devenit brusc otelari si au invadat forumul. :rolleyes:

nu bre....sunt unii care cica sunt otelari de "mici"....adica de vreo 5 ani:happy.....

Leo
3rd June 2011, 11:38
Nu ma intereseaza Supercupa. Sa se desfinteze amandoua.

delaoltenia
3rd June 2011, 11:38
Cum dracu faceti ca ati mutat scandalul pana si aici.Va sugerez o varianta mai buna,incercati pe mess,acolo nu deranjati pe nimeni.

z.alex
3rd June 2011, 11:40
Noi macar mai jucam inca un meci cu trofeul pe masa :D Voi jucati sarba pe la Mama Mia Becicherecu Mic. :))

Noi vom avea derby cu UTA, un club cu traditie, nu conteaza in ce liga. Voi cu cine aveti derby? Ce rivali traditionali aveti? Niciunul, pentru ca sunteti insignifianti. Ati luat un titlu anul asta, fiind impinsi de la spate. Bucurati-va de el, pentru ca asta-i tot ce aveti si veti avea vreodata.

chinna tm
3rd June 2011, 11:40
@Dari.....ce scandal mutat?nu avem voie sa ne spunem pararea?nu sutnem noi de vina ca nivelul intelectual al unora nu le permite sa posteze fara sa aminteasca de noi.

Leo
3rd June 2011, 11:40
China, Tim, Alex, oare de ce va puneti mintea cu astia?

z.alex
3rd June 2011, 11:43
Cum dracu faceti ca ati mutat scandalul pana si aici.Va sugerez o varianta mai buna,incercati pe mess,acolo nu deranjati pe nimeni.

Gata, am terminat cu ei, nu merita bagati in seama. Voi aratati-le pe teren cate parale fac si luati inca un trofeu. Dixit.

Tim
3rd June 2011, 11:46
China, Tim, Alex, oare de ce va puneti mintea cu astia?
Ne plictisim.:D

megastar
3rd June 2011, 11:47
Ce frumos, timisorenii mai fac un topic mare vorbind intre ei.
Bate Otelul pentru ca e anul nostru. Steaua nu e motivata sa castige un trofeu fara prea mare importanta.

Vandam
3rd June 2011, 11:47
Stelistii erau majoritari la Galati, o stie toata lumea. Cand Otelul a ajuns sa se bata la titlu, multi din astia ca tine au devenit brusc otelari si au invadat forumul. :rolleyes:

Vezi ca eu chiar cunosc stelisti din Timisoara care pana sa fie mutata echipa din Bragadiru, tineau cu steaua. :D:D CHiar si de pe forum iti pot da un exemplu. :)
Ca sa nu zic ca aveti si dinamovisti. Cum sa fie dinamovisti pe-un teritoriu asa de Sfant cum e Banatul ??? :happy:happy

chinna tm
3rd June 2011, 11:48
China, Tim, Alex, oare de ce va puneti mintea cu astia?

personal io ma plictisesc.si ma distreaza nivelul lor.sunt atat de mici dar vor sa para atat de mari......:D....
dar isi dau arama pe fata imediat ce nu le convine ceva.atat pot.....
dar pe bune ca ma plictisesc uneori si atunci merg a ii intreb daca s-au mai culturalizat.in fiecare zi raspunsul este negativ.cine stie, poate maine:D.....

Vandam
3rd June 2011, 11:51
E curios cum iti dai seama cat de culturalizat e cineva inspirandu-te doar dupa locatia ce-o are la profil, sau dupa anumite discutii in contradictoriu. :)) Esti as(s) in psihologie. Bravo :)))

chinna tm
3rd June 2011, 11:54
sau dupa semnatura si cuvintele care le foloseste intr-o discutie.....
sunt as.bravo mie.
P.S.: te-am rugat sa fii mai atent in cuvintele tale ca nu ne tragem de sireturi.daca ai dat de limba ebgleza, pastreaz-o pt tine.nu mai insista.stim ca nu poti mai mult.ai dovedit asta.poti sa fii mandru ca ne-ai aratat tu noua.(chestia asta) si mergi sa faci baitza zilnica.la piscina.

Vandam
3rd June 2011, 11:58
Ia zi daca pun Timisoara la Location devin culturalizat ??? :)) Sau inca nu primesc aviz favorabil ?? :D

PS: Acus plec la piscina :))

chinna tm
3rd June 2011, 12:05
nu localitatea face diferenta.ci mentalitatea-nu stiu de ce iti explic asta, oricum n-ai posibilitatea mentala sa intelegi.
drum bun la piscina.nu cumva e...strand?

Vandam
3rd June 2011, 12:08
Auzi ma, ... :)

Nu e strand, e pisicna privata :))

chinna tm
3rd June 2011, 12:19
Auzi ma, sa-l faci redus mintal pe fiul lu maica-ta. :)

Nu e strand, e pisicna privata :))

mda.....ce spuneam?tipic.nu tu cultura, nu tu EDUCATIE....ce pretentii sa ai dela astia?

Darioooooo.....puncteaza-l:D

z.alex
3rd June 2011, 12:27
Auzi ma, sa-l faci redus mintal pe fiul lu maica-ta. :)

Nu e strand, e pisicna privata :))

La pisicna si la privata cred ca ai si tu acces. :P

Ca sa revenim on topic, mi-am amintit cum Stelei i s-a anulat un gol valabil si i-a fost refuzat un penalty la meciul din Ghencea. Dar tot i-au batut pe otelari, asa ca nu-mi fac griji referitor la destinatia acestui trofeu.

chinna tm
3rd June 2011, 12:28
alex...te iei de regionalisme?sovinule....:happy....
ON: matura gigi cu ei......

Vandam
3rd June 2011, 12:34
mda.....ce spuneam?tipic.nu tu cultura, nu tu EDUCATIE....ce pretentii sa ai dela astia?

Darioooooo.....puncteaza-l:D

Tu cata educatie ai avut ma cand ai facut ieri un otelar (nu mai retin pe care) retardat ??? :)):))
Sau pentru ca vine din partea unui "civilizat culturalizat educat psiholog" nu se pune ?

Vandam
3rd June 2011, 12:36
La pisicna si la privata cred ca ai si tu acces. :P

Ca sa revenim on topic, mi-am amintit cum Stelei i s-a anulat un gol valabil si i-a fost refuzat un penalty la meciul din Ghencea. Dar tot i-au batut pe otelari, asa ca nu-mi fac griji referitor la destinatia acestui trofeu.

Am inversat niste litere. Mare lucru ma jalex ce trebuia sa-l scoti in evidneta. :))
Sunteti jalnici cu atacurile astea.

Tim
3rd June 2011, 12:37
Auzi ma, sa-l faci redus mintal pe fiul lu maica-ta. :)

Nu e strand, e pisicna privata :))Aveti voi fantezii cu mamicile altora? Vad ca toti aveti aceleasi apucaturi.:mad:


Chiar v-au plecat toate femeile din oras?

dede
3rd June 2011, 12:40
si asta e meci de supercupa :groggy: batem si aici, nu e problema.

Vandam
3rd June 2011, 12:40
Aveti voi fantezii cu mamicile altora? Vad ca toti aveti aceleasi apucaturi.:mad:


Chiar v-au plecat toate femeile din oras?

I-am aratat uneia poza cu tine, aia in care stai cascat :happy:happy
Doamne cat a putut sa rada de tine.
Si ce fantezie e ma ? I-am zis doar ca redus mintal sa-i spuna fiului ma-sii atat.:)

Vandam
3rd June 2011, 12:42
si asta e meci de supercupa :groggy: batem si aici, nu e problema.

Nu, tot cu Fulgerul jucam :))
Saracii nu mai stiu pe unde sa scoata camesa pentru inca un titlu pierdut in penultima etapa.

Razvan T.
3rd June 2011, 12:54
Pe unii ii duce capul mai putin decat ma duce pe mine capul sculii. (daca te domina unu psihic te legi de ma-sa ca deh ...) ;)

Un meci in care Steaua are prima sansa.

z.alex
3rd June 2011, 12:54
Aveti voi fantezii cu mamicile altora? Vad ca toti aveti aceleasi apucaturi.:mad:


Chiar v-au plecat toate femeile din oras?

N-au plecat, dar el isi face de lucru cu portul USB. :D Intre doua penetrari ale tastaturii, mai sare in vana imbracat (vrea sa spele si rufele in acelasi timp, doar apa calda e expensive) si, ca sa stim ca n-are baia la comun cu alti vecini, vine sa ne spuna ca a fost la piscina privata.
Puiule, tu nici n-ai mirosit o piscina privata in viata ta, altfel ai stii ca te scot aia afara instantaneu daca sari in apa imbracat.

dede
3rd June 2011, 12:58
parca mi-e dor de vremurile cand se certau stelistii, dinamovistii si rapidistii pe aici.

delaoltenia
3rd June 2011, 13:01
parca mi-e dor de vremurile cand se certau stelistii, dinamovistii si rapidistii pe aici.
Taci,ca-i mai misto cu astia mici.Deh,provincia a luat fata miticilor./hello/hello

jonsnow
3rd June 2011, 13:01
nu cred ca o sa mai fie thread degraba pe forumul asta, indiferent de subiect, unde fanii fostului bragadiru aek sau nu sara la gatul galatenilor si viciversa...deja e penibil...inteleg ca va doare si o sa va doara mult timp de acum incolo dar depasiti odata momentul...

Razvan T.
3rd June 2011, 13:02
Taci,ca-i mai misto cu astia mici.Deh,provincia a luat fata miticilor./hello/hello

Ai dreptate! :D
La anu razboi "U" Cluj - Cfr si voi spectatori. :drak:

z.alex
3rd June 2011, 13:02
parca mi-e dor de vremurile cand se certau stelistii, dinamovistii si rapidistii pe aici.

Stai calm, sa vezi cat musetel va asteapta de la astia inainte de meci, in timpul meciului si dupa ce pierd. :D

jonsnow
3rd June 2011, 13:07
nici nu ma mai obosesc sa citesc toate prostiile, probabil sunt aceleasi rahaturi repetate obsesiv atat de civilizati cat si de moldoveni...nu exista destule poze pe threadul lui paulica ca sa-mi repare psihicul pentru toate aberatiile si dejectiile cu care arunca unii in altii taranii situati in colturi opuse ale Romaniei...mai calmati-va dreacu` odata

delaoltenia
3rd June 2011, 13:07
Ai dreptate! :D
La anu razboi "U" Cluj - Cfr si voi spectatori. :drak:
hai meri in spumele marii :D...la anu' luam tot,pana si praful de pe toba.

Razvan T.
3rd June 2011, 13:09
hai meri in spumele marii :D...la anu' luam tot,pana si praful de pe toba.

Deci va bagati si voi la scandal? :))

dede
3rd June 2011, 13:13
Taci,ca-i mai misto cu astia mici.Deh,provincia a luat fata miticilor./hello/hello
mai misto pt cine? cine are rabdare sa urmareasca discutiile lor?


Stai calm, sa vezi cat musetel va asteapta de la astia inainte de meci, in timpul meciului si dupa ce pierd. :D

moldovenii? daca as spune ca nu intereseaza pe nimeni ce zic ei suna urat :D

aLLiin
3rd June 2011, 13:16
Unde va fi transmis meciul?

delaoltenia
3rd June 2011, 13:17
Deci va bagati si voi la scandal? :))
unu' mai scandalagiu ca mine nu gasesti pe fata pamantului :ok:



mai misto pt cine? cine are rabdare sa urmareasca discutiile lor? ...
eu sunt cel mai rabdator :D...de trei ceasuri ii citesc,vreau sa dau o sanctiune si n-am cui:D

delaoltenia
3rd June 2011, 13:17
Unde va fi transmis meciul?
La televiziune ;)

Razvan T.
3rd June 2011, 13:21
unu' mai scandalagiu ca mine nu gasesti pe fata pamantului :ok:

Cu tine rezolv repede la un pahar de ceva. :D

chinna tm
3rd June 2011, 13:24
Tu cata educatie ai avut ma cand ai facut ieri un otelar (nu mai retin pe care) retardat ??? :)):))
Sau pentru ca vine din partea unui "civilizat culturalizat educat psiholog" nu se pune ?

am avut mai mutla educatie ca sa stept si sa il rog sa inceteze si abia dupa vreo 20 de mesaje in care am tot fost injurat-de cateva ori de mama- sa trag concluzia ca este retardat.ce nu e?observ ca il urmezi....
spre deosebire de tine am avut parte de o educatie mult maid ecenta, de o mentalitate mult mai sanatoasa si de un caracter opus ca si cel pe care il prezinti.
toate cele bune.esti doar un alt floo sau jar jar.....


I-am aratat uneia poza cu tine, aia in care stai cascat :happy:happy
Doamne cat a putut sa rada de tine.
Si ce fantezie e ma ? I-am zis doar ca redus mintal sa-i spuna fiului ma-sii atat.:)


exact ce spuneam mai sus.....
vandame...Van Damme.....mergi lapiscina.te rog eu.mergi la cei de acelasi nivel ca al tau.lasa-ne.fii destept la faza asta.macar o data in viata.

delaoltenia
3rd June 2011, 13:24
Cu tine rezolv repede la un pahar de ceva. :D
Fac urat la bautura,mai bine treaz.:happy:happy

Marius
3rd June 2011, 13:25
Unde va fi transmis meciul?

inca nu l-au vandut, dar se aude ca va fi protv.

delaoltenia
3rd June 2011, 13:26
Chinezule,dau un copy la un mesaj pe care cred ca inca nu l-ai citit.De ce nu incerci sa-mi iei in seama sfaturile?

Chinezule,viata-i frumoasa si extrem de scurta.Bucura-te de ea atat cat poti,lasa-l dracu de fotbal.
Eu ce-ar fi trebuit sa fac de cand a venit becali la Steaua,sa-mi pun streangul de gat?

Razvan T.
3rd June 2011, 13:27
Fac urat la bautura,mai bine treaz.:happy:happy

La mine ii invers. :D

delaoltenia
3rd June 2011, 13:28
La mine ii invers. :D
'nteles bre,esti pe invers :cry:

Shinnok
3rd June 2011, 13:28
Te pomenesti ca-i batem, sa vezi ce rad de zdrentz. :D

delaoltenia
3rd June 2011, 13:29
Te pomenesti ca-i batem, sa vezi ce rad de zdrentz. :D
Cu siguranta ii batem,tu nu vezi ca toata tara-i cu noi. :D

Razvan T.
3rd June 2011, 13:30
'nteles bre,esti pe invers :cry:

:ciocan::ciocan:
Is normal ma, doar bautura te face vesel sau p-aci asa ii. :D
Numa ca aci nu ne incurcam cu zaibar. :drak:

z.alex
3rd June 2011, 13:32
mergi la piscina.

I s-a racit deja apa din vana. :D
Tocmai am citit stirea despre primele otelarilor pe OLS. Nu mai am niciun dubiu cu privire la destinatia acestui trofeu. Am mai vazut filmul asta la "prietenii" nostri din Gruia. I-a dus direct pe locul 10. ;)

delaoltenia
3rd June 2011, 13:32
:ciocan::ciocan:
Is normal ma, doar bautura te face vesel sau p-aci asa ii. :D
Numa ca aci nu ne incurcam cu zaibar. :drak:


Ce stii tu straine,avem un zaibar de cazi pe spate :D

Shinnok
3rd June 2011, 13:33
Cu siguranta ii batem,tu nu vezi ca toata tara-i cu noi. :D

da' normal, pana si clujeanul asta tine cu noi, ca si la meciul cu neaosii lui. :D

Razvan T.
3rd June 2011, 13:33
Mi-o adus tata dintr-o delegatie ca i-am zis sa nu vina fara si sincer nu-mi place de fel. :D

delaoltenia
3rd June 2011, 13:34
da' normal, pana si clujeanul asta tine cu noi, ca si la meciul cu neaosii lui. :D
Asta-i un clujean de exceptie,a avut si avatar stelist...tulai domne :cry:


Mi-o adus tata dintr-o delegatie ca i-am zis sa nu vina fara si sincer nu-mi place de fel. :D

ma ciocoflendere,ala n-o fost zaibar.sa-ti zac ceva,cand dai pe gat un paharel din ala devii dependent pe viata,ca si cum n-ai uita prima iubire...cum dracu sa-ti mai explic ca esti tare boland :cry:

Razvan T.
3rd June 2011, 13:35
da' normal, pana si clujeanul asta tine cu noi, ca si la meciul cu neaosii lui. :D

Baaaaa ai vazt ca suntem campioni? /hello/hello/hello
La meciul cu neaosii din Gruia mi-am urmarit interesul. :D

Razvan T.
3rd June 2011, 13:36
Asta-i un clujean de exceptie,a avut si avatar stelist...tulai domne :cry:

Lasa ca nici cu tine nu mie rusine. :D
Ce fain erai in alb-negru. :yeah:

Shinnok
3rd June 2011, 13:37
Asta-i un clujean de exceptie,a avut si avatar stelist...tulai domne :cry:

un avatar stelist se potriveste oricui. :D

^^felicitari. ;)

delaoltenia
3rd June 2011, 13:39
Lasa ca nici cu tine nu mie rusine. :D
Ce fain erai in alb-negru. :yeah:
pai bine bre,m-ai auzit zicand ca-mi este rusine.:P

Razvan T.
3rd June 2011, 13:41
Ai fost mandru! :P

Shinnok
3rd June 2011, 13:42
Ai fost mandru! :P

pana si eu am fost nitelus timp alb-negru, da' n-ai apucat sa ma vezi. :sneaky: :D

z.alex
3rd June 2011, 13:44
ma ciocoflendere,ala n-o fost zaibar.sa-ti zac ceva,cand dai pe gat un paharel din ala devii dependent pe viata,ca si cum n-ai uita prima iubire...cum dracu sa-ti mai explic ca esti tare boland :cry:

Dario asta incepe sa-mi devina simpatic. :D

Hingherul
3rd June 2011, 13:44
Steaualona face eventul. adica si cupa si supercupa :D

Lordul
3rd June 2011, 13:46
voi fi pe stadion !

Hai Otelul !

delaoltenia
3rd June 2011, 13:47
Steaualona face eventul. adica si cupa si supercupa :D
ce sanctiune ti-as trage,norocul tau ca esti mod :D


Dario asta incepe sa-mi devina simpatic. :D
bre,sunt dat dracu.incearca alte sentimente. :cry:

dede
3rd June 2011, 13:50
de ce se joaca meciul la piatra-neamt? :mda:

Shinnok
3rd June 2011, 13:50
de ce se joaca meciul la piatra-neamt? :|

ca sa aiba si Otelul cat de cat sanse. :D

Hingherul
3rd June 2011, 13:51
sanse sa aiba ceva suporteri adica :D

Razvan T.
3rd June 2011, 13:52
pana si eu am fost nitelus timp alb-negru, da' n-ai apucat sa ma vezi. :sneaky: :D

Unde am fost in weekendul ala nu aveam semnal nici la telefon. :D
No am plecat la o cafea, grija de voi. :cya:

dede
3rd June 2011, 13:53
sanse sa aiba ceva suporteri adica :D

te referi la duarte? :cool:

Razvan T.
3rd June 2011, 13:54
ma ciocoflendere,ala n-o fost zaibar.sa-ti zac ceva,cand dai pe gat un paharel din ala devii dependent pe viata,ca si cum n-ai uita prima iubire...cum dracu sa-ti mai explic ca esti tare boland :cry:

Gusturile nu se discuta. :D
Palinca te da pe spate de la primele pahare. :))

Hingherul
3rd June 2011, 13:54
pe Lordul o sa-l bata dumnezeu. vede el pe dracu in E.L. :D

z.alex
3rd June 2011, 14:02
bre,sunt dat dracu.incearca alte sentimente. :cry:

Pai si eu sunt dat dracu, bre, da' multi zic ca-s simpatic. :D

delaoltenia
3rd June 2011, 14:04
Pai si eu sunt dat dracu, bre, da' multi zic ca-s simpatic. :D
Pai si mie mi-au spus multi ca-s simpatic foc,si acu' fug ca dracu de tamaie cand ma vad...de aia si stau pe invizibil. :D

chinna tm
3rd June 2011, 14:10
auditul de la Uefa vine inainte sau dupa disputarea Supercupei?:D....

fl0o
3rd June 2011, 18:40
auditul de la Uefa vine inainte sau dupa disputarea Supercupei?:D....
Auditul n-are nici o importanta, nici pentru noi, nici pentru Steaua, oricare ar fi verdictul.
Normal ar fi trebuit sa se aleaga stadionul prin tragere la sorti intre stadioanele celor doua echipe.
Totusi... bine ca nu jucam la Bucuresti. Mergem la Piatra Neamt si reprezentam Moldova ! http://i52.tinypic.com/2mq6xkz.png
Speram sa castigam.

mateiasi
3rd June 2011, 19:11
Mai bine ca nu s-a tras la sorti, existau 50% sanse sa jucam in Bucuresti, iar pentru noi Ghencea e o adevarata gheena. Mi se rupe inima cand ma gandesc ce palmares ingrozitor avem pe stadionul Stelei. Asa, la Piatra, avem sanse.

fl0o
3rd June 2011, 19:14
iar pentru noi Ghencea e o adevarata gheena.Un stadion... unde am fi jucat in deplasare.

mateiasi
3rd June 2011, 19:21
O singura victorie in +20 ani, 12 infrangeri si doar 2 goluri marcate in ultimii 12 ani. La Galati avem un palmares pozitiv cu ei, dar in Ghencea parca am fost blestemati.

bgd07
4th June 2011, 21:28
Temeti-va de satan.

Iar ai uitat sa-ti iei pastilele?

bgd07
4th June 2011, 21:29
Nu ma intereseaza Supercupa. Sa se desfinteze amandoua.

Imediat. Dupa Dinamo.

bgd07
4th June 2011, 21:33
Noi vom avea derby cu UTA, un club cu traditie, nu conteaza in ce liga. Voi cu cine aveti derby? Ce rivali traditionali aveti? Niciunul, pentru ca sunteti insignifianti. Ati luat un titlu anul asta, fiind impinsi de la spate. Bucurati-va de el, pentru ca asta-i tot ce aveti si veti avea vreodata.

Nesemnificativi sunteti voi.
Nu cred ca a mai fost vazuta vreodata o pretendenta la titlu cu zeci de egaluri amarate, care-si da autogoluri in meciurile decisive, care nici cu arbitrii nu pot castiga un meci, care-si faulteaza propriul portar. Nu stiu de ce vi s-a dat atata atentie, probabil datorita circului jucat de Iancu. Ca altfel, si locul 2 e mult pentru voi.
Oricum, visati frumos si consolati-va cu niste titluri de acum 100 de ani obtinute de 2 echipe care n-au nicio legatura cu AEK Bragadiru!! Ziceti mersi daca veti mai juca vreodata in Liga 1.

fl0o
5th June 2011, 02:06
Voi cu cine aveti derby? Ce rivali traditionali aveti?
Derby... rivali ? :groggy:
Buna asta...
Noi avem 34 de derbyuri/campionat. Suntem rivali cu toti adversarii.
Te referi la un derby cu o echipa ce n-o suportam deloc ? Nu o sa avem aceasta ocazie...sunteti istorie.

z.alex
5th June 2011, 16:06
Fl00, ti-a scapat esentialul, as usual. Acolo am scris "rivali traditionali".

fl0o
5th June 2011, 16:08
Fl00, ti-a scapat esentialul, as usual. Acolo am scris "rivali traditionali".Despre asta e fotbalul ?! :confused:

chinna tm
6th June 2011, 07:14
Fl00, ti-a scapat esentialul, as usual. Acolo am scris "rivali traditionali".

dar si tu bag de seama ca esti incapatzanat.....
au rivali si gata.de ce insisti?.....ce e aia traditie?:happy....


On: castiga Steaua supercupa.

fl0o
7th June 2011, 00:02
au rivali si gata.de ce insisti?.....ce e aia traditie?:happy....
N-avem rival... luam supercupa si gata pe sezonul asta.
http://i51.tinypic.com/a13283.gif

Hingherul
7th June 2011, 00:52
:)

fl0o
7th June 2011, 00:54
:):confused:

Hingherul
7th June 2011, 00:57
nimic. era o reactie de resemnare la gandul ca nu avem vreo sansa la supercupa.

fl0o
7th June 2011, 00:59
Eram doar ironic la adresa lu' china timisoara.
Bineinteles ca aveti sansa... sunteti chiar si favoriti.
Da' cu ce antrenor va prezentati ?:confused:

chinna tm
7th June 2011, 07:37
N-avem rival... luam supercupa si gata pe sezonul asta.
http://i51.tinypic.com/a13283.gif

ai aparut?pe uinde ai fost?te-am cautat ieri pe aici dar nu erai.ai avut treaba?:D
castiga Steaua fara probleme.Supercupa nu aduce bani deci nicio sansa pt Otelul......

Radu
7th June 2011, 08:33
Eram doar ironic la adresa lu' china timisoara.
Bineinteles ca aveti sansa... sunteti chiar si favoriti.
Da' cu ce antrenor va prezentati ?:confused:

Cu manache!:ok:

Vandam
7th June 2011, 08:39
In conceptia timisorenilor: daca cumva se intampla sa castigam si acest trofeu e "mana" fortelor oculte, a lui "satan", a oricui numai a sportivilor nu. Daca se intampla sa castige Steaua imediat apar timisorenii cu replici de genul: hahaha na ba moldoveni nespalati si needucati ca s-a facut dreptate, divinitatea a facut dreptate (exact citat din discursul Jabbei) :)):))

fl0o
7th June 2011, 09:13
Cu manache!:ok:Pai... sa stii ca in ultimul timp numai de fanache, manache si de alti 'lache ati avut parte.
Sper sa nu se includa si Grigoras in categoria asta de oameni care se prostitueaza in fata lui gigi.

TeBat
7th June 2011, 12:32
Dacă merge Grigoraș la Steaua, ia titlul.

fl0o
7th June 2011, 12:33
Dacă merge Grigoraș la Steaua, ia titlul.sigur :cry:
Tu chiar crezi ca va ajunge un antrenor la steaua sa termine un campionat ?

Vandam
7th June 2011, 12:40
Eu zic ca putem face pariurile de acum. :D
Cati antrenori va avea Steaua in sezonul urmator ???
Posibile raspunsuri: 2, 3, 4, 5 :D

fl0o
7th June 2011, 12:42
momentan 0
Steaua e numai pe dos :cry:

Steel Jar
7th June 2011, 16:01
Sanse 50-50 , ca in orice alt meci de pe mapamond...cel putin la inceputul jocului.

fl0o
7th June 2011, 21:53
Situatia la Steaua e din ce in ce mai incerta :drak: modificam sansele... 51-49
Pana incepe meciul vom avea 100% sanse. :D

TeBat
8th June 2011, 11:50
sigur :cry:
Tu chiar crezi ca va ajunge un antrenor la steaua sa termine un campionat ?

Eu cred că "soluția naturală" în acest moment pentru Steaua este Grigoraș. Omul a construit destule echipe competitive și merită să i se acorde o șansă.

Vandam
8th June 2011, 19:53
Eu cred că "soluția naturală" în acest moment pentru Steaua este Grigoraș. Omul a construit destule echipe competitive și merită să i se acorde o șansă.

Merita, insa trebuie sa se gandeasca bine si la faptul ca la prima infrangere, va pleca ca ultimul gunoi (ceva specific becalian).

fl0o
8th June 2011, 20:02
Ce se invarte roata asta...
Otelul a castigat campionatul cu un fost stelist... si acum stelistii s-ar putea bucura de un antrenor ce a trecut pe la Otelul.

keluba
10th June 2011, 02:00
paris + taranul durincur http://www.youtube.com/watch?v=AWDGEjlgRbg

Duba
10th June 2011, 09:05
Ce se invarte roata asta...
Otelul a castigat campionatul cu un fost stelist... si acum stelistii s-ar putea bucura de un antrenor ce a trecut pe la Otelul.

Acel antrenor ce a trecut si pe la Galati, ca jucator a evoluat si sub culorile Stelei.

Normal ar fi sa castige echipa cu un lot mai valoroas, adica Steaua. In fotbal, insa, se mai intampla si surprize. Iar in meciurile fara o miza f. mare, sa cum este si Supercupa, cu atat mai mult.

MariusMihalache
10th June 2011, 09:36
Steaua all the way desi nu prea vad un meci usor. Cred ca o sa fie mai greu decat cu Dinamo in cupa

delaoltenia
10th June 2011, 10:58
Compari dinamo cu Otelul? :D

megastar
11th June 2011, 14:13
Normal ar fi sa castige echipa cu un lot mai valoroas, adica Steaua.

La cine am mai auzit eu replicile astea? Si oare cand? Otelul si-a facut un obicei sa contrazica pe teren replicile astea legate de loturi mai valoroase.

Tim
11th June 2011, 15:16
Abia astept sa-l vad pe becali cum urla dupa acest meci pe toate posturile TV ca l-a furat ca in codru celebrul hot marius stan.

Hingherul
11th June 2011, 15:18
e de preferat sa-l fure stan si sa-i batem decat sa ne avantajeze arbitrul pe noi si s-o furam cu vreun 2-1 doamne fereste :D

fl0o
11th June 2011, 18:25
Normal ar fi sa castige echipa cu un lot mai valoroasNormal ar fi sa castige echipa care chiar este echipa, nu o adunatura de jucatori.
Da se mai intampla si surprize si castiga ailalti.
Sper sa castigam noi.
http://i51.tinypic.com/a13283.gifhttp://i54.tinypic.com/zkjuo9.jpg


Abia astept sa-l vad pe becali cum urla dupa acest meci pe toate posturile TV ca l-a furat ca in codru celebrul hot marius stan.
Mai nou... ii vei da dreptate lui Gigi Becali...
Da' nu-i de mirare, dupa ce-l pupi in cur pe iancu, ii dai dreptate lui Dragomir si lu' Mircea Sandu... nu ma astept la altceva.
Pupa-i pe toti !

Denis
26th June 2011, 16:05
Normal ar fi sa castige echipa cu un lot mai valoroas

Cu expresia asta mai dat gata. Uite, de exemplu lotul lui Miami Heat e cu mult peste cel al lui Dallas, dar Dallas a fost echipa care a jucat si care a castigat.

Asadar nu echipa mai valoroasa este favorita sa castige ci echipa mai muncitoare. :ok:

Forza OTELUL,
Lupta GALATI!!!! /hello

aLLiin
26th June 2011, 16:27
Se apropie si meciul asta...deci inca un trofeu pentru noi...

catel_latos
26th June 2011, 18:00
Anul asta multumiti-va ca ati castigat Cupa, la Piatra Neamt Otelul va lua Supercupa.:)

Lordul
26th June 2011, 18:15
Hai Otelul !!!

Voi fi in tribuna !

mai sunt 3 saptamani :D

catel_latos
26th June 2011, 18:27
Ce se mai aude cu stadionul vostru? Ziceau ca mai adauga niste locuri acoperite...oare il termina pana pe 17 iulie?

Tim
26th June 2011, 18:44
Hai Otelul !!!

Voi fi in tribuna !

mai sunt 3 saptamani :DEu ma voi ruga.Pentru tine.Asa cum ai facut si tu.


Remember?

nayram
26th June 2011, 18:50
E foame de trofee, deci castigam:D

fl0o
26th June 2011, 18:52
E foame de trofee, deci castigam:DLa voi e foamea ? :))
Mai lasati si pe altii.

Abia astept meciul :D

catel_latos
26th June 2011, 18:53
Hai ca asta cu foamea de trofee e buna :)) esti otelar? :D

nayram
26th June 2011, 18:58
am tinut cu voi in lupta cu timisoara, da sunt departe de a fi otelar:D

Tim
26th June 2011, 19:06
Aia a fost lupta?

Aia a fost crima cu premeditare.

fl0o
26th June 2011, 22:01
Aia a fost crima cu premeditare.Ati murit ma ?

eventHorizon
26th June 2011, 22:25
,,Steaua trebuie să-și facă buget și pentru hoți! Jucătorii lui Levi au fost JEFUIȚI din nou! Cine au fost victimele" (prostport.ro)

Clar, Marius Stan pregateste meciul de supercupa si deja ne fura :D

Lordul
26th June 2011, 22:35
ce sa spuneti si voi

@catel_latos....se vor termina toate lucrarile la stadion in jurul datei de 10 iulie

bgd07
27th June 2011, 12:08
Abia astept sa-l vad pe becali cum urla dupa acest meci pe toate posturile TV ca l-a furat ca in codru celebrul hot marius stan.

Stai calm, nu toti sunt la fel de imaturi ca tine sa vina cu niste tampenii drept scuza atunci cand pierd.
De aia TM n-o sa ia niciodata campionate daca continua asa. Ei in loc sa-si vada greselile prostesti pentru care au pierdut campionatul, ei dau vina pe altii. In felul asta nu progresezi.

delaoltenia
28th June 2011, 11:33
Se apropie si meciul asta...deci inca un trofeu pentru noi...
Eu nu-s asa sigur,nu ca nu mi-as dori.

aLLiin
28th June 2011, 11:39
Avem toate atuurile..este primul meci al lui levi...este primul meci pentru multa lume si au multe de demonstrat.

aLLiin
28th June 2011, 11:42
Dublura...

delaoltenia
28th June 2011, 11:43
Ma faci praf Aline.Nu mai avem nimic,repet,NIMIC.

aLLiin
28th June 2011, 11:47
Vom cedea,dane...o sa fiu aprig sustinator ca steaua va lua campionatul si ca acum putem profita de anumite conjucturi favorabile...

Doctor_Satan
28th June 2011, 12:53
Aia a fost lupta?

Aia a fost crima cu premeditare.

Corect, se numeste premeditare cand cumperi arbitrii cum a facut-o Timisoara.

Doctor_Satan
28th June 2011, 12:56
,,Steaua trebuie să-și facă buget și pentru hoți! Jucătorii lui Levi au fost JEFUIȚI din nou! Cine au fost victimele" (prostport.ro)

Clar, Marius Stan pregateste meciul de supercupa si deja ne fura :D

Ha-ha-ha! Stelistul striga "hotii"! Pai voi dati clasa la acest capitol.

krokobaursolzos
30th June 2011, 15:44
Deoarece unul din protagonistii acestui meci este Dolarel Munteanu, propun schimbarea numelui trofeului in "Superscuipa" ... ;)

Doctor_Satan
30th June 2011, 15:51
De ce nu Superbranza Romaniei?

krokobaursolzos
30th June 2011, 15:57
Buna si aia :D

fl0o
2nd July 2011, 13:22
Robert Dumitru va fi arbitrul central la acest meci.

Bobi Cearton
2nd July 2011, 13:57
3-0 pt Steaua. goluri Tatu, Costea si Prepelita.

Hard
3rd July 2011, 15:01
ii batem pe cocsari cu 2-0. titlul e deja prea mult pentru otelul.

Tim
3rd July 2011, 15:07
B.T. actioneaza.:D

Lordul
3rd July 2011, 18:25
2-1 pentru Otelul...goluri Paraschiv si Pena respectiv Tatu pentru Steaua

Shinnok
3rd July 2011, 18:26
B.T. actioneaza.:D

pentru Lord nu cred. o fi el mare otelar, dar ii cu Dumnezeu. :D

Doctor_Satan
5th July 2011, 12:03
ii batem pe cocsari cu 2-0. titlul e deja prea mult pentru otelul.

Pentru cioban si locul din campionat e prea mult. Ce sa mai zic de cupa!

catel_latos
5th July 2011, 12:38
Intrebare pentru stelisti: stiti ceva de numarul de bilete pe care le aveti alocate? Am cautat pe siteul oficial al Stelei dar nu am gasit nicio informatie.

Galatenii au alocate 2000 de bilete (a fost suplimentat numarul initial de 1500).

Hingherul
6th July 2011, 19:43
Steliștii și gălățenii vor primi cîte 2.000 de bilete pentru Supercupă (http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/stelistii-si-galatenii-vor-primi-cite-2-000-de-bilete-pentru-supercupa-246539.html)

2000 si noi.

catel_latos
6th July 2011, 20:10
Multumesc, in mod normal trebuia sa apara si pe site-ul Ceahlaului, dar nu mai e actualizat de la ziua onomastica a lui Pinalti.:))

MariusMihalache
7th July 2011, 11:51
si si atunci cred ca a intrat el personal sa-l updateze :))

chiriac_ady
8th July 2011, 00:11
nu ca sunt stelist dar eu merg pentru steaua
:yes: otelul prin noroc si multa munca a reusit ceea ce a facut

catel_latos
8th July 2011, 10:24
Nu te sfatuiesc sa pui la pariuri pe Steaua.:D

Bobi Cearton
8th July 2011, 10:39
daca s-ar juca astazi cred ca Otelul ar invinge. in viitor atuul Stelei poate fi Curelea...

catel_latos
8th July 2011, 10:41
Steaua are o sansa in Supercupa doar daca jucatorii il plac pe Levy si se mobilizeaza ca sa-i scape pielea de toanele lui Becali.

delaoltenia
8th July 2011, 11:14
@catel latos,ai simpatii dinamoviste? :D

catel_latos
8th July 2011, 11:47
Nu, dimpotriva...:D

aLLiin
8th July 2011, 11:56
Meciul va fi pe pro tv...

catel_latos
9th July 2011, 15:50
Narcis Raducan, spionul Stelei la ultimele 2 amicale ale Otelului.:D

fl0o
10th July 2011, 12:09
daca s-ar juca astazi cred ca Otelul ar invinge. in viitor atuul Stelei poate fi Curelea...... si daca se joaca peste o saptamana ? :rolleyes:

E posibil sa castigam al doilea trofeu, la fel cum e posibil sa si pierdem meciul acesta.
Primul lucru important este ca suntem prezenti in supercupa, care se joaca chiar in Moldova.
http://i51.tinypic.com/a13283.gif

Abia astept meciul, abia astept sa revad Otelul. http://i56.tinypic.com/jfx81y.gif
Daca Otelul va castiga vom fi cei mai fericiti microbisti din tara /hello
Daca pierdem... oricum suntem mandri de ei.
Forza Otelul !

Denis
11th July 2011, 20:15
Si eu abea astept.

Pivotul Paraschiv, ajutat de viteza lui Frunza+Chavez+Antal. /hello

Daca acesti 4 jucatori prind o zi buna batem cu 4-0 orice echipa din Liga 1.

Hingherul
11th July 2011, 20:26
hai ca ma faceti curios sa beau si eu bere d`aia :D

fara emotii, le rrrrupem chilotii! :yes:

Steel Jar
11th July 2011, 21:32
Bilet pentru mmeci achizitionat... Supercupa pazea , venimmmmmmm.

keluba
11th July 2011, 21:36
Bilet pentru mmeci achizitionat... Supercupa pazea , venimmmmmmm.

nu mai urlati la luna aiurea. voi macar jucati in ucl :D

Denis
11th July 2011, 21:36
hai ca ma faceti curios sa beau si eu bere d`aia :D

fara emotii, le rrrrupem chilotii! :yes:

Mai vedem. Mai vorbim. ;)

catel_latos
11th July 2011, 23:26
fara emotii, le rrrrupem chilotii! :yes:

Cui frrrrrrate?:))

La asa ceva nu se poate sa nu va emotionati.:D

keluba
11th July 2011, 23:37
hai ca pe cel tarziu 17, mai vede lumea un circ :D

Steel Jar
12th July 2011, 13:03
Material luat de pe http://dunareabatrana.com/index.php/20110711993/Stiri/pregatiri-pentru-supercupa.html
http://i55.tinypic.com/2mc85nb.jpg
MANDRU CA SUNT MOLDOVEAN, MANDRU CA SUNT ROMAN:OK:
Tdl7hAqCxrQ
Victorie sau infrangere, orice o sa fie inima noastra bate pentru 3 culori ROSU ALB ALBASTRU/hello

fl0o
12th July 2011, 13:09
Ne punem si stelistii in cap :D

keluba
12th July 2011, 13:16
gata... o deschis steel "troaca pandorei" :D

Steel Jar
12th July 2011, 13:18
Floo mergi la meci?Eu ma duc cu Bada ,un prieten de-al meu si posibil Cristi.
Daca nu ai cu cine sa te duci si vrei sa mergi hai cu noi.:D

fl0o
12th July 2011, 13:32
Merg cu niste prieteni, ne gasim acolo :)
Poate dam o **** :D

Steel Jar
12th July 2011, 13:35
Cu prezervativ?:D
Totusi nu sunt zoofil.:D

fl0o
12th July 2011, 13:47
La dracu... nu mai poti injura un bucurestean ca zice lumea ca esti zoofil :rolleyes:

Steel Jar
12th July 2011, 16:22
http://i52.tinypic.com/1zggu84.jpg
shake that thang miss sheepinela:))

Tim
12th July 2011, 16:33
Atentie,vin muitorii !:jerk:

fl0o
12th July 2011, 16:34
Atentie,vin muitorii !:bored:Tu ce casti gura pe aici ?

Le: ai schimbat tarziu :D ai apucat sa o ceri.

Tim
12th July 2011, 16:39
vreau sa vad tarani pe ogor.

fl0o
12th July 2011, 16:39
vreau sa vad tarani pe ogor.Fa niste deplasari cu echipa prin liga in care jucati.
Sa-i multumesti lu' Sandu ca te ajuta.

Tim
12th July 2011, 16:51
Nu uita sa-ti storci cosurile.

catel_latos
12th July 2011, 17:20
Tim, ti-a zis-o floo!:))

Faza cu "pe 17 iulie dam si noi o m..." nu e decat o tampenie cu care ne facem de rahat.

Steel Jar
12th July 2011, 18:26
Oierimeaaaaaa Stoaia :D
Pasunimeaaaa Stoaia :D
Ciobanimeaaa Stoaia :D
Ierbivoriiiiiii din ghenaaa :D

Hingherul
12th July 2011, 18:29
am inteles ideea. cautati rivali dar... nu aveti.
va intrebati de ce nu va da replica niciun stelist? nu, nu e din cauza ca sunteti prea buni cum credeti voi :D

catel_latos
12th July 2011, 18:45
am inteles ideea. cautati rivali dar... nu aveti.


Asa-i, deocamdata n-avem rival:D...pana la proba contrarie.:D

Hingherul
12th July 2011, 18:50
si cum nu aveti rivali... v-ati zis sa cautati anturaj :D

inceput perfect de campionat pentru Steaua. cu un trofeu :yes:

catel_latos
12th July 2011, 18:57
Nu te face ca n-ai inteles expresia "n-avem rival".:D

fl0o
12th July 2011, 18:59
O intrebare serioasa... unde se vand bilete stelistilor ?

Hingherul
12th July 2011, 19:01
Nu te face ca n-ai inteles expresia "n-avem rival".:D

cum sa nu o inteleg daca tocmai eu am folosit fraza. cel mult nu ai inteles tu la ce ma refeream :D
repet, nu aveti rivali!

catel_latos
12th July 2011, 19:05
Ma bucur ca recunosti.:))

fl0o
12th July 2011, 19:06
Hingherul se refera la suporteri.
Insist cu intrebarea... aveti de unde sa cumparati bilete ?

Tim
12th July 2011, 19:16
Pe cine intereseaza aceasta comedie de meci?
Este un fals.O factura.Una dintre echipe nu avea ce sa caute aici.
Inca o minciuna marca "frf".

Felicitari suporterilor care pun botul.
Vine si udrea cu frunza?

Steel Jar
12th July 2011, 19:29
http://i56.tinypic.com/15yumg8.jpg
Scapara Tontarusanu. :D

Steel Jar
12th July 2011, 19:41
Mica stoita se intreaba speriata:
Who's that creeping in my windowwww?
Raspunsul:
http://i54.tinypic.com/faq993.jpg
The big bad red-white-blue wolf... you scared lil' sheep. :D

nayram
12th July 2011, 19:46
Ceva despre meci nu ne zici?

Steel Jar
12th July 2011, 19:48
3-0
Castigam Supercupa. :D

Tyler Durden
12th July 2011, 20:10
Este un fals.O factura.Una dintre echipe nu avea ce sa caute aici.

Ai dreptate, Steaua nu prea are ce cauta la meci.:D

Denis
12th July 2011, 20:48
http://i56.tinypic.com/15yumg8.jpg
Scapara Tontarusanu. :D

Ce tare-i asta. =))))))))

Hingherul
12th July 2011, 21:15
3-0
Castigam Supercupa. :D

prea o spui din suflet. pe ce iti bazezi afirmatia? pe tusieri sau pe central? :D

Shinnok
12th July 2011, 21:32
daca pe dinamo am batut-o chiar si cu avram, pe ei nu putem ? ce, astia sunt mai buni decat "rivalii" ? :confused: dar mai bazati poate, da. :D

Lordul
12th July 2011, 21:32
hai otelul ! de abia astept meciul pentru ca voi in tribuna !

fl0o
12th July 2011, 22:33
hai otelul ! de abia astept meciul pentru ca voi in tribuna !pff... si eu care ma asteptam ca toti nemtenii sa fie stelisti.

Tyler Durden
12th July 2011, 22:46
Eh, mai sunt si cateva duzini de dinamovisti.

Madalina
13th July 2011, 19:19
Sanse mici sa castigam in fata Otelului.

Hingherul
13th July 2011, 19:20
te mananca pielea?

Madalina
13th July 2011, 19:21
crezi? :D

Hingherul
13th July 2011, 19:21
da.

Madalina
13th July 2011, 19:24
eu cred ca ai facut insolatie :D

Hingherul
13th July 2011, 19:26
tu meriti sa fii batuta la fund. Dario, da-mi dezlegare ca ma ocup personal :D

Madalina
13th July 2011, 19:32
Realizez abia acum ca ai fost muscat in timpul serviciului.:cry:...."dario,da-mi dezlegare" :D

Hingherul
13th July 2011, 20:18
uite bai Dario ce ai crescut la san....

Tim
13th July 2011, 21:03
Atentie stanpionilor ,bizantinii astia va adorm doar.:D

Hingherul
13th July 2011, 21:04
nu pun astia botul la asa ceva. sunt vigilenti.
sa vezi cum tresar la prima flegma dolaristica :D

Lordul
13th July 2011, 21:11
Hinghi vii la meci ?

Hingherul
13th July 2011, 21:13
prea mare deranjul pe canicula asta. anul asta vine supercupa la mine :D

Lordul
13th July 2011, 21:17
pacat...iti aratam orasul Piatra Neamt...in plus acolo e si racoarea muntilor....

din pacate nu pot pleca de vineri cum mi-as fi dorit...asa ca voi pleca abia duminica dimineata

Hingherul
13th July 2011, 21:20
tu fa acolo o baza de date cu moldovence focoase si vin eu sigur :D

Tim
13th July 2011, 21:21
n-are timp,trebuie sa se roage

Hingherul
13th July 2011, 21:23
Timule, tu cu cine tii duminca? cu hotii astia sau cu cea mai titrata echipa din romanica? :D

Tim
13th July 2011, 21:28
Deja vu,alegerile din 2000......
Nu v-o luati in cap,doar umiliti-i pe hoti.

Hingherul
13th July 2011, 21:30
asa bre, sa-i ramana flegmele in gat lui dorinel :D

Roddicted
13th July 2011, 21:46
Nu am urmarit deloc Otelul vara asta deoarece mi se rupe de jocul lor.
Daca Steaua reuseste sa fie mai eficienta in fata portii, ar trebui sa castigam fara mari emotii.Tatu se misca bine, Costea incet incet intra si el, iar Rusescu e imprevizibil.Poate da un gol incredibil, la fel de bine poate rata nepermis.Mijlocul e ok daca va juca Popa in centru(jucator clar peste Bicfalvi sau Brandan, pe care eu il vad titular in locul lui Latovlevici).
Apararea e beton, si odata revenit Matei la maximul fizic ne-am rezolvat si pe dreapta

delaoltenia
13th July 2011, 21:51
Ai dreptate man.Am urmarit mweciul din seara asta si problema pare a fi atacul,ratam cu seninatate.
Hinghi,tu cu cine te certi bre? :D

Hingherul
13th July 2011, 22:08
copiii astia...

keluba
13th July 2011, 22:12
de-ar juca prunele astea cu voi sau cu ei... tot o ****. ati manca magiun :D

cip
13th July 2011, 22:15
Deja vu,alegerile din 2000......
Nu v-o luati in cap,doar umiliti-i pe hoti.
incredibil,se intampla din nou ...si atunci am fugit sa-l votez pe Ilici :o:

pt prima oara in viata doresc sa castige Steaua...:happy
Forza Stelutza,dati-le la hoti,ca pe teren sunt chiar mai slabi ca voi! /hello
si Forza Iancu,bineinteles!:D

keluba
13th July 2011, 22:23
swedish ce freci? te fac caricaturile astea de femei? D

fl0o
15th July 2011, 14:37
O TE LUL GA LATI ALE ALE ! http://i51.tinypic.com/a13283.gif
Daca nu sunteti otelisti mai punteti-va pofta-n cui.
:nah: steaua si M.T.

Hingherul
15th July 2011, 21:31
astia ai lu` Stanica, veniti ma`ncoa la duel si lasati meciurile etapei in pace. :D

ia spuneti, cam cu ce scor v-ar conveni sa pierdeti ca sa nu ziceti ca v-am umilit?

catel_latos
15th July 2011, 21:32
Asa, ca bine zici. Aici poti posta cate "1 solist" vrei. :))

fl0o
15th July 2011, 21:33
Tu ai inceput :D vrei sa strici threadul petrolistilor.
In ce ne duelam ? :confused:

PS: 1 solist, daca nu... 2.

Lordul
15th July 2011, 21:34
vii la meci ?

Hingherul
15th July 2011, 21:36
deci, ne intalnim pe terenul lui pinalti, va dam omoru`, aratam supercupa intregului stadion ca sa nu ziceti ca ati dat banii degeaba si apoi venim cu treaba la Bucale. care parte nu ati inteles-o? adica... aveti intimitati cu vreun tusier sau de ce va tot dati fiorosi?
:D

catel_latos
15th July 2011, 21:38
Eu n-am inteles partea cu "ne intalnim". Ceva relatii la Gigi pentru bilete sau cum?...:))

Hingherul
15th July 2011, 21:38
Eu n-am inteles partea cu "ne intalnim". Ceva relatii la Gigi pentru bilete sau cum?...:))

ma refeream la echipe. sau de frica o sa gasiti in ultimul moment vreo scuza de neprezentare? :D

fl0o
15th July 2011, 21:43
sau de frica o sa gasiti in ultimul moment vreo scuza de neprezentare? :DMasa verde... HOTII ! documente-avem !

Offtopic: Au cam stat cainii pe voi pana acum, da' las' ca-i dam noi jos
http://i56.tinypic.com/15f3pc2.jpg

Hingherul
15th July 2011, 21:46
ok, nu stiu ce e la moda prin galati dar e macar vreun otelar care a avut o prietena din specia umana?
ma jenez sa stau de vorba cu unu` care tufe oi.

delaparis
15th July 2011, 21:47
usor ...

Hingherul
15th July 2011, 21:50
daca as putea, l-as pune pe gigi sa mulga o oaie in mijlocul terenul inainte de meci sa aveti si voi o bucurie. sa vedeti tate :D

fl0o
15th July 2011, 21:54
daca as putea, l-as pune pe gigi sa mulga o oaie in mijlocul terenul inainte de meci sa aveti si voi o bucurie. sa vedeti tate :DSa fie una care a venit cu bilet. De la "oaspeti"... evident.

Hingherul
15th July 2011, 21:55
la cat interes e pentru voi slabe sanse sa gasiti vreo stelista pe acolo :D
poate vine gigi cu finu` si il mulge pe ala. sau invers.

fl0o
15th July 2011, 21:57
la cat interes e pentru voi slabe sanse sa gasiti vreo stelista pe acolo :DDa' ce ?! Stelistele sunt oi ?:groggy:
Te-ai scapat...

Hingherul
15th July 2011, 21:58
pai la criza asta de bilete, la oaspeti nu pot sta decat cei din staff-ul ciobanului! asa ca da, s-ar putea sa vezi si oi.

Steel Jar
16th July 2011, 10:22
/hello
O TE LUL GA LATI ALE ALE ! http://i51.tinypic.com/a13283.gif
Daca nu sunteti otelisti mai punteti-va pofta-n cui.
:nah: steaua si M.T.

hYhM94z09AE

:D
Ne vedem la Piatra Neamt Fl0o.:sneaky:
Cer tare ar fi sa ne sustina FRATII NOSTRII MOLDOVENI si sa bagam un
Aleeeeeeee Aleeeeeeeee/hello

Aleeeeeeee Aleeeeeeeee/hello

Hai Otelul Aleee

Hai Otelul Aleee

Hai Otelul Aleeeeeeeeeeeeee/hello
:D
Ole Ole
Ole Ole
REPREZENTAM MOLDOVA
Aleeeeeeeee
http://i51.tinypic.com/a13283.gif