PDA

View Full Version : Sincer, la ce plm mai aveti moderatori?



relansat
25th May 2011, 16:36
Unu' imi spune ca-s imbecil, nu se intampla nimic.

http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=627553

Aseara, altu' a schimbat-o pe retardat. La fel, nu s-a intamplat nimic.

http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=627651

De-acum inainte nici n-o sa ma mai obosesc, ii bag in ***** ma-sii pe toti. Cam atat am avut de spus :)

Pana acum avem asa: Duba si Cereal Guy.

Bobi Cearton
25th May 2011, 16:41
Unu' imi spune ca-s imbecil, nu se intampla nimic.

http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=627553

Aseara, altu' a schimbat-o pe retardat. La fel, nu s-a intamplat nimic.

http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=627651

De-acum inainte nici n-o sa ma mai obosesc, ii bag in ***** ma-sii pe toti. Cam atat am avut de spus :)

Pana acum avem asa: Duba si Cereal Guy.

dupa parerea mea, Vadim a observat ca forumu e-n faliment. si ce si-a zis? lasa-i sa se porcaiasca, iese trafic si din asta!:happy

Elgorriaga
25th May 2011, 17:15
Păi Duba e un fenomen cosmic, n-ai ce să-i faci ...

Dar, fiind stelist, i se iartă multe, că doar este pe placul a ... cît erau? 45% din suporterii români?

Mișto.

Săptămîna trecută am raportatr și eu vreo 2 post-uri ale lu musiu, fără efect, evident.

Devreme ce justiția forumului e total depășită de situație, noi userii de rînd avem măcar voie să ne facem dreptate pe cont propriu?

(Ce întrebare stupidă ... normal că nu! dacă-l bag în originea măsii pe Duba, pun pariu că imediat îmi iau jdemii de zile de suspendare ...)

chevallier
25th May 2011, 17:25
dupa parerea mea, Vadim a observat ca forumu e-n faliment. si ce si-a zis? lasa-i sa se porcaiasca, iese trafic si din asta!:happy

Wooof.. si tu cultivator de ridichi de luna...te-ai gasit sa torni si sa te smiorcai aici..cum zice bunica-ta... patetic..(voma in punga)

White Shadow
25th May 2011, 18:56
Vom lua masuri !!!

Celso
25th May 2011, 18:59
moderatori pe intern sforaie:))

resita
25th May 2011, 19:15
psssssssssssss, dormi linistit ......... moderatorii dorm si ei :)):))

White Shadow
25th May 2011, 19:35
ce avatar ti'ai tras ma Resita :happy

resita
25th May 2011, 19:50
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
:)):)):)):)):))

relansat
25th May 2011, 23:23
Si inca o intrebare: la ce plm mai faceti polluri daca ele raman deschise zile intregi dupa inceperea evenimentului?

uitati-va la finala cupei dintre steaua si dinamo. si acum e deschis pollul.

SwedishMafia
25th May 2011, 23:28
.
Dar, fiind stelist, i se iartă multe, că doar este pe placul a ...

hai de mai,ce faci..n-o lua pe urmele lui rossi.pari mai dezghetat,revino-ti,lasa textele astea rossi-ste.
ce va mai place sa va plangeti.daca nu va place cum merge ols,nu mai intrati.cine va obliga sa va logati?apoi,de ce sa faci ceva ce nu iti place?sunteti sado-masochisti?:))e plin web-ul romanesc de forumuri.computergames de exemplu.:D

relansat
26th May 2011, 00:44
@swedishmafia pentru ca eu stau de vreo 6 ani pe forumul asta si nu pot permite ca doi cretini sa suga p.la. uite d-aia! mai vrei motive? parca sunteti cu capul: nu imi place romania. de ce nu pleci? nu imi plac programele tv. de ce nu muti pe alt post?

Elphax
26th May 2011, 00:53
Si inca o intrebare: la ce plm mai faceti polluri daca ele raman deschise zile intregi dupa inceperea evenimentului?

uitati-va la finala cupei dintre steaua si dinamo. si acum e deschis pollul.

na, am mutat pe alt post :)

dar cui ii place romania ?

Elphax
26th May 2011, 01:14
Si inca o intrebare: la ce plm mai faceti polluri daca ele raman deschise zile intregi dupa inceperea evenimentului?

uitati-va la finala cupei dintre steaua si dinamo. si acum e deschis pollul.

na, am mutat pe alt post :)

dar cui ii place romania ?

relansat
28th June 2011, 13:46
intrebarea ramane in picioare: http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=628818

la ce plm tineti moderatori daca *edit asta isi permite sa posteze asemenea mizerii?

hai sictir!

relansat
28th June 2011, 14:02
aveti un sistem dat dracului. el imi doreste moartea, ba chiar o pune si-n scris, nu pateste nimic. eu il fac jeg uman, postarea mi-e editata instantaneu. sa-nchei cu o **** sincera cretinului, poate asa m-oi alege si cu cateva puncte. ca doar eu sunt singurul care greseste in toata aceasta treaba. sau poate ca era mai buna aia: ce-mi doresti tu mie, sa ti se intample tie! haidi pa!

eventHorizon
28th June 2011, 16:06
Te agiti degeaba tinand cont ca moderatorii pe care ii vizezi sunt degeaba. Unii sufera de miserupism si altii se caca in direct fara jena (vezi specia de om: leodacin).
Oricum si tu ai gresit fara de tipu cu cereale. Oricat de mult te-ar fi enervat cu dorinta lui de a te vedea mort, ala nu-i motiv sa-i dai oral :D, mai degraba merita asta cei care isi bat joc de atmosfera de pe forum si de nervii utilizatorilor. Stii tu la cine ma refer ;)
Schizofrenici ca duba si rossi, in orice spatiu ,,sanatos" virtual sau nevirtual, erau de mult schingiuiti si ejectati. Aici, nu numai ca li se ingaduie inca accesul, dar mai sunt si favorizati! Iti dai seama ce oameni ,,capabili" au grija de moderare? :)

Celso
28th June 2011, 16:27
Am preferat sa va sterg posturile, data viitoare voi trece la sanctiuni ...mai departe nu ma intereseaza de ce razboaie vechi aveti voi de pe alte sectiuni.

Lui Cereal i-am trimis un mesaj privat de aceasta data, data viitoare cu siguranta o sa fie sanctionat.

relansat
28th June 2011, 16:28
eu nu duc razboaie cu viermii. doar le raspund in acelasi stil in care mi se adreseaza.

Lexus.
23rd July 2011, 23:18
intrebarea ramane in picioare: http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=628818

la ce plm tineti moderatori daca *edit asta isi permite sa posteze asemenea mizerii?


Cand ai moderatori sindicalisti din bransa "meseria bratara de aur" (hingheri *******i, gunoieri, padurari) ce pretentia poti sa ai?:happy

Astia aduc mentalitatea (si duhoare) din ghetto cu ei pe forum...

Hingherul
23rd July 2011, 23:20
cu asa useri plini de fibre si plutitori la ce plm te mai miri?
ba, daca te privesc in ochi, zici ca esti jderu` meu. urata specie esti!

Lexus.
23rd July 2011, 23:28
valeeeeu, mai are putin si moare de oftica cocalarii din ghetto:happy:happy:happy

ala din padurile sloboziei s-a dus au mai ramas fratiorii lui pe care i-a procreat cu atata truda:)):)):))

Hingherul
23rd July 2011, 23:29
vezi ca esti murdar de ceva alb la coltul ratului!
inca nu ai invatat mexicane sa faci dus inainte sa intri pe forum?

Lordul
23rd July 2011, 23:31
nu cred ca e mexican

Hingherul
23rd July 2011, 23:31
nici eu.
dar zice ca sunt rasist daca il fac tigan infect :D

Lexus.
23rd July 2011, 23:41
nici eu.
dar zice ca sunt rasist daca il fac tigan infect :D

Nu poti fi considerat rasist daca ma bagi in aceeasi oala cu fratiorii tai pe care i-ai procreat cu mare truda, puiule:happy:happy:happy:happy

Exact ce spuneam: moderatorii din ghetto, care isi aduc contributia si jegul urat mirositor pe forum:ok:

Cred ca vadim vrea sa implementeze dupa metoda Americana "Affirmative action", cand promoveaza si cocalarii drept moderatori pe forum...ca altfel se plang aia din ghetto ca e discriminati datorita culorii si a mirosului specific:happy:happy:happy

Hingherul
23rd July 2011, 23:45
eu renunt sa mai trag apa. e clar ca nu numai mirosul ti-e caracteristic ci si capacitatea de a pluti.
sper ca te-ai bucurat de spiturile in stomac pe care le-ai primit si azi ca intotdeauna si o sa revii si alta data cu aceeasi placere.
intre timp, poate mori. fac pariu ca esti asa important in satra ta incat o sa faca o seara cu soparle si cactusi la gratar.

over and out nulitate!

Lexus.
24th July 2011, 00:00
eu renunt sa mai trag apa. e clar ca nu numai mirosul ti-e caracteristic ci si capacitatea de a pluti.
sper ca te-ai bucurat de spiturile in stomac pe care le-ai primit si azi ca intotdeauna si o sa revii si alta data cu aceeasi placere.
intre timp, poate mori. fac pariu ca esti asa important in satra ta incat o sa faca o seara cu soparle si cactusi la gratar.

over and out nulitate!

E clar a sosit timpul ca cocalarii ferentaristi sa fie promovati SUPER-mederatori pe forumuri, scursura de mai sus este exemplul cel mai buna ca au "calitatile" necesare sa SUPER-modereze un forum:ok:

Plus ca astia ca puiul de mai sus sunt si de viitor pentru generatile ce vor veni, isi procreaza fratiori si surioarele la foc automat:happy:happy:happy

Pana una alta tu poate mori puiule, ca vad ca mai ai putin si-ti plezneste pipota:happy:happy:happy

Salutari si respect mamicii copiilor si fratiorilor tai, puiule:))

SwedishMafia
28th July 2011, 14:26
vadime, explica-i la dancin diferenta intre intrebare si afirmatie.nu e capabila sa faca diferenta:))

SwedishMafia
28th July 2011, 14:31
bine,rectific. vadime, explica-i la leodacin diferenta intre intrebare si afirmatie.nu e capabila sa faca diferenta.
dupa cum vezi,femeia e harnica,azi:))

Leo
28th July 2011, 14:36
Regulamentul e clar, fara pociri voite si fara jigniri. Iti recomand sa citesti inca odata regulamentul.

delaoltenia
28th July 2011, 14:46
bai,vezi ca-i o doamna.te adresezi cu leodacina.:D
hai cu santiunea.

Stifler
28th July 2011, 16:55
Si inca o intrebare: la ce plm mai faceti polluri daca ele raman deschise zile intregi dupa inceperea evenimentului?

uitati-va la finala cupei dintre steaua si dinamo. si acum e deschis pollul.

Vezi tu , probabil unul din motivele pentru care esti jignit este limbajul tau . Aici nu suntem pe strada . Poti vorbi asa cu prietenii tai , insa acest forum are regulile lui . Una din regulile forumului este sa nu jignim . In caz ca incalci aceasta regula este normal sa primesti bobarnace.

Hingherul
28th July 2011, 18:21
fa si tu reclama la semnatura si o sa vezi tacaneala!
esti abonat la sectiunea administrativ? nu trebuia sa fii in pregatiri de C.L.?