PDA

View Full Version : The IT Crowd



Celso
9th September 2010, 19:22
http://img40.imageshack.us/img40/3258/asafg.jpg (http://img40.imageshack.us/i/asafg.jpg/)

The IT Crowd - recomandat de iuli, nu pot spune ca e rau, dar nici nu rad cu lacrimi la el:), totusi unele faze sunt funny, mai am cateva episoade si il termin:D

Hopshio
9th September 2010, 20:53
The it crowd e genial:D..eu l-am recomandat pe forum..ma bucur ca va uitati la el:D

am inceput Leverage..mi se pare bun pana acum...is curios ce or sa mai faca:D

SuperDumnezeu
8th May 2011, 22:15
Am terminat "The it crowd". Printre cele mai bune seriale vazut de mine !

Eddy DoubleD
8th May 2011, 22:41
Il am si eu in vederi:) Chiar nu stiam daca il mai vizioneaza cineva ca sa cer o parere.

TenisFan
8th May 2011, 23:49
E bun. Ca mai toate lucrurile de la britanici. Mi se pare ca am vazut primul sezon mai demult sau cateva episoade dar m-am oprit. Sa-mi fie rusine. :D

SuperDumnezeu
9th May 2011, 00:27
Singura chestie deranjanta e ca...e prea scurt :(

Celso
9th May 2011, 10:35
Am terminat "The it crowd". Printre cele mai bune seriale vazut de mine !

E nici chiar cel mai bun ..sincer mie mi s-a parut vizionabil, dar pana la cel mai bun e drum lung, parerea mea:D.

PS: au mai facut vreun sezon? cand l-am terminat eu erau 3.

SuperDumnezeu
9th May 2011, 15:13
N-am zis ca e cel mai bun, ci printre cele mai bune.
Sunt 4 sezoane si ar trebui sa mai apara inca unu' anul asta...

MariusMihalache
9th May 2011, 15:28
Am vazut si eu un sezon din IT Crowd. Nu pot spune ca m-a impresionat.
Serial care a reusit in ultima vreme sa ma impresioneze este "Game of Thrones" facut de HBO. uitati-va si nu o sa regretati.

Celso
9th May 2011, 15:46
N-am zis ca e cel mai bun, ci printre cele mai bune.
Sunt 4 sezoane si ar trebui sa mai apara inca unu' anul asta...

l-am vazut si pe 4, nu mai stiam exact:)

Eddy DoubleD
23rd May 2011, 23:00
Cat de tare e The IT Crowd. E atat de penibil si retardat incat te face sa razi in lacrimi. Totusi, foarte putine episoade.

Hopshio
23rd May 2011, 23:23
daa..e genial..imi place f mult..cat de tare a fost episodul cu nr de la ambulanta..0999...etc:P:D

Eddy DoubleD
23rd May 2011, 23:36
Da, episodul 2:cry: La ala eram pe jos e ras:happy:happy

Sau faza cu focul tot din episoul ala. Cand pune monitorul in fata la foc si intra seful: "Nice screensaver!":cry::happy:happy:happy

Hopshio
24th May 2011, 08:11
daaa..e genial:D...:D..foarte tare serialu..mi-a placut mult..4 sezoane parca are..le-am vazut de 1 an ..mi-a placut mult..