PDA

View Full Version : cat timp mai lasati licheaua pe forum?



relansat
13th May 2011, 16:03
despre j. bond e vorba:rosu:

resita
13th May 2011, 17:45
chiar crezi ca are rost sa mai discutam despre acest rahat?

vadim il va tine in continuare in brate indiferent de parerea celolalti

relansat
13th May 2011, 20:03
s-a rezolvat cica ... :)

SwedishMafia
13th May 2011, 20:13
de ce nu il puneti pe ignore si nu va mai tot plangeti atata.:)atata timp cat nu jigneste pe nimeni,de ce sa fie banat!?ca-i sclavul marinarului,e altceva,insa acest site nu e un site anti-marinar,ca sa fie alungat.

relansat
13th May 2011, 20:18
mie imi place sa injur. de aia.

SwedishMafia
13th May 2011, 20:20
atunci esti meltean, si ai clase la fel de multe precum trenul.

TeBat
13th May 2011, 20:30
Păi e dreptul lui să injure. Ce drept ai tu să îl jignești făcându-l "meltean cu la fel de multe precum trenul"?

Omul și-a exprimat o nemulțumire vizavi de un coleg forumist. Are tot dreptul.

SwedishMafia
13th May 2011, 20:32
Adica daca injura pe un alt user,e dreptul sau de forumist.Sa spun ca e meltean pentru ca-l injura,e jignire.Nu zau?:))

TeBat
13th May 2011, 20:35
Da. Unii înjură din plăcere. Nu înseamnă că-s melteni. :D

SwedishMafia
13th May 2011, 20:39
Nu,evident.Inseamna ca IQ-ul lor ii face sa recurga la aceasta forma inteligenta de contra-argument.Oare de ce nu ma mira ca in romanica, sunt citate expresii(chiar si pe ols) folosite numai idioti precum ciobanul,tiganu ala cu tg ocna si alti retarzi mioritici.Atata mai place romanasului sa se tot planga,chiar si atunci cand are solutia.Neam de doi lei...

relansat
13th May 2011, 20:42
Adica daca injura pe un alt user,e dreptul sau de forumist.Sa spun ca e meltean pentru ca-l injura,e jignire.Nu zau?:))

eu sunt meltean. tu esti paralel cu gramatica limbii romane.

mai sunt multi destepti pe-aici?

relansat
13th May 2011, 20:47
Nu,evident.Inseamna ca IQ-ul lor ii face sa recurga la aceasta forma inteligenta de contra-argument.Oare de ce nu ma mira ca in romanica, sunt citate expresii(chiar si pe ols) folosite numai idioti precum ciobanul,tiganu ala cu tg ocna si alti retarzi mioritici.Atata mai place romanasului sa se tot planga,chiar si atunci cand are solutia.Neam de doi lei...

inseamna ca am o durere in sex si am o deosebita placere sa-mi bag organul in gura unui pupincurist. e foarte simplu. nu te screme sa o faci pe psihologul pe mine.