PDA

View Full Version : Finala: Steaua - Dinamo 2-1



Pages : [1] 2 3

Vadim
12th May 2011, 23:59
Comentati aici finala Cupei Romaniei dintre Steaua si Dinamo, opinii inainte si dupa meci. Votati si la sondaj.

Lordul
13th May 2011, 00:01
le rupem fasu !

2-0

Sir. Eko
13th May 2011, 00:02
Ce meci fain o sa fie :sleep::sleep:.Abia astept.

resita
13th May 2011, 00:06
semnatura mea se potriveste de minune si la acest meci :happy:happy:happy

Vadim
13th May 2011, 00:09
Si eu merg pe mana Stelei, daca nu se cearca de tot pana atunci Olaroiu si Becali.

SwedishMafia
13th May 2011, 00:19
semnatura mea se potriveste de minune si la acest meci :happy:happy:happy

ti-ai gasit si tu pe cine sa pui in semnatura.macar daca ar avea ceva sambure de adevar.ai pus textul respectiv,ca sa faci pe interesantul.mai bine puneai semnatura" noi, fanii lui dinamo, suntem "suporteri" de tastatura,o data pe an,la meciul cu steaua,dam pe la stadion.in rest, suntem prea sofisticati".
sper sa nu fie incidente intre cele 2 grupuri.cand 2 grupuri de rivali se indreapta spre aceeasi locatie,intr-un alt oras sunt sanse sa iasa macel pentru ca nu-i poti controla.finala la brasov,e o decizie de rahat.mai bine puneau finala pe stad lui sportul studentesc.

delaparis
13th May 2011, 00:22
Le lasam stelistilor un loc in EL totusi. Sunt in pericol in campionat cu Gaz in spate :D

Leo
13th May 2011, 00:25
Nu lasam nimic. Ii batem cum numai noi stim. :D

Shinnok
13th May 2011, 00:28
bate dinamo cu 1-0 in prelungiri sau la penalty-uri

newcool
13th May 2011, 01:23
Un fel de tuse sau junghi..:rolleyes::rolleyes::rolleyes::P
Strict in ordinea de mai sus junghiul bate fara emotii tusea. Nu de alta dar anul asta junghiul nu se compara cu tusea.:D
Steaua-Dinamo 0-2

eventHorizon
13th May 2011, 01:27
Cu Oli acum n-am emotii, mai ales ca la ei joaca Moti :D

Ce-o fi, o fi. Meci frumos sa fie!

Elgorriaga
13th May 2011, 01:47
De data asta ar trebui să-i lăsăm să ne domine 115 minute din 120 :D cu gol de 1-0 Bakaj în minutul 118 :happy

Datenshi
13th May 2011, 01:53
Cu Oli acum n-am emotii, mai ales ca la ei joaca Moti :D

Ce-o fi, o fi. Meci frumos sa fie!

Adevarul e ca ati defilat la Brasov. :happy

eventHorizon
13th May 2011, 02:13
Ce gluma buna ...NOT! :rolleyes:
Noi macar am avut meciuri adevarate cu Brasov, ailalti au facut antrenamente cu Blatistrita.

Mr Cosmin
13th May 2011, 03:31
Bun, in sfarsit mai luam si noi un trofeu. :D

Supercupa din toamna cu Otelul o sa fie si aia facila. :)

cip
13th May 2011, 09:01
bag sama ca batem de doua ori Dinamo sezonul asta,cadou de nunta de la Borcica pt Alina :D

delaoltenia
13th May 2011, 09:20
Un sezon dezastruos,mai bine zis sezoane dezastruoase,pot fi uitate doar luand cupa in meciul cu astia.Sa nu uite ca timp de noua ani si-au lins ranile si au urlat la luna pe unde au apucat.Acum,pe 25 mai 2011,a venit timpul sa le dam peste bot,dupa patru ani in care au avut impresia ca sunt de neanvins.

edit/Tot la Brasov,in 1989,am jucat si castigat o finala in fata astora.
Steaua - dinamo 1-0.Marcator,marele Gica Hagi.
Acelasi scor va fi si pe 25 mai.:ok:

Elgorriaga
13th May 2011, 09:52
Un sezon dezastruos,mai bine zis sezoane dezastruoase,pot fi uitate doar luand cupa in meciul cu astia.Sa nu uite ca timp de noua ani si-au lins ranile si au urlat la luna pe unde au apucat.Acum,pe 25 mai 2011,a venit timpul sa le dam peste bot,dupa patru ani in care au avut impresia ca sunt de neanvins.

edit/Tot la Brasov,in 1989,am jucat si castigat o finala in fata astora.
Steaua - dinamo 1-0.Marcator,marele Gica Hagi.
Acelasi scor va fi si pe 25 mai.:ok:

Dinamo e un bun medicament pentru memorie. Nu veți uita nimic. :rosu:

delaoltenia
13th May 2011, 10:06
Cred ca este necesar sa-ti reamintesc.:D
Am luat cupa asta de 20 de ori...1948–49, 1950, 1951, 1952, 1955, 1961–62, 1965–66, 1966–67, 1968–69, 1969–70, 1970–71, 1975–76, 1978–79, 1984–85, 1986–87,1988–89, 1991–92, 1995–96, 1996–97, 1998–99.
Urmeaza cupa cu numarul 21,2010 - 2011.


Stimabile,cartonasul rosu trebuia sa-l dai aseara blatistilor din bistrita,doar cu ei mai faceti si voi spectacol.

delaoltenia
13th May 2011, 10:46
Revin cu un ultim post in dimineata asta.
Daca veti castiga pe teren voi avea puterea sa va felicit.Sunt curios cati dintre voi veti face la fel.

jonsnow
13th May 2011, 12:02
Revin cu un ultim post in dimineata asta.
Daca veti castiga pe teren voi avea puterea sa va felicit.Sunt curios cati dintre voi veti face la fel.

adica ???

eu nu

Marius
13th May 2011, 12:05
ma bate gandul sa merg la brasov, o sa fie frumos drumul atat la dus, cat si la intors :D

la meci nu prea as intra.

Aurel.D
13th May 2011, 12:22
Dario, nu stiu ce este cu tine, dar nu te mai recunosc!! Nu te prinde deloc atitudinea asta, mai ales ca esti si moderator! Sau nu?

Scuze de off topic.

Cave_Canem
13th May 2011, 12:23
N-am emotii nici cate am avut aseara cu Bistrita.:D

delaoltenia
13th May 2011, 12:25
Aurele,nu inteleg ce te deranjeaza.Poate doar faptul ca sunt moderator?
Stelist se vede ca sunt,nu ascund faptul asta.:D
Scuze de ontopic,luam cupa cu numarul 21.

cip
13th May 2011, 13:38
nicio sansa pt stelisti,Lordul si colegii sai cu barba sunt momentan ocupati,se roaga pt Otelul si marius satan :drak:,dar de luni incolo vor fi focusati pe cei din Groapa :D

Avion
13th May 2011, 13:39
Ce gluma buna ...NOT! :rolleyes:
Noi macar am avut meciuri adevarate cu Brasov, ailalti au facut antrenamente cu Blatistrita.

Asta e diferenta de valoare, momentan. :))


Un sezon dezastruos,mai bine zis sezoane dezastruoase,pot fi uitate doar luand cupa in meciul cu astia.Sa nu uite ca timp de noua ani si-au lins ranile si au urlat la luna pe unde au apucat.Acum,pe 25 mai 2011,a venit timpul sa le dam peste bot,dupa patru ani in care au avut impresia ca sunt de neanvins.

edit/Tot la Brasov,in 1989,am jucat si castigat o finala in fata astora.
Steaua - dinamo 1-0.Marcator,marele Gica Hagi.
Acelasi scor va fi si pe 25 mai.:ok:

Cum adica au avut impresia? Nu asa a fost? :confused:.


Cred ca este necesar sa-ti reamintesc.:D
Am luat cupa asta de 20 de ori...1948–49, 1950, 1951, 1952, 1955, 1961–62, 1965–66, 1966–67, 1968–69, 1969–70, 1970–71, 1975–76, 1978–79, 1984–85, 1986–87,1988–89, 1991–92, 1995–96, 1996–97, 1998–99.
Urmeaza cupa cu numarul 21,2010 - 2011.


Stimabile,cartonasul rosu trebuia sa-l dai aseara blatistilor din bistrita,doar cu ei mai faceti si voi spectacol.

Nu uita de Steaua, si cu ei facem spectacol :D

Mai degraba am facut blat cu Steaua ca pe nimeni n-a sodomizat Dinamo in asemenea fel. Faza aiurea e ca astia de la Steaua au facut blat cu mai toate echipele, deci nu e ceva deosebit:(. Pana si cu Rapid...:D

jonsnow
13th May 2011, 17:03
http://www.gsp.ro/fotbal/cupa-romaniei/se-pun-in-vinzare-biletele-la-finala-cupei-35-de-ron-un-tichet-la-derby-240128.html


Pe 25 mai, de la ora 21:15, se va disputa, pe stadionul Tineretului din Brașov, finala ediției 2010-2011 a Cupei României-Timișoreana, protagoniste fiind eternele rivale Steaua și Dinamo.

Mai jos găsiți modalitatea de distribuire a biletelor, prețul unitar fiind de 35 de lei. Cluburile finaliste vor primi câte 30 la sută din totalul biletelor joi, 19 mai, ele fiind, ulterior, responsabile pentru distribuirea biletelor, conform propriilor sisteme și modalități de vânzare.

Suporterii echipei Steaua vor achiziționa bilete de culoare albastră, în sectoarele A-G, în timp ce fanii echipei Dinamo vor avea bilete de culoare roșie, în sectoarele J-N. Sectoarele H, I și P vor fi așa-numite sectoare-tampon, libere de spectatori.

20 la sută din totalul biletelor (având culoare galbenă) - sectoarele U-Z - vor fi vândute după data de 20 mai, spectatorilor neutri la casele de bilete ale clubului FC Brașov.

Sectoarele R și S sunt rezervate sponsorilor și partenerilor FRF, sectorul T fiind repartizat presei, aceste trei sectoare reprezentând ultimele 20 de procente din totalul biletelor tipărite.

Doritorii vor cumpăra bilete doar în baza Cărții de Identitate, cluburile urmând să alcătuiască tabele, conținând datele de identificare (inclusiv CNP) ale tuturor suporterilor, precum și mijloacele de transport pe care aceștia le vor folosi în vederea deplasării de la Brașov, informează FRF.

Cave_Canem
13th May 2011, 17:30
Doritorii vor cumpăra bilete doar în baza Cărții de Identitate, cluburile urmând să alcătuiască tabele, conținând datele de identificare (inclusiv CNP) ale tuturor suporterilor, precum și mijloacele de transport pe care aceștia le vor folosi în vederea deplasării de la Brașov, informează FRF.

+ cum ii cheama pe mama si pe tata si daca ai note bune la invatatura. :cool:

Radu
13th May 2011, 17:47
http://www.gsp.ro/fotbal/cupa-romaniei/se-pun-in-vinzare-biletele-la-finala-cupei-35-de-ron-un-tichet-la-derby-240128.html


Pe 25 mai, de la ora 21:15, se va disputa, pe stadionul Tineretului din Brașov, finala ediției 2010-2011 a Cupei României-Timișoreana, protagoniste fiind eternele rivale Steaua și Dinamo.

Mai jos găsiți modalitatea de distribuire a biletelor, prețul unitar fiind de 35 de lei. Cluburile finaliste vor primi câte 30 la sută din totalul biletelor joi, 19 mai, ele fiind, ulterior, responsabile pentru distribuirea biletelor, conform propriilor sisteme și modalități de vânzare.

Suporterii echipei Steaua vor achiziționa bilete de culoare albastră, în sectoarele A-G, în timp ce fanii echipei Dinamo vor avea bilete de culoare roșie, în sectoarele J-N. Sectoarele H, I și P vor fi așa-numite sectoare-tampon, libere de spectatori.

20 la sută din totalul biletelor (având culoare galbenă) - sectoarele U-Z - vor fi vândute după data de 20 mai, spectatorilor neutri la casele de bilete ale clubului FC Brașov.

Sectoarele R și S sunt rezervate sponsorilor și partenerilor FRF, sectorul T fiind repartizat presei, aceste trei sectoare reprezentând ultimele 20 de procente din totalul biletelor tipărite.

Doritorii vor cumpăra bilete doar în baza Cărții de Identitate, cluburile urmând să alcătuiască tabele, conținând datele de identificare (inclusiv CNP) ale tuturor suporterilor, precum și mijloacele de transport pe care aceștia le vor folosi în vederea deplasării de la Brașov, informează FRF.
Sa va vad cum or sa intre aia ai vostrii cu interdictie pe baza de cnp :))
Acum pentru prima data ii laud si eu pe aia de la nord ca au ales T2!

MirelRadoi
13th May 2011, 17:55
ce trist...dar de la mitica comunistul, la ce te poti astepta?

jonsnow
13th May 2011, 20:49
Sa va vad cum or sa intre aia ai vostrii cu interdictie pe baza de cnp :))
Acum pentru prima data ii laud si eu pe aia de la nord ca au ales T2!

e mai fain la peluza ;)...

relansat
13th May 2011, 20:56
castiga steaua. e oli acolo :happy

Elgorriaga
13th May 2011, 21:17
Oli Rehn ... :D comisau european

jonsnow
14th May 2011, 00:25
e vazut olaroiu asta ca "salvatore della patria"....lumea a uitat cand il huiduiau si ii cereau demisia...doar nu am inventat noi nickname-ul "zer0li"...ma rog probabil stelistii au vazut ca se poate si mai rau...mult, mult mai rau :))

rezultatul gazului din seara asta pune presiune...de un singur X e nevoie in astea doua meciuri care au mai ramas cu tg mures si cfr ca steaua sa termine pe 7 si sa joace cu sabia deasupra capului finala de cupa...pe noi ne-ar avantaja....

cocostegar
16th May 2011, 14:13
http://kronsport.ro/sporturi/fotbal/cupa-romaniei/5250-bilete-la-finala-cupei-steaua-dinamo.html

Charon
16th May 2011, 18:57
Bate Dinamo dintr-un singur motiv:jucatorii din groapa nu au uitat ce inseamna acest meci pentru suporteri,pasiunea creata de un asemenea meci!
astia de la Steaua nu au nici valoare,nici angajament,nici personalitate!

TheIceMan
16th May 2011, 19:59
castiga steaua. e oli acolo :happy

corect.

six
16th May 2011, 20:09
Bate Dinamo dintr-un singur motiv:jucatorii din groapa nu au uitat ce inseamna acest meci pentru suporteri,pasiunea creata de un asemenea meci!
asta daca scapa vreunul fara gips dupa meciul cu noi....:drak:

Elgorriaga
16th May 2011, 21:16
asta daca scapa vreunul fara gips dupa meciul cu noi....:drak:

Poi da, că tot din cauza lui Dinamo n-ați fost voi în stare să luați șampionatu ... :P

AJ.
18th May 2011, 10:40
Castiga Steaua...ca sa mearga si ei in Europa.

Hingherul
20th May 2011, 23:31
smecherie serioasa la dinamo. am inteles ca s-au pregatit 36 de autocare pentru deplasarea la Brasov. ii doare la bascheti pe smecherii astia de dinamovisti. fiecare vine cu autocarul lui :happy:happy:happy

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/cupa-romaniei/cel-mai-tare-banc-al-zilei-vezi-cati-caini-merg-la-brasov-in-cele-36-de-autocare-8277142?cp=10#cFormTop

krokobaursolzos
21st May 2011, 11:36
smecherie serioasa la dinamo. am inteles ca s-au pregatit 36 de autocare pentru deplasarea la Brasov. ii doare la bascheti pe smecherii astia de dinamovisti. fiecare vine cu autocarul lui :happy:happy:happy

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/cupa-romaniei/cel-mai-tare-banc-al-zilei-vezi-cati-caini-merg-la-brasov-in-cele-36-de-autocare-8277142?cp=10#cFormTop

Criminala postarea asta!!!!! :happy

Oare ce o sa cante Torje et compania in ajunul meciului? :rolleyes:

Elgorriaga
21st May 2011, 12:06
"înainte de meci steliștii se agită, țipă ... apoi Dinamo cîștigă și brusc pică netul în Ghencea"

citat din clasici :yes:

Radu
21st May 2011, 13:42
M... fotbalului modern...

z.alex
22nd May 2011, 05:52
...de un singur X e nevoie in astea doua meciuri care au mai ramas cu tg mures si cfr ca steaua sa termine pe 7 si sa joace cu sabia deasupra capului finala de cupa...pe noi ne-ar avantaja....

Uite ca a terminat in fata voastra. :D In plus, dupa ce i-am vazut azi pe caini in actiune, m-am convins ca stelistii vor pleca acasa cu trofeul. :evil:

six
22nd May 2011, 09:55
probabil un galop de sanatate pt steaua....cu motii n-am emotii :D

adalisima
22nd May 2011, 13:13
Castiga Steaua...ca sa mearga si ei in Europa.
:happy :happy Cred ca ai gresit echipa Vroiai sa zici Dinamo :drak:

"înainte de meci steliștii se agită, țipă ... apoi Dinamo cîștigă și brusc pică netul în Ghencea"

citat din clasici :yes:

Prima parte a pronosticului meu s-a implinit
CFR-Steaua = 2
FC Brasov-Rapid = 1
Poli- Dinamo = 1

Clasament final
1 Otelul
2 Timisoara
3 Vaslui
4 Rapid
5 Steaua
6 Dinamo

25.05.2011 Steaua-Dinamo = 1
:happy
Urmeaza parte a doua si uite asa se dovedeste cat de penibila e aceasta echipa a militiei.
Ce ironie a sortii: Sa bati de doua ori rivala de moarte intr-un sezon si totusi la sfarsit sa termini in spatele ei :happy:happy
Asta se poate inscrie cu succes la titlul de culmea prostiei :evil:

Elgorriaga
22nd May 2011, 16:11
Ce ironie a sortii: Sa bati de doua ori rivala de moarte intr-un sezon si totusi la sfarsit sa termini in spatele ei :happy:happy


Asta înseamnă că rivala de moarte se pricepe mai bine să sifoneze puncte de la echipele mai slab cotate. Sifonarea se execută prin mijloace specifice, între care la loc de cinste amintim valizele, brichetele, sacoșele, șantajele etc.

Problema rivalei de moarte este că în luptă dreaptă, face to face, Dinamo o jumulește în mod constant, chiar și atunci cînd joacă prost, chiar și atunci cînd îi lasă cale liberă spre victorie ... mai mare probă de prostie combinată cu impotență din partea Stelei nu cred că există. :yes:

jonsnow
22nd May 2011, 20:29
batut steaua tur-retur - checked
retrogradat niste olteni - checked
trimis titlu in Moldova(nu am mai apucat :D) - checked
castigat Cupa Romaniei - working on it

meciul sezonului pentru noi, putem salva ceva din sezonul asta penibil pe care l-am facut in 2011...fiind si in fata stelei e cu atat mai important...:rolleyes:

petea
22nd May 2011, 22:38
Le-o tragem din nou la oite!!!

Tim
22nd May 2011, 22:40
castiga steaua

Hingherul
22nd May 2011, 23:26
Le-o tragem din nou la oite!!!

PATRUleaza ma d`aici ca faci praf

jonsnow
23rd May 2011, 01:15
PATRUleaza ma d`aici ca faci praf

nu va batem dreacu cu vreun 4-0 sa iti dau copy paste la toate patrulele tale :))

Hingherul
23rd May 2011, 01:25
bateti pe dracu, va aratam CINCILA :D

Grinco
23rd May 2011, 01:27
S-au facut deja toate dumele posibile cu "cinci", dupa 2-5 ala cu Lyon:D

Hingherul
23rd May 2011, 01:28
tocmai d`aia. sa-i fereasca atotstivuitoru` de vreo cincila ca stiu toate dumele :D

delaparis
23rd May 2011, 01:30
Deci daca ma iau dupa stelisti, vine Olaroiu si in cateva saptamani castiga un trofeu.
Aha, atunci inseamna ca este cu adevarat genial si trebuie pus imediat la Nationala inaintea meciului cu Bosnia.

Eu doresc sa ramana la Steaua totusi :)

Hingherul
23rd May 2011, 01:31
eu inca visez la Protasov.

eventHorizon
23rd May 2011, 01:36
Am vazut la Oli cum a jucat la Cluj din min. 70... mai ca baga 2 portari sa fie sigur.
NU merci, sa-l ia Nasu' la nationala, ca tot nu mai avem sanse la nimic in urmatorii 4 ani:D
Protasov sau Grigoras sunt cei mai indicati.

Ca tot zicea ceva Datenshi de Avram, acum stim si arbitrul finalei.
http://img832.imageshack.us/img832/9139/mariusavramdantautan.jpg
:D

delaparis
23rd May 2011, 01:44
Protasov e ala care v-a facut echipa de care a profitat Olaroiu? :D
A fost o alta epoca, alti jucatori, alt Gigi etc ...
Azi nu mai poate face nimic la ce balerine joaca in liga lui Mitica.

Poate ca o sa avem un meci frumos pana la urma deoarece e ca la hochei. Meciuri intre echipe slabe aduc multe goluri :D

resita
23rd May 2011, 18:58
Toate biletele pentru finala Cupei Romaniei puse in vanzare luni, la Stadionul Tineretului din Brasov, s-au vandut in doar 40 de minute de la deschiderea caselor.

Aproximativ 600 de oameni au asteptat deschiderea caselor de bilete, declarandu-se nemultumiti de faptul ca tichetele s-au pus in vanzare la o alta casa decat cea la care formasera coada, dar si de numarul redus al acestora.

Suporterii au putut achizitiona doar 680 de bilete din cele 900 primite de clubul FC Brasov de la Federatia Romana de Fotbal (FRF).

"Nu am avut ce face, am primit la club doar jumatate din biletele promise initial de federatie, doar 900 in loc de 1.700. Nu am avut ce face si pana la urma am tinut cateva bilete pentru jucatori si sponsorii care au fost alaturi de noi. Pana si jucatorilor nu le-am dat decat doua bilete, nu am avut ce face... Imi pare rau sincer de oamenii care nu vor mai apuca bilete, dar nu a depins de noi.", a spus Kovacs, potrivit Mediafax.

six
23rd May 2011, 20:03
dupa joc steaua are prima sansa...:)

P1ka
23rd May 2011, 20:04
Bate Steaua , Olaroiu are mare bulan.

petea
23rd May 2011, 21:00
Toate biletele pentru finala Cupei Romaniei puse in vanzare luni, la Stadionul Tineretului din Brasov, s-au vandut in doar 40 de minute de la deschiderea caselor.

Aproximativ 600 de oameni au asteptat deschiderea caselor de bilete, declarandu-se nemultumiti de faptul ca tichetele s-au pus in vanzare la o alta casa decat cea la care formasera coada, dar si de numarul redus al acestora.

Suporterii au putut achizitiona doar 680 de bilete din cele 900 primite de clubul FC Brasov de la Federatia Romana de Fotbal (FRF).

"Nu am avut ce face, am primit la club doar jumatate din biletele promise initial de federatie, doar 900 in loc de 1.700. Nu am avut ce face si pana la urma am tinut cateva bilete pentru jucatori si sponsorii care au fost alaturi de noi. Pana si jucatorilor nu le-am dat decat doua bilete, nu am avut ce face... Imi pare rau sincer de oamenii care nu vor mai apuca bilete, dar nu a depins de noi.", a spus Kovacs, potrivit Mediafax.

Politica falimentara a celor de la FRF. SA SE JOACE O FINALA, CU CELE MAI IUBITE ECHIPE DIN ROMANIA, PE UN STADION DE 7500 DE LOCURI!!!
Numai niste handicapati puteau hotari astfel.Dar e de inteles, cum in ultimii ani au jucat finala doar echipe cu o mana de suporteri........

Elgorriaga
23rd May 2011, 21:17
Trebuie înțeleși și tembelii ăia de la federație ... totuși locul finalei a fost stabilit cu mult timp înainte, de unde să știe amărîții că finala o să fie Dinamo - Steaua? Vorba ta, dacă se nimerea finala între Unirea Urziceni și Gloria Bistrița ... cine dracu mai punea botu' ...

NORGEMAN
23rd May 2011, 21:18
Politica falimentara a celor de la FRF. SA SE JOACE O FINALA, CU CELE MAI IUBITE ECHIPE DIN ROMANIA, PE UN STADION DE 7500 DE LOCURI!!!
Numai niste handicapati puteau hotari astfel.Dar e de inteles, cum in ultimii ani au jucat finala doar echipe cu o mana de suporteri........

Iubitelor!

Si eu sunt de parere ca ar trebui sa jucati pe alt stadion, alt oras...

Cristy RVD
23rd May 2011, 21:20
Iubitelor!

Si eu sunt de parere ca ar trebui sa jucati pe alt stadion, alt oras...

...alta tara...

delaoltenia
23rd May 2011, 21:21
...alt continent :D

Tim
23rd May 2011, 21:25
Dario,nu mai pierde vremea;inchide-l si pe asta.:rolleyes:

delaoltenia
23rd May 2011, 21:26
Am si uitat domnule,va fi redeschis.

Hard
23rd May 2011, 21:29
obiectiv fiind, cred ca va castiga Steaua .

delaparis
23rd May 2011, 21:34
Avem arbitri buni totusi :)

delaoltenia
23rd May 2011, 21:48
Avem arbitri buni totusi :)
Cu ei veti castiga?

delaparis
23rd May 2011, 21:49
Cu ei veti pierde?

cip
23rd May 2011, 22:15
hehe,daca nu suntem capabili de replici,stergem...super moderator Dario! :yes:
cred ca nici ana pauker n-avea asa cenzori abuzivi :D

on:bate ca de obicei Dinamo,Jiji il va critica dur pe Dica,Olaroiu va comenta intrand la randu-i in colimator,ciobanul il va contacta pe Lacatus aflat deja in avion,pe Memeu il prinde finalul meciului in genunchi,Duba se va da la fund,Rossi va posta statistici intr-o veselie...etc...

krokobaursolzos
23rd May 2011, 22:29
Vad ca toata lumea pronosticheaza cine va castiga ... totusi, ceva fotbal o sa fie la derbiul asta? ... ca la celelalte doua nu prea a fost ... :(

El Pistolero
23rd May 2011, 22:36
Unde se joaca?

dumboss_yo
23rd May 2011, 23:01
Unde se joaca?Finala se joaca la Brasov.

Sper sa castige Steaua, dar cred ca va castiga Dinamo. Oricum, nu ma astept la un meci de calitate.

fl0o
23rd May 2011, 23:56
Cred ca vor castiga cei care marcheaza primii. Dinamo fiind echipa ce da mai multe goluri... as spune ca ei vor castiga.
Nu-i exlus nici egalul... vine loteria, specacol pentru anonimi... si nu se stie cine rateaza.

z.alex
24th May 2011, 09:46
Vad ca toata lumea pronosticheaza cine va castiga ... totusi, ceva fotbal o sa fie la derbiul asta? ... ca la celelalte doua nu prea a fost ... :(

Cam tot cat la precedentele. Ambele vor incerca sa nu ia gol. Sanse mai mari s-o bage in ate pe un contraatac au cainii, trebuie sa recunoastem. Dar nu se stie niciodata.

Elgorriaga
24th May 2011, 10:38
Vad ca toata lumea pronosticheaza cine va castiga ... totusi, ceva fotbal o sa fie la derbiul asta? ... ca la celelalte doua nu prea a fost ... :(

O să fie ... cică în deschidere o să joace fostele glorii ... drumul mingii, alea-alea ... :D

Elphax
24th May 2011, 12:30
adica la Brasov sunt doar 7500 de locuri? sau doar atatea bilete au tiparit? care e faza?

Leo
24th May 2011, 12:42
Da, atatea locuri are stadionul Tineretului.

Elphax
24th May 2011, 12:52
probabil ca de anul viitor nu se va mai alege asa aiurea si fara sa stii unde se joaca - ar fi fost ceva sa fie primul meci pe Lia Manoliu - ar fi fost bataie pe 55.000 de bilete

Marius
24th May 2011, 13:07
nu se asteptau la o finala Steaua - Dinamo, asta e clar, iar cand a devenit clar ca exista posibilitatea ca cele doua sa se intalneasca in finala era prea tarziu de mutat pt. ca se promovase deja evenimentul de la Brasov si timisoreana bagase destul de multi bani intr-o campanie de publicitate.

probabil ca ei se asteptau la o finala timisoara - cfr sau urziceni - vaslui, una in care localnicii sa fie "grosul" publicului.

jonsnow
24th May 2011, 13:13
eu sunt de acord cu mutarea finalei de cupa prin tara decat sa se joace mereu pe acelasi stadion, eventual Lia Manoliu...ca s-a nimerit sa fie steaua Dinamo anul asta si sa planga o gramada de lume dupa bilete nu e vina nimanui...in urmatorii 3 ani mi-ar place sa o puna pe alea 3 stadioane noi...si sa jucam tot noi cu steaua :D

Marius
24th May 2011, 13:37
ar fi mult mai misto o finala tur-retur, mult mai mult spectacol.

fl0o
24th May 2011, 13:51
ar fi mult mai misto o finala tur-retur, mult mai mult spectacol.
Finala tur-retur... n-are nici un farmec... nici un duel-specatcol in tribune...
Ce sa mai spui daca pierzi/castigi trofeul facand egal ?

Marius
24th May 2011, 14:22
pai si daca-l castigi sau pierzi la penaltiuri nu-i tot un drac?

plus ca spectacolul din tribune ar fi de doua ori, atat cat se mai face in romania.

fl0o
24th May 2011, 14:28
pai si daca-l castigi sau pierzi la penaltiuri nu-i tot un drac?

plus ca spectacolul din tribune ar fi de doua ori, atat cat se mai face in romania.
Eu raman tot la punctul meu de vedere. Cand pierzi la penaltyuri stii care e motivul... ca adversarul a dat mai multe goluri, dar sa faci egal si sa pierzi cupa, iar ceilalti sa se bucure ar fi insuportabil de frustrant.

Plus ca n-am vazut nici o finala de fotbal care se respecta pana acum jucandu-se tur-retur.

Iar cu stadionul Brasovului... chiar s-a gresit, nu e deloc compatibil...
Si nu e deloc drept ca suporterii unei echipe sa vada meciul de la tribuna, iar ceilalti din peluza.

Grinco
24th May 2011, 14:48
La italieni era tur-retur pana acum cativa ani.

Tim
24th May 2011, 15:36
Ce pacat ca nu pot sa piarda ambele soviete.:D

Castiga nashul.

clau21
24th May 2011, 17:59
cam nasol ca se joaca in acceiasi seara cu finala Champions League...pacat o sa fie cam putina audienta si mi se pare si normal e mult mai interesant sa te uiti la Champions League:(

eventHorizon
24th May 2011, 19:06
Te inseli, finala Champions League e sambata 28 mai, asta e pe 25 mai, adica maine seara :P

Elgorriaga
24th May 2011, 19:38
Plus ca n-am vazut nici o finala de fotbal care se respecta pana acum jucandu-se tur-retur.


E-te scîrț, deci Cupa UEFA și Cupa Intercontinentală nu merită respect, hă? :no:

fl0o
24th May 2011, 19:57
E-te scîrț, deci Cupa UEFA și Cupa Intercontinentală nu merită respect, hă? :no:Poate ai inteles gresit ce-am scris eu.
Din cate stiu ambele se joaca intr-o singura mansa. Deci sunt finale care se respecta.

Leo
24th May 2011, 21:19
vrem sa aveti ambitie
luptati pt traditie
calcatii in picioare
pt a noastra onoare

Lupta DINAMO, lupta pt noi!

Elgorriaga
24th May 2011, 21:24
Poate ai inteles gresit ce-am scris eu.
Din cate stiu ambele se joaca intr-o singura mansa. Deci sunt finale care se respecta.

Ia uită-te de-a lungul istoriei.

fl0o
24th May 2011, 21:35
Ia uită-te de-a lungul istoriei.O fi fost cu doua manse... ? habar n-am.
Daca a fost, a evoluat, cu siguranta au ales sistemul mai bun. Noi de ce sa facem invers ?

Grinco
24th May 2011, 21:57
Si Copa Libertadores are finala in mansa dubla. Nici aia nu se respecta?:D

dextercioby
24th May 2011, 22:08
Steaua-Dinamo - Copiii Armatei Rosii Libertadores :D

eventHorizon
25th May 2011, 00:03
Steaua: Tatarusanu - Emeghara, Gardos, Iliev, Latovlevici - Brandan, Radut -Nicolita, Dica, Tanase - Bilasco , Antrenor: Gigi Becali
dinamo: Balgradean - Barboianu, Moti, Grigore, Bordeanu - Torje, M. Avram, Kone, C.Munteanu, Alexe - Danciulescu, Ganea, Antrenor: Ioan Andone

Arbitru de centru: va fi greu de identificat prin iarba mare, dar se va auzi sigur fluierul sau :D Asistenti: 2 unguri neimportanti (scuzati pleonasmul)
Locatia: Brasov , Stadion Tineretului
Spectatori: 7.500 (dintre care 2.000 invitatii Nasului)
Vremea: super buna pt facut sex cu dinamovistele, adica innorat :D

Sper ca nu s-au strecurat greseli in liniile de start :D

delaparis
25th May 2011, 00:07
Asistenti: 2 unguri neimportanti (scuzati pleonasmul)

Esti sigur?

eventHorizon
25th May 2011, 00:10
Esti sigur?

Mea culpa, e doar unu Nagy :D

z.alex
25th May 2011, 02:02
Ce pacat ca nu pot sa piarda ambele soviete.:D

Castiga nashul.

So true!!
Dar decat sa mai vad o data, la finalul meciului, scalambaielile si salturile de gazela ale balerinei, as prefera sa castige finul. :D

Hingherul
25th May 2011, 02:58
Steliștii s-au antrenat la Săcele înainte de meciul de mâine cu Dinamo. Ca și cu alte ocazii, steliștii s-au dus la Săcele, unde au fost asaltați de fani.

Sub supravegherea lui Valeriu Argăseală și Narcis Răducan, jucătorii s-au antrenat pe terenul Precizia din Săcele, pregătindu-se pentru finala de mâine. Managerul Stelei, MIhai Stoica, a anunțat astăzi că Nicolae Dică s-a refăcut și poate juca mâine. Pe de altă parte, Geraldo nu va fi apt de joc.


de cealalta parte, hariciumbele au petrecut iar.

http://img8.imageshack.us/img8/6832/cimg1558q.jpg

Elgorriaga
25th May 2011, 10:09
Dacă nașu Sandu a declarat textual că Olăroiu e cheia pentru victorie, deja nu-mi mai fac iluzii. Probabil că și băiatul lui tata știe deja exact cum trebuie să arbitreze. Ata ete. Luați bă voi cupa, ce să mai pierdem vremea ... să aibă și madam Stoica un orgasm micuț acolo, și să poată dormi bine la noapte.

Bobi Cearton
25th May 2011, 10:17
Oli l-a pus la pct pe bosorog. l-a sfatuit sa caute rusinea in prestatiile lui Razvan de la Nationala. bravo OLI!:yes:

Marius
25th May 2011, 10:20
Dacă nașu Sandu a declarat textual că Olăroiu e cheia pentru victorie, deja nu-mi mai fac iluzii. Probabil că și băiatul lui tata știe deja exact cum trebuie să arbitreze. Ata ete. Luați bă voi cupa, ce să mai pierdem vremea ... să aibă și madam Stoica un orgasm micuț acolo, și să poată dormi bine la noapte.

:))

bravo, te-ai prins de smecherie. acum nu are rost nici macar sa te mai uiti la meci :D

Celso
25th May 2011, 11:00
Steliștii s-au antrenat la Săcele înainte de meciul de mâine cu Dinamo. Ca și cu alte ocazii, steliștii s-au dus la Săcele, unde au fost asaltați de fani.

Sub supravegherea lui Valeriu Argăseală și Narcis Răducan, jucătorii s-au antrenat pe terenul Precizia din Săcele, pregătindu-se pentru finala de mâine. Managerul Stelei, MIhai Stoica, a anunțat astăzi că Nicolae Dică s-a refăcut și poate juca mâine. Pe de altă parte, Geraldo nu va fi apt de joc.




ai ma Hinghere...unde naiba s-a dus Steaua? ca am vazut autocarul pe la tv batand un drum prafuit de tara:)):drak: ..s-au cazat pe la vreo pensiune turistica ceva:evil:

Cave_Canem
25th May 2011, 11:07
ai ma Hinghere...unde naiba s-a dus Steaua? ca am vazut autocarul pe la tv batand un drum prafuit de tara:)):drak: ..s-au cazat pe la vreo pensiune turistica ceva:evil:

Pai nu stii, cine plm e Steaua?...toti taranii o iubesc..:D

Tim
25th May 2011, 11:08
ai ma Hinghere...unde naiba s-a dus Steaua? ca am vazut autocarul pe la tv batand un drum prafuit de tara:)):drak: ..s-au cazat pe la vreo pensiune turistica ceva:evil:Tu nu ai vizitat zona ?
Sunt niste stane ciobanesti pe acolo......:))

MMihnea
25th May 2011, 11:13
ce diversitate... caini rosii ... caini violet....

Tim
25th May 2011, 11:15
Pe dracu.Eu pariez pe mioare meciul asta.:D

Vreau ca dinamovistii sa joace multe tururi preliminare in EL sa aibe mai multe oportunitati sa scoata DVD-uri.::))

carlo
25th May 2011, 11:41
Finala cupei pe un stadion cu 10.000 de locuri...Oare de ce nu se joaca la Chiajna?
Suntem chiar de rasul lumii.

cip
25th May 2011, 11:45
ce diversitate... caini rosii ... caini violet....
iti dai seama cata antipatie ati reusit sa strangeti,norocul vostru ca venim si noi tare pe turnanta :))

z.alex
25th May 2011, 12:18
ce diversitate... caini rosii ... caini violet....

Eu le detest in mod egal pe amandoua, la mine nu merge cu favoritisme. :D
Dar Shakira e mic copil in comparatie cu dansul tribal pe care-l presteaza travestita la victorie. Deci vreau sa bata cainii si sa vad un sincron cu ei ridicand cupa si fata lui MM. Pentru placerea asta sunt gata sa ma lipsesc de DVD-uri. :P

Celso
25th May 2011, 12:36
Oli aruncă în aer finala » Oficialii FRF s-au cazat în același hotel cu Dinamo http://www.gsp.ro/usr/emoteicons/6_22_furios.png (http://www.gsp.ro/fotbal/cupa-romaniei/antrenorul-stelei-acuza-frf-de-faptul-ca-nu-e-echidistanta-olaroiu-arunca-in-aer-finala-241601.html)

da unde vroia sa se cazeze? la stana aia unde s-au dus ei pe la Sacele:D

cip
25th May 2011, 12:54
fac si eu o intrebare,care a fost ultima finala S-D?
cumva aia in care au iesit vitezistii dupa :D teren si le-a dat cupa ala micu', la masa verde? :cool:

Marius
25th May 2011, 13:06
fac si eu o intrebare,care a fost ultima finala S-D?
cumva aia in care au iesit vitezistii dupa :D teren si le-a dat cupa ala micu', la masa verde? :cool:

a mai fost una dupa

z.alex
25th May 2011, 13:06
нет, нет. Ultima a fost in '90 si au batut cainii cu 6-4. Aia de care spui tu cred ca a fost in '88. ;)
Da' fac si eu o intrebare. Conferinta de presa in care mimoza explica cum atat brasovenii, cat si dinamovistii au venit numai si numai ca s-o vada pe Steaua, a avut deja loc, sau urmeaza? :rolleyes:

SwedishMafia
25th May 2011, 13:08
iti dai seama cata antipatie ati reusit sa strangeti,norocul vostru ca venim si noi tare pe turnanta :))
e ceva normal ca suporterii unei echipe din bucuresti(voi),sa veniti pe turnanta.rivalitate intre echipe din acelasi oras.

cip
25th May 2011, 13:20
multumesc,chiar nu stiam care a fost ultima...
Mafia,nu gasesti ca-i cam rusinos ca o echipa din Bragadiru sa tot termine peste bucurestene in ultima vreme? :D

Tim
25th May 2011, 13:20
e ceva normal ca suporterii unei echipe din bucuresti(voi),sa veniti pe turnanta.rivalitate intre echipe din acelasi oras.Mai frate (ca sa zic asa), unde v-ati spalat creierul asa bine? Altceva mai stiti sau o tineti cu aceeasi placa stricata?:D

Mai evoluati si voi.

Marius
25th May 2011, 13:22
Da' fac si eu o intrebare. Conferinta de presa in care mimoza explica cum atat brasovenii, cat si dinamovistii au venit numai si numai ca s-o vada pe Steaua, a avut deja loc, sau urmeaza? :rolleyes:

cred ca urmeaza, imediat dupa aia in care iancu face publice "dezvaluirile incendiare" legate de furtul titlului in sezonul asta.


нет, нет. Ultima a fost in '90 si au batut cainii cu 6-4. Aia de care spui tu cred ca a fost in '88. ;)

aia decisa de ceausescu a fost in '88.

in '89 la Brasov a castigat Steaua si in '90 au invins intr-adevar aia cu 6-4.

Tim
25th May 2011, 13:23
127 de comentarii la o finala intre "cele mai iubite si galonate" echipe din tara?

Daca juca Poli acum eram trecuti de 3000 de mesaje.:D

SwedishMafia
25th May 2011, 13:24
multumesc,chiar nu stiam care a fost ultima...
Mafia,nu gasesti ca-i cam rusinos ca o echipa din Bragadiru sa tot termine peste bucurestene in ultima vreme? :D
gresit,e echipa din bucuresti.rocar bucuresti,fosta autobuzul bucuresti.ai absentat la lectia "sa ne cunoastem istoria echipei".erai pe ols?:D

z.alex
25th May 2011, 13:29
127 de comentarii la o finala intre "cele mai iubite si galonate" echipe din tara?

Daca juca Poli acum eram trecuti de 3000 de mesaje.:D

Aia de la sport.ro tot abereaza: "zeci de milioane de romani iubesc fotbalul pentru acest meci". :D Pffff.

cip
25th May 2011, 13:29
gresit,e echipa din bucuresti.rocar bucuresti,fosta autobuzul bucuresti.ai absentat la lectia "sa ne cunoastem istoria echipei".erai pe ols?:D
eram pe 365,acolo am invatat lectia "cum sa mani****m,evitand raspunsul direct",cei mai buni profesori fiind evident sustinatoriii MAPN si MAI :D
ma rog,intrebarea ramane valabila,e umilitor pt ditamai galonatele? :rolleyes:

z.alex
25th May 2011, 13:40
Rădoi a ratat calificarea în sferturile Ligii Campionilor Asiei. Se pare ca astrele nu le sunt favorabile mioarelor. :P

Elgorriaga
25th May 2011, 13:48
Deci vreau sa bata cainii si sa vad un sincron cu ei ridicand cupa si fata lui MM. Pentru placerea asta sunt gata sa ma lipsesc de DVD-uri. :P

O să ai și DVD-uri :P că doar nu mergem direct în grupe, ci în playoff în cazul deja improbabil că luăm Cupa. :D

SwedishMafia
25th May 2011, 13:52
eram pe 365,acolo am invatat lectia "cum sa mani****m,evitand raspunsul direct",cei mai buni profesori fiind evident sustinatoriii MAPN si MAI :D
ma rog,intrebarea ramane valabila,e umilitor pt ditamai galonatele? :rolleyes:
Nu e umilitor.Se mai intampla.Nu poti castiga in fiecare an.Voi de cand v-ati facut rocaristi, zero titluri.Important e sa participi,nu?:happy
Ca tot ai adresat o intrebare.Raspunde la urmatoarea intrebare: Nu e umilitor sa te dai anti-mitici,si sa fii frate cu o echipa din bucuresti.In plus,sa fii atat de anti-bucuresti,incat dupa ce POLI a ajuns liga a 4 a, sa imbratisezi cu atata caldura, o echipa venita de la Bucuresti.Sa mai si calci in picioare istoria lui Poli Timisoara,numind-o POLI,cand de fapt e rocar bucuresti:D
O intrebare bonus: veti merge vreodata sa incurajati POLI in liga a 4 a,sau aerul ligii 1 va sucit mintile?:D

Uncle Ben
25th May 2011, 13:52
eram pe 365,acolo am invatat lectia "cum sa mani****m,evitand raspunsul direct",cei mai buni profesori fiind evident sustinatoriii MAPN si MAI :D
ma rog,intrebarea ramane valabila,e umilitor pt ditamai galonatele? :rolleyes:
Bre malitiosule, lasa intrebarile astea nefiresc de obraznice ca daca n-ar fi existat Dinamo, voi cu greu ati fi adunat 11 oameni ca sa incepeti meciurile!
Ai uitat ca Iancu face selectia (pentru violeti) numai dupa ce afla daca baietii stau bine cu "Ciocanul"? :D

cip
25th May 2011, 14:00
Nu e umilitor.Se mai intampla.Nu poti castiga in fiecare an.Voi de cand v-ati facut rocaristi, zero titluri.Important e sa participi,nu?:happy
Ca tot ai adresat o intrebare.Raspunde la urmatoarea intrebare: Nu e umilitor sa te dai anti-mitici,si sa fii frate cu o echipa din bucuresti.In plus,sa fii atat de anti-bucuresti,incat dupa ce POLI a ajuns liga a 4 a, sa imbratisezi cu atata caldura, o echipa venita de la Bucuresti.Sa mai si calci in picioare istoria lui Poli Timisoara,cand de fapt e rocar bucuresti:D
nu stiu altii cum sunt,postare anti Bucuresti de-a mea nu cred ca ai vazut ;)
eventual anti S&D :D
locul in prima liga l-am cumparat,e adevarat,voi cum v-ati infiintat? (e retorica,biensur)
ca tot ti-am raspuns,iti adresez la randu-mi alta intrebare:e adevarat ca esti clona lui Ulysses?

Marius
25th May 2011, 14:07
locul in prima liga l-am cumparat,e adevarat,voi cum v-ati infiintat? (e retorica,biensur)


prin decret regal. de altfel, cred ca l-ai prins "live". decretul :D

SwedishMafia
25th May 2011, 14:08
nu e adevarat.de ce?acest ulysses e singurul care va spunea ca sunteti rocar bucuresti?ma indoiesc.
Steaua s-a infintat la initiativa unor ofiteri din Armata Regala.Mihail Lascar a semnat decretul de infintare.Voi sunteti rezultatul unei echipe conduse de-un stelist.Asadar,sunteti fratiorii mai mici si mai putin de succes ai Stelei.:P
Diseara , finala se va decide dupa lov de la 11m.

cip
25th May 2011, 14:10
Bre malitiosule, lasa intrebarile astea nefiresc de obraznice ca daca n-ar fi existat Dinamo, voi cu greu ati fi adunat 11 oameni ca sa incepeti meciurile!
Ai uitat ca Iancu face selectia (pentru violeti) numai dupa ce afla daca baietii stau bine cu "Ciocanul"? :D
esti in eroare,daca lucrurile stateau asa,il luam pe Prulea director de marketing :D

cip
25th May 2011, 14:12
Steaua s-a infintat la initiativa unor ofiteri din Armata Regala.
:happy:happy:happy

z.alex
25th May 2011, 14:35
O să ai și DVD-uri :P că doar nu mergem direct în grupe, ci în playoff în cazul deja improbabil că luăm Cupa. :D

De ce improbabil? Eu am mai tinut cu voi in doua meciuri si ambele s-au terminat cum am vrut. Primul a fost returul cu Liberec, acolo recunosc ca abia la loviturile de departajare mi-am zis "bah, daca tot ati ajuns aici, hai cu calificarea". Al doilea a fost meciul retur din Ghencea, dupa obrazniciile lui Mimi de la meciul cu noi. Cred ca sunt indreptatit sa ma astept la un rezultat pozitiv in seara asta, as per usual. Chiar vreau sincronul ala!



O intrebare bonus: veti merge vreodata sa incurajati POLI in liga a 4 a,sau aerul ligii 1 va sucit mintile?:D

Vad ca ti-a raspuns Cip, dar uite si o intrebare bonus de la mine: Te vei supune imparatului si-l vei urma pe National, sau Ghencea tia sucit mintile si ai de gand sa te razvratesti impotriva conducatorului iubit?

z.alex
25th May 2011, 14:57
Steaua s-a infintat la initiativa unor ofiteri din Armata Regala.Mihail Lascar a semnat decretul de infintare.

Probabil in aceleasi conditii in care regele Mihai a semnat actul de abdicare. Era un trend al acelor vremuri. :evil:

eventHorizon
25th May 2011, 14:57
:happy:happy:happy
Zi merci ca nu ati luat titlul, ca va ardeam in Supercupa Romaniei de nici nu mai stiati pe unde sa scoateti camasa :D
Numa gabori pe ruta spre Brasov... parca vin minerii. Saracii jandarmi, cred ca de abia asteapta sa bulaneasca niste golani dupa atatea zile de pace in Romanica :drak:

Si ca o informatie din interior pt stelistii mei, azi au avut termen la Judecatoria 6 suporterii batuti si interzisi de la meciul cu Rapid. Martorul cheie: Mustata :happy

cip
25th May 2011, 15:01
Zi merci ca nu ati luat titlul, ca va ardeam in Supercupa Romaniei de nici nu mai stiati pe unde sa scoateti camasa :D

poi tu iti mai amintesti cand ne-a batut Steaua ultima oara? :o:
probabil umblai in spielhoseni :D

Tim
25th May 2011, 15:05
Aia de la sport.ro tot abereaza: "zeci de milioane de romani iubesc fotbalul pentru acest meci". :D Pffff.Ce zeci?

Sute,mii!!:D

Bobi Cearton
25th May 2011, 15:49
a inceput transhumanta cainilor. vandalii trec spre Bv.:D

Tim
25th May 2011, 15:54
a inceput transhumanta cainilor. vandalii trec spre Bv.:DSunt toti 20 ?:D

Bobi Cearton
25th May 2011, 16:04
Sunt toti 20 ?:D

e turma mare / de javre si mioare:happy. presimt balamuc diseara dupa 12. trece circu inapoi:D

Tim
25th May 2011, 16:22
Acuma ii fragezesc jardarii in Piata Sfatului.:))

Bobi Cearton
25th May 2011, 16:28
Acuma ii fragezesc jardarii in Piata Sfatului.:))

daca se baga si galeria Steagului ghiveciu e complet. stiu din experienta tineretii:D, am tras niste alergaturi pana la gara, mai ceva ca Ben Jonson...

chevallier
25th May 2011, 16:29
e turma mare / de javre si mioare:happy. presimt balamuc diseara dupa 12. trece circu inapoi:D

Ai grija de nevasta-ta ..venim ...woooh ..la 12 noaptea. Zi-ne ne pisham pe gard sau in curte! krtnule:yes:

cip
25th May 2011, 16:30
sa speram ca Rossi si Duba scapa teferi,vreau impresii impartiale din culise...:D

Bobi Cearton
25th May 2011, 16:31
Ai grija de nevasta-ta ..venim ...woooh ..la 12 noaptea. Zi-ne ne pisham pe gard sau in curte! krtnule:yes:

esti dus, cavalere.

z.alex
25th May 2011, 16:32
mioarele vor plange / cu lacrimi de sange. Ce-au avut bre cu terasele alea?

SwedishMafia
25th May 2011, 16:36
ce activi sunt rocaristii.n-au nicio treba cu topicul,insa rocaristii au cele mai multe mesaje postate...vadime, le-ai vandut ols la fanii rocarului?prea sunt peste tot forumul.baietii traiesc intens rivalitatea web,un rocarist chiar si-a pus semnatura cu vorbele unui user:hmm: :happy

chevallier
25th May 2011, 16:41
Calmeaza-te fiu de brazda, cere-ti scuze si trage jaluzelele. Nu te spurc...ka nu meriti!

Bobi Cearton
25th May 2011, 16:43
Calmeaza-te fiu de brazda, cere-ti scuze si trage jaluzelele. Nu te spurc...ka nu meriti!

de unde ai scapat?

Tim
25th May 2011, 16:47
Prevad veselie mare deseara aici.Va rog sa nu lipsiti nemotivati.:D

Sifodias
25th May 2011, 16:53
ce activi sunt rocaristii.n-au nicio treba cu topicul,insa rocaristii au cele mai multe mesaje postate...vadime, le-ai vandut ols la fanii rocarului?prea sunt peste tot forumul.baietii traiesc intens rivalitatea web,un rocarist chiar si-a pus semnatura cu vorbele unui user:hmm: :happy

Cam are dreptate omul!Nu inteleg ce treaba au suporterii Bragadirului(nu e malitiozitate) cu topicul asta?Nu inteleg de ce sunt asa frustrati de mediatizarea excesiva evenimentului?Daca era si Bragadiru implicata,nu mai erau deranjati.Pana la urma sunt cele mai titrate echipe romanesti,asa ca e normal sa existe o asemenea amploare.

chevallier
25th May 2011, 16:55
din transhumanta cainilor.. gata idtle.... du-te si mananca-ti mamaliga si da pe gat berea ..weahh ku cine plm ...nuuuuu... ciao amice!!! PS... oricum ai grija de capra, oaie si nevasta!

chevallier
25th May 2011, 16:57
Prevad veselie mare deseara aici.Va rog sa nu lipsiti nemotivati.:D

Mama Omida ... voi cu katerinka... ha.ha ce haios... marsh!!!

z.alex
25th May 2011, 16:59
de unde ai scapat?

Poate-s plecate asistentele. Asta e varianta optimista.

Suedezule, nu mi-ai raspuns la intrebarea bonus. :P

Sifodias, care amploare? Daca nu v-am scoate noi din anonimat, topicul asta ar trece aproape nebagat in seama.

Uncle Ben
25th May 2011, 17:05
esti in eroare,daca lucrurile stateau asa,il luam pe Prulea director de marketing :D
Lasa bre, ca asa l-ati avut si pe Banel in oastea BkP, dar nu oricine ascunde sarpele in pantaloni e bun de joc pentru onestenii tai cei violeti! :D

Momentul despartirii de Nicolita reprezinta in istoria fragedei echipe a Timisoarei ruptura cu trecutul: cum altfel sa te desparti de singurul atlet al echipei (Banel) cand te numesti Athlitiki Enosis Konstantinopoleos?! :happy

cip
25th May 2011, 17:06
suporteri de tastatura,in loc sa fiti in P-ta Sfatului din Brasov...:rolleyes:

SwedishMafia
25th May 2011, 17:10
mai bine de tastatura,decat unii care ieri au tinut cu poli timisoara,azi cu fosta rocar bucuresti,maine vor tine cu alta echipa care se muta la timisoara.:D

z.alex
25th May 2011, 17:13
Chiar asa bre, la meci cu voi. Intre timp noi, baieti buni cum ne stiti, facem niste trafic pe threadul asta, ca sa nu-si dea seama lumea cat de lipsit de importanta a ajuns meciul asta. :D

cip
25th May 2011, 17:15
Lasa bre, ca asa l-ati avut si pe Banel in oastea BkP, dar nu oricine ascunde sarpele in pantaloni e bun de joc pentru onestenii tai cei violeti! :D

Momentul despartirii de Nicolita reprezinta in istoria fragedei echipe a Timisoarei ruptura cu trecutul: cum altfel sa te desparti de singurul atlet al echipei (Banel) cand te numesti Athlitiki Enosis Konstantinopoleos?! :happy
La Banel :D a insistat in mod suspect mimi...:cool:
l-a dat Dobos,BKP-ul nu are nicio legatura,risipea banii de la UTON prin alte parti :D

z.alex
25th May 2011, 17:16
mai bine de tastatura,decat unii care ieri au tinut cu poli timisoara,azi cu fosta rocar bucuresti,maine vor tine cu alta echipa care se muta la timisoara.:D

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=3517015&postcount=140
still waiting.

Uncle Ben
25th May 2011, 17:17
suporteri de tastatura,in loc sa fiti in P-ta Sfatului din Brasov...:rolleyes:
Iar ai gresit... Ai uitat ca e vorba despre Dinamo si Steaua?
La ora asta ele se afla in Orasul Stalin, bre! :D

Ferdininho
25th May 2011, 17:20
Steaua s-a infintat la initiativa unor ofiteri din Armata

Unul era Stalin, celalalt Serghei Nicolau.

cip
25th May 2011, 17:24
Iar ai gresit... Ai uitat ca e vorba despre Dinamo si Steaua?
La ora asta ele se afla in Orasul Stalin, bre! :D
sper ca voi ati mers incolonati frumos,incurajand echipa cu Ciocanul in mana :rolleyes:
ca doar nu sunteti turma fara baci :D

Uncle Ben
25th May 2011, 17:31
La Banel :D a insistat in mod suspect mimi...:cool:
l-a dat Dobos,BKP-ul nu are nicio legatura,risipea banii de la UTON prin alte parti :D
Iancu e singurul om care a demolat ditamai rafinaria cu Ciocanul! Bine, a avut si vreo 7 cozi (de ciocan) de schimb, incepand cu Alexa, Zicu, Tames, Burca s.a.m.d. :D

In rest, ce face nora mea, cuscrisorule: e bine, sanatoasa? Dar 'talica? Creste zestrea, creste (aici nu se accepta raspuns cu nu, nu stiu, nu cred, le ajunge cat am pus deoparte pana acum)! La ce ginere iti dau e cazul sa fii ...gineros! :happy

O.T.: Cupa va fi distrusa de Torje, care va scapa trofeul fix sub senilele tancului cu care faceau turul de onoare al Orasului Stalin!

z.alex
25th May 2011, 17:31
Cica au fost fara baci, ala a stat deoparte. "Gigi Becali a petrecut o jumătate de oră în mașină uitându-se la o telenovelă, "Valea lupilor", pe laptop, fiind foarte relaxat, renunțând la pantofi și rămânând în ciorapi."

cip
25th May 2011, 17:40
Iancu e singurul om care a demolat ditamai rafinaria cu Ciocanul! Bine, a avut si vreo 7 cozi (de ciocan) de schimb, incepand cu Alexa, Zicu, Tames, Burca s.a.m.d. :D

In rest, ce face nora mea, cuscrisorule: e bine, sanatoasa? Dar 'talica? Creste zestrea, creste (aici nu se accepta raspuns cu nu, nu stiu, nu cred, le ajunge cat am pus deoparte pana acum)! La ce ginere iti dau e cazul sa fii ...gineros! :happy

O.T.: Cupa va fi distrusa de Torje, care va scapa trofeul fix sub senilele tancului cu care faceau turul de onoare al Orasului Stalin!
adica vrei sa spui ca-l faci vienez arogant pe Sasha ala micu'?:o:
Ja Ja,astampara-te cu pusul deoparte,vezi ca s-au pus astia cu Ciocanul :D pe voi...:))

LazioRoma
25th May 2011, 17:45
se decide la penalty

Uncle Ben
25th May 2011, 17:48
sper ca voi ati mers incolonati frumos,incurajand echipa cu Ciocanul in mana :rolleyes:
ca doar nu sunteti turma fara baci :D
Militia a descins in orasul muncitoresc doar ca sa indrume oile pe Tampa, in transhumanta!
Vom lua trofeul ca sa peticim tancul cel batran cu care am venit de la Moskva, ca doar nu l-om lasa ciobanului, sa puna jintita in el! :D


adica vrei sa spui ca-l faci vienez arogant pe Sasha ala micu'?:o:
Ja Ja,astampara-te cu pusul deoparte,vezi ca s-au pus astia cu Ciocanul :D pe voi...:))
Da' cum nu, bre? Poate nu stii ca lui Andriusa colegii de liceu ii spun Tarzan, si asta fara sa aiba idee ca are de gand sa emigreze in Banat! :D

cip
25th May 2011, 17:57
Militia a descins in orasul muncitoresc doar ca sa indrume oile pe Tampa, in transhumanta!
Vom lua trofeul ca sa peticim tancul cel batran cu care am venit de la Moskva, ca doar nu l-om lasa ciobanului, sa puna jintita in el! :D


Da' cum nu, bre? Poate nu stii ca lui Andriusa colegii de liceu ii spun Tarzan, si asta fara sa aiba idee ca are de gand sa emigreze in Banat! :D
se putea si mai rau,sa-i spuna "Dracula" lu' Pantiusha ala micu',tot ca un soi de premonitie :drak:

Uncle Ben
25th May 2011, 18:04
se putea si mai rau,sa-i spuna "Dracula" lu' Pantiusha ala micu',tot ca un soi de premonitie :drak:
Sau "Patatul", ca poate vine direct Procuror in Republica Banat! :D

O.T.: Si cine zici ca bate in finala asta non-violeta, bre? Nu-mi spune ca si matale esti nostalgic dupa Banel... :happy

chevallier
25th May 2011, 18:13
sper ca voi ati mers incolonati frumos,incurajand echipa cu Ciocanul in mana :rolleyes:
ca doar nu sunteti turma fara baci :D

Da!.. cu ci(p)ocanul (ihi) spre est... secera si p(ao)la spre vest..E meciul nostru si nu-l dam nimanui (sic)!!!

SwedishMafia
25th May 2011, 18:52
Chiar asa bre, la meci cu voi. Intre timp noi, baieti buni cum ne stiti, facem niste trafic pe threadul asta, ca sa nu-si dea seama lumea cat de lipsit de importanta a ajuns meciul asta. :D
de cand banatenii vorbesc cu "bre"?sau te adaptezi si tu vocabularului pe care il folosesc cei care traiesc in orasul de origine a echipei care a poposit la timisoara.:D vadim sa-ti multumeasca,ii faceti trafic la site.:D

petea
25th May 2011, 18:52
DINAMO victorieeeeeeeeeee!!!!!

Tim
25th May 2011, 18:55
Case closed:D

Cave_Canem
25th May 2011, 19:01
DINAMO victorieeeeeeeeeee!!!!!

Atat! :great::cheer:

chevallier
25th May 2011, 19:12
Case closed:D
Hai acu ka poti mai mult!!!. Tancuri sovietice, Ana Pauker, Bunica lu' ******, Dej, Dimitrov... samd. Miticii au devastat intrarea in Ardeal (ftgra dmanelisti):no:

keluba
25th May 2011, 19:14
daca steaua ia cupa, sigur i-o suje becali in direct lu oli. probabil in duet cu mm-u.

Tim
25th May 2011, 19:14
de ce esti agitat cavalere?

Bobi Cearton
25th May 2011, 19:15
Olaroiu i-a dus pe stelisti la relax in aer liber la Dambu Morii. au monitorizat un vitel la protap. in zona sunt peisaje care-ti taie rasuflarea.

RunRun1730
25th May 2011, 19:25
ics + penaltiuri unde castiga Gigel

Lordul
25th May 2011, 19:25
le rupem fasu la stelisti

HAI DINAMO OLE OLE OLE

Tim
25th May 2011, 19:27
le rupem fasu la stelisti

HAI DINAMO OLE OLE OLE Toti preotii din Timisoara se roaga sa pierdeti aceasta finala.De 3 zile o tin numai intr-o rugaciune.:D

cip
25th May 2011, 19:27
Sau "Patatul", ca poate vine direct Procuror in Republica Banat! :D

O.T.: Si cine zici ca bate in finala asta non-violeta, bre? Nu-mi spune ca si matale esti nostalgic dupa Banel... :happy
Tusea bate Junghiul,ca de obicei :))


Da!.. cu ci(p)ocanul (ihi) spre est... secera si p(ao)la spre vest..E meciul nostru si nu-l dam nimanui (sic)!!!
nashpa,dar stii cum se zice,omu ie :D dator sa-ncerce ...

on:comenteaza stelistul Pironica,deci s-ar putea chiar sa ma uit la meciul asta,desi e la concurenta cu o finala de darts in campionatul din Burkina...pe sport.ro ioana cosma e usor tensionata...

cip
25th May 2011, 19:31
Toti preotii din Timisoara se roaga sa pierdeti aceasta finala.De 3 zile o tin numai intr-o rugaciune.:D
mah,daca-s aia de la tribuna I,din fata oficialei...:happy

Tim
25th May 2011, 19:36
mah,daca-s aia de la tribuna I,din fata oficialei...:happy

aia-s.
Ii stii?:D

chevallier
25th May 2011, 19:39
de ce esti agitat cavalere?

Am prins-o pe:mad: .... ma rog nu vrei sa stii.. wooh ce agitat sunt. ON. E meciul anului pentru noi.Toate celelalte victorii sunt aproape fara valoare.Pentru noi asta e MECIUL !!!.

resita
25th May 2011, 19:40
Toti preotii din Timisoara se roaga sa pierdeti aceasta finala.De 3 zile o tin numai intr-o rugaciune.:D

de aia din Timisoara nu ne este frica, noua ne este de cei din Bragadiru :drak:

revenind offtopic, mi se rupe cine castiga :drak:

cip
25th May 2011, 19:42
aia-s.
Ii stii?:D
ii stiu,cum dreq :drak:,singurii popi simpatici pe care i-am vazut,dar aici sunt subiectiv,ca aveau esarfa violet la gat :)
aia-s in stare sa injure "granzii" juma' de ora fara sa se repete...:happy

krapulax
25th May 2011, 20:03
ce animale. mi-e rusine, din nou, ca sunt ruman. si bwkrestean.

Bobi Cearton
25th May 2011, 20:04
ce animale. mi-e rusine, din nou, ca sunt ruman. si bwkrestean.

am vazut imagini din Busteni. in ce secol suntem?

petea
25th May 2011, 20:21
Sau "Patatul", ca poate vine direct Procuror in Republica Banat! :D

O.T.: Si cine zici ca bate in finala asta non-violeta, bre? Nu-mi spune ca si matale esti nostalgic dupa Banel... :happy

Sa va dea Dumnezeu tuturor, necazul care-l paste pe mister. Tuturor celor ce-i doriti raul!!!!

Grinco
25th May 2011, 20:33
Si...ce face fetele? Se pregateste de bataie?

krokobaursolzos
25th May 2011, 20:35
Cred ca ... si-au pus fustitele inflorate pana la calcaie si si-au impletit codite cu fundite ... de diferite culori :happy

krokobaursolzos
25th May 2011, 20:36
Sa va dea Dumnezeu tuturor, necazul care-l paste pe mister. Tuturor celor ce-i doriti raul!!!!

... daca n-aprinzi o lumanare, nu se prind blestemele ... ;)


... tu poti sa aprinzi lanterna, daca ai o bricheta ;) suficient de mare :D

delaoltenia
25th May 2011, 20:38
eram pe 365,acolo am invatat lectia "cum sa mani****m,evitand raspunsul direct"...
Actualmente mani****t si expulzat.De ce ti-au tras aia un sut in cur? :D


Steaua victorieeeee...

Grinco
25th May 2011, 20:39
Cine-i asta? Vad ca Duba nu e online:D

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7949/8285365/8/alex9335.jpg?width=610

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7949/8285365/4/alex9249.jpg?width=610

krokobaursolzos
25th May 2011, 20:41
ce animale. mi-e rusine, din nou, ca sunt ruman. si bwkrestean.

... inseamna ca mai ai sanse sa te vindeci ... te muti! :D

six
25th May 2011, 20:45
ce animale. mi-e rusine, din nou, ca sunt ruman. si bwkrestean. bwk....cum??? :happy penalizare 2 puncte :P :great:

cip
25th May 2011, 21:00
Actualmente mani****t si expulzat.De ce ti-au tras aia un sut in cur? :D

peizane,esti moderator facut la apelul bocancilor,ai vazut pe-acolo ca as fi expulzat? :o:
deocamdata ma amuz mai bine pe-aici,cu de astia ca tine...:)
cu cat mai dai kilu' de rosii la oras?

krapulax
25th May 2011, 21:03
am luat eu rosii azi, cu 10 lei chilu. de la gostinaru. prima recolta de anul asta. foarte bune, nimic de zis

Vandam
25th May 2011, 21:03
Cine-i asta? Vad ca Duba nu e online:D

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7949/8285365/8/alex9335.jpg?width=610


:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy

cip
25th May 2011, 21:07
am luat eu rosii azi, cu 10 lei chilu. de la gostinaru. prima recolta de anul asta. foarte bune, nimic de zis
scump domnule,la taranul din Tg-Jiu sunt mai ieftine...
acum e drept ca si fosa septica e undeva in mijlocul gradinii,incadrata de 2 pari,cu unul aparandu-se de caini...:D

delaoltenia
25th May 2011, 21:08
peizane,esti moderator facut la apelul bocancilor,ai vazut pe-acolo ca as fi expulzat? :o:
deocamdata ma amuz mai bine pe-aici,cu de astia ca tine...:)
cu cat mai dai kilu' de rosii la oras?
Francezule,scuze ,"sefule",nu crezi ca fara tine nu am avea activitate?Presupun ca te simti bine atunci cand te bagam in seama? :D
Daca tot te dai un bun cunoscator al limbii franceza,sa-ti zic ca esti un mare "merde".Un grand merde,vezi ce-am gresit...sefuleee...




scump domnule,la taranul din Tg-Jiu sunt mai ieftine...
acum e drept ca si fosa septica e undeva in mijlocul gradinii,incadrata de 2 pari,cu unul aparandu-se de caini...:D
Ma amaratule,ti-am mai spus ca te zbati sa pari interesant,sa pari ceea ce nu esti in realitate.Ai comp si noaptea umbli la ghena...sefuleeee....

Cristy RVD
25th May 2011, 21:12
scump domnule,la taranul din Tg-Jiu sunt mai ieftine...
acum e drept ca si fosa septica e undeva in mijlocul gradinii,incadrata de 2 pari,cu unul aparandu-se de caini...:D

:happy


Francezule,scuze ,"sefule",nu crezi ca fara tine nu am avea activitate?Presupun ca te simti bine atunci cand te bagam in seama? :D
Daca tot te dai un bun cunoscator al limbii franceza,sa-ti zic ca esti un mare "merde".Un grand merde,vezi ce-am gresit...sefuleee...


tu nici limba romana nu o stapanesti si o dai in francezisme ?

cip
25th May 2011, 21:13
Francezule,scuze ,"sefule",nu crezi ca fara tine nu am avea activitate?Presupun ca te simti bine atunci cand te bagam in seama? :D
Daca tot te dai un bun cunoscator al limbii franceza,sa-ti zic ca esti un mare "merde".Un grand merde,vezi ce-am gresit...sefuleee...
ce naiba de moderator,imediat ai meciul vietii cu Dinamo si tu esti obsedat de postarile unui biet user...:)
nu demult te bagai ca nasul pe thd-ul meciului Otelul-Poli si ne trageai de urechi pt off topic:))

delaoltenia
25th May 2011, 21:14
:happy



tu nici limba romana nu o stapanesti si o dai in francezisme ?

Cristinel,te faci de rahat,dasa tot vb de lb romana. :rosu:...si mai esti si tinerel,cu licenta,master si alte alea.




ce naiba de moderator,imediat ai meciul vietii cu Dinamo si tu esti obsedat de postarile unui biet user...:)
nu demult te bagai ca nasul pe thd-ul meciului Otelul-Poli si ne trageai de urechi pt off topic:))
nu-s obsedat cipule,am intrat putin dupa o zi de munca si mi-am zis sa-ti raspund...am observat ca doar asa te simti bine pe ols.
pe threadul vostru,daca te uiti bine,nu cred ca am 10 posturi,iar alea nu-s provocari sau jigniri.cam cum faci tu.

cip
25th May 2011, 21:18
Ma amaratule,ti-am mai spus ca te zbati sa pari interesant,sa pari ceea ce nu esti in realitate.Ai comp si noaptea umbli la ghena...sefuleeee....
bre Obsedila,vad ca te tot repeti,esti intr-o mare eroare,nu stiu cine a facut misto de tine si tu ai inhatat-o fara sa clipesti,nu-s nici sef si nici in domeniul ala nu lucrez,nu ca ar fi o rusine,dar chiar nu-i cazul :)
despre finala,nimic?:))

delaoltenia
25th May 2011, 21:19
Ti-am raspuns mai sus.Dupa meci astept felicitarile sau ghilotina.Banuiesc ce ti-ai dori.:D
au revoir!!

Lordul
25th May 2011, 21:20
Incă ne rugăm pentru Dinamo București si pentru jucătorii acestei echipe să biruiască greaua încercare de diseară . Acum și pururea și în vecii vecilor . Amin

cip
25th May 2011, 21:22
nu-s obsedat cipule,am intrat putin dupa o zi de munca si mi-am zis sa-ti raspund...
am inteles...doar ca nu-mi amintesc sa fi pomenit de tine azi...:confused:

delaoltenia
25th May 2011, 21:28
eu zic sa-l contactezi pe Dario pt nelamuriri,Avion e din alta categorie...parerea mea :)
Doar unul,sunt mai multe...ce mai conteaza?
Voi incerca sa evit discutiile cu tine de acum incolo si chiar daca voi avea ceva de sanctionat nu o voi face.Cu siguranta este mai bine asa.

Bobi Cearton
25th May 2011, 21:32
Incă ne rugăm pentru Dinamo București si pentru jucătorii acestei echipe să biruiască greaua încercare de diseară . Acum și pururea și în vecii vecilor . Amin

la 9 si 1/4 sa te inchini cu capu indreptat spre Bv. sa vezi ce succesc o sa ai...:)

cip
25th May 2011, 21:43
Doar unul,sunt mai multe...ce mai conteaza?
Voi incerca sa evit discutiile cu tine de acum incolo si chiar daca voi avea ceva de sanctionat nu o voi face.Cu siguranta este mai bine asa.
asta era de ieri...
bine faci,iesi mai bine asa ...

Tim
25th May 2011, 21:53
Aha,incepe sa se adune lumea.
Va rog sa va respectati locurile inscrise pe bilete.:D

YoNuTzz
25th May 2011, 22:01
avem 4 infrangeri consecutive impotriva lui dinamo...
sa vedem azi daca reusim macar sa scoatem un egal in primele 90 de minute...

Vandam
25th May 2011, 22:04
avem 4 infrangeri consecutive impotriva lui dinamo...
sa vedem azi daca reusim macar sa scoatem un egal in primele 90 de minute...

Sa vedem azi daca va vor arata toata mana :happy

M.I.B.
25th May 2011, 22:08
Oricum nu bate Dinamo :D

cip
25th May 2011, 22:11
pronostic:cred ca Dicka va iesi in evidenta intr-un fel sau altul :D

Bobi Cearton
25th May 2011, 22:14
cand incepe un meci de cupa, razboaiele inceteaza. olimpizmul sa ne guverneze pornirile.:)

tu26dor
25th May 2011, 22:16
sa vedem ce va iesi... aproape sa inceapa!

Tim
25th May 2011, 22:17
eu mizez pe Moti.
ce emotionat era :))

Linoge
25th May 2011, 22:21
Steaua - avantaj prin portar si defensiva
Dinamo - avantaj prin mijloc si atac

tu26dor
25th May 2011, 22:23
prima ocazie pt dinamo - bara Torje!

Roddicted
25th May 2011, 22:25
si prima faza gresita
Penalti clar

tu26dor
25th May 2011, 22:25
se putea da penalty

mariomax
25th May 2011, 22:26
a fost penalty.

Tim
25th May 2011, 22:27
Avram e varza

Hingherul
25th May 2011, 22:28
iar fura hariciumbele

Roddicted
25th May 2011, 22:28
intrare de galben la tigan
Ce rusine de arbitru

Shinnok
25th May 2011, 22:29
e clar, bate dinamo.

Hingherul
25th May 2011, 22:30
e clar, bate dinamo.

da. asta e daca nu avem si noi fluierasi....

relansat
25th May 2011, 22:31
ce penalti clar :)

cip
25th May 2011, 22:33
Mironica mai are un pic si sucomba in direct...
cred c-a fost penalty la Balanel ...

Hingherul
25th May 2011, 22:35
e greu cu rasii....adica nu cu ei, cu fluierasii lor

Roddicted
25th May 2011, 22:37
cam asa e.
Javrele si-au luat masuri de precautie

dextercioby
25th May 2011, 22:38
Vreau sa plinga de ciuda comentatorii dupa meciul asta. Sa fie doliu la ProTV. :D

Hingherul
25th May 2011, 22:39
dupa ce si-au scuturat-o timisorenii pe ei era normal sa-si ia masuri sa evite alt dezastru.

dextercioby
25th May 2011, 22:40
Orgazm penal cu Dica. S-o sujetz, mocanilor :rosu:

relansat
25th May 2011, 22:42
cristoase, ala are orgasm cand e mingea la dica :cry:

altfel, steaua e mult peste dinamo pana acum.

Hingherul
25th May 2011, 22:42
oltene, tu te uiti la vreo reluare din liga 2 pe undeva si te interferezi cu liga 1? :D

Hingherul
25th May 2011, 22:43
PENALTY da-i in cristosu cateli lor!
cat sa mai fure

relansat
25th May 2011, 22:43
cristoase, avram ce cauta la acest meci?

Hingherul
25th May 2011, 22:43
nu da ma 11 metri? :D
GOOOOOOOOL LUA-LE-AM CATELELE IN MACIUUUUUUUUCI DE HOTI PENALI.