PDA

View Full Version : Scrubs - Stagiarii



Mr Cosmin
11th May 2011, 01:51
Personal, este comedia care mi-a placut cel mai mult dintre toate (desi nu mi s-a parut mai bun, aici Married... With Children e peste)> Probabil ca multi stiti serialul de pe AXN, insa probabil ca sunt si altii ca mine, care au vazut serialul de pe trackere/google.

Serialul spune povestea a cativa medici, chirurgi, asistente samd. din perioada in care sunt interni pana cand ajung sa fie rezidenti.

Cele mai importante personaje ar fi:
J.D. (cel caruia ii place mereu sa viseze cu ochii deschisi),
Turk (cel mai bun prieten al sau, J.D. facand mereu glume rasiale la adresa lui),
Elliot (tipologia tipei nebune),
Carla (asistenta, sotia lui Turk),
Cox (seful lui J.D., cel care crede ca le stie pe toate si care vrea sa para mereu superior),
Kelso (directorul spitalului) si
The Janitor (ingrijitorul care ii place sa ii faca viata un iad lui J.D.).

Cei care ati mai vazut episoade din serial (si care nu sunt neaparat fani), cum vi se pare?

Marius
11th May 2011, 07:29
Scrubs XXX e si mai misto :D

Eddy DoubleD
11th May 2011, 12:20
Scrubs XXX e si mai misto :D

:no:

Printre cele mai bune seriale de comedie vazute:ok:

little_earl
11th May 2011, 15:28
sez 9 = fail
in rest a fost ok, cu unele momente in care a fost foarte bun :D

Sir. Eko
11th May 2011, 15:34
Scrubs XXX e si mai misto :D

Hmm,il scot acu.

Mr Cosmin
12th May 2011, 03:14
sez 9 = fail
in rest a fost ok, cu unele momente in care a fost foarte bun :D
Ultimul sezon a iesit mai mult pentru fani, care au cerut cu insistenta sa mai aiba macar cateva episoade in plus. Dar ma gandesc ca daca stiau ca o sa arate asa, probabil ca nu mai cereau nimic. :)

Zach Braff a spus in cateva randuri ca ar fi posibil sa se faca un film de cinema pe viitor, cu toti membrii cast-ului.

moty
13th May 2011, 14:56
Foarte misto, cu exceptia ultimului sezon.

Lucian86
11th January 2014, 14:31
Vedeam serialul asta pe MTV cand si cand insa nu i-am dat niciodata multa atentie.

Sunt pe la sezonul 8 acum si pot sa spun ca e excelent; printre cele mai bune seriale de comedie pe care le-am vazut in viata mea. Citesc ca sezonul 9 nu e foarte bun. Totusi, pana la sezonul 8 a fost mereu la inaltime. N-a scazut in calitate absolut deloc

irinaidu
11th January 2014, 15:33
eu m-am oprit pe la sez 5. dar cel putin la inceput mi-a placut nu doar pt glume dar si pt ca exact asa se simte un stagiar. cel putin episodul cu 1 prima zi in spital e so spot on. si ei macar au orietation day, la noi nu i-a trecut nici unui geniu prin cap ca asta ar fi o idee buna.

Lucian86
19th February 2014, 14:07
Da, sezonul 9 este catastrofal din pacaate. Nu are niciun sens. Cand am vazut ca nici J.D. nu va mai fi in show, l-am abandonat