PDA

View Full Version : Florin Marin - antrenor la "tineret"



sorinl
7th March 2005, 14:43
daca e adevarta ca florin marin a parasit acum echipa,cine poate fi noul antrenor? se prevede o rocada cu nae manea?
ce alte nume pot apare?

DRAGOS
7th March 2005, 18:09
Nici vorba sa vina Manea!!!!!
Si sincer sa spun nu il plang pe FL.Marin!!!! Nu mi se pare un antrenor excelent, in stare sa ne promoveze!!! Cine stie?!?!?! Poate revine LACATUS!!! :)

F|aViuS
9th March 2005, 15:41
asa e, dragos! mi se pare, mai mult k oricand ca ceahlaul va promova, odata cu plecarea lui florin marin!
BAFTA MARC!

Klauss
10th March 2005, 13:19
Daca voi credeti ca Marc ne duce in divizia A va inselati amarnic.

F|aViuS
10th March 2005, 15:15
ma omule antrenor mai bun ca marc nu mai gasesti la ora asta!!!! in plus stie foarte bine echipa si va continua ceea ce a inceput marin!!!

O varianta demna de luat in calcul ar fi si venirea lui barbu de la juve bucuresti!!!

DRAGOS
11th March 2005, 17:45
Nu pleaca Magiun de la Juve!!! Lăsaţ-l pe MARC să îşi facă treaba!!!! EL NE VA DUCE ÎN A!!!

Klauss
26th March 2005, 18:25
Imi pare rau ca trebuie sa spun asta dar am avut dreptate in legatura cu Marc. In nici un caz nu poate duce echipa in A. S-a vazut asta in meciul cu Vasluiul. Nu zic ca a fost un arbitraj corect dar nici nu poti sa ai pretentii cand joci cu o singura tactica: aruncam mingea de la fundasi la varfuri.

DRAGOS
7th April 2005, 15:28
Mai Klauss, vrei sa zici ca Marc poarta cea mai mare vina??? Eu zic ca pe primul loc in acest sens se afla arbitrii, apoi jucatorii si in final conducerea!!!