PDA

View Full Version : Brazilia - Romania 1-0



Marius
29th April 2011, 19:48
Se joaca pe 7 iunie la Sao Paulo.

El Pistolero
29th April 2011, 19:55
Mai bine am face niste amicale cu echipe de valoarea noastra, gen Malta, San Mario, Andorra...

Nadalfan
29th April 2011, 20:20
Mai bine am face niste amicale cu echipe de valoarea noastra, gen Malta, San Mario, Andorra...

Asa am mai adauga si noi ceva la coeficient.

delaoltenia
29th April 2011, 22:33
Un amical de lux pentru noi.Cum de au acceptat brazilienii?
Pronostic,castigam la scor.;)

Lordul
29th April 2011, 22:35
meciul de retragere a lui Ronaldo Luiz Nazario da Lima

TheIceMan
29th April 2011, 22:39
Cum de au acceptat brazilienii?
I-a pacalit nea Sandu ca Hagi inca joaca si ca Duckadam e portar, va apara 5 penaltyuri :D

Bani aruncati, pe criza asta. Mai bine jucau cu USA sau Canada, nu ca ar fi avut ceva sanse, dar ar fi avut de 2, 3 ori mai multi spectatori decat intr-un meci pe Ghencea sa zicem. Ar mai fi vandut cateva tricouri, mingi semnate

snookerinfo
30th April 2011, 14:42
I-a pacalit nea Sandu ca Hagi inca joaca si ca Duckadam e portar, va apara 5 penaltyuri :D

Bani aruncati, pe criza asta. Mai bine jucau cu USA sau Canada, nu ca ar fi avut ceva sanse, dar ar fi avut de 2, 3 ori mai multi spectatori decat intr-un meci pe Ghencea sa zicem. Ar mai fi vandut cateva tricouri, mingi semnate

Care bani aruncati de cine? De Brazilia?
Stadionul o sa fie plin pentru ca e meciul de retragere a lui Ronaldo.

Gabriel28
30th April 2011, 18:38
Eu personal de abia astept sa vad meciul, asa cum e Romania in ziua de azi, nu jucam in fiecare an cu Brazilia totusi.

MariusMihalache
5th May 2011, 15:42
Mai bine am face niste amicale cu echipe de valoarea noastra, gen Malta, San Mario, Andorra...

Uite din cauza celor ca tine nu mere tara asta; ca inca mai existe oameni care supraapreciaza echipa noastra si subestimeaza tari puternice ca Malta, Andorra etc

Kainsashiki
5th May 2011, 18:10
Meciul se va juca de la ora 3:50 a Romaniei, intr-o zi de miercuri. Detalii: http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/nationala/74842/romanii-trebuie-sa-faca-noapte-alba-pentru-amicalul-cu-brazilia.htm

Va veti uita in direct?

TheIceMan
5th May 2011, 18:30
Care bani aruncati de cine?
Era o gluma mai ales pentru cei care vad criza peste tot.

nu cred ca o sa ma uit la meci, daca tot intrebati.

BTW, ati descoperit ca Pamantul e rotund? :evil:

Sir. Eko
5th May 2011, 19:21
Meciul se va juca de la ora 3:50 a Romaniei, intr-o zi de miercuri. Detalii: http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/nationala/74842/romanii-trebuie-sa-faca-noapte-alba-pentru-amicalul-cu-brazilia.htm

Va veti uita in direct?

Da normal.Ultimul meciu a lui Ronaldo.Nu il ratez :ok:

Lordul
5th May 2011, 19:42
Meciul se va juca de la ora 3:50 a Romaniei, intr-o zi de miercuri. Detalii: http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/nationala/74842/romanii-trebuie-sa-faca-noapte-alba-pentru-amicalul-cu-brazilia.htm

Va veti uita in direct?

ma voi uita pentru Brazilia !

10_koln
5th May 2011, 21:24
Daca-si fi acasa m-as uita, dar asa pa. Va fi un meci interesant, cu multe artificii ale brazilienilor... intre doua tari latine. Grasutul va da gol din plonjon cu capul. Scor final 2-0. Vrea sa ne arate ce tehnica mai detine.

MariusMihalache
6th May 2011, 12:39
Da cred ca o sa stau sa ma uit mai ales daca Brazilia joaca cu echipa standard (cea ce sper sa se intample)

resita
5th June 2011, 08:34
sper ca ai nostrii sa realizeze importanta meciului.

TeBat
5th June 2011, 10:16
Voi dormi neîntors!

White Shadow
5th June 2011, 11:04
Meciul se va juca de la ora 3:50 a Romaniei, intr-o zi de miercuri. Detalii: http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/nationala/74842/romanii-trebuie-sa-faca-noapte-alba-pentru-amicalul-cu-brazilia.htm

Va veti uita in direct?

din pacate nu pot sa ma uit ca lucrez :(

fl0o
5th June 2011, 11:40
Din pacate ora nu e prea convenabila...
Diferenta de fus e destul de mare, 6 ore, dar daca insistam putin cred ca ne dadeau si o ora mai accesibila pentru noi.
Nu cred ca ma uit... doar sa trec somnambul pe la baie si sa observ ca e ora 4.

El Pistolero
5th June 2011, 11:43
Singurul lucru pentru care m-as uita, e sa il mai vad jucand pe Ronaldo. Dar probabil o sa ma uit in reluare, n-are rost sa ma trezesc la ora aia.

Taquito
5th June 2011, 14:07
te trezesti dimineata, vezi scorul pe net, nu prea are rost sa te mai uiti la reluare din moment ce stii scorul. e ca si cu un film, de exemplu..

pt unii jucatori ai nationalei e mai importanta vacanta decat un meci cu Brazilia

Sir. Eko
5th June 2011, 14:44
Singurul lucru pentru care m-as uita, e sa il mai vad jucand pe Ronaldo. Dar probabil o sa ma uit in reluare, n-are rost sa ma trezesc la ora aia.

Pentru Ronaldo ma uit :D.

El Pistolero
5th June 2011, 14:45
Pai normal daca stii scorul nu mai are farmec sa te uiti. Nu o sa ma uit la scor.

Si da, pentru unii e mai importanta vacanta.

resita
5th June 2011, 21:59
pt unii jucatori ai nationalei e mai importanta vacanta decat un meci cu Brazilia

dupa un sezon incarcat e normal sa fie mai importanta vacanta si recuperarea

soriyn90
5th June 2011, 22:03
Marile vedete Mutu, Sapunaru, Rat si Tamas nu au facut deplasarea. Cine mai e si Brazilia asta ma ? Mai bine pleaca in vacanta. Si nenorocitul de Lucescu la fel.In meciul asta toti erau obligati sa arate ca victoria cu Bosnia nu a fost un accident si ca s-a format o nationala bine sudata. Un meci care trebuia tratat cu seriozitate maxima este luat in bataie de joc de romani.

resita
5th June 2011, 22:07
soriyn90, cu ce ajuta acest amical acum, in acest moment, nationala Romaniei sau jucatorii?

soriyn90
5th June 2011, 22:09
dupa un sezon incarcat e normal sa fie mai importanta vacanta si recuperarea

In afara de Rat si Sapunaru, ceilalti nu incepeau sezonul mai devreme pentru ca nu evolueaza in cupele europene. Si nici Rat si Sapunaru nu incep sezonul mai devreme pentru ca vor juca direct in grupele Ligii Campionilor in septembrie. Trebuia sa ii oblige Nasu' sa faca deplasarea. Mutu nu e prea obosit ca nu a jucat cine stie ce la Fiorentina. Si Tamas la fel. In ultimul timp a stat mai mult pe banca.

soriyn90
5th June 2011, 22:10
soriyn90, cu ce ajuta acest amical acum, in acest moment, nationala Romaniei sau jucatorii?

Un amical cu Brazilia te ajuta indotdeauna. Cum am mai spus. Era sansa lor sa arate ca au format un grup unit si ca meciul cu Bosnia nu a fost un accident.

Celso
6th June 2011, 10:07
soriyn90, cu ce ajuta acest amical acum, in acest moment, nationala Romaniei sau jucatorii?

Mutu m-a dezamagit, cand l-am vazut ca a ras :"pai eu merg in vacanta hihih" ..pai ma, pana acum nu ai tot fost in vacanta? nu ai avut vacanta vreo 6 luni? mai ai de jucat vreo un sau doi si apoi tot o sa ai vacanta ...si Tamas, Rat, Sapunaru la fel ...puteau sa profite de sansa asta, acum cand esti intr-o pasa buna ...cand o sa joace prost or sa se roage sa vina la echipa nationala.

miril
6th June 2011, 11:20
Si brazilienii fac la fel, jucatorii mai importanti iau liber. Programarea nu pica bine, dar asta este, jucam cu Brazilia, nu avem prea multe ocazii din astea. In afara de programul incarcat mai este si deplasarea foarte lunga pentru unii ca Rat si Sapunaru care si-au cam intalnit unii din adversari la echipele de club. In plus, importanta de a juca la echipa nationala nu mai conteaza cum era mai demult si asta nu numai la noi ci mai peste tot.

Urmuz
6th June 2011, 15:51
Ma uit la meci pentru Ronaldo si pentru ca astept acest meci de foarte multi ani.

delaparis
6th June 2011, 19:56
Hmmm Brazilia asta ...

Au pregatit bine evenimentul pt retragerea lui Ronaldo. Au impus ora ca sa fie seara la ei si sa aiba stadionul plin, au ales sa faca asta cu Romania deoarece cu Olanda era periculos. Cu noi sunt siguri ca ne dau o caruta de goluri.

Tare as vrea sa le stricam sarbatoarea :drak: ... dar ...

Celso
6th June 2011, 21:42
La 4 ...tocmai atunci cand e somnul mai dulce:D

resita
6th June 2011, 22:16
sa vedemc e cota este la pariuric a Ronaldo va inscrie :D

Celso
7th June 2011, 10:21
ba ce echipa de rahat avem ...ii jignim pe brazilieni cu asemenea titulari:(

RunRun1730
7th June 2011, 17:23
Ronaldo are onoarea sa joace impotriva lui Torjinho la meciul de retragere...oare o sa planga iar Torje?

Celso
7th June 2011, 17:52
Ar trebui sa ii multumeasca lui Razvan. Are onoarea sa joace contra lui Surdu:D.

Hingherul
7th June 2011, 18:33
Brazilienii de la Globo il roaga public pe Tatarusanu sa il lase pe Ronaldo sa marcheze la noapte. Ii promit recunostinta vesnica si un trofeu FIFA Fair Play!!!


"Stie cineva romana? Poate sa traduca Google in limba contelui Dracula aceste paragrafe din portugheza?

Aceasta scrisoare este dedicate portarului Romaniei, Tatarusanu.

Esti bine Tataru?

Ai fost tratat bine in Sao Paolo?

Lasa-l pe Ronaldo sa-ti dea gol astazi, Tatarusanu. Pentru ca esti latin ca si noi poate intelegi latura sentimentala a acestei rugaminti.

Hai sa ne gandim un pic, Tata! Fenomenul Ronaldo nu se va mai intalni niciodata cu tine, iar tu nu-l vei mai avea niciodata in fata pe unul dintre cei mai mari atacanti din istoria fotbalului.

Ronaldo va intra astazi pe teren pentru ultima data in culorile Braziliei. Artificii, aplauze, lacrimi. Cei care vor fi pe stadion si zecile de ziaristi vor fi privilegiati sa-l vada la ultimul meci. Va juca 15-20 de minute. Nu este in forma, dar asta nu conteaza.

Un sut din afara careului, o saritura dupa minge fara pretentii prea mari si intri in istoria fotbalului. In toate fotografiile, in toate imaginile vei fi, Tatarusanu! Ultimul portar din univers care a luat un gol de la extraterestrul Ronaldo!

Cei de la FIFA ar trebui sa boteze cu numele tau un trofeu Fairplay daca faci asta ", se arata in scrisoarea celor de la Globo.

Celso
7th June 2011, 18:45
Nu cred ca e nevoie sa il lase...si asa ne da 3-4:))

Sifodias
7th June 2011, 18:50
Emotionanta scrisoare!Un meci pentru care nu conteaza ora,asa ca la 4 o sa fiu pe pozitii!Nu am fost fanul lui Ronaldo,nu mi-a placut in mod deosebit dar nu am cum sa nu-i recunosc valoarea!Unul din cei mai mari atacanti din ultimii 20 de ani!A castigat aproape singur mondialul din Coreea si Japonia!Poate la nivel de club,un Messi e peste el dar pana cand nu va face vreo branza si cu nationala,argentinianul nu se compara cu Ronaldo...

FcP
7th June 2011, 22:18
Fiti seriosi, mie nu mi se pare emotionanta, ci mai degrama e plina de umor, cred ca asta a fost si scopul scrisorii si anume sa rada de bursuc :)))

rhadoo
7th June 2011, 22:35
este extraordinar ca cea mai slaba echipa a Romaniei din toate timpurile sa joace cu Brazilia!

Sir. Eko
7th June 2011, 22:45
Brazilienii de la Globo il roaga public pe Tatarusanu sa il lase pe Ronaldo sa marcheze la noapte. Ii promit recunostinta vesnica si un trofeu FIFA Fair Play!!!


"Stie cineva romana? Poate sa traduca Google in limba contelui Dracula aceste paragrafe din portugheza?

Aceasta scrisoare este dedicate portarului Romaniei, Tatarusanu.

Esti bine Tataru?

Ai fost tratat bine in Sao Paolo?

Lasa-l pe Ronaldo sa-ti dea gol astazi, Tatarusanu. Pentru ca esti latin ca si noi poate intelegi latura sentimentala a acestei rugaminti.

Hai sa ne gandim un pic, Tata! Fenomenul Ronaldo nu se va mai intalni niciodata cu tine, iar tu nu-l vei mai avea niciodata in fata pe unul dintre cei mai mari atacanti din istoria fotbalului.

Ronaldo va intra astazi pe teren pentru ultima data in culorile Braziliei. Artificii, aplauze, lacrimi. Cei care vor fi pe stadion si zecile de ziaristi vor fi privilegiati sa-l vada la ultimul meci. Va juca 15-20 de minute. Nu este in forma, dar asta nu conteaza.

Un sut din afara careului, o saritura dupa minge fara pretentii prea mari si intri in istoria fotbalului. In toate fotografiile, in toate imaginile vei fi, Tatarusanu! Ultimul portar din univers care a luat un gol de la extraterestrul Ronaldo!

Cei de la FIFA ar trebui sa boteze cu numele tau un trofeu Fairplay daca faci asta ", se arata in scrisoarea celor de la Globo.

Eu sa fiu portar...clar l-as lasa.

Aurel.D
7th June 2011, 23:05
Pai "apara Tataruasanu" nu trebuie sa faca multe eforturi sa ia gol, chiar si de la un Ronaldo de 120 kg!! :) Meciul se joaca la ora 4, ora la care de obicei ai nostri ies din club!

Grinco
7th June 2011, 23:08
Eu sa fiu portar...clar l-as lasa.

Daca ar fi si Tatausanu portar, poate l-ar lasa si el:D

fl0o
7th June 2011, 23:45
M-am razgandit...
Ma trezesc la 3 juma'te si ma uit la meci, ar fi ceva sa facem macar un egal, daca vom castiga... va fi surpriza mare, cota 12 :rolleyes:

Cica Ronaldo va juca dopat ca sa poata face fata :))

Mr Cosmin
8th June 2011, 03:11
Nimeni treaz? :)

delaoltenia
8th June 2011, 03:24
Chiar asa? :D

mateiasi
8th June 2011, 03:34
Nimeni treaz? :)
Nu esti chiar singurul.:)

Charon
8th June 2011, 03:37
eu sunt treaz doar pentru ca se retrage Ronaldo,nu pentru ca joaca Romania!:))
ce as da sa comenteze Ilie Dobre sa ma tina in priza,nu de alta dar ma sacaie Mos Ene!

Datenshi
8th June 2011, 03:41
Slaba atmosfera cu Brazilia. :D

mateiasi
8th June 2011, 03:50
E un meci rar, intr-adevar. Chiar daca o vom lua rau pe coaja, merita urmarit.

Kainsashiki
8th June 2011, 03:51
noi ne-am trezit, arbitrii nu :)) ei n-au ajuns la meci :))

Cneazul
8th June 2011, 03:54
Hai Romania!

Cneazul
8th June 2011, 03:58
penalty clar neacordat pt brazilia
bou ii tatarusanu asta. cum sa fii atat de prost sa nu prinzi mingea? stelistii cred ca isi aduc aminte de meciul cu astra. Nimeni langa tine, dar tu boxezi
de torjinho ce sa zic...o avut vreodata nationala jucator mai slab?

Datenshi
8th June 2011, 04:05
de torjinho ce sa zic...o avut vreodata nationala jucator mai slab?

Da, o gramada. Unii sunt chiar acu' pe teren.

Mr Cosmin
8th June 2011, 04:07
Sunt niste conditii de joc de parca ar juca in Romania.

tu26dor
8th June 2011, 04:08
Neata! Asa meci e de trei ori pe veac. Brazilia - Romania. Merita oare sa fii treaz la ora asta?

Sifodias
8th June 2011, 04:17
Putea sa fie vreo 2-0 pana acum!Prea timorati suntem...Adevarul este ca de la Luxemburg la Brazilia e o diferenta!

Mr Cosmin
8th June 2011, 04:17
Ne-au bagat mortul in casa.

Cneazul
8th June 2011, 04:17
da. este jucator mai slab ca torje. Tampitu de gardos. A stat muresan la bara, iar asta se uita dupa cai verzi pe pereti. Fred marcheaza fiind singurul brazilian dintre 5 romani.
e varza gardos la marcaj

tu26dor
8th June 2011, 04:18
daca luam doar trei eu zic ca e ok. daca sunt mai mult de cinci e deja jenant.
deocamdata 1-0 min.23

Cneazul
8th June 2011, 04:19
Ce bara da ardeleanul nostru! Bravo Muri! Arata`le fotbalul din Ardeal!

Sifodias
8th June 2011, 04:20
WOW!!!!!!!Ce torpila!!!!!!Inca o data:Wow!
Cat despre ardelean,moldovean,muntean,dobrogean,ce rost au asemenea comentarii????

tu26dor
8th June 2011, 04:20
bun sutul lui Muresan. daca intra era un super gol pt. Romania

Mr Cosmin
8th June 2011, 04:21
LOL, ce burtoi are Ronaldo.

tu26dor
8th June 2011, 04:23
oare se vor da toti deoparte din fata lui Ronaldo sau suntem "romani" si nici macar nu il lasam sa atinga mingea?:))

Mr Cosmin
8th June 2011, 04:26
Asa gras cum e tot e peste juma de echipa a Romaniei ca valoare.

tu26dor
8th June 2011, 04:31
apara Tatarusanu:))

Mr Cosmin
8th June 2011, 04:31
RONALDO, il vreu la Steaua?

tu26dor
8th June 2011, 04:35
RONALDO, il vreu la Steaua?

dupa ultima executie sigur :))

tu26dor
8th June 2011, 04:37
IMpulsionat de scrisoarea fanilor brazilieni, apara din nou, Tatarusanu! hi hi

Mr Cosmin
8th June 2011, 04:50
L-a super-motivat scrisoarea aia. :D

Parca vad ca o sa gafeze in fata lui Ronaldo si o sa zica ca a facut-o din cauza fanilor care i-au trimis scrisoarea. :happy

Gabriel28
8th June 2011, 04:51
Nu ai cum sa te superi la un asemenea meci indiferent de scor. Noi jucam cu tineri gen Rapa, Papp si Gardos, si ei joaca acasa cu toata trupa + toata treaba asta cu Ronaldo; ne descurcam onorabil pana acum zic eu.

Cneazul
8th June 2011, 04:52
mai luam cateva in a doua. au jucat pentru ronaldo. Robinho a pasat de doua in spate pentru ronaldo, chiar daca avea coechipieri liberi in fata lui tatarusanu.

Cneazul
8th June 2011, 05:09
s`o facut ziua afara :D

Cneazul
8th June 2011, 05:37
modesta repriza a doua. Putem considera o victorie acest rezultat, in conditiile in care a fost obtinut! Sa vedem ce vom face cu paraguay-ul!

Sifodias
8th June 2011, 05:52
Nu ne-am facut de ras!Un rezultat mai mult decat onorabil!Iar pe final chiar puteam marca.

Telespan
8th June 2011, 06:19
modesta repriza a doua. Putem considera o victorie acest rezultat, in conditiile in care a fost obtinut! Sa vedem ce vom face cu paraguay-ul!...meci greu cu Paraguy,poate tot 1-0 ...asa este intelegerea:D

Lordul
8th June 2011, 08:37
e Real s-a retras Ronaldo !

relansat
8th June 2011, 09:07
sutul lui muresan mi-a amintit de claudiu niculescu cand inscria in poarta realului :) pacat ca nu a intrat. meciul a fost ok.

fl0o
8th June 2011, 09:16
E un meci rar, intr-adevar. Chiar daca o vom lua rau pe coaja, merita urmarit.Nu s-a intamplat asa... ne-am cam rezumat la a nu ne face de ras, si am reusit.
Am pierdut, dar am luat doar un gol. Bravo Romania !

Celso
8th June 2011, 10:10
exact la 3:51 m-am trezit, fara alarma:D

a fost ok meciul, in prima repriza puteam sa luam 3-4, dar in a doua s-au potolit si brazilienii ...pacat ca nu a intrat ghiuleaua lui Muresan, cel mai bun roman dupa teren in opinia mea

una peste alta nu regret ca m-am trezit ...totusi la mondialul din Brazilia tot cam la ora aia or sa fie meciurile?:mda:

fl0o
8th June 2011, 10:20
una peste alta nu regret ca m-am trezit ...totusi la mondialul din Brazilia tot cam la ora aia or sa fie meciurile?:mda:Sper ca nu.

Cea mai convenabila ora la care se poate juca acolo este
ora 18 in Brazilia ~ ora 22 in Anglia ~ ora 24 in Romania ~ ora 6 prin China

E aiurea tare cu ora.

Daca se joaca mai devreme nu se vor uita cei din China, Japonia. Ceea ce nu ar fi o mare problema :drak:

Celso
8th June 2011, 10:24
lasa ca or sa joace pe la 16 asa in brazilia si e ok:D ..oricum sunt 2 meciuri pe zi

LE: slaba atmosfera in tribune, din acest punct de vedere argentinienii le dau clasa

fl0o
8th June 2011, 10:32
Ar trebui sa se aleaga ora in functie de echipele care joaca.

evil78
8th June 2011, 10:32
pacat ca nu a intrat ghiuleaua lui Muresan, cel mai bun roman dupa teren in opinia mea
:( Deci, "teren" a fost cel mai bun jucator aseara...:)) Muresan a fost doar al doilea jucator, ca evolutie, dupa teren???

Celso
8th June 2011, 10:35
eiiii ..da, e bun teren ala:))

Sir. Eko
8th June 2011, 11:05
Pacat ca nu a marcat Grasutu :(

Muresean e foarte bun!Is curios daca mai ramane la nationala odata cu venirea lui Hagi....

LucioCodinho
8th June 2011, 12:46
interesant meciu dar ma asteptam la altceva....de-aia m-am si trezit la 4 dimineata.... chit ca vine bacu :D

El Pistolero
8th June 2011, 13:48
http://www.kamikazeonline.ro/2011/06/brazilia-romnia-aproape-minut-cu-minut/
Pentru cei care au ratat meciul, o analiza.:D

TeBat
8th June 2011, 13:53
Voi dormi neîntors!

Mda, bunã alegere.

Eddy DoubleD
8th June 2011, 14:14
http://www.kamikazeonline.ro/2011/06/brazilia-romnia-aproape-minut-cu-minut/
Pentru cei care au ratat meciul, o analiza.:D

:happy:happy:happyPrea tare!

Totusi macar finalul e pe bune? Adica romanii chiar au jucat asa bine in aparare?:groggy:

aLLiin
8th June 2011, 16:17
lasa ca or sa joace pe la 16 asa in brazilia si e ok:D ..oricum sunt 2 meciuri pe zi

LE: slaba atmosfera in tribune, din acest punct de vedere argentinienii le dau clasa

Va fi primul meci cel tarziu la 15:30 ora locala...dar cred ca se vor face si compromisuri legate de ora...vor fi 3 meciuri/zi...

Celso
8th June 2011, 21:36
http://www.kamikazeonline.ro/2011/06/brazilia-romnia-aproape-minut-cu-minut/
Pentru cei care au ratat meciul, o analiza.:D

Avem si noi romanii o caterinca in noi ...eu nu vad nimic amuzant in fituica aia:confused:.

MariusMihalache
10th June 2011, 09:41
http://www.kamikazeonline.ro/2011/06/brazilia-romnia-aproape-minut-cu-minut/
Pentru cei care au ratat meciul, o analiza.:D
impresionant ce pot sa zic :D