PDA

View Full Version : 1 Martie



Vadim
1st March 2005, 12:55
La Multi Ani tuturor fetelor de pe forum, de 1 Martie!

Utilizator
1st March 2005, 13:00
La multi ani tuturor fetelor, chiar daca nu sunt pe OLS :)
Sa fiti frumoase si sanatoase :)

Sau ca pe vremuri: Urez un 1 Martie plin de realizari si putere de munca tuturor tovaraselor noastre de viata :)

Sergio
1st March 2005, 13:41
Sa ne traiasca si sa-nfloreasca! :kiss:

dianette_d
1st March 2005, 14:07
uff ce baieti draguti sunteti :P ...
desi cred k sunteti punt neindreptatiti...martisorul e un simbol al primaverii si primavara a venit pt toata lumea...8 martie e alceva :D aia e strict sarbatoarea noastra :P
asa k propun k azi sa oferim si baietilor un martisor...de fapt traditia veche din cate stiam eu,si care se mai pastreaza si azi in moldova,e alta: de 1 martie baietii primesc martisoare de la fete iar de 8 martie fetele de la baieti..
deci la multi ani si voua dragi baieti.. :kiss:

realmadrid.com
1st March 2005, 14:09
La multi ani si tie..dianette:kiss:
La Multi Ani tuturor fetelor de pe forum:)

andreiush
1st March 2005, 14:54
La multi ani tuturor fetelor de pe OLS si nu numai:)
Sa ne traiti... ca altfel nu stiu ce ne-am face fara voi;)

sotostone
1st March 2005, 14:58
astazi nu e ziua tuturor fetelor... !!!!!
ci e ziua fiecarei fete in parte:D.... fiindCA fiecare e diferita si speciala in felul ei ...
asa ca La Multzi Ani!.... :
1.FIECAREI
2.FETE
3.IN
4. PARTE
.
.
.
ETC.:d
LA MULTZI ANI!.. nu dau nume ca sa nu uit pe cineva.. da' asa ar fi frums sa se procedeze.... fiecarei fete in parte:D....!

desdemona
1st March 2005, 15:00
...de fapt traditia veche din cate stiam eu,si care se mai pastreaza si azi in moldova,e alta: de 1 martie baietii primesc martisoare de la fete iar de 8 martie fetele de la baieti..
Eu stiam ca traditia asta e in Bulgaria si prin localitatile de la noi vecine cu Bulgaria. De Moldova nu stiu nimic, dar e posibil.

Utilizator
1st March 2005, 15:02
Nu numai ca e posibil, e chiar sigur, am vazut si eu. Inclusiv in Moldova de peste Prut.
Hai sa traiesti colega, la multi ani! :)

La multi ani fiecarei dfete in parte: Desdemona, Dianette, Bapsy, Delia, Iulia, Mihaela, Josephine, Aly, Thania, Norishor, Gothika, Pushtoaica, Madridista,Hai Craiova, Suporterita, Iris.... :kiss:

Hai Soto mai pune si tu, ti-am urmat sfatul :)

uti2102
1st March 2005, 15:02
Fetelor ! Imi doresc sa venitzi cat mai repede cu primavara shi sa infloritzi odata cu florile :)
Ganduri caaaaalde pentru toate forum-iSTELE shi nu numai :D

dianette_d
1st March 2005, 15:15
desde eu am bunici in moldova(jud. suceava) si acolo stiu k asa se obisnuieste.. :D :D

Iris
1st March 2005, 15:34
Multumim pentru urarile de inflorire and so on. Eu am inflorit deja (vezi avatarul). Si asa cum spunea si dianette mai sus, toata lumea ar trebui sa se bucure de venirea primaverii (care meteorologic se cam lasa asteptata, though).
Asa ca va urez TUTUROR " O primavara frumoasa!". Si apoi o vara, o toamna, o iarna si multe alte anotimpuri numai cu bucurii...:P

remus
1st March 2005, 15:39
Tuturor fetelor de pe Forum , le doresc sa fie MAI frumoase si MAI fericite anul asta.
Fara ele , forumul ar fi o jungla salbatica... Ele ne imblanzesc si ne fac mai buni :)

Catalanul
1st March 2005, 15:58
Fie ca primele raze calde ale acestei luni sa va incalzeasca inima si sa va redea bucuria primaverii...:)
1Martie Fericit!:ok:
La multi ani tuturor fetelor! :kiss:

Marquise MGP
1st March 2005, 16:11
O primavara frumoasa si cat mai multe dorinte implinite !
La Multi Ani !!!

Rechinul Ucigas
1st March 2005, 18:23
La Multi Ani Tuturor Fetelor !!!

Al Dracu
1st March 2005, 18:39
La Multi Ani tuturor doamnelor si domnisoarelor de pe forum!
Si profit de pe acum pentru a face un apel! Sint un domn cu porc la ingrashat, daca exista domnisoara sau doamna cu varza la murat sa ma caute pentru desivirshirea unor delicioase sarmalutze! :D

EDMOND_
1st March 2005, 18:42
Un gand sincer si frumos, o primavara plina de caldura si iubire!

madridista
1st March 2005, 20:57
:Dce dragutz din partea voastra!!!!multumim pentru felicitari si sper sa ramaneti asa intotdeauna pentru ca sunteti cei mai tari!!!:ok: :P

desdemona
1st March 2005, 23:47
Hai sa traiesti colega, la multi ani! :)

La multi ani fiecarei dfete in parte: Dianette, Bapsy, Delia, Iulia, Mihaela, Josephine, Aly, Thania, Norishor, Gothika, Pushtoaica, Madridista,Hai Craiova, Suporterita, Iris.... :kiss:
Bogdan, pe mine nu ma pupi?? :D:D Parca tu n-ai avut niciodata nelamuri "existentiale" ;)

@Al Dracu, al dracu mai esti :) Ca sa nu ramanem neconsolati, poate faci si poze de la cina aia flamanda :D

Catalanul
2nd March 2005, 00:00
Bogdan, pe mine nu ma pupi?? :D:D
ba da, cum sa nu :D special de la mine, acum, de 1 Martie :D
:kiss: http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons6/53.gif

desdemona
2nd March 2005, 00:21
:D Multumesc, Bogdan :D
Totusi, astept raspuns si de la celalalt Bogdan :)
@Catalanul - multumesc pentru trandafir, alaturi de zambaretul ala galben de kiss, pana si trandafirul il vad galben la ora asta, ceea ce nu poate fi decat perfect, din punctul meu de vedere :)

Pacala
2nd March 2005, 04:20
la multi ani si tot ce va doriti sa vi se inplineasca ....adresat tuturor fetelor de martisor :) .......

Utilizator
2nd March 2005, 10:19
Bogdan, pe mine nu ma pupi?? :D:D Parca tu n-ai avut niciodata nelamuri "existentiale" ;)

M-am zapacit, te-am felicitat un rand mai sus si nu te-am pus la pupaturi. Vina mea, asa patesc mereu, pe cei ce reprezinta cel mai mult pentru mine ii uit la felicitari pentru ca-i am mereu in suflet :)

Special pentru colega mea Desdemona o batista plina de :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

desdemona
2nd March 2005, 10:40
Multumesc :) Sper ca :kiss: nu vor fi date in batista, ci pe obraz sau unde se vor da... E pacat de ele, sa le adun in batista si sa le pierd pana acasa :D

Utilizator
2nd March 2005, 10:49
:kiss: se dau pe obraz sau unde se vor da :D si se pun mai apoi intr-o batista realizata din mii de imbratisari in amestec cu cele mai sincere sentimente de prietenie, batista ce trebuie innodata cu grija si tinuta la piept :)

rasheedkpenny
2nd March 2005, 14:24
"La Multi Ani!" fetelor... pentru 8 Martie... ca pentru 1 Martie nu stiu daca se ureaza ceva! :)