PDA

View Full Version : The Office US



phil
29th January 2006, 01:55
finalmente un sitcom care promite sa devina clasic: The Office. Steve Carell (l-ati vazut in The Forty Year Old Virgin) joaca absolut magnific rolul unui manager dement. trebuie sa recunosc ca scenariul e scris la meserie astfel incat comicul de situatii sau de limbaj nu pare niciodata fortat. un plus si pentru modul cum e manevrata camera: din mana, cu miscari cateodata bruste si imprevizibile care dau senzatia ca te uiti la un soi de video-diary realizat de un amator cu camcorderul propriu.

am asteptat de mult ceva realmente special si se pare ca a sosit. mai ramane de vazut daca scenaristii vor reusi sa mentina stacheta la fel de sus si in viitor. daca da, we're in for a treat!

Grinco
18th June 2008, 14:55
Eu am devenit fan The Office. Mai sunt si altii?

Sergiu
5th January 2009, 21:22
Grinco eu is fan The Office, dar trebe sa recunosc ca nu mai e la fel ca in sezonu 2. 30 Rock si It's allways sunny in Philadelphia sunt mai amuzante acum.

Grinco
26th March 2009, 19:34
The Office rulz. Nu e un simplu serial de comedie, mie de multe ori mi se pare chiar trist. Cum spunea si Ted, primul sezon nu e cine stie ce, luand multe elemente din originalul britanic. Dar, odata ce cunosti personajele, e imposibil sa nu iti placa. E departe de a fi doar o cascada de maimutareli ale lui Carell

Sergiu
26th March 2009, 22:19
Chiar nu văd cum ar putea la cineva să nu-i placă sezonul 2 din The Office versiunea americană. Restu e puțin diferit, tot e genial dar oarecum văd de ce unii ar avea probleme cu acele sezoane sau cu versiunea britanică, am văzut că unii nu înțeleg nici This is Spinal Tap. Dar sezonul 2 chiar m-aș mira dacă la cineva nu-i place.

rob_din
26th March 2009, 22:22
Avand in vedere audientele, majoritatii nu i-a placut sezonul 2 din Office, de altfel intreg serialul are audienta relativ modesta. Pe buna dreptate de altfel

Sergiu
26th March 2009, 22:33
Majoritatea nu s-a uitat ai vrut să zici. În fine The Office are probabil cel mai mare rating din serialele de la NBC, e cel mai vizionat serial online. Iar sezonu 2 a luat inclusiv premiul Emmy pentru cel mai bun serial de comedie. Eu râdeam cu lacrimi atunci. Și acuma râd bine, dar nu la fel ca atunci.

Grinco
26th March 2009, 22:56
In ultimele 2 saptamani am avut mult timp liber, asa a ca am vazut aproape tot serialul 30 Rock. E super si asta, dar The Office mi-e mai aproape de suflet, sincer. Are niste personaje conturate superb. Din sesonul 2 cel mai tare episod mi s-a parut "The Injury", l-am vazut de vreo 5 ori:D

TenisFan
14th November 2009, 14:56
Sezonul 6 din The Office este monumental. Teribil. Fabulos. Briliant. A real tour de force through retardness and some other awkward situations.

A.k.a
14th November 2009, 16:17
Acum am inceput si eu The Office. Mai am cateva ep din sezonul 2. Imi place foarte mult, a devenit unul dintre preferatele mele. Ce personaj iti place TenisFan?

Jerry20cm
20th November 2009, 15:20
Sezonul 6 din The Office este monumental. Teribil. Fabulos. Briliant. A real tour de force through retardness and some other awkward situations.

The Office e un serial incredibil. Cat asteptam ora 1:00 sa-l vad pe Antena 1:D Din pacate, acum nu mai e si nici pe retea nu l-am gasit:(

PS: Steve Carell face un rol de exceptie !!!

Ted
23rd November 2009, 21:31
inca nu am vazut noile episoade din 'The Office' ... le pastrez pt mai incolo :P
in schimb mi se pare foarte funny noua serie din HIMYM :)))

Ted
7th February 2010, 22:46
am ajuns si eu la zi cu The Office ... prea tare :ras-plans:
urmeaza 2.5 men :ok:

A.k.a
7th February 2010, 23:50
Da, the office e foarte tare

Eddy DoubleD
30th April 2010, 18:34
O sa ma apuc de The Office. Ceva referinte din partea voastra?:D

relansat
30th April 2010, 18:53
mie nu-mi place cum este filmat. cum se cheama tipul asta de filmare?

A.k.a
1st May 2010, 09:45
O sa ma apuc de The Office. Ceva referinte din partea voastra?:D

Apuca-te, e foarte bun :D

TenisFan
1st May 2010, 10:35
mie nu-mi place cum este filmat. cum se cheama tipul asta de filmare?Documentar. The office e excelent. Dar nu stiu daca o sa-ti placa umorul Eddyshor... ;)

phyxius
1st May 2010, 10:39
mie nu-mi place cum este filmat. cum se cheama tipul asta de filmare?

shaky-cam

Eddy DoubleD
1st May 2010, 12:13
Documentar. The office e excelent. Dar nu stiu daca o sa-ti placa umorul Eddyshor... ;)

Vedem. Imi place foarte mult de Steve Carell ca actor si daca el e pionul principal in acest serial, ar trebui sa-mi placa.

Seznoul 5 din HIMYM a inceput furtunos. Foarte bune primele episoade. De abia astept episodul 9 cu Slapsgiving.:happy

relansat
1st May 2010, 14:26
poate shitty-cam :lol:

phyxius
1st May 2010, 22:51
lol... nici eu nu sunt fan mare al tehnicii, dar m-am obisnuit cu ea. si in unele filme e folosita cu cap.

relansat
1st May 2010, 22:59
de dragu' tau, poate am sa fac un efort :D

Eddy DoubleD
9th September 2010, 19:41
Am termina sez. 2 din The Office. Genial!:ok: Sezonul asta a ridicat standardul. M-am uitat azi continuu la 10 episoade.:D Am remarcat o faza incredibil de geniala: Dwight l-a reclamat pe Jim ca s-a lovit cu telefonul in cap. Explicatia lui Jim? Pentru o perioada a tot adaugat monezi in telefonul lui Dwight pana s-a obisnuit cu greutatea, apoi intr-o zi le-a scos pe toate.:happy Genial!:happy

A.k.a
10th October 2010, 23:18
Foarte bune espidoadele din noul sezon din The Office

Eddy DoubleD
11th October 2010, 12:28
Foarte bune espidoadele din noul sezon din The Office

Parca nu mai e Steve Carell?

Eu sunt la jumatatea sezonului 5.

Grinco
11th October 2010, 12:44
Ba da, este. A semnat si pentru sezonul 7. Fara el, nu ar mai avea rost serialul

Hopshio
11th October 2010, 12:55
acum imi dld si eu primul sezon din the office..sper sa ma prinda..ca sezoane are:D

Eddy DoubleD
11th October 2010, 13:15
acum imi dld si eu primul sezon din the office..sper sa ma prinda..ca sezoane are:D

Cam de pe la jumatatea sezonului 2 te prinde. Doar sa ai rabdare.:ok:


Ba da, este. A semnat si pentru sezonul 7. Fara el, nu ar mai avea rost serialul

Logic ca nu mai avea rost serialul fara el. Insa era un zvon la un moment dat ca pleaca si nu stiam cum s-a finalizat.:) Ma bucur ca a ramas.:ok:

Zabriskie
11th October 2010, 13:26
O sa plece dupa sezonul asta.

Hopshio
11th October 2010, 18:06
the office e dragut..dar nu prea am starea necesara sa ma uit la el..e foarte static:P..

skins e fain?

Eddy DoubleD
16th October 2010, 20:11
Am terminat si sezonul 5 din The Office. Bun!:ok: Neaparat trebuie sa mentionez pentru cunoscatori episodul, adica inceputul de episod, cu exercitiul de incendiu a lui Dwight. Eram pur si simplu pe jos de ras.:ras-plans:

Prome
7th December 2010, 03:56
Am ajuns si eu la zi cu The Office.
De mult n-am mai vazut intr-un timp atat de scurt 6 sezoane si jumatate :)
Excelent, chiar nu ma asteptam la asa ceva.

Eddy DoubleD
7th December 2010, 13:24
Am ajuns si eu la zi cu The Office.
De mult n-am mai vazut intr-un timp atat de scurt 6 sezoane si jumatate :)
Excelent, chiar nu ma asteptam la asa ceva.

:ok::ok::ok:
Eu l-am intrerupt un pic ca sa ajung la zi cu Scrubs, dar voi reveni la el.

jo27
4th January 2011, 14:02
eu am inceput The Office (US) ----super, imi place enorm, incepind de la melodia din generic, continuind cu farsele lui Jim, Pam este 'so cute', si mai ales ce 'chemistry' este intre ea si Jim, de altfel toate personajele sint foarte comice, iar Steve Carell este pur si simplu genial....

...si Lie To Me---interesant conceptul, Tim Roth nu poate dezamagi, totusi nu sint prea mare fan al serialelor cu episoade care nu au legatura intre ele....

Prome
4th January 2011, 21:15
eu am inceput The Office (US) ----super, imi place enorm, incepind de la melodia din generic, continuind cu farsele lui Jim, Pam este 'so cute', si mai ales ce 'chemistry' este intre ea si Jim, de altfel toate personajele sint foarte comice, iar Steve Carell este pur si simplu genial....


Da, The Office este excelent :D

jo27
12th January 2011, 01:16
am ajuns la zi cu The Office----superb :)

ce e de capul lui Glee? am tot auzit de el, plus ca intr-un episod din The Office au dat o petrecere in care se uitau la un episod din asta. merita incercat?

Sir. Eko
23rd January 2011, 09:09
motivul renuntarii?

The Office ai vazut?

Visul frumos s-a terminat :D
Sezonul asta a fost slab,au mai avut cateva episoade bune dar...nu mai e la acelasi nivel.

Nu am vazut The Office,am pierdut ceva? :)

jo27
23rd January 2011, 09:43
Visul frumos s-a terminat :D
Sezonul asta a fost slab,au mai avut cateva episoade bune dar...nu mai e la acelasi nivel.

Nu am vazut The Office,am pierdut ceva? :)

eu nu am fost niciodata mare fan TBBT, insa 20 de minute din cind in cind merge :)

The Office e genial, parerea mea....cel putin primele sezoane.... chestia e ca nu exista subtitrari in romana, insa nu cred ca e o problema, nu?
mai exista si varianta originala facuta in UK, despre care am auzit ca ar fi si mai buna, insa pe aia nu ma incumet sa o vad fara subtitrare... :D

jo27
1st February 2011, 02:04
am vazut primul episod din The Office (UK). stiam ca e oarecum asemanator, dar nu ma asteptam sa fie practic identic... puteau americanii sa mai schimbe si ei.... ma rog, nu scade deloc in ochii mei varianta americana din acest motiv, insa nu cred ca are rost sa continui cu varianta originala.... cel putin, nu atit de curind dupa vizionarea celeilalte...

TenisFan
1st February 2011, 09:27
@jo27 - Da, primul episod al americanilor a fost identic cu al englezilor. Si primul sezon e cam p-acolo. Din sezonul 2 incolo cel al americanilor a decolat practic... Personaje precum Dwight s-au conturat mai mult si au avut mai mult umor si retardness. Practic The office american incepe cu sezonul 2. ;)

Eddy DoubleD
1st February 2011, 09:32
Pai sezonul 1 nu avea parca 6 episoade? Aia e doar un fel de introducere. Facti cunostinta cu situatia si personajele. Restul e poveste:) La propriu.

cristi8
6th February 2011, 20:52
@Edy DoubleD: Da,stiu,dar e deranjant faptul ca sunt subtitrate toate serialele de care nu a auzit nimeni,iar unul destul de po****r si bun precum The Office nu are subtitrari.

Eddy DoubleD
6th February 2011, 21:02
In Romania, The Office nu cred ca e asa po****r.

jo27
8th February 2011, 17:21
Ai incercat pe vplay?

nu sint sub in romana pt The Office nicaieri.... doar citeva episoade...

Hopshio
19th February 2011, 21:12
am sa reincep The office..am vazut o data primul episod..dar nu stiu de ce am abandonat..ma apuc din nou:D

jo27
19th February 2011, 22:36
Da ii ok..am vazut 3 episoade,acum intrebare importanta.

30 rock sau The Office?

The Office... macar pt primele 3-4 sezoane... cu toate ca nu e foarte slab nici dupa...

Eddy DoubleD
19th February 2011, 22:53
am sa reincep The office..am vazut o data primul episod..dar nu stiu de ce am abandonat..ma apuc din nou:D

Ai abandonat pentru ca nu se merita sa vezi primul sezon(adica primele 6 episoade:)) Sunt introductive. Apoi incepe cu adevarat...

In alta dezordine de idei, am terminat si eu sezonul 5 din Dexter:cry: L-am amanat cateva luni. Mult prea mult...chiar ii pierdusem gustul.

Hopshio
20th February 2011, 00:35
viteza cu care se misca acest serial..pff..ma deranjeaza..e asa incet...pasiv..:D..

Prome
12th March 2011, 01:43
TAAHM il avea ca personaj principal pe Charlie (Sheen or not ) , asa ca fara el serialul nu poate sa existe.
Legat de The Office, as zice ca Steve va fi inlocuit de Ricky Gervais, nu cred c-a fost intamplatoare aparitia sa de acum cateva episoade.

Eddy DoubleD
14th April 2011, 21:41
THE OFFICE

http://www.mihaelaanghel.com/wp-content/uploads/2010/06/tv_the_office06.jpg

Un serial nu neaparat pentru toate gusturile. 7 sezoane pline...de tot ce vrei.:) Din pacate, cel care era sufletul , Steve Carell, va parasi serialul.:( Din cate am inteles, Will Ferell il va inlocui. Sper sa fie bine pentru serial, desi nu se va ridica la nivelul lui Carell.

Prome
16th April 2011, 02:14
Am vazut episodul de astazi si este cu Will Ferell.
Nu cred totusi ca il va inlocui pe Steve.Adica renunta Steve Carell la serial pentru ca nu are timp de filme si are Will?
Din cate am inteles va aparea doar in 4 episoade :(

Avion
16th April 2011, 10:00
WOek2SM0BoQ

TenisFan
25th April 2011, 15:13
Imi pare rau dar nu exista serial mai retarded decat asta. Si zic asta intr-un ton pozitiv. Pentru cine gusta acest tip de umor cred ca-i cel mai bun.

Eddy DoubleD
25th April 2011, 15:29
Am uitat. Foarte tari ultimele 2 episoade cu interventia lui Farell:cry: Chiar nu ma mai amuzasem de mult in asa hal la serialul asta:ok:

Sir. Eko
25th April 2011, 22:46
Imi pare rau dar nu exista serial mai retarded decat asta. Si zic asta intr-un ton pozitiv. Pentru cine gusta acest tip de umor cred ca-i cel mai bun.

M-ai convins :D !Incep si eu sa ma uit.

Sir. Eko
26th April 2011, 14:54
Am vazut deja primul sezon...7 episoade....ii ok serialu,dar nu asa wow ...cel putin pana acum.

TenisFan
26th April 2011, 15:23
Asta pentru ca primul sezon a fost incalzirea. Primul episod l-au copiat in totalitate dupa cel britanic asa cum fac de obicei la serialele astea imprumutate... Din sezonul 2 incep sa se contureze mai bine personajele. In speta Dwight care o sa creeze epicitate. Michael de asemenea urca in mod constant pana ajunge la un nivel de retardness pe care cu greu il poti combate. Give it time Eko. :yes:

Eddy DoubleD
26th April 2011, 15:27
Sezonul 1 nu e nimic. E doar o introducere. De la sezonul 2 e baza:D

Sir. Eko
26th April 2011, 15:47
Ok ...va cred...ma pun la sezonul 2 acum :D .

Prome
26th April 2011, 17:10
Si pe urma vor intra si noi personaje, mai ales Andy care nu se joaca nici el la faze reduse :D
Btw, ceva super funny cu Kevin.
k7IVFea0yEc

Eddy DoubleD
26th April 2011, 17:36
:cry: Tare faza:cry:

Sir. Eko
26th April 2011, 21:09
Si pe urma vor intra si noi personaje, mai ales Andy care nu se joaca nici el la faze reduse :D
Btw, ceva super funny cu Kevin.
k7IVFea0yEc

:happy:happy

Mai bun sezonu 2 :D

resita
27th April 2011, 17:36
gata, am descarcat si eu primele 2 sezoane, de maine pe baricada

resita
28th April 2011, 11:59
am rezistat 4 episoade, mai mult nu pot duce din el :D

Celso
28th April 2011, 12:09
nu e genul tau, ca de altfel nici al meu ...nici eu nu am vazut prea mult din el, mai ales ca nu prea exista subtitrari, tre sa stau si concentrat sa aud ce zic aia

Eddy DoubleD
28th April 2011, 13:40
Exista subtitrari in engleza:)

Eddy DoubleD
29th April 2011, 17:12
Bun ultimul episod, desi destul de lacrimogen:) Ferell s-a integrat foarte bine in peisaj:cry:

Bye-bye, Michael Scott!:sad:

De efect scena din aeroport, cand isi da jos microfonul si se intoarce cu spatele la camera:ok:

Sir. Eko
29th April 2011, 17:42
Termin sezonul 2 ,foarte tare pana acum :D

A.k.a
30th April 2011, 17:17
Trist ultimul episod, mai ales faza cu Jim si Michael

A.k.a
30th April 2011, 23:37
http://superbooyah.com/index.php/Home/Top-10-s/Movies-TV/The-20-Funniest-Moments-In-Michael-Scott-History.html

TenisFan
2nd May 2011, 12:16
Am facut week-end-ul asta un tur de forta cu episoade nevazute. Si erau multe. Am ajuns la sez 7 pe la episodul 10 asa parca. Introducerea din episoadele 1 si 3 din acest sezon sunt absolut fabuloase. Genialitate in stare pura.
Primul e melodia aia de la Human Beinz - Nobody but me mi se pare cand practic fac un videoclip la ea.
In episodul 3 Andy si trupa sa aduc un tribut la Sweeney Todd. That's just too f-ing big! ^ : ) ^ :bowdown: :worship:

Sir. Eko
8th May 2011, 20:23
Foarte fain serialu asta pana la urma !

Sir. Eko
9th May 2011, 22:26
Azi am facut maraton,5 ore :o:

Eddy DoubleD
9th May 2011, 22:34
:cry: Bv tie:cry: Viata ai?:happy

Tocmai am vazut ultimul episod. Destul de bun:ok:

Sir. Eko
9th May 2011, 22:34
:cry: Bv tie:cry: Viata ai?:happy

Tocmai am vazut ultimul episod. Destul de bun:ok:

Nu,deloc.Doar CSM si Bihoru.Pentru ele traiesc,plus Mama Lu Cereal Guy .

Eddy DoubleD
9th May 2011, 22:36
:happy

Sir. Eko
9th May 2011, 22:37
Si sora`sa ,cand sunt chiar plictisit.

Eddy DoubleD
9th May 2011, 22:44
:happy Ce ai cu bietul baiat?

PS: De ce am impresia ca e familiar cu OLS-ul? Clona sau ceva?:confused:

Sir. Eko
9th May 2011, 22:46
Nu am nimic,doar adevaru :D .
Nu se supara ,din pacate il cunosc de 18 ani ... mai rau,am fost chiar coleg cu el 8.

Eddy DoubleD
9th May 2011, 23:20
Ah, acum inteleg motivatia replicilor:D Chiar nu luasem in calcul varianta asta:)

MariusMihalache
10th May 2011, 14:41
Foarte bunicel serialul. E cam putin stereotip american dar imi palce. Am vazut pana acuma mai multe episoade si au fost mai taote OK

Eddy DoubleD
13th May 2011, 16:47
Foarte tare ultimul episod:cry:

Eram sigur ca Dwight nu va sta mult la birou:) Dar a fost misto. Si bomba din final: Creed manager:happy:happy

Sir. Eko
16th May 2011, 17:55
Cat de tare ii Michael,nu stiu cum o sa fie serialu fara el :(

SuperDumnezeu
19th May 2011, 22:38
Am vazut si eu primu' sezon...parca nu m-as uita mai departe

Prome
21st May 2011, 04:26
Uita-te in continuare.Dupa cum au zis multi, abia din sezonul 2 incepe distractia.
Btw, s-a terminat sezonul 7.Au fost multi actori cunoscuti in acest ultim episod si a fost destul de amuzant.
Nu stiu cat va mai dura The Office, dar parca vreo 2 sezoane ar mai intra.

Eddy DoubleD
21st May 2011, 09:42
De abia l-am recunoscut pe Jim Carrey:happy

A.k.a
21st May 2011, 14:45
Da :))

Sir. Eko
10th May 2013, 12:54
Saptamana viitoare e finalu de la The Office. In ziua de azi se gasesc greu seriale bune...iar The Office era unu foarte bun, in lista mea de seriale o sa ramana un gol. Acum am vazut penultimu episod. A ramas true :D, nu au bagat prea multe faze lacrimogene...doar atat cat era normal pentru serial. A fost si o faza absolut epica la care m-am uitat de 5 ori( cand au dansat).
Is curios cum rezist la final :)). Am incredere ca cei care fac serialu o sa faca un final frumos, bun, amuzant, o sa ramana fideli la ce au facut pana acum. Nu vreau sa se termine, dar abia astept sa il vad :D.


In ultimul episod o sa apara si Kelly Kapoor, Ryan Howard si da ! Michael Scott !! plus Joan Cusack( Sheila din Shameless)

Jim and Pam :floricica:

Eddy DoubleD
10th May 2013, 13:01
Era normal sa apara Michael Scott:D Pana la urma el reprezinta cam cea mai mare partea din ceea ce inseamna "The Office".

Sir. Eko
10th May 2013, 13:04
Era normal sa apara Michael Scott:D Pana la urma el reprezinta cam cea mai mare partea din ceea ce inseamna "The Office".

Sa vedem cum apare. Se pare ca o sa fie doar la interviu, o sa faca un special sau asa ceva...cu toti care au jucat in serial. Sper totusi sa fie si in episodul propriu-zis.

Eddy DoubleD
10th May 2013, 14:59
O sa aiba cumva doua ore episodul?:)))

SuperDumnezeu
10th May 2013, 15:30
55 minutes conform wikipedia

Eddy DoubleD
10th May 2013, 15:56
La finalul "Community" spune "a 2-hour special"...Probabil mai fac ei alte chestii in afara de episodul in sine.

Eddy DoubleD
10th May 2013, 17:01
Cum naiba sa fi atat de nenorocit sa faci episoade asa bune chiar acum la final!!! Probabil saptamana viitoare va fi si mai si:)

Freek
10th May 2013, 21:28
A avut multe episoade slabe, mai ales sezonul asta (in general dupa plecarea lui Steve Carell), dar ultimele episoade au fost foarte bune.
Dupa aproape 7 ani imi este destul de greu sa spun adio :(. Sper sa faca spinn-off-ul ala cu ferma lui Dwight :yes:

Eddy DoubleD
10th May 2013, 21:34
La cum au asezat lucrurile, e posibil:D Dar parca e naspa sa-l vezi pe Dwight fara Jim:D Ei doi au facut episoadele de azi asa misto.

Freek
10th May 2013, 21:59
Pai a fost episodul ala cu ferma din sezonul asta, un fel de intro in lumea viitorului serial, "The Farm":D

Sir. Eko
10th May 2013, 22:18
Pai a fost episodul ala cu ferma din sezonul asta, un fel de intro in lumea viitorului serial, "The Farm":D

Nu mai fac The Farm.

Freek
10th May 2013, 22:23
NBC... Mai stupizi ca ei rar vezi.

Sir. Eko
10th May 2013, 22:28
NBC... Mai stupizi ca ei rar vezi.

right you are madafaka.

Sunt sanse sa vanda ideea la alt canal..doar asa pot sa il faca.

Freek
10th May 2013, 22:32
Netflix. Cu ocazia asta vedem si noi intr-o zi tot sezonul. :rolleyes:

Sir. Eko
11th May 2013, 13:33
Netflix. Cu ocazia asta vedem si noi intr-o zi tot sezonul. :rolleyes:

:D

Chiar.Arrested Development :D

Sir. Eko
17th May 2013, 12:45
Fuck...

p_kTUFXQ-m4

I Fucking love Creed !!!

Eddy DoubleD
18th May 2013, 00:40
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/548420_10151472922969748_477922092_n.png

Freek
18th May 2013, 01:28
Aaaaand it's gone. Vazut si specialul ala... Ce sa mai, mi-e dor deja:D.

Eddy DoubleD
18th May 2013, 01:34
A fost misto tot. Si specialul, cu scene din sezoanele trecute, dar si ultimul episod:ok:

Freek
18th May 2013, 19:59
Da. Mi-a parut rau ca nu au fost interviuri si cu ceilalti. Si pacat ca Steve Carell nu a vorbit si el in ep. special, pana la urma au fost 7 sezoane cu el...

TenisFan
30th December 2013, 14:57
Am terminat si eu serialul azi. Adica ultimul sezon. Pe al 8-lea il vazusem demult. Foarte emotionant. Cum trece timpul si cum stai cu niste personaje atata timp. Te atasezi de ei. Am varsat o lacarima. :(