PDA

View Full Version : caut baschetbalist = barbat adevarat,potent si cu bani multi



creatza81
25th July 2003, 21:28
ce te faci daca sponsoru care te tot rasfatza cu cadouri si concedii minunate nu e totusi absolut deloc bun la pat? si totusi ai tendintza sa il pastrezi si sa nu il inseli chiar asa de mult, tocmai pt ca te tine in puf si bani? = solutia ar fi (dupa cea facila si simpla de gasire a unui amant) un vibrator mai mare ca clopotzelul lui bolnavior! of Doamne, viatza asta de cacao! ca sunt nevoita sa il insel iar si iar si el ma tot banuieste si e gelos. asa ca, in afara faptului ca nu dorm in nici o noapte acasa, in patul meu, mi-am luat -in plus- si un vibrator asa pt timpul liber - totusi destul de mic mic (si oricum mai mare ca a lui, deci)! asa ceva nu mai folosisem si pot spune ca m-a lecuit oarecum, putzin, de a alerga toata ziua dupa zeci de amanti potenti si asa as putea sa imi pastrez si sponsoru, care oricum se mira si el de cum de oi fi asa de multzumita si fericita cu el DOAR alaturi - el nefacand chiar nimic pe latura asta (nici macar o limbutza mica ceva, acolo). el, saracutzu, totusi, ca jucator de baschet profesionist (in bucuresti) accidentat (varza) si strain de tara, castiga INCA destul de binisor - inca la limita acceptabilitatzii mele. :-) ceea ce ma face sa raman inca prin prajma lui o vreme, doar ca sa imi fac suma de bani. inainte sa fiu cu el eram foarte foarte foarte activa sexual si pot spune chiar ca inebunita dupa sex (si totusi pot spune ca si dupa bani, la fel ca acum). acum sunt inebunita dupa noua mea jucarie vibratoare, doar - dar totusi si f deprimata si obosita de atata alergat dupa prieteni (sau sa zicem: amanti). ma zbat intre sentimentul de mila fatza de sponsor si dorintza de eliberare totala + nevoia de a face sex salbatic si pasional cu adevarat, cu un superpotent tare. Irina :(

Azur89
26th July 2003, 00:56
Intreaba-l pe Kobe, dar te rog nu-l acuza dupa....Are destule pe cap si asa... :D

mishu
26th July 2003, 10:18
Nu, nu Azur... lasă-l pe Kobe... recomandarea ideală pentru creatza... este DENNIS "THE WORM" RODMAN.... băiatul e adevărat... e potent (să le întrebăm pe Madonna sau pe ailaltă din baywatch... am un lapsus acum sau le confund...) cu banii nu știu cum stă... dar dacă revine în NBA... măcar din publicitate și tot scoate de-o sponsorizare...

Oricum subiectul ăsta m-a făcut să râd cu lacrimi... e rost de catetrincă maximă...

Pe serioaselea acum... cine o fi "sponsorul"... faptul că e "străin de țară" reduce mult lista... pentru cei care urmăresc campionatul intern... în București sunt sârbii de la Dinamo (Markovici, Marijanovici - ambii căsătoriți cu copii, Simeonovic - parcă așa îl cheamă pe pivot...), mai sunt doi ruși pe la Rompetrol... și au mai fost ex-iugoslavi pe la Rapid... da ăia n-aveau față de "sponsori"... plus că "accidentat varză"... a fost sezonul trecut doar unul dintre rușii de la Rompetrol... care a pierdut mai bine de jumate de sezon... măi ăștia care urmăresc baschetul românesc... greșesc până aici???

Acu mă creatzo... printre baschetbaliști umblă repede vorbele despre potență așa că orientează-te și tu...

da io zic că tot Rodman e de bază...

Gabriel
26th July 2003, 15:19
fiti si voi seriosi !

MadSkillz
13th April 2004, 23:27
Foarte serios iti spun acum ca se refera la Evgheni Tchijov, de la Rompetrol.
Pe fata asta am apelat-o pe mIRC intamplator, avea nickul Irina...something, si cand i-am spus ca joc baschet mi-a povestit de respectivul individ, pe care il stiam de cand am fost la Rompetrol.
Ca un amanunt picant, ca sa te intalnesti cu Irina trebuie sa te treaca ea pe o lista...si sa o sponsorizezi sau sa figurezi in topul ei.Cea mai mare....detenta sa ii spunem.LoL

Raptor
13th April 2004, 23:42
Stiam eu ca trebuia sa ma apuc de programul de detenta... DAMN!