PDA

View Full Version : FC Vaslui echipa momentului in divizia B



cap^B-S
28th February 2005, 13:28
Cap B-s

cap^B-S
28th February 2005, 13:31
daca este sau nu fc vaslui echipa momentului astept raspunsurile voastre va multumesc anticipat

DRAGOS
1st March 2005, 18:46
nu se poate vorbi de asa ceva in acest moment!!! trebuie sa asteptam meciul dintre Ceahlaul si FC Vaslui (etapa a 3-a) si atunci vom vedea cine e mai in forma!!

Drakoness
1st March 2005, 18:49
Dak si o echipa din B a ajuns "echipa momentului"....lasa'ti'ma in pace!

In opinia mea nu exista asha ceva k echipa momentului! Cum se poate defini "momentul"? O etapa? 5? un (re)tur? o repriza?

DRAGOS
1st March 2005, 19:01
Dak si o echipa din B a ajuns "echipa momentului"....lasa'ti'ma in pace!

Drakoness, citeste titlul subiectului mai cu atentie!!! este vorba de echipa momentului in B!!!!
Dar si asa tot nu poate fi vorba de fC vASLUI!!!
:degete: :no: :evil:

cap^B-S
2nd March 2005, 12:41
mai baietii presupun ca cei care ati scris suntetii din piatra neamt,nu?Acuma am sa incep sda vad dau putine argumente pentru a va da seama ca nu degeaba am pus acest topic. In primul rand de patru ani incoace ne luptam ca sa promovam.In sezonul 2001-2002 am incercat sa promovam in divizia C dar din pacate nu am reusit pentru ca sa vandut meciul d catre sponsorul nostru Strungariu pentru a avea avicola de la iasi, in sezonul 2002-2003 cu greu sa facut o noua echipa care a cumparat loc e la o echipa care a promovat in C si sa adus la vaslui,iar echipa sa numit F.C.Vaslui apartinand lui Adrian Porumboiu.iar de cand a luat echipa el totul a mers bine si am promovat in divizia B. In sezonul 2003-2004 am inceput ca a ne luptam la promovarea in divizia A cu Poli Iasi iar din pacate am luat niste jucatorii castigatii la POKER de porumboiu si ne-au lasat balta la inceputul returului si din pacate a promovat Poli Iasi dar si cu ajutorul familiei STURDZA si a celor de la PSD. In sezonul 2004-2005 am inceput razboiul cu Stefan si cu a lui echipa chiatra neamt iar spre bucuria noastra a vasluienilor avem 7PUNCTE avans fata de cei de la chiatra. Si cam aceste sunt argumentele mele in legatura cu topicul pus de mine pe acest forum. Era normal ca sa fie si altii care sa nu le convina ce am scris.OK BAFTA Brigada Suprema 4EVER

EDMOND_
2nd March 2005, 13:05
In primul rand ar fi de dorit sa citesti regulamentul forumului si apoi sa scrii. Asa ca scrie cum trebuie numele echipei din Iasi, chiar daca nu o simpatizezi.
Multi spun ca si in cazul vostru ar fi putin trafic de influenta.
In plus ati adus acolo un antrenor destul de ciudat...nu cred ca ai motiv de bucurie. Faptul ca a adus vreo 12 jucatori noi , desi lotul vechi avea sapte puncte avans in clasament ar trebui sa te nelinisteasca. Am vorbit ieri cu un jucator oltean care joaca la echipa din Vaslui. Cei vechi sunt destul de nemultumiti de aceasta stare de lucruri si e posibil ca in retur lucrurile sa arate altfel.... Oricum, succes.

sorinl
2nd March 2005, 14:55
vaslui e intradevar echipa momentului...din c are o ascensiune fulgeratoare spre a-un fel de viitorul scornicesti dar mai capitalist...

cap^B-S
2nd March 2005, 20:30
mai baietii si in special celui de la craiova cred ca esti,nu? tu puteai ca sa vorbesti doar cu un jucator frunza iar acesta o duce destul de bine aci chiar daca nu imi comvine ca a veni inapoi dar ce sa-i faci nu dau eu bani la echipa si cine da ala face regulile. si chiar daca a avut un inceput fulminant nu prea cred ca o sa se intample ca la altii cum sa intamplat ok pentru ca noi pina acuma nu am fost ajutatii de primarie deloc si am ajuns unde am ajuns iar de acuma dupa cum vad se intampla un lucru minunat sau pus Edilii nostri pe treaba si vor sa ajute echipa vasluiana asa ca sa speram toate cele bune. Brigada Suprema 4EVER

EDMOND_
2nd March 2005, 21:21
Nu este vorba de Frunza... daca esti din Vaslui trebuie sa stii ca mai exista si alt oltean in echipa.

cap^B-S
3rd March 2005, 13:08
mai baiatule sunt din vaslui si singurul care e din craiova e Stancu care joaca la vaslui si care aramas la echipa

EDMOND_
3rd March 2005, 13:35
pai vezi,"mai baiatule" ca puteam sa vorbesc si cu alt jucator in afara lui Frunza... :) ..si daca mai sapi, mai gasesti unul care a evoluat la o divizionara B din Craiova....poate cu el am vorbit....

in fine, nu are importanta, daca vreti sa fiti echipa momentului, treaba voastra, eu nu sunt impotriva...
noroc bun si sa ne vedem cu bine in A...

sorinl
3rd March 2005, 14:23
Edmond,n-am nimic impotriva oltenilor,dar ca pietrean pot doar sa-ti sugerez:daca tii neaparat sa te vezi cu vasluienii,s-ar putea totusi sa nu fie pe prima scena.
eu prefer sa fim totusi noi aia care sa ne intalnim in a cu craiova.

EDMOND_
3rd March 2005, 15:00
Sorine, eu nici nu am vazut ca sunt pe forumul Ceahlaului , am urmarit threadul la "new posts"... nu am preferinte vizavi de vreuna din echipe...
insa nu mi-ar place sa se formeze iar o cooperativa...Bistrita- Ceahlaul si mai stiu eu care echipe... daca e sa fie totul la vedere, pe terenul de joc, chiar imi este indiferent cine intra...

DRAGOS
3rd March 2005, 16:19
mai Edmond_ , cooperativa Bistrita - Ceahlaul s-a desfiintat de mult si cele 2 echipe nu vor mai avea treaba de acum inainte!! stai linistit!! ca intram noi in A si o sa jucam curat!! ca in ultimele 2 sezoane!!!

cap^B-S
3rd March 2005, 19:42
mai edmond uite ca ti-am gasit un oltean de al tau care mi-e prieten bun si un fotbalist bun.maine cand ma duc la stadion am sa-l intreb pe stancu care e al doilea si am sa-ti ti-l zic. si in legatura cu astia de la ceahlaul care nu stitii ce inseamna sa faceti galerie,sa mergetii in deplasare ce mai vreti ca sa fiti voi in A cand voi daca intrati o sa incepetii iar cu blaturile.Lasati-ne in pace ca sa scoatem moldova din mizeria care ati facut-o voi. resemnati-va si ramineti in B ca noi suntem echipa momentului in divizia B si vom intra sa facem istorie si in A. mai edmond daca esti unul care faci deplasarile galeria o sa ne vedem la iasi cand o sa joace iasu cu craiova. Brigada Suprema 4EVER

cap^B-S
3rd March 2005, 19:49
mai edmond uite ca tiam gasit un oltean si maine am sa il gasesc si pe al doilea ca il intreb pe stancu.si daca esti de la galerie si mergi prin deplasari o sa ne vedem poate la iasi. si mai baietii din piatra neamt ce tot va omoritii voi atata cu promovarea iar vreti sa faceti coperativa, mai bine ramane-ti in B ca acolo va e locul.asa ca resemnati-va si nu mai crede-ti la promovare anu' asta. este loc doar pentru o echipa F.C. Vaslui . Brigada Suprema 4EVER

dan-dan
3rd March 2005, 20:29
Am o intrebare pt. cei din Piatra Neamt: de ce primiti cow-boy pe topicul dedicat echipei voastre? :headbang:
CAP de ... cred ca vine de la C.A.P. - cooperativa agricola de productie porumboiu sau poate de la cap de p...iulita. :evil:

Lasati "questo paisane" : CAP de piulita sa debiteze ineptii, auzi echipa momentului :headbang: :ciocan: iar voi doar il urechiti. :rosu:

cap^B-S
5th March 2005, 13:53
mai baiete, da tu esti prost rau dupa cum scrii aci. eu am pus asa topicul asta asa sa vedem ce parere au uni sau alti. poate a fi sau a nu fi F.C. Vaslui echipa momentului sau nu o sa se vada la sfarsit,nu? cand se va trage linie si vom vedea cu adevarat cine a promovat. iar te rog nu te lua tu de nick-ul meu ca eu nu sunt in nici un fel dupa cum scrii tu acolo. este doar un pseudonim. iar cand voi veni la piatra neamt poate ca vei auzii de acest pseudonim printre vasluieni. Brigada Suprema 4EVER

simpson
5th March 2005, 15:32
Mai, "capule", du-te mai baiatule si mai invata limba romana, si-apoi te-ntorci si mai postezi... In alta ordine de idei, am si eu o intrebare: a fost careva la meciul de azi Ceahlaul- FCM??? Cu ce scor s-a terminat?

cap^B-S
5th March 2005, 19:39
mai simpson poate ca mai trebuie sa invat limba romana dar tu daca esti de la piatra neamt si desigur tii cu ceahlaul, de ce nu raspunzi la intrebare si atata ce te iei de mine ca nu stiu sa scriu, ce tu esti vreun mare filozof? vezi-ti de treaba ta si lasa-ma in pace.OK dar voi de ce nu aveti galerie mai ?
Brigada Suprema 4EVER

simpson
6th March 2005, 10:39
Nu sunt deloc un mare filozof, da' macar incerc sa postez ceva logic si cu respect fata de limba romana; uita-te mai bine, si-o sa vezi care e echipa mea favorita... Si nu, nu ma intereseaza intrebarea pe care ai pus-o...

EDMOND_
6th March 2005, 11:37
Mai, "capule", du-te mai baiatule si mai invata limba romana, si-apoi te-ntorci si mai postezi... In alta ordine de idei, am si eu o intrebare: a fost careva la meciul de azi Ceahlaul- FCM??? Cu ce scor s-a terminat?


parca am vazut eu undeva scorul...egal 0-0 sau 1-1

dan-dan
6th March 2005, 13:45
mai baiete, da tu esti prost rau dupa cum scrii aci. eu am pus asa topicul asta asa sa vedem ce parere au uni sau alti. poate a fi sau a nu fi F.C. Vaslui echipa momentului sau nu o sa se vada la sfarsit,nu? cand se va trage linie si vom vedea cu adevarat cine a promovat. iar te rog nu te lua tu de nick-ul meu ca eu nu sunt in nici un fel dupa cum scrii tu acolo. este doar un pseudonim. iar cand voi veni la piatra neamt poate ca vei auzii de acest pseudonim printre vasluieni. Brigada Suprema 4EVER

1. Uita-te la locatia mea scrie IASI, nu am nici o treaba cu P.Neamt, dar in schimb cu "paisane" din Waslui am mai multe :ciocan:
2. Chiar sunt curios cum va strigati voi in "galerie" (cireada) Cap-BS-ule unde esti?.... Aici sunt Bec-wc-ule!

cap^B-S
6th March 2005, 19:39
pai si daca esti din iasi stii bine cum a fost l voi acasa cand am venit si vam dat o lectie ultra dar voi nu aveti de unde sa stiti ca nu stiti ce inseamana acest cuvant.mai spui ca esti din iasi mi-ar fi rusine ..... dar astai treaba toti de acuma se cred "ultrasii" noi ne chinuim sa facem ceva bun de vreo cativa ani buni si tot nu suntem unde vrem iar voi sunteti ultrasi pe calculator.Brigada Suprema 4EVER

vlad1607
6th March 2005, 19:45
bai domnule gospodar mai lasa-ma pe mine cu vrajeli din astea..nu am nici o treaba cu poli iasi tin cu DINAMO da cand te aud pe tine cu lectii ultra made in VS :happy ma bufneste rasul de e cat pe ce sa cad de pe scaun :happy....ca tot tzaranul care se aduna in "uikenduri " la"meshi" va adunatzi si voi acolo la gramada...hai ca dupa ce mai cresti vreo 10 ani o sa-ti dai seama car de penibili eratzi !!! Ciocu mic bai tzaca!

cap^B-S
7th March 2005, 14:40
bai vlad1607 poate ca nu ne ridicam la valoarea celor de la dinamo dar in MOLDOVA.....nu prea cred ca este o galerie mai tare ca noi. asa ca vezi-ti de treaba ta si nu te mai baga in seama .ok Brigada Suprema 4EVER

Drakoness
7th March 2005, 17:42
Am si eu o intrebare:cine se ocupa de forumul Ceahlaului? De ce exista un thread pt Vaslui? Dupa opinia mea ar trebui sa-l stergeti pt k nu-si are locul aici. Poate pe forumul pt divizia B, sau la suporter Vaslui, dar in nici un caz la forumul Ceahlaului. Sper sa-l stergeti si eventual sa-l mutati in alta parte.
cap^B-S dak tot zici k aveti cea mai tare galerie ....fa un topic special pt echipa asta, unde sa puteti discuta linistiti in ce masura este sau nu echipa momentului in divia B.

DRAGOS
7th March 2005, 18:16
Auzi ba frate?!?!? Cea mai tare galerie din Moldova!!!!! HA HA HA!!!


pt. simpson: MECIUL DE SAMBATA S-A TERMINAT 0-0!!!! A arbitat Helesteanu!!

cap^B-S
7th March 2005, 19:24
mai cei care sunte-ti din piatra neamt o sa aveti o mare surpriza cand vom veni la voi si o sa facem spectacol ca sa vede-ti si voi ca si asa cat a-ti fost in A nimeni nu se chinuia cu voi sa va arate vreo ceva.ok Si nu conteaza ca am pus acest topic aici cu ce va deranjeaza, daca var fi deranjat nu ati mai fi scris aci. Daca sunte-ti invidiosi o sa il stergeti dar mai bine lasati-l pentru a vedea si parerile mai multora despre ce vor, de la echipa lor piatra neamt,nu? ca poate o sa se ia si aia din conducerea voastra si o sa faca ceva asemenea ca la vaslui.Bigada Suprema 4EVER

dan-dan
7th March 2005, 23:52
mai cei care sunte-ti din piatra neamt o sa aveti o mare surpriza cand vom veni la voi si o sa facem spectacol ca sa vede-ti si voi ca si asa cat a-ti fost in A nimeni nu se chinuia cu voi sa va arate vreo ceva.ok Si nu conteaza ca am pus acest topic aici cu ce va deranjeaza, daca var fi deranjat nu ati mai fi scris aci. Daca sunte-ti invidiosi o sa il stergeti dar mai bine lasati-l pentru a vedea si parerile mai multora despre ce vor, de la echipa lor piatra neamt,nu? ca poate o sa se ia si aia din conducerea voastra si o sa faca ceva asemenea ca la vaslui.Bigada Suprema 4EVER



mai cei care sunte-ti din piatra neamt o sa aveti o mare surpriza cand vom veni la voi si o sa facem spectacol :jerk:
Va veti da in spectacol NU veti da spectacol.


"Daca sunte-ti invidiosi o sa il stergeti dar mai bine lasati-l pentru a vedea si parerile mai multora despre ce vor, de la echipa lor piatra neamt,nu?"

Deocamdata toti care au scris pe topic si-au exprimat parerile despre taranismul din Waslui. Asa ca.... :ciocan:

Drakoness
8th March 2005, 09:40
Imi mentin rugamintea pentru cel care supravegheaza forumul Ceahlaului :sa stearga acest thread pt k nu isi are rostul aici. Multumesc

F|aViuS
9th March 2005, 16:13
mai cei care sunte-ti din piatra neamt o sa aveti o mare surpriza cand vom veni la voi si o sa facem spectacol ca sa vede-ti si voi ca si asa cat a-ti fost in A nimeni nu se chinuia cu voi sa va arate vreo ceva.ok Si nu conteaza ca am pus acest topic aici cu ce va deranjeaza, daca var fi deranjat nu ati mai fi scris aci. Daca sunte-ti invidiosi o sa il stergeti dar mai bine lasati-l pentru a vedea si parerile mai multora despre ce vor, de la echipa lor piatra neamt,nu? ca poate o sa se ia si aia din conducerea voastra si o sa faca ceva asemenea ca la vaslui.Bigada Suprema 4EVER

BA BAIATULE, CU CINE AI FACUT ROMANA?(daca ai facut-o) Cine te-a invatat ma sa scrii "sunte-ti" sau "vede-ti"

cap^B-S
9th March 2005, 20:14
dute dreq bai aici cam multi filozofi, sa pus o intrebare simpala. E sau nu e FC VASLUI echipa momentului in B. ce tot atata ma luati cu din astea, raspunde-ti si gata.OK Brigada Suprema 4EVER

F|aViuS
10th March 2005, 15:42
ma te rog raspunde-mi la intrebarea: DE CATE ORI AI RAMAS REPETENT?????

NORMAL CA VASLUI NU E ECHIPA MOMENTULUI!!!!

brigada suprema? ma faceti sa rad!!!!!!!
cine a dat numele asta? tu? dupa inteligenta ta, cred ca da!!

GeKuRA
11th March 2005, 14:23
Acest THREAD este o jignire la adresa suporterilor Ceahlaului ... ar trebui supravegheat mai bine modul in care se fac threadurile .. ce-ar fi daca euas baga un thread la suporter Echipa Dinamo - STEAUA echipa momentului in div. A !!

F|aViuS
11th March 2005, 14:40
ma, dar acest subiect tot taranii de vasluieni l-au facut... n-ai ce sa le ceri...sunt doar niste tarani cu ifose de ultrashi...

ANTI VASLUI, ANTI TARANI!!!

GeKuRA
12th March 2005, 13:16
gura mica : Midia Navodari 2-1 FC Vaslui !!!

Edgar
13th March 2005, 12:01
Ce legatura are thread-ul asta cu echipa Ceahlaul Piatra Neamt? :) baubau, nu-l stergi?

cap^B-S
13th March 2005, 21:30
mai Edgard am facut acest tread pentru ca sa mai raspunda si alti la altceva, am mai schimbat putin, nu vezi ca sunt alte tread care nu au nici macar jumatate de raspunsuri?

cap^B-S
13th March 2005, 21:35
mai baieti si care sunteti majoritate din piatra am pierdut din pacate, dar nu este nimica pierdut pentru noi. o sa ne revenim noi nu va faceti iluzii.OK Si mai flavius sa sti ca suntem cu 10 clase peste suporteri din piatra neamt. am fost 300 de suporteri cu autobuzele. asa ca nu spune tu ca suntem niste.... ok veziti de treaba ta ca daca esti din piatra ai sa vezi cand o sa venim la voi ce o sa facem.Brigada Supema 4EVER

dan-dan
13th March 2005, 22:13
cap^B-S]
mai baieti si care sunteti majoritate din piatra am pierdut din pacate, dar nu este nimica pierdut pentru noi. o sa ne revenim noi nu va faceti iluzii.OK Si mai flavius sa sti ca suntem cu 10 clase peste suporteri din piatra neamt. am fost 300 de suporteri cu autobuzele. asa ca nu spune tu ca suntem niste.... ok veziti de treaba ta ca daca esti din piatra ai sa vezi cand o sa venim la voi ce o sa facem.Brigada Supema 4EVER

mai baieti ce exprimare de .... baiat de la ţară. :headbang:
Acum vrea si compasiune, culmea din partea voastra a celor din P.Neamţ. Pustiul astă ori e bătut în "cap^B-S" ori nu ştie pe ce lume trăieşte. :ciocan:
Vreau să cred că in momentul în care fc.vaslui v-a veni la P.Neamţ, veti face un bine acestui copil (de ţăran) si îi veţi da o lecţie de viaţă. :ciocan:

Quartz@nu
13th March 2005, 22:32
cred ca f.c.vaslui este echipa care pierde momentul ...am vazut mecil de la navodari sunt de kkt vasluienii vostri ...poate cu FEPA `74 BARLAD :D o sa aveti succes sa vedeti si voi a-ul :happy

simpson
13th March 2005, 23:21
dan-dan-e, fc vaslui in cel mai bun caz va veni la Piatra Neamt, dar in nici-un caz nu v-a veni la Piatra Neamt...

dan-dan
14th March 2005, 08:22
dan-dan-e, fc vaslui in cel mai bun caz va veni la Piatra Neamt, dar in nici-un caz nu v-a veni la Piatra Neamt...

Mea culpa, dar din viteza şi de nervi am greşit. :ok:
Văd negru în faţa ochilor, când citesc aberaţiile (asta ca să folosesc un cuvânt frumos) scrise de un "paisane" mucos, de vaslui. :no:

Klauss
14th March 2005, 14:44
mai baietii presupun ca cei care ati scris suntetii din piatra neamt,nu?Acuma am sa incep sda vad dau putine argumente pentru a va da seama ca nu degeaba am pus acest topic. In primul rand de patru ani incoace ne luptam ca sa promovam.In sezonul 2001-2002 am incercat sa promovam in divizia C dar din pacate nu am reusit pentru ca sa vandut meciul d catre sponsorul nostru Strungariu pentru a avea avicola de la iasi, in sezonul 2002-2003 cu greu sa facut o noua echipa care a cumparat loc e la o echipa care a promovat in C si sa adus la vaslui,iar echipa sa numit F.C.Vaslui apartinand lui Adrian Porumboiu.iar de cand a luat echipa el totul a mers bine si am promovat in divizia B. In sezonul 2003-2004 am inceput ca a ne luptam la promovarea in divizia A cu Poli Iasi iar din pacate am luat niste jucatorii castigatii la POKER de porumboiu si ne-au lasat balta la inceputul returului si din pacate a promovat Poli Iasi dar si cu ajutorul familiei STURDZA si a celor de la PSD. In sezonul 2004-2005 am inceput razboiul cu Stefan si cu a lui echipa chiatra neamt iar spre bucuria noastra a vasluienilor avem 7PUNCTE avans fata de cei de la chiatra. Si cam aceste sunt argumentele mele in legatura cu topicul pus de mine pe acest forum. Era normal ca sa fie si altii care sa nu le convina ce am scris.OK BAFTA Brigada Suprema 4EVER

Ati avut 7 puncte avans :headbang: :degete:
In rest, aveti o istorie impresionanta. :jerk:

DRAGOS
14th March 2005, 18:24
Mai cap^B-S, degeaba veniti voi cu miile ca oricum luati bataie!!! Si la propriu si la figurat!!! :P

cap^B-S
14th March 2005, 20:09
mai dragos daca tu zici ca o sa luam "bataie"inseamna ca sunteti cu adevarat tarani dar presupun ca a ajuns si la voi civilizatia,cred ca a ajuns. uite acuma am fost la navodari si sa cam lasat cu bataie, poate te-ai uitat pe la national tv sau ai citit prin ziare ca am vrut ca sa ii batem pe suporteri de la navodarii,militieni,jandarmi,gardieni. asa ca cred ca nu aveti voi sanse cu noi la bataie asa ca mai bine o sa vedem ce se va intampla pe teren decat in tribune, ca noi nu venim de la vaslui cu gandul ca sa provocam pe nimeni la scandal, dar daca va fii nevoie ne vom bate cu jandarmii mai intai cu siguranta, si dupa aia vom ajunge si la voi sa fiti siguri de asta. Brigada Suprema 4EVER

dan-dan
14th March 2005, 23:39
=cap^B-S mai dragos daca tu zici ca o sa luam "bataie"inseamna ca sunteti cu adevarat tarani dar presupun ca a ajuns si la voi civilizatia,cred ca a ajuns. uite acuma am fost la navodari si sa cam lasat cu bataie, poate te-ai uitat pe la national tv sau ai citit prin ziare ca am vrut ca sa ii batem pe suporteri de la navodarii,militieni,jandarmi,gardieni. asa ca cred ca nu aveti voi sanse cu noi la bataie asa ca mai bine o sa vedem ce se va intampla pe teren decat in tribune, ca noi nu venim de la vaslui cu gandul ca sa provocam pe nimeni la scandal, dar daca va fii nevoie ne vom bate cu jandarmii mai intai cu siguranta, si dupa aia vom ajunge si la voi sa fiti siguri de asta. Brigada Suprema 4EVER

Atentie Piatra Neamt ca vin GHIOGARII

DRAGOS
15th March 2005, 08:13
Wa CAP SEC!!!! La noi o sa fie stadionul plin si daca voi veniti vreo 700 oricum luati bataie!!!! 700 contra vreo 10.000.......nu prea aveti sanse!!

Klauss
15th March 2005, 15:58
Wa CAP SEC!!!! La noi o sa fie stadionul plin si daca voi veniti vreo 700 oricum luati bataie!!!! 700 contra vreo 10.000.......nu prea aveti sanse!!
Daca vin vreo 700 batuti in cap asa ca si Cap^de Bou (tot nu stiu de la ce vine S) n-are rost sa-i mai batem. I-a batut mama natura destul. Saracii! :jerk:

cap^B-S
15th March 2005, 18:09
nu stiu ce sa mai cred despre voi cei din piatra, ca de cei de la iasi ce sa mai spun ...., nu conteaza ca este stadionul plin de cei din piatra neamt, conteaza sa isi sustina echipa civilizat, nu sa fie niste tarani. dan-dan tu dupa cum vad esti din iasi si voua chiar vam dat o lectie de galerie,asa ca nu mai zii tu "ca vin ghiogarii" ca sunteti in urma noastra cu vreo 5 ani pe putin. si mai baiete care te chinui ca sa afli de la ce vine B si S foarte simplu:Brigada Suprema, poate acuma ai inteles si sa nu ma mai faci bou bai jegule.Brigada Suprema 4EVER

dan-dan
15th March 2005, 20:15
nu stiu ce sa mai cred despre voi cei din piatra, ca de cei de la iasi ce sa mai spun ...., nu conteaza ca este stadionul plin de cei din piatra neamt, conteaza sa isi sustina echipa civilizat, nu sa fie niste tarani. dan-dan tu dupa cum vad esti din iasi si voua chiar vam dat o lectie de galerie,asa ca nu mai zii tu "ca vin ghiogarii" ca sunteti in urma noastra cu vreo 5 ani pe putin. si mai baiete care te chinui ca sa afli de la ce vine B si S foarte simplu:Brigada Suprema, poate acuma ai inteles si sa nu ma mai faci bou bai jegule.Brigada Suprema 4EVER


CAP de bou te-a facut altcineva, eu ti-am spus CAP de PiULiţĂ.
E o diferenţă , ce zici?
Şi foarte bine , să fiţi voi cu 5 ani inaintea noastră ca galerie ( ce motiv de laudă :headbang: ) şi în rest..... 50 de ani ( pe puţin) de cultură şi civilizaţie în favoarea IAŞULUI. :ok:
Te iert , pt. că eşti încă un copil fără minte. :ciocan: (auzi student la marketing :degete: )

Klauss
15th March 2005, 22:47
si mai baiete care te chinui ca sa afli de la ce vine B si S foarte simplu:Brigada Suprema, poate acuma ai inteles si sa nu ma mai faci bou bai jegule.Brigada Suprema 4EVER
Cap de Bou te-a facut maica-ta fraiere si cu taica-tu. In nici un caz eu. Eu nu-mi amintesc sa fi trecut prin groapa aia pe care voi o numiti oras ca sa te fac eu. In nici un caz nu-mi dau interesul sa aflu de la ce vine numele tau. Asta e ultimul raspuns pe care ti-l dau. Cat despre "noi cei din Piatra", ne doare in fata la 2 metri(doi metri ca sa intelegi si tu) de ceea ce crezi tu. Mai am o singura nelamurire: exista scoli speciale care ii invata pe boii ca tine sa foloseasca un PC??????????????????

DRAGOS
17th March 2005, 18:29
In sfarsit si-a luat si asta ban!!! ca ma seca la cap!!! tot se lauda atat cu echipa aia frântă, de 2 lei!!

Edgar
18th March 2005, 21:45
Pai daca e liderul Brigazii Supreme... trebuie sa-si sustina echipa. link (http://www.prosport.ro/index.php?c=76&a=55005)

hamsterutz
21st March 2005, 00:34
mai baietii presupun ca cei care ati scris suntetii din piatra neamt,nu?Acuma am sa incep sda vad dau putine argumente pentru a va da seama ca nu degeaba am pus acest topic. In primul rand de patru ani incoace ne luptam ca sa promovam.In sezonul 2001-2002 am incercat sa promovam in divizia C dar din pacate nu am reusit pentru ca sa vandut meciul d catre sponsorul nostru Strungariu pentru a avea avicola de la iasi, in sezonul 2002-2003 cu greu sa facut o noua echipa care a cumparat loc e la o echipa care a promovat in C si sa adus la vaslui,iar echipa sa numit F.C.Vaslui apartinand lui Adrian Porumboiu.iar de cand a luat echipa el totul a mers bine si am promovat in divizia B. In sezonul 2003-2004 am inceput ca a ne luptam la promovarea in divizia A cu Poli Iasi iar din pacate am luat niste jucatorii castigatii la POKER de porumboiu si ne-au lasat balta la inceputul returului si din pacate a promovat Poli Iasi dar si cu ajutorul familiei STURDZA si a celor de la PSD. In sezonul 2004-2005 am inceput razboiul cu Stefan si cu a lui echipa chiatra neamt iar spre bucuria noastra a vasluienilor avem 7PUNCTE avans fata de cei de la chiatra. Si cam aceste sunt argumentele mele in legatura cu topicul pus de mine pe acest forum. Era normal ca sa fie si altii care sa nu le convina ce am scris.OK BAFTA Brigada Suprema 4EVER
tu suferi de-o maladie sa mor eu, auzi baga-l ma si pe eminescu in treaba asta si pe stefan cel mare ce drq sa intre totzi!!! ce sturza ma? ce sturzA? ca ala n-are nici o treaba cu fotbalu!!! ce psd ma ce psd? ca nu er ichita primar. baga ma si pnl-u ma si rajacu si ratb bagai ma pe totzi ca au loc!!!

hamsterutz
21st March 2005, 00:40
Pai daca e liderul Brigazii Supreme... trebuie sa-si sustina echipa. link (http://www.prosport.ro/index.php?c=76&a=55005)
aaaa de aia e asa prost ma ca e capul prstilor acuma am inteles. apropo nemteni staz relaxatzi ca daca e ala care stiu eu ca e sef de galerie acuma are max 20 de ani!!! asa ca nu va fie frica cca baietzi lor au intre 15 si 18 ani!!! sa va zica cum fugeau de noi la ei acas cand ei erau 2000 si noi 500 da asta e partea a 2!!! nu va mai punetzi cu ei ca sunt saraci cu duhul :)!!!

dan-dan
21st March 2005, 22:51
aaaa de aia e asa prost ma ca e capul prstilor acuma am inteles. apropo nemteni staz relaxatzi ca daca e ala care stiu eu ca e sef de galerie acuma are max 20 de ani!!! asa ca nu va fie frica cca baietzi lor au intre 15 si 18 ani!!! sa va zica cum fugeau de noi la ei acas cand ei erau 2000 si noi 500 da asta e partea a 2!!! nu va mai punetzi cu ei ca sunt saraci cu duhul :)!!!

Ala e , are 21 ani si cica e student la marketing. L-am intrebat daca e student la Iasi , a zis ca nu. M-am prins pina la urma : e student la Spiru Haret , ca li s-a facut mila astora de la Spiru Haret si le-a facut centru ID la vaslui. :jerk:

hamsterutz
23rd March 2005, 08:56
aham il stiu, e cam negru asa la fata daca-mi aduc bine aminte si cam kkt la cur :D!!!

narcisnicu
23rd March 2005, 18:53
bai baiatule vezi ca daca nu am mai intrat pe acest forum ca ma fost banat vad ca ati scris numai tampeni pe forum.hai ca nu mai e mult si o sa fie meciul de sambata de la piatra acolo vom stiii cred cine e promovata in proportie de 70%OK .Brigada Suprema 4EVER

vlad1607
23rd March 2005, 18:58
Ceahlaul Rules !

hamsterutz
25th March 2005, 00:48
bai baiatule vezi ca daca nu am mai intrat pe acest forum ca ma fost banat vad ca ati scris numai tampeni pe forum.hai ca nu mai e mult si o sa fie meciul de sambata de la piatra acolo vom stiii cred cine e promovata in proportie de 70%OK .Brigada Suprema 4EVER
si daca nu ai mai intrat ce? sa ma sperii sau ce drq? vo luatzi sper din tot sufletu, sau de fapt mi-e indiferent!!!

narcisnicu
27th March 2005, 12:15
salutare la toti dusmani mei. uite ca a fost meciul de sambata si inca o data galeria din vaslui a dat lectii la cei din moldova de cum ar trebui sa fie o galerie. cei care au fost la meci au fost impresionati de ce putere au cei din galeria vasluiana. poate ca o sa ne intalnim cu cei din iasi in A, mult mi-ar mai placea. Brigada Suprema 4EVER

hamsterutz
29th March 2005, 00:59
salutare la toti dusmani mei. uite ca a fost meciul de sambata si inca o data galeria din vaslui a dat lectii la cei din moldova de cum ar trebui sa fie o galerie. cei care au fost la meci au fost impresionati de ce putere au cei din galeria vasluiana. poate ca o sa ne intalnim cu cei din iasi in A, mult mi-ar mai placea. Brigada Suprema 4EVER
si mie la fel, abia astept s ava vad :)!!!

narcisnicu
29th March 2005, 22:09
si eu mai hamsterutz cu mare placere ca sa aratam si ca cei din moldova pot sa isi sustina o echipa ca galeriile de la echipele mari din romania. sa dam un spectacol doar noi moldovenii.Brigada Suprema 4EVER

DRAGOS
7th April 2005, 15:33
Voi, spectacol??!?!?!?!? Niste tarani ca voi nu stiu ce semnifica acest cuvant!!!!