PDA

View Full Version : Etapa 26: Poli Timisoara-Pandurii Tg. Jiu 2-2



Pages : [1] 2

Cristina
10th April 2011, 21:02
miercuri,13 aprilie 2011
ora:19.30,DigiSport
discutii inainte si dupa meci

six
10th April 2011, 21:54
Blat :D

stiintacv
10th April 2011, 21:56
1 solist,dar niciun egal nu este exclus...

*Coco*
10th April 2011, 21:57
Dupa norocul de azi, meciul acesta il jucati pe 13 si o sa aveti parte de ghinion:happy

six
10th April 2011, 22:02
trei diferentza ;)

pe garduri
10th April 2011, 22:49
Meci nebun cu multe goluri si castigat ca astazi in minutul 90+3!

Elphax
10th April 2011, 22:56
pandurii au scapat de retrogradare? atunci ... blat :P

Shinnok
10th April 2011, 23:01
1 solist..

fl0o
10th April 2011, 23:28
trei diferentza ;)doar la masa verde. X

Elphax
11th April 2011, 15:22
http://www.youtube.com/watch?v=EM3zcIvlFDU

malexoid
11th April 2011, 17:30
doar la masa verde. X

n-avem noi pilele voastre...

MMihnea
11th April 2011, 17:44
cine stie, poate face Timisoara vreo surpriza si pierde :D
glumesc
mai degraba egal
meci de minim 6 goluri per total :D

Elphax
11th April 2011, 17:48
nu e asa usor sa bati pe Poli, adica noi nu cedam :) asa, un egal poate, dar sa luam bataie - sper sa nu se intample prea curand :)

haribo
11th April 2011, 23:12
Normal ar fi sa castigam: 3-1. /hello Ar fi cazul sa urcam pe primul loc, nu mai putem evita inevitabilul la nesfarsit. :) :ok:

chinna tm
12th April 2011, 07:33
meci greu pt noi.Daca castigam trecem pe primul loc.

MMihnea
12th April 2011, 08:56
meci greu pt noi.Daca castigam trecem pe primul loc.

sa inteleg ca ai incredere in noi (Steaua) ?

chinna tm
12th April 2011, 09:13
sa inteleg ca ai incredere in noi (Steaua) ?

Nu ca mi-ar pasa de Steaua dar hai sa discutam putin realistic:
Otelul in deplasare a zdrobit pe Urziceni(meci cu cantec si arbitraj ciudat) si pe Pandurii-aici au jucat bine de tot:D
De arbitraj ostil Stelei nu poate fi vorba.Nu are Otelul asa mare putere.
Valoarea loturilor-aproximativ egala.Valoarea echipei-inclina putin spre Otelul.dar Steaua, dupa infrangherea cu Astra ete cam obligata sa bata.O victorie a Rapidului si una a lui Dinamo(la Rapid mai greu, la Dinamo-ce naiba, ar fi supriza sa nu le 2 diferenta urzicatilor) corelata cu un egal sau infrangere a Stelei devine o problema pt ros-albastri mai ales ca mai au de disputat meciuri grele.
Galatul a marcat un singur gol in ghencea in ultimii 10 ani-citisem pe undeva.
Totul depinde de tactica de joc.daca Steaua joaca inchis, Galatul nu bate.Daca atacati in valuri si nu reusiti sa marcati repede, exista riscul ca pe contraatac sa inscrie Otelul.Dar si varianta asta e cam greu de crezut-il aveti pe Cartu:D
da....cred ca puteti scoate cel putin un egal din acest meci.

Vandam
12th April 2011, 09:30
Chinna am remarcat de multe ori ca tu scrii "Galatul". Se scrie Galatiul ma, asa cum se scrie si Bucurestiul, Ploiestiul.... etc.

fl0o
12th April 2011, 09:47
E dezorientat rau saracu... nu stie cu cine tine.

Lordul
12th April 2011, 09:49
prima infrangere a timisoarei !

chinna tm
12th April 2011, 10:10
Chinna am remarcat de multe ori ca tu scrii "Galatul". Se scrie Galatiul ma, asa cum se scrie si Bucurestiul, Ploiestiul.... etc.

scuzele mele.sunt dezorientat.atat de dezorientat.



E dezorientat rau saracu... nu stie cu cine tine.

n-ai ce cauta aici :happy::happy:....(e ironie la plangerile tale-iti explic ca poate nu intelegi).



prima infrangere a timisoarei !
nu te-ai saturat sa tot repeti asta?:happy

MMihnea
12th April 2011, 12:06
nu te-ai saturat sa tot repeti asta?:happy

si eu asteptam prima voastra infrangere.... in tur...
dupa aceea am inteles ca va straduiti pentru guinness book
oricum ... merge si daca faceti numai egaluri :D

aLLiin
12th April 2011, 12:39
Merg pe 1 si la meciul asta...

chinna tm
12th April 2011, 12:44
si eu asteptam prima voastra infrangere.... in tur...
dupa aceea am inteles ca va straduiti pentru guinness book
oricum ... merge si daca faceti numai egaluri :D

acum si tu.Doar victorii nici barca nu are:D....
bine, mi-ar place sa batem tot dar....n-avem domle echipa cum trebuie.:(....
no...acum astepti meci de emci egalul la noi?cred ca se pot castiga bani frumosi la pariuri pe un x la Poli-Pandurii:D

fl0o
12th April 2011, 12:49
Doar victorii nici barca nu are:D...
In curand veti ajunge sa aveti mai multe egaluri decat victorii. :no:
La fel ca unirea sau victoria... si voi va comparati cu barcelona :D:happy:)):happy

chinna tm
12th April 2011, 12:52
nu ne comparam cu Barcelona.stai relax.spre deosebire de altii ne vedem lungul nasului.
Dar totusi ca sa gasim o asemanare....noi in ultimii ani ne-am batut an de an pt primele locuri.nu aparem datorita conjuncturii acolo sus:D......

fl0o
12th April 2011, 13:04
nu ne comparam cu Barcelona.stai relax.spre deosebire de altii ne vedem lungul nasului.
Dar totusi ca sa gasim o asemanare....noi in ultimii ani ne-am batut an de an pt primele locuri.nu aparem datorita conjuncturii acolo sus:D......
1. mult succes in continuare... pregatiti-va si voi de CL
2. nu e conjunctura... avem un punct si cu 3 victorii mai mult decat voi, dintre care doua pe teren.
Mai era unu cu o echipa sub noi care zicea ca suntem de 2 lei... asta nu va face pe voi ceilalti mai buni decat noi.

cip
12th April 2011, 13:05
ce se mai agita moldovenii lui mariusica pe-aici...:happy

fl0o
12th April 2011, 13:07
ce se mai agita moldovenii lui mariusica pe-aici...:happy nu mai mult ca voi diincolo ;)

chinna tm
12th April 2011, 13:12
1. mult succes in continuare... pregatiti-va si voi de CL
2. nu e conjunctura... avem un punct si cu 3 victorii mai mult decat voi, dintre care doua pe teren.
Mai era unu cu o echipa sub noi care zicea ca suntem de 2 lei... asta nu va face pe voi ceilalti mai buni decat noi.
1.:D....
2.nu sunteti echipa de doi lei.dar daca la anul veti ajunge iarai la mijlocul clasamentului?

z.alex
12th April 2011, 13:20
ce se mai agita moldovenii lui mariusica pe-aici...:happy

Inca sunt entuziasmati dupa golul lui Goga. :D Uite cat s-au bucurat baietii, pe site-ul lor acolo:

Posted On Apr 10, 2011
Posted By login
sa imi bag pl in timisoara lor
Posted On Apr 10, 2011
Posted By MariusCosmin
TIMISOARA plii echipa de rahat
Posted On Apr 10, 2011
Posted By eddynho
astia mananca c.... inainte de meciuri,dai dracu sa ii ia,asa au castitgat mai mereu astia,dupa minutul 80,echipa de cacao,in loc sa dea balan ala 3-2,au dat *****ii in ultima faza,2-1 in ultima faza din prima repriza,3-2 in ultima faza din meci,e formidabil.te termina de nervi boschetii astia,cat noroc pot avea astia,numai noroc,incredibi l
Posted On Apr 10, 2011
Posted By heineken_og64
de unde draq au atata noroc ma frate.. numai pot.. cacamas pe ei de ratati
Posted On Apr 10, 2011
Posted By Tudor
Mizerabilii dreq...parca-i drogheaza la pauza, scarbele...
Posted On Apr 10, 2011
Posted By login
mai bn nu mai egala sportul asa mai rau au facut parca ma injunghiat ala cand a dat golul 3
Posted On Apr 10, 2011
Posted By DraGoSh91-gL-
Nu pot sa cred cum o echipa ca Cimisoara pe care o domina sportul reuseste sa castige si fix in ultimul minut fTUI in gura de zdrente!
Posted On Apr 10, 2011
Posted By otelul17
cum fratee sa rateze ala de la sportul golul de 3-2 si astia sa dea gol la ultima faza, fuuuuuuuuutui mama masiiii de viata !! ca mi-au stricat toata ziua !

cip
12th April 2011, 13:25
Inca sunt entuziasmati dupa golul lui Goga. :D Uite cat s-au bucurat baietii, pe site-ul lor acolo:

Posted On Apr 10, 2011
Posted By login
sa imi bag pl in timisoara lor
Posted On Apr 10, 2011
Posted By MariusCosmin
TIMISOARA plii echipa de rahat
Posted On Apr 10, 2011
Posted By eddynho
astia mananca c.... inainte de meciuri,dai dracu sa ii ia,asa au castitgat mai mereu astia,dupa minutul 80,echipa de cacao,in loc sa dea balan ala 3-2,au dat *****ii in ultima faza,2-1 in ultima faza din prima repriza,3-2 in ultima faza din meci,e formidabil.te termina de nervi boschetii astia,cat noroc pot avea astia,numai noroc,incredibi l
Posted On Apr 10, 2011
Posted By heineken_og64
de unde draq au atata noroc ma frate.. numai pot.. cacamas pe ei de ratati
Posted On Apr 10, 2011
Posted By Tudor
Mizerabilii dreq...parca-i drogheaza la pauza, scarbele...
Posted On Apr 10, 2011
Posted By login
mai bn nu mai egala sportul asa mai rau au facut parca ma injunghiat ala cand a dat golul 3
Posted On Apr 10, 2011
Posted By DraGoSh91-gL-
Nu pot sa cred cum o echipa ca Cimisoara pe care o domina sportul reuseste sa castige si fix in ultimul minut fTUI in gura de zdrente!
Posted On Apr 10, 2011
Posted By otelul17
cum fratee sa rateze ala de la sportul golul de 3-2 si astia sa dea gol la ultima faza, fuuuuuuuuutui mama masiiii de viata !! ca mi-au stricat toata ziua !
haidibre :D Z.Alex,ca ei de fapt sunt ok,nu injura Timisoara,ci pe Iancu...:rolleyes:
:)):happy

fl0o
12th April 2011, 13:26
1.:D....
2.nu sunteti echipa de doi lei.dar daca la anul veti ajunge iarai la mijlocul clasamentului?Ai auzit de continuitate ? stii ce e aia ? daca pastram aceiasi jucatori, aceeasi echipa ? de ce n-am juca la fel ?
Doar nu crezi ca deodata vor aparea alte echipe mai bune in campionatul nostru... poate astra sau u cluj vor avea un viitor la fel ca al nostru, dar nu asa din senin.
Noi am muncit 2 ani ca sa ajungem pe pozitia asta. Voi va schimbati la 3 luni.

Vandam
12th April 2011, 13:28
Inca sunt entuziasmati dupa golul lui Goga. :D Uite cat s-au bucurat baietii, pe site-ul lor acolo:

Posted On Apr 10, 2011
Posted By login
sa imi bag pl in timisoara lor
Posted On Apr 10, 2011
Posted By MariusCosmin
TIMISOARA plii echipa de rahat
Posted On Apr 10, 2011
Posted By eddynho
astia mananca c.... inainte de meciuri,dai dracu sa ii ia,asa au castitgat mai mereu astia,dupa minutul 80,echipa de cacao,in loc sa dea balan ala 3-2,au dat *****ii in ultima faza,2-1 in ultima faza din prima repriza,3-2 in ultima faza din meci,e formidabil.te termina de nervi boschetii astia,cat noroc pot avea astia,numai noroc,incredibi l
Posted On Apr 10, 2011
Posted By heineken_og64
de unde draq au atata noroc ma frate.. numai pot.. cacamas pe ei de ratati
Posted On Apr 10, 2011
Posted By Tudor
Mizerabilii dreq...parca-i drogheaza la pauza, scarbele...
Posted On Apr 10, 2011
Posted By login
mai bn nu mai egala sportul asa mai rau au facut parca ma injunghiat ala cand a dat golul 3
Posted On Apr 10, 2011
Posted By DraGoSh91-gL-
Nu pot sa cred cum o echipa ca Cimisoara pe care o domina sportul reuseste sa castige si fix in ultimul minut fTUI in gura de zdrente!
Posted On Apr 10, 2011
Posted By otelul17
cum fratee sa rateze ala de la sportul golul de 3-2 si astia sa dea gol la ultima faza, fuuuuuuuuutui mama masiiii de viata !! ca mi-au stricat toata ziua !

Cata treaba ai si tu zalex :)):))

z.alex
12th April 2011, 13:29
Asta e preferatul meu:

Posted On Apr 10, 2011
Posted By login
mai bn nu mai egala sportul asa mai rau au facut parca ma injunghiat ala cand a dat golul 3

:evil:

Vandam
12th April 2011, 13:29
ce se mai agita moldovenii lui mariusica pe-aici...:happy

Ce se agita violetii lui Jabba :happy

z.alex
12th April 2011, 13:31
Cata treaba ai si tu zalex :)):))

Ce-i drept, am fost cam ocupat saptamana trecuta, incerc sa recuperez zilele de absenta. :D

keluba
12th April 2011, 13:33
Ce-i drept, am fost cam ocupat saptamana trecuta, incerc sa recuperez zilele de absenta. :D

jos. 4.

Vandam
12th April 2011, 13:33
Ce-i drept, am fost cam ocupat saptamana trecuta, incerc sa recuperez zilele de absenta. :D

"Vorba" reclamei de la Johnnie Walker, keep walking :)):D

z.alex
12th April 2011, 13:34
jos. 4.

Asa mult ti-am lipsit? :o:

Vandam
12th April 2011, 13:39
Aia de acolo sunt timisoreni care au intrat sa se injure singuri. :))

keluba
12th April 2011, 13:39
Asa mult ti-am lipsit? :o:

:D vrei un raspuns sincer? eu zic sa te multumesti cu asta.

chinna tm
12th April 2011, 13:43
Inca sunt entuziasmati dupa golul lui Goga. :D Uite cat s-au bucurat baietii, pe site-ul lor acolo:

Posted On Apr 10, 2011
Posted By login
sa imi bag pl in timisoara lor
Posted On Apr 10, 2011
Posted By MariusCosmin
TIMISOARA plii echipa de rahat
Posted On Apr 10, 2011
Posted By eddynho
astia mananca c.... inainte de meciuri,dai dracu sa ii ia,asa au castitgat mai mereu astia,dupa minutul 80,echipa de cacao,in loc sa dea balan ala 3-2,au dat *****ii in ultima faza,2-1 in ultima faza din prima repriza,3-2 in ultima faza din meci,e formidabil.te termina de nervi boschetii astia,cat noroc pot avea astia,numai noroc,incredibi l
Posted On Apr 10, 2011
Posted By heineken_og64
de unde draq au atata noroc ma frate.. numai pot.. cacamas pe ei de ratati
Posted On Apr 10, 2011
Posted By Tudor
Mizerabilii dreq...parca-i drogheaza la pauza, scarbele...
Posted On Apr 10, 2011
Posted By login
mai bn nu mai egala sportul asa mai rau au facut parca ma injunghiat ala cand a dat golul 3
Posted On Apr 10, 2011
Posted By DraGoSh91-gL-
Nu pot sa cred cum o echipa ca Cimisoara pe care o domina sportul reuseste sa castige si fix in ultimul minut fTUI in gura de zdrente!
Posted On Apr 10, 2011
Posted By otelul17
cum fratee sa rateze ala de la sportul golul de 3-2 si astia sa dea gol la ultima faza, fuuuuuuuuutui mama masiiii de viata !! ca mi-au stricat toata ziua !


auch.....:happy.....



Ai auzit de continuitate ? stii ce e aia ? daca pastram aceiasi jucatori, aceeasi echipa ? de ce n-am juca la fel ?
Doar nu crezi ca deodata vor aparea alte echipe mai bune in campionatul nostru... poate astra sau u cluj vor avea un viitor la fel ca al nostru, dar nu asa din senin.
Noi am muncit 2 ani ca sa ajungem pe pozitia asta. Voi va schimbati la 3 luni.

aa se spunea si de Urziceni.
pe bune ca m-as bucura sa va mentineti la nivelul acesta.Chiar m-as bucura.sa creasca concurenta in lupta pt tilu, sa bage porcii astia de conducatori bani in fotbal,sa creasca jucatori, sa cumpere....sa creasca nivelul in geneal al fotbalului romanesc.
Si hai sa nu exageram.Noi nu ne-am schimbat in ultima vreme.Nu uita, noi nu am vandut nimic in iarna( ma refer la jucatori importanti).Am scapat doar de jucatori care nu ne foloseau.
Avem aproape aceeasi echipa ca si in sezonul precedent.

z.alex
12th April 2011, 13:50
Aia de acolo sunt timisoreni care au intrat sa se injure singuri. :))

Puiule, la Timisoara scolarizarea copiilor e obligatorie, toti stiu sa scrie corect in limba romana. ;)

Steel Jar
12th April 2011, 13:53
jabba bonito meciul asta

cip
12th April 2011, 13:53
Asta e preferatul meu:

Posted On Apr 10, 2011
Posted By login
mai bn nu mai egala sportul asa mai rau au facut parca ma injunghiat ala cand a dat golul 3

:evil:
de unde s-ar deduce ca Goga "la" :D adus pe login ala la ingrata situatie de logout :happy

chinna tm
12th April 2011, 13:56
jabba bonito meciul asta


120 jar jar.....
atatea mai ai:D
sfortza Jar Jar:D.....

Steel Jar
12th April 2011, 13:58
poza de la un anonim timisorean pe pm...amenintator:cry: cica sa il las pe jabba alone:cry:

chinna tm
12th April 2011, 14:04
119 Jar Jar.....:D.....

z.alex
12th April 2011, 14:13
Bah, ala e sigur galatean, posibil chiar Vandam, voi sunteti aia cu fantezii legate de Jabba. :evil:

Hingherul
12th April 2011, 14:19
inca nu stiu :D

cip
12th April 2011, 14:21
sfatul meu e sa participati la "romanii au talent",prima conditie e deja indeplinita...

Elphax
12th April 2011, 16:47
incep sa curga cartonasele,

Forza Viola !

http://www.tempo-poli.ro/com/forum/images/smilies/poli/fulartimisoara.gif

resita
12th April 2011, 17:32
hai cu blatu' :happy:happy:happy

cosmincosmin
12th April 2011, 17:57
Hai TIMISOARA

six
12th April 2011, 20:13
pandurii au acceptat ;) la fel shi steaua :D

Sherlock
12th April 2011, 22:54
Castiga Pandurii cu 11-4 si toata lumea e multumita. Sau iau bataie cu 3-1.

Numero Dieci
12th April 2011, 23:48
Bate Poli.

Pandurii au mers bine ultimile etape,nu cred ca se asteapta la prea multe de la meciul asta.

delaoltenia
12th April 2011, 23:52
FC Timisoara, echipa probabila: 29. Pantilimon - 20. Helder, 4. Luchin, 24. Ghionea, 6. Ignjatijevici - 25. Burca, 55. Bourceanu - 10. Tames, 17. Magera, 30. Rocha - 15. Zagrean. Antrenor: Dusan Uhrin Jr.
Rezerve: 99. Taborda, 13. Scutaru, 21. Goga, 18. Popovici, 87. Rickets, 3. Krejci, 18. Alex Popovici
Absenti: Alexa, Nikolici (suspendati), Zicu, Mansour, Sepsi, Curtean (accidentati).

Pandurii Targu Jiu, echipa probabila: 80. Mingote - 25. Pleasca, 3. Viera, 6. Cardoso, 29. Grecu - 16. Nistor, 20. Vranjes, 5. Pintilii, 17. Brata - 27. Lemnaru, 18. Stromajer. Antrenor Petre Grigoras.
Rezerve: 22. Lazar, 9. Apostu, 8. Popete, 19. Avramescu, 15. Voinea, 23. I. Rada.
Absenti: Chiriches, Matei, Hidisan (accidentati).

Arbitri: Sebastian Coltescu (central) - Florin Paunescu, Marius Nicoara (asistenti) - Stefan Erdei (rezerva).

Observatori: Corneliu Fecioru, Nicolae Pantea.

Palmares: 11 8 1 2 16-6

Primul meci: 1-0 la Timisoara, in 26 noiembrie 2005

Scor maxim: 3-0 la Timisoara, in 2 august 2008

Ultimul meci jucat la Timisoara: 1-0 la 6 decembrie 2009

In tur 1-0.

keluba
12th April 2011, 23:54
sa castige cine-o vrea, titlu poli sa nu-l ia :))

haribo
13th April 2011, 03:38
Mi-a placut de Rocha cu Steaua, daca nu joaca Zicu suntem acoperiti. Dar atacantii nostrii sunt slabi de tot: Nicolic, Axente, Mansur sunt prea slabi pentru Poli ca sa castige pe mana lor un campionat. E bine ca a aparut Zagrean, chiar imi place cat de oportunist este, se infige la gol si asta conteaza cel mai mult. Magera joaca bine dar nu ca atacant pur sange iar Goga are momente de magie dar cam putine.

chinna tm
13th April 2011, 07:51
Mi-a placut de Rocha cu Steaua, daca nu joaca Zicu suntem acoperiti. Dar atacantii nostrii sunt slabi de tot: Nicolic, Axente, Mansur sunt prea slabi pentru Poli ca sa castige pe mana lor un campionat. E bine ca a aparut Zagrean, chiar imi place cat de oportunist este, se infige la gol si asta conteaza cel mai mult. Magera joaca bine dar nu ca atacant pur sange iar Goga are momente de magie dar cam putine.

de acord cu tine-exeptia fiind Rocha.nu m-a impresionat absolut deloc.
Zagrean in schimb e om de gol.Si Axente mai apare bine la finalizare dar....poarta pare prea mica pt el.Am sperante mari pt noul nostru om de gol:D....a dat 3 goluri in 2meciuri.Astazi da 3:D.....
Zicu a prins un meci slab cu Sportul.nu-i nimic.se poate revansa astazi cand avem nevoie imensa de o victorie ce ne-ar duce la 6 puncte de Vaslui(cu astia jucam in deplasare in ultimele etape cand avem cu ei,dupa meci acasa-am uitat cu cine- deplasare la galati si in ultima etapa vine Dinamo).....
In plus Otelul are meci greu in Ghencea.Obligatoriu sa castigam.de doua ori am ratat trecere pe primul loc.E cazul sa lasam balta egalul si sa castigam.

fl0o
13th April 2011, 08:41
Cred ca o sa lasati balta egalul astazi si o sa castige pandurii :)

chinna tm
13th April 2011, 08:45
de ce esti rau?eu v-am dat egalul la meciul cu Steaua:D
serios....au toate sansele.nu prea jucam mare lucru daram ceva sperante. pe teren propriu suntem invincibili:D(e gluma, si in deplasare la fel de invincibili suntem:D)

fl0o
13th April 2011, 08:49
de ce esti rau?eu v-am dat egalul la meciul cu Steaua:D
serios....au toate sansele.nu prea jucam mare lucru daram ceva sperante. pe teren propriu suntem invincibili:D(e gluma, si in deplasare la fel de invincibili suntem:D)dar dupa jocul cu sportul... cam sunteti groggy :groggy:
Isi spune cuvantul pregatirea fizica ;)

chinna tm
13th April 2011, 08:50
da bre....recunosc.eram cu bele,le si la meciul cu Sportul(bine, Goga n-a stiut ce dezmagire aduce pe anumite site-uri ca iti zic eu ca nu dadea gol, e de treaba baiatul:D)
niciun meci nu seamana unul cu altul.Mingea este rotunda.O facem ovala si i-am fript pe pandurasi:D.....sper....:D

Steel Jar
13th April 2011, 11:01
:rolleyes:
:cry:
Spotul merita victoria si doar ghinionul a facut sa piarda meciul.
Stim toti ce a fost la meciul ala, nu trebuie sa ne contram.Voi de 4 meciuri v-ati tarait, astazi va prabusiti.Numai in jos pare sa duca echipa voastra si asa o sa si fie. :ok:
Astazi se regleaza situatia si Pandurii castiga, sau minim fac egal.:ok:
Hai Grigoras lupta pentru noi:D

cip
13th April 2011, 11:53
haha,iar jubileaza galatenii pe-aici,cred ca-i pe baza nervoasa,au morcovu-n tzur...:D
ceva poze puerile cu Iancu n-avem azi? :o:
3-0 sec
cica se rejoaca si meciul Pandurii-Otelul,din cauza ca mariusica a ras ca maimuta la banana cand a castigat la masa verde... :cry:

fl0o
13th April 2011, 11:55
ceva poze puerile cu Iancu n-avem azi? :o:nu, dar avem o cota de 7 la pandurii :)

chinna tm
13th April 2011, 12:04
:rolleyes:
:cry:
Spotul merita victoria si doar ghinionul a facut sa piarda meciul.
Stim toti ce a fost la meciul ala, nu trebuie sa ne contram.Voi de 4 meciuri v-ati tarait, astazi va prabusiti.Numai in jos pare sa duca echipa voastra si asa o sa si fie. :ok:
Astazi se regleaza situatia si Pandurii castiga, sau minim fac egal.:ok:
Hai Grigoras lupta pentru noi:D


care Spot?ala publicitar?:D.....



nu, dar avem o cota de 7 la pandurii :)

mult.prea mult.e cota de blat.bate Poli:D.....

cip
13th April 2011, 12:36
nu, dar avem o cota de 7 la pandurii :)
vezi sa nu ramai si cu banii luati...:))

z.alex
13th April 2011, 12:57
nu, dar avem o cota de 7 la pandurii :)

Vezi ca aia nu primesc poze cu elefanti la schimb. ;)

fl0o
13th April 2011, 13:12
Vezi ca aia nu primesc poze cu elefanti la schimb. ;)pai... ce dracu sa faca ei cu poza lu' iancu ?

z.alex
13th April 2011, 13:51
pai... ce dracu sa faca ei cu poza lu' iancu ?

Bate saua sa priceapa ... otelarul. Poftim mura-n gura: voi bani nu aveti, nu va puteti plati pariurile pierdute decat cu poze, deci atentie cum pariati! :P

Steel Jar
13th April 2011, 14:32
Am ma , dar nu o sa ii dau in viata mea unui jabasorean.:D
Pana la urma cred ca ii trimiut...iau 50-il pun intro punga cu urina si ***** si il trimit.:D Doar in conditiile astea ii dau 50-ul .:D Daca il vrei e al tau.

Elphax
13th April 2011, 14:33
revenim la meci?

o sa ploua putin la ora meciului :D

fl0o
13th April 2011, 14:37
revenim la meci?

o sa ploua putin la ora meciului :DCu atat mai bine.. sa va flescaiti bine ! :drak:

z.alex
13th April 2011, 14:43
Am ma , dar nu o sa ii dau in viata mea unui jabasorean.:D
Pana la urma cred ca ii trimiut...iau 50-il pun intro punga cu urina si ***** si il trimit.:D Doar in conditiile astea ii dau 50-ul .:D Daca il vrei e al tau.

Serios? Ai primit diurna pentru zilele de detentie /banning? "Il trimiti" punga? Ba, tu esti ungur si nu vrei sa recunosti. :D
Poate sa ploua, oricum luam 3 puncte.

Sir. Eko
13th April 2011, 14:48
Bate Poli..

aLLiin
13th April 2011, 15:00
Ce balacareala...nu pot sa cred cata ura...lasa ca va castiga vaslui campionatul.

Tim
13th April 2011, 15:02
Azi iezista o mica sansa sa trecem definitiv pe locul 1.:D
In acest sens fac apel la toti suporterii de dincolo de carpati si din Arad sa isi ia medicamentatia prescrisa la timp si in doza dubla.
De asemenea solicit ca SMURDUL si IML-ul sa fie pe faza ,vor fi sinucideri in masa.:D

keluba
13th April 2011, 15:14
Azi iezista
De asemenea solicit ca SMURDUL si IML-ul sa fie pe faza ,vor fi sinucideri in masa.:D

cativa fruntasi in plus sau in minus, tot o p#|@ :ok:

si repet: sa castige cine-o vrea, poli titlu' sa nu-l ia /hello

RunRun1730
13th April 2011, 16:07
1 solist :D

*Coco*
13th April 2011, 16:23
Fara Zicu sunteti morti.
X2.

ics
13th April 2011, 16:26
Cu Pandurii e bun si Rocha :)
1

Elphax
13th April 2011, 16:28
Fara Zicu sunteti morti.
X2.

de ce fara Zicu ?

*Coco*
13th April 2011, 17:29
Am inteles ca nu joaca, ca este accidentat.

*Coco*
13th April 2011, 19:28
Civilizatii sunt la munca la ora asta de joaca cu stadionul gol?:cry::cry:

Hingherul
13th April 2011, 19:28
asezati-va comod si hai sa vedem civilizatii.

bai dar in Timisoara chiar se munceste mult. vad ca "fruncea" e inca la munca si la ora asta :D

keluba
13th April 2011, 19:29
comentatorul: "...meciul care ii da timisoarei sansa sa ajunga in fruncea ligii intai..." :happy:happy:happy

luptati pandurii mei :D

purpleheart
13th April 2011, 19:30
3-1 scorul casei , sper sa dea padurii golul repede sa-i trezeasca pe-ai nostrii ! ;)

RunRun1730
13th April 2011, 19:56
Gol si deja avem un nou lider la ora asta :D sa speram ca pana la finalul campionatului :D
1-0

Hingherul
13th April 2011, 20:08
auci :D

1-1

Razvan T.
13th April 2011, 20:08
1-1

Hingherul
13th April 2011, 20:08
ce gol civilizat
o fi zis saru` mana pentru gol, nea pantilimon ala? :D

TaciAcolo
13th April 2011, 20:09
degeaba ai 2.00 inaltime:D

Hingherul
13th April 2011, 20:11
mare si prost :D

dar civilizat

Roddicted
13th April 2011, 20:11
ba da ce atmosfera fac fanii aek.Inca un meci cu casa inchisa

Duba
13th April 2011, 20:12
Ce de suporteri are echipa de pe locul 1!!!!! Ce atmosfera senzationala!!!! Este ca nu pentru Steaua au venit cei 30.000 de spectatori????? :D

TaciAcolo
13th April 2011, 20:13
ba da ce atmosfera fac fanii aek.Inca un meci cu casa inchisa

ora e de vina lumea si lucreaza:happy

Hingherul
13th April 2011, 20:13
ora e de vina lumea si lucreaza:happy

pai la Timisoara nu s-a abolit sclavia? sau lucreaza benevol la ora asta? :D

keluba
13th April 2011, 20:14
Gol si deja avem un nou lider la ora asta :D sa speram ca pana la finalul campionatului :D
1-0

:pace: 1-1 luptati pandurii mei /hello

Razvan T.
13th April 2011, 20:17
S-au gasit cine sa rada prezenta spectatoriilor timisoreni pe stadion. :D

Roddicted
13th April 2011, 20:18
pai noi nu radem, dar oricum Steaua e superioara bragadirului chiar si de pe locul 5, chiar si cu jiji patron

ics
13th April 2011, 20:20
pai noi nu radem, dar oricum Steaua e superioara bragadirului chiar si de pe locul 5, chiar si cu jiji patron

buhahahaha
amice, esti ... stelist :D

Tim
13th April 2011, 20:26
pai noi nu radem, dar oricum Steaua e superioara bragadirului chiar si de pe locul 5, chiar si cu jiji patronLa ce mah,la damful de branza ?

Sunt 5000 de spectatori.Voi cati ati avut cu Pandurii?

Hingherul
13th April 2011, 20:31
hai ma da-o dracu de civilizatie... parca exagerati putin totusi.
inca nu inteleg cum puteti tine cu Poli Timisoara si sa sustineti Bragadiru!
sau sunteti ilfoveni? :D

Van Halen
13th April 2011, 20:32
La ce mah,la damful de branza ?

Sunt 5000 de spectatori.Voi cati ati avut cu Pandurii?

iar atac
:headbang:
Neanderthal -asta dovedeste ca atata poti,
Quod erat demonstrandum = pt manelistii care jignesc „ceea ce trebuia demonstrat”.asta inseamna!
:rosu:

Hingherul
13th April 2011, 20:33
ete dracie, boaba contra civilizatilor :happy:happy:happy:happy

Van Halen
13th April 2011, 20:33
:pace: 1-1 luptati pandurii mei /hello

dupa meci iar plange IANCU, marele IANCU
:happy

RunRun1730
13th April 2011, 20:34
Cand o sa invete si astia sa arbitreze?:(

Hingherul
13th April 2011, 20:34
am impresia ca Panduri se cam caca pe civilizatia din Timisoara :happy:happy:happy:happy:happy

keluba
13th April 2011, 20:34
/OLE/ pana in amigdale le-au bagat-o /hello

TaciAcolo
13th April 2011, 20:34
2-1 :great: comentatoru e idiot unde vede offsaid clar

eventHorizon
13th April 2011, 20:34
Hei, hei Panduuriii :D

Gol absolut valabil :drak:

Hingherul
13th April 2011, 20:34
meciul tinde sa devina golanesc :D

jonsnow
13th April 2011, 20:35
nu e rau scorul la pauza..problema e ca monstruosul hibrid care joaca la timisoara din 2002 a stat sub zodia bulanului tot campionatul asta...nu m-ar mira sa marcheze prin prelungiri...

ha 1-2 :D....hei hei pandurii :D...

eventHorizon
13th April 2011, 20:35
Marean deja e negru de suparare :cry:

Hingherul
13th April 2011, 20:35
Marean deja e negru de suparare :cry:

e negru de obicei. de ce crezi ca e var cu rapidistii! :D

Sherlock
13th April 2011, 20:36
Mueeeeeeeeeee FC timisoara
Ai venit de la Mall?

Hingherul
13th April 2011, 20:38
curioasa treaba, s-a terminat 1-1 la pauza si s-a reluat repriza secunda de la 1-2 :D

Roddicted
13th April 2011, 20:39
furt clar

Hingherul
13th April 2011, 20:39
de aia nu e bine sa fii civilizat mereu. te ia lumea de prost :D

Grinco
13th April 2011, 20:40
Mueeeeeeeeeee FC timisoara

Cocolare, iar ai iesiri de neam prost?

Celso
13th April 2011, 20:41
bate timisoara, o sa dea googa o nebunie de gol

eventHorizon
13th April 2011, 20:42
nu e rau scorul la pauza..problema e ca monstruosul hibrid care joaca la timisoara din 2002 a stat sub zodia bulanului tot campionatul asta...nu m-ar mira sa marcheze prin prelungiri...

ha 1-2 :D....hei hei pandurii :D...

Cat sa-i mai tina bulanu pe descultii astia? Lasa ca e Coltescu acolo, sigur da vreo 2 rosii pt echipa tiganului :drak:

Forza Pandurii! /hello

Van Halen
13th April 2011, 20:43
Soc la Timisoara! Lemnaru da lovitura imediat dupa pauza!

jonsnow
13th April 2011, 20:43
negru ala de viera si cu chiriches i-am vazut in ultimele 4 meciuri ale pandurilor se "pisa cu jet" pe toti gamanii, motii, grigorii de la Dinamo si toti gardosii, galamajii si geralzii de la steaua...

nu stiu cum dracu gasesc o gramada de echipe mici tot felul de "baobabi" de astia care joaca bine si la Dinamo aterizeaza toti inaptii

TaciAcolo
13th April 2011, 20:46
negru ala de viera si cu chiriches i-am vazut in ultimele 4 meciuri ale pandurilor se "pisa cu jet" pe toti gamanii, motii, grigorii de la Dinamo si toti gardosii, galamajii si geralzii de la steaua...

nu stiu cum dracu gasesc o gramada de echipe mici tot felul de "baobabi" de astia care joaca bine si la Dinamo aterizeaza toti inaptii
pt ca nu costa xxxxxx euro .. ca sa le ieasa si impresarilor becalioti ceva cascaval din comision

Celso
13th April 2011, 20:48
negru ala de viera si cu chiriches i-am vazut in ultimele 4 meciuri ale pandurilor se "pisa cu jet" pe toti gamanii, motii, grigorii de la Dinamo si toti gardosii, galamajii si geralzii de la steaua...

nu stiu cum dracu gasesc o gramada de echipe mici tot felul de "baobabi" de astia care joaca bine si la Dinamo aterizeaza toti inaptii

Viera a fost la CFR

Razvan T.
13th April 2011, 20:48
Numa bine revine din vara Lemnaru inapoi. :D

Roddicted
13th April 2011, 20:49
negru ala de viera si cu chiriches i-am vazut in ultimele 4 meciuri ale pandurilor se "pisa cu jet" pe toti gamanii, motii, grigorii de la Dinamo si toti gardosii, galamajii si geralzii de la steaua...

nu stiu cum dracu gasesc o gramada de echipe mici tot felul de "baobabi" de astia care joaca bine si la Dinamo aterizeaza toti inaptii

ca un catel de rasa ce esti, este imposibil sa nu te legi de Steaua fara motiv

Datenshi
13th April 2011, 20:49
Eu vreau sa egaleze Poli. Imi doresc foarte tare sa fim noi aia care ii bat primii. :D

A-Rod, nu s-a luat de Steaua, a zis de niste jucatori.

TaciAcolo
13th April 2011, 20:49
Numa bine revine din vara Lemnaru inapoi. :D

pandurii daca da banu pe el ..il cumpara pt ca afre clauza in contractu de imprumut

Celso
13th April 2011, 20:50
ce joaca si Stromaer asta ...Lemnaru nu era bun la DInamo ..mooortii lor

fl0o
13th April 2011, 20:51
nu, dar avem o cota de 7 la pandurii :)Eu v-am vandut un pont sa faceti bani.
De asemenea solicit ca SMURDUL si IML-ul sa fie pe faza ,vor fi sinucideri in masa.:DNu cred ca aveti funii...
dar ca sa va arat ca sunt om bun va mai vand un pont...
Folositi un cablu prelungitor. :ok: Ar trebui sa va sustina daca nu va numiti iancu.

White Shadow
13th April 2011, 20:51
ce domina Pandurii :happy

TaciAcolo
13th April 2011, 20:52
ce domina Pandurii :happy

evident...Pandurii nu mai are notiunea d emeci jucat in deplasare... joaca 4-3-3 peste tot

Celso
13th April 2011, 20:54
nush ce sa zic...dar tot chicoteau unii ieri ca nu vin dinamovistii la stadion ...

pai daca eram noi in situatia voastra puteti fi siguri ca era stadionul plin ...voi cum draqu va sustineti echipa ca sa ia titlul ?...nu vad nici o emulatie la Timisoara

Razvan T.
13th April 2011, 20:55
pandurii daca da banu pe el ..il cumpara pt ca afre clauza in contractu de imprumut

Are optiune de cumparare dar nu are pretul fixat. :D Asa ca daca il vrea Walter din vara se intoarce la "U" Cluj. :ok:

Hingherul
13th April 2011, 20:55
Celso, esti rautacios. o fi vreo premiera la vreun film in orasel.
plus ca in occident munca e pe primul loc :D

Roddicted
13th April 2011, 20:55
Eu vreau sa egaleze Poli. Imi doresc foarte tare sa fim noi aia care ii bat primii. :D

A-Rod, nu s-a luat de Steaua, a zis de niste jucatori.

jucatorii aceia sunt printre cei mai valorosi fundasi din liga 1.E o blasfemie sa-i compari cu aia de la echipa din groapa

Bine ca si-au schimbat astia echipamentul la pauza :D

Celso
13th April 2011, 20:56
Are optiune de cumparare dar nu are pretul fixat. :D Asa ca daca il vrea Walter din vara se intoarce la "U" Cluj. :ok:

lasa ca vine Danciu la vara

jonsnow
13th April 2011, 20:57
mingote asta nu a fost la timisoara ??? lol a ajuns Zicu capitan ?!?!?! cum plm sa ajunga capitan un jucator venit de 6 luni de la "rivala de moarta" cica ??? nu au pic de identitate si mandrie banatenii astia, plm ce asteptari sa ai de la un hibrid...si cata mumu le dadea machedonul :happy

Razvan T.
13th April 2011, 20:58
lasa ca vine Danciu la vara

Din pacate nu mai are loc :D.
Niculescu, Machado, Tony, Voican si Lemnaru is de ajuns. :)

Hingherul
13th April 2011, 20:58
or sa faca icter civilizatii la cate cartonase au luat :)

resita
13th April 2011, 21:03
astia de la bragadiru iar o sa se vaite dupa meci ca nu-s lasati sa castige ... campionatu' :happy:happy:happy:happy

White Shadow
13th April 2011, 21:03
Celso, esti rautacios. o fi vreo premiera la vreun film in orasel.
plus ca in occident munca e pe primul loc :D

iar apare Leo si ne zice ca la Timisoara se lucreaza la ora asta si din acest motiv nu e plin stadionul :groggy:

Hingherul
13th April 2011, 21:05
saraca Leo, nici cu rasii, nici cu ilfovenii nu are si ea o bucurie :D

fl0o
13th April 2011, 21:05
:evil:
dupa meci mutati repede pe gsp tv... il arata cum se spanzura in direct

http://i51.tinypic.com/2elb7gj.png

Celso
13th April 2011, 21:06
Iancu isi scrie discursul ...

eventHorizon
13th April 2011, 21:06
Floo, se mai uita si copii mici pe aici, lasa pozele alea porcoase :cry:

fl0o
13th April 2011, 21:08
Iancu isi scrie discursul ...testamentul, datoriile

Hingherul
13th April 2011, 21:08
hai Pandurii!!!!
asa tin si eu cu Steaua in seara asta :D

keluba
13th April 2011, 21:10
tavaleala de primavara :D

Celso
13th April 2011, 21:10
hai Pandurii!!!!
asa tin si eu cu Steaua in seara asta :D

hai ca esti simpatic...inca mai nutreste speranta in tine:cry:

jonsnow
13th April 2011, 21:12
joaca frumos oltenasii astia mai de la nord, daca se rejoaca meciul cu otelul nu ii vad bine pe galateni...Grigoras confirma ca ar fi meritat mai mult daca avea cine sa il vada, nu la Dinamo ca a avut unele iesiri pentru care i-a dat lumea la mumu dar la orice alta echipa care are puterea sa se bata la titlu, la un Vaslui sau CFR cred ca s-ar fi potrivit perfect

incredibil ce bulan fmm

Hingherul
13th April 2011, 21:15
neam de neamul ilfovenilor nu se ganeau ca or sa aiba asa multi fani pe malul Begai :D

El Pistolero
13th April 2011, 21:16
Zicuuuuuuuuuuuuu:D

RunRun1730
13th April 2011, 21:16
GoooooL 2-2! Zicuuuuu'

keluba
13th April 2011, 21:17
ianis pubianis o comite. sa vezi cum prind pirandele glas acuma :D

Roddicted
13th April 2011, 21:17
cat bulan au astia ma

fl0o
13th April 2011, 21:17
s-a anulat executia lui iancu:(

Hingherul
13th April 2011, 21:17
s-a amanat doar

RunRun1730
13th April 2011, 21:19
Poli de cateva meciuri joaca ca NaPoli :D inscrie numa' in prelungiri :D

cryrad1975
13th April 2011, 21:19
Zicuuuuuuuuuuuuu:D
mare jucator, mare echipa, pacat ca mereu ii fura arbitrii si sunt egalati pe final de meci, au ghinioane multe sarmanii.

Hingherul
13th April 2011, 21:19
e doar noroc tiganesc. Pandurii chiar meritau victoria. i-au calarit pe civilizati copios

TaciAcolo
13th April 2011, 21:20
bun si egalu pt noi :great: ramane sa executam steaua etapa viitoare:evil:

*Coco*
13th April 2011, 21:20
Plm cat bulan au infectii astia, nu au avut o ocazie tot meciul...

jonsnow
13th April 2011, 21:21
2-2 nu e rau, fara acelasi bulan fantastic care l-au avut tot campionatul hibridul lua 1 punct in ultimele doua etape in loc de 4...stie cineva o statistica de cate ori au luat puncte in ultimele 5 minute fostii ilfoveni anul asta ???

Hingherul
13th April 2011, 21:21
ramane sa vedem daca fac rapizii fraternicid

RunRun1730
13th April 2011, 21:21
Daca castiga Steaoia tot se schimba lideru' :D

El Pistolero
13th April 2011, 21:21
Oricum foarte slab jocul Timisoarei de cateva etape.

Tim
13th April 2011, 21:22
e plin de tarani pe aici,n-ai cu cine discuta.

Rossi
13th April 2011, 21:22
Cat bulan au avut timisorenii cu Astra ... nu mai zic de meciul cu Sportul ... si cu Pandurii egaleaza in min 91 ...
Astia mananca kkt dimineata, pranz si seara ....

keluba
13th April 2011, 21:22
sa castige cine-o vrea, poli titlu' sa nu-l ia! ahei ahei ahei ahei!



e plin de tarani pe aici,n-ai cu cine discuta.

taceti ma. vorbeste sefu'!

Hingherul
13th April 2011, 21:23
e plin de tarani pe aici,n-ai cu cine discuta.

echipa de ilfov, tarani tot din ilfov.
din Timis nimic nimic?

Rossi
13th April 2011, 21:24
clonistii au jucat la rupere in repriza a 2-a ... 5 galbene in 45 de minute ...
nu am vazut meciul, dar sunt convins ca au mai fost scutiti de vreo 2-3 galbene ...

Magera 84'
Goga 72'
Bourceanu 71'
Zăgrean 52'
Burcă 50'

BBB
13th April 2011, 21:24
am deschis meciul doar in repriza a doua si acum vad la rezumat ca in prima repriza au jucat durii in negru? what the fuck? :D E posibil sa joci intr-o repriza in negru si in aia lalta in alb?

Sir. Eko
13th April 2011, 21:25
Grigoras indiferent la ce echipa merge face din ***** bici.Foarte bun antrenor,pacat ca nu e apreciat.

ics
13th April 2011, 21:25
nush ce sa zic...dar tot chicoteau unii ieri ca nu vin dinamovistii la stadion ...

pai daca eram noi in situatia voastra puteti fi siguri ca era stadionul plin ...voi cum draqu va sustineti echipa ca sa ia titlul ?...nu vad nici o emulatie la Timisoara

:happy:happy:happy:happy:happy:happy

RunRun1730
13th April 2011, 21:26
Dar cateodata face si din bici *****....

ics
13th April 2011, 21:26
Plm cat bulan au infectii astia, nu au avut o ocazie tot meciul...

infect e tactu :D

Sherlock
13th April 2011, 21:26
Grigoras indiferent la ce echipa merge face din ***** bici.Foarte bun antrenor,pacat ca nu e apreciat.

Eu as fi curios cum s-ar descurca la o echipa de top, asa si Cartu o duce bine la echipe mici si cand ajunge la ceva mare dupa 4-5 etape devine varza.

ics
13th April 2011, 21:27
clonistii au jucat la rupere in repriza a 2-a ... 5 galbene in 45 de minute ...
nu am vazut meciul, dar sunt convins ca au mai fost scutiti de vreo 2-3 galbene ...

Magera 84'
Goga 72'
Bourceanu 71'
Zăgrean 52'
Burcă 50'

nu ai vazut meciul dar mananci ***** cat cuprinde :evil:

keluba
13th April 2011, 21:27
aici optimisti incurabili :D

aLLiin, BBB, cosmincosmin, Cristina, danny22tm, deep purple, Elphax, haribo, ics, malexoid, mateiasi, me, Mythos, purpleheart, RunRun1730, Shinnok, stiintacv, tataleone, TheShark, Tyler Durden, z.alex, ZEROSASE

felicitari!

Grinco
13th April 2011, 21:27
Din nou observ o crestere a numarului de internari cauzate de unghiile infipte in gat de catre fanii echipelor foste departamentale, actualmente cu porecle legate de diferite animale. Legat de meci, am fost penibili, e doar o palida consolare ca vad pe aici unele cazuri de targa cum se vaita.

ics
13th April 2011, 21:28
kelu ba, vezi ca bihoru inca nu e in liga 1 :D

*Coco*
13th April 2011, 21:28
infect e tactu :D

Ia **** prietene , nu mai comentati toti *****ii de sunteti din Timisoara si voi la ora meciului stati pe forum in loc sa va sustineti echipa pe stadion
Suporterii de astia de tot *****ul care nu aveti bani de bilet si stati pe net in plm, m am saturat ca voi.

six
13th April 2011, 21:28
plm....*****,o rusine de meci :mad: pandurii cu o viteza peste noi :(

ics
13th April 2011, 21:28
Ia **** prietene , nu mai comentati toti *****ii de sunteti din Timisoara si voi la ora meciului stati pe forum in loc sa va sustineti echipa pe stadion
Suporterii de astia de tot *****ul m am saturat ca voi.

da mah, numa ca 3/4 din *****ii aia pe care ii vezi is olteni veniti ca sa nu moara de foame acasa :ok:

Sherlock
13th April 2011, 21:29
Ia **** prietene , nu mai comentati toti *****ii de sunteti din Timisoara si voi la ora meciului stati pe forum in loc sa va sustineti echipa pe stadion
Suporterii de astia de tot *****ul m am saturat ca voi.

Iti donez un Advantix si un Vermox ca sa te calmezi. Praz iti iei singur.

ics
13th April 2011, 21:30
Iti donez un Advantix si un Vermox ca sa te calmezi. Praz iti iei singur.

prazul nu mai are efect la el, e "imun"

Farmecul Vietii
13th April 2011, 21:31
Capu' sus Timisoara! O veste buna: Rapid are prostul obicei sa resusciteze la viata mai toti ranitii!

*Coco*
13th April 2011, 21:31
Da da macar oltenii merg pe stadion , voi amaratii dracu, aveati posibilitatea sa avansati pe primul loc si jucati cu 4000 de oamenii in tribune.
Niciunde in lumea asta echipa de se bate la titlu nu joaca cu 4000 de oameni in tribuna.

Datenshi
13th April 2011, 21:31
plm....*****,o rusine de meci :mad: pandurii cu o viteza peste noi :(

Lasa ma, bine ca ati egalat dracu'. E scris sa va batem noi primii campionatu' asta.

jonsnow
13th April 2011, 21:32
7 puncte castigate dupa minutul 85 si inca vreo 10 dupa minutul 80 :yes:


Gaz Metan 2-2 FC Timișoara
Magera (72)
Axente (90+1)
Eric (16)
Eric (49)

U Craiova 1-1 FC Timișoara
Al. Pițurcă (52)
Zicu (90+1)

FC Timișoara 2-1 Rapid
Zicu (28)
Zicu (86)
Cesinha (25)

Sportul 2-3 FC Timișoara
Ferfelea (4)
Bălan (79)
Zăgrean (30)
Zăgrean (45+1)
Goga (90+3)

FC Timișoara 2-2 Pandurii Tg. Jiu
Magera (25)
Zicu (90)
Vranjes (39)
Lemnaru (48)

keluba
13th April 2011, 21:33
kelu ba, vezi ca bihoru inca nu e in liga 1 :D

1. ba esti cu cine te-o fatat.
2. nu vad legatura bihorului cu meciu asta.

Cristy RVD
13th April 2011, 21:33
7 puncte castigate dupa minutul 85 si inca vreo 10 dupa minutul 80 :yes:


asa si, nu se pun sau ce ?
tu nu ai vrea ca dinamo sa dea gol nu mai in minutu 90 ?

Sherlock
13th April 2011, 21:33
Da da macar oltenii merg pe stadion man , voi amaratii dracu, aveati posibilitatea sa avansati pe primul loc si jucati cu 4000 de oamenii in tribune man.
Niciunde in lumea asta man echipa de se bate la titlu nu joaca cu 4000 de oameni in tribuna man.
Man, nu cumperi aparat de facut popcorn? Ti'l pot adapta sa mearga la priza de 12V din dacie.

purpleheart
13th April 2011, 21:33
cu jocul asta egalul e o performanta contra unei echipe conduse de Grig !
Felicitari pandurilor !

Cristy RVD
13th April 2011, 21:34
1. ba esti cu cine te-o fatat.
2. nu vad legatura bihorului cu meciu asta.

vrea sa spuna ca esti un sclav, dar ti-o spune mai elegant :)

JoeDirt
13th April 2011, 21:34
Ia **** prietene , nu mai comentati toti *****ii de sunteti din Timisoara si voi la ora meciului stati pe forum in loc sa va sustineti echipa pe stadion
Suporterii de astia de tot *****ul care nu aveti bani de bilet si stati pe net in plm, m am saturat ca voi.

Aici sunt de acord, daca tot va dati mari suporteri si mai sunteti si din Timisoara ce cautati pe forum? :no: Si nu mai vorbiti de olteni, ca daca nu era scandalul cu jegul de Mititelu, Oblemenco era plin la fiecare meci, iar ALRO are mai multi suporteri la un meci acasa decat ati avut voi in seara asta...

Grinco
13th April 2011, 21:35
Ia **** prietene , nu mai comentati toti *****ii de sunteti din Timisoara si voi la ora meciului stati pe forum in loc sa va sustineti echipa pe stadion
Suporterii de astia de tot *****ul care nu aveti bani de bilet si stati pe net in plm, m am saturat ca voi.

Joe, nu ma intereseaza de altii, dar, din punctul meu de vedere, exista si chestii mai importante ca un meci de fotbal.

*Coco*
13th April 2011, 21:36
Nu ai ma cu cine, vorbesc unii care se dau superiori, care ei sunt cei mai tari in Romania, dar nu au 10 lei de un bilet sa mearga pe stadion .
Cum plm toti rasii imediat dupa ce s-a terminat meciul , au dat navala pe forum?

Va intreb si eu cate meciuri ati vazut de pe stadion sezonul asta?

ics
13th April 2011, 21:37
lasa-l mah, ca ei umplu stadionul. sau nu, ca nu sunt in fata, ei doar atunci merg

motive gen mititelu (sau alti prazari)

jonsnow
13th April 2011, 21:37
asa si, nu se pun sau ce ?
tu nu ai vrea ca dinamo sa dea gol nu mai in minutu 90 ?

e mult, timisoara nu e pe locul 1 pentru ca au un joc frumos sau spectaculos cu care "subordoneaza" adversarii ci pentru ca au o echipa solida cu un zicu in forma si mult bulan...asa se explica si 0 ala de la infrangeri...in afara de bataia administrata oltenilor in returul asta au avut un joc mai mereu mediocru dar cumva constant...asta le-a adus si punctele...

ics
13th April 2011, 21:38
Va intreb si eu cate meciuri ati vazut de pe stadion sezonul asta?

mai multe decat o sa vezi tu din toamna in liga 1 :D

Grinco
13th April 2011, 21:39
Nu ai ma cu cine, vorbesc unii care se dau superiori, care ei sunt cei mai tari in Romania, dar nu au 10 lei de un bilet sa mearga pe stadion .
Cum plm toti rasii imediat dupa ce s-a terminat meciul , au dat navala pe forum?

Va intreb si eu cate meciuri ati vazut de pe stadion sezonul asta?

Ba, tu nu ai de gand sa taci cu jignirile?

keluba
13th April 2011, 21:40
vrea sa spuna ca esti un sclav, dar ti-o spune mai elegant :)

daca voi doi dormiti mai bine la noapte, atunci asa sa fie. sunteti cu mintea prea odihnita pt mine. :yes:

Sir. Eko
13th April 2011, 21:42
Eu as fi curios cum s-ar descurca la o echipa de top, asa si Cartu o duce bine la echipe mici si cand ajunge la ceva mare dupa 4-5 etape devine varza.

Cartu o duce bine la echipe mici?Nu as zice.Mai bun Grigoras decat Cartu Everyday of the week and twice on Sunday !

ics
13th April 2011, 21:43
trecand peste comanetariile tarde, am jucat ca niste cizme, bravo pandurii + grig, sa speram ca otelul nu face prea multe puncte etapa asta :)

*Coco*
13th April 2011, 21:46
Revenind la meci, sunteti o echipa de pluton, daca in 40 de min nu ati putut sa va creati o ocazie impotriva unei defensive formata din Pleasca Viera Rada si Grecu ( Pleaca si Rada jucatori de 19 ani care anul trecut nu prindeau nici lotul la Liga III).

Din 26 de etape , acesta este al 15 meci in care reusiti sa castigati punct(e) dupa min 90.
Cu asemenea bulan nu aveti sanse la titlu niciodata

ics
13th April 2011, 21:50
Revenind la meci, sunteti o echipa de pluton, daca in 40 de min nu ati putut sa va creati o ocazie impotriva unei defensive formata din Pleasca Viera Rada si Grecu ( Pleaca si Rada jucatori de 19 ani care anul trecut nu prindeau nici lotul la Liga III).

Din 26 de etape , acesta este al 15 meci in care reusiti sa castigati punct(e) dupa min 90.
Cu asemenea bulan nu aveti sanse la titlu niciodata

ciucurel, liga a doua e in alta parte, nu aici. plimba ursul.... :rosu:

cryrad1975
13th April 2011, 21:52
trecand peste comanetariile tarde, am jucat ca niste cizme, bravo pandurii + grig, sa speram ca otelul nu face prea multe puncte etapa asta :)

da, e pacat ca apar jigniri cand avem un fotbal de 2 lei in tot campionatul asta: Otelul are evolutii oscilante,alearga mult, tactica multa , joc bazat pe greseala adversarului. Poli nu joaca mai nimic,are noroc mai mare decat are Ogica la loto. Vaslui sta in Wesley, Adailton si Sanmartean, fara ei e o echipa modesta.La Steaua nu se poate face performanta cu patronul ei, degeaba sa zicem bate meciuri, la urmatorul egal, toti jucatorii sunt facuti praf.La Dinamo agentii fac echipa iar echipa e vai de ea....Rapid are echipa dar n-are antrenor, joaca pe toane.Daca mai punem la socoteala si anumite tampenii de prin fotbalul nostru, valiza, bricheta, nocturna recent la rapid ,Coltescu-sinucigasi, Avram - fiul cel mai bun arbitru, Brad Pit cel constipat psihic, Teo Craciunescu-fara alte comentarii....vedem imaginea fotbalul nostru de tot rasul.
Suporterii sunt mai patimasi decat ar fi cazul.

Tim
13th April 2011, 21:53
De la intreruperea campionatului pentru meciul nationalei nu mai jucam nimic.
Se simte clar ca a aparut tensiunea in vestiar.Mai bine pierdeam ca sa scapam de "invincibilitatea "asta care devine o povara.

ics
13th April 2011, 21:57
pt coco, in caz ca nu e in stare sa gaseasca:


aici e locul tau (http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=138) :jerk:

six
13th April 2011, 22:12
bas mi-s curios cu cat o pariat cuoco pe Poli :D deoarece prazaru' doar cand pierde bani face spume la gura :P

malexoid
13th April 2011, 22:13
Ba, tu nu ai de gand sa taci cu jignirile?


pt coco, in caz ca nu e in stare sa gaseasca:


aici e locul tau (http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=138) :jerk:

ii acordati prea multa atentie, "o balega e suficient sa o ocolesti!" - spune o veche si inteleapta vorba romaneasca!
m-as bucura sa pot posta si ceva on topic, din pacate nu am ce...bun si 1 punct!
Felicitari Grigoras, felicitari Pandurii!

ics
13th April 2011, 22:14
@06: coco pariaza doar pe ce parte isi face mititelu' cararea, nu-i bai.

Marius
13th April 2011, 22:15
aveti grija mare cu jignirile, chiar si alea voalate :D

ics
13th April 2011, 22:16
daca "e" destul de voalate si adrisantul nu-si da seama, se pune?:happy

Rossi
13th April 2011, 22:30
Cat bulan a putut sa aibe clona ... in ultimele 4 etape merita doar 1 punct cu Sportul, nu 6 pct ...

Etapa 26 Timisoara - Pandurii 2-2
Etapa 25 Sportul - Timisoara 2-3
Etapa 24 Timisoara - Astra 2-2
Etapa 23 Timisoara - Steaua 0-0

Marius
13th April 2011, 22:31
daca "e" destul de voalate si adrisantul nu-si da seama, se pune?:happy

s-au mai dat cartonase si pentru prostie, dar si pentru nesimtire. nu-ti spun decat sa ai grija :sneaky:

ics
13th April 2011, 22:31
nu e bulan mah ghio, e stiinta. doar departamentalele cred ca meciul se termina prin minutul 60. deh, asa au fost obisnuite de arbitri/conducatori/protectori

ics
13th April 2011, 22:33
s-au mai dat cartonase si pentru prostie, dar si pentru nesimtire. nu-ti spun decat sa ai grija :sneaky:

hai cu cartonu ;)
la nesimtire m-oi incadra, dar la prostie nu-ti ia nimeni locul :drak:

le. asta ca tot veni vorba de chestii voalate :D

Lordul
13th April 2011, 22:35
Doamne Dumnezeule de cate ori poate sa mai revina Timisoara...pur si simplu no comment , reviii o data , de doua ori , hai de 3 ori dar deja e prea mult....sfideaza aproape legile fotbalului

excelent au jucat Pandurii

ics
13th April 2011, 22:36
@duarte, perfect de acord, pandurii au jucat excelent, dar revenirea lui poli nu e doar bulan, asa cum sugereaza un coleg de-al tau :)

Marius
13th April 2011, 22:38
hai cu cartonu ;)
la nesimtire m-oi incadra, dar la prostie nu-ti ia nimeni locul :drak:

le. asta ca tot veni vorba de chestii voalate :D

in momentul asta nu prea am chef de tine, insa continua asa, esti pe drumul ala extraordinar de prost :yes:

ics
13th April 2011, 22:40
esti un adevarat, ai puterea si esti jmeker. succesuri

SwedishMafia
13th April 2011, 22:40
tiganu marean dupa meciul cu astra ploiesti,zicea ca retrage echipa.s-a sucit minoritarul etnic?altfel nu-mi explic cum de s-a jucat meciul.:D
felicitari pentru egal.super rezultat,super-echipa,super-marean tiganul.

six
13th April 2011, 22:44
tiganu marean dupa meciul cu astra ploiesti,zicea ca retrage echipa.s-a sucit minoritarul etnic?altfel nu-mi explic cum de s-a jucat meciul.:D
felicitari pentru egal.super rezultat,super-echipa,super-marean tiganul.nu te lasa....dai in gura la marean :D

SwedishMafia
13th April 2011, 22:46
dai?esti coleg cu marean tiganu`?:D

Sherlock
13th April 2011, 22:50
@SwedishMafia: Tu ce tot incerci sa agiti pe aici, de parca ai vrea sa vinzi scandurile din patul lui Procust?

jonsnow
13th April 2011, 22:58
@duarte, perfect de acord, pandurii au jucat excelent, dar revenirea lui poli nu e doar bulan, asa cum sugereaza un coleg de-al tau :)

e stiinta ??? :)) se lucreaza la antrenamente golurile in ultimele minute ??? sa nu imi spui ca sunteti asa de tari dpdv fizic incat dati golurile cand e lumea obosita...nu cred "asemenea chestiuni" ....raman la parerea ca e doar bulan....si daca vreti sa fiti cam(pioni) nu ar fi rau sa o faceti inainte de ultima etapa...ca daca o sa va trebuiasca atunci 1 pct sau 3 nu vad bine "Visul unei nopti de vara" :drak:

ics
13th April 2011, 23:18
habar n-am ce se lucreaza, dar se pare ca pt Poli meciul dureaza cel putin 90 de minute. nici macar atotstivuitorul nu ar avea atata bulan.
e greu sa recunosti ca o alta echipa e mai profesionista decat adunatura de gloabe cu care tii? :rosu:

Poli Timisoara
13th April 2011, 23:23
azi 13...13 victorii...13 egaluri...naspa,sa treaca draq ziua asta...poate se sparg ghinioanele :D

RunRun1730
13th April 2011, 23:24
Si avem un nou lider :D

TheIceMan
13th April 2011, 23:25
Revenind la meci, sunteti o echipa de pluton, daca in 40 de min nu ati putut sa va creati o ocazie impotriva unei defensive formata din Pleasca Viera Rada si Grecu ( Pleaca si Rada jucatori de 19 ani care anul trecut nu prindeau nici lotul la Liga III).

Din 26 de etape , acesta este al 15 meci in care reusiti sa castigati punct(e) dupa min 90.
Cu asemenea bulan nu aveti sanse la titlu niciodata

Ti-ar fi placut ca si Univ. Craiova sa aiba asa bulan si acu sa fie pe locul 5 nu 15?

haribo
14th April 2011, 00:20
Azi a fost o zi de 13 pentru Poli, 13 victorii , 13 egaluri ... bine ca a trecut asa cum a trecut. Cand prinzi o asemenea zi, trebuie sa fii bucuros ca ai trecut pe primul loc si ca Vasluiu a ramas la aceasi distanta. Nu stiu ce s-a intamplat azi dar nu le-a iesit nimic la jucatori parca erau tot timpul in contratimp. Stressul, oboseala, precipitarea, dreku stie , oricum Pandurii au facut un joc cu un presing naucitor si merita felicitari dupa un asemenea joc.
Sa uitam cat mai repede acest meci, sper sa ne revenim la Rapid.

delaoltenia
14th April 2011, 00:33
Timisoara - Pandurii 2-2

Marcatori: Magera,26';Zicu,90' - Vranjes,38';Lemnaru,47'
Suturi:
10-6
Suturi pe poarta
3-3
Cartomase galbene:
5-1
Faulturi:
14-8
Cornere:
8-2
Offside-uri:
6-5
Posesie:
50%-50%

Poli Timisoara
14th April 2011, 01:26
Azi a fost o zi de 13 pentru Poli, 13 victorii , 13 egaluri ... bine ca a trecut asa cum a trecut. Cand prinzi o asemenea zi, trebuie sa fii bucuros ca ai trecut pe primul loc si ca Vasluiu a ramas la aceasi distanta. Nu stiu ce s-a intamplat azi dar nu le-a iesit nimic la jucatori parca erau tot timpul in contratimp. Stressul, oboseala, precipitarea, dreku stie , oricum Pandurii au facut un joc cu un presing naucitor si merita felicitari dupa un asemenea joc.
Sa uitam cat mai repede acest meci, sper sa ne revenim la Rapid.

ca sa nu mai spunem ca meciul a inceput la 19:30 (1+9+3=13)...doi jucatori nascuti in 13 aprilie, Scutaru si Helder, din care unul are si 13 pe tricou ! :headbang: aaa...Forza POLI 1921 (1+9+2+1=13) :D

aLLiin
14th April 2011, 01:34
Acum ati devenit si voi lideri...dar daca nu se schimba ceva in joc ratati iar campionatul.

mach
14th April 2011, 07:34
da, e pacat ca apar jigniri cand avem un fotbal de 2 lei in tot campionatul asta: Otelul are evolutii oscilante,alearga mult, tactica multa , joc bazat pe greseala adversarului. Poli nu joaca mai nimic,are noroc mai mare decat are Ogica la loto. Vaslui sta in Wesley, Adailton si Sanmartean, fara ei e o echipa modesta.La Steaua nu se poate face performanta cu patronul ei, degeaba sa zicem bate meciuri, la urmatorul egal, toti jucatorii sunt facuti praf.La Dinamo agentii fac echipa iar echipa e vai de ea....Rapid are echipa dar n-are antrenor, joaca pe toane.Daca mai punem la socoteala si anumite tampenii de prin fotbalul nostru, valiza, bricheta, nocturna recent la rapid ,Coltescu-sinucigasi, Avram - fiul cel mai bun arbitru, Brad Pit cel constipat psihic, Teo Craciunescu-fara alte comentarii....vedem imaginea fotbalul nostru de tot rasul.
Suporterii sunt mai patimasi decat ar fi cazul.

Ti-am inteles algoritmul dar tu cam in cati jucatori ai vrea sa stea o echipa ca sa nu fie una modesta ?

chinna tm
14th April 2011, 07:40
Eu v-am vandut un pont sa faceti bani.Nu cred ca aveti funii...
dar ca sa va arat ca sunt om bun va mai vand un pont...
Folositi un cablu prelungitor. :ok: Ar trebui sa va sustina daca nu va numiti iancu.


no....sunteti pe 2.
ti-ai luat funia, streangul, cablul etc.?????....sa fie de calitate.sa nu se rupa.oky?:D.....


s-a anulat executia lui iancu:(

Stan ce mai face?:D....bine?sanatos?:happy......


clonistii au jucat la rupere in repriza a 2-a ... 5 galbene in 45 de minute ...
nu am vazut meciul, dar sunt convins ca au mai fost scutiti de vreo 2-3 galbene ...

Magera 84'
Goga 72'
Bourceanu 71'
Zăgrean 52'
Burcă 50'
tu esti constient ca esti dinamovist?:happy....
nu cred.....


asa....am jucat ca o ceapa degerata.nu meritam nici egalul.FELICITARI PANDURII.au jucat bine si meritau victoria.

am auzit ca au facut astia un recensamant de IQ pe acest thread.cu unele exceptii(polistii si inca cativa) media a fost pozitiva.40 cu felicitari.:D.....


sa nu uit: CINE E PE PRIMUL LOC????:happy...ce bucurie era la ora 21....ce tristete a fost dupa:happy.....

mach
14th April 2011, 07:47
Sa stii ca eu chiar m-am bucurat la egalul vostru desi daca as fi avut puterea as fi oprit meciul de la minutul 89 ca m-ati exasperat cu golurile pe final de meci. Oricum se mai pierd puncte.

chinna tm
14th April 2011, 07:54
sase piarda puncte?cine?noi?...neeeeeeeeeeee......:D....


cum naiba sa nu pierdem cu jocul asta?nu jucam NIMIC!!!!!!....praf....
e drept, luptam asa cumputem pana la final(aici bravo baietilor) dar.....asta nu e echipa cu care sa ne prezentam in UCL.avem cativa jucatori intr-adevar buni dar unii n-au ce cauta nici in divizia secunda.o sa pierdem multepuncte daca jucam toti asa.mai bine sa ne bata o echipa acum sa ii trezeasca naibii din starea asta.....nu ma incanta cu nimic ca Steaua a batut Otelul.In mod normal trebuia sa fiu bucuros ca ne-au ajutat stelistii sa trecem pe primul loc.Dar ce pretentie sa am eu la titlu cu un astfel de joc?Ma consolez cu ideea ca toti joaca slab si ca decat sa vina echipe puternice la altii pe stadion mai bine le vad eu la TM.in rest....mai nimic.

Cristy RVD
14th April 2011, 07:56
lasa bre chinezule ca va batem noi primii sa fie infrangerea mai putin amara :)

chinna tm
14th April 2011, 08:02
lasa bre chinezule ca va batem noi primii sa fie infrangerea mai putin amara :)

tot ce-i posibil.sa ne trezim naibii dina morteala asta.nu jucam NIMIC.dar dam gol.e ceva.nu?:D....
acem toate sansele sa pierdem in Giulesti.dar de acum pariez X la meciurile noastre.la ce bafta am la pariuri sigur nu nimeresc:happy.....

mach
14th April 2011, 08:15
Apropos daca m-as lua dupa ceea ce zicea Porumboiu noi cred ca am iesit cel mai bine....adicalea noi am castigat un punct la bistrita, voi ati pierdut 2 acasa (cu toate ca pandurii ar fi meritat o victorie) iar otelul nexam. Dar na si noi si voi avem noroc de vreo 2 jucatori care mai misca cate ceva pe teren. In cazul nostru un Sinmartean iar in al vostru de un Zicu. Si o mai zic inca o data: titlul se joaca intre otelul si poli ...noi stam bine pe locul 3.