PDA

View Full Version : Unicul 7!



apparte
27th February 2005, 03:20
Cum vi se pare ideea lui MM de a organiza o festivitate de retragere a lui Marius Lacatus si,concomitent,retragerea numarului 7?Personal,consider retragerea numarului 7 cea mai fericita idee!Nici un jucator nu a avut,in toata istoria Stelei,rezultatele lui Marius!Pana joi n-am crezut ca vom mai avea un jucator ca Marius!Dar joi seara am avut in teren 11 X LACATUS!Asta a contat enorm.Imi pare extrem de rau ca n-am reusit vineri sa intru pe chat cu Dorinel si sa-i spun aceasta constatare.
PS Scuza-ma alpopa,n-am vazut postarea ta la topicul despre MM!

Corrado*
27th February 2005, 03:40
e buna ideea

realmadrid.com
27th February 2005, 13:06
Cam tarziu...fosta glorie a Stelei cred ca merita acest meci de cand s-a retras oficial...dar mai bine mai tarziu decat niciodata:ok:

dragos_popa17
27th February 2005, 13:12
Nu vreau sa se inteleaga ca nu apreciez ceea ce a facut Lacatus pentru Steaua, dar retragerea unui numar este o idee proasta indiferent de cine a fost jucatorul care l-a purtat. A renunta la numarul 7 ar insemna a renunta la speranta ca intr-o zi va aparea un nou jucator ca Marius Lacatus. Tricoul cu numarul 7 nu trebuie retras ci trbuie purtat mai departe cu mandrie si responsabilitate.

uti2102
27th February 2005, 13:43
De acord cu sarbatorirea a 20 de ani de la momentul 7 mai 1986, de acord cu meciul de retargere al lui Laca, insa nu sunt de acord cu retragerea numarului 7. Tocmai, consider ca cine-l va purta in viitor va avea o responsabilitate mai mare. Dintre jucatorii actuali cred k Opritza ar merita acest numar, de la anul (ca acum il poarta Banel) ...

Marquise MGP
27th February 2005, 13:56
foarte frumos din partea stelei sai organizeze un meci de retragere lui lacatus care a reprezentat mult mai mult decat becali pana acum,de fapt cred ca se vrea si o reconciliere intre cei 2 , dar retragerea nr.7 nu cred ca este o solutie pentru ca simbolul stelei este lacatus nu nr.7.tricoul poate fi purtat cu andrie de alti jucatori care sa tinda la performantele lui laca.

OwenSkeet
27th February 2005, 14:20
Organizarea meciului de retragere a lui Lacatus este o idee extraodrinara..dar sa retraga numarl nu mi se pare o idee asa buna.Cred ca cu retraegera nr.7 a fost asa aruncata de MM numai sa se mai buna bine cu suporteri.Oricum Lacatus este inca in viata si ar trebui sa vedem ce parere ar avea si el despre retreagrea nr 7 de la STEAUA!

Sasuke Uchiha
27th February 2005, 16:36
ar fi o idee foarte buna,lacatus e unic in cadere in careu :D

Mariusmadmax
28th February 2005, 22:17
Insa nr 7 trebuie sa ramana ca sa dea frisoane celor care-l vor purta ...

Saber Rider
1st March 2005, 03:52
Si eu sunt de aceeasi parere, ca propunerile lui MM Stoica sunt binevenite, desi cam tarzior, dar retragerea tricoului nu mi se pare asa de buna, avand in vedere ca acest numar 7 poate responsabiliza in plus un jucator, si asta este spre binele lui si al echipei.