PDA

View Full Version : Etapa 24: Otelul - FC Vaslui 0-0



Pages : [1] 2

delaparis
3rd April 2011, 16:14
Miercuri, 6 aprilie
Otelul - FC Vaslui,
ora 18:00 - Digi Sport

Leo
3rd April 2011, 16:26
Un derby al moldovenilor.
Un X,2 e foarte potrivit.

eventHorizon
3rd April 2011, 16:39
Otelul - Vaslui 1-0

haribo
3rd April 2011, 18:02
Cred ca bate Vasluiu dar un X ar fi ideal pentru Poli. :great::yes:

oțel
3rd April 2011, 19:06
Sunt foarte sigur ca vom castiga. 1

Echo
3rd April 2011, 19:19
Nocturna nu e gata... dacă începe meciul la 18:00, batem noi în minutele de prelungiri, după ce apune soarele. :D.
Ultima variantă de program era parcă cu ora de începere 17:30, asta e diversiunea lui Porumboiu, să joace băieții juma' de oră cu stadionul gol. :D
Părerea mea e că vasluienii ‘or să joace la victorie, sub presiunea apropierii de locul 1, iar Dorinel cam asta așteaptă. Oricum, indiferent de rezultat, campionatul mai are multe etape nejucate. Nu ar fi foarte rău nici un egal miercuri, dar să jucăm așa cum am făcut-o în meciurile din tur (mai puțin cu Vasluiul).

mach
3rd April 2011, 19:58
Un derby al moldovenilor.
Un X,2 e foarte potrivit.

Mult succes. In locul tau 2-ul l-as scoate din discutie ....in fine, fiecare cu ce-l doare.

fl0o
3rd April 2011, 20:09
Mi-e cam frica de Adailton... sper doar sa nu fim nevoiti sa faultam in apropierea careului. Asta fiind treaba antrenorului.
1 daca avem noroc, x rezultat normal si acceptabil pentru noi, 2 daca avem ghinion si da Adailton gol.

Shinnok
3rd April 2011, 21:10
1 solist

delaoltenia
3rd April 2011, 22:12
Va castiga viitoarea campioana a Romaniei.
Otelul :ok:

BBB
3rd April 2011, 22:13
Va castiga viitoarea campioana a Romaniei.
Otelul :ok:

De acord ca va castiga viitoarea campioana a Romaniei. De aia e 2 solist

relansat
3rd April 2011, 22:18
invingem la limita.

Elphax
3rd April 2011, 22:24
Cred ca bate Vasluiu dar un X ar fi ideal pentru Poli. :great::yes:

dimpotriva, Otelul e candidata clara la locul 3 daca nu castiga !!!!

Denis
3rd April 2011, 22:27
Meci foarte greu pentru noi. Am pierdut cu 4-0 in tur, si desi suntem neinvinsi pe teren propriu e posibil sa o comitem chiar acum din cauza formei din ultimul timp.

Oricum, inca mai cred in victoria noastra cu celebrul scor de 1-0.

z.alex
4th April 2011, 01:59
Merg pe X,2 pentru ca nu joaca Sanmartean. Altfel era meci clar de 2 solist.

keluba
4th April 2011, 09:14
egal sa nu fie

bada_otelul
4th April 2011, 09:33
egal sa nu fie

Pe cat ca Dorinel fix la egal joaca? A jucat la egal cu Tg. Mures si Brasov, echipa mult mai slab cotate decat Vasluiul, mira-m-as sa nu faca asta si miercuri, mai ales ca un egal nu-i o tragedie. Cum am mai zis, Vasluiul are cel mai bun lot de jucatori din Liga 1. Sa vedem ce-o iesi.

Steel Jar
4th April 2011, 09:52
Sper sa castige campionatul una din echipelevcare se intalnesc in meciul asta. Forza Moldova, trebuie sa vina si un titlu de capioana in regiunea noastra iubita.:no1
Daca nu putem noi, va urez succes voua Fc Vaslui.:D Totusi mai bine noi.:D

Doctor_Satan
4th April 2011, 10:16
dimpotriva, Otelul e candidata clara la locul 3 daca nu castiga !!!!

Pe tine te doare rau tare de noi. Haribo n-a zis absolut nimic de Otelul, dar ai venit tu sa-l contrazici in privinta a ce nu a zis de noi.

In alta ordine de idei, daca pierdem si meciul asta, nu vad sa ne schimbam la 90 de grade si sa mai avem vreo sansa la titlu.
Un lucru e clar si Dorinel trebuia sa-l priceapa demult: fara un atacant decent si constant, degeaba avem echipa omogena. Cred ca suntem singura echipa care are tupeul sa joace cu un atacant de talia lui Pena.

mach
4th April 2011, 10:29
Pierdem cu siguranta meciul asta. Otelul e o echipa mult mai buna, mult mai bine cladita fizic cu un randament mult mai mare pe flancuri. Ce sa mai aducem in discutie post pe post ?! O luam cu 4-0 fara drept de apel.

Steel Jar
4th April 2011, 10:43
Bai lasa vrajeala. Daca ne bateti , sa castigati campionatul ...da?:D
Una dintre echipele noastre trebuie sa aduca primul titlu in Moldova.:no1:ok:

chinna tm
4th April 2011, 10:50
Bai lasa vrajeala. Daca ne bateti , sa castigati campionatul ...da?:D
Una dintre echipele noastre trebuie sa aduca primul titlu in Moldova.:no1:ok:

lasa vrajeala si da-mi banii mei.a fost un pariu cinstit.tu te-ai dat cocosel si ai vrut sa facem pariu.poti sa imi dai 45 de lei.5 lei ti las pt o bere ca stiu ca te-ai suparat tare vineri:D.....


uite.....desi ma ignori iti dau o sansa.facem pariu ca in meciul asta moldovenii vor castiga meciul?:D....

relansat
4th April 2011, 10:55
Pierdem cu siguranta meciul asta. Otelul e o echipa mult mai buna, mult mai bine cladita fizic cu un randament mult mai mare pe flancuri. Ce sa mai aducem in discutie post pe post ?! O luam cu 4-0 fara drept de apel.

alerta, vasluian ironic la orizont :D

Vandam
4th April 2011, 10:56
De parca noi si avem timp sa-l credem :D

Steel Jar
4th April 2011, 11:12
lasa vrajeala si da-mi banii mei.a fost un pariu cinstit.tu te-ai dat cocosel si ai vrut sa facem pariu.poti sa imi dai 45 de lei.5 lei ti las pt o bere ca stiu ca te-ai suparat tare vineri:D.....


uite.....desi ma ignori iti dau o sansa.facem pariu ca in meciul asta moldovenii vor castiga meciul?:D....

Nu ma, glumeam si eu.:D
Daca pui pariu pe scor , marcatori si minutele golurilor marcate batem palma.:D

mach
4th April 2011, 11:46
Sansa noastra ar fi ca la ora meciului sa-l (re)aducem pe Burdujan - sa-l (re)lansam pe partea stanga a terenului iar in urma unui sut de-a lui spre poarta Kolev s-o respinga pana la Mike care din 6 metri sa le dea gol cu poarta ...goala. O fi vreun deja vu ? Oricum raman la pronosticul meu 4-0.

Ferko
4th April 2011, 11:55
Victorie pentru Otelul si locul 2 pentru Vaslui (la sfarsitul campionatului).

Vandam
4th April 2011, 12:02
lasa vrajeala si da-mi banii mei.a fost un pariu cinstit.tu te-ai dat cocosel si ai vrut sa facem pariu.poti sa imi dai 45 de lei.5 lei ti las pt o bere ca stiu ca te-ai suparat tare vineri:D.....


uite.....desi ma ignori iti dau o sansa.facem pariu ca in meciul asta moldovenii vor castiga meciul?:D....

Vrei sa faci si tu un ban gramada a ?? :happy Domnu Bill Shaolin Gates, n-am stiut ca asa sarac ati ajuns. :))

danini
4th April 2011, 12:10
Pronosticul meu: Otelul - Vaslui 1-0.

chinna tm
4th April 2011, 12:18
Nu ma, glumeam si eu.:D
Daca pui pariu pe scor , marcatori si minutele golurilor marcate batem palma.:D

nu glumeai cu nimic:D....am castigat cinstit un pariu.
dar iti dau sansa sa recuperezi.(vezi bre ce buni suntem desi voi ne injurati?:().....
pe ce pariem acum?
eu pariez pe Otelul(uite ce bun sunt...ce sansa iti dau:D....x-ul e al nimanui.vrei?:D)

Tim
4th April 2011, 12:30
Ce paradox: la acest meci ne convine orice rezultat.:D

fl0o
4th April 2011, 12:52
Ce paradox: la acest meci ne convine orice rezultat.:DSa fi fost in locul vostru nu ma multumeam cu orice rezultat. Asta arata ca va temeti de locul 3... locul ala unde ne vedeti pe noi.

Elphax
4th April 2011, 13:00
Pe tine te doare rau tare de noi. Haribo n-a zis absolut nimic de Otelul, dar ai venit tu sa-l contrazici in privinta a ce nu a zis de noi.

In alta ordine de idei, daca pierdem si meciul asta, nu vad sa ne schimbam la 90 de grade si sa mai avem vreo sansa la titlu.
Un lucru e clar si Dorinel trebuia sa-l priceapa demult: fara un atacant decent si constant, degeaba avem echipa omogena. Cred ca suntem singura echipa care are tupeul sa joace cu un atacant de talia lui Pena.

Pai Haribo era off-topic, nu ? :)

Pe mine chiar nu ma mai doare de Otelul. ma doare de noi ca am jucat prost ultimul meci si de Vaslui ca a jucat cu Steaua mai bine decat am facut-o noi.

Eu sper sa castigati meciul asta ca sa nu se apropie Vasluiul de noi. Punct

Steel Jar
4th April 2011, 13:21
Uite ca noi nu mai simtim frica! Cand am facut calcule ne-am incurcat si am jucat prost.
Acum echipa simte ca e de totul sau nimic...ori la bal ori la spital.Nu mai este timp de tampenii, jucam fara frica si determinati ,numai cum noi am facut-o in tur.:D

RunRun1730
4th April 2011, 13:52
2 solist - si intra Vasluiul serios in lupta pt titlu

fl0o
4th April 2011, 14:04
se putea sa nu se bage si brailenii ? :))
cum a spus steel jar... sa terminam cu calculele si sa ne vedem de fotbal.
Forta Otelul !

Steel Jar
4th April 2011, 14:14
Care braileni?
Este doar unul ratacit pe aici , care se roaga sa nu castige orasul vecin ceva. Deh capra vecinului, bat-o vina.:D
Sa va uitati la meci , o sa aveti ce vedea.

RunRun1730
4th April 2011, 15:26
in tur daca nu ma insel v-au dat 3? acum o sa scapati doar cu unul

fl0o
4th April 2011, 15:33
in tur daca nu ma insel v-au dat 3? acum o sa scapati doar cu unulvezi sa nu te inseli chiar acum.

RunRun1730
4th April 2011, 15:35
nu-mi amintesc exact 3 sau 4 :-?

fl0o
4th April 2011, 15:42
nu-mi amintesc exact 3 sau 4 :-?se vede ca nu urmaresti liga1

Steel Jar
4th April 2011, 15:44
10 o sa ne dea....pana in secunda 10.:cry: La pauza 0-87.78643568.....scor final 101-100.:D
Spune-i frate ca e asa cum zice el , altfel nu se simte bine.:cry:

RunRun1730
4th April 2011, 15:47
100-101 final :D

Steel Jar
4th April 2011, 15:52
Pana in prelungiri, dupa care hizo isi indeamna "armasarii" sa isi dea 3 autogoluri.:D Asta pentru ca Porumbelu' nu vrea sa le dea prima intreaga pt victorie si le ofera mai putin cu exact 0.5 Roni.:D
Le doresc sa castige campionatul , daca ne incurcam noi.
Voi ce mai facti, cand mai promovati si voi ?:D Va apucam si noi , sau poate nepotii nepotilor nostrii o sa va vada in Liga 1?
:D

RunRun1730
4th April 2011, 16:22
Daca economia orasului e praf si au furat astia tot, fotbal de unde? :D
Totul tine de bani, ai bani ai echipa, ai stadion...

z.alex
4th April 2011, 16:29
se vede ca nu urmaresti liga1

V-am mai spus ca nimeni nu-si incarca memoria cu detalii legate de parcursul Otelului in campionat, in afara de voi. :rolleyes: Daca cineva isi aminteste ca Vasluiul v-a dat multe in tur, e mai mult decat suficient.
De data asta puneti de-un egal, avand in vedere ca le lipseste Sanmartean. E bine ca voi sunteti neinfricati, dar celor care vor intra pe teren o sa le cam tremure chilotii. :D Multumiti-i lui Mister Magoo ca aia au facut investitii si au echipa, pe cand voua vi se servesc lozinci si sperante desarte. ;)

Tim
4th April 2011, 16:34
Eu ma risc la scor exact :o-o.
Sau sub 1.5 ar mai fi o varianta.

Steel Jar
4th April 2011, 16:41
V-am mai spus ca nimeni nu-si incarca memoria cu detalii legate de parcursul Otelului in campionat, in afara de voi. Daca cineva isi aminteste ca Vasluiul v-a dat multe in tur, e mai mult decat suficient.
De data asta puneti de-un egal, avand in vedere ca le lipseste Sanmartean. E bine ca voi sunteti neinfricati, dar celor care vor intra pe teren o sa le cam tremure chilotii. Multumiti-i lui Mister Magoo ca aia au facut investitii si au echipa, pe cand voua vi se servesc lozinci si sperante desarte.

:o:
................
:happy:

:rolleyes:
...................
:hmm:

:rolleyes:
.............
:shock:

:sneaky:
................
:rolleyes:
................
:cry:
Mai schimbati si voi placa, aceleasi siu aceleasi tampenii le spuneti toti.
Acum stiu ca voi copiati la scoala, aveati toti aceleasi raspunsuri in lucrari,teze.
Parca aveti o carte de unde scoateti toate textele astea emotionante si pline de sperante. E al naibii de amuzant si trist sa vad cum va consumati pe aici.
Haide Astra lupta pentru noi , bate-i rau de tot pe frustratii de pe locul 2.hi ha hu he he:great:

Tim
4th April 2011, 17:00
Ai rabdare.S-ar putea ca de etapa viitoare sa nu va mai "necajeasca " nimeni.:rolleyes:

O sa aveti atata liniste de or sa va tiuie urechile.:D

z.alex
4th April 2011, 17:02
hi ha hu he he:great:
Jarule, sunt dezamgit. N-ai folosit toate vocalele. :(


amuzant si trist
Stii cum se numesc cei care trec rapid de la o stare emotionala la alta, nu? :D

Steel Jar
4th April 2011, 17:13
Jabasoreni?:D
Ne scuzati ca avem tupeul sa fim pe primul loc, din greseala am facut asta. Ce rost are sa ne mai amagim, o sa ne dam la o parte.Doar noi trebuie sa facem totul , dar absolut totul, sa va multumim pe voi.:D
Suntem pe primul lioc deocamdata,. Nu este vina noastra, nu ne putem abtine.:D

Vandam
4th April 2011, 17:19
Iar jucam cu sustinatorii lui Jabba. Frate se vede de la o posta ca sunteti niste penibili sustinatori ai Jabbei. :rosu:

z.alex
4th April 2011, 17:38
Iar jucam cu sustinatorii lui Jabba. Frate se vede de la o posta ca sunteti niste penibili sustinatori ai Jabbei. :rosu:

Noi sustinem echipa de fotbal, nu inteleg de unde ti-a venit ideea cu Iancu, probabil voi il sustineti pe Stan. :rolleyes:

Jarule, cuvantul cheie din tot ce ai spus e "deocamdata". Pentru ca etapa asta va ajuta Vasluiul sa coborati un lioc.

Vandam
4th April 2011, 17:56
Da ma, voi sustineti clubul... + frustrarile d-lui Jabba. :) Deci fanii Jabbei. :D

Steel Jar
4th April 2011, 18:14
Doamne fereste-ma , sfinte emisar venit de pe Marte, slavite Allah, milostivule Budha, fa-i sa mai zica si altceva :D.Am inteles frate din primele 100 de ori. Chiar trebuie sa repeti asta la fiecare postare?:bored:
. Deci luam bataie, apoi iar , iar , iar , iar, ne desfiintam, pierdem jucatorii, Galatiul dispare de pe harta, ramanem fara hartie igenica cand deja am facut treaba pe buda.:D
Hai ma ca ma duc sa cumpar o cupa de jucarie si vi-o acordam simbolic la sfarsitul campionatului... sa nu ziceti ca nu tin la voi.:DAsta pentru ca sunteti mai suparaciosi si meritati si voi ceva .:D

Hard
4th April 2011, 18:36
Hategan arbitru la otelul-vaslui... din nou :D

Tim
4th April 2011, 18:42
la primarieeeee....
Cu stan ..
la primarieeee...
la primarieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..:D

fl0o
4th April 2011, 19:16
bai astia... care nu sunteti interesati de evolutia Otelului in campionat...
ce mama jabbei cautati ma pe topicurile noastre de cand a inceput campionatul ?
Serios acum... vreau un raspuns... de ce sunteti prezenti aici si nu pe "Gaz Metan Medias - FCM Targu Mures" ? :jerk:

Steel Jar
4th April 2011, 19:34
la primarieeeee....
Cu stan ..
la primarieeee...
la primarieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..:D

.............................. hmmm hmmm hmmm
1 /hello
1 /hello
1 2 3 /hell ...si ... inepe:sneaky:

La puscarieeeeeeee
cu ........:o: Jabba la puscarieeeeeee
La puscarieeeeeeeeeeeee
Fund pe post de vagin sa-i fieeeeeeee :drak:
Booommmmm.... and another one
El e Jabba-man
De la Timisoara
Gata sa manance pentru toataaa taraaaa :music:

six
4th April 2011, 19:48
miercuri se schimba liderul...definitiv ;)

2 solist ;):D

relansat
4th April 2011, 19:54
Hategan arbitru la otelul-vaslui... din nou :D

victorie asigurata :)):)):))

cip
4th April 2011, 20:48
.............................. hmmm hmmm hmmm
1 /hello
1 /hello
1 2 3 /hell ...si ... inepe:sneaky:

La puscarieeeeeeee
cu ........:o: Jabba la puscarieeeeeee
La puscarieeeeeeeeeeeee
Fund pe post de vagin sa-i fieeeeeeee :drak:
Booommmmm.... and another one
El e Jabba-man
De la Timisoara
Gata sa manance pentru toataaa taraaaa :music:
acum sincer,felicitari ca esti cel mai prost din generatia ta,indiferent din ce generatie faci parte!/hello

fl0o
4th April 2011, 22:12
Mi se pare cam intuneric la ora 19:45...
Si daca avem ghinion sa ne mai rupa cineva un fanion inainte de meci... :mad: parca-l vad pe porumboiu invocand masa verde.

Stefan_Cel_Mare
4th April 2011, 22:36
va fi un meci tare ... cei mai buni sa castige ,adik noi :P

si timisoara sa faca egal :P

Stefan_Cel_Mare
4th April 2011, 23:06
Mi se pare cam intuneric la ora 19:45...
Si daca avem ghinion sa ne mai rupa cineva un fanion inainte de meci... :mad: parca-l vad pe porumboiu invocand masa verde.

cred ca meciul incepe la 17:30 , deci se termina la 19:15 ,tot cam seara o sa fie

z.alex
4th April 2011, 23:21
Gata sa manance pentru toataaa taraaaa:music:

Asa se explica ura voastra crancena, Mariuselu' v-a convins ca la Galati e foamete pentru ca v-a infulecat Iancu ratiile. :D Omul isi pregateste dinainte terenul pentru viitoarele esecuri in functia de primar, pe care nici n-o are inca. :))
Gata, :cya: v-am acordat prea multa atentie, eu am lucruri mai importante de facut, iar voi ati putea crede ca v-ati depasit conditia insignifianta dintotdeauna.

Steel Jar
4th April 2011, 23:23
acum sincer,felicitari ca esti cel mai prost din generatia ta,indiferent din ce generatie faci parte!/hello
Maicata zicea la fel despre baiatul ei.:D
Acum inteleg . Vrei si tu la parnaie, cu jabba...sa scapati sapunul in tandem. De asta te-ai suparat si ai inceput sa jignesti.
:D

z.alex
4th April 2011, 23:26
Maicata zicea la fel despre baiatul ei.:D
Acum inteleg . Vrei si tu la parnaie, cu jabba...sa scapati sapunul in tandem. De asta te-ai suparat si ai inceput sa jignesti.
:D

Densitatea de analfabeti pe cap de otelar e maxima pe thread-ul asta. :D

Steel Jar
4th April 2011, 23:27
Asa se explica ura voastra crancena, Mariuselu' v-a convins ca la Galati e foamete pentru ca v-a infulecat Iancu ratiile. :D Omul isi pregateste dinainte terenul pentru viitoarele esecuri in functia de primar, pe care nici n-o are inca. :))
Gata, :cya: v-am acordat prea multa atentie, eu am lucruri mai importante de facut, iar voi ati putea crede ca v-ati depasit conditia insignifianta dintotdeauna.
Poate a infulecat ratele.:D
Sigur cai ai lucruri mai importante de facut....maine dimineata sunteti, IAR, primii pe threadul asta.:D

Steel Jar
4th April 2011, 23:37
Ce mandru esti ca m-ai prins... ca atunci cand ai descoperit ca ce ai intre picioare nu se foloseste doar in palma. Asta acum un an , cand ai vazut un film xxx...gay...cu obezi.
Cred ca de asta il simpatizezi pe Jabba. :D

Dregan
4th April 2011, 23:50
Densitatea de analfabeti pe cap de otelar e maxima pe thread-ul asta. :D

Eu in locul tau n-as vorbi de densitate...:no:

delaparis
5th April 2011, 00:20
Revenim la meci, va rog frumos

Steel Jar
5th April 2011, 00:21
Poi daca le zici cati **** ne-au deranjat aici, ar spune ca nu e adevarat. Dupa aceea tot ei o fac pe fetele mari ***

Steel Jar
5th April 2011, 00:22
Spune-le sa nu mai intre si sa provoace atunci.

Tyler Durden
5th April 2011, 00:24
Delaparis, ce-ar fi sa banezi clonele ca sa nu mai existe probleme?

z.alex
5th April 2011, 00:30
Eu in locul tau n-as vorbi de densitate...:no:

Daca cineva s-a prins ce vrea sa spuna asta, sa ma anunte si pe mine. :D
Baieti, nu mai fiti atat de tensionati si irascibili, e doar un meci pe care-l va castiga Vasluiul. Mai urmeaza destule. :ok:

Denis
5th April 2011, 00:32
acum sincer,felicitari ca esti cel mai prost din generatia ta,indiferent din ce generatie faci parte!/hello

Eu cred ca ti-e ciuda de creativitatea lui :evil:



Foooooooooooooorza Oteluuuuul! :X:X:X

delaparis
5th April 2011, 00:34
Delaparis, ce-ar fi sa banezi clonele ca sa nu mai existe probleme?

Nu sunt clone pe ols...


Problema este ca se posteaza offtopic prea mult.

Tyler Durden
5th April 2011, 00:35
Vezi de cate ori a fost banat Jar pe Ols si apoi poti sa-mi vinzi vrajeala asta.

Steel Jar
5th April 2011, 00:39
Nu te duce mintea ma sa sesizezi oironie?
Dregan adu cuburile si cartoanele specifice elevilor de clasa 1, poate se prinde.

Tyler Durden
5th April 2011, 00:41
Tu vorbesti de ironie, bai proasta forumului! Tu l-ai face sa roseasca si pe Claudiu Raducanu. Esti mai prost decat propriul perus.

delaparis
5th April 2011, 00:43
Vezi de cate ori a fost banat Jar pe Ols si apoi poti sa-mi vinzi vrajeala asta.

Confunzi, sincer. Stiu despre cine vorbesti dar ... nu rasare.

Nu vand nimic deoarece am descoperit ca nu castig bani din activitatea asta pe forum :D

Hai sa vorbim despre ... Vaslui :))

Tyler Durden
5th April 2011, 00:45
Pai ce a zic, cred ca bate Otelul, desi as vrea un egal. Inca mai sper sa castigam campionatul. :D

Jar si Steel_jar si alte jaruri sunt clone. Chiar tu sau Yoyoi recunosteati ca nu poate fi banat ptr. ca are IP-ul nu stiu cum.

Tyler Durden
5th April 2011, 00:50
Ce gunoi jalnic esti...:(

delaparis
5th April 2011, 00:50
ne oprim aici

z.alex
5th April 2011, 00:54
Apoteotic.
:happy:happy:happy
Ma refer la final.

Vandam
5th April 2011, 01:00
Pai ce a zic, cred ca bate Otelul, desi as vrea un egal. Inca mai sper sa castigam campionatul. :D

Jar si Steel_jar si alte jaruri sunt clone. Chiar tu sau Yoyoi recunosteati ca nu poate fi banat ptr. ca are IP-ul nu stiu cum.

Si voi vreti pana de Pasti pe locul 1 ? :D

Tyler Durden
5th April 2011, 01:00
Nicht, noi ne-am propus sa fim pe locul 1 de Craciun. :D

chinna tm
5th April 2011, 07:43
dupa victoria cu U Cluj dorinel declara ca vrea sa mentina ritmul si in cele 12 etape ce urmeaza.dupa meciul cu Brasov am impresia ca il va tine:happy.....

cip
5th April 2011, 08:29
Eu cred ca ti-e ciuda de creativitatea lui :evil:

acum nu mai mi-e...:))

Vandam
5th April 2011, 09:30
dupa victoria cu U Cluj dorinel declara ca vrea sa mentina ritmul si in cele 12 etape ce urmeaza.dupa meciul cu Brasov am impresia ca il va tine:happy.....

Hă hă hă... ce-ti plac glumele tale...:mda:

fl0o
5th April 2011, 09:53
Eu cred ca tot offtopicul vine de la sustinatorii altei echipe... care nu joaca in acest meci.
bai astia... care nu sunteti interesati de evolutia Otelului in campionat...
ce mama jabbei cautati ma pe topicurile noastre de cand a inceput campionatul ?
Serios acum... vreau un raspuns... de ce sunteti prezenti aici si nu pe "Gaz Metan Medias - FCM Targu Mures" ? :jerk:Mi-a raspuns cineva la intrebarea asta ?
cred ca meciul incepe la 17:30 , deci se termina la 19:15 ,tot cam seara o sa fieBai... la ce ora e meciul ma pana la urma ?.. sa nu intarzii.

later: pe lpf.ro zice ca e la 17:30... cred ca m-am lamurit

mach
5th April 2011, 10:45
S-a anuntat la meteo : maine a doua repriza se joaca-n bezna.

Tim
5th April 2011, 10:49
OT:
dar meciul cu pandurii cand il jucati?:D

Dregan
5th April 2011, 10:52
OT:
dar meciul cu pandurii cand il jucati?:D

pe 31 aprilie;)

Vandam
5th April 2011, 10:54
S-a anuntat la meteo : maine a doua repriza se joaca-n bezna.

Ai uitat ce s-a intamplat cand ati inaugurat nocturna pe imensul vostru municipal ??? :))


TimS: Esti offtopic bre. :D Ala nu mai e meci care sa trebuiasca jucat. Voi cand mai jucati meciul cu Rapid ??

Tim
5th April 2011, 11:15
OT:
Atentie otelari:umbla vorba ca plaiesii lui porumboiu se pregatesc sa castige cele 3 puncte la masa verde.Au un scenariu diabolic.;)

aLLiin
5th April 2011, 11:28
2 solist...cred ca vasluienii care au o echipa mai buna se va impune.

mach
5th April 2011, 11:55
Ai uitat ce s-a intamplat cand ati inaugurat nocturna pe imensul vostru municipal ??? :))


TimS: Esti offtopic bre. :D Ala nu mai e meci care sa trebuiasca jucat. Voi cand mai jucati meciul cu Rapid ??
Imi aduc aminte foarte bine si chiar nu e de ras. Cat priveste "imensitatea" unui stadion sau a altuia nu stiu daca-si are rostul. Am mai avut niste "prieteni" care se legau de orice numai de fotbal nu.

ics
5th April 2011, 12:36
OT:
Atentie otelari:umbla vorba ca plaiesii lui porumboiu se pregatesc sa castige cele 3 puncte la masa verde.Au un scenariu diabolic.;)

clar, incepe Porumboie sa cante:
Paparudă-rudă, vino de ne udă se face bezna la pauza si gata meciul :D

chinna tm
5th April 2011, 12:58
Otelul este o favorita la titlu.
Multa lume a felicitat-o pentru rezultatele ei.Dar totusi sa nu uitam....."La pomul laudat nici mere nu face"-Dorinel Munteanu:D.....

fl0o
5th April 2011, 13:36
bai astia... care nu sunteti interesati de evolutia Otelului in campionat...
ce mama jabbei cautati ma pe topicurile noastre de cand a inceput campionatul ?
Serios acum... vreau un raspuns... de ce sunteti prezenti aici si nu pe "Gaz Metan Medias - FCM Targu Mures" ? De ce imi ocoliti intrebarea ?

z.alex
5th April 2011, 13:46
Am vizitat si Gaz Metan Medias - FCM Targu Mures, dar asta e, deocamdata, mai amuzant. Dupa reprezentatia Jarului de aseara, trebuie sa recunosti si tu ca, pe thread-ul vostru, avem de cine rade. :drak:

chinna tm
5th April 2011, 14:04
De ce imi ocoliti intrebarea ?

avand in vedere ca este un forum public si nici macar nu aveti topicurile pe sectiunea Otelul Galati de pe acest forum....ne plimbam si scriem pe unde avem chef.La fel puteti sa faceti si voi.sau nu avem dreptul sa ne expunem public parerea pe topicurile voastre?
o a doua explicatie plauzibila e asta:

Am vizitat si Gaz Metan Medias - FCM Targu Mures, dar asta e, deocamdata, mai amuzant. Dupa reprezentatia Jarului de aseara, trebuie sa recunosti si tu ca, pe thread-ul vostru, avem de cine rade. :drak:



ON: bat moldovenii:D

Dregan
5th April 2011, 14:29
Am vizitat si Gaz Metan Medias - FCM Targu Mures, dar asta e, deocamdata, mai amuzant. Dupa reprezentatia Jarului de aseara, trebuie sa recunosti si tu ca, pe thread-ul vostru, avem de cine rade. :drak:

De fapt pe noi ne uimeste prostia voastra crasa de a ne urmari pe toate topicurile de parca ati castiga ceva in acest mod.

z.alex
5th April 2011, 14:38
Ca sa transam definitiv dilema asta, a prezentei noastre aici, va anunt ca prestatia echipei din Galati, nu e nici pe departe la fel de spectaculoasa ca prestatia suporterilor ei pe forum. :D E mult mai distractiv sa va citim si sa va tachinam pe voi, decat sa urmarim un meci al Otelului. ;)

chinna tm
5th April 2011, 14:58
De fapt pe noi ne uimeste prostia voastra crasa de a ne urmari pe toate topicurile de parca ati castiga ceva in acest mod.

nu plange.....cresteti voi mari si ne aratati noua cum sta treaba:D.....

P.S.: cum de ce va urmaresc?imi vreau banii:happy

Tim
5th April 2011, 15:01
nu plange.....cresteti voi mari si ne aratati noua cum sta treaba:D.....

P.S.: cum de ce va urmaresc?imi vreau banii:happy
Chinnezule,tu esti de la ANAF ?:cry:

chinna tm
5th April 2011, 15:06
puii mei....io l-am pus pe jar jar sa faca pariu?????
i-a zis si Dorinel ca la pomul laudat nici mere nu face:happy....(ce ma disteraza zicala lui Munteanu:D)

Tim
5th April 2011, 15:15
Tu iti vrei banii.
OT.
Scuipilici stie ca mai sunt 10 etape.....isi vrea si el partea.
L-a reactivat pe Marinescu.

atentie la pariuri,etapele viitoare.:D

megastar
5th April 2011, 16:06
Frate, am crezut ca am gresit topicul, atat de multi de la Poli pe aici. Sunt curios ce va fi la meciul direct. Asta daca nu cumva Timisoara scade ritmul si se pierde, intrecuta de alte urmaritoare. Daca trece Vasluiul de Timisoara, pe locul doi, cred ca ramane OLS-ul fara trafic.
OT: Un meci de care depinde evolutia noastra in continuare, daca batem, avem prima sansa la campionat, daca bate Vasluiul nu va fi bine pentru noi. Sper ca Munteanu sa fie inspirat in schimbari, si sa fi invatat din greseli.

Tim
5th April 2011, 17:08
Frate, ...............
Sper ca Munteanu sa fie inspirat in schimbari, si sa fi invatat din greseli.
:o::o::o:

Adica sa schimbe echipa ?Iar?:rolleyes:

delaoltenia
5th April 2011, 18:07
Otelul Galati, echipa probabila: 12. Grahovaci - 3. Râpa, 18. Costin, 30. Perendija, 23. Salageanu - 26. Neagu, 29. Giurgiu - 7. Iorga, 37. Viglianti, 14. Ilie - 10. Paraschiv. Antrenor: Dorinel Munteanu.
Rezerve: 1. Branet, 16. Sîrghi, 20. Cojoc, 8. Antal, 17. Bus, 27. Pena. 19. Punosevaci.
Absenti: Ochirosii (suspendat).

FC Vaslui, echipa probabila: 1. Kuciak - 3. Papp, 28. Cânu, 26. Farkas, 20. Milanov - 2. Campano, 30. R. Costin, 4. Gencev , 11. Milislavljevici - 80. Wesley, 10. Adailton. Antrenor: Viorel Hizo.
Rezerve: 12. Cerniauskas, 17. Balace, 9. Pouga, 25. Yero Bello, 23. Pavlovici, 31. Gheorghiu, 6. Rivas.
Absenti: Gladstone (accidentat), Sânmartean (suspendat)

Otelul Galati - FC Vaslui, miercuri, ora 17.30, Digi Sport

Arbitri: Ovidiu Hategan - Eduard Dumitrescu, Mircea Orbulet - Dragos Istrate

Observatori: Constantin Gheorghe, Sorin Satmari.

Supervizor: Valentin Alexandru.

Palmares: 11 2 4 5 8-15

Primul meci: scor 0-0, la Vaslui, în 22 octombrie 2005.

Scor maxim: 0-4, la Vaslui, în 13 septembrie 2010.

Singura victorie a echipei oaspete la Galati: scor 1-0, în 31 august 2008.

Ultimul meci disputat la Galati: scor 1-0, în 17 mai 2010.

În tur: scor 0-4.


sursa: onlinesport

six
5th April 2011, 18:45
cel mai solist 2 :D

fl0o
5th April 2011, 20:49
avand in vedere ca este un forum public si nici macar nu aveti topicurile pe sectiunea Otelul Galati de pe acest forum....ne plimbam si scriem pe unde avem chef.La fel puteti sa faceti si voi.sau nu avem dreptul sa ne expunem public parerea pe topicurile voastre?ok, sunt total de acord, dar de ce spuneti ca nu va intereseaza Otelul atunci ?
in fine... nu o sa puteti sa va justificati, sunteti aici ca sa faceti offtopic si punct.
:o::o::o:

Adica sa schimbe echipa ?Iar?:rolleyes:echipa va fi aceeasi, probabil vor intra alti cativa jucatori de care avem nevoie. Nu ca cei care au jucat pana acum ar fi jucat prost... dar n-au jucat ce trebuia.

cip
5th April 2011, 21:26
bataie moldoveneasca fratricida pt locul 2,mizez pe Vaslugi! :D

xisco
5th April 2011, 22:20
vasluiul va sterge putin pe jos cu echipa lui scuipinel munteanu!!!!!!

Stefan_Cel_Mare
5th April 2011, 22:22
maine ma duc la munca in galben-verde , ma cert cu sefu , ma da afara , plec ma uit la meci intr-un bar plin de oi si caini , poate si negri ...ma bucur cand da gol vasluiul , imi iau bataie ... dar bucuria victoriei nu se compara cu nimic :D

Leo
5th April 2011, 22:24
Ce viata amara!

Stefan_Cel_Mare
5th April 2011, 22:26
Ce viata amara!
pai de ce amara mah ... bate Vasluiul ;)

Stefan_Cel_Mare
5th April 2011, 22:27
Ce viata amara!

sau te refereai la tine ... locul 4-8 :D

relansat
5th April 2011, 22:27
bataie moldoveneasca fratricida pt locul 2,mizez pe Vaslugi! :D

si eu pe puli timisoara :yes:

florin_vs
5th April 2011, 22:34
daca jucam la fel ca in ghencea sau la brasov iar galatiul la fel ca in meciurile cu rapid si cluj ne intoarcem cu tolba goala ...

Vandam
5th April 2011, 22:36
sau te refereai la tine ... locul 4-8 :D

Echipa ce-o sustine ea e pe locul 2, momentan:drak:

Leo
5th April 2011, 22:37
maine ma duc la munca in galben-verde , ma cert cu sefu , ma da afara , plec ma uit la meci intr-un bar plin de oi si caini , poate si negri ...ma bucur cand da gol vasluiul , imi iau bataie ... dar bucuria victoriei nu se compara cu nimic :D

La tine in oras sa iei bataie ca te bucuri la un gol al Vasluiului? Penibil.

Leo
5th April 2011, 22:38
Echipa ce-o sustine ea e pe locul 2, momentan:drak:

Vezi de NOCTURNA AIA, SA FUNCTIONEZE SI LA REPRIZA SECUNDA.

Lordul
5th April 2011, 22:39
bate Otelul 2-1 ...revansa fata de meciul din tur

keluba
5th April 2011, 22:40
poate se ia bataie pt simplul fapt ca te bucuri :D

on: repet. numa egal sa nu fie

relansat
5th April 2011, 22:50
La tine in oras sa iei bataie ca te bucuri la un gol al Vasluiului? Penibil.

nu e penibil, e romanesc! :)

Stefan_Cel_Mare
5th April 2011, 22:54
La tine in oras sa iei bataie ca te bucuri la un gol al Vasluiului? Penibil.


poate se ia bataie pt simplul fapt ca te bucuri :D

on: repet. numa egal sa nu fie

la mine in oras sa stii ca nu sunt prea multe oi si nici prea multi caini , negri mai sunt , ca aia sunt peste tot:P
daca sunteti batuti de soarta ,asta e ...daca tu tii cu barcelona ,asta inseamna ca stai sau esti din barcelona ...dobi !!!

Leo
5th April 2011, 22:58
Ce vrea sa insemne dobi?

z.alex
5th April 2011, 22:58
ok, sunt total de acord, dar de ce spuneti ca nu va intereseaza Otelul atunci ?
in fine... nu o sa puteti sa va justificati, sunteti aici ca sa faceti offtopic si punct.

Fl0o, de ce ai insistat atat de mult sa primesti un raspuns la intrebarea aia, daca dupa ce l-ai primit continui sa bati apa-n piua?
Noi nu ne justificam in fata nimanui, iar Otelul chiar nu ne intereseaza, dupa cum ti-am explicat deja.


Ca sa transam definitiv dilema asta, a prezentei noastre aici, va anunt ca prestatia echipei din Galati, nu e nici pe departe la fel de spectaculoasa ca prestatia suporterilor ei pe forum. :D E mult mai distractiv sa va citim si sa va tachinam pe voi, decat sa urmarim un meci al Otelului. ;)

Stefan_Cel_Mare
5th April 2011, 22:59
esti prea ******* , asta vrea sa insemne ! caine !
acum e clar ???

Leo
5th April 2011, 23:03
E clar, moldovene.

keluba
5th April 2011, 23:09
s-a facut porumbu popcorn in nagy istvan :D

Vandam
5th April 2011, 23:12
Vezi de NOCTURNA AIA, SA FUNCTIONEZE SI LA REPRIZA SECUNDA.

Aprindem lanterne si se rezolva :))

Stefan_Cel_Mare
5th April 2011, 23:15
s-a facut porumbu popcorn in nagy istvan :D

te-ai bagat si tu ...

keluba
5th April 2011, 23:16
te-ai bagat si tu ...

ai monopol pe threadu asta si nu am observat eu?

Leo
5th April 2011, 23:18
Aprindem lanterne si se rezolva :))

Am si eu niste lumanari, poate va ajuta. Pana maine am timp sa ti le trimit.

fl0o
5th April 2011, 23:21
La tine in oras sa iei bataie ca te bucuri la un gol al Vasluiului? Penibil.Tu te bucuri in Timisoara cand da Dinamo gol ? La fel de penibil. :yes:

Tyler Durden
5th April 2011, 23:21
Nu-l suparati pe Stefan cel Mare, cica e iute la manie. Cel putin asta spune cronicarul. :D

Cred ca ptr. Otelul meciul cu Unirea o sa fie mai greu, cica sunt urzicatii superodihniti dupa meciul de azi.

fl0o
5th April 2011, 23:24
ai monopol pe threadu asta si nu am observat eu?Toti au monopol pe threadul asta, numai galatenii si vasluienii nu.

Leo
5th April 2011, 23:25
Ghinion. Daca nu-ti place, te poti desfasura in liniste pe Suporter Otelul. Nu te va deranja nimeni.

fl0o
5th April 2011, 23:26
Ghinion. Daca nu-ti place, te poti desfasura in liniste pe Suporter Otelul. Nu te va deranja nimeni.Nu vorbeam cu tine.

Vandam
5th April 2011, 23:27
Nu cred ca Stefan Cel Mare vorbea de orasul Vaslui atunci cand zicea de caini si oi.... Parerea mea e ca vorbea de Bucuresti.

keluba
5th April 2011, 23:28
Toti au monopol pe threadul asta, numai galatenii si vasluienii nu.

invidia domn'le, invidia. vezi ca poate joaca munteanu la x :D

fl0o
5th April 2011, 23:33
invidia domn'le, invidia. vezi ca poate joaca munteanu la x :Dmira-m-as sa nu joace la X si acum :groggy:

keluba
5th April 2011, 23:35
mie mi-e ca poate va baga vasluienii mortu-n casa. sper sa avem parte de un fotbal atractiv. si cum scria unu in catavencu, "legea cavalerului e sa tina cu ala mai slab", eu o sa tin cu voi :D

z.alex
6th April 2011, 01:27
cum scria unu in catavencu, "legea cavalerului e sa tina cu ala mai slab", eu o sa tin cu voi :D
Cu cine ai tinut in meciul din seara asta? :evil:

Denis
6th April 2011, 06:56
mira-m-as sa nu joace la X si acum :groggy:

Sa fim seriosi, dupa acel 4-0 din deplasare nici un egal n-ar fi rau. Dar daca jucam la egal cu echipe gen Vaslui sau Timisoara trebuie sa jucam la victorie contra echipelor mai slab cotate.

chinna tm
6th April 2011, 07:43
ok, sunt total de acord, dar de ce spuneti ca nu va intereseaza Otelul atunci ?
in fine... nu o sa puteti sa va justificati, sunteti aici ca sa faceti offtopic si punct.echipa va fi aceeasi, probabil vor intra alti cativa jucatori de care avem nevoie. Nu ca cei care au jucat pana acum ar fi jucat prost... dar n-au jucat ce trebuia.



ce offtopic?eu am zis ca bat moldovenii.mai mult....am zis ca vreau a castige Otelul:D....
care-i problema de fapt?va deranjeaza ca ne dam cu parerea?ete fleosc.e democratie.

keluba
6th April 2011, 09:06
Cu cine ai tinut in meciul din seara asta? :evil:

cu u cluj :P

chinna tm
6th April 2011, 09:46
Sa fim seriosi, dupa acel 4-0 din deplasare nici un egal n-ar fi rau. Dar daca jucam la egal cu echipe gen Vaslui sau Timisoara trebuie sa jucam la victorie contra echipelor mai slab cotate.

ba sa avem pardon.....noi v-am batut:D.....

megastar
6th April 2011, 09:59
Sa fim seriosi, dupa acel 4-0 din deplasare nici un egal n-ar fi rau. Dar daca jucam la egal cu echipe gen Vaslui sau Timisoara trebuie sa jucam la victorie contra echipelor mai slab cotate.

Jucam acasa, avem tot lotul la dispozitie, spre deosebire de meciul din tur, avem publicul de partea noastra. Vasluienilor le vor tremura picioarele cand vor intra pe teren.

Vandam
6th April 2011, 10:07
ce offtopic?eu am zis ca bat moldovenii.mai mult....am zis ca vreau a castige Otelul:D....
care-i problema de fapt?va deranjeaza ca ne dam cu parerea?ete fleosc.e democratie.

Nu e problema ca va spuneti parerea, insa spusa/punctata in mod excesiv, deveniti plictisitori, sincer acum.

pe garduri
6th April 2011, 10:11
Nu e problema ca va spuneti parerea, insa spusa/punctata in mod excesiv, deveniti plictisitori, sincer acum.

Tu vorbesti de pareri supuse in mod excesiv? Altceva decat Iancu nu cred ca sti despre Timisoara!

Farmecul Vietii
6th April 2011, 10:18
x cat casa Poporului...2 rezultate posibile aici: 0-0 sau 1-1, insa inclin spre 0-0, daca era nocturna gata mergeam pe 1-1, insa x-ul asta il mirosi si de la Paris daca te pricepi la fotbal.Asta e meciul in care nu risca nimeni, sah etern!

Tim
6th April 2011, 10:20
Acum ca ne trimite primarul stan in liga a 3-a,nimic nu va mai sta in cale sa incasati banii de la Uefa.
Tare sunt curios cu cine ii impartiti si cat va mai ramane si voua.:rolleyes:

z.alex
6th April 2011, 10:26
cu u cluj :P

Aha. ;) Si cu cine ai tinut la meciul Steaua-Unirea Urziceni? :P

Vandam
6th April 2011, 10:41
Tu vorbesti de pareri supuse in mod excesiv? Altceva decat Iancu nu cred ca sti despre Timisoara!

Daca te uiti pe thread-ul meciului Fc Timisoara - Astra, asta a fost singura mea postare:

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=3447327&postcount=3

In schimb zalex spre exemplu pe thread-ul meciului asta are 13 postari. TimS are 10.... Nu ti se pare a fi ceva penibil aici ??? Daca nu inseamna ca voi chiar sunteti timisorici.

Denis
6th April 2011, 10:55
Hai sa revenim la sport.

delaoltenia
6th April 2011, 10:56
Ai dreptate.Otelul campiona. :ok:

chinna tm
6th April 2011, 10:58
Nu e problema ca va spuneti parerea, insa spusa/punctata in mod excesiv, deveniti plictisitori, sincer acum.

nimeni nu va obliga sa ne citit.
crezi ca noi citim toate tampeniile cu Bragadiru etc?:D.....


Daca te uiti pe thread-ul meciului Fc Timisoara - Astra, asta a fost singura mea postare:

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=3447327&postcount=3

In schimb zalex spre exemplu pe thread-ul meciului asta are 13 postari. TimS are 10.... Nu ti se pare a fi ceva penibil aici ??? Daca nu inseamna ca voi chiar sunteti timisorici.


mai ...Rambo:D.....
e ultima oara cand mai tolerez generalizarile.dupa....incep si eu.

Ai dreptate.Otelul campiona. :ok:

la ce sport?:D.....

delaoltenia
6th April 2011, 11:02
@chinna,cand ai fost ultima oara in China? :D

Denis
6th April 2011, 11:12
la ce sport?:D.....

La ce e Galatiul pe primul loc? Fotbal si Box.

FORZA OTELUL, FORZA BUTE!!! :yeah:

chinna tm
6th April 2011, 11:12
Dario....cu gandul sau la propriu?:D.....


Denis...BUTE..../hello

la fotbal vedem dupa meciurile de astazi:D.....

delaoltenia
6th April 2011, 11:21
Nu conteaza in ce fel chinezule.Daca nu te aflai in RO sustineai tot Poli Timisoara?

chinna tm
6th April 2011, 11:44
absolut....viata e ca in filme.aia buni nu au cum sa piarda:D.....(de ce esti rau?poti sa spui POLI TIMISOARA:D)......

delaoltenia
6th April 2011, 11:51
Am editat,nu s-a vrut a fi provocare.
Crede-ma,de multe ori stau pe ganduri,nici nu mai stiu cum va numiti.:D

aLLiin
6th April 2011, 11:52
Daca inscrie una din echipe foarte repede,vom avea parte de spectacol.

Bobi Cearton
6th April 2011, 12:01
Vasluiu are echipa mai valoroasa ca Otelul. e favorita in meciul de astazi.

chinna tm
6th April 2011, 12:05
Am editat,nu s-a vrut a fi provocare.
Crede-ma,de multe ori stau pe ganduri,nici nu mai stiu cum va numiti.:D

multam fain.dau o bere:D........
apai....din vara o sa ne denumim cum trebuie:D.....pana atunci te iert pt greseli.dupa....gata:D....


Vasluiu are echipa mai valoroasa ca Otelul. e favorita in meciul de astazi.

sunt de acord.dar eu vb foarte serios cand spun ca vreau sa castige Otelul.le urez multa bafta.cel putin sa nu piarda meciul de astazi.
Prefer sa vad Vasluiul scoasa din lupta pt titlu.:D

Bobi Cearton
6th April 2011, 12:12
sunt de acord.dar eu vb foarte serios cand spun ca vreau sa castige Otelul.le urez multa bafta.cel putin sa nu piarda meciul de astazi.
Prefer sa vad Vasluiul scoasa din lupta pt titlu.:D

corect. exista posibilitatea ca evenimentele sa evolueze favorabil pt Otelul. inving Vasluiu, Astra da lovitura pe Bega si...lucrurile intra pe un fagas normal:D

chinna tm
6th April 2011, 12:13
corect. exista posibilitatea ca evenimentele sa evolueze favorabil pt Otelul. inving Vasluiu, Astra da lovitura pe Bega si...lucrurile intra pe un fagas normal:D

bre....ce ai cu mine?eu chiar vreau sa se salveze Stiinta:D.....

Vandam
6th April 2011, 12:14
absolut....viata e ca in filme.aia buni nu au cum sa piarda:D.....(de ce esti rau?poti sa spui POLI TIMISOARA:D)......

La liga sunteti FC Timisoara. Eu asa va spun :D :drak:

chinna tm
6th April 2011, 12:17
pana in vara......dupa, acceptam si denumirea de Campionii Romaniei:happy....

z.alex
6th April 2011, 12:55
In schimb zalex spre exemplu pe thread-ul meciului asta are 13 postari. TimS are 10.... Nu ti se pare a fi ceva penibil aici ???

Ba da, mi se pare. E mai mult decat penibil sa numeri post-urile altora, dar de la tine ma astept la orice. :D
Hai, contabilizeaza repede post #14 pentru z.alex, Tim la ce numar a ajuns? Astept un update.
:happy:happy:happy

Razvan T.
6th April 2011, 13:02
Jucam acasa, avem tot lotul la dispozitie, spre deosebire de meciul din tur, avem publicul de partea noastra. Vasluienilor le vor tremura picioarele cand vor intra pe teren.

La meciul cu noi am vazut ca ai mei erau destul de adormiti, chiar si arbitru de la atmosfera aia. :P:D

megastar
6th April 2011, 13:04
Mai ales Cristea care a facut un meci minunat datorita publicului...

Razvan T.
6th April 2011, 13:07
El o fost cel mai adormit, cred ca se canta "nani-nani printisor". :D

Denis
6th April 2011, 13:14
x cat casa Poporului...2 rezultate posibile aici: 0-0 sau 1-1, insa inclin spre 0-0, daca era nocturna gata mergeam pe 1-1, insa x-ul asta il mirosi si de la Paris daca te pricepi la fotbal.Asta e meciul in care nu risca nimeni, sah etern!

Depinde din ce unghi privesti problema. Eu sunt de parere ca Vasluiul va iesi mai mult la atac (ca sa speri la titlu trebuie sa invingi echipele din fata ta; mai ales pe cele mai slab cotate). Asta va face una din doua chestii:

Vor pune destula presiune pe noi incat sa ne dezechilibreze defensiva, urmand marcarea unui gol simplu, sau vor lua gol pe o contra taioasa, deci e posibil 1-0 pentru noi sau vreo 3-0 pentru Vaslui. Totusi daca reusim sa ne pastram calmul, chiar si la 0-1, am putea reveni pe final in urma unei faze fixe. Si invers, la 1-0 pentru noi Vasluiul poate reveni pe final dupa o faza fixa. Au putere fizica ceea ce le da si un avantaj in astfel de situatii.

Daca dam gol prea devreme trebuie sa marim avantajul imediat, caci altfel Vasluiul are forta sa revina pana la final. Asa ca sper la un 0-0 la pauza si un gol din penalty, sau din faza fixa, sau autogol, sau cum o fi, prin minutul 80 si sa castigam cu 1-0.

MMihnea
6th April 2011, 13:18
Ba da, mi se pare. E mai mult decat penibil sa numeri post-urile altora, dar de la tine ma astept la orice. :D
Hai, contabilizeaza repede post #14 pentru z.alex, Tim la ce numar a ajuns? Astept un update.
:happy:happy:happy

In conditiile in care Chinezu mai scapa si niste posturi ok (referitoare la meci) ar fi aiurea sa ramai (alaturi de 'onorabilul') omul cu 1 milion de offtopicuri cu principal sens provocarea si scandalul cu niste useri ols

nu vad ce castigi

LazioRoma
6th April 2011, 13:26
egal

mach
6th April 2011, 13:31
bataie moldoveneasca fratricida pt locul 2,mizez pe Vaslugi! :D

Tie ti-a trebuit o singura propozitie sa te faci de ***** ....ai batut orice record.

Vandam
6th April 2011, 14:30
Ba da, mi se pare. E mai mult decat penibil sa numeri post-urile altora, dar de la tine ma astept la orice. :D
Hai, contabilizeaza repede post #14 pentru z.alex, Tim la ce numar a ajuns? Astept un update.
:happy:happy:happy

Ma cap sec... E foarte simplu de apasat pe numarul total de postari de pe-un thread aici: http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=135 si vezi exact cine a postat si cat. Nu trebuiesc "contabilizate"... Hai la revedere. :no:


Tie ti-a trebuit o singura propozitie sa te faci de ***** ....ai batut orice record.


Lasa-i ma, ca ei "ie" civilizati....

RunRun1730
6th April 2011, 14:41
Pregatiti coregrafia pt meciul cu Porumboiu ?

ichigo
6th April 2011, 15:14
sper ca ovidiu hategan sa arbitreze bine acest meci. si sa nu fie probleme de arbitraj, desi marius stan s-a declarat nemultumit de aceasta delegare.

megastar
6th April 2011, 15:40
Inca doua ore pana la meci...si o ora pana termin programul.Sper sa mai prind loc pe stadion.Mizez pe faptul ca lumea inca e pe la munca.

RunRun1730
6th April 2011, 16:39
Prinzi oricum, chiar daca era toata lumea libera tot prindeai...

Hard
6th April 2011, 16:46
2-2 se termina, am bagat la pariuri scor corect:lol: Doamne ajuta !

RunRun1730
6th April 2011, 16:48
Bate Vasluiul, baga 2 boabe Adailton ala la paianjen....

relansat
6th April 2011, 16:57
sper ca ovidiu hategan sa arbitreze bine acest meci. si sa nu fie probleme de arbitraj, desi marius stan s-a declarat nemultumit de aceasta delegare.

pentru stan trebuia special adus un arbitru strain:drak:

RunRun1730
6th April 2011, 17:26
Pana la urma la ce ora e meciul? la 17:30 sau la 18:00?

Tyler Durden
6th April 2011, 17:26
Dupa rezultatul de la Timisoara, imi doresc sa castige Otelul in meciul asta.
Run, acum au dat transmisia.;)

delaoltenia
6th April 2011, 17:32
Pana la urma la ce ora e meciul? la 17:30 sau la 18:00?
http://www.on-line-live.com/index.html ...17:30

delaoltenia
6th April 2011, 17:41
Cam nervosi vasluienii.Presiune mare pe capul lor.:D

relansat
6th April 2011, 18:00
hategan e cu vaca rau de tot

eventHorizon
6th April 2011, 18:03
Cea mai proasta boratura de arbitru e Hategan asta. Prost, flegmatic si antipatic!

relansat
6th April 2011, 18:12
sigur joaca locul 1 cu locul 3? :happy

RunRun1730
6th April 2011, 18:17
X Pauza 0-0

relansat
6th April 2011, 18:19
am si eu o intrebare: a fost mai slaba prima repriza dintre poli si steaua? nu cred ca e posibil, totusi ...

Grinco
6th April 2011, 18:20
Ce, asa spectacol e acolo?:D

RunRun1730
6th April 2011, 18:23
Mie mi se pare ca sunt prea multi pe teren pe bune =))))) zici ca e terenul ala de 50m =)))

relansat
6th April 2011, 18:23
nicio ocazie mare in 45 de min :happy

RunRun1730
6th April 2011, 18:27
au fost suturile alea 9 cu calcaiu la vinclu in rest nimic...

RunRun1730
6th April 2011, 18:38
Cata penaltiul si la astia...

Leo
6th April 2011, 18:39
Nu pot sa cred. Si asta e chior?

relansat
6th April 2011, 18:40
cum sa nu dai 11 m la asa ceva? :cry:

Celso
6th April 2011, 18:40
arbitrii nostri sunt prosti:)

delaoltenia
6th April 2011, 18:40
leo,ai reziliat contractul cu dinamo?
Ce echipa sustii acum,sa stiu ce fac pe viitor? :D

RunRun1730
6th April 2011, 18:43
Ca sa dea penaltiul ala, am impresia ca trebuia sa ia mingea in mana si sa fuga cu ea prin careu timp de 3 minute...

SwedishMafia
6th April 2011, 18:45
astia de la otelul nu vor sa castige campionatul?in ultimele 4 meciuri,au pierdut de 2 ori.inainte acestor ultimelor 4 etape,aveau 3 infrangeri.

White Shadow
6th April 2011, 18:45
a fost penalty clar!!!

Grinco
6th April 2011, 18:49
Pentru cine?

Leo
6th April 2011, 18:50
leo,ai reziliat contractul cu dinamo?
Ce echipa sustii acum,sa stiu ce fac pe viitor? :D

Dar tu cu steaua?

Marius
6th April 2011, 18:50
pentru vaslui, dar a fost discutabil :D

relansat
6th April 2011, 18:53
la fel de discutabil ca si pozitia de offside de la primul gol al stelei in meciul de aseara.

RunRun1730
6th April 2011, 18:59
Aseara la Steaua n-a fost offside, a fost doar pozitie neregulamentara :D

Marius
6th April 2011, 19:00
la fel de discutabil ca si pozitia de offside de la primul gol al stelei in meciul de aseara.

putem discuta moldovene, dar numai dupa ce-ti scoti unghia din gat :D

relansat
6th April 2011, 19:03
nici nu mai pot ... sunt uimit cum de ocupa aceste echipe primele locuri in clasament ...

Marius
6th April 2011, 19:06
sunt uimit cum de ocupa aceste echipe primele locuri in clasament ...

lasa mah ca am incredere ca ne veti reprezenta cu cinste in liga campionilor :yes:

relansat
6th April 2011, 19:08
la cum joaca echipele noastre, numai respect o sa ne luam sezonul viitor. slab fotbal mai avem

*Coco*
6th April 2011, 19:14
Urat meci, nu s-a riscat deloc

relansat
6th April 2011, 19:19
a riscat costin cu mana, dar hateganu a fost mai precaut :)
nu spun ca am pierdut doua pc pe mana arbitrilor, doar ca puteam castiga si cu aceasta prestatie jenanta.

Hingherul
6th April 2011, 19:21
0-0
Parfum :ok:

White Shadow
6th April 2011, 19:22
echipe de Champions League frate :))

RunRun1730
6th April 2011, 19:22
Eh, oricum si voi ati tras de timp si ei... :)va multumeste egalul

delaoltenia
6th April 2011, 19:23
Otelul - Vaslui 0-0

Suturi:
3-4
Suturi pe poarta:
2-1
Cartonase galbene:
4-4
Faulturi:
14-22
Cornere:
3-3
Offside-uri:
2-3
Posesie:
50%-50%

Leo
6th April 2011, 19:23
Alexandro e scutit de rosu? Coatele in gura nu se mai sanctioneaza?

In fine, un meci urat, ca-ntre frati.

Tim
6th April 2011, 19:25
Eu ma risc la scor exact :o-o.
Sau sub 1.5 ar mai fi o varianta.Atentie caselor de pariuri: liga 1 a devenit foarte previzibila.


jiji,nici daca crapi nu iti iese ceea ce pregatesti tu.Tine minte ce iti zice TIM.:ok:

delaoltenia
6th April 2011, 19:26
Atentie caselor de pariuri: liga 1 a devenit foarte previzibila.


jiji,nici daca crapi nu iti iese ceea ce pregatesti tu.Tine minte ce iti zice TIM.:ok:
TIM,ai baut ceva? ;)

RunRun1730
6th April 2011, 19:27
oribil meci!ma asteptam sa se riste Vasluiul, sa preseze dar pff....urat...

Tim
6th April 2011, 19:32
TIM,ai baut ceva? ;)Am suportat cu greu umilinta arbitrajului de sambata al lui balas,am schimbat ieri canalul la mizeria voatra de blat,dar fiindca azi arbitrajul m-a facut sa plec la pauza..........parca e prea mult.Situatii extreme cer solutii extreme.


voi lansa campania de linsare a unui arbitru la Timisoara.Voi condamnati-ma.
Vreau sa-l dezbaracam si sa-l alergam pana la iesirea din oras.Dupa care vrem sa vedem urmatoarea brigada de arbitri care vine aici.:D

Marius
6th April 2011, 19:34
voi lansa campania de linsare a unui arbitru la Timisoara.Voi condamnati-ma.

noi te sustinem, tribunalul te condamna si colegii de celula de pedepsesc. :D

Hingherul
6th April 2011, 19:37
Vreau sa-l dezbaracam si sa-l alergam pana la iesirea din oras.Dupa care vrem sa vedem urmatoarea brigada de arbitri care vine aici.:D

am impresia ca ai dezvoltat un fetish pentru arbitri goi :D

Van Halen
6th April 2011, 19:41
Am suportat cu greu umilinta arbitrajului de sambata al lui balas,am schimbat ieri canalul la mizeria voatra de blat,dar fiindca azi arbitrajul m-a facut sa plec la pauza..........parca e prea mult.Situatii extreme cer solutii extreme.


voi lansa campania de linsare a unui arbitru la Timisoara.Voi condamnati-ma.
Vreau sa-l dezbaracam si sa-l alergam pana la iesirea din oras.Dupa care vrem sa vedem urmatoarea brigada de arbitri care vine aici.:D

=))Marian Iancu a fost coplesit dupa 2-2-ul cu Astra:happy
era pe GSP, am si sters canalul din LISTA TV!

TIM S frate, nu te mai agita, o sa va de-a penaltiuri in LIGA CAMPIONILOR, sper ca acest CURTEAN sa mai exerseze aruncatul in PISCINA!
HA HA HA!

Farmecul Vietii
6th April 2011, 19:42
nimeni nu vrea sa piarda, insa au si uitat sa castige.
nimeni nu risca, fotbalul pierde!cel mai previzibil egal ...

TheIceMan
6th April 2011, 19:43
Campionat puternic, meciuri echilibrate

Celso
6th April 2011, 19:43
asteptam fotbalul de ucl ...ne-am cam lamurit si cu liga 1, nimic la nimic astazi

relansat
6th April 2011, 19:44
"Sunt necajit! Am jucat acasa si imi doream cele trei puncte. Trebuie sa fiu totusi realist si sa spun ca a fost un rezultat echitabil. Cred ca ne-am respectat prea mult adversarul, nu am avut dezinvoltura in joc. Ii felicit pe de alta parte pentru efort. Daca ar fi sa gandesc pozitiv, as spune ca am castigat un punct. Vasluienii acuza arbitrajul? Un tupeu iesit din comun daca vasluienii! A fost o maniera smechereasca!", a spus Marius Stan la Digi Sport. :)):)):))

cand scapi de un penalty, tu dai vina pe maniera smechereasca? :happy:happy

e incredibil acest individ :cry:

Tim
6th April 2011, 19:44
am impresia ca ai dezvoltat un fetish pentru arbitri goi :DDa.
Ii vreau pe Calea Lugojului.....asa cum se pierd ei in departare catre miticia.

Van Halen
6th April 2011, 19:44
TIM,ai baut ceva? ;)

poate a fumat ceva?
:happy

Hingherul
6th April 2011, 19:44
asteptam fotbalul de ucl ...

acu` la 20:00 e pe antena 1 :happy:happy:happy

Van Halen
6th April 2011, 19:45
acu` la 20:00 e pe antena 1 :happy:happy:happy

forzzza STEAGUL!
:happy

Tyler Durden
6th April 2011, 19:48
Meci mediocru & penalty clar ptr. Vaslui. Cam atat e de zis.

RunRun1730
6th April 2011, 19:58
Dar n-a fost penalti, i-a venit mingea doar in mana stanga....

relansat
6th April 2011, 19:59
a fost palitura de osanda :cry:

Tyler Durden
6th April 2011, 20:02
Dar n-a fost penalti, i-a venit mingea doar in mana stanga....

Sorry, am uitat ca dupa noul regulament mana stanga nu se pune.:))

relansat
6th April 2011, 20:07
oricum, ideea e ca i-am furat prin maniera smechereasca de a arbitra a lui Hategan, care a inceput la fel de smecheresc ... cu doua cartonase galbene pentru wesley si adailton :D. daniel stan, marian iancu ... cam aceeasi plamadeala.

Donadone
6th April 2011, 20:08
din cauza ca nu a fluierat joc periculos.a lasat faza sa mearga