PDA

View Full Version : Vreti sa o cunoasteti pe Desdemona?



Pages : [1] 2

Vadim
24th February 2005, 19:18
Vreti ca Desdemona sa vina la Forum Meeting? Vreti sa o cunoasteti?

(la cererea lui Utilizator) :D

Utilizator
24th February 2005, 19:22
Eu am votat primul un DA hotarat :) si nu cred ca mai are rost sa spun de ce.
E colega mea de la Brigada Diverse (BD in actiune :)), simpatica si enigmatica.

Va recomand calduros sa insistati sa vina la un forum meeting.

Vadim voteaza si tu ca asa-i frumos.

Vadim
24th February 2005, 19:26
Ok, am votat. :)

andreiush
24th February 2005, 19:32
Am votat si eu DA. Trebuie sa o cunoasca lumea, cei de la FM, pe viu, iar restu lumii din poze/hello

Delia
24th February 2005, 19:37
Poate ca Desdemona va veni la un FM la Timisoara, daca va avea drum pana aici.

Catalanul
24th February 2005, 19:38
cred ca aici o sa fie ca si pe RA (in unele cazuri) :D o sa voteze aproape toti da :evil: (asa cum am facut-o si eu :D)

Vadim
24th February 2005, 19:46
Lui Adrian ii e indiferent. :D

Utilizator
24th February 2005, 19:49
Asa-i in democratie, votul lui a anulat posibilitatea unanimitatii atat de contestate la noi. :)
Inca un amanunt, aici conteaza doar voturile cu DA :ok:

Catalanul
24th February 2005, 21:06
Lui Adrian ii e indiferent. :Dce sa-i faci daca nu-i moderator :D pana acum numai moderatorii au votat DA :drak:

inter
24th February 2005, 21:18
poll incorect ... sunt unii care o cunosc ! (si nu e clona lui iulian :evil: , sa arate iulica asa :happy ............ :ok: )

andreiush
25th February 2005, 00:08
Cine o cunoaste pe Desdemona?:o::D

Adrian
25th February 2005, 00:19
Pai sa ma explic:
As vrea sa o cunosc, dar nu pot sa vin la meeting.
Din aceasta dilema nu pot iesi :) Asa ca am dat un raspuns ambiguu:)

ADelPiero
25th February 2005, 00:27
eu o stiu :evil: :evil: :evil:
nu dau mai multe detalii :rolleyes:

ilenuta
25th February 2005, 00:45
@Adrian - Foarte diplomatic :ok:
Dar vad ca multi o stiu deja, asa ca poate trebuie reintitulat: sa o cunoasteti face to face... la forum meeting poate nu vine (deocamdata) din cauze obiective, oricum asta nu o face mai putin simpatica ;) si sper sa nu sa se supere ca baietii au pus la cale topicul asta... e doar un sondaj de opinie :)

Marquise MGP
25th February 2005, 00:45
e mai interesant asa....enigma desdemonei :D

ilenuta
25th February 2005, 00:52
Interesant si ce zici tu Marchize, dar ce ne facem ca e doar o enigma partiala ;)

Pacala
25th February 2005, 01:13
vreau sa o cunosc pe Desdemona......dar in nici un caz un forum meeting nu poate fi relevant...unde poate sa apara chiar oricine sa zica ca e ea......

Chiar asa Inter, cine o cunoaste personal? ....deci zici ca nu e iulica travestit? :D ......

Vadim
25th February 2005, 01:14
Dar ce e relevant? Sex in lift?

Pacala
25th February 2005, 01:24
i-am zis ei ce e relevant .....

Vadim
25th February 2005, 02:00
Eu cred ca tu visezi la Iulica travestit. :D Se pare ca Desdemona si Iulica s-au dus azi impreuna la meci.

Rechinul Ucigas
25th February 2005, 02:02
NU vreau sa o cunosc pe desdemona

desdemona
25th February 2005, 02:31
Asa, Farist, imi plac oamenii hotarati.. In cazul asta, vezi sa nu-mi doresc sa te cunosc eu pe tine :drak:
@Utilizator, chiar nu mai aveam subiecte de discutie? :)
@Vadim, din pacate am ramas in Constanta, in fata televizorului din redactie. A fost ok, dar e frustrant, pe de o parte, sa stii ca se putea mult mai bine.

Pot sa votez si eu? :evil:

@Pacala, o sa rezolvam noi si chestia aia :)

caseta
25th February 2005, 02:32
eu nu stiu la ce fel de a o "cunoaste" va referiti voi ... sa ii aflu numele real, sa o vad in persoana, sa aflu ce si cum gindeste, sa o cunosc in sens biblic ....
asa ca raspunsul meu e "deci nu stiu"

ce stiu eu despre ea e ca se supara daca glumesti cu ea fara sa fii glumit ea prima cu tine. deocamdata imi ajunge.

mishu
25th February 2005, 03:22
eu o stiu pe desdemona... nu e tipa aia pe care a omorat-o barbata-su othello in patul conjugal pentru ca el credea ca are o aventura cu unu cassio... si pe urma dupa si-a dat omu seama ce-a facut... de fapt fata aia emilia l-a luminat... s-a omorat si el peste ea...
sa stii caseta ca cu femei de genul asta nu e de glumit... uite unde ajungi...

desdemona
25th February 2005, 03:39
ce stiu eu despre ea e ca se supara daca glumesti cu ea fara sa fii glumit ea prima cu tine. deocamdata imi ajunge.
Pana una alta ar trebui sa inveti sa faci diferenta intre gluma si aluzii facute in necunostinta de cauza, de genul:

sigur e vorba de batista si nu de altceva ? poate de asta era interesata sa vada cum e cu basketu, sa vada ce se intimpla pe teren cind e lumina aprinsa si cind sunt mai multi jucatori. hmmm, on second thought, poate stie deja cum e cind sunt mai multi jucatori .... nu ca ar fi ceva rau cu asta.
Ce sunt aluziile astea de 2 lei facute la adresa unei persoane de sex feminin pe care nici nu o cunosti .. ca sa stii daca iti poti permite sa iti dai cu parerea asupra a ce-si poate pierde pe un teren de baschet, laolalta cu mai multi "jucatori"? Nu e vorba de nici o regula cu cine glumeste primul in cazul asta. Este vorba de decenta si de a face diferenta intre o fata pe care nu o cunosti (ca sa-ti permiti niste observatii de genul celor pe care le faci tu "in gluma", dar de fatza cu ea, sa citeasca, poate se prapadeste de ras) si colegii cu care iesi la o bere si comentati cat de buna e chelnerita si ce ati vrea sa experimentati cu ea. Glumim pe orice alta tema, dar in limitele bunului simt.

caseta
25th February 2005, 07:11
touchy, aren't we ?!?

EDMOND_
25th February 2005, 10:48
Pana una alta ar trebui sa inveti sa faci diferenta intre gluma si aluzii facute in necunostinta de cauza, de genul:

Ce sunt aluziile astea de 2 lei facute la adresa unei persoane de sex feminin pe care nici nu o cunosti .. ca sa stii daca iti poti permite sa iti dai cu parerea asupra a ce-si poate pierde pe un teren de baschet, laolalta cu mai multi "jucatori"? Nu e vorba de nici o regula cu cine glumeste primul in cazul asta. Este vorba de decenta si de a face diferenta intre o fata pe care nu o cunosti (ca sa-ti permiti niste observatii de genul celor pe care le faci tu "in gluma", dar de fatza cu ea, sa citeasca, poate se prapadeste de ras) si colegii cu care iesi la o bere si comentati cat de buna e chelnerita si ce ati vrea sa experimentati cu ea. Glumim pe orice alta tema, dar in limitele bunului simt.

Desde, scuza-ma, cred ca il iei prea tare , suntem pe internet, in general persoane anonime, nu stie nimeni daca unul sau altul este fata sau baiat...etc... atat timp cat scrie in limitele pe care le permite regulamentul forumului nu ai de ce sa te superi...

Legat de subiectul sondajului de fata ,nu mi-am pus si nu imi pun problema daca vreau sa o cunosc sau nu
si eu cred ca se pot pune destule intrebari despre ea, dar sunt lucruri care nu au de ce sa ma afecteze... sunt problemele ei, nu ale mele....

sotostone
25th February 2005, 12:33
Am votat da si nu imi justific votul.. pot nu ? cert e ca am votat da inainte sa vad si eu cum au votat ceilalzti... ca m-am grabit sa bifez.... :D....
legat de a o "cunoaste" pe desde: vadim n-ai zis ca FM -ul asta .. o sa fie sambata? ;)!

ilenuta
25th February 2005, 13:21
legat de a o "cunoaste" pe desde: vadim n-ai zis ca FM -ul asta .. o sa fie sambata? ;)!
Iata inca unul in urma cu informatiile... credeam ca numai eu :) A cazut cica de mult chestia cu sambata... mai documenteaza-te si tu :D (la subforumul de FM-uri)

caseta
25th February 2005, 13:24
aluziile astea de 2 lei facute la adresa unei persoane de sex feminin
uitasem de asta. eu nu fac discriminari. chiar daca aveai nick "desdemonu" era acelasi lucru. :D

inter
25th February 2005, 13:26
caseta ... vezi mai bine de slam-dunk-urile tale ... aici esti out!

ilenuta
25th February 2005, 13:53
E adevarat si ce spune Edmond, aici e un forum, nu conteaza daca esti fata sau baiat... caseta "scrie in limitele pe care le permite regulamentul forumului", dar in regulament se specifica parca si ceva de decenta si bun-simt...
Am primit si eu 1-2 mistouri pana acum, nu m-am suparat, in ideea ca aici e un forum si e normal sa mai apara si din astea, intr-un context sau altul... Dar mistourile primite de mine sunt chiar finutze fata de aluziile complet aiurea ale casetei...
caseta: :rosu: din partea mea.
Daca, caseta ignora regulile bunului simt, probabil ca si desdemona ar trebui sa ignore caseta.

desdemona
25th February 2005, 15:56
Iuli, stai linistita, nu m-am suparat. A te supara inseamna a te botosi in realitate, or.. cum as putea face asta cand aici e forum? :) Aici pot parea cea mai nervoasa din zona (este o imagine la care contribui constient) si in realitate, in fata calculatorului, sa fiu preocupata de cu totul altceva - chestii reale, care sa te afecteze pe bune, sa te bucure sau sa te intristeze :) Nu intru de ieri, de azi, pe internet si nici pe forumuri, ca sa dau credit unor simple vorbe, venite ele din partea casetei sau a altcuiva ;) Si mie imi place sa ma iau de cate cineva, dar o fac numai atunci cand merita, din punctul meu de vedere, nu asa... "gratuit" :D:D
Ce zicea caseta m-a deranjat ca idee ca a zis-o, i-am atras atentia si gata. La o adica, oricine poate spune orice, nu inseamna ca persoana careia ii sunt adresate cuvintele este neaparat de genul descris :D
Cat despre a-l ignora... nu ignor decat daca sunt jignita constant fara motiv si atunci cand discutiile mi se pare ca au intrat pe linie moarta :)

Utilizator
25th February 2005, 16:02
Des colega ce parerea ai? Vezi cata lume vrea sa te cunoasca? Erai sceptica...Iti dai seama ce surpriza ar fi sa te prezinti neanuntata la FM?

ilenuta
25th February 2005, 16:18
Utilizator, tare mi-e ca insistentele astea ale noastre sa nu aiba vreun efect invers :) nu cumva sa o enervam :) apare ea desde o data si o data :cool:

Utilizator
25th February 2005, 16:33
Iulia cred ca ai o impresie gresita despre colega mea :) Eu cred ca astfel si-a invins orice ezitari referitor la participarea la FMuri. Cred ca e destul de greu pentru o fata sa mearga la asa ceva pentru prima oara. Cred ca avea nevoie de incurajari si manifestari de simpatie :)

ilenuta
25th February 2005, 16:37
Cred ca e destul de greu pentru o fata sa mearga la asa ceva pentru prima oara.
Mie-mi spui ? ;) mai ales cand nu mai e nici o alta fata acolo :) dar acum pt. desde ar trebui sa fie mai usor, plus toata galeria asta... nu, desde? :)

desdemona
25th February 2005, 17:47
Iuli, tu dupa cat timp te-ai dus la primul FM? Si esti din Bucuresti ... :)
Utilizator, nu am eu inhibitii d-astea. Frumos gestul tau, dar pe mine nu ma influenteaza cu nimic, oricum :) Vad cata lume vrea sa ma "cunoasca" si vad si cate persoane nu vor :D:D Ne mai amuzam si noi, trece vremea .. :)

ilenuta
25th February 2005, 18:06
Iuli, tu dupa cat timp te-ai dus la primul FM? Si esti din Bucuresti ... :)
Eu? pai eu 4 luni nici nu am stiut ce e cu Fm-urile astea si cu ce se mananca (sau se beau :drak: )... ca stateam numai pe un subforum.
Oricum sunt destui useri (baieti si fete) care nu au venit pana acum, dar daca s-a deschis acest poll pt. tine, este o dovada a po****ritatii de care te bucuri /hello plus ca, asa cum ai zis, mai vorbim, ne mai amuzam :)

desdemona
25th February 2005, 18:29
daca s-a deschis acest poll pt. tine, este o dovada a po****ritatii de care te bucuri /hello
Eu n-o iau asa :) Dar trebuie sa recunosc ca Bogdan este un coleg foarte saritor si cu siguranta n-ar da inapoi cand vine vorba de proverbul "prietenul la nevoie se cunoaste" :)
P.S. Poll-urile astea imi dau idei :D

Utilizator
25th February 2005, 18:38
ce vrei sa spui colega?:)
ce idei?

desdemona
25th February 2005, 19:01
nu pot pentru ca sa spun deocamdata :)

caseta
25th February 2005, 23:09
caseta ... vezi mai bine de slam-dunk-urile tale ... aici esti out!
sigur ca da shefu, traiti-ar shevchenko ala micu din poza

inter
26th February 2005, 00:23
ok, gata las-o asa! :D

Rechinul Ucigas
26th February 2005, 01:23
Asa, Farist, imi plac oamenii hotarati.. In cazul asta, vezi sa nu-mi doresc sa te cunosc eu pe tine :drak:
@Utilizator, chiar nu mai aveam subiecte de discutie? :)
@Vadim, din pacate am ramas in Constanta, in fata televizorului din redactie. A fost ok, dar e frustrant, pe de o parte, sa stii ca se putea mult mai bine.

Pot sa votez si eu? :evil:

@Pacala, o sa rezolvam noi si chestia aia :)
Da-mi motiv pt care ar trebui sa te cunosc ?!? :evil: TE-ai suparat ? :D

sotostone
26th February 2005, 01:25
io nu cred ca se supara asa usor.... da' mai stii :D
acu' ca am zis asta .. sunt la fel ca farist (adika 100%) ca nu o sa se supere:P!

Rechinul Ucigas
26th February 2005, 01:36
Pai sa speram ca nu ! Defapt nu are de ce !

sotostone
26th February 2005, 01:37
asa e n-are de ce ... chiar si eu ... uitai la ce m-am referit 2 posturi mai sus:D

desdemona
26th February 2005, 02:55
nu m-am suparat, draga farist :) si nu ar trebui sa ma cunosti, cine a zis asta? :) nu e obligatoriu pentru nimeni sa ma cunoasca, parerea mea :)
nici eu nu cunosc o gramada de persoane si pot vorbi cu ele foarte bine :D
caseta, misto faza cu shevchenko :happy ma faci si tu sa zambesc, vezi ca se poate?? :happy

Jason Kidd
27th February 2005, 03:39
Desdemona draga, nu o sa raspund la intrebarea forumului, macar din spirit de fronda.
Nici nu incerc sa te judec ca un macho pe o reprezentanta a sexului slab.
Dar trebuie sa iti reamintesc ca asta e un forum de baschet, chiar specializat pe NBA, iar posturile tale nu par a atinge subiectul. Corecteaza-ma daca gresesc.
Dar rostul nostru aici e de a discuta baschet si nu de a face dizertatii cosmetice inutile si searbede.
Daca te intereseaza baschetul, devedeste ca il intelegi si, daca dupa o perioada de 3 luni in care ai urmarit toate meciurile de baschet care se transmit la tv, dovedesti ca intelegi fenomenul cit de cit, voi propune personal premierea ta. In ce fel doresti tu.
Si te vom imbratisa generos ca pe unul de-al nostru.
Fara porcisme.

desdemona
27th February 2005, 03:57
Frumoasa atitudine, Jason Kidd, insa daca o sa citesti cu atentie mesajele la care faci referire, prima mea postare era pertinenta si continea chiar si o intrebare. Deh, dupa cum spui chiar tu, imi inchipuisem ca o sa gasesc pe cineva sa ma lamureasca (daca nu pe NBA, atunci unde?). In schimb, unii au sarit ca arsi - nici acum nu am inteles din ce motive, dar nu conteaza oricum - si discutia s-a prelungit inutil, ocazie cu care ati gasit de cuviinta sa va certati intre voi si sa faceti remarci pe tema calitatii mesajelor unuia sau altuia, mai vechi sau mai nou dintre voi. Nu ma bag, e treaba voastra cum va intelegeti. Cat priveste interventia mea acolo, a fost interpretata gresit si, dupa cum vezi, nu am mai continuat discutiile, chiar daca as mai fi avut cate ceva de spus. Nu vreau sa dau nume si nici sa fac referire la cineva anume, dar m-am lamurit si eu de niste treburi. In plus, de acum incolo, daca am nevoie de un raspuns la o nelamurire a mea, n-am sa va mai distrug armonia, o sa incerc sa aflu din alte surse :) Nu e vorba de nici un premiu, dar nu pot sa nu remarc ca tu ai merita unul pentru fair-play :ok:

caseta
27th February 2005, 05:35
caseta, misto faza cu shevchenko :happy ma faci si tu sa zambesc, vezi ca se poate?? :happy
si uite ce zimbet frumos ai. nu puteai sa imi zimbesti de la inceput in loc sa te superi ca am facut o gluma fara sa te cunosc ? si daca nu ti-a placut gluma .... acum si tu. nu toata lumea face glume bune. :P oricum, ti-am raspuns la intrebare.

si la punctu b as tine sa spun ca eu te incurajez sa pui intrebari pe forumul de basket daca ai nelamuriri. e un forum public pina la urma. chiar daca raspunsurile mai vin cu o gluma (mai buna, mai rea) afli ce te intereseaza. numai sa fie intrebari legate de basket cum spunea si jason kidd.

Jason Kidd
27th February 2005, 17:56
Desdemona, multumesc pentru aprecieri.
Am frunzarit putin mesajele tale.
Si, with all due respect, imi pastrez parerea ca, cel putin cel care a initiat "discutia" este cosmetic. Pertinent ? Nu cred ca a spus nimeni ca nu e pertinent. Dar, indiferent de raspunsurile la postarea ta (daca ai primit vreunul sau daca asteptai vreunul), intrebarea se referea la un subiect colateral si nu pur beaschetbalistic.
De ce freza lui Iverson e cum e, de ce baietii care danseaza in pauza fac ce fac, chiar si (iarta-mi malitia) problemele de administratie locala constanteana, sint chestii pertinente, dar "out of thread".
Faptul ca forumistii de baschet se mai cearta, nu e o chestie singulara si nu are legatura nici cu forumul , nici cu baschetul. ci e mai degraba o trasatura/blestem a(l) natiei, frecventa oriunde te duci in lume si intilnesti romani. Nu-ti spun o noutate. Si, crede-ma ce spun, am locuit pe 3 continente in ultimii 15 ani.
Dar, asa cum sintem, ne place sa discutam si sa ne dezvoltam cunostintele.
Ne mai balacarim intre noi, dar in principiu ne respectam.

Challenge-ul din mesajul meu anterior ramine, cu sau fara premiere.

Dar avatarul tau e socant. Fara a intra in dispute politice, iti sugerez sa-l schimbi, daca vrei sa arati deschidere fata de ceilalti.
Patreaza-l doar daca vrei sa sochezi. Dar atunci nu te astepta la raspunsuri pertinente la intrebari pertinente.

desdemona
27th February 2005, 18:13
Dar avatarul tau e socant. Fara a intra in dispute politice, iti sugerez sa-l schimbi, daca vrei sa arati deschidere fata de ceilalti.
Patreaza-l doar daca vrei sa sochezi. Dar atunci nu te astepta la raspunsuri pertinente la intrebari pertinente.
Daca tu nu ai recunoscut avatarul meu (nu era obligatoriu) si intelegi ca vreau sa sochez .. e altceva, nu inseamna ca asta e si intentia mea. Asta a fost avatarul meu si inainte sa ma inscriu pe OLS. Este sigla din Red Allert (asta e un joc de strategie destul de cunoscut pentru gamerii de orice fel, dar evident ca unei persoane care nu este pasionata de jocurile pe calculator n-o sa-i spuna nimic). Daca folosesc sigla in avatar este pentru ca imi place jocul si atat, fara nici o implicatie politica, cum ar putea lasa impresia. Am mai avut discutii pe tema asta, dar multi din cei care au remarcat avatarul ii cam stiau provenienta.
Vorbind la modul general, eu zic ca daca intrebarile sunt pertinente .. si raspunsurile ar trebui sa fie la fel... Ce legatura ar putea avea avatarul, nationalitatea, sexul, culoarea pielii, orientarea politica sau preferintele intr-un anumit domeniu...

Vadim
12th April 2005, 17:29
Concluzia este ca acest poll, in ciuda rezultatului zdrobitor, nu a avut nici o influenta. :)

desdemona
12th April 2005, 17:33
Vadim! :o: De ce dezgropi mortii? :headbang:
Inca n-am plecat din Romania, mai e timp :)

Vadim
12th April 2005, 17:36
Total intimplator... Ma uitam pe profilul cuiva care se uita la threadul asta. Am dat pe el si, de ce nu?, am raspuns. :)

desdemona
12th April 2005, 17:48
Ma mir ca exista persoane care se mai uita pe threadul asta :mda: Trebuie sa iau atitudine. :ok:

fia
12th April 2005, 17:49
Si mai scrie tu aici si o sa se uite si mai multa lume :P

desdemona
12th April 2005, 17:54
Chiar asa, o sa transform threadul asta intr-un fel de blog :D:D Imi tin jurnalul, va impartasesc impresii de forumista... What else? :evil:

madridista
12th April 2005, 22:06
pai daca fata nu vrea sa vina la forum meeting de ce vreti sa o obligati???fiecare face ce vrea nu??:rolleyes:
desi trebuie sa recunosc ca sunt si eu un pic curioasa dar....o sa-mi treaca!!!:D

Al Dracu
12th April 2005, 22:32
Pai daca nu vine fata la meeting sa vina meetingul la fata! :D Urmatorul FM de 1 mai la Constanta! Poate ajung si eu! Desde, pregateste spumantul, paharele de plastic si saleurile! :drak: Daca nu ne primesc ai tai facem meetingul la scara la o saminta de dovleac, sa innebunim pensionarii din bloc! :yeah:

realmadrid.com
12th April 2005, 23:03
1 mai ma...pai tu vezi cu alcoolul ca e Pastele:D

BornWild
12th April 2005, 23:07
Ma uit si ma minunez.......toata lumea de aici vrea sa o vada pe Desdemona si ea tine nasu' pe sus.Pai ia stati sa va povestesc eu ceva.........stiti ce i-am facut?
S-a rugat odata ore in sir sir de mine ca sa o vad.Sunt sigur ca nu ma credeti......dar o las pe ea sa va spuna lux de amanunte.
Iar chestia cu venirea ei la FM......nu sta in picioare.Nu o las eu sa se intalneasca cu voi.Si sa nu mai aud comentarii.
Insa,pt ca sunt bun,va dau o dedicatie..........Sweet Dreams

Al Dracu
12th April 2005, 23:14
1 mai ma...pai tu vezi cu alcoolul ca e Pastele:D
Da .com-ule, dar Pastele ortodox cade cu Pastele muncitorilor, le impacam pe amindoua, mai facem o cruce, mai dam pe git o tzuica! :D

bornwild, ne-ai spart la nas! Mai rar asa finetze de bajat!

BornWild
12th April 2005, 23:18
bornwild, ne-ai spart la nas! Mai rar asa finetze de bajat!


Este§?......Te oftici?......... :jerk:

desdemona
13th April 2005, 01:14
Pai daca nu vine fata la meeting sa vina meetingul la fata! :D Urmatorul FM de 1 mai la Constanta! Poate ajung si eu! Desde, pregateste spumantul, paharele de plastic si saleurile! :drak: Daca nu ne primesc ai tai facem meetingul la scara la o saminta de dovleac, sa innebunim pensionarii din bloc! :yeah:
Al Dracu :) Cand vii acasa iesim la o bere :ok: Ca la faza cu spumantul recunosc ca m-ai inchis. Cu paharele de plastic si restul ma prinsesem cum e din experienta altora :D:D

Pai ia stati sa va povestesc eu ceva.........stiti ce i-am facut?
S-a rugat odata ore in sir sir de mine ca sa o vad.Sunt sigur ca nu ma credeti......dar o las pe ea sa va spuna lux de amanunte.
@born, dezvolta :D:D Ca inceputul suna interesant :rolleyes:

ADelPiero
13th April 2005, 01:33
DsDMona, ai inceput deja sa imparti invitatii ? :evil:

desdemona
13th April 2005, 02:02
Nu e o invitatie :) Altora le e greu sa ajunga in alte orase sa se intalneasca cu altii.. dar pentru astia care suntem din Constanta ar trebui sa fie putin mai simplu :cool:

CoolRain
13th April 2005, 10:54
Mah, deci pana la urma a cunoscut-o cineva pe Desdemona?

Mihai
13th April 2005, 11:25
Pe webcam se pune??? :P

Zebrone
13th April 2005, 12:09
bornwild cat esti dragut, iti iese finetea prin toti porii, mai ales pe la subrat :D

Vadim
13th April 2005, 12:35
dar o las pe ea sa va spuna lux de amanunte.
Am asteptat macar amanuntele, daca nu luxul...

fia
13th April 2005, 12:52
S-a rugat odata ore in sir sir de mine ca sa o vad.Sunt sigur ca nu ma credeti......dar o las pe ea sa va spuna lux de amanunte.

Il stiu si eu pe unul care s-a rugat ore in sir sa-i ascultam postul de Radio... A scris posturi in sir... pe mai multe threaduri.... dar il las pe el sa spuna cu lux de amanunte...

Sweet Dreams

Al Dracu
13th April 2005, 14:15
Este§?......Te oftici?......... :jerk:
Permite-mi sa-ndraznesc a cuteza sa am curajul de a te minti ca esti destept!

Utilizator
13th April 2005, 15:34
Mah, deci pana la urma a cunoscut-o cineva pe Desdemona?

Cred ca numai unul Al Dracu de prin zona ei poate reusi :)

BornWild
13th April 2005, 19:31
Sunteti invidiosi.......Stiu.......nu-i nimik.
Fia.....iar te iei de mine?
Hai sa nu dezvolt subiectul tau ca stii ca amutesti......

Adevarul e ca ma laud acum :ok:

Vadim
13th April 2005, 19:35
Born, ai webcam? Am auzit ca vrea Desdemona sa vorbeasca niste lucruri cu tine.

BornWild
13th April 2005, 19:38
Born, ai webcam? Am auzit ca vrea Desdemona sa vorbeasca niste lucruri cu tine.


N-am......de unde atatia bani?
Daca iti faci vreun pustiu de bine sa ma sponsorizezi si pe mine,m-as mai linistii :cool:

desdemona
13th April 2005, 21:14
Mah, deci pana la urma a cunoscut-o cineva pe Desdemona?
Nu.. I'm just a ghost.
Da' de fapt... sunt o gramada de umbre pe aici, nu ar trebui centrat atacul pe o singura persoana... :rolleyes:

phil
14th April 2005, 00:36
nu.

cyber_goool
15th April 2005, 23:10
Da, desi nu cred ca se va intampla... Asa o fata interesanta si misterioasa normal ca te atrage, eram aproape sa fac a doua pasiune pe ols (pe langa pronosticuri :D).
Totusi misterul sporeste farmecul sau il intretine si poate e mai bine asa. Deci printre suporteri infocati votez pt. o desdemona fermecatoare :P

desdemona
16th April 2005, 02:38
Offff .. ca sa zic asa :D:D
@cyber_goool, noi doi trebuie sa vorbim :rolleyes:

Darkslowstar
18th April 2005, 13:16
Ca sa mai pun si eu niste paie pe foc, cred ca Desde nu vrea sa ne cunoasca :D.

Born, chill man.

desdemona
18th April 2005, 19:49
@Dark, este o varianta.

Darkslowstar
19th April 2005, 12:26
Sper ca nu te-ai suparat acuma :D

desdemona
19th April 2005, 12:55
Nu m-am suparat, vorbeam serios :)

suporterita
19th April 2005, 13:06
Desdemona tu ii vrei ?ca ei te vor...te anunt ca trebuie sa fii mindra ca te-au invitat la un meeting,pe mine nu m-au vrut la Bucuresti,intreaba-l pe Inter de ce.

desdemona
19th April 2005, 15:26
Pai de ce nu te-au vrut? Sigur nu ai inteles tu gresit? :)
Eu zic ca, daca ii vroiai, trebuia sa le-o zici p-aia: "daca voi nu ma vreti, eu va vreau" :)

EDMOND_
19th April 2005, 17:09
A fost o vreme cand as fi vrut sa o cunosc..in perioda cand a aparut pe forum.
Apoi au fost unele aspecte care m-au facut sa cred ca este un utilizator inventat , chiar daca aparent Desde a vorbit la telefon cu mai multi dintre utilizatorii mai vechi ai acestui forum... raman la parerea asta , exista...dar nu exista!! :drak:

fia
19th April 2005, 17:12
Evident ca exista :)

EDMOND_
19th April 2005, 17:21
Pai am spus eu altceva? :)

desdemona
19th April 2005, 17:30
Edmond, ai gresit threadul :D Sau hai sa zicem ca merge si aici :)
@fia, exist, dar nu exist. Cineva evident ca scrie pe forum, dar nu persoana care pretinde ca este ;) Intelegi acum? Iar Edmond este al mai destept dintre voi, care nu s-a lasat pacalit sa vorbeasca la telefon cu tipa care s-a dat drept Desdemona :D Imi pare rau ca nu o pot folosi pe tipa tot timpul sa vb la telefon cu cate cineva sa ii convinga :D:D , dar promit ca o sa o conving sa vina la un FM. O sa ma pun de acord cu ea, ii fac un rezumat asupra celor care s-au scris pe aici, o pun in tema cum sunt relatiile cu fiecare si .. imi calc pe inima si o trimit ;)
Si cu asta cred ca.. putem ignora acest thread :)

realmadrid.com
19th April 2005, 17:36
Eu zic sa o convingi mai repede:D

fia
19th April 2005, 17:37
Si pe Y! care vorbeste :D?

desdemona
19th April 2005, 17:44
Pai logic ar fi ca pe OLS si pe Y! sa vorbeasca persoana care este in spatele acestei "glume" :) Fia, stii tu, sa mai antreneze atmosfera. Cum s-a mai speculat, pe buna dreptate, la telefon poate fi insa o fata instruita ce sa spuna, cu cineva care sa-i mai sopteasca nici n-ar fi prea greu ;) Mai riscant ar fi insa la o intalnire face to face - acolo exista posibilitatea sa fie prinsa pe picior gresit. Insa nah, mesajele scrise de userul Desdemona pot fi citite, la o adica, inainte e FM - iar fata trimisa sa arunce praf in ochi celorlalti s-ar putea descurca de minune. Nu si cu unii versati in a descoperi chichitele care sa desconspire frauda :drak: Tocmai din acest motiv a si fost amanata participarea respectivei la un FM :ok:

Adrian
19th April 2005, 17:44
Pentru mine exista! Cugeta, deci exista!
Clona, personalitate multipla, ce o fi...toti suntem virtuali pe forumul asta:)

desdemona
19th April 2005, 17:46
Adrian, de ce trebuia sa ne aduci cu picioarele pe pamant? :) Nu vezi ca mistourile si glumitele prind mai bine la unii? :) Pentru un dialog (reusit sau nu) - putem macar incerca sa ne adaptam la fiecare tip de gandire :rolleyes:

fia
19th April 2005, 17:50
A! Dar cu webcam-ul cum ramane, ce te vazui si pe webcam :D

Adrian
19th April 2005, 17:59
Fia, vezi cu webcam-ul ala, pe cartea cui de credit ai intrat?
Bine ca n-au aparut si poze cu Desdemona ca si cu fetele alea de la Zimnicea (luate de pe net adica)...

desdemona
19th April 2005, 18:08
Ah, fia :) De webcam uitasem :)
Pai presupun ca pe webcam aparea fata din poze, dar n-ai observat ca "nu prea avea timp sa scrie", pentru a salva aparentele, in caz ca o dadea in bara si nu stia cum sa vorbeasca cu fiecare persoana in parte? :) Si uite-asa, 5 minute poate aparea oricine pe webcam :)
@Adrian, asta ar fi chiar culmea. Glumim, glumim, dar cu limita, sper (nu ma refer la tine) :)

EDMOND_
19th April 2005, 19:49
Edmond, ai gresit threadul :D Sau hai sa zicem ca merge si aici :)
@fia, exist, dar nu exist. Cineva evident ca scrie pe forum, dar nu persoana care pretinde ca este ;) Intelegi acum? Iar Edmond este al mai destept dintre voi, care nu s-a lasat pacalit sa vorbeasca la telefon cu tipa care s-a dat drept Desdemona :D Imi pare rau ca nu o pot folosi pe tipa tot timpul sa vb la telefon cu cate cineva sa ii convinga :D:D , dar promit ca o sa o conving sa vina la un FM. O sa ma pun de acord cu ea, ii fac un rezumat asupra celor care s-au scris pe aici, o pun in tema cum sunt relatiile cu fiecare si .. imi calc pe inima si o trimit ;)
Si cu asta cred ca.. putem ignora acest thread :)

Nu am gresit, asta este threadul. Ma mir ca nu iti dai seama , vad ca ai postat pe el mesajul cu numarul o suta . Eu mi-am facut cunoscuta parerea fara nici o intentie ostila. Asta cred si nu este nevoie de comentarii ironice, la asta ne pricepem toti...pot sa o fac si eu.

Vad ca vreti argumente:
Desdemona a declarat in momentele de inceput aici ca este o suportera a echipei Steaua. Am fost curios sa vad cam ce a postat despre echipa respectiva.
Cine este la fel de curios ca mine sa verifice...dar ar fi mai frumos sa ghiciti..
Cate mesaje despre Steaua are Desdemona in ultima suta de mesaje?
Dar in ultimile doua sute ? Si tot asa... :)
Si cate despre Craiova?
In plus a avut o prezenta foarte intensa pe forumul suporterilor olteni, lucru care nu are decat sa ma bucure...a petrecut ore intregi seara de seara suferind pentru culorile alb albastre... trebuie sa ii pregatesc un cadou mai special, cu insemnele echipei...

E cum spun eu.... nu exista, dar exista.... :drak:

Utilizator
19th April 2005, 19:57
Eu cred ca Desdemona e chiar Pacala :)
Doar Pacala e cel care a deschis un thread in care-si manifesta dubiile referitor la existenta reala a Desdemonei ca sa ne abata atentia catre Iulian.
Desdemona posteaza pe forumul suporterilor olteni (tine cu Craiova ca si Pacala) si am descoperit ca asculta Radio Craiova Maxima (sectiunea manele :)), al carul DJ parca se certa cu Edmond (la fel ca si Pacala).

Sunt semne, prea multe semne care indica faptul ca Desdemona este Pacala...sau poate un nick folosit alternativ de catre Pacala si de catre prietena lui de la malul marii care de altfel va si vorbeste la telefon in timpul meetingurilor OLS :)
Davai zdreantza jos Desdemona, arata-ti adevarata fata de Pacala :)

desdemona
19th April 2005, 20:05
@Edmond - daca tot ai observat cu atata atentie, poate ai face bine sa vezi ca nu prea postez pe fotbal, nici pe acolo, nici pe dincolo :) Mesajele de pe Craiova sunt pe off-topic, pe threadul Radio Maxima - adica stii tu.. tot un fel de diverse ;) Restul sunt doar speculatii ale tale :)
@Utilizator, comparatia cu Pacala ma maguleste :happy Totusi nu uita ca Pacala n-a deschis thread ca sa abata atentia catre altcineva, din moment ce nu se discuta la vremea aia identitatea mea. De cand cu mesajul lui am inceput sa ne distram :)

Utilizator
19th April 2005, 20:10
Desdemona(Pacala) ai lansat acel thread intentionat ca sa te amuzi, iti sta in fire :)
Ne-ai dat ceva adevar dar iti place sa ne vezi cautand aiurea...

Adrian
19th April 2005, 20:11
bine bine, dar batista? unde si a cui e batista?

Utilizator
19th April 2005, 20:12
Batista e a lui Iulian bineinteles...cer sa se faca lumina in acest caz :)

Vadim
19th April 2005, 20:13
O dovada in plus ca Desdemona = Pacala e ca Desdemona e inregistrata si pe forumul Craiova Maxima. In plus, inclinatiile feminine ale lui Pacala nu mai sint un secret pentru nimeni.

Utilizator
19th April 2005, 20:13
se strange latzul Desdemona....dovezile curg garla....

desdemona
19th April 2005, 20:14
Utilizator, daca te-ai lamurit, de ce mai ai nevoie de lumina in acest caz? :)
@Vadim, ai dreptate. Si iulian e inregistrat acolo, ca tot am ajuns sa formam un trio :) Se pare ca se limpezesc apele ;)

Utilizator
19th April 2005, 20:15
sa vada toata tara, sa vada toata tara... :ok:

Vadim
19th April 2005, 20:51
Utilizator, iti propun un scenariu: daca Desdemona este clona lui Iulian si a lui Pacala in acelasi timp si spatiu? Este ca e la fel de greu sa iti imaginezi treaba asta ca atunci cind te gindesti la notiunea de "nimic"? Pur si simplu ti se blocheaza creierul. :drak:

EDMOND_
19th April 2005, 21:42
@Edmond - daca tot ai observat cu atata atentie, poate ai face bine sa vezi ca nu prea postez pe fotbal, nici pe acolo, nici pe dincolo :) Mesajele de pe Craiova sunt pe off-topic, pe threadul Radio Maxima - adica stii tu.. tot un fel de diverse ;) Restul sunt doar speculatii ale tale :)

Vad ca vrei sa continuam , desi eu nu aveam aceasta intentie....
Inca de cand ai aparut mi s-a parut destul de ciudat ca erai la curent cu multe lucruri de pe aici....

Apoi mi s-a parut destul de ciudat ca, desi intrai des pe subforumul nostru si chiar erai activa nu faceai acelasi lucru pe subforumul Stelei... Am privit putin ultima suta de mesaje postate de tine si am constat cu uimire ca nu ai postat in nici un mesaj nici macar un cuvant despre Steaua... am extins la doua sute..acelasi rezultat.. :) Nu am avut timp, poate are cineva curiozitatea ... din o mie de mesaje ai postat ceva in favoarea Stelei?

Apoi te-am vazut nopti la randul prezenta pe forumul Craiova-Maxima....a mai fost si graba cu care ai votat in favoarea lui Inter pentru al treilea moderator pe subforumul Craiovei, desi in mod evident nu era treaba ta.
Insa in acel moment stiam deja de multa vreme ca nu esti ce vrei sa pari... ti-am mutat mesajul de pe "Stiri de ultima ora " sa vad cum reactionezi...
Am vazut... :D

Mai sunt si alte aspecte, dar nu vreau sa mai discut subiectul asta. Pentru mine este incheiat. Am crezut o vreme ca te-a inventat Vadim .. :drak:
Apoi nu m-a mai interesat cine, cum si de ce ! Poate ca existi fizic ( desi uneori ai in tine o rautate "masculina" ) , dar pentru mine esti un utilizator inventat... Daca ma insel cu atat mai bine. Indiferent cine esti, distractie placuta in continuare.

desdemona
19th April 2005, 22:08
Vai, Edmond, atata interes ar trebui sa ma maguleasca, probabil. Pacat ca efectul nu e asta, sorry :) Vreau sa fac o singura precizare.. faptul ca tu m-ai vazut in diverse momente online pe OLS si pe Craiova Maxima nu inseamna nimic.. decat ca doar pe forumurile astea ne-am intersectat sub aceste nume (edmond si desdemona). Ca tu nu intelegi chestii (nu pricep de ce te-ar interesa, de fapt), nu e problema mea. Daca ti-a facut placere sa iti pui intrebari si sa cauti raspunsuri... e strict problema ta.
Nu ma simt datoare cu nici o explicatie fata de tine. Deciziile pentru felul cum vorbesc si actionez imi apartin, la fel si motivele. Prin urmare nu pot decat sa-ti multumesc pentru urare si sa iti raspund la fel: have fun! :)

EDMOND_
19th April 2005, 22:37
Nu ti-am cerut nici o explicatie. Am facut doar niste observatii...

Vadim
19th April 2005, 23:10
@Edmond_: zilele trecute primesc un SMS de la Desdemona: "Super campania cu Dinel". Urasc sa recunosc, dar ceva e putred aici. :confused:

EDMOND_
19th April 2005, 23:19
Pai poate vrea sa preia Universitatea... :)

Utilizator
20th April 2005, 10:28
deci Desdemona nu e Pacala....vrea sa preia Universitatea....o fi Gigi Netzoiu cumva? :)

EDMOND_
20th April 2005, 10:43
@Edmond_: zilele trecute primesc un SMS de la Desdemona: "Super campania cu Dinel". Urasc sa recunosc, dar ceva e putred aici. :confused:

E bine ca va dati SMS-uri.... E ceva mai intim decat mesajele de pe forum.. :)

desdemona
20th April 2005, 13:17
Il inteleg pe Vadim ca vrea sa revitalizeze o samanta de scandal pe OLS, la Edmond nu mai e nevoie sa inteleg nimic.. la Utilizator mai am ceva probleme, dar se rezolva :evil:
Campania Prosportului a fost pt. mine o surpriza, m-am amuzat in tramvai citind si evident ca rezultatul a fost in consecinta :D:D Plus ca n-am fost singura cu reactii :yeah:

suporterita
20th April 2005, 13:37
Desdemona a devenit problema de viata si de moarte!am o problema cu lenea acum, sa-mi spuna si mie cineva daca aceasta entitate numita Desdemona discuta vreodata pe forumul asta despre ce se joaca pe terenul de fotbal,daca da, inseamna ca este un man nu o women.numai eu sunt pe forumul asta women care discuta despre fotbal cu adevarat.

desdemona
20th April 2005, 13:42
Suporterita, chestia cu identitatea Desdemonei este doar un pretext pentru altceva ;)
Oricum, stai linistita, nu esti singura de sex feminin care discuta despre fotbal, am mai vazut si altele, chiar aici pe forum. Depinde ce threaduri citesti :rolleyes:
Ceea ce spui nu este o conditie suficienta. Daca ai analiza putin tipul de mesaje care se scriu si inutilitatea unora, te-ai convinge si singura daca are rost sa te porcaiesti degeaba doar pentru ca altii se cred buricul pamantului. Sau poate ca tu te-ai convins :) Eu nu. :evil:

suporterita
20th April 2005, 13:55
dati-o pe fata si eliminati pretextul baieti!eu nu fac parte din acei useri care si-au facut un scop in viata in a se porcai pe acest forum.discutiile intre suporteri sunt sarea si piperul nostru iar porcaiala este inerenta uneori.chestiile astea de pe Diverse nici din curiozitate nu le citesc pentru ca fotbalul este viata mea,discutiile inutile ma plictisesc.am deschis theadul asta si sa stii ca am votat nu,este o aberatie cine s-a gidit sa-l faca era in pana de idei.

pashpa
20th April 2005, 14:02
desdemona lasa-neeeeeeeeeeee

suporterita
20th April 2005, 14:09
fii mai blind 44 las-o sau lasa-l sa ne explice cum stau lucrurile pe aici.

pashpa
20th April 2005, 14:22
nu vezi ce aberatii???sa fac si o tema:"credeti ca pashpa ar avea succes la fete?".Oare nu a avut idei mai interessante?????ce naiba se intampla?de desdemona imi arde mie acu.atatea probleme in tara asta si ei ....................

desdemona
20th April 2005, 14:28
Nu explica nimeni nimic. Va intereseaza subiectul - scrieti aici. Nu va intereseaza - drum bun inapoi pe intern sau suporter :drak: Fiecare cum are chef. Cine a postat inseamna ca l-a interesat ceva - sa-si spuna o parere, sa se amuze - dupa plac :evil: Daca nu i-a interesat, au ignorat existenta acestui thread pur si simplu. OLS-ul e plin de altele.
Nici eu nu-i vad rostul si nu i l-am vazut de la bun inceput, dar intr-un final fiecare va gasi raspunsuri la intrebarile care-l macina sau, dupa ce ne amuzam destul, il inchidem pur si simplu, asa cum am mai facut si cu altele la vremea lor :happy

suporterita
20th April 2005, 14:43
Desde cele 1888 de postari le-ai facut la modul asta?fireste ca plecam pe intern,nu asta era problema,dar m-a intriga cum posteaza unii pe un forum de sport.este adevarat ce spune 44 daca pe toti ne-ar intresa macar cite putin din felul in care traim ceva s-ar schimba,a lua atitudine este cel mai bun exercitiu democratic din lume.de exemplu:am inteles ca stai mai mult de vorba cu oltenii,oare de ce oltenii nu au strigat impotriva lui Dinel pina mai in schimb l-au gonit pe Rendic,Lacatus,si multi altii.va dau eu un raspuns,pentru ca ati crezut in el si in politica lui de militian comunist.

Darkslowstar
20th April 2005, 18:24
suporterito, nu mai e numai un forum de sport, se discuta de aproape orice. depinde numai de tine la ce discutii participi. Pe noi ne intereseaza intamplator subiectul Desde, asa ca scriem si aici.

Pashpa, vezi ca ne plictisesti.

fia
28th April 2005, 10:16
Noi indicii legate de identitatea desdemonei:

http://www.gsp.ro/index.php?a=8206&shift=1

fia
8th November 2005, 21:42
Ceva noutati pe aici ;)?
Mai e cineva care vrea sa o cunoasca :)? Deja nu cred ca exagerez ca desdemona este cea care s-a intalnit cu cei mai multi dintre forumistii OLS :) (la mare concurenta cu Tudose)
Iata cum, dintr-o persoana pe care nu o stia nimeni, desdemoana a ajuns intr-un fel un personaj central al forumului.Felicitari! Si profit si de faptul ca azi e ziua ta aniversara si iti urez (inca o data) LA MULTI ANI!

EDMOND_
8th November 2005, 22:18
Mie imi este indiferent. Nu vreau sa o cunosc..... Daca voi vreti, treaba voastra!:)

fia
8th November 2005, 22:22
Bine Edmond_, te tii tare pe pozitii :)

inter
8th November 2005, 22:27
oltean al:drak: ... pai crezi ca se lasa asa usor :happy :happy

apropo fia auzii ca la sfarsitul lunii esti invitat prin Craiova :ok: ...

fia
8th November 2005, 22:30
Astept invitatiza speciala... inca nu am primit nimic.

ieppy
8th November 2005, 22:33
pe mine nu ma vrea nimeni? :D

fia
8th November 2005, 22:34
Sa te cunoastem... hm... eu nu vreau :evil:

ieppy
8th November 2005, 22:40
stiu si de ce. :D

fia
8th November 2005, 22:53
Pai e normal, pentru ca esti un assassin.

Leo_
8th November 2005, 22:54
Ba eu vreau sa-l cunosc pe Dante...ca se pricepe la haremuri :D:D

ieppy
8th November 2005, 23:02
thank you leo. poate o sa dau o fuga pana in craiova cu vreo ocazie, sau poate te deplasezi tu pana in bucresti prin decembrie. :D

Leo_
8th November 2005, 23:03
Hmm, sounds like a plan, "little" man :D Dar ce e in decembrie?

fia
8th November 2005, 23:04
Craciunul si Revelionul, doooooooooh!

Leo_
8th November 2005, 23:07
:happy: Si sa inteleg ca se petrec mai bine in capitala sau ce? :D

bogho
8th November 2005, 23:08
nu stau sa citesc pe aici, dar ce, nici pana acum nu ati intalnit-o pe desdemona?

bai, ce inceti sunteti! :D

inter
8th November 2005, 23:09
pe mine nu ma vrea nimeni? :D

pai cica un supermoderator iti puse gand rau :D:D ... nu iesi nimic? :D:D
cica vrea sa=i arati stii tu pe cine .... :evil:

Leo_
8th November 2005, 23:09
Desdemona? Pai credeam ca threadul este "cine vrea sa-l cunoasca pe Dante"...

inter
8th November 2005, 23:14
nu mey leo ... eu vreau sa o cunosc pe o cunostiinta a lui dante si nu numai eu :D:D ..

Leo_
8th November 2005, 23:17
Intere, i'm lost in translation here...
Ma pierdusi pe drum si imi trebuie dictionar :D:D

fia
8th November 2005, 23:17
@inter: Si eu pe una din cehia... cred ca toata lumea vrea...

BornWild
8th November 2005, 23:18
Astept invitatiza speciala... inca nu am primit nimic.

Auzii ca primirea o face Postasu':evil:

fia
8th November 2005, 23:19
Mai m-am intalnit cu el la Campina si nu mi-o zis nimic :) Nici acu nu cred ca va zice ;)

@offtopic: cata threadu de offtopic se face si asta... si era chiar cu tema la inceput :D

inter
8th November 2005, 23:22
@inter: Si eu pe una din cehia... cred ca toata lumea vrea...
slovacia, ma :D:D

ieppy
8th November 2005, 23:24
acum lucram la slovenia si turcia. :D si poate si albania daca ma supar. :D

fia
8th November 2005, 23:24
cehoslovaca, na ca sa impacam pe amandoi... deh sa sa fac, la batranetze mai uita omul....

@nu la albania mah, ca alea-s nemancate... cine stie, te trezesti cu vreo surpriza.... ciomu o sa fie mic copil.

Leo_
8th November 2005, 23:28
acum lucram la slovenia si turcia. :D si poate si albania daca ma supar. :D
Haremul, frateeee :D:D

ieppy
8th November 2005, 23:30
fia, asta e prima, e cea mai buna dintre toate. :D

vezi leo, cine stie cunoaste. :D

bogho
9th November 2005, 00:08
eu totusi zic sa incercam intai in Suedia.

MariusTR
9th November 2005, 07:26
DA, sa o vedem dom'le!
Parerea mea. :)

ieppy
9th November 2005, 11:21
eu totusi zic sa incercam intai in Suedia.

nu am parcurs traseul scandinavic cu exceptia finlandei. :D

don_denver
9th November 2005, 11:26
bv mey...si n-ai venit cu nimic?!..rusine...:P

ieppy
9th November 2005, 11:27
sorry mah. :P dar hai incoa, la alegere, slovena turcoaica si albaneza. :D eu sincer cred ca imi iau albaneza ca sunt mai rare. :D

alejandro
9th November 2005, 11:33
tot voi si aici?:o:
da vreo moldoveanca (din tata rus:D),nu vreai mai dante?:drak:

don_denver
9th November 2005, 11:34
buna sa fie....atat...restul...neimportant..detalii..

ieppy
9th November 2005, 11:35
ba vrea, ba vrea. :D moldovenii nu au fost reprezentati anul asta dar cica la anul. :D wait and see. :D

denvere, nu vrei sa pui un x pe harta? :happy

alejandro
9th November 2005, 11:38
de ce denver nu-s importante detaliile?pentru mine-s foarte importante...n-as vrea cu o eschimoasa...
dante,deci pui x,da?:D

ieppy
9th November 2005, 11:39
si tu pui 0? :happy

da ce ai mah cu eschimoasele? :D huooooooooo, ai prejudecati. :happy

don_denver
9th November 2005, 11:39
daca eschimoasa arata bine....restul sunt detalii..:D

ieppy
9th November 2005, 11:40
vezi cine stie mah alejandro, ia si invatza. :D

alejandro
9th November 2005, 11:40
da..eu is nazist:D
denver,pe frigul ala...detaliile conteaza:P

ieppy
9th November 2005, 11:42
da ce mah, nu poti sa o combini la o iesire din tara?:D

don_denver
9th November 2005, 11:43
da..eu is nazist:D
denver,pe frigul ala...detaliile conteaza:P
pai cine a pomenit de frig?D:...si s-au inventat camerele....casele...stii....cehstiile alea cu pat si caldura...:P

ieppy
9th November 2005, 11:44
cersafuri mototlite and all that jazz. :D

alejandro
9th November 2005, 11:46
in Eschimosia lor?nu prea cred...
apropo,nu iese din tara...tre' sa vada permanent cate un ren prim preajma...

don_denver
9th November 2005, 11:47
alejandro....tu ai fixatii??

alejandro
9th November 2005, 11:48
ce vrei sa zici?

don_denver
9th November 2005, 11:50
pai tu chiar crezi ca eschimos=frig=rece=ren=ii place numai frig=etc?

ieppy
9th November 2005, 11:50
:happy forget it. :happy

alejandro
9th November 2005, 11:52
denver,crezi ca viseaza la plaja din caraibe?:D

don_denver
9th November 2005, 11:53
in locul ei..tu ce ai face?ai sta cu gandul dupa cornul renului?:D

ieppy
9th November 2005, 11:54
cu siguranta viseaza la plaja unde o duce denver. :D

alejandro
9th November 2005, 11:55
m-as gandi cum sa gasesc niste muschi pentru de-ale gurii:D
dante:la mamaia?:P

ieppy
9th November 2005, 11:56
o varianta. :D

don_denver
9th November 2005, 11:57
pana la mamaia...tre sa o bag la incalzire...:D

alejandro
9th November 2005, 11:58
eu as duce la navodari..asta daca paraseste tara:D

ieppy
9th November 2005, 11:59
pai pentru ce e trenul denvere? :happy

bogho
9th November 2005, 12:00
eu va recomand sa nu o cunoasteti de desdemona.
am auzit ca e o fata foarte rea, si ca nu e bine sa ii stai in cale. :evil:

ieppy
9th November 2005, 12:01
mah si eu am auzit la fel. :D mie imi e frica de ea. :D

alejandro
9th November 2005, 12:01
te-ai pus rau cu ea?:D

ieppy
9th November 2005, 12:02
foarteeeeee rau. :D

don_denver
9th November 2005, 12:09
eu ma am cel mai rau.....

ieppy
9th November 2005, 12:10
pai lojic. :D eu dupa tine. :D

alejandro
9th November 2005, 12:11
ce facurati?

bogho
9th November 2005, 12:12
se face aici o alta lista neagra.
cu cei care vor sa se puna rau cu Desdemona

alejandro
9th November 2005, 12:14
incepe razboiul?...mama...

don_denver
9th November 2005, 12:14
let the martini war..begin...in valuri...:D

ieppy
9th November 2005, 12:15
valuri cu gheatza. :D

alejandro
9th November 2005, 12:17
si fok:D

ieppy
9th November 2005, 12:18
foc pentru tigari. :D

bogho
9th November 2005, 12:19
dar sa aveti grija ca am auzit ca Desdemona e anti tutun, anti alcool, anti_orice_viciu_daunator_grav_sanatatii! :evil:

ieppy
9th November 2005, 12:19
las ca o corupem noi. :D

alejandro
9th November 2005, 12:23
de ce s-o corupem?daca noi suntem corupti tre' sa corupem pe toata lumea?:D

ieppy
9th November 2005, 12:24
it's what i do. :D

don_denver
9th November 2005, 12:24
de la serviciu...arunc o rpivire..si spun: DA!!!>:D

alejandro
9th November 2005, 12:31
m-ati corupt oare si pe mine?:o: :D

don_denver
9th November 2005, 12:32
daca nici tu nu-ti dai seama...vezi ce buni suntem?!:D

ieppy
9th November 2005, 12:32
frate, am ajuns la alt nivel deja. :D

don_denver
9th November 2005, 12:33
bey..nu mai desconspira..:P

alejandro
9th November 2005, 12:35
acum imi pare rau ca am inceput sa umblu aiurea pe forum..mai bine ma plimbam pe unde stiam eu ca e mai sigur...:D

don_denver
9th November 2005, 12:37
nimic nu e sigur..ti se pare..alejandro...remeber x-files? adevarul e dincolo de noi.....::D

alejandro
9th November 2005, 12:39
citesc ce ai scris,ma uit la avatarul tau si ma ia groaza:shock:

ieppy
9th November 2005, 12:40
:happy ascunde-te sub birou. :hapy

alejandro
9th November 2005, 12:43
nu...acolo e intuneric:scared:

bogho
9th November 2005, 12:44
o fi intuneric, dar acolo nu te gaseste desdemona

don_denver
9th November 2005, 12:45
doar adevarul..:Drak:

Leo_
9th November 2005, 13:03
eu va recomand sa nu o cunoasteti de desdemona.
am auzit ca e o fata foarte rea, si ca nu e bine sa ii stai in cale. :evil:

Ba frate, ma speriarati...eu chiar voiam sa o cunosc...:o:

ieppy
9th November 2005, 13:06
asta e. mai bine sa stii de pe acum adevarul. :D

Leo_
9th November 2005, 13:10
Poate ma risc totusi...:D
Bah, m-am hotarat...fie ce-o fi...vreau s-o cunosc! Cum procedez? :D:D

ieppy
9th November 2005, 13:13
you don't find her. she finds you. :D

Leo_
9th November 2005, 13:15
Ca la interviurile de la firme? Don't call us, we'll call you...:D

ieppy
9th November 2005, 13:16
ceva in genul. :happy

alejandro
9th November 2005, 13:37
daca-i dai beep,te suna inapoi?:D

bogho
9th November 2005, 13:38
da, cred ca da, te suna!

Leo_
9th November 2005, 13:41
Inseamna ca e fata buna, Bogho, nu cum i-ai facut tu reclama :P De exmplu, daca imi dai mie bip, eu nu te sun :D:D

alejandro
9th November 2005, 13:43
tu n-ai minute,bey:D

Leo_
9th November 2005, 13:45
Am mai multe minute libere decat crezi, Alejandro...sunt in greva si am timp liber berechet :D

bogho
9th November 2005, 13:45
corect!
fiind fata rea, astia de la CONNEX sau ORANGE i-au dat minute gratuite gramada, doar ca sa scape de ea. ca ii stresa la telefon! :evil:

Leo_
9th November 2005, 13:46
Bogho, sa stai de sase frate, ca poate apara Desde si, rea fiind, ne ia la trei pazeste pe aici :D:D

alejandro
9th November 2005, 13:49
bogho,daca ela zapp?

bogho
9th November 2005, 13:50
bogho,daca ela zapp?

pai aia de la ZAPP oricum au 500 de minute gratuite.

MariusTR
9th November 2005, 13:51
Mai baieti, sa ne pazeasca Ciulymuly sa ne gaseasca desdemona ca vorbim despre ea, ca daca se enerveaza ne zburataceste pe toti de nu ne vedem...parerea mea.

alejandro
9th November 2005, 13:54
nu cred...,desde s-a purtat frumos cu mine

ieppy
9th November 2005, 13:55
tine-o pentru tine. :D

de ar evni des sa ne vada ca vb despre ea. :P se vede cane e dor de ea.:P

Leo_
9th November 2005, 13:56
Asa deci, Alejandro, tu o cunosti si venisi aici sa ne faci in ciuda...bineeee

alejandro
9th November 2005, 13:56
deci dante,inseamna ca e buna,nu?sau cum?
da,Leo si daca ma enervez va spun:D

MariusTR
9th November 2005, 13:57
ce nu inteleg eu, de ce e desdemona in concediu de o luna... ce palaria mea de concediu e asta?

Leo_
9th November 2005, 14:00
Eu vreau sa se intoarca din concediu ca uite ce rau e fara ea...e haos aici pe diverse...nu poti sa faci un pas fara sa calci in offtopic :D:D

alejandro
9th November 2005, 14:01
pai concediul dureaza o luna..de obicei...

don_denver
9th November 2005, 14:12
freezer e inca derutat de sistem...:D..

MariusTR
9th November 2005, 14:14
alejandro, poate in Patagonia ti se da tot concediul tot odata... aici e Romania... parerea mea.

alejandro
9th November 2005, 14:32
si cat dureaza?

ieppy
9th November 2005, 14:37
freezer e inca derutat de sistem...:D..

si eu tind sa iti dau dreptate. :D

alejandro, e foarte bunaaaaa si reaaaaaaa. :D

MariusTR
9th November 2005, 14:38
nu cat dureaza ... ca si aici avem cam o luna, doar ca-l luam max. 2 sapt/tura

alejandro
9th November 2005, 14:40
@dante:inseamna ca e de care trebuie:D
@freezer:dar daca mergi in concediu de maternitate? 2 sapt inainte si 2 cand?:P

ieppy
9th November 2005, 14:41
acum te-ai prins. :D

don_denver
9th November 2005, 14:41
2 sap..dupa..:D

MariusTR
9th November 2005, 14:42
desdemona nu e in concediu de maternitate.

alejandro
9th November 2005, 14:43
bagi mana-n fok?:D

ieppy
9th November 2005, 14:43
nu e nevoie. :D bag unde vreau eu mana. :D

alejandro
9th November 2005, 14:45
bey!!!nu pe tine te-am intrebat!!!:P