PDA

View Full Version : Cine Ati Dori Sa-l Inlocuiasca Pe Razvan Lucescu La Nationala?



aLLiin
29th March 2011, 11:44
Daca razvan va pleca sau va fi demis(doamne ajuta) cu cine ati vrea sa fie inlocuit? Este un thread unde putem discuta deschis...despre viitorul selectioner.

aLLiin
29th March 2011, 12:32
Mi-l doresc pe victor piturca desi ma tem ca nu va veni acum....cred ca si la al treilea mandat ar face performanta...deja ne-a calificat de 2 ori.

aLLiin
29th March 2011, 12:37
Imi cer scuze ca nu am facut poll public...dar am uitat...

JerichoCZC
29th March 2011, 12:49
Dan Petrescu. Trebuia sa fie ales dinainte in locul lui Lucescu. E capabil sa contruiasca o echipa de la zero, fara sa aiba mari valori individuale si stie sa valorifice potentialul unui jucator, oricat de mic ar fi el, spre folosul echipei.

SwedishMafia
29th March 2011, 13:01
cat patriotism,numai mioritici in sondaj.eu vreau un antrenor strain.zenga sau uhrin.l-as vrea pe hiddink,insa suntem prea amarati pentru asa antrenor.

Aurel.D
29th March 2011, 13:52
NIMENI! La asa echipa nationala, al unei tari de asemenea hal, cu un fotbal de doi bani si o societate de nimic, numai asta poate fi antrenorul echipei nationale: NIMENI!

Marius
29th March 2011, 14:24
nu este nevoie de INCA un thd. cu razvanel.

discutii aici va rog, o sa il fac si sticky pana pleaca rromul :D http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=465232&highlight=lucescu&page=9