PDA

View Full Version : Pentru Blue



zamolxe
24th July 2003, 22:14
Salutare,

Esti in Montreal?
Daca DA, atunci tu unde vezi meciul Rapidului din CL?????
Si poate ne intilnim la o :bere:

zamolxe
24th July 2003, 22:15
invitatia la bere este valabila si pentru alti "canadieni" care traiesc in Montreal :yeah:


zamolxe

Blue
25th July 2003, 02:48
Da, de aici :) sa stii ca m-ai luat prin surprindere cu meciul Rapidului. Spune-mi si tu cand e si unde se transmite ca sa-ti dau detalii. Chiar cand e maciul Rapidului?
Daca se transmite la tv pe protv sau tvr putem vedea cu antena satelit ,pe antena 1 pe internet. Cu pub-rile e riscant.
Asa am patzit odata la meciul cu Slovenia din deplasare cand ne-am dus la un pub pe Sainte-Catherine, dau tf inainte,intreb daca se transmite meciul Romaniei si imi zice da. Ne ducem vreo 4 acolo, pe dinafara arata promitzator, cand intram ca in bancurile cu radio Erevan . Era pub dar nu era romanesc , era rusesc, romanul vanduse.Se transmitea un meci dar nu era Romania, era meci de fotbal dar nu fotbal adevarat ci din ala american :rolleyes: al :drak: spurcat, ne-a mintit la tf ca sa venim acolo.Inauntru pustiu, era o femei cu 2 copii ,le cumpara pizza si prajituri. Asta e Canada stimabile.
Il putem vedea pe antena satelit in functzie de zi si ora. :)

riva
25th July 2003, 14:21
scuzati-ma daca ma bag in discutia voastra particulara :) dar poti sa trimiti mesaje si in privat !?!?! , asta bineineles daca aveti de va zis ceva secrete :thinkso:

zamolxe
25th July 2003, 17:59
Salutare Blue,

Merci pentru raspuns.

Meciul este miercuri 30 iul. de la ora 21 (ora Romaniei).

Cum facem sa ne intilnim ? Ai un numar de telefon sau mail ?

Zamolxe

Blue
26th July 2003, 06:41
ti-am trimis pm

zamolxe
26th July 2003, 06:42
ti-am raspuns pe mail
:happy

FatFrumos
27th July 2003, 15:43
Riva e doar forum nu vad de ce nu au voie sa discute i dont get it.......