PDA

View Full Version : Etapa 23: Poli Timisoara - Steaua 0-0



Pages : 1 [2]

Tyler Durden
2nd April 2011, 20:21
Sa speram ca macar in a doua repriza vedem si noi putin fotbal...

eventHorizon
2nd April 2011, 20:22
Cea mai slaba echipa cu care a jucat Steaua sezonul asta! :D

P1ka
2nd April 2011, 20:22
Sa speram ca macar in a doua repriza vedem si noi putin fotbal...

Sa-mi ziceti si mie cum va fi repriza 2 , ca ma uit la Romanii au Talent.

Sherlock
2nd April 2011, 20:24
Sa-mi ziceti si mie cum va fi repriza 2 , ca ma uit la Romanii au Talent.

Eu pariez ca va castiga Caligula. Te bagi?

jonsnow
2nd April 2011, 20:24
Sa speram ca macar in a doua repriza vedem si noi putin fotbal...

nu cred, in limbaj de lemn gazetaresc "echipele sunt coplesite de miza jocului", poate vedem ceva la Inter-milan :)

Sherlock
2nd April 2011, 20:25
nu cred, in limbaj de lemn gazetaresc "echipele sunt coplesite de miza jocului", poate vedem ceva la Inter-milan :)

Da, 1-0 pentru Inter. Meci sec.

Farmecul Vietii
2nd April 2011, 20:26
Sa speram ca macar in a doua repriza vedem si noi putin fotbal...

eh, vrabia malai viseaza.Timisoara pare multumita cu egalul, poate si din pricina absentelor joaca asa precaut, insa mental trebuiau sa fie mai artagosi, sa puna mai multa presiune, prea pasivi, prea precauti, probabil se asteapta sa riste steaua in a doua repriza si sa-i arda pe contre.steaua, pe acelasi drum:vrea dar nu poate.Sunt 3 atacanti in teren insa n-au creat mare lucru, doar marea ocazie a lui Banel venita dupa o eroare defensiva ,totusi.
Trist fotbal, prea tacticizat si incrancenat.

P1ka
2nd April 2011, 20:27
Eu pariez ca va castiga Caligula. Te bagi?

Nu , oricum concursul il va castiga Narcis ala .

Hai Poli ! Parca va bateati la titlu !

haribo
2nd April 2011, 20:28
Se vede ca Poli este o echipa solida indiferent cu ce rezultat se va termina acest meci. Meci de 1x2 in continuare, Steaua a avut cea mai mare ocazie dar important este cine inscrie. Oricum, Poli joaca si cred ca este in primele 2 favorite la campionat. Hai Poli!!!!!!! /hello/hello/hello/hello/hello

Sherlock
2nd April 2011, 20:33
Cronica de pauza: 1X avantajeaza Timisoara. Steaua n-are forta sa domine, Poli sta la cutie momentan. Presupunand ca in min 70 va fi in continuare scor egal, Cartu va incerca sa inchida meciul (5-4-1 sau 5-5-0), Uhrin va incerca sa forteze (probabil un 4-2-2-2 sau un 4-2-1-3), probabil de atunci va incepe adevaratul spectacol. Daca Steaua reuseste sa inscrie prima, va fi spectacol, daca Poli reuseste sa inscrie prima, o sa avem o secventa de brutalizari pe teren.

PS: <malicious>am auzit ca se serveste gratar de miel la chioscurile de pe stadion</malicious>

RunRun1730
2nd April 2011, 20:36
Prea frumoasa galeria timisoreana...pfff tortele alea :D au stricat spectacolul

Hard
2nd April 2011, 20:38
prostii isi dau foc la stadion :lol:

Hingherul
2nd April 2011, 20:39
astia isi dau foc singuri :)

47926 47927

Roddicted
2nd April 2011, 20:42
ce panarame :happy

dulcecalamaia
2nd April 2011, 20:44
si-au prins urechile in torte si au dat foc la stadion

Hard
2nd April 2011, 20:46
sunt si ei ultras :lol:

Hingherul
2nd April 2011, 20:47
hultrasi hultrasi dar chiar asa, macar o hartiuta cu instructiuni acolo....
hultrasi flambati :happy

resita
2nd April 2011, 20:49
se urca steaua pe bragadiru in repriza a doua

Hingherul
2nd April 2011, 20:52
super alexa. el si lopez. numai petarde azi :)

jonsnow
2nd April 2011, 20:53
bre timisorenilor daca nu stiti cum se da foc la un stadion trimiteti un email in care sa cereti sfaturi la cainiirosii@10mai97.ghencea :drak:..ai dreacu` incompetenti

RunRun1730
2nd April 2011, 20:54
nicolici nicolici...

Snake_21
2nd April 2011, 20:55
bre timisorenilor daca nu stiti cum se da foc la un stadion trimiteti email la cainiirosii@10mai97.ghencea :drak:..ai dreacu` incompetenti

Cu ce sa te mandresti si tu ;) avand in vedere ca la nivel de performante europene tindeti la zero ;)

Hingherul
2nd April 2011, 20:55
d`aia nu aveti ma voi stadion. ii e frica lu porcica sa nu va afumati singuri :D

resita
2nd April 2011, 20:56
daca nici pe forum nu e "derby" ce pretentii sa ai de la cei de pe teren

plictisitor meci pana acum

Hingherul
2nd April 2011, 20:57
stai ca acusi scoatem ratonu` la ei

Roddicted
2nd April 2011, 21:01
tiganul strica tot!
nu il mai suport

Snake_21
2nd April 2011, 21:01
Cat de praf poate sa fie Banel...

Vandam
2nd April 2011, 21:01
sunt si ei ultras :lol:

Bre aia care si-au dat foc sunt ultrasi din Bragadiru :))

Sherlock
2nd April 2011, 21:02
Tocmai a comis-o Scarțu cu schimbarea, Steaua pierde. V-a iertat deja Balaj, eu zic ca a fost penalty acolo.

Sherlock
2nd April 2011, 21:03
Bre aia care si-au dat foc sunt ultrasi din Bragadiru :))

Vandame, iar calci pe bec :)
Oamenii au facut un spectacol frumos, acum ca s-a intamplat si incidentul - asta e. Ce merita discutat, faptul ca si-au dat foc la scaune din greseala sau faptul ca-si sustin echipa chiar si cu peluza in flacari?

Vandam
2nd April 2011, 21:05
Surdu ala e mut in fata portii....

Roddicted
2nd April 2011, 21:05
ce ratat e alexa ba
el da, el se da lovit :happy

relansat
2nd April 2011, 21:06
vasluiul campioana :happy

Sherlock
2nd April 2011, 21:06
Ce va ziceam mai sus? Se lasa cu faulturi urate din minutul 70 in sus. Cârțane, ai echipa, dar n-ai cap.

Roddicted
2nd April 2011, 21:07
Onofras parca e invizibil
Daca tot l-a scos pe Maicon trebuia bagat Dica

Sherlock
2nd April 2011, 21:08
Balaj deja sare calul in opinia mea. Cu astfel de chestii iti devine o echipa antipatica.

Snake_21
2nd April 2011, 21:09
Onofras parca e invizibil
Daca tot l-a scos pe Maicon trebuia bagat Dica

De acord cu tine :)

Vandam
2nd April 2011, 21:09
Pleaca pompierii. :)) Din pozitia mea pompierii au fost in pozitie clara de offside :D:D

Kainsashiki
2nd April 2011, 21:09
timisoara n-are un sut pe poarta intr-un meci pentru locul 1.

Cristy RVD
2nd April 2011, 21:10
s-au pus ciobanii pe faultat :))

RunRun1730
2nd April 2011, 21:10
Balaj a fost stelist la meciul asta...

relansat
2nd April 2011, 21:11
eu zic sa stati flex. daca se termina egal, vasluiul este campioana :D

Snake_21
2nd April 2011, 21:12
Cum sa ratezi asa frate...

Hard
2nd April 2011, 21:13
meci de *****, vom avea o campioana de ***** anul asta, indiferent care va fi aceasta :) ... parca Vaslui are totusi o echipa mai buna decat Timisoara si Galati, ramane de vazut cine va rezista pe primele 3 locuri, meciurilor din 3 in 3 zile.

relansat
2nd April 2011, 21:14
onofras, cascador de filme, nene :cry:

Roddicted
2nd April 2011, 21:16
cred ca Cartu s-a convins cat de petarda e Onofras, si sper sa-l vad mereu in teren pe Maicon

resita
2nd April 2011, 21:16
Cum sa ratezi asa frate...

astia au jucat la pariuri pe scor corect, 0-0, ca de aceea rateaza asa :drak:

Sherlock
2nd April 2011, 21:18
Panti e portar. Țiganu' e cel mai bun om al Stelei.

Snake_21
2nd April 2011, 21:18
astia au jucat la pariuri pe scor corect, 0-0, ca de aceea rateaza asa :drak:

Vroia sa rateze banel sa ramana 0-0 si era sa o bage in poarta si sa strice aranjamentu :drak:

relansat
2nd April 2011, 21:19
ce faza a putut face bonfim. buna de tot. bravos!

RunRun1730
2nd April 2011, 21:19
Din etapa asta cea mai castigata a iesit echipa vasluiana se pare...

Hingherul
2nd April 2011, 21:20
sa fac ceva pe egalul lor

RunRun1730
2nd April 2011, 21:23
Mai au un punct galatenii :D si joaca etapa viitoare cu Vasluiul?

Roddicted
2nd April 2011, 21:24
Am dominat, am avut ocazii, am jucat in 10 de cand a iesit Maicon.Cele 50 de min mi-au fost de ajuns sa vad ca brazilianul e mai tehnic decat tot ce a avut azi Steaua in teren
Surdu si Banel atat pot, dar eu i-asi prelungi contractul primului.Poate ca nu e cel mai indicat sa fie titular, dar ai nevoie de un asemenea jucator in echipa

Vandam
2nd April 2011, 21:25
Asa cum am promis amicului Shinnok, ma tin de cuvant. :) Multumim. :D

Shinnok
2nd April 2011, 21:27
Asa cum am promis amicului Shinnok, ma tin de cuvant. :) Multumim. :D

Asta da avatar ! :yes:

eventHorizon
2nd April 2011, 21:28
Si a inceput deja balena ucigasa sa planga dupa banii de CL! :jerk:
Repet, cea mai slaba echipa cu care a jucat Steaua sezonul asta: Bragadiru!

Hai Otelul! :D

Celso
2nd April 2011, 21:32
Steaua merita victoria ...

Bobi Cearton
2nd April 2011, 21:35
finalul de campionat se anunta incendiar, cred ca se va ajunge la fapte reprobabile, banii cuveniti pt CL le-au sucit mintile tuturor. astazi - TM, lipsita de aportul lui Zicu, Bourceanu, Iorga - s-a chinuit. daca se numara ca la box, Steaua iesea invingatoare...

Rossi
2nd April 2011, 21:35
Steaua nu a aratat rau deloc ... dar asta doar pt ca gloabele de la Timisoara au orice, numai echipa de fotbal nu ...
Clona e pe locul 2 doar datorita arbitrajelor favorabile, doar datorita blatistului Chivorchian ... Chivorchian cu "relatiile" si Iancu cu banu' ...

Etapa 23 Timisoara - Steaua 0-0
Etapa 22 Steaua - Vaslui 1-1
Etapa 21 Branesti - Steaua 0-1
Etapa 20 Steaua - Brasov 0-3

d_e_l_i_r_a
2nd April 2011, 21:35
Asa cum am promis amicului Shinnok, ma tin de cuvant. :) Multumim. :D

astept cu interes sa vad ziua cand vei purta blazonul si Stelei Rosii :D http://www.vflnet.com/infos/serbia/fk_crvena_zvezda/fk_crvena_zvezda3.gif hehhehehe

Sherlock
2nd April 2011, 21:36
Si a inceput deja balena ucigasa sa planga dupa banii de CL! :jerk:
Repet, cea mai slaba echipa cu care a jucat Steaua sezonul asta: Bragadiru!

Hai Otelul! :D

N-a murit capra vecinului? V-a salvat Balaj de 1.5 ori, ati avut si ghinion, iar acum faceti p**a mare, ca de obicei. Deja imi e de 1000 de ori mai simpatica Poli, daca e sa ma iau dupa comentariile de aici (exceptie "batranul" găbjitor de caini, pe care-l salut cu ocazia asta).

Egalul dezavantajeaza Steaua, păcat că n-a avut Bănel cu cine juca, Ma(r)icon ăla e de viitor oricum. Pe de altă parte, dacă ar fi jucat Zicu sau Goga, nu vă vedeam bine la astfel de joc.

PS: hai că sunt malefic. Pentru A-Rod: stimabile, dacă vrei o cărămidă să-ți rezolvi durerile testiculare, îți pot face o donație. Am o presimțire că n-aș fi singurul cu o astfel de sponsorizare.

Si pentru Vandam: ești parolist, dar nu te prinde obscenitatea aia la avatar. Oricum, se apreciază gestul!

Vandam
2nd April 2011, 21:37
astept cu interes sa vad ziua cand vei purta blazonul si Stelei Rosii :D http://www.vflnet.com/infos/serbia/fk_crvena_zvezda/fk_crvena_zvezda3.gif hehhehehe

Va veni si randul Stelutei Rosii :D:D:D Dar trebuie sa faca ceva. Sa se inscrie in campionatul nostru si sa bata Timisoara :D

Sherlock
2nd April 2011, 21:39
Steaua nu a aratat rau deloc ... dar asta doar pt ca gloabele de la Timisoara au orice, numai echipa de fotbal nu ...
Clona e pe locul 2 doar datorita arbitrajelor favorabile, doar datorita blatistului Chivorchian ... Chivorchian cu "relatiile" si Iancu cu banu' ...

Etapa 23 Timisoara - Steaua 0-0
Etapa 22 Steaua - Vaslui 1-1
Etapa 21 Branesti - Steaua 0-1
Etapa 20 Steaua - Brasov 0-3

Poti să latri și pe ritmuri exotice? Mă gândesc la genuri de tip rumba, black metal sau alte extreme .

haribo
2nd April 2011, 21:39
Rezultat bun pentru Poli si foarte prost pentru Steaua.
Poli a jucat sa nu piarda in primul rand, s-a vazut asta. Steaua a dat totul si a avut ocazii mai mari dar daca nu inscrii, nu castigi. Partea proasta a etapei a fost ca Vaslui s-a apropiat si ameninta real Poli. Otelu nu conteaza la titlu.

jonsnow
2nd April 2011, 21:41
e fantastic jabba imi aduce aminte de borcica in zilele lui bune :jerk:

RunRun1730
2nd April 2011, 21:42
"Bai fratilor Pantilimon asta e portar de Chelsea, Inter, Manchester, e tare de tot ....prosti sunt aia ca nu cauta si in est...."

Ghiciti cine a spus asta, dupa meci...

Vandam
2nd April 2011, 21:43
Auziti la Jabba:da-mi mie ce-i al meu si nu ma fura la mine acasa !

Intrebare: S-a jucat in Bragadiru sau in Giulesti ??? :)))

Sherlock
2nd April 2011, 21:44
Auziti la Jabba:da-mi mie ce-i al mei si nu ma fura la mine acasa !

Intrebare: S-a jucat in Bragadiru sau in Giulesti ??? :)))

Ai un link de sopcast cu gesepeu'? S-a dus dracu' emisia la cârnații de RCS.

Rossi
2nd April 2011, 21:45
Chiar si ciobanul asa prost cum e, a reusit sa vada ce a vazut o tara intreaga ...

Jiji: "Timișoara nu are față de campioană, dacă te călărește echipa vizitatoare când ai 30 de mii de oameni în tribune nu poți emite pretenții"

Arbitrajul a fost corect ... nimic de reprosat ... dar Iancu tipa ca a fost dezavantajat ...
normal, el era obisnuit ca etapa de etapa sa fie impins de la spate de catre fluierasi ...

Vandam
2nd April 2011, 21:45
Sherlock: eu urmaresc la TV. n-am link :(

RunRun1730
2nd April 2011, 21:45
Vandam s-a jucat pe un stadion full cu 30.000 de oameni :d nu pe unu de 13.000 nici ala plin...

tu26dor
2nd April 2011, 21:46
un egal care nu e bun decat pt otelul care inca ramane in frunte.
superba atmosfera din tribune, respect pt fanii Timisoarei!

eventHorizon
2nd April 2011, 21:47
N-a murit capra vecinului? V-a salvat Balaj de 1.5 ori, ati avut si ghinion, iar acum faceti p**a mare, ca de obicei. Deja imi e de 1000 de ori mai simpatica Poli, daca e sa ma iau dupa comentariile de aici (exceptie "batranul" găbjitor de caini, pe care-l salut cu ocazia asta).

Egalul dezavantajeaza Steaua, păcat că n-a avut Bănel cu cine juca, Ma(r)icon ăla e de viitor oricum. Pe de altă parte, dacă ar fi jucat Zicu sau Goga, nu vă vedeam bine la astfel de joc.

PS: hai că sunt malefic. Pentru A-Rod: stimabile, dacă vrei o cărămidă să-ți rezolvi durerile testiculare, îți pot face o donație. Am o presimțire că n-aș fi singurul cu o astfel de sponsorizare.

Si pentru Vandam: ești parolist, dar nu te prinde obscenitatea aia la avatar. Oricum, se apreciază gestul!

Cu fata aia ta mi-ar fi si rusine sa postez, dar trecem peste :D
Ne doare in posterior pe toti cu cine tii tu si ce echipa iti este tie antipatica in topicul asta, ideea e ca azi echipa de la Bragadiru s-a aparat 80 de minute cu 7-8 oameni si a arata slab rau de tot.
Apoi, Otelul e pe primul loc, matematic si logic ei sunt INCA favoriti la campionat! Punct.

Vandam
2nd April 2011, 21:47
Run nerun nu vreau sa intru in dispute cu tine... Te rog sa ma ocolesti si sa-ti vezi de treaba. Multumesc.

haribo
2nd April 2011, 21:51
Etapa urmatoare Poli trece pe primul loc si apoi urmeaza desprinderea. :ok: Sper numai sa nu castige Vaslui la Otelu, un egal cred ca ar fi cel mai bun. Daca batea Poli azi tineam cu Otelu, dar asa ... sa fie egal! :)

RunRun1730
2nd April 2011, 21:53
Un mic offtopic...
Kuban Krasnodar 3 - 1 Spartak Moscow
A bagat frica Petrescu si in aia :))

Sherlock
2nd April 2011, 21:58
Cu fata aia ta mi-ar fi si rusine sa postez, dar trecem peste :D
Ne doare in posterior pe toti cu cine tii tu si ce echipa iti este tie antipatica in topicul asta, ideea e ca azi echipa de la Bragadiru s-a aparat 80 de minute cu 7-8 oameni si a arata slab rau de tot.
Apoi, Otelul e pe primul loc, matematic si logic ei sunt INCA favoriti la campionat! Punct.

Cu fata aia a mea (de avatar e vorba, da), chiar ma simt ciudat sa-i dau atentie unuia ca tine care tranteste o astfel de suita de ineptii. Imi cer iertare publicului.

eventHorizon
2nd April 2011, 22:07
Stergeti-i mesajele astuia de mai sus ca n-are nicio treaba cu topicul, scrie sa se afle in treaba. Uita sau nu i-a spus nimeni ca-i trebuie si minte ca sa para macar glumet. :groggy:

Uhrin a vrut egal, Steaua nu are marcatori, asa ca nu se putea mai mult meciul asta. Pacat ca unii numesc niste meciuri ca astea derbyuri cand de fapt in teren se intalnesc doua echipe fricoase si impotente.
Oricum, e clar ca acum cel mai important meci e Otelul- Vaslui :rolleyes:

delaoltenia
2nd April 2011, 22:16
Este penibil patronul-tigan al Timisoarei,gigi este un "domn" pe langa el,si nu numai gigi...face spume la bot de parca ar fi luat soricioaica,rusine tigane,nu meriti sa reprezinti Timisoara.
In alta ordine de idei,tot respectul publicului timisorean,si de ce nu echipei,a luptat pe teren de la egal la egal cu Steaua.Mai mult nu s-a putut,nici de-o parte,nici de alta.Poate ca meritam sa castigam..poate,daca am fi avut si oameni de gol.
Am ajutat Otelul,doar atat despre acest meci.

haribo
2nd April 2011, 22:19
Nu-i deloc penibil, la faza aia a fost penalty clar si nu s-a dat. Era 1-0 si Poli castiga. ;) Nu conteaza ca Steaua a fost mai buna, pentru ca avea nevoie de victorie iar pentru Poli este bun si egalul, dar nu a inscris si asta este ce conteaza.

delaoltenia
2nd April 2011, 22:20
Timisoara - Steaua 0-0

Suturi:
5-8
Suturi pe poarta:
0-2
Cartonase galbene:
2-2
Faulturi:
13-13
Cornere:
2-7
Offside-uri:
0-1
Posesie:
50%-50%

delaoltenia
2nd April 2011, 22:21
Nu-i deloc penibil, la faza aia a fost penalty clar si nu s-a dat. Era 1-0 si Poli castiga. ;) Nu conteaza ca Steaua a fost mai buna, pentru ca avea nevoie de victorie iar pentru Poli este bun si egalul, dar nu a inscris si asta este ce conteaza.
La faza pe care o pomenesti a fost atinsa mingea,doar tu si tiganul vezi asa.

haribo
2nd April 2011, 22:23
A fost un fault grosolan, i-a luat picioarele urat de tot si nici n-a atins mingea. Se vede clar pe reluarea din fata, dar nu vreau sa te conving de nimic. Pentru Poli oricum este rezultat bun, Steaua este out din lupta pentru titlu. ;) :yes:

relansat
2nd April 2011, 22:25
doua suturi pe poarta in 90 de minute :cry: bine ca nu am vz meciul :happy

Tyler Durden
2nd April 2011, 22:25
Cred ca a fost penalty, i-a cam luat piciorul. Oricum, Poli nu cred ca merita sa castige azi.

haribo
2nd April 2011, 22:28
Nu cred ca conteaza daca merita sau nu, fotbalul se joaca pe goluri. Steaua a dat 0, Poli dadea din penalty mai mult decat evident si castiga. Erau 3 puncte, asa este doar 1. Este si normal sa fie nervos Iancu dar acum numai conteaza.

Poli Timisoara
2nd April 2011, 22:31
mda,meci urat...steaua se mobilizeaza doar cu echipele mari, in rest e praf !
noi din pacate,datorita celor 3-4 absente de baza,am jucat la egal...arbitrajul a fost 70% pro steaua...nu intru in detalii.
singurii vinovati am fost noi ca nu am batut o echipa slaba...totusi este un punct castigat !

six
2nd April 2011, 22:35
mda...cel mai slab meci pe monumental :mad:

nu-i stres :) miercuri trecem pe primul loc :D

haribo
2nd April 2011, 22:36
Steaua a jucat meciul campionatului, era si normal sa joace asa. Uhrin a jucat prudent, in primul rand nu a vrut sa piarda pentru ca si la egal este un castig fata de Otelu. Si a rezultat meciul care a fost. Dar si asa daca Balaj vedea, ca sa nu zic ca a fost rau intentionat, Poli castiga. A fost si plasat in spate si de acolo se vede cum mingea sare in stanga dar nu este din cauza stelistului care nici nu atinge mingea ci doar picioarele lui Curtean. A fost greseala, asta e.

Important insa este ca miercuri trecem pe primul loc. :rolleyes::yes:

d_e_l_i_r_a
2nd April 2011, 22:39
Mai mult nu s-a putut,nici de-o parte,nici de alta.Poate ca meritam sa castigam..poate,daca am fi avut si oameni de gol.


Dario ,poate sunt eu subiectiva dat fiind faptul ca este Cartu oltean , dar sincer , mi se pare ca steaua parca ,parca arata altceva .....repet .. poate gresesc eu dar mi se pare ca sta mai bine in teren ... in orice caz , asta seara steaua a fost peste timisoreni

cryrad1975
2nd April 2011, 22:40
Vandam s-a jucat pe un stadion full cu 30.000 de oameni :d nu pe unu de 13.000 nici ala plin...

oare nu exista un thread si pentru echipele din liga 3-a? Poi tu te lauzi cu ce vezi la televizor? cati oameni au fost ultima oara cand ai fost pe un stadion? curaj barbate, raspunde simplu

Poli Timisoara
2nd April 2011, 22:43
"Am demonstrat că suntem mai buni, trebuia să luăm cele trei puncte. Suntem obișnuiți să jucăm cu o atmosferă ostilă, noi suntem Steaua. Chiar dacă au fost mulți suporteri în tribune, cei mai mulți au fost cu noi, erau steliști deghizați. Nici Oțelul, nici Timișoara nu au față de campioane, nu au arătat de nimic. Stelei îi lipesc punctele, jucăm bine, dar nu reușim să facem nimic", a declarat Tătărușanu.

cu timpul,astfel de declaratii de la un pustan cu muci la nas,se vor intoarce impotriva lui !

PS:personal prefer sa stam pe locul doi pana in ultimile 2 etape

Tyler Durden
2nd April 2011, 22:47
Chiar dacă au fost mulți suporteri în tribune, cei mai mulți au fost cu noi, erau steliști deghizați - Tătărușanu

Etnobotanicele rulz. :D

NORGEMAN
2nd April 2011, 22:49
In a doua repriza am auzit ca aprindeti tortele :))

N-ai auzit chiar tot:))

malexoid
2nd April 2011, 22:53
puteam si mai mult daca gaseam oarece resursa de creativitate (ceva substitut fiabil la zicu/goga), se putea si mai rau daca nu isi inventa panti o mana in plus la atacul puradelului...ori daca nush care atacant al lor punea un picior sanatos la o minge care a trecut paralel cu linia portii.
per ansamblu e ok, Poli a iesit in castig din etapa asta.

despre faza penalty-ului nu pot comenta nimic, insa cred ca se impunea :rosu: la un atac la Alexa facut de careva stranier al stelei...

poate daca revad undeva fazele, revin cu parerile mele...

steaua nu arata rau, de ce f***utui au trebuit sa se adune tocmai in aceasta partida? :))

relansat
2nd April 2011, 23:01
ce frumos ii spune malexoid lui ala, puradel. uita ca al sau club e reprezentat de un tigan din pc de vedere etnic, cat mai ales ales din pc de vedere al caracterului. probabil cel mai infect conducator la ora actuala

malexoid
2nd April 2011, 23:03
ce frumos ii spune malexoid lui ala, puradel. uita ca al sau club e reprezentat de un tigan din pc de vedere etnic, cat mai ales ales din pc de vedere al caracterului. probabil cel mai infect conducator la ora actuala

asa-i spuneam si cand era aici banel-puradel, nu din rautate, chiar imi e simpatic Nicolita...e modest, e fair, isi da interesul cu lobda.

jonsnow
2nd April 2011, 23:05
oare nu exista un thread si pentru echipele din liga 3-a? Poi tu te lauzi cu ce vezi la televizor? cati oameni au fost ultima oara cand ai fost pe un stadion? curaj barbate, raspunde simplu

nu te supara pe runrun copilul e putin mai "slow"...99% din posturile lui sunt aberatii

haribo
2nd April 2011, 23:06
Problema la Banel este tocmai ca-si da interesul prea tare. :))

Ianus
2nd April 2011, 23:06
Desi imi doresc ca Poli sa devina campioana in acest sezon, in aceasta seara timisorenii au abuzat la maxim de mingi aruncate la bataie. S-a trecut extrem de usor peste faza de constructie, cea ce este destul de grav, arata mari carente organizatorice la mijlocul terenului si un antrenor mult prea precaut ca sa nu ia gol.

Steaua, paradoxal, avand in vedere evolutia jalnica din acest sezon, a practicat un fotbal consistent, ocaziile mari fiind trecute in dreptul lor. La Poli mana moarta mi s-au parut Rocha, Burca si Nikolic, extrem de slabi, cu un randament sub media echipei. La Curtean se vede inca teama indusa de ultima accidentare, desi este clar ca in cazul lui avem de-aface cu un jucator de clasa. Peste media echipei mi s-a parut a se situa Helder, stapanul benzii drepte a terenului, Cisovski foarte sigur in interventii, si Pantilimon, care nu mai este o surpriza ci o confirmare.

Va fi greu meciul cu Astra, deja intervin stimulentele de la adversare, iar ploiestenii au o echipa destul de bine articulata.

relansat
2nd April 2011, 23:08
hai ca am vazut si eu faza despre care vorbiti pe aici. nu prea inteleg de ce, A FOST PENALTY INDISCUTABIL SI CARTONAS GALBEN!!!!!!! cum, tasta mea, sa nu dai penalty la asa ceva????? http://tv.gsp.ro/Iancu-a-turbat-Ce-are-Balaj-cu-Timi-oara-S-mi-dea-16389.html
in rest, mult zgomot pentru nimic. doua suturi pe spatiul portii, ce ar mai fi de discutat?

haribo
2nd April 2011, 23:11
Pana acum toti care s-au pronuntat au spus ca a fost penalty clar, mai putin Dario si oieru-sef. :)

relansat
2nd April 2011, 23:12
m-am obisnuit. in romania tinde sa devina sport national asta cu negarea evidentului :)

Leo
2nd April 2011, 23:13
Cretinul asta de arbitru a avut masuri diferite pt cele 2 echipe. In opinia mea, Poli a fost furata de arbitru. Punct.

haribo
2nd April 2011, 23:14
m-am obisnuit. in romania tinde sa devina sport national asta cu negarea evidentului :)
Sper sa luati un punct de la Otelu etapa viitoare, dar nu mai multe, ok? :)

relansat
2nd April 2011, 23:17
@haribo eu ma bizui pe trei, dar fie ca al mai bun sa castige toate punctele puse in joc. nu imi plac meciurile nule, mai ales ca un egal nu ar ajuta pe nimeni :)

malexoid
2nd April 2011, 23:23
Pana acum toti care s-au pronuntat au spus ca a fost penalty clar, mai putin Dario si oieru-sef. :)

Dario nu stie nici cate urechi are, cum poti avea pretentia sa identifice un penalty?

z.alex
2nd April 2011, 23:24
Eu sunt multumit, tinand cont de absentele din lot. Suntem neinvinsi in continuare, am acumulat cele mai multe puncte de la reluarea campionatului si suntem la un punct distanta de galateni pana saptamana viitoare. Iar ca bonus, am scos definitiv oile din cursa pentru un loc de CL si i-am lasat sa lupte pentru un loc de EL cu Rapidul, Mediasul si Dinamo.
Pentru cei care se contrazic: da, a fost penalty. A mai fost si cel putin un rosu direct neacordat de arbitru, daca nu chiar doua.
Marele castig al serii: revenirea lui Curtean.
HAI POLI!!!! :yes:

relansat
2nd April 2011, 23:26
un singur lucru e cert, cum am mai spus: Vasluiul campioana :D

z.alex
2nd April 2011, 23:27
Sherlock: eu urmaresc la TV. n-am link :(

Starsteel, tu esti? :o:

malexoid
2nd April 2011, 23:29
un singur lucru e cert, cum am mai spus: Vasluiul campioana :D

ia cauta tu cu rabdare postul unde iti spuneam ca terminati pe podium usor peste Galati...pe atunci ai cam strambat din nas...ca is prea multe puncte, bla bla bla :) remember?

Elgorriaga
2nd April 2011, 23:30
0-0 extrem de clar aici.

Punct ochit, punct lovit.

Vom da o luptă cruntă pentru locul 4 cu ghenciștii :D :happy

Vandam
2nd April 2011, 23:52
Starsteel, tu esti? :o:

Ai ratat :) Nu-s niciun starsteel. :D

Despre meciul de azi: /hello/hello

Rossi
3rd April 2011, 00:02
Vochin: Impresia că Poli a cîștigat un punct și Steaua a pierdut două e confirmată și de cifrele meciului,
furnizate de firma italiană Digital Soccer Project, care a monitorizat derbyul și a oferit datele imediat după meci. Iată-le mai jos:

Parametru (Poli / Steaua)
Ocazii: 0 / 4
Posesie: 49% / 51 %
Șuturi la poartă: 6 / 10
Șuturi pe poartă: 1 / 2

Rossi
3rd April 2011, 00:06
Pana acum toti care s-au pronuntat au spus ca a fost penalty clar ...

ce penalty visezi mah ? esti cu capul ?! ... v-ati invatat sa castigati cu fluierasii ... si atunci cand aveti parte de un arbitrj echidistant, aveti impresia ca sunteti furati ...

ps: dupa ce ca sustineti o clona venita de la Bucuresti si redenumita, mai aveti si nesimtirea sa scoateti capul din pamant ...

relansat
3rd April 2011, 00:14
ia cauta tu cu rabdare postul unde iti spuneam ca terminati pe podium usor peste Galati...pe atunci ai cam strambat din nas...ca is prea multe puncte, bla bla bla :) remember?

si locul 1 e podium? :D :drak:

haribo
3rd April 2011, 00:18
nu :D:)

Echo
3rd April 2011, 00:32
Pana acum toti care s-au pronuntat au spus ca a fost penalty clar, mai putin Dario si oieru-sef. :)

Mai e unu care nu e sigur că a fost... unu' care a fost la meci și-l cheamă Curtean
link (http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/iancu-zbiara-curtean-se-face-ca-ploua-nu-stiu-daca-a-fost-penalty-8124524) :)
Iar are spume la gură balena neagră... ar trebui să fie mulțumit domnul Mareian, Poli a câștigat un punct prețios în seara asta.

Grinco
3rd April 2011, 00:37
Surpriza etapei, aia au scapat nebatuti. Si ca sa vorbim si despre fotbal, FORZA MILAN :D

PS Yoyoyoyoyi, vezi ca nu prea ai surse bune la aia care-ti zic numarul spectatorilor. Am fost peste 30.000, nu peste 20.000

Rossi
3rd April 2011, 00:40
Fulgerul Bragadiru > Rocar Bucuresti > FC Timisoara > "Poli Timisoara"
Rocar a promovat in Liga 1, nu Poli ... Ati redenumit echipa si v-ati schimbat culorile de 7 ori ...
Si pac pac, peste noapte, cica sunteti Poli ... Hai sictir cu clona voastra imputita ...


sa vorbim si despre fotbal ...

O steaua care a fost demolata de Brasov cu 3-0 , o steaua care a castigat contra Branestiului cu gol din offside, a facut instructie cu clona voastra ...

haribo
3rd April 2011, 00:43
Mai e unu care nu e sigur că a fost... unu' care a fost la meci și-l cheamă Curtean
link (http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/iancu-zbiara-curtean-se-face-ca-ploua-nu-stiu-daca-a-fost-penalty-8124524) :)
Iar are spume la gură balena neagră... ar trebui să fie mulțumit domnul Mareian, Poli a câștigat un punct prețios în seara asta.
Curtean spune ca stelistul i-a dat la gioale dar ca a atins si mingea. Pe reluari se vede insa cum mingea sare din piciorul lui Curtean imediat ce stelistul ii pune piedica, nici vorba sa atinga ala mingea. In fine, ce mai conteaza, bun si egalul. :yes:

Grinco
3rd April 2011, 00:45
Bai Rossi, am zis "FOTBAL", adica Milan, Inter, Barca etc, nu *****ul asta de campionat, asa ca taci dracu' cand nu ai de zis legat de ce ziceam eu. Sa-i citezi pe altii, clar?:D

Poli Timisoara
3rd April 2011, 00:50
yo v-am zis ca, cainele asta prost si turbat e STELIST ...voi batman,batman ! :happy

Sir. Eko
3rd April 2011, 01:33
Pana una alta Poli castiga campionatu :D .

z.alex
3rd April 2011, 01:34
Fulgerul Bragadiru > Rocar Bucuresti > FC Timisoara > "Poli Timisoara"
Rocar a promovat in Liga 1, nu Poli ... Ati redenumit echipa si v-ati schimbat culorile de 7 ori ...
Si pac pac, peste noapte, cica sunteti Poli ... Hai sictir cu clona voastra imputita ...



O steaua care a fost demolata de Brasov cu 3-0 , o steaua care a castigat contra Branestiului cu gol din offside, a facut instructie cu clona voastra ...

Credeam ca femeile sunt usor nevrotice in anumite zile ale lunii, dar tu le dai clasa in fiecare zi. Intr-un fel, mi-e mila de tine.

White Shadow
3rd April 2011, 01:40
r32LcBqiv7I

z.alex
3rd April 2011, 01:41
Ai ratat :) Nu-s niciun starsteel. :D

Despre meciul de azi: /hello/hello

Nu se poate. :o: Doua struto-camile pe acelasi forum? Si amandoua stelisto-otelare? :confused:
Nu te bucura prea mult pentru meciul de azi, imediat vine Vasluiul sa va faca o vizita de curtoazie si sa va curete de 3 puncte. :D

Datenshi
3rd April 2011, 01:57
Starsteel, tu esti? :o:

Eu ma intreb daca tu l-ai mai prins pe starsteel. :D

z.alex
3rd April 2011, 02:06
Mai e unu care nu e sigur că a fost... unu' care a fost la meci și-l cheamă Curtean
link (http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/iancu-zbiara-curtean-se-face-ca-ploua-nu-stiu-daca-a-fost-penalty-8124524) :)
Iar are spume la gură balena neagră... ar trebui să fie mulțumit domnul Mareian, Poli a câștigat un punct prețios în seara asta.

Lasa bre moldovene, ca si Mister Magoo al vostru era negru de suparare la Brasov. In tur ati batut Brasovul cu un penalty inventat de arbitru, de data asta vi s-a infundat tocmai cand va ardea buza mai tare.
A fost penalty la Curtean, dar unii ie subiectivi, frustrarea sau interesul, dupa caz, ii impiedica sa vada clar. Nu-i bai, oricum nu cu voi ne batem la titlu, ci cu Vasluiul. ;)

z.alex
3rd April 2011, 02:22
PS
Sa te ajut, ca poate nu stii cine e Mister Magoo, fost si viitor candidat la primarie. :D
http://4.bp.blogspot.com/_oOJMYL8TW6E/S9-elm2suzI/AAAAAAAAFy8/XM6M6MNefRQ/s400/Mr_Magoo_copy.gif

Rossi
3rd April 2011, 02:24
Iancu: "Balaj să-mi dea explicații publice pentru tîlhărie"

Curtean: "Normal că nu ne convine rezultatul. Eu nu știu dacă a fost penalty, m-a lovit și a dat și în minge jucătorul Stelei.
Contează că au fost multe absențe, dar acum dacă lipsește Zicu nu înseamnă că nu putem să câștigăm"


Ce tupeu are cioara asta mizera de Iancu ... locul ei este la parnaie, nu in fotbalul romanesc ...

relansat
3rd April 2011, 07:46
@rossi tu stii a citi si, mai ales, a intelege anumite chestii? uita-te la cum a formulat-o ... l-a lovit, sh-apoi o palit si mingea. ce nu ti-e clar? :) :D

Vandam
3rd April 2011, 08:03
Lasa bre moldovene, ca si Mister Magoo al vostru era negru de suparare la Brasov. In tur ati batut Brasovul cu un penalty inventat de arbitru, de data asta vi s-a infundat tocmai cand va ardea buza mai tare.
A fost penalty la Curtean, dar unii ie subiectivi, frustrarea sau interesul, dupa caz, ii impiedica sa vada clar. Nu-i bai, oricum nu cu voi ne batem la titlu, ci cu Vasluiul. ;)

As putea jura ca nu te-ai uitat la meciul din tur. :happy:happy:happy
Si-as mai putea jura ca a inscris Costin cu spatele la poarta si cu capul :)):D

Daca nu cunosti fotbalul, stai deoparte frate ca e mai sanatos.:ok:

8nyoc-T1wjw

Bobi Cearton
3rd April 2011, 08:03
eu tin cu Craiova, in B, in C, unde o ajunge. totusi:D, nimeni nu si-a permis sa spuna ca Steaua este o echipa de rahat. si-a permis Iancu! este inadmisibil asa ceva. mai ales ca stim cu totii periplul actualei echipe care joaca pe Dan Paltinisan: Rafo-Bucuresti-Dobos-BKP-Paradisuri fiscale-Zambon.

Echo
3rd April 2011, 08:22
Mersi Vandame.


Lasa bre moldovene, ca si Mister Magoo al vostru era negru de suparare la Brasov. In tur ati batut Brasovul cu un penalty inventat de arbitru, de data asta vi s-a infundat tocmai cand va ardea buza mai tare.
A fost penalty la Curtean, dar unii ie subiectivi, frustrarea sau interesul, dupa caz, ii impiedica sa vada clar. Nu-i bai, oricum nu cu voi ne batem la titlu, ci cu Vasluiul. ;)

Nu aș vrea s-o iau pe lângă subiectul Timișoara vs. Steaua, dar sunt perfect de acord… din cauza frustrărilor unii devin confuzi. Eu mi-aduc aminte altceva: în tur Brașovul a primit gol din chelia lui Costin, iar penalty-ul ăla inventat de arbitru în urma unui henț a fost puțin ratat. Am marcat de la 11 metri, dar cu capul. :D Remember aici:http://football-highlight.com/en/europe/romania-liga-1/2010-08-29-otelul-galati-fc-brasov.html
Cât despre lupta ptr titlu, urmează meciurile directe de la Galați, și nu am nimic împotrivă să-l câștige echipa cea mai bună. :yes:

cip
3rd April 2011, 08:48
am vazut reluarea...
3 cartonase rosii (Bicfalvi,Ricardo si Brandan),un penalty clar neacordat violetilor.
asta a fost arbitrajul de "Champions" al lui balaj...

Radu
3rd April 2011, 08:51
Nu prea ar fi nimic de spus despre meciul asta...cu mentiunea ca exista "10 MAI" prosti decat cainii...
Cum sa iti dai foc la propria peluza?WTF?:rolleyes:

Duba
3rd April 2011, 09:12
am vazut reluarea...
3 cartonase rosii (Bicfalvi,Ricardo si Brandan),un penalty clar neacordat violetilor.
asta a fost arbitrajul de "Champions" al lui balaj...

Ce idiot!!!!!
Bai frunce-ngusta, dar jocul vostru de 2 lei nu l-ai revazut? Ocaziile uriase ale singurei echipe care an de an reuseste cele mai bune rezultate in Europa, 4 la numar, nu le-ai observat? Ce vroiai, un arbitru ca acum 3 ani, cand Stelei i s-au anulat 2 goluri perfect valabile? Il vroiai pe Augustus, asa-i?

Arbitrajul a fost bun in ansamblu, Balaj acordand insa destul de usor vreo 3 lovituri libere echipei care-si are originea in Bragadiru. De altfel, Craciunescu a spus ca la acea faza din care balena urla ca ar fi fost 11 m, nu se impunea acordarea ei.

Rezultat MINCINOS, care din pacate scoate din lupta pentru titlu cea mai valoroasa echipa din campionat. Ilie si Lacatus, sustinuti de prostimea de la Sud si AISS, ne-au mancat acest campionat.

Radu
3rd April 2011, 09:18
Ce taran inapt esti duba...daca nu stii de ce vorbesti,a?
Ai idee ca inainte ca ilie sa vina la echipa am avut o discutie cu el in care l-am rugat sa nu vina?Ai idee ca a fost bombardat cu mii de mesaje in care era rugat sa nu vina?
Nu mai manca ***** despre AISS si despre SUD,sau daca chiar iti doresti chestia asta,fa-o intr-un mod public,nu pe un forum sportiv!
Si inca ceva...ma pis pe el de campionat.Nu campionatul ne intereseaza(vorbim despre cei care mai au un dram de deminitate)...ci un CLUB CURAT!

six
3rd April 2011, 09:31
eu tin cu Craiova, in B, in C, unde o ajunge. totusi:D, nimeni nu si-a permis sa spuna ca Steaua este o echipa de rahat. si-a permis Iancu! este inadmisibil asa ceva. mai ales ca stim cu totii periplul actualei echipe care joaca pe Dan Paltinisan: Rafo-Bucuresti-Dobos-BKP-Paradisuri fiscale-Zambon. vezi ca o dat iarba pe canale....drum bun :ok:

fl0o
3rd April 2011, 09:35
cum anticipam... umflatu' incepe sa faca spume:
http://www.gsp.ro/cautare/iancu/304558.html

hai ma balaj... de ce ii furi banii ?:happy

Tyler Durden
3rd April 2011, 09:48
De altfel, Craciunescu a spus ca la acea faza din care balena urla ca ar fi fost 11 m, nu se impunea acordarea ei.


Lui, nu ei, ca e vorba de penalty, nu de faza. Ai imbatranit si tot prostanaque ai ramas.:D

cip
3rd April 2011, 09:49
Ce idiot!!!!!
Bai frunce-ngusta, dar jocul vostru de 2 lei nu l-ai revazut? Ocaziile uriase ale singurei echipe care an de an reuseste cele mai bune rezultate in Europa, 4 la numar, nu le-ai observat? Ce vroiai, un arbitru ca acum 3 ani, cand Stelei i s-au anulat 2 goluri perfect valabile? Il vroiai pe Augustus, asa-i?

Arbitrajul a fost bun in ansamblu, Balaj acordand insa destul de usor vreo 3 lovituri libere echipei care-si are originea in Bragadiru. De altfel, Craciunescu a spus ca la acea faza din care balena urla ca ar fi fost 11 m, nu se impunea acordarea ei.

Rezultat MINCINOS, care din pacate scoate din lupta pentru titlu cea mai valoroasa echipa din campionat. Ilie si Lacatus, sustinuti de prostimea de la Sud si AISS, ne-au mancat acest campionat.
bah cretin congenital,eu vorbeam de balaj...am zis ceva de jocul Stelei sau de al nostru?

Bobi Cearton
3rd April 2011, 09:57
vezi ca o dat iarba pe canale....drum bun :ok:

tu, cred ca esti fatat:happy pe curul:yes: lui Iancu.

Tyler Durden
3rd April 2011, 10:07
Wow, dar cat de impertinent trebuie sa fie cineva ca sa spuna ca Steaua este o echipa de rahat! Cred ca trebuie incredintat bratului secular sau macar torturat in maniera medievala...

fl0o
3rd April 2011, 10:13
Wow, dar cat de impertinent trebuie sa fie cineva ca sa spuna ca Steaua este o echipa de rahat! Cred ca trebuie incredintat bratului secular sau macar torturat in maniera medievala...exagerezi :rolleyes: Porcul e singurul ce trebuie torturat astfel.

pe garduri
3rd April 2011, 10:16
Nu-i bai. E bun si egalul, mai sunt destule etape si pentru Otelul si pentru Politehnica.

diorin
3rd April 2011, 10:38
11m mai mult decat evident,probabil 10 din 10 arbitri ar fi dat penalty,desigur daca nu era Balaj.
Arbitraj tendentios ,cu viciere de rezultat.
Nu trebuie sa se bucure nimeni ca arbitri fura cu nesimtire.
Acelasi lucru poate sa i se intample oricarei echipe ,inclusiv Stelei,cu asemenea specimene de animale gen Balaj.Locul lui este langa Corpodean,Lajos,Penescu...
Steaua si-a reventi foarte bine cu antrenorul Cartu.
PS.ma asteptam la mai multa obiectivitate in articolele din onlinesport.Toate sunt o flescaiala ieftina si slugarnica.

z.alex
3rd April 2011, 11:07
Mersi Vandame.



Nu aș vrea s-o iau pe lângă subiectul Timișoara vs. Steaua, dar sunt perfect de acord… din cauza frustrărilor unii devin confuzi. Eu mi-aduc aminte altceva: în tur Brașovul a primit gol din chelia lui Costin, iar penalty-ul ăla inventat de arbitru în urma unui henț a fost puțin ratat. Am marcat de la 11 metri, dar cu capul. :D Remember aici:http://football-highlight.com/en/europe/romania-liga-1/2010-08-29-otelul-galati-fc-brasov.html
Cât despre lupta ptr titlu, urmează meciurile directe de la Galați, și nu am nimic împotrivă să-l câștige echipa cea mai bună. :yes:

Ai dreptate, faza la care ma gandeam a fost cu Targu Mures. Nu imi incarc memoria prea mult cu parcursul galatenilor, v-am spus deja ca nu cu voi ne batem la titlu.
Chiar daca ai ceva impotriva, Vasluiul si Poli vor castiga oricum la Galati. :D

purpleheart
3rd April 2011, 11:30
La cum a abordat Dusan meciul si la absentele din lot , era clar ca nu vroia sa piarda , iar daca iesea mai mult bine, daca nu , bun si egalul , etapa a mers bine pentru noi (mai bine pt Vaslui) .
Sper sa-si fi facut bine calculele , si sa jucam la victorie de acum incolo !
Forza Viola !/hello

fl0o
3rd April 2011, 11:30
Chiar daca ai ceva impotriva, Vasluiul si Poli vor castiga oricum la Galati. :DN-ai de unde sa stii... si chiar de va fi asa sanse pentru titlu tot mai sunt.
Si daca Otelul nu castiga titlul, ne multumim ca ne-am realizat obiectivul si sper sa nu il castige nici vaslui.
Daca Otelul isi pastreaza continuitatea vom avea sanse si la anul. Forta Otelul !

pe garduri
3rd April 2011, 11:41
http://i53.tinypic.com/2usjrc7.jpg

http://i55.tinypic.com/o77s7r.jpg

http://i53.tinypic.com/168wr2d.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=3LhXt9r-MOc&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/user/bahuczki#p/a/u/2/1TffWzWABPM

http://www.youtube.com/user/bahuczki#p/a/u/0/_dGB-eeSR1w

fl0o
3rd April 2011, 12:21
frumos specacolul... :yes:
dar nu e prea destept sa amesteci hartia cu focul :headbang:

Radu
3rd April 2011, 12:27
frumos specacolul... :yes:
dar nu e prea destept sa amesteci hartia cu focul :headbang:

Nu e vorba de amestecare...problema e ca timisorenii sunt inapti de fel...Nu sunt prima galerie din lumea asta care dau torte si role...dar na...la ei ca la nimeni!

malexoid
3rd April 2011, 12:40
[B]Ce taran inapt esti duba

nu e taran inapt, e etalon al suporterului stelist asa ca respecta-l!...asa cum rossi e pentru ceilalti.

pe garduri
3rd April 2011, 12:43
Radule am crezut ca pe tine te duce putin capul, dar....
Micul incediu ce s-a creat a fost datorita faptului ca jumate din oamenii care au fost in peluza nu au mai fost in viata lor la un meci sau vin o data la 2,3 ani. Ce sa faci cand le spui la prosti de 1000 de ori sa nu arunce cu rolele pana nu se sting tortele si ei de-al dracu arunca.Una e sa controlezi o peluza de 7000 de oameni si una e sa controlozi o peluza de 1000 sau 2000.
Dar e bine ca s-a terminat cu bine si omul din greseli invata.

Si inca ceva Radule, au mai fost oamenii care ziceai ca o sa vinade la Steaua?

Radu
3rd April 2011, 12:48
Ma eu nu am vazut meciul,habar nu aveam ce s-a intampla.M-a sunat un prieten si mi-a zis ca ati dat foc la peluza :))
Prin 2002-2003-2004 dadeam si noi role si torte dar nu a luat foc nimic.Inapti sunt liderii pentru ca nu au distribuit cum trebuie rolele!
Din ce stiu au fost cativa de la SUD la Tm.

Radu
3rd April 2011, 12:49
nu e taran inapt, e etalon al suporterului stelist asa ca respecta-l!...asa cum rossi e pentru ceilalti.

Si tu esti etalon al suporterului timisorean sau cum?

z.alex
3rd April 2011, 12:51
Si tu esti etalon al suporterului timisorean sau cum?

Tu il compari pe malexoid cu aia doi? Nu esti prea inspirat astazi, mai bine ia o pauza, ca te faci de ras. :D

ichigo
3rd April 2011, 12:55
sincer nici nu ma mira ipocrizia celor de la gsp. acestia cand e vorba de marius avram, in special la meciurile pe care le-a avut la timisoara, tuna si fulgera impotriva acestuia, asta si datorita prieteniei dintre ioanitoaia si craciunescu, un dusman declarat al lui vasile avram. iar cand balaj si tudor gresesc, stau ca porcul in papusoi. nu am vazut meciul, dar am fazut fazele controversate ale partidei, in special cea cu faza penaltyului si e 11 metri.

z.alex
3rd April 2011, 13:02
Mda, iar ceilalti aserviti , de la prosport, au scos din context o fraza a lui Curtean (care btw a spus ca a fost penalty) si au trantit o stire, dandu-le ocazia complexatilor de aici sa posteze link-uri. :rolleyes:

Radu
3rd April 2011, 13:04
Cum spuneam mai sus,nu am vazut meciul dar din ce mi-a povestit tata,Steaua a fost peste voi la cam toate capitolele!

z.alex
3rd April 2011, 13:11
Cum spuneam mai sus,nu am vazut meciul dar din ce mi-a povestit tata,Steaua a fost peste voi la cam toate capitolele!

Bunicul n-a spus nimic? :o:
Ati avut 3 ocazii pe final, dupa ce a iesit Rocha, dar nu inteleg de ce te bucuri, noi ne-am realizat obiectivul in meciul asta, voi nu. :D Nu era cazul sa riscam si sa atacam mai mult cu o echipa fara multi titulari, cu un egal va scoteam din lupta pentru primele doua locuri si l-am obinut. Daca tu si tata va bucurati....:P

malexoid
3rd April 2011, 13:25
Cum spuneam mai sus,nu am vazut meciul dar din ce mi-a povestit tata,Steaua a fost peste voi la cam toate capitolele!

:)) tac'tu e stelist?

Elphax
3rd April 2011, 15:02
http://banatsport.ro/sites/default/files/news/IMG_1417_Small_0.JPG

http://banatsport.ro/sites/default/files/news/IMG_1267_Small_0.JPG

etaloane ale suporterilor :)

a venit multa lume pt. ca doreau sa vada pe Poli cum bate pe Steaua :ok:

White Shadow
3rd April 2011, 15:10
Inapti sunt liderii pentru ca nu au distribuit cum trebuie rolele!

:ok:

Radu
3rd April 2011, 15:49
:)) tac'tu e stelist?

Da ****** e polista?

Rossi
3rd April 2011, 19:29
Fulgerul Bragadiru > Rocar Bucuresti > FC Timisoara > "Poli Timisoara"
Rocar a promovat in Liga 1, nu Poli ... Ati redenumit echipa si v-ati schimbat culorile de 7 ori ...
Si pac pac, peste noapte, cica sunteti Poli ... Hai sictir cu clona voastra imputita ...

O steaua care a fost demolata de Brasov cu 3-0 , o steaua care a castigat contra Branestiului cu gol din offside, a facut instructie cu clona voastra ...


mi-e mila de tine.

sa-ti fie mila de tine si de cei care incurajeaza Rocarul ... sunteti rusinea Romaniei ...
v-ati parasit echipa retrogradata ca sa incurajati o nou promovata din Bucuresti ... vai de capul vostru ...

z.alex
3rd April 2011, 19:50
Iti citez discursul de pe dinamomania:
In ultimele 10 etape ... 3 victorii, 5 remize, 2-ua infrangeri

Etapa 23 U Cluj - Dinamo 2-1
Etapa 22 Dinamo - Tg Mures 4-1
Etapa 21 Rapid - Dinamo 0-0
Etapa 20 Dinamo - Pandurii 2-2
Etapa 19 Sportul - Dinamo 0-1
Etapa 18 Dinamo - Astra 2-2
Etapa 17 Dinamo - Timisoara 0-0
Etapa 16 Branesti - Dinamo 2-4
Etapa 15 Dinamo - Craiova 2-2
Etapa 14 CFR Cluj - Dinamo 1-0

Suntem vai de mama noastra ...

Pana nu scapam de Andone si de influenta clanului fecaliot ... o sa ramanem rusinea ligii I
Achiles (01.04.2011 22:24)

Textele cu "vai de..." si cu "rusinea..." par sa te caracterizeze. Tristule, chiar esti de compatimit.

Bobi Cearton
3rd April 2011, 19:59
cu ce noutati ne delecteaza Uichililics TM, in aceasta seara?:D

va intind o nada:

- Daniel Stanciu, team manager Poli Timisoara, lauda marketingul aruncat pe piata de specialistii de la club. in sprijinul acestei actiuni de masa, DS considera relevant faptul ca tifoseria violeta a porcait, pe toata durata partidei, jucatorii Stelei si conducatorii ei. instruire roditoare, marketing modern orientat catre public tinta!!:yes:

Elgorriaga
3rd April 2011, 20:21
cu ce noutati ne delecteaza Uichililics TM, in aceasta seara?:D

va intind o nada:

- Daniel Stanciu, team manager Poli Timisoara, lauda marketingul aruncat pe piata de specialistii de la club. in sprijinul acestei actiuni de masa, DS considera relevant faptul ca tifoseria violeta a porcait, pe toata durata partidei, jucatorii Stelei si conducatorii ei. instruire roditoare, marketing modern orientat catre public tinta!!:yes:

Păi e OK, eu zic că este cazul să ne bucurăm că atît D.S. cît și tifoseria (era să zic leprozeria :D ) încă reușește să se mențină la nivelul limbajului articulat.

Valabil și pentru alte ciumării de aceeași teapă ...

z.alex
3rd April 2011, 20:22
Bobi, tu vrei sa vorbim despre fleacuri, cand chiar in clipa asta pe GSP se decide soarta campionatului? :o: Gigi le explica la aia cum "Timisoara pac pierde cu Astra, pac pierde cu Sportul, pac pierde cu Lignitul Oltenia si Steaua e pe locul I de Pasti." Dupa care isi face singur curaj "Da ba, se poate, ce, nu se poate?". :happy

Tyler Durden
3rd April 2011, 20:25
Vad ca unii olteni au inceput sa sufere de sindromul Cartu, adica nu mai stiu exact daca tin cu Stiinta sau cu Steaua.

Tim
3rd April 2011, 20:50
Vad ca unii olteni au inceput sa sufere de sindromul Cartu, adica nu mai stiu exact daca tin cu Stiinta sau cu Steaua.
:D Ai observat si tu?

Poli Timisoara
3rd April 2011, 21:02
voi nu vedeti ca toti stelistii sustin dinamo,dinamovistii sustin steaua si oltenii pe amandoua ! :happy :happy :happy penibile momente...

Tim
3rd April 2011, 21:04
De ce penibile?
Traim momente istorice.:D

eventHorizon
3rd April 2011, 21:24
Oricum, mai bine tii cu Steaua, dinamo, rapid ori craiova, decat cu Rocarul... :rolleyes:

Razvan T.
3rd April 2011, 21:40
Poli a obtinut ce dorea. ;)

delaoltenia
3rd April 2011, 22:00
Ce-au obtinut Razvane?..tu nu vezi ca inca fac spume,atat tiganul conducator,dar si vre-o cativa analfabeti cu net de pe aici.

Razvan T.
3rd April 2011, 22:16
Ce-au obtinut Razvane?..tu nu vezi ca inca fac spume,atat tiganul conducator,dar si vre-o cativa analfabeti cu net de pe aici.

N-am citit si nu m-am uitat nici la TV. ;)
Eu spun ce am vazut in pe teren. :ok:

z.alex
3rd April 2011, 22:36
Ce-au obtinut Razvane?..tu nu vezi ca inca fac spume,atat tiganul conducator,dar si vre-o cativa analfabeti cu net de pe aici.

Unde-s bre analfabetii aia?
:happy

delaoltenia
3rd April 2011, 22:41
Ai dovedit contrariul,felicitari.

Grinco
3rd April 2011, 22:43
Ce-au obtinut Razvane?..tu nu vezi ca inca fac spume,atat tiganul conducator,dar si vre-o cativa analfabeti cu net de pe aici.

Da?:D

Poli Timisoara
3rd April 2011, 22:45
Unde-s bre analfabetii aia?
:happy

lasa-i Alex,dupa ce ca unii sunt prosti...mai si semnalizeaza prin "claxoane si girofare" !!! :happy :happy :happy

delaoltenia
3rd April 2011, 22:48
lasai Alex,dupa ce ca unii sunt prosti...mai si semnalizeaza prin "claxoane si girofare" !!! :happy :happy :happy
:D ce spuneai?...lasai pe altii
tu nu faci parte din categorie.

Poli Timisoara
3rd April 2011, 22:51
ce vrajeli de bucale aveti in voi...cum reeditati mesajele...gunoaie !

delaoltenia
3rd April 2011, 22:54
ce vrajeli de bucale aveti in voi...cum reeditati mesajele...gunoaie !
gunoaie!!??...acum asta e,mai greseste omu.
Tu de fapt esti jabba II,nu stii sa pierzi.O dovedesti acum...campionule.. :cry:

Poli Timisoara
3rd April 2011, 22:58
Dario,intentionat am pus in fraza cuvantul "lasa-i" si tu l-ai reeditat ... tot asa ati furat si inainte de '89 ! rusine

Grinco
3rd April 2011, 22:59
Mai Dario, tactici de astea subversive demne de Secu folosesti? Parca voi erati Armata si aialalti Secu :D

delaoltenia
3rd April 2011, 23:05
Doctore,ca sa vezi ca-s baiat bun,pot edita postul prietenului tau.De retinut insa un lucru.In viata poti gresi,intotdeauna insa baietii cu bun simt isi lasa si o marja de interventie,ca nu se stie "ce si cum".Fraierii insa,se arunca cu capul inainte,au impresia ca pamantul,luna si soarele se invart in jurul lor.

edit/nu mai este nevoie.

Grinco
3rd April 2011, 23:07
Si care-s fraierii?

delaoltenia
3rd April 2011, 23:08
Nu trebuie sa te simti,generalizam.

keluba
3rd April 2011, 23:08
nu am prins decat ultimele 10 min. dupa ce am vazut reluarile, tind sa cred ca a fost penalty. sub linie, steaua a iesit in pierdere pt ca nu a reusit sa ia 3 pct.

Grinco
3rd April 2011, 23:10
Nu trebuie sa te simti,generalizam.


Era naspa, daca ma simteam:D

Poli Timisoara
3rd April 2011, 23:23
Dario, din pacate cu gesturi de genu' asta,dai o lectie de penibilitate ...mai fair-play esti cand imi injuri echipa !
nu ca as pune accent pe gramatica,dar nici prosteala pe fata nu merge.

delaoltenia
3rd April 2011, 23:30
Daniele,faci un capat de lume dintr-un nimic.Penibil esti tu pentru ce faci acum.

z.alex
4th April 2011, 01:39
Dario, eu nu stiu cine-s fraierii, nu stiu nici cine-s penibilii, dar sunt sigur ca desteptii sunt aia care nu strecoara greseli de ortografie fix in propozitia in care vorbesc despre analfabeti. ;)
Lasa, capul sus, anul viitor Gigi si traseista Mimi, va fac o echipa "naucitoare" cu care sa va bateti la locurile 4-5. :yes:

Ferdininho
4th April 2011, 09:15
Rezultat echitabil 2-2 la ocazii de gol si nu 4-0 pt. Steaua cum a numarat GSP-ul.

Grecu_
4th April 2011, 09:20
Dario, avand in vedere ca nu-i prima oara cand faci asta...:rosu:

MMihnea
4th April 2011, 11:33
am vazut reluarea...
3 cartonase rosii (Bicfalvi,Ricardo si Brandan),un penalty clar neacordat violetilor.
asta a fost arbitrajul de "Champions" al lui balaj...

cate un rosu pentru fiecare jucator din lotul Stelei, conducerea masacrata ,suporterii deportati, 4 penaltiuri pentru Timisoara ca sa poata face scor , iar Alexa sanctificat ...
ce va mai place sa va plangeti....

referitor la penalty... daca era ... spunea si Curtean...
acum spune ca a fost atins ca sa nu il decapiteze Iancu

Ferko
4th April 2011, 11:49
Balaj a arbitrat "egal" asa cum a spus Iancu despre Avram la meciul CFR - Timisoara. Ce turbat era Iancu dupa meci asta, nu si dupa meciul de la Cluj. Oricum, Timisoara a castigat un punct in acest meci. Sa vedem mai departe.

MMihnea
4th April 2011, 13:55
acum am ajuns sa citesc si ultima pagina.... cea cu 'vai am facut greseli de ortografie... sigur e Dario de vina' + 'da,da el e de vina ....'
copilarii ... ca sa nu fiu un pic mai 'dur'

Leo
4th April 2011, 22:05
Poli a primit o penalitate sportivă de 10.000 de lei pentru artificiile aprinse în tribune, fără a fi aruncate în teren, la meciul cu Steaua, scor 0-0.