PDA

View Full Version : de la suporteri



Pacala
22nd September 2003, 19:28
N-as fi deschis un topic special pentru Pandurii dar vrea sa-i sprijin si eu cu ceva in tentativa de promovare mai ales ca lupta cu o echipa bucuresteana chiar si Sportul este din start inegala.La nivelul diviziei B, D.Petrescu si Siman au o alta intrare la federatie, arbitrii etc.
Hai Pandurii! :yeah:

ad3an
22nd September 2003, 21:16
Bine ca ati deschis un topic si pt Panduri,la ora actuala ei se afla pe locul 2 in B2 la 2 pct de Sportul,

Tin sa va anunt ca galeria "DURI" sunt infratiti cu "Rebelii Bihoreni" yeah

Sorin
23rd September 2003, 00:16
Hai Pandurii ! :D

Pacala
23rd September 2003, 00:32
galeria DURII cu doi I
infratirea totala nu poate fi decat cu craiovenii dar merge si cu oradenii dar numai daca nu sinteti infratiti cu dinamovistii sau stelistii

rezultate:
Chindia Tīrgoviste - Pandurii Tīrgu Jiu 0-2
Pandurii Tārgu Jiu - Minerul Motru 2-0 asta derbi local ,nu jucarie :D
Juventus Bucureŗti - Pandurii Tg.Jiu 1-1 cu un arbitraj mai ostil ca a lu Urs maier /fu/
Pandurii Tg. Jiu - Internažional Piteŗti 3-2
Pandurii Tg. Jiu-Cimentul Fieni 2-0

urmatorul meci:
EXTENSIV CRAIOVA - PANDURII

program:
04 OCTOMBRIE 2003
PANDURII - INTER-GAZ

11 OCTOMBRIE 2003
ARO MUSCEL - PANDURII

18 OCTOMBRIE 2003
PANDURII TG. JIU - RULMENTUL ALEXANDRIA

25 OCTOMBRIE 2003
SPORTUL STUDENTESC - PANDURII

01 NOIEMBRIE 2003
PANDURII LIGNITUL TR. JIU - DACIA MIOVENI

08 NOIEMBRIE 2003
RARORA VALCEA - PANDURII

15 NOIEMBRIE 2003
PANDURII - UNIREA URZICENI

19 NOIEMBRIE 2003
BUILDING VANJU MARE-TURNU SEVERIN - PANDURII

22 NOIEMBRIE 2003
PANDURII - ELECTROMAGNETICA BUCURESTI

CLASAMENT (ETAPA 5)
1. SPORTUL STUDENTESC 15 p
2. PANDURII TG JIU 13 p
3. INTERNATIONAL FC PITESTI 9 p

Asa Sorine,merci :yeah:

Pacala
23rd September 2003, 00:32
Ia sa vedeti voi cum intra Pandurii si o bate pe Stiinta acasa :P

Sergio
23rd September 2003, 01:06
Doamne ajuta! :evil:

Pacala
23rd September 2003, 02:12
iar pe Poli in ambele meciuri.Sper sa-i mai prindem in divizia A :evil: ca asa cica mai sint unii Poli pe la Dragasani de venira sa ne fure zaibaru :evil: :pace: :D

nr.zece
23rd September 2003, 11:50
marfa de tot dupa cate schimbari s-au facut pe la Pandurii , merita asa suporteri sper sa aiba sanse in lupta cu sportul frf,
Il cunosc pe Sandoi e un baiat de nota 20 si merita sa aiba succes cu echipa.

EDMOND_
23rd September 2003, 12:04
Se vede seriozitatea lui Sandoi ... Am inteles ca Nica este cotat ca fiind cel mai bun jucator al formatiei... Pacala , poti sa ne spui ceva despre acest jucator ? A trecut si pe la Resita , pe la Craiova ?

nr.zece
23rd September 2003, 13:13
ai ceva si cu Sandoi ?

EDMOND_
23rd September 2003, 13:49
Frozen , vezi-ti ma de treaba ... daca vrei sa vorbim citeste mesajele cum trebuie ... ti-as recomanda sa citesti toate paginile de pe forumul nostru.... Sandoi este un antrenor pentru care am o stima deosebita ( l-am iubit si l-am respectat tot timpul , ca om , ca jucator , ca antrenor ) , este un mare caracter si un gentlemen deosebit - nu ai sa-l auzi vreodata injurand un jucator!....

ady_azzuro
23rd September 2003, 22:08
FORZZA PANDURII!!! :yeah: :yeah: :yeah:
Sper sa ii umiliti pe puii lu' steaua , de la 3 in sus sa le dati la mihailesti :evil: :evil: :evil:
Sper din tot sufletul sa promoveze sa ii lase pe siman si petresecu cu ochii in soare :happy :happy :happy

EDMOND_
24th September 2003, 18:18
Pentru ca este o formatie din Oltenia , Azzuro , pentru ca antrenor este Sandoi , pentru ca are sanse sa promoveze! Mai vrei si alte argumente ?

Pacala
24th September 2003, 18:54
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

ady_azzuro
6th October 2003, 22:00
Pandurii sunt in forma sper sa promoveze si sa le iea mau la studentii bucuresteni :yeah: :yeah: :yeah:

EDMOND_
18th October 2003, 14:12
Se pare ca Pandurii au egalat Sportul la puncte...lupta pentru promovare se incinge.... Sportul clar nu mai este favorita certa...

Blue
21st October 2003, 03:52
:D :D :D 2 suporteri ai Sportului aici? :? :? :? sintetzi mai multzi ca in Regie :D :D :D Teoretic are prima sansa Sportul in meciul urmator dar nu se stie niciodata.Si mai sint multe etape de jucat. Loturile par cam la fel ,ramane de vazut ce-o mai fi.Eu asi prefera sa intre Pandurii chiar daca stiu eu pe cineva care ar fi pus in mare dilema :thinkso:
:D :D :D

ady_azzuro
21st October 2003, 09:45
ultras vei vedea ca PANDURII va vor umili in regie.
SE VA DEMONSTRA INCA ODATA DIFERENTA DINTRE bucuresteni si OLTENI :thinkso: :thinkso: :thinkso:

internazionale
22nd October 2003, 16:35
CRED CA DE CAND AM PLECAT DIN ROMANIA
SINGURA SATISFACTIE PE TEMA DE FOTBAL MI-O DATI VOI.
CONTINUATI ASA .FORZA PANDURASII 8)

ady_azzuro
22nd October 2003, 18:43
Bey la voi in groapa e tarania cea mai mare.
Pandurii au mai mult suporteri decat dinamo.
NU SE COMPARA ATMOSFERA DIN TARGU JIU CU CEA DIN groapa
8) 8) 8)
+ civilizatia :) :) :)

EDMOND_
22nd October 2003, 23:20
Asta nu explica perseverenta cu care postezi pe forumul unei formatii din divizia B ...iar in priviinta suporterilor se pare ca vor fi cam 400 de suporteri la meciul cu Sportul.. cate echipe din divizia A au atati suporteri la un meci in deplasare!?

robert
24th October 2003, 13:44
/fu/ In orasu tg-jiu o echipa mare stiu ea pandurii se numeste multa lume o iubeste.
Hai hai pandurii hai.
ole ole ole ola mai avem putzin si intram in A.[/i]

robert
24th October 2003, 17:03
[/b][/i][/u][/quote][/code][/list][/list][/url][list][code:1][quote][u][i][b]
FORTZA PANDURII CU DURII PANA LA MOARTE[/b][/i][/u][/quote][/code:1][/list:u]

Pacala
25th October 2003, 01:35
mai pun o data versurile, robert sa fie mai sugestive :yeah: :yeah:

In orasul Targu-Jiu

o echipa mare stiu

ea Pandurii se numeste

toata lumea o iubeste.

:yeah:

Gerson
11th November 2003, 19:48
daca ai fi citit povestile cu Pacala ai fi aflat ca respectivul car era plin cu prostii bucurestiului si dupa ce s-a rasturnat , au fugit toti inapoi in Bucuresti.
Complicat pentru cei pentru care pseudokynegetikos este o enigma. Dar asa e cu baieteii de la marginea giulestiului care stiu sa citeasca doar buzunarele oamenilor prin autobuze si gurile metroului . Te plateste siman sa inveti sa scrii injurand echipele adverse?
Sa stii ca daca tu injuri Pandurii si alte echipe, Sportul nu va avea mai multe sanse la promovare. Asa ca te agiti degeaba
Daca ai avea putina minte si bun simt, te-ai exprima frumos si ai respecta adversarii. Nu castigi nimic asa.
Sper ca nu esti vreun frustrat de doi bani care incearca sa-si verse naduful unei existente mizere , jignind in dreapta si stanga. Asta e jalnic si penibil. Nimeni nu v-a jignit , tu ai inceput cu porcariile, e cazul sa le incheim aici, devine prea jenant pentru toti care participa la aceste mizerii. Niste oameni adevarati isi pastreaza cumpatul, nu e cazul tau dar poate merita sa incerci.

Ultras
11th November 2003, 20:06
Bravo, ai inceput sa gandesti! Referitor la cine a inceput, adu-ti mai bine aminte. Cum i-am spus si lui ady_azzuro, parca, nu imi place sa ma cert, dar daca sunt provocat nu raman dator niciodata. Cu Pandurii nu am nimic, decat ca Regia Lignitului a creat o mica cooperativa in seria a II-a a diviziei B sponsorizand 3 echipe. Daca intr-adevar esti bine intentionat trebuie sa recunosti ca exista un evident conflict de interese. Iar banii acestia sunt publici, adica si ai mei, iar eu vreau sa fie folositi in scopul pentru care platesc impozite:salarii pentru profesori, dotarea armatei, drumuri etc. In aceasi situatie sunt multe alte cluburi, dar nu mai trebuie tolerata. Echipele profesioniste trebuie sa traiasca prin forte proprii. Este cazul si Sportului Studentesc: avem echipa, dar managementul e zero!

Gerson
11th November 2003, 20:18
ultras, daca recitesti postarile de aici vei vedea ca tu esti cel care folosete primul si cu consecventa un limbaj neadecvat, daca ai fi inceput altfel discutia, de exemplu cu acest ultim mesaj, altfel ar fi decurs discutiile.
Acea regie nu are nici un ban de-al tau, este un sindicat al minerilor care sponorizeaza doua echipe.Rarora nu este acolo , se poarta doar negocieri cu sotia lui Marin. Dar Sportul are mult mai multe proptele la federatie , a avut intotdeauna pana anul asta cand a calcat Siman pe bec si a fost lasat din brate de catre sefii de la FRF . Dar sa nu uitam ca Sportul a fost acuzata foarte multi ani ca a rezistat in A fiind echipa de suflet a FRF. Sa ne aducem aminte de perioada cand presedinte era Paul Cazan :drak: Cred ca nu sinteti deloc indreptatiti sa pozati in postura de victime. Sportul a beneficiat de-a lungul timpului de multe proptele ca sa stea prin A. Incepand cu Nicu Ceausescu si terminand cu Mircea Sandu.

Ultras
11th November 2003, 21:12
N-as fi deschis un topic special pentru Pandurii dar vrea sa-i sprijin si eu cu ceva in tentativa de promovare mai ales ca lupta cu o echipa bucuresteana chiar si Sportul este din start inegala.La nivelul diviziei B, D.Petrescu si Siman au o alta intrare la federatie, arbitrii etc.
Hai Pandurii! :yeah:

Asa incepe acest post al Pandurilor! Daca aceasta apreciere nu o consideri jignitoare, din punctul meu ea este extrem de jignitoare! Sportul Studentesc a ajuns in acest an sa joace in Divizia B tocmai datorita "grijii" deosebite purtate de arbitrii, de federatie si de liga lu' don Mitica Corleone. Si datorita faptului ca tampitul de Siman a ridicat capul sa acuze arbitrajele si coruptia din fotbalul romanesc

Blue
26th November 2003, 02:17
Forza Pandurii
:D :D :D

gigel_bucur
3rd December 2003, 17:38
pandurii promoveaza anul asta, joaca barajul cu Craiova :happy

gigel_bucur
3rd December 2003, 17:38
se olteneste regula si se face baraj

nr.zece
3rd December 2003, 19:06
tu cu cine vorbesti de fapt?
barajele s-au desfintat, dar sunt sigur ca daca ve-ti avea nevoie vor fi reintroduse.
daca nu te pricepi la fotbal apuca-te de altceva, golf , scrima.

gigel_bucur
3rd December 2003, 19:22
esti oltean 100%

gigel_bucur
3rd December 2003, 19:22
si se vede

gigel_bucur
3rd December 2003, 19:24
ti-am iesplicat ca se olteneste regula, adica se strica/distruge/modifica/prazuieste, ca si constitutzia ce-ati votat-o. cum dracu' mai ajungeti sefi daca nu mai faceti armata???

panDUR
9th December 2003, 19:13
[COLOR=Blue][B][SIZE=6][FONT=Arial Black]

Oameni buni,am si eu o intrebare,este careva de pe aici in galeria "DURII" ? :rosu: pt sportul si dinamo[IMG]




HAI PANDURII

Cand rasare soarele pe vale
Noi mergem la stadion
Sa vedem echipa cea mai tere
Pe PANDURII fanion

Hai PANDURII joaca bine
Galeria e cu tine
Si la bine si la rau
Noi strigam numele tau
PANDURII PANDURII

Pacala
10th December 2003, 01:44
Oameni buni,am si eu o intrebare,este careva de pe aici in galeria "DURII" ?
:rosu: pt sportul si dinamo
Si la bine si la rau
Noi strigam numele tau
PANDURII PANDURII

:yeah: dar la timpul trecut :(
nu le poti avea chiar pe toate

Pacala
10th December 2003, 01:46
tot pandurii ajunge in a .
fortza durii!
fortza craiova!
Normal :D :yeah: :ok:

Gigel Sportul
21st December 2003, 22:51
LA MULTI ANI!! tuturor suporterilor gorjeni si nu numai. Va doresc cat mai multe bucurii in viitorul an si sa va bucurati de sfintele sarbatori care stau sa vina. Sarbatori fericite!

EDMOND_
31st December 2003, 16:30
Multe urari de bine suporterilor olteni! Cele mai frumoase bucurii pentru anul care vine! LA MULTI ANI!

ad3an
14th January 2004, 15:20
Panduri!!! FOrza PanDurII!!!!!!!!!!!!!! :rosu: Sportu'
:sleep: Sleep well!!!!!!!!!! ca si asa vine sesiunea!!!!!!

ady_azzuro
5th February 2004, 15:54
Succes Pandurilor in retur si sper sa obtina promovarea!
Hai Pandurii! :yeah:

Pacala
5th February 2004, 19:22
Pandurii promoveaza,
merita asta

nemuritor
6th February 2004, 18:21
succes

bog_tom
13th February 2004, 14:37
acum ca Dan Petrescu i-a lasat pe studenti nu putem decat sa speram ca o sa joace mai putin bine si sa promovam si noi (ca ei au fost pe acolo) ....

panDUR
18th February 2004, 07:54
[B]
Sa fie clar,anul acesta promovam 100 %.Daca baietii de la PANDURII au plecat in Grecia inseamna ca Emil Sandoi vrea sa promoveze aceasta echipa,si cam ce zice acest OM asa este.Sportul a pierdut aproape toata echipa accea"invincibila"(retineti ghilimelele) iar PANDURII s-au intarit.Nu avem cum sa ratam promovarea.
FITI ALATURI DE ACEASTA ECHIPA CARE ESTE CEA MAI IUBITA ECHIPA DIN OLTENIA,DUPA UNIVERSITATEA.
Astept mesaje la costyozon@hotmail.ro de la fanii acestei echipe dar si de la adversari
Semneaza
Galeria DURII /hello /hello /hello
PENTRU sportu :ciocan: :ciocan: :ciocan:

panDUR
8th March 2004, 10:10
[b]
Olelele Olala
Mai Avem Putin
Si Intram In "a".

imnikey
30th March 2004, 13:16
Bravo Pandurii !!! In curand vom fi alaturi de echipa de fotbal in sala adica in DIVIZIA A.
Felicitari lui AL-IOANI Ion
GOLGETERI DIVIZIA„ A” - ETAPA a XXII-a

1. AL-IOANI Ion (M.B. Pandurii Tg-Jiu) 40 goluri 2. KACSO Endre (F.C. Transilvania Tg-Mures) 35 goluri
3–4. ROMANIUC Iurie (A.F.C. Bodu) 29 goluri
MIHALCEA Marius (Fratia Rm. Valcea) 29 goluri

Bravo M.B. Pandurii Tg-Jiu.
Ne-ati facut mandrii sa fim gorjeni.
Si la anu luam campionatu.


Hai Pandurii.Hai durii. :yeah: :yeah: :yeah:

panDUR
31st March 2004, 15:08
Cu PANDURII pana la moarte :yeah: :yeah: :yeah:
Cu PANDURII mai departe /hello /hello /hello
Campionii suntem noi /OLE/ /OLE/ /OLE/
Sportul este la gunoi!!!!! :jerk: :jerk: :degete: :degete:

panDUR
31st March 2004, 15:20
[QUOTE=BYZON]Cu PANDURII pana la moarte /hello
Cu PANDURII mai departe :ok:
Campionii suntem noi :yeah:
Sportul este la gunoi!!!!! :ciocan: :sleep:

bog_tom
31st March 2004, 16:53
[QUOTE=BYZON]Cu PANDURII pana la moarte /hello
Cu PANDURII mai departe :ok:
Campionii suntem noi :yeah:
Sportul este la gunoi!!!!! :ciocan: :sleep:
poate ar fi mai interesante ceva mesaje mai constructive, nu ? si nu cred ca isi au rostul jigniri la adresa altor echipe - e sub demnitatea pandurilor (parerea mea) !

Pacala
31st March 2004, 18:00
succes Pandurii!

pacat ca acest forum a fost patat de mizeria si ura unui copil al canalelor bucurestene

sper din tot sufletul ca Pandurii sa reuseasca sa treaca de mafia tiganeasca condusa de giovani fecali si in care a intrat si patronul sportului,siman.

Hai Pandurii! :yeah:

panDUR
1st April 2004, 06:37
poate ar fi mai interesante ceva mesaje mai constructive, nu ? si nu cred ca isi au rostul jigniri la adresa altor echipe - e sub demnitatea pandurilor (parerea mea) !Ai mare dreptate dar te rog sa te uiti si tu ce scriu ......(punctele spun multe) de la sportul pe forumul lor dar si pe altele(exemplul Rulmentul).Daca nu o sa le dam o replica o sa ne creada ca suntem niste.....(ca ei).Nu trebuie sa ne coboram la nivelul lor dar trebuie sa le dam o replica de la nivelul nostru.
HAI PANDURII.FORZZA DURII.

PS.
Pentru deplasarea de la Pitesti galeria DURII va pleca sambata 3 aprilie,ora 6.00 din Autogara Tg Jiu /hello /hello /hello

panDUR
1st April 2004, 06:52
succes Pandurii!

pacat ca acest forum a fost patat de mizeria si ura unui copil al canalelor bucurestene

sper din tot sufletul ca Pandurii sa reuseasca sa treaca de mafia tiganeasca condusa de giovani fecali si in care a intrat si patronul sportului,siman.

Hai Pandurii! :yeah:Toata lumea spera acest lucru dar nu stiu daca avem fortza necasara pentru ai invinge pe acesti doi "geambasi de jucatori".
Fac apel ,pe acesta cale,catre toti suporterii acestei echipe tinere si frumoase pentru a ne unii si sa luptam cu acesti"geambasi" care nu fac altceva decat sa traga fotbalul romanesc in jos.Totusi cel care nu doreste Pandurii in A,in detrimentrul sportului,este Mircea Sandu.Asta spune multe.
Succes baietilor la Pitesti si eu o sa fiu acolo sa-i sustin.Astept ca si altii sa faca acelas lucru.
HAI PANDURII.....in A.

bog_tom
1st April 2004, 09:25
Ai mare dreptate dar te rog sa te uiti si tu ce scriu ......(punctele spun multe) de la sportul pe forumul lor dar si pe altele(exemplul Rulmentul).Daca nu o sa le dam o replica o sa ne creada ca suntem niste.....(ca ei).Nu trebuie sa ne coboram la nivelul lor dar trebuie sa le dam o replica de la nivelul nostru.
am vazut ce ai scris si tocmai de aceea am luat atitudine... credem despre noi ca suntem inteligenti; trebuie sa procedam ca atare ! putem sa le raspundem dar in felul nostru si sa nu cadem in capcana folosirii tonurilor zeflemitoare sau defaimatoare !

Gigel Sportul
4th May 2004, 23:09
acum ca Dan Petrescu i-a lasat pe studenti nu putem decat sa speram ca o sa joace mai putin bine si sa promovam si noi (ca ei au fost pe acolo) ....

Si vom mai fi. Si voi, dar peste un an.

bog_tom
5th May 2004, 09:46
Si vom mai fi. Si voi, dar peste un an.

sa castige cel mai bun !

Gigel Sportul
9th May 2004, 17:57
Pana una-alta s-a vazut cine a fost mai bun. Bafta multa adevaratilor suporteri ai Pandurilor, care au demonstrat ca stiu sa se respecte si sa isi respecte inclusiv si adversarii. Cei trei puradei (erau chiar tuciurii, no offense) si cinci alcooliatori care ne-au injurat in incinta stadionului si la iesire nu au reprezentat in mod cert marea masa a suporterilor gorjeni, care au dat ieri dovada de un fair-play desavarsit.

Multumim bizonului pentru calificativ, desi cred ca vorbea la persoana I. Fac abstractie de aceste creiere infierbantate si va doresc sa ne intanim ca adversari peste doua sezoane, evident in A.

bog_tom
9th May 2004, 18:15
a fost un meci interesant si spectaculos mai ales in prima repriza ! cert este ca Sportul a fost echipa mai buna si mai pragmatica dand dovada de maturitate in analiza tactica a jocului ...

sa amintim aici si faptul ca jucatorii Sportului sunt mai tehnici in comparatie cu cei de la Pandurii si ca au meritat victoria !

Sportul este acum favorita la promovare; desi mai sunt putine surprize mai pot sa apara !

PS. v-ati intersectat si cu nunta lui Mischie junior ? a dat o cinzeaca si pentru suporteri ? :D

ultras_sportul
10th May 2004, 18:00
Am trecut doar prin fata hotelului Parc pregatit pentru eveniment... apoi am plecat avand in fata masina jandarmeriei cu girofar si autocarul echipei... la Dealul Negru a avut loc traditionala cinstire cu bere si mititei cat morcovul :)

Gigel Sportul
13th May 2004, 21:38
Sincer, un popas la Dealul Negru merita chiar si o retrogradare, numai sa mai avem deplasari la Valcea si Targu-Jiu. Sau mai bine sa ne rugam pentru o promovare a Pandurilor sezonul viitor.

bog_tom
14th October 2004, 14:14
iata si imnul echipei Pandurii Tg Jiu :D

ady_azzuro
13th November 2004, 18:09
Se pare ca aceasta lupta pt promovare se va da in retur la meciul direct Pandurii - Sibiu!. Sper sa promoveze Pandurii! :ok:

bog_tom
13th November 2004, 18:17
mai e destul si pana atunci se mai pot intampla multe. mi-e totusi teama ca Pandurii nu vor putea rezista financiar in prima divizie... ramane de vazut !

hai Pandurii ! :ok:

ady_azzuro
13th November 2004, 18:22
Oricum ar fi o performanta sa promoveze in prima divizie. Probabil ca vor aparea si alti investitori care vor urmari sa pastreze echipa in A. Sa vedem. Ar fi excelent daca am avea 2 echipe oltenesti in prima divizie! /hello

bog_tom
13th November 2004, 18:29
dupa parerea mea, finantele sunt problema... ca jucatori talentati in Oltenia au fost tot timpul !

ady_azzuro
13th November 2004, 18:33
Exact, iar antrenorul Pandurilor, Emil Sandoi alaturi de Sorin Cartu, este unul dintre cei mai buni descoperitori de tinere talente!

bog_tom
13th November 2004, 18:50
asa e. pacat ca nu au in jurul lor oameni de fotbal la fel de competenti.

ady_azzuro
13th November 2004, 19:09
E greu sa gasim un investitor care are bani, care se pricepe la fotbal si care vrea cu adevarat sa faca performanta la o echipa de club. Mai degraba avem parte numai de profitori ca dinel, netoiu sau borcea care vor sa stoarca echipele romanesti de bani fara sa obtina rezultate notabile.

bog_tom
13th November 2004, 19:27
pana la urma poate se indupleca Gica Popescu si preia fraiele ...:)

Gonzo
13th November 2004, 19:35
da-ti peste gura si spune "Doamne fereste", ca daca vine Iuda :degete: ne pune bomboana pe coliva :headbang:

bog_tom
13th November 2004, 19:49
crezi ? si cei/cel de acum care nu sunt/nu e Iuda unde se afla cu echipa ? :no:

nu mai e mult si ajung in aceeasi divizie cu Pandurii (ma refer deja la U Craiova - am extrapolat ...)

ady_azzuro
13th November 2004, 19:50
N-are ce cauta tradatoru ala, mai bine vine Balaci. gp nu are ce cauta in Banie atata timp cat numele lui este legat de becali si netoiu. :evil:

bog_tom
13th November 2004, 20:03
la GP nu ma gandeam ca o sa vina cu Netoiu+Becali. din partea mea poate sa vina si Balaci numai sa-si lase gheata la arabi :D

GianiDragan
19th November 2004, 06:27
Sper ca cat mai curand posibil sa avem si noi cei din Tg-Jiu echipa in Divizia A !

inter
25th January 2005, 00:33
la GP nu ma gandeam ca o sa vina cu Netoiu+Becali. din partea mea poate sa vina si Balaci numai sa-si lase gheata la arabi :D

si daca vine Huzu pesedinte ... cu gheata cu tot? :D:D

bog_tom
26th January 2005, 05:39
poa' sa vina si Iordanescu dar numai sa promoveze Pandurii :D

raducubengosu
19th February 2005, 21:07
multumim mult ca n-i l-ati dat pe Popa...e un antrenor fffff bun...sper sa ne intalnim in A la anu;)(poli iasi suporter)