PDA

View Full Version : Etapa 21: FCM Targu Mures - Otelul Galati 1-0



Pages : [1] 2

delaoltenia
6th March 2011, 07:32
Sambata,12.03.2011,ora 15:45,DIGI SPORT.
Discutii inainte si dupa meci.

Denis
6th March 2011, 09:01
Sper sa batem si sa facem 12 puncte din 12 posibile in acest retur.

In tur am batut cu 1-0 pe teren propriu. Sunt foarte multumit cu un 1-0 si in deplasare. :)

2 solist.

delaoltenia
6th March 2011, 09:26
1-0 pentru gazde.

megastar
6th March 2011, 11:15
Sa fim atenti la acest meci. Sa tratam serios adversarul pentru ca va fi unul incomod, sa castigam cu 0-1 in minutul 92, sa luam 3 puncte si gata. Nu vreau spectacol.

Leo
6th March 2011, 11:20
Au batut Urziceniul in deplasare, oare scot macar un egal cu liderul la zi?

P1ka
6th March 2011, 12:11
Sa fim atenti la acest meci. Sa tratam serios adversarul pentru ca va fi unul incomod, sa castigam cu 0-1 in minutul 92, sa luam 3 puncte si gata. Nu vreau spectacol.

le dati 3. Va trebuie si golaveraj :D

Denis
6th March 2011, 12:48
le dati 3. Va trebuie si golaveraj :D

E greu sa tii pasul cu Timisoara cand vine vorba de golaveraj. Decat sa fortam sa scoatem un 2-0 cu riscul de a face 1-1 mai degraba ne facem jocul nostru la inchidere cu scapari pe contraatac. Vorba lui megastar, trebuie sa fim si mai atenti cu echipele gen Tg Mures, deoarece ei intra pe teren mult mai motivati decat noi, si de multe ori asta este mai important decat forma din meciul anterior.

Cu Tg Mures vom avea ocazia sa ne facem jocul de posesie mai mult decat am avut in meciul cu Rapid. Sa fim primii la minge, sa ne inchidem bine, si din 4-5 contraatacuri taioase sau din cateva faze fixe vom reusi sa marcam macar un gol.

Atentie la Didi si Vasilache!!

Vadim
6th March 2011, 12:59
Targu Mures chiar mi se par slabi, nu ar trebui sa fie probleme.

Denis
6th March 2011, 13:04
Daca nu bateau in deplasare la CFR si pe Gaz Metan acasa nu-mi faceam probleme. Dar asta da dovada ca pot oricand sa joace peste asteptari si sa produca o surpriza. Trebuie sa fim concentrati si sa jucam atent. Teoretic ar trebui sa castigam, dar intai trebuie sa marcam iar apoi sa pastram rezultatul.

Razvan T.
6th March 2011, 13:49
xxx :D

Vadim
6th March 2011, 13:58
Daca nu bateau in deplasare la CFR si pe Gaz Metan acasa nu-mi faceam probleme. Dar asta da dovada ca pot oricand sa joace peste asteptari si sa produca o surpriza. Trebuie sa fim concentrati si sa jucam atent. Teoretic ar trebui sa castigam, dar intai trebuie sa marcam iar apoi sa pastram rezultatul.

Cam asta e o mentalitate de campioni. :)

megastar
7th March 2011, 09:21
le dati 3. Va trebuie si golaveraj :D

Nu ne trebuie. Ne trebuie doar victoria. Sa fim realisti, noi nu suntem Barcelona, sa castigam cu 3-4 goluri diferenta. Nici nu cred ca avem oameni capabili sa inscrie atat de multe goluri.Va fi un meci foarte greu, Tg. Mures se va lupta pentru fiecare minge, si din punctul asta de vedere va fi mai greu decat cu Rapidul.

Lordul
7th March 2011, 22:57
bate Otelul !

Dregan
7th March 2011, 23:20
E greu sa tii pasul cu Timisoara cand vine vorba de golaveraj.

Stam mai bine Denis ca ei la golaveraj:D Oricum nu golaverajul va decide titlul...

THE HUN
8th March 2011, 05:37
avelo grija cu yehova witness.asta,spre deosebire de altii,chiar le are cu antrenoratul.avand in vedere ca-s fosti colegi de generatie si de club,antrenorii celor 2 echipe,o sa aiba aceleasi idei de joc.deci pronostic x

megastar
8th March 2011, 08:02
Otelul e singura dintre primele 3 care isi permite un egal,deci nu-i bai.

Vandam
8th March 2011, 08:07
Meci deosebit de greu. Sabau nu e asa rau ca antrenor cum crede jabba de la timisoara. :ok:

Dregan
8th March 2011, 09:28
Tg Mures nu are niciun egal pe propriul teren: 4 victorii - 6 infrangeri
Otelul are doar un egal in deplasare: 5 victorii - 1 egal - 3 infrangeri
Is sanse mici ca meciul asta sa se termine remiza. Ori la bal, ori la spital !

megastar
8th March 2011, 10:16
Deci statistica spune ca vom castiga. Avem mai multe puncte castigate in deplasare decat pierdute, si ei au mai multe pierdute decat castigate.

Tim
8th March 2011, 12:23
Meci deosebit de greu. Sabau nu e asa rau ca antrenor cum crede jabba de la timisoara. :ok:Dimpotriva,Iancu il considera un antrenor foarte bun,
L-a schimbat doar la presiunea nostra , a suporterilor.Sa beti o cafea strong inainte de meci,ca sa nu adormiti.Cand se vor inchide si martorul si scuipilici sa vezi ce catenacio o sa fie.

Rossi
8th March 2011, 13:05
Deci statistica spune ca vom castiga ...

Fara suparare, dar voi sunteti echipa cu statistica ?! Lumea inca spera la campionat, pt ca voi sunteti o echipa care in urmatoarele 6 etape puteti obtine doar 3 puncte ... Daca in locul vostru era Steaua, Dinamo sau Rapid, in proportie de 90% campionatul era jucat ...

cip
8th March 2011, 13:13
inca un meci anost (marca Otelul),la care nu se va uita nici dreq...
pe cine a pus marius satan arbitru,de data asta? :drak:

Rossi
8th March 2011, 13:16
inca un meci anost (marca Otelul),la care nu se va uita nici dreq...pe cine a pus marius satan arbitru,de data asta? :drak:

Dar cine dreaq se uita la meciurile Timisoarei ? ... Ati promovat cu manevre, v-ati "recapatat" palmaresul cu japca ...
Si incercati sa castigati primul trofeu din istoria voastra de kkt cu ajutorul arbitrilor ... hai Sictir !!!

cip
8th March 2011, 13:36
Dar cine dreaq se uita la meciurile Timisoarei ? ... Ati promovat cu manevre, v-ati "recapatat" palmaresul cu japca ...
Si incercati sa castigati primul trofeu din istoria voastra de kkt cu ajutorul arbitrilor ... hai Sictir !!!
in schimb,voi faceti un rating...:rolleyes:
hai mars,locul 6,aici vorbim despre viitoarea campioana,nu de clonele sovietice actualmente echipe de pluton...:))

megastar
8th March 2011, 13:50
Daca in locul vostru era Steaua, Dinamo sau Rapid, in proportie de 90% campionatul era jucat ...

Pai inseamna ca e bine ca e Otelul pe primul loc. Asa avem si noi spectacol, si are lumea de ce vorbi.

Rossi
8th March 2011, 15:10
Pai inseamna ca e bine ca e Otelul pe primul loc. Asa avem si noi spectacol, si are lumea de ce vorbi.

E foarte bine ca sunteti pe primul loc ... si sa ramaneti acolo pana la finele campionatului ...
decat sa-i vad cum jubileaza pe aia din neamul lui Stiulete sau al lui Soric, prefer sa o vad pe Otelul campioana ...

Steel Jar
8th March 2011, 15:41
Nici pe forumuri nu scapam de frustrarea din Timisoara. Doare rau nu?
Stati linistiti ca e de durata. Ador sa vad cum se ataca adversarii si cum fac fel de fel de afirmatii , despre noi, fara adevar.
Tineti-o asa si o sa aveti soarta celor de duminica

megastar
8th March 2011, 16:02
inca un meci anost (marca Otelul),la care nu se va uita nici dreq...
pe cine a pus marius satan arbitru,de data asta? :drak:

Mariane tu esti? Stai mai pe centru ca se rastoarna forumul.

xisco
8th March 2011, 19:13
in mod normal otelul ar trebui sa bata clar.

Dregan
8th March 2011, 19:54
Ce va mai freaca grija noastra pe voi astia de la timisoara. V-am zis si pe topicul de la meciul cu rapid: pe noi nu ne intereseaza de voi, asa ca nu ne mai purtati de grija.

cip
8th March 2011, 20:09
Circula prin targul asta mare al Bucurestilor un scenariu veridic in cea ce priveste numele viitoare campioane a Romaniei. Ea se numeste Otelul Galati. Indiferent ce s-ar intampla in etapele ramase pana la finalul campionatului, formatia din Galati se poate considera deja campioana Romaniei in sezonul 2010-2011.

Marius Stan, fost candidat PNL la primaria Galatiului si implicat in politica locala, va parasi formatiunea politica condusa de catre Crin Antonescu pentru a se inrola in noul partid gandit la Cotroceni de catre strategii lui Traian Basescu. El se va ocupa de coordonarea acestei noi formatiuni politice in sudul Moldovei si in Dobrogea. Insa o noua formatiune politica presupune si foarte multe cheltuieli, mai ales intr-un an electoral precum 2012.

Este interesant ca un aderent important al lui Traian Basescu este si Dumitru Dragomir, presedintele Ligii Profesioniste de Fotbal. Acesta din urma are misiunea de a facilita castigarea titlului de campioana de catre Otelul Galati pentru ca aceasta echipa sa acceada direct in grupele Ligii Campionilor. Din purcoiul de bani care ii revin in mod normal, Otelul Galati va sponsoriza direct sau prin interpusi campania electorala a Albei ca Zapada.

In aceasta cheie trebuie interpretata si inapetenta lui Mitica Dragomir in cea ce priveste reprogramarea partidei dintre Pandurii si Otelul. Daca mai punem in balanta si faptul ca Marin Condescu, presedintele clubului Pandurii, a facut parte din comitetul de sustinere al candidaturii lui Traian Basescu pentru un nou mandat de presedinte, avem deja tabloul complet a cea ce se va intampla sau deja s-a intamplat in acest sezon in fotbalul autohton. Bani pentru politica. De unde? Din Liga Campionilor.



am dat si eu un copy paste,in realitate nu cred o iota :D

Vandam
8th March 2011, 20:15
De parca echipa ce evolueaza la timisoara (FC Bragadiru) joaca ceva... Fara interventia aprigilor arbitri sunteti muci. :drak:

Cip cum era vorba aia ? cainele moare de drum lung.........

Razvan T.
8th March 2011, 20:30
X2

cip
8th March 2011, 20:41
De parca echipa ce evolueaza la timisoara (FC Bragadiru) joaca ceva... Fara interventia aprigilor arbitri sunteti muci. :drak:

Cip cum era vorba aia ? cainele moare de drum lung.........
chiar joaca ceva,pesemne nu ai vazut CFR-Poli,trecand peste prostiile lui Avra****,cred ca lumea a vazut 2 echipe bune si un meci spectaculos,ceea ce nu-i cazul la voi ;)

pe aia cu cainele si drumul lung,ti-o trec cu vederea de data asta,ca ne cunoastem oarecum si-mi esti simpatic (inca) :)

spune-mi,e adevarat ca i-ati injurat familia lui Sumudica in timpul meciului,civilizatilor? si-apoi l-ati aplaudat,pe final,vazandu-va cu sacii in caruta?

Vandam
8th March 2011, 20:57
chiar joaca ceva,pesemne nu ai vazut CFR-Poli,trecand peste prostiile lui Avra****,cred ca lumea a vazut 2 echipe bune si un meci spectaculos,ceea ce nu-i cazul la voi ;)

pe aia cu cainele si drumul lung,ti-o trec cu vederea de data asta,ca ne cunoastem oarecum si-mi esti simpatic (inca) :)

spune-mi,e adevarat ca i-ati injurat familia lui Sumudica in timpul meciului,civilizatilor? si-apoi l-ati aplaudat,pe final,vazandu-va cu sacii in caruta?

Haha trecand peste "prostiile" lui Avram ? :happy:happy Te-ai gandit ca acele "prostii" pot influenta un meci ??

Eu iti spun sincer ca la meciul de sambata n-am injurat pe nimeni, ce-ti pot spune e ca am vazut ca la Tribuna 1 Sumi era injurat. Apoi am vazut ca totusi a fost aplaudat dupa ce s-a terminat meciul de cei ce au stat la Tribuna oficiala si Tribuna 0 undeva in spate, acolo unde se dau interviuri (la TV). Ce "relevatie" are treaba asta ? Voi nu injurati ??? Aaa am uitat ca vorbesc cu Sfintii banateni.:))

cip
8th March 2011, 21:23
Haha trecand peste "prostiile" lui Avram ? :happy:happy Te-ai gandit ca acele "prostii" pot influenta un meci ??

Eu iti spun sincer ca la meciul de sambata n-am injurat pe nimeni, ce-ti pot spune e ca am vazut ca la Tribuna 1 Sumi era injurat. Apoi am vazut ca totusi a fost aplaudat dupa ce s-a terminat meciul de cei ce au stat la Tribuna oficiala si Tribuna 0 undeva in spate, acolo unde se dau interviuri (la TV). Ce "relevatie" are treaba asta ? Voi nu injurati ??? Aaa am uitat ca vorbesc cu Sfintii banateni.:))
nu mai mult decat unul castigat la masa verde...:rolleyes:

tu mereu spui sincer ca nu,mai vad si altii pe-aici care spun ca n-au mancat usturoi,pesemne crainicul ala rauvoitor (nu m-ar mira sa fie in slujba lui Iancu) tot pune o banda cu injuraturi si ne deruteaza...

aplauzele de la final,te auzi ce spui....:happy

Vandam
8th March 2011, 21:33
nu mai mult decat unul castigat la masa verde...:rolleyes:

tu mereu spui sincer ca nu,mai vad si altii pe-aici care spun ca n-au mancat usturoi,pesemne crainicul ala rauvoitor (nu m-ar mira sa fie in slujba lui Iancu) tot pune o banda cu injuraturi si ne deruteaza...

aplauzele de la final,te auzi ce spui....:happy

Va rog sa ma scuzati DL banatean. Acum am aflat in civilizatia de acolo de la Bragadiru, pardon Timisoara am vrut sa zic, doar ca le-am confundat, si oricum ce-mi e Bragadiru ce-mi e Timisoara, nu se injura. :happy
Ma repet ce "relevatie" are ca unii l-au injurat si ca ceilalti l-au felicitat ca a pierdut ??

megastar
8th March 2011, 21:34
Eu nu am vazut ca Sumudica sa fie aplaudat, iar sicanele sunt prezente pe orice stadion. Sunt sigur ca nici la Timisoara nu intra pe stadion numai profesori universitari si domnisoare de pension.Chiar Sumudica a spus publicul de la Galati poate influenta desfasurarea unui meci . Asa ca injuraturi vor mai fi, si probabil vor atinge apogeul in meciurile cu rivalele Vaslui si Timisoara. Cred ca la meciul cu Poli ( daca lupta va fi la fel de stransa pana atunci) veti intelege ce inseamna un vulcan. De mult nu au mai prins galatenii o astfel de rivalitate( nici macar cu echipa cea mai urata de noi, Steaua) si ce ati vazut la meciul cu Rapidul e nimic pe langa ce va fi atunci.

Leo
8th March 2011, 21:35
X
poate chiar 1 solist. :D

cip
8th March 2011, 21:40
Va rog sa ma scuzati DL banatean. Acum am aflat in civilizatia de acolo de la Bragadiru, pardon Timisoara am vrut sa zic, doar ca le-am confundat, si oricum ce-mi e Bragadiru ce-mi e Timisoara, nu se injura. :happy
Ma repet ce "relevatie" are ca unii l-au injurat si ca ceilalti l-au felicitat ca a pierdut ??
chestie de ipocrizie,asa presedinte,asa suporteri...injurati si-apoi radeti ca maimuta la banana cand luati 3 puncte...:))

bine si cu asta ma retrag,daca tot e sa ajunga in Moldova titlul,sper sa se bucure vasluienii porumboiului de el,nah ca m-ai enervat! :)

Vandam
8th March 2011, 21:44
Trebuie sa apelez si eu la "formula" asta atunci: asa patron, asa suporteri (unul pe 2 locuri) :happy Palmaresul, unde Zambonu meu e palmaresul Fulgerului ?? :D

Dregan
8th March 2011, 21:55
bine si cu asta ma retrag

Sper sa te tii de cuvant. Ne auzim la meciul Otelul - timisoara, daca esti de cuvant.

megastar
8th March 2011, 22:09
X
poate chiar 1 solist. :D

E foarte greu meciul, dar cei de la Tg Mures vor avea parte de un meci extraordinar. Sa vina cat mi multi ca sa vada liderul la treaba. Orice s-ar intampla, Otelul va fi tot pe primul loc si dupa aceasta etapa.

Leo
8th March 2011, 22:10
E foarte greu meciul, dar cei de la Tg Mures vor avea parte de un meci extraordinar. Sa vina cat mi multi ca sa vada liderul la treaba. Orice s-ar intampla, Otelul va fi tot pe primul loc si dupa aceasta etapa.

Daca zici tu :D

z.alex
9th March 2011, 02:35
Trebuie sa apelez si eu la "formula" asta atunci: asa patron, asa suporteri (unul pe 2 locuri) :happy Palmaresul, unde Zambonu meu e palmaresul Fulgerului ?? :D

Tu esti ala pe care l-am trimis la scoala mai demult, pe alt topic, pentru ca maltratai limba romana. Scuze, mea culpa, acum imi dau seama ca trebuia sa te trimit la gradinita. Ma indoiesc ca, la nivelul claselor primare, cineva mai vine cu poante atat de rasuflate. Ironia e o arta, ori o stapanesti, ori te lasi pagubas. La capitolul asta, esti cam la fel de pregatit, ca o broasca testoasa care vrea sa castige cursa de 100 m garduri.
OT Sabau e mult peste Dorinel ca antrenor, dar nu antreneaza de suficient timp la Targu Mures, deci meciul e deschis oricarui rezultat.

Vandam
9th March 2011, 04:26
Tu esti ala pe care l-am trimis la scoala mai demult, pe alt topic, pentru ca maltratai limba romana. Scuze, mea culpa, acum imi dau seama ca trebuia sa te trimit la gradinita. Ma indoiesc ca, la nivelul claselor primare, cineva mai vine cu poante atat de rasuflate. Ironia e o arta, ori o stapanesti, ori te lasi pagubas. La capitolul asta, esti cam la fel de pregatit, ca o broasca testoasa care vrea sa castige cursa de 100 m garduri.
OT Sabau e mult peste Dorinel ca antrenor, dar nu antreneaza de suficient timp la Targu Mures, deci meciul e deschis oricarui rezultat.

Ce-ai ma bragadaristule ?? Ce strada cauti ??:happy Ai probleme se vede de la o posta. Bre nea Vadime nu mai primi de astia cu probleme la mansarda ca zalex pe forum. :no:

megastar
9th March 2011, 08:15
OT Sabau e mult peste Dorinel ca antrenor, dar nu antreneaza de suficient timp la Targu Mures, deci meciul e deschis oricarui rezultat.
Ti-as da dreptate, ca oricum nu prea il suport pe Munteanu. Insa nici Sabau nu prea a rupt gura targului pe unde a fost, iar Munteanu are totusi o perioada destul de buna la CFR , si acum la Otelul care te contrazic.
De la ce vine "T" din OT Sabau?

Vandam
9th March 2011, 09:31
Ti-as da dreptate, ca oricum nu prea il suport pe Munteanu. Insa nici Sabau nu prea a rupt gura targului pe unde a fost, iar Munteanu are totusi o perioada destul de buna la CFR , si acum la Otelul care te contrazic.
De la ce vine "T" din OT Sabau?

Ei a vrut sa scrie O.T. inseamnand On Topic :D

Dregan
9th March 2011, 10:32
On Topicul gresit. Nu stiu cum plm se nimeresc timisorenii aici. Aveti meci cu craiova, vedeti-va de treaba...

Leo
9th March 2011, 10:36
E normal sa nimeresca aici, insa ceea ce faci tu nu este frumos.

Dregan
9th March 2011, 12:37
E normal sa nimeresca aici, insa ceea ce faci tu nu este frumos.

Cand o sa te sacaie unii etapa de etapa fara niciun motiv si fara ca tu sa stai ca raia dupa ei, n-ai sa mai fii de aceeasi parere. Nu ma refeream la tine, ci la vreo 2-3 personaje care ne tot poarta de grija, desi meciul cu timisoara a trecut demult.

Leo
9th March 2011, 12:41
Va luptati cu ei pt titlu.

Tim
9th March 2011, 12:43
Obisnuiti-va cu asta.Sunteti pe primul loc.Oricum eu consider ca sunteti protejati.In mod normal ar trebui sa auzim zilnic cu cine si-o pune Rapa,ce a mancat la micul dejun si alte manevre de presa.Chiar e suspect ca va lasa presa in pace.

Steel Jar
9th March 2011, 13:25
:DIn numele lui Allah si al fiului lui Dumnezeu si al lui Buddha cel intelept ....frustrati mai sunt astia.:cry:
O sa va crape inimile-n voi , daca o tineti tot asa, baaaaaa.:D
O sa umpleti in plm spitalele, in frunte cu sacul de kkt, si ne mancati banii ca aia nu mai au.:D
Atata puteti, hai vreau sa va vad ca va doare, ca va roade, ca faceti infarcturi si ca aveti caderi nervoase.:D

Tim
9th March 2011, 13:29
:DIn numele lui Allah si al fiului lui Dumnezeu si al lui Buddha cel intelept ....frustrati mai sunt astia.:cry:
O sa va crape inimile-n voi , daca o tineti tot asa, baaaaaa.:D
O sa umpleti in plm spitalele, in frunte cu sacul de kkt, si ne mancati banii ca aia nu mai au.:D
Atata puteti, hai vreau sa va vad ca va doare, ca va roade, ca faceti infarcturi si ca aveti caderi nervoase.:D
Pot sa citez aceasta postare in momentul in care parasiti locul pe care il ocupati nejustificat?
Oare chiar credeti ca mai puteti repeta marea prosteala numita "unirea urziceni"?

Vandam
9th March 2011, 13:38
In fond si la urma urmei cine plm e echipa ce evolueaza timisoara ca sa ocupe justificat locul de lider ??? Tupeul etalat de umflatul ala de jabba vad ca e ridicat la rang de cinste la timisoara.

Leo
9th March 2011, 13:39
Bre Vandame, vorbeste frumos. :rosu:

Vandam
9th March 2011, 13:42
Imi pare rau insa cand vad impertinenta asta, nu pot sa raspund altfel...

Tim
9th March 2011, 13:48
sunteti singura echipa care nu a fost in stare sa puna 4 stalpi de lumina.Ce sa va mai cerem altceva? Pe cine mai pacaleste mircea sandu cu echipe din astea anonime care merg direct in grupele UCL? Poate ca ar trebui ca DNA-ul sa se sesizeze.



PS: eu nu cred ca cineva ne permite sa luam acest campionat, deci sunt foarte relaxat.

Vandam
9th March 2011, 13:53
Bine ma ca e Fulgerul AEK Rocar Bragadiru Bucuresti echipa renumita. :cry: Voi nu aveti echipa in prima liga ma.

PS: Echipa trebuia sa puna stalpii de nocturna ? :happy

megastar
9th March 2011, 14:02
sunteti singura echipa care nu a fost in stare sa puna 4 stalpi de lumina.


Din cate stiu eu nu suntem ultimii din liga I care ne instalam nocturna.Sa ma corecteze cineva daca gresesc.

Steel Jar
9th March 2011, 14:08
sunteti singura echipa care nu a fost in stare sa puna 4 stalpi de lumina.Ce sa va mai cerem altceva? Pe cine mai pacaleste mircea sandu cu echipe din astea anonime care merg direct in grupele UCL? Poate ca ar trebui ca DNA-ul sa se sesizeze.



PS: eu nu cred ca cineva ne permite sa luam acest campionat, deci sunt foarte relaxat.

1.Fulgerul AEK Bragadiru este echipa anonima aici fiule:D
2. Da geniule...Otelul Galati nu va lasa sa castigati campionatul:D
Sherlocksi Holmesi mai sunt timisorenii si gazetarii .
Noi suntem liderul si cea mai buna echipa in momentul asta .... BE JEALOUS:D

Leo
9th March 2011, 14:11
Din cate stiu eu nu suntem ultimii din liga I care ne instalam nocturna.Sa ma corecteze cineva daca gresesc.

Adevarul este ca prea ati lalait-o cu nocturna. Poate ca daca nu v-ar fi pus primarul ala atatea bete in roate.............


Si da, nu sunteti ultimii cu nocturna.

BBB
9th March 2011, 14:18
E greu sa tii pasul cu Timisoara cand vine vorba de golaveraj. Decat sa fortam sa scoatem un 2-0 cu riscul de a face 1-1 mai degraba ne facem jocul nostru la inchidere cu scapari pe contraatac.

Nu cred ca poate fi vorba cand joci contra Tg. Muresului de "joc la inchidere cu scapari pe contraatac". Astia joaca 5-5-0, cu un egal sunt mai mult decat multumiti

Iluzionist
9th March 2011, 15:35
Nu cred ca poate fi vorba cand joci contra Tg. Muresului de "joc la inchidere cu scapari pe contraatac". Astia joaca 5-5-0, cu un egal sunt mai mult decat multumiti

Muresul nu joaca 5-5-0 pe teren propriu de obicei. Uite statistica la meciuri jucate acasa V=4 E=0 Î=6 . Pe teren propriu joaca totul sau nimic. Sper sa scoatem puncte, dar ma tem :)) .

malexoid
9th March 2011, 16:32
On Topicul gresit. Nu stiu cum plm se nimeresc timisorenii aici. Aveti meci cu craiova, vedeti-va de treaba...


:DIn numele lui Allah si al fiului lui Dumnezeu si al lui Buddha cel intelept ....frustrati mai sunt astia.:cry:
O sa va crape inimile-n voi , daca o tineti tot asa, baaaaaa.:D
O sa umpleti in plm spitalele, in frunte cu sacul de kkt, si ne mancati banii ca aia nu mai au.:D
Atata puteti, hai vreau sa va vad ca va doare, ca va roade, ca faceti infarcturi si ca aveti caderi nervoase.:D

:happy culmea cum toti mamaligarii sunt cu plm in gura, toti is tari in p***...
Exista o vorba la romani: 'p*** nu se tine cu coceni'...unde-i adevarul, din moment ce voi va hraniti numai cu malai si alte produse din porumb dar toti va dati vandami :) cand e vorba de organul vostru de reproducere?

gugaliti oleaca dupa definitia cuvantului 'forum', poate gasiti si explicatie la faptul ca timisorenii au dreptul sa citeasca/isi scrie parerea in orice thread, indiferent ca va place au ba!

Vandam
9th March 2011, 16:38
Iar au sarit bragadiristii de cur in sus... Stiam ca sunteti fruncea lata a prostiei, nu mai trebuia sa o demonstrezi si prin postarea de mai sus. De toate tampeniile va legati in lipsa de argumente. Insa nah echipa FC Fulgeru Rocar Aek Bragadiru Bucuresti este din pacate pentru voi un adevar deosebit de dureros. Acea echipa ce evolueaza la Timisoara e un hibrid luat cu japca din bucuresti, doar doar sa aveti si voi echipa.

z.alex
9th March 2011, 16:53
Ce-ai ma bragadaristule ?? Ce strada cauti ??:happy Ai probleme se vede de la o posta. Bre nea Vadime nu mai primi de astia cu probleme la mansarda ca zalex pe forum. :no:

Care e rolul tau aici? Sectorist sau birou de informatii? Iti sugerez sa citesti:
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1516
paragraful 6.8 c, fiindca o arzi cam demult cu "bragadiristii". Am tot respectul pentru majoritatea suporterilor galateni de pe OLS, dar tu ai aparut ca o ciuperca de cand sunteti pe primul loc si singura ta ocupatie pare sa fie trollingul, n-ai nimic pertinent de spus. Esti insignifiant, pe langa ca esti agramat.


Ti-as da dreptate, ca oricum nu prea il suport pe Munteanu. Insa nici Sabau nu prea a rupt gura targului pe unde a fost, iar Munteanu are totusi o perioada destul de buna la CFR , si acum la Otelul care te contrazic.
De la ce vine "T" din OT Sabau?
OT e prescurtarea pentru "on topic", din moment ce am folosit majuscule, nu mai era cazul sa pun puncte (vezi CFR, PSD, PNL), desi am vazut un troll pe topicul asta care scrie F.C.O.G.
In ciuda aparentelor, Sabau e peste Dorinel ca antrenor, chiar recent spunea Bourceanu ca cel mai mult, la capitolul tehnica, a invatat de la Sabau. Are in CV eliminarea Sahtiorului si multe altele. Chiar daca e prudent si nu risca mult, nu-l subestima pe Sabau. Prezenta lui acolo e o garantie ca Targu Mures nu va retrograda.

Vandam
9th March 2011, 16:56
Ce va mai supara adevarul... Vrei sa spui ca actuala Poli Aek Timisoara sau cum se numeste nu provine din localitatea Bragadiru de langa Bucuresti ??? Mai bine ii ziceati Hibridul Timisoara, ca era mai realist. :D

malexoid
9th March 2011, 17:16
Ce va mai supara adevarul... Vrei sa spui ca actuala Poli Aek Timisoara sau cum se numeste nu provine din localitatea Bragadiru de langa Bucuresti ??? Mai bine ii ziceati Hibridul Timisoara, ca era mai realist. :D

multa vreme (gresit) am crezut ca anagramele pe tema aekofulgerobragadiroblabla, sunt plafonul inteligentei aradene...
vad ca va imitati toti ca primatele :), incurajati si de faptul ca labele triste care administreaza nu mai sanctioneaza pocirea denumirii echipelor.

Vandam
9th March 2011, 17:18
Ma dar nu e pocire. Daca ai uitat de unde provine FC Timisoara, nu e vina noastra. :) HAIDE UTA !!! :D

Leo
9th March 2011, 17:25
Echipa din Timisoara se numeste Poli, fie ca va place, fie ca nu va place. La fel Otelul Galati este lider in Liga 1, fie ca-mi place, sau nu. Asta este realitatea. Daca alte echipe sunt neputincioase, nu este vina Otelului.

Tim
9th March 2011, 17:30
Ma dar nu e pocire. Daca ai uitat de unde provine FC Timisoara, nu e vina noastra. :) HAIDE UTA !!! :Dinvatatule
la care uta te referi;la uta salonta sau la uta covaci? Tu nu vezi ca pana si aradenii s-au lecuit de copilariile astea?
aek,gragadiru.....ce pwla mea mai stiti altceva? Sa va caut la istorie putin?Cam repede se umfla mamaliga in voi,nu credeti?

Unde mergeti in pribegie sa jucati daca luati campionatul?In urmatorul an si la voi face Stan lichidare de sold?:rolleyes:


Ete al dracu......mamaligarii.:(

Dregan
9th March 2011, 17:33
multa vreme (gresit) am crezut ca anagramele pe tema aekofulgerobragadiroblabla, sunt plafonul inteligentei aradene...
vad ca va imitati toti ca primatele :), incurajati si de faptul ca labele triste care administreaza nu mai sanctioneaza pocirea denumirii echipelor.

Multa vreme(gresit) am crezut ca voi chiar sunteti oameni cinstiti care atacati nedreptatea din fotbalul romanesc, dar acum vad negru pe alb adevarata voastra fata: voi atacati pe oricine sta intre voi si locul I, nu conteaza ca acea echipa se numeste Otelul si chiar nu a avut nimic cu voi de impartit in acest sezon sau in trecut, ba dimpotriva...

Vandam
9th March 2011, 17:34
Nu va intereseaza pe voi unde jucam noi daca luam campionatul. :) Nu-s copilarii ma, daca voi chiar credeti ce spune nea sac de sunca Iancu zis Jabba sunteti chiar de teapa lui. Ma repet, poate ca nici nu vom castiga campionatul, insa voi sunteti culmea tupeului nesimtit (intocmai ca Jabba).

Al dracu bragadiristi emigrati la Timisoara cu fruncea lata....

z.alex
9th March 2011, 17:38
http://img405.imageshack.us/img405/5286/trollsv.jpg (http://img405.imageshack.us/i/trollsv.jpg/)

Tim
9th March 2011, 17:39
eu nu-mi fac griji;aveti cel mai imoral antrenor din liga 1.Ala ar vinde-o si pe ma-sa pentru 2-3 arginti.Sigur pana la sfarsit vinde cateva meciuri.......:D

Vandam
9th March 2011, 17:41
Bine ma bazeaza-te pe asta.... :) Aveti o mentalitate de te doare mintea, si va mai dati si mari vestici...

Ce e zalex ? vrei o banana ??? :D

Razvan T.
9th March 2011, 17:41
eu nu-mi fac griji;aveti cel mai imoral antrenor din liga 1.Ala ar vinde-o si pe ma-sa pentru 2-3 arginti.Sigur pana la sfarsit vinde cateva meciuri.......:D

Si lu` Stan ii plac astea :)) ... sa nu uitam de ultimul meci de anu trecut :D

Steel Jar
9th March 2011, 18:38
Astia-s mai ipocriti decat sacul de kkt , neamul lui soric , cioroi buciulestean, Jabba iancu.
Invidiosilor, numai cu gandul la noi stati...cand pentru noi nu contati. Ne vedem de treaba noastra si atat. De aceea o sa si castigam campionatul..ne doare in **** de voi ceilalti, vrem doar sa va batem pe toti.

krokobaursolzos
9th March 2011, 18:48
Postul de mai sus trebuia postat dupa ora24:00 ... ca se sesizeaza CNA-ul :rolleyes:

OT : galatenii sunt ca un motor diesel ... odata porniti, nu se mai opresc decat daca le tai motorina :D asa ca nu cred sa se impiedice de "enoriasiii" mureseni ;)

malexoid
9th March 2011, 19:04
Astia-s mai ipocriti decat sacul de kkt , neamul lui soric , cioroi buciulestean, Jabba iancu.
Invidiosilor, numai cu gandul la noi stati...cand pentru noi nu contati. Ne vedem de treaba noastra si atat. De aceea o sa si castigam campionatul..ne doare in **** de voi ceilalti, vrem doar sa va batem pe toti.

:happy:)) hooo prostule ca se rupe ceva in tine...ai disperat?

Steel Jar
9th March 2011, 19:31
**** ma _)_ travestit poponar...vedti liga campionilor la parnaie , alaturi de condamnatul de la carma echipei voastre de tot kktul. Sa va uitati si sa ne admirati bulangiilor. Sa nu scapati sapunul penalilor.

z.alex
9th March 2011, 19:33
Astia-s mai ipocriti decat sacul de kkt , neamul lui soric , cioroi buciulestean, Jabba iancu.
Invidiosilor, numai cu gandul la noi stati...cand pentru noi nu contati. Ne vedem de treaba noastra si atat. De aceea o sa si castigam campionatul..ne doare in **** de voi ceilalti, vrem doar sa va batem pe toti.
Cata agresivitate, daca ciobanul ar citi forumul, te-ar lua imediat in oastea lui de razboinici. :D Sigur ca voi ati vrea, mai trebuie sa si puteti. Deocamdata, la Timisoara ati putit, dar n-ati putut. ;)

malexoid
9th March 2011, 19:41
**** ma _)_ travestit poponar...vedti liga campionilor la parnaie , alaturi de condamnatul de la carma echipei voastre de tot kktul. Sa va uitati si sa ne admirati bulangiilor. Sa nu scapati sapunul penalilor.

graiesti cu multa intelepciune, de parca ai fi trait deja toate astea...cine a profitat prima data de faptul ca ai scapat sapunul, tac'tu?

Steel Jar
9th March 2011, 19:42
Sa te prinda mata-n pat cu idolii tai jabba si ciobanul, daca tot ii idolatrizezi.
Cum ati castigat ma in primele etape ale returului? CU arbitrii ipocritilor , asa ca sugeti _)_ si taceti din gura aia spurcata.
Va violam la Galati, nu ma scapati ca in meciul din tur.

z.alex
9th March 2011, 19:49
Sa te prinda mata-n pat cu idolii tai jabba si ciobanul, daca tot ii idolatrizezi.
Cum ati castigat ma in primele etape ale returului? CU arbitrii ipocritilor , asa ca sugeti _)_ si taceti din gura aia spurcata.
Va violam la Galati, nu ma scapati ca in meciul din tur.

Incerc sa-mi dau sema ce inseamna _)_ . Stim toti ce inseamna _|_, deci se poate deduce, prin analogie, ca soldovenii o au stramba, sau ca li s-a aplecat de la excesul de mamaliga? :o:

Tim
9th March 2011, 19:51
:happy:happy:happy

jarul, a clacat.
Next.:D

malexoid
9th March 2011, 19:51
Sa te prinda mata-n pat cu idolii tai jabba si ciobanul, daca tot ii idolatrizezi.
Cum ati castigat ma in primele etape ale returului? CU arbitrii ipocritilor , asa ca sugeti _)_ si taceti din gura aia spurcata.
Va violam la Galati, nu ma scapati ca in meciul din tur.

nu prea mai ai de ales, s-au inchis magazinele cu etnobotanice, degeaba faci istericale pe-aici... :)
incearca si tu altceva, starea de sevraj nu trece asa usor.

Steel Jar
9th March 2011, 20:03
In fine, niste refulari aduse de ultima perioada .
Ce este de kkt , eu respect echipa si orasul vostru . Porcul ala plin de cacau , prost si parnaias este singurul care ma enerveaza si nu ar trebuii sa generalizez.

malexoid
9th March 2011, 20:19
In fine, niste refulari aduse de ultima perioada .
Ce este de kkt , eu respect echipa si orasul vostru . Porcul ala plin de cacau , prost si parnaias este singurul care ma enerveaza si nu ar trebuii sa generalizez.

nicio problema, te-am inteles cu totii...daca mai revine starea, Grinco e la'ndemana cu un sfat bun, da-i un PM. Omul a depus un juramant, nu cred ca te refuza chiar daca esti moldovean :)
nu incerca cu al vostru (Bacalbasa) ca ala-i atata de satul de unii ca tine, incat te leaga fara sa mai stea pe ganduri si te trimite la rossi in salon si cu vre-o 20 mll haloperidol indesate in cur!

Vandam
9th March 2011, 20:25
In fine, niste refulari aduse de ultima perioada .
Ce este de kkt , eu respect echipa si orasul vostru . Porcul ala plin de cacau , prost si parnaias este singurul care ma enerveaza si nu ar trebuii sa generalizez.

Exact asa sunt si eu. Cu echipa si cu orasul chiar nu am nimic, insa ce ma enerveaza e ca sunt unii suporteri carora le place sa se asocieze cu mizeria de Jabba.
Ce am scris mai sus am scris la nervi.

z.alex
9th March 2011, 20:28
Uite un tratament potrivit pentru VanDama. ;) Jarule, ai revenit la statutul de OK in my book. :yes:

Vandam
9th March 2011, 20:29
Zalexa hai sarap :)

malexoid
9th March 2011, 20:34
pfoaaa, prea multe impacari pe-aici...blat!

z.alex
9th March 2011, 20:35
Pentru tine sunt satrap, nu sarap. :D Nu exista nicio asemanare intre tine si Steel Jar, el e baiat destept, stie cand sa se opreasca.

Steel Jar
9th March 2011, 20:36
Sincer m-am descarcat ...aveam nevoie , se adunase atatea la adresa lui Jabba.:D Imi cer scuze pentru jignirile idioate aduse.
Daca nu era Jabba, jur ca voi as fi vrut sa castigati campionatul daca nu reusim noi. Aveti echipa frumoasa, suporteri frumosi , pacat de patron.

Vandam
9th March 2011, 20:39
Pentru tine sunt satrap, nu sarap. :D Nu exista nicio asemanare intre tine si Steel Jar, el e baiat destept, stie cand sa se opreasca.

Ma pentru tine noaptea e un sfetnic bun. Lasa ca stii tu sa te opresti :D

z.alex
9th March 2011, 20:47
Sincer m-am descarcat ...aveam nevoie , se adunase atatea la adresa lui Jabba.:D Imi cer scuze pentru jignirile idioate aduse.
Daca nu era Jabba, jur ca voi as fi vrut sa castigati campionatul daca nu reusim noi. Aveti echipa frumoasa, suporteri frumosi , pacat de patron.

Si crezi ca noi, daca nu reusim sa castigam campionatul, ne rugam sa-l ia ciobanul sau atotstivuitorul? :P

Cristy RVD
9th March 2011, 20:50
1x, Sabau e antrenor.

Vandam
9th March 2011, 20:51
Si crezi ca noi, daca nu reusim sa castigam campionatul, ne rugam sa-l ia ciobanul sau atotstivuitorul? :P

Bravo uite faza asta mi-a placut :D :yes:

Hingherul
9th March 2011, 20:52
ce afectati sunt astia mici de emotia primului trofeu :D

malexoid
9th March 2011, 21:11
ce afectati sunt astia mici de emotia primului trofeu :D

stai linistit ca nu-l iau...e doar euforia provizorie a primului loc :evil:
tu cum de te-ai catzarat pana aici, nostalgic dupa discutii la inalt nivel? :P

Hingherul
9th March 2011, 21:14
erau si timisorenii inclusi printre aia cu emotii.
in 4-5 etape va spulberam visul :D

Cristina
9th March 2011, 21:15
spulberati toate bancile de pe stadioanele din tara....pe ghencea probabil nici nu o sa mai aveti :D

megastar
9th March 2011, 21:19
stai linistit ca nu-l iau...e doar euforia provizorie a primului loc :evil:
tu cum de te-ai catzarat pana aici, nostalgic dupa discutii la inalt nivel? :P

Timisoara a fost vreo etapa sezonul asta pe primul loc?

malexoid
9th March 2011, 21:23
Timisoara a fost vreo etapa sezonul asta pe primul loc?

nu, am inceput oribil cu 3 egaluri in 4 partide. mai exact 2 victorii din 7 posibile (edit)
dar nu prea vad rostul intrebarii, are ceva insemnatate? ori pur de curiozitate...

BBB
9th March 2011, 21:48
Otelul nu poate castiga titlul, pentru ca traditia nu e de partea ei. Din 2007, de cand "provincia"a inceput sa castige titluri, s-a creat un tipar campioana de la oras - campioana de la tara - campioana de la oras. Si acum urmeaza o echipa de la tara: FC Vaslui

megastar
9th March 2011, 21:59
nu, am inceput oribil cu 3 egaluri in 4 partide. mai exact 2 victorii din 7 posibile (edit)
dar nu prea vad rostul intrebarii, are ceva insemnatate? ori pur de curiozitate...

Curiozitate.
Ma bucura victoria Vasluiului, pentru ca de fapt nu noi punem presiune pe Timisoara, ci ei pentru ca le sufla in ceafa. Cred ca pana la sfarsit aici va fi frumusetea campionatului, bataia pentru locul doi intre Porumboiu si Iancu .

MMihnea
9th March 2011, 22:21
provocarii .. injurii... mai multe provocari ... mai multe injurii...
bravo ambelor tabere ... ati dat o lectie de civilizatie de mi s-a aplecat....

o.t. otelul mi se pare in momentul acesta singura echipa care poate si stie sa joace fotbal fara sa isi piarda mintile dupa cateva victorii sau cand se mai impiedica adversarii (stiu eu aici o anumita echipa favorita a mea ... autoironie pt cine nu reuseste sa se prinda) - adica singura echipa cu adevarat profesionista...

Sir. Eko
9th March 2011, 22:22
Hai Otelu ! :D

mateiasi
10th March 2011, 00:38
... otelul mi se pare in momentul acesta singura echipa care poate si stie sa joace fotbal fara sa isi piarda mintile dupa cateva victorii ... - adica singura echipa cu adevarat profesionista...

Din pacate pentru noi, se pare ca nu-i chiar asa (http://www.viata-libera.ro/articol-%E2%80%9ESingurul_titular_e_Grahovac%E2%80%9D_2.ht ml). Sper ca ai nostri sa-si bage mintile in cap si sa nu se mai creada invincibili, ar putea avea o surpriza urata la Tg. Mures. Vorba lui Stan (http://www.otelul-galati.ro/stiri.php?id=3154), daca nu invingem la Tg. Mures, degeaba am castigat cu Rapidul.

Oricum, sunt de apreciat luciditatea si profesionalismul conducerii noastre. Aici chiar nu exista comparatie intre Otelul si alte cluburi din Romania: suntem mult peste ceilalti, indiferent ce tampenii scornesc asa-zisele publicatii sportive.

fl0o
10th March 2011, 07:59
Otelul nu poate castiga titlul, pentru ca traditia nu e de partea ei. Din 2007, de cand "provincia"a inceput sa castige titluri, s-a creat un tipar campioana de la oras - campioana de la tara - campioana de la oras. Si acum urmeaza o echipa de la tara: FC VasluiCe gandire de pinguin poti sa ai :happy

castigam cu 1-0

megastar
10th March 2011, 08:16
Din pacate pentru noi, se pare ca nu-i chiar asa (http://www.viata-libera.ro/articol-%E2%80%9ESingurul_titular_e_Grahovac%E2%80%9D_2.ht ml). Sper ca ai nostri sa-si bage mintile in cap si sa nu se mai creada invincibili, ar putea avea o surpriza urata la Tg. Mures. Vorba lui Stan (http://www.otelul-galati.ro/stiri.php?id=3154), daca nu invingem la Tg. Mures, degeaba am castigat cu Rapidul.


Sper ca relaxarea asta sa fie ceva intamplator. Jucatorii ar fi nebuni sa se creada campioni , cand mai sunt 42 de puncte in joc.

Steel Jar
10th March 2011, 11:22
http://dunareabatrana.com/index.php/20110310660/Stiri/memoriu-la-lpf.html
Asa sa il trateze pe grohaitor.

megastar
10th March 2011, 12:14
Era momentul sa reactionam. Daca taci , in Romania toti te cred vinovat. Acuzatul trebuie sa demonstreze ca e nevinovat.

Grinco
10th March 2011, 12:28
Da' glumele de Tociu si Palade legate de grasimea lu' Iancu sunt penibile. Astea-s mistouri de curtea scolii. Ati putea si voi sa va luati de altceva legat de el. Ca e cretin, de exemplu:D

megastar
10th March 2011, 14:05
Sau ca e infractor....

Steel Jar
10th March 2011, 16:04
Gelatina cu picioare, fost facator de favoruri in "facultate". Manca-l-ar romanii, de ignat, sa-l manace.

Razvan T.
10th March 2011, 16:09
Pofta mare ca io-s vegetarian incepand de azi.

Denis
10th March 2011, 17:12
Ce se mai oftica malexoizii si b.b.boii pe-aici. :cry:

Batem cu 1-0. /hello

Tim
10th March 2011, 17:36
Gata !
Acum am simtit: 0-0 anost!:D
Arbitrul o sa-l scoata din minti pe scuipilici.

malexoid
10th March 2011, 17:52
Ce se mai oftica malexoizii si b.b.boii pe-aici. :cry:

Batem cu 1-0. /hello

de ce ar trebui sa ma oftic ?
te trezesti asa bagandu-te in seama de unul singur, consideri ca avem oarece glume comune?

six
10th March 2011, 18:48
Blat 1-0 ;)

BBB
10th March 2011, 19:16
Blat 1-0 ;)

Crezi ca incep deja sa vanda meciurile? :confused:

mateiasi
10th March 2011, 21:44
Crezi ca incep deja sa vanda meciurile? :confused:

Acum +20 ani, cand am ajuns prima oara in Banat, eram plin de complexe (mi se tot repetase ca "Banatul e fruncea" si "Moldova e coada" si, adolescent naiv, chiar credeam ca romanii stiu ce spun). Nu mi-a luat mult sa-mi dau seama ca superioritatea banateana e un mit tipic romanesc, auto-intretinut (derivat din "romanul e destept si muncitor, dar conspiratia mondiala...", pe care-l auzi in orice crasma din Romania, in timpul orelor de program). Dovada chiar BBB si alti arieni banateni: la 20 etape trecute fix, au / n-au motiv, mai injura Otelul, mama lor de moldoveni inapoiati, care nu-si vad lungul nasului lor de primate si viseaza la o lume in care punctele se iau prin munca, si nu la TAS...

Grinco
10th March 2011, 21:51
Draga moldovene, vezi ca BBB e clujean, din cate stiu:D

Dregan
10th March 2011, 22:01
te trezesti asa bagandu-te in seama de unul singur, consideri ca avem oarece glume comune?

Eu vad ca doar voi va bagati in seama unde nu e treaba voastra. Si va mai si ofticati daca va raspundem:no:

Vadim
11th March 2011, 00:28
Dregan, i-am editat jignirile daca mai apar da-mi pm. Va rog sa discutati civilizat.

Denis
11th March 2011, 01:14
Blat 1-0 ;)

Asta-i cea mai dobitoaca gluma pe care am auzit-o de cand activez pe acest forum :)))) .....din 2004 mai exact.


Dregan, lasa-i frate sa se oftice ca eu nu mai pot de ras cand ii vad ca fierb. N-au decat sa inceapa sa injure, sa atace si sa jigneasca. Asta e dovada pura pentru cat de ofticati sunt.


Scor final 1-0 pentru Otelul Galati. /hello

Denis
11th March 2011, 01:20
Lotul pentru Mures:

Portari: Grahovac, Brăneț
Fundasi: Cojoc, Costin, Perendija, Râpă, Sălăgeanu, Sârghi
Mijlocasi: Antal, Buș, Giurgiu, Ilie, Iorga, Neagu, Ochiroșii, Paraschiv, Viglianti
Atacanti: Punosevac, Pena

Probabil vom juca ceva de genul:

Grahovac - Salageanu, Costin, Sarghi, Rapa - Neagu, Giurgiu, - Ochirosii, Paraschiv, Antal - Pena

Grinco
11th March 2011, 01:36
Denis, da' mai respira si tu. Calm:D

fl0o
11th March 2011, 07:33
te trezesti asa bagandu-te in seama de unul singur, consideri ca avem oarece glume comune?
Sunt curios... oare cati galateni sunt pe threadul " Etapa 21: Poli Timisoara - Universitatea Craiova " ?

Vandam
11th March 2011, 08:16
Unul singur cu o singura postare: Denis. Si aia postare fara pic de provocare.

Denis
11th March 2011, 08:24
Dar cu un post cat se poate de civilizat, nu Cristi? :) :P

Eram calm, Grinco, n-ai treaba. :D Oricum, stii bine ca mesajul era doar pentru o parte din suporterii lui Poli si U Cluj (mai exact cate unul de fie care).

Vandam
11th March 2011, 08:44
Sigur Denis. :ok:

Steel Jar
11th March 2011, 10:07
Who let the pig out? WHO WHO WHO WHOOOOO
Who let the pig out? WHO WHO WHO WHOOOOO
Jabba te iubim, de ignat sa te parlim
Jabba te iubim, pe gratar te parpolim
Jabba te iubim, prost ca tine nu gasim

megastar
11th March 2011, 10:56
Eu cred ca e bine ca ne baga lumea in seama.
Ca doar am ajuns sa control Liga I : http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/varianta-soc-in-liga-1-cirtu-pus-de-netoiu-in-ghencea-8052215 . Sincer, domnilor din Timisoara cat il mai rabdati pe Iancu? Sunt deacord ca a dat bani , ca a cumparat palmaresul, dar nu va obliga nimeni sa stati langa el cand debiteaza.

Ferko
11th March 2011, 11:30
N-ar fi deloc ciudat daca ar castiga Otelul, dar si Tg Mures joaca destul de bine.

Vandam
11th March 2011, 11:44
Eu cred ca e bine ca ne baga lumea in seama.
Ca doar am ajuns sa control Liga I : http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/varianta-soc-in-liga-1-cirtu-pus-de-netoiu-in-ghencea-8052215 . Sincer, domnilor din Timisoara cat il mai rabdati pe Iancu? Sunt deacord ca a dat bani , ca a cumparat palmaresul, dar nu va obliga nimeni sa stati langa el cand debiteaza.

Te-ai gandit ca ei se complac in sitiatie pentru simplul fapt ca le convine ???

megastar
11th March 2011, 13:39
Da, m-am gandit dar totusi risca sa cada si ei in ridicol sustinand orice declaratie a lui iancu, fie chiar si tacit.

Tim
11th March 2011, 14:08
Deci cum ramane? Este blat sau nu?
Se pare ca agentiile de pariuri au inceput sa reactioneze.
Oare sa se dedulceasca si pocaitul?:D

fl0o
11th March 2011, 14:54
Vedeti-va ma de echipa voastra...
sunteti niste jabbe cu totii, voi si stelistii, la fel ca stapanii vostri iubiti. Sunteti peste tot, nu mai are lumea loc de voi.

Vandam
11th March 2011, 15:06
Deci cum ramane? Este blat sau nu?
Se pare ca agentiile de pariuri au inceput sa reactioneze.
Oare sa se dedulceasca si pocaitul?:D

Cel mai bine e sa va vedeti de blaturile facute de Jabba, via Chivorchian ca e mai bine.

megastar
11th March 2011, 16:30
Deci cum ramane? Este blat sau nu?
Se pare ca agentiile de pariuri au inceput sa reactioneze.
Oare sa se dedulceasca si pocaitul?:D

E blat frate. De fapt Marius Stan e prieten si cu asta.
Faza interesanta e ca s-a intalnit Marius Stan cu Iancu, si au stabilit ca Otelul sa castige 4 campionate la rand, si apoi Poli sa se desfiinteze.

Tim
11th March 2011, 16:42
Imposibil.
POLI Timisoara nu va disparea niciodata.
Voi insa.........:D

Steel Jar
11th March 2011, 17:01
Niciodata infinit .
Eu zic ca noi, suporterii galateni, sa nu mai intram in polemici. Vorbim intre noi despre meciurile noastres si despre orice ce tine de echipa noastra ,numai despre altii care isi baga unghia in gat si care sunt obsedati de noi nu.
Castigam la Tg. Mures si ne consolidam pozitia de lider.

Tim
11th March 2011, 17:03
este imposibil.
daca vreti sa fiti campioni atunci trebuie sa va asumati celebritatea.nu va mai comportati ca niste anonimi,ce dracu,sunteti pe primul loc.!

Tim
11th March 2011, 17:22
OTELUL GALATI,CAMPIOANA ROMANIEI?

Cine face un pool?
Hai sa pariem!:D

Vandam
11th March 2011, 17:26
OTELUL GALATI,CAMPIOANA ROMANIEI?

Cine face un pool?
Hai sa pariem!:D

Ce vrei sa demonstrezi prin asta in afara de frustrarea evidenta ??? :D

Tim
11th March 2011, 17:31
Ce vrei sa demonstrezi prin asta in afara de frustrarea evidenta ??? :DDaca vreti sa fiti campioni,asumati-va asta.


Tzeapa unirea urziceni nu mai este posibila.


Esti pregatit sa fii campion? :rolleyes:

Vandam
11th March 2011, 17:59
Daca vreti sa fiti campioni,asumati-va asta.


Tzeapa unirea urziceni nu mai este posibila.


Esti pregatit sa fii campion? :rolleyes:

Sa inteleg si eu, iti trebuie pregatire speciala ca sa fii campion ?? :D E cam absurd ce spui, si-n plus nu demonstrezi absolut nimic daca faci un poll. Poate ca nici teapa butoiului de rahat nu tine.

six
11th March 2011, 18:49
cata prostie....:bored:

Denis
11th March 2011, 19:12
Ofticatii, ofticatii!!! :))))))

Ba, voi oare chiar nu va dati seama cat de ofticati sunteti? :D Incercati sa vedeti din alt unghi situatia.:ok:

FOOOOORZA OTELUL!!!!! /hello

fl0o
11th March 2011, 19:37
Daca vreti sa fiti campioni,asumati-va asta.


Tzeapa unirea urziceni nu mai este posibila.


Esti pregatit sa fii campion? :rolleyes: jabba e pregatit sa fie campion ?... ala cu burta mare si cu cap hidos.
Tu ce vrei defapt ? ... sa ne autoproclamam campioni ? Mai sunt 14 etape, vedem la sfarsit daca meritam sau nu.

Elgorriaga
11th March 2011, 19:42
Și? Cum mai e? Cum stăm? Cine mai e penalizată cu 3p ? Sigur Mureșul n-are și ea ceva datorii istorice? Că, vorba aia, punctele mici construiesc campioana mare ...

Grinco
11th March 2011, 19:47
Mai galatanilor, voi va dati seama ce va auzeati daca in urmarirea voastra erau Steaua sau Dinamo?:D "Polemicile" astea cu noi sunt Pepsi pe langa ce ati fi putut auzi de la aia:D

Vandam
11th March 2011, 20:24
Mai galatanilor, voi va dati seama ce va auzeati daca in urmarirea voastra erau Steaua sau Dinamo?:D "Polemicile" astea cu noi sunt Pepsi pe langa ce ati fi putut auzi de la aia:D

Ii preferam pe aia decat pe reprezentantii grohaitorului pe forum. :happy

La dinamovisti le spuneam simplu ca-i lasam sa se pregateasca de shampion lig... la stelisti tiki taka barcelona... :)) si terminam cu ei.

zaplayer
11th March 2011, 20:28
Eu cred ca toti galatenii au dreptate cu referire la meci...cine este favorita si pe foaie si in afara ei...



...asta pana la inceputul partidei...cand va ve-ti intalni cu o simpla echipa...ci un tsunami.

bada_otelul
11th March 2011, 20:41
Eu cred ca toti galatenii au dreptate cu referire la meci...cine este favorita si pe foaie si in afara ei...



...asta pana la inceputul partidei...cand va ve-ti intalni cu o simpla echipa...ci un tsunami.

Otelul a pierdut sezonul asta cu U.Cluj si a facut egal cu Branesti, ultimul chiar acasa. Nu cred ca e vreun otelar normal la cap care sa se vada victorios dinainte de meci. Ca pozitia din clasament si jocul prestat impotriva Rapidului ne indreptatesc sa speram la 3 puncte e cu totul altceva. Acum mai trebuie si sa reusim sa le luam pentru ca doar asta conteaza in final.
P.s. nu degeaba a intrat Munteanu in ei la antrenament. E greu sa te concentrezi dupa o victorie precum cea cu Rapid. Asta e un plus pentru Tg. Mures. Sper totusi ca presimtirea-mi sumbra sa nu se adevereasca si sa castigam...

Grecu_
11th March 2011, 20:55
2 sec

BBB
11th March 2011, 21:30
nu va mai comportati ca niste anonimi

:happy:happy:happy nu-s de acord ca-s chiar anonimi

fl0o
11th March 2011, 22:26
Și? Cum mai e? Cum stăm? Cine mai e penalizată cu 3p ? Sigur Mureșul n-are și ea ceva datorii istorice? Că, vorba aia, punctele mici construiesc campioana mare ...
Pe cine intrebi ?... pe masa aia verde ?... de la Pandurii - Otelul, de la Rapid - "FC" timisoara, de la Otelul - vaslui si altele... ?
atata vreme cat vorbiti fara sa aveti o dovada... sunteti EGALI cu iancu, mititelu, porumboiu, becali, piturca, meme... oamenii care tot va place sa ii criticati.


Mai galatanilor, voi va dati seama ce va auzeati daca in urmarirea voastra erau Steaua sau Dinamo?:D "Polemicile" astea cu noi sunt Pepsi pe langa ce ati fi putut auzi de la aia:DCu toata antipatia fata de neamul lor, alde becali "sunt Pepsi" pe langa scarbosenia care va conduce.

pif
12th March 2011, 01:20
Targu Mures-Otelul 1-0.

Grinco
12th March 2011, 01:47
Cu toata antipatia fata de neamul lor, alde becali "sunt Pepsi" pe langa scarbosenia care va conduce.

Conduce clubul, nu pe mine:D Din partea mea, luati-va cat vreti de Iancu, ca si pe mine ma enerveaza, numai nu imi raspundeti mie aici pe forum facand referire la ala, ca nu ma reprezinta iesirile lui de mahala din presa. Deci, cand mai dati "quote" la ce zic eu, sa nu mai vad vreo referire la Iancu, decat daca aduc eu aminte de el. Ne-am inteles?:D

Vandam
12th March 2011, 04:39
Conduce clubul, nu pe mine:D Din partea mea, luati-va cat vreti de Iancu, ca si pe mine ma enerveaza, numai nu imi raspundeti mie aici pe forum facand referire la ala, ca nu ma reprezinta iesirile lui de mahala din presa. Deci, cand mai dati "quote" la ce zic eu, sa nu mai vad vreo referire la Iancu, decat daca aduc eu aminte de el. Ne-am inteles?:D

Poate ca pe tine intr-adevar nu te reprezinta, insa altii sunt in stare sa-i faca si bust la cat de citat e pe forumul asta, si mai ales pe-un thread unde timisorenii nu prea au ce cauta, cu acuze/jigniri (marca inregistrata Inacu) la adresa suporterilor galateni care in fond si la urma urmei nu au vreo vina. Sa zicem ca acel "blat" cu Pandurii s-a petrecut(desi mie imi miroase mai mult a blat celebrul Rapid - Timisoara), ce vina au suporterii in aceste cazuri ??

Denis
12th March 2011, 07:14
Delegat: Deaconu

Comisia Centrală de Arbitri a decis ca Alexandru Deaconu (București) să conducă partida FCM Tg. Mureș - FC Oțelul Galați, din etapa a XXI-a a Ligii I.

http://otelul-galati.ro/files/stiri/49cbebac4be74d98994102e4a9b551ef_big.jpg

Deaconu (foto) va fi asistat la linii de Zoltan Szekely (Baia Mare) și Florin Eduard Ungureanu (București), iar rezervă va fi Lucian Rusanu (Sf. Gheoghe). Ca observatori au fost delegați Patrițiu Abrudan (Cluj-Napoca) și Daniel Gherasim (București).

Meciul FCM Tg. Mureș - FC Oțelul va avea loc astăzi, 12 martie, de la ora 15.45.

Poli Timisoara
12th March 2011, 08:25
Poate ca pe tine intr-adevar nu te reprezinta, insa altii sunt in stare sa-i faca si bust la cat de citat e pe forumul asta, si mai ales pe-un thread unde timisorenii nu prea au ce cauta, cu acuze/jigniri (marca inregistrata Inacu) la adresa suporterilor galateni care in fond si la urma urmei nu au vreo vina. Sa zicem ca acel "blat" cu Pandurii s-a petrecut(desi mie imi miroase mai mult a blat celebrul Rapid - Timisoara), ce vina au suporterii in aceste cazuri ??

Intra in arhiva forumului si arata-mi un post cu un timisoarean care sa-l fi ridicat pe iancu (jabba,slanina,soric,200kg de kkt) in slavi si eu il mananc ! nu mai vorbiti dintr-un "gest-reflex" ca exagerati...mult mai pupat in cur este Stan Primaru' ....bafta.

ON: 1 cu sufletul :D
X ...tot cu sufletul :D

Denis
12th March 2011, 09:14
2 ... cu calitate. ;)

Vandam
12th March 2011, 09:16
Ei uite Danny ca asa cum ne percepeti voi pe noi (pupincuristi de-ai lui Stan) asa va percepem si noi pe unii din voi (care vin si toarna aceleasi laturi pe care le toarna jabba,slanina,soric,200kg de kkt la diverse televiziuni).

Tim
12th March 2011, 09:44
Iar jucati...."dimineata ,pe racoare"?:cry:

Steel Jar
12th March 2011, 10:28
Sa va dam timp , iar, sa digerati victoria noastra .:D
Sa nu va cada greu la stomac, doar ne gandim si la sanatatea voastra.

Denis
12th March 2011, 10:28
Iar jucati...."dimineata ,pe racoare"?:cry:

Cred ca mai degraba "tim incepe sa bea dimineata pe racoare". Cred ca pe la 6 jumate ii tragi o raspinca, doua, si apoi intri pe forum si ne arati cat de vorbareti esti tu la cateva pahare de alcool.

Echo
12th March 2011, 11:32
Nu știu dacă mureșenii vor intra în jocul nostru obișnuit. Cred că azi va trebui să schimbăm un pic registrul tactic pentru a obține toate punctele...

În ediția 2010 – 2011, s-au disputat până aseară 39 jocuri în care s-a înscris doar un singur gol: gazdele au câștigat în total de 24 de ori (FCM Tg. Mureș de 3 ori), iar oaspeții de 15 ori (Oțelul de 2 ori).
Împreună, FCM și Oțelul acumulează mai multe rezultate de 1-0 sau 0-1 (13 la număr) decât alte 6 formații (Brașov, U Cluj, CFR Cluj, Dinamo, Timișoara și Pandurii) luate la un loc (respectiv 11).
Pe de altă parte, Oțelul conduce detașat la numărul scorurilor de 1-0 (toate victorii, 7 în total, mai mult de o treime din jocurile disputate), în timp ce FCM-ul stă excelent (poziția a doua, după Oțelul) la capitolul victorii acasă cu 1-0, împărțindu-și poziția cu cei de la Bistrița. Nu ar fi de neglijat faptul că mureșenii au mai și pierdut acasă 2 meciuri cu scorul de 0-1… ceea ce înseamnă că jumătate din cele 10 întâlniri disputate pe teren propriu s-au încheiat cu un singur gol marcat…
Statistica spune deci că va fi un meci cu multe goluri :D.
On topic (adică revenind la discuția despre Iancu): Când s-o termina meciul ăsta, Iancu o să fie și mai negru de supărare. :D

Tim
12th March 2011, 11:39
Cred că azi va trebui să schimbăm un pic registrul tactic pentru a obține toate punctele...

:D:o::o: Scuipilici are mai multe registre?:cry:

Steel Jar
12th March 2011, 11:40
Orice ar fi , nu o sa uit niciodata momentele astea. Este total neastepta ceea ce s-a intamplat cu Otelul pana acum.
Oechipa tanara, cu multi galateni care domina competitia.Superb si de neuitat, ceea ce traim noi acum.
Nici nu aveam pretentia sa luptam pentru titlu, dar daca va fi sa il castigam va fi o seara de neuitat pentru adevaratii fani ai echipei, nu toti ciupercarii paruti doar la bine.
Forza Otelul , te rugam sa te tii tare inca 14 etape.Singura raza de soare pentru comunitatea galateana, condusa de niste incompetenti senili si rau voitori.

veritaskiller
12th March 2011, 12:31
Felicitari echipei galatene pentru tot ce a facut pana acum , indiferent de cum se va termina campionatul . Ar fi frumos sa ne vedem in Supercupa :)

Denis
12th March 2011, 12:48
Asta evident, dupa ce bateti pe Steaua, si pe castigatoarea dintre Bistrita si Dinamo. :P

Vandam
12th March 2011, 12:59
:o::o: Scuipilici are mai multe registre?:cry:

Ma dar tu iti faci veacul numai pe aici ??? Grija mare cu oltenii sa nu va dea prazul sa-l roadeti. :D

Redboy
12th March 2011, 15:35
10 minute ramase...

Hai Otelul !! ;)

TaciAcolo
12th March 2011, 15:38
hai Otelul /OLE/

Hingherul
12th March 2011, 15:41
primul esec al oamenilor de inox :D

TaciAcolo
12th March 2011, 15:53
dupa minu 75 otelu da gol..majoritatea echipelor de la noi sunt praf ca si conditie fizica in ultimele 20 de min... atunci otelu defileaza

*Coco*
12th March 2011, 16:32
Otelul niciodata nu o sa castige titlul cu aceasta echipa, daca termina pe locul 3 sa fie multumiti.

Nightwish
12th March 2011, 17:07
Ruuuuuuiiiiz!!! /OLE/

Roddicted
12th March 2011, 17:07
asta e

Vandam
12th March 2011, 17:09
Si incet incet vor aparea timisorenii :cry:

Hard
12th March 2011, 17:13
ce joc anost are "campioana de toamna" ...

pif
12th March 2011, 17:13
Inca 25 de min si imi iese pronosticul de 1-0.

Roddicted
12th March 2011, 17:15
ce dracu sa faca ba panaramele astea galatene in sampions lig?Prefer Timisoara decat mizeriile lui dolarel

razwan_vs
12th March 2011, 17:17
Asta evident, dupa ce bateti pe Steaua, si pe castigatoarea dintre Bistrita si Dinamo. :P

si voi sa luati campionatul :drak:

Hard
12th March 2011, 17:20
gata, e timpul lui Marius Stan sa imparta punctele ramase echipelor care au nevoie de ele mai mult decat are otelul ...
otelul nu a jucat nimic azi.

Hingherul
12th March 2011, 17:24
sa nu ziceti ca pierd hotelarii :D

Vandam
12th March 2011, 17:29
Uite ca mai si pierdem. Li s-a urcat la cap succesul cu rapid... Tot e frumoasa viata de otelar, ca tot pe locul 1 al clasamentului ne gasim :D

Hingherul
12th March 2011, 17:30
in cazul asta ia Timisoara campionatul. fara suparare dar chiar ne faceam de ras cu voi in C.L. :D

Vandam
12th March 2011, 17:34
Ziceai tu de facut de ras in CL ?? :cry:

L0VEINTER
12th March 2011, 17:35
Multumim frate Sabau :) acum urmeaza sa castigam si noi maine, ca altfel e degeaba ;)

Hingherul
12th March 2011, 17:35
bine ca n-a zis asta vreun catel :D
ati luat bataie, hai pa! :D

Nightwish
12th March 2011, 17:37
Rezultat normal... Doar nu erau sa se bata singuri cei de la Tg. Mures...
Urmeaza ca, in meciul cu Craiova, Timisora sa faca egal :D

Hingherul
12th March 2011, 17:38
sa nu uitam de cei care au simtit-o: Dario, drughi, Hingherul, ics, malexoid, pif, ReD_Devil, Rossi, TheIceMan, z.alex, zaplayer, ZEROSASE

z.alex
12th March 2011, 17:39
Ziceai tu de facut de ras in CL ?? :cry:

Daca ei, care aveau totusi echipa cand au jucat in CL, n-au putut mai mult, voi in afara de 600 ml de flegma / meci, la marginea spatiului tehnic, sigur n-ati fi produs. ;)

Vandam
12th March 2011, 17:41
Rezultat normal... Doar nu erau sa se bata singuri cei de la Tg. Mures...
Urmeaza ca, in meciul cu Craiova, Timisora sa faca egal :D

:D:D N-ar fi un week-end asa de ratat :D

Poli Timisoara
12th March 2011, 17:43
ON: 1 cu sufletul :D
X ...tot cu sufletul :D

dragoste invinge :D

Z.Alex...lasa-i,nu are rost sa intri in polemici cu ei !

Tim
12th March 2011, 17:43
/OLE//OLE//OLE/


Martori sunteti ca e bine.:D

razwan_vs
12th March 2011, 17:45
rezultalt bun pt urmaritoare :D

Vandam
12th March 2011, 17:46
Daca ei, care aveau totusi echipa cand au jucat in CL, n-au putut mai mult, voi in afara de 600 ml de flegma / meci, la marginea spatiului tehnic, sigur n-ati fi produs. ;)


Ai vrut sa pari rautacios sau asa esti tu doar ??? :D Spre deosebire de voi nu fac o drama dintr-o infrangere. :)

Hingherul
12th March 2011, 17:46
Ai vrut sa pari rautacios sau asa esti tu doar ??? :D Spre deosebire de voi nu fac o drama dintr-o infrangere. :)

hai bre ca e doar prima din retur. mai vorbim dupa a doua, a treia....a patra... :D

Tim
12th March 2011, 17:48
hai bre ca e doar prima din retur. mai vorbim dupa a doua, a treia....a patra... :D
Corect.:ok:

THE HUN
12th March 2011, 17:48
meci pierdut de dorinel munteanu,a vrut prea putin.pe vremea cand nu faceau calcule galatenii,bateau tot.acum cu tot felul de calcule de genul"este bun si-un X",este mai greu,era mai bine pe vremealui "noi muncim,noi nu gandim"

bada_otelul
12th March 2011, 17:49
Asta e! Viata merge inainte, campionatul e departe de a fi jucat. Ingrijorator nu a fost rezultatul. Problema a fost in atitudine, joc, tactica, adica tot ce ne-a lipsit cu desavarsire azi.
Altfel un meci de uitat cat mai repede. Cred ca am numarat cate 3 ocazii mai serioase de fiecare parte, cu mentiunea ca am pus si golul si ocaziile din ultimele minute. Daca nu le puneam iesea un meci cu 3 ocazii:rosu:
Bine ca s-a intamplat cu Tg. Mures si nu cu altcineva. Poate in felul asta o sa revina si ei cu picioarele pe pamant. Din pacate, victoria cu Rapid a facut exact ce anticipam de dinainte sa jucam etapa trecuta, i-a deconcentrat complet.
Urmeaza meciul cu U. Cluj unde victoria este obligatorie, fata de meciul asta, in care ne-am permis "sa jucam la 0-0".

haribo
12th March 2011, 17:49
Otelu nu are fata de campioana, pare echipa de pluton. La cum joaca nu cred ca pleca cu puncte nici de la Tg Jiu. Poli si Vaslui se bat la campionat, nu Otelu.

solaris
12th March 2011, 17:50
Otelul nu a jucat absolut nimic...daca asa arata liderul...inseamna ca nu asta e liderul....asteptam pe altcineva care joaca fotbal.

bada_otelul
12th March 2011, 17:50
Otelu nu are fata de campioana, pare echipa de pluton. La cum joaca nu cred ca pleca cu puncte nici de la Tg Jiu. Poli si Vaslui se bat la campionat, nu Otelu.

OteluL!:rosu:

z.alex
12th March 2011, 17:51
dragoste invinge :D

Z.Alex...lasa-i,nu are rost sa intri in polemici cu ei !

N-am nicio treaba cu ei, majoritatea sunt chiar OK, iar eu am alti clienti, de alte culori. ;)
Ma bucur pentru Sabau. :ok:

megastar
12th March 2011, 17:51
Astazi am jucat extrem de slab. Tg Mures a fost peste noi, si faptul ca Munteanu a spus ca noi trebuia sa castigam nu face decat sa ma infurie. Sper sa nu mai repetam astfel de jocuri.

*Coco*
12th March 2011, 17:55
Otelul niciodata nu o sa castige titlul cu aceasta echipa, daca termina pe locul 3 sa fie multumiti.


:cool::cool::cool:

Denis
12th March 2011, 17:56
Victorie meritata de FCM Tg. Mures. Vreau sa-l mai vad pe Punosevac. In cele 10 minute jucate a castigat toate duelurile aeriene (vreo 4 sau 5) si a fost aproape de gol cand Munteanu i-a ciupit mingea din bocanc. Asta e, viata merge inainte, si campionatul merge inainte. Perendija in continuare mi se pare nesigur in aparare si as vrea sa-l vad din nou pe Sarghi alaturi de Sg. Costin. M-a impresionat si Laurentiu Bus, care a confirmat prestatia buna din jocurile amicale. Sper sa dam si gol etapa viitoare si sa castigam pe teren propriu cu U Cluj. Au fost cativa jucatori care au jucat bine insa toata echipa trebuie sa joace bine ca sa avem succes. De exemplu faza lui Viglianti in careu cand a primit o pasa, a facut stop-pasa mai departe dar n-a tasnit nimeni dupa minge. Nu ne-a fost foame in careu si asta s-a vazut pe tabela. Felicitari FCM si succes mai departe!

Ianus
12th March 2011, 17:56
Au reinceput calculele in cea ce priveste favorita la castigarea titlului. Da, galatenii au pierdut azi pe mana lor, insa atat Poli cat si Vasluiul trebuie sa bata in aceasta etapa pentru a se apropia de lider. Ori nici una dintre urmaritoarele Otelului nu are meci usor in aceasta etapa. Poli cu Craiova si Vaslui la Brasov...hmmmm!:thinkso:

Este foarte posibil sa avem de-aface cu un status-quo in cea ce priveste primele trei locuri. Craiova are potential de a castiga la Timisoara iar Brasovul poate bate in acest moment orice echipa din campionat.

pif
12th March 2011, 17:57
Targu Mures-Otelul 1-0.
Asa castiga Sabau acasa.

Denis
12th March 2011, 17:58
:cool::cool::cool:

Daca ai vazut ca nu te-a bagat nimeni in seama prima oara de ce incerci din nou. Pur si simplu nu intereseaza pe nimeni afirmatia ta.

megastar
12th March 2011, 18:02
Au reinceput calculele in cea ce priveste favorita la castigarea titlului. Da, galatenii au pierdut azi pe mana lor, insa atat Poli cat si Vasluiul trebuie sa bata in aceasta etapa pentru a se apropia de lider. Ori nici una dintre urmaritoarele Otelului nu are meci usor in aceasta etapa. Poli cu Craiova si Vaslui la Brasov...hmmmm!:thinkso:

Este foarte posibil sa avem de-aface cu un status-quo in cea ce priveste primele trei locuri. Craiova are potential de a castiga la Timisoara iar Brasovul poate bate in acest moment orice echipa din campionat.

Daca cele doua echipe nu se apropie, inseamna ca nu merita sa fie campioane.

THE HUN
12th March 2011, 18:05
Daca cele doua echipe nu se apropie, inseamna ca nu merita sa fie campioane.
iegzact

keluba
12th March 2011, 18:06
dupa fotbalul nostru de tarlaua, nu prea merita nimeni sa fie sampion.

*Coco*
12th March 2011, 18:07
Daca ai vazut ca nu te-a bagat nimeni in seama prima oara de ce incerci din nou. Pur si simplu nu intereseaza pe nimeni afirmatia ta.

Nici nu e nevoie sa ma bage cineva in seama cand spun un adevar.

PS.Faceti poza cu clasamentul cat mai aveti timp ca nu o sa mai aveti posibilitatea sa ocupati pozitia asta, in 2-3 etape sunteti gata si voi

haribo
12th March 2011, 18:09
Depinde si de joc, poate sa faca un joc foarte bun dar sa se joace cu ocaziile. Mai ingrijorator azi la Otelu a fost jocul foarte slab, daca nu scoatea Sabau atacantii pe final si nu se retragea nu cred ca avea nici ocaziile alea de pe final. Iar asta nu prea da sperante pentru ce va urma.

Echo
12th March 2011, 18:24
După cum bănuiam, meci cu un singur gol.
Scor absolut corect... chiar previzibil după cum am văzut jucându-se prima repriză, experiența lui Sabău a fost decisivă.
Poate că vom vedea lucruri bune de la următorul joc, cum ar fi o titularizare a lui Prunosevac sau Buș. Nu mai vorbim de concurență, ci mai degrabă de o altă modalitate de a obține rezultate pozitive.

El Pistolero
12th March 2011, 18:31
In 2-3 etape avem schimbare de lider.Nici pe 3 nu termina Otelul.

six
12th March 2011, 18:41
Blat 1-0 ;) pai voi ce ati crezut !!??? :D cred ca Iancu este de vina....:P

cryrad1975
12th March 2011, 19:30
In 2-3 etape avem schimbare de lider.Nici pe 3 nu termina Otelul.

vezi ca nu cumva in 2-3 etape sa ramaneti fara antrenor in urma jocului vostru spectaculos. si...cum vine asta nici pe 3 nu termina Otelul? poi ce, locul 3 e rau? voi pe ce loc sunteti acum?

El Pistolero
12th March 2011, 19:58
Pai nu ar fi rau locul 3 pentru voi,dar nu cred ca o sa reusiti sa va clasati acolo in top 3.

Steel Jar
12th March 2011, 20:37
Felicitari echipei Fcm Tg Mures.
Otelul te iubesc mai mult decat oricand ... indiferent de rezultat alaturi de echipa
Forzaaaaa Otelulllllll

Tim
12th March 2011, 20:52
Iar jucati...."dimineata ,pe racoare"?:cry:


Sa va dam timp , iar, sa digerati victoria noastra .:D
Sa nu va cada greu la stomac, doar ne gandim si la sanatatea voastra.

Multumim pentru timpul acordat.:D

Lordul
12th March 2011, 20:53
surpriza etapei

Elphax
12th March 2011, 21:05
bineeeeeeeeee baaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!

multimim Sabau !!!!

culmea, la final tribunele au strigat TI-MI-SOA-RA ... :happy

Steel Force
12th March 2011, 21:12
Forza otelul!!! Hai ca se poate!

relansat
12th March 2011, 21:20
bineeeeeeeeee baaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!

multimim Sabau !!!!

culmea, la final tribunele au strigat TI-MI-SOA-RA ... :happy

doar suntem in rromania, ce dracu'?

Vandam
12th March 2011, 21:25
bineeeeeeeeee baaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!

multimim Sabau !!!!

culmea, la final tribunele au strigat TI-MI-SOA-RA ... :happy

Lasa ca se mai intoarce roata. :sneaky:

BBB
12th March 2011, 21:52
culmea, la final tribunele au strigat TI-MI-SOA-RA ... :happy

Pai ce-ai vrea sa strige? In afara de locuitorii Galatiului, cine in tara asta mai vrea sa ajunga titlul acolo?

Poli Timisoara
12th March 2011, 22:12
bineeeeeeeeee baaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!

multimim Sabau !!!!

culmea, la final tribunele au strigat TI-MI-SOA-RA ... :happy

culmea,mai sunt si locuitori ai romaniei care ne simpatizeaza...cu bune si rele !

RELANSAT...tu sti mai bine cum e in rromania !

Leo
12th March 2011, 22:14
culmea,mai sunt si locuitori ai romaniei care ne simpatizeaza...cu bune si rele !

RELANSAT...tu sti mai bine cum e in rromania !

Culmea ar fi sa nu castigati maine.

keluba
12th March 2011, 22:18
Culmea ar fi sa nu castigati maine.

fie-ti gura de aur

Poli Timisoara
12th March 2011, 22:21
putin probabil pentru noi...restu' inca mai sperati...in plus avem cel putin o clasa in plus peste craiova,steaua sau dinamo !

Leo
12th March 2011, 22:23
Da, desigur, aveti chiar doua clase in plus, ca trenul.

keluba
12th March 2011, 22:24
putin probabil pentru noi...restu' inca mai sperati...in plus avem cel putin o clasa in plus peste craiova,steaua sau dinamo !

voi sunteti buricul campionatului. sampionii din umbra...

Steel Force
12th March 2011, 22:38
Si in umbra vor ramane daca nu pot invinge Craiova maine...Parca-l vad pe iancu invocand arbitraje defavorabile.El vede comploturi peste tot, numai pe ale lui nu!!

Leo
12th March 2011, 22:38
De astazi, voi sunteti in umbra?

Steel Force
12th March 2011, 22:49
Pai n-am fost mereu in lumina reflectoarelor asa ca n-ar fi o tragedie...La ce buget are echipa e de inteles!Mai greu cu cei ce nu se obisnuiesc cu anonimatul...

Elgorriaga
12th March 2011, 23:01
putin probabil pentru noi...restu' inca mai sperati...in plus avem cel putin o clasa in plus peste craiova,steaua sau dinamo !

Măi, chestiile alea la care te uiți tu - și constați că aveți mai multe decît Craiova, Steaua sau Dinamo - nu-s clase, ci cruci în sînge. :D Dacă voi aveți una și ăilalți au zero, încă e bine. Dar aveți grijă, că se ia. Și merjeți iute la tratament, că boala aia nu iartă ... :ok:

z.alex
12th March 2011, 23:09
Vorbesti ca un expert, tu de unde ai luat-o? Tratamentul, in cazul tau vad ca n-a fost eficient.

Leo
12th March 2011, 23:12
Măi, chestiile alea la care te uiți tu - și constați că aveți mai multe decît Craiova, Steaua sau Dinamo - nu-s clase, ci cruci în sînge. :D Dacă voi aveți una și ăilalți au zero, încă e bine. Dar aveți grijă, că se ia. Și merjeți iute la tratament, că boala aia nu iartă ... :ok:

Si totusi Danny nu merita un asa tratament din partea ta.