PDA

View Full Version : Etapa 20: Otelul Galati - Rapid 1-0



delaparis
27th February 2011, 16:08
Sâmbata, 5 martie:
Otelul Galati - Rapid,
ora 14.30, Digi Sport

discutii inainte si dupa meci

Telespan
27th February 2011, 19:21
Mergem sa batem la Galati...FORZZA GIULESTINA!!!!:ok:

resita
27th February 2011, 19:34
Se prezinta Rapid la meci, ca am inteles ca au probleme financiare?

Telespan
27th February 2011, 20:04
Se prezinta Rapid la meci, ca am inteles ca au probleme financiare?

Mda ...avem datorie fata de iordache .....jucator care valoreaza 2 milioane de euro:D

Dregan
27th February 2011, 23:04
Dorinel va juca la 0-0, rezultat cu care s-au incheiat si ultimele doua meciuri oficiale dintre cele doua echipa, plus un amical de acum 2 ani. Daca batem, s-a cam terminat cursa rapidului pentru titlu.

Denis
28th February 2011, 04:22
Se prezinta Rapid la meci, ca am inteles ca au probleme financiare?

Abea asteptai sa zici asta. :P

Daca nu avem probleme de lot nu vad ce ne-ar impiedica sa scoatem un punct pe teren propriu cu Rapidul.

Dregan
28th February 2011, 11:02
Abea asteptai sa zici asta. :P

Daca nu avem probleme de lot nu vad ce ne-ar impiedica sa scoatem un punct pe teren propriu cu Rapidul.

Nu sunt accidentari si nici suspendari deocamdata.

Leo
28th February 2011, 12:09
2
Cristi ai grija, de tine depinde soarta acestui meci. :P Am votat 2, imi doresc o infranere la un gol diferenta. :D

Trim0b
28th February 2011, 12:16
2.
castigam cu 1-0

aLLiin
28th February 2011, 12:18
Daca pe propriul teren plecati cu gandul unei remize...nu prea-mi miroase a mental de campioni...iar cu mica ciupeala nu veti lua titlul..dar daca veti castiga sambata..deja va vad pe jumatate campioni.

megastar
28th February 2011, 13:40
Mai sunt 15 etape. Nu e un meci hotarator, decat poate pentru moral. Daca rapidistii pierd vor avea o cadere. In rest, si dupa etapa asta tot Otelul ramane lider.

fl0o
28th February 2011, 18:53
Daca pe propriul teren plecati cu gandul unei remize...nu prea-mi miroase a mental de campioni...iar cu mica ciupeala nu veti lua titlul..dar daca veti castiga sambata..deja va vad pe jumatate campioni.Lasa ca are steaua mentalitate de campioni... si nu prea ajuta la nimic mentalitatea asta.
Cred ca vom castiga, dar e destul de bun si egalul, e bine sa pastram distanta.

Roddicted
28th February 2011, 19:02
Lasa ca are steaua mentalitate de campioni... si nu prea ajuta la nimic mentalitatea asta.
Cred ca vom castiga, dar e destul de bun si egalul, e bine sa pastram distanta.

bineinteles ca Steaua are mentalitate de campioni.Voi sunteti o echipa slaba, asa cum a fost si urinea, care a prins o forma buna si atat.Adevarata valoare a jucatorilor vostri va iesi la suprafata mai devreme sau mai tarziu

ce mentalitate de campioni sa aiba o echipa, care pana acum a jucat toate meciurile la lumina zilei?

fl0o
28th February 2011, 19:20
bineinteles ca Steaua are mentalitate de campioni.Voi sunteti o echipa slaba, asa cum a fost si urinea, care a prins o forma buna si atat.Adevarata valoare a jucatorilor vostri va iesi la suprafata mai devreme sau mai tarziu

ce mentalitate de campioni sa aiba o echipa, care pana acum a jucat toate meciurile la lumina zilei?Esti total pe dinafara fotbalului. Scopul este sa castigi, nu sa ai mentalitate de campion, mai sus spuneam ca nu ajuta la nimic sa gandesti ca steaua.

Si nu cred ca e cazul sa iei la misto numele Unirii Urziceni. Din cate am vazut s-au descurcat foarte bine in CL.

PS: Ce legatura are mentalitatea cu lumina de afara !? :confused:

El Pistolero
28th February 2011, 19:24
Meci greu.Daca vrem sa luam titlu,trebuie sa castigam.

Leo
28th February 2011, 19:32
Meciul Pandurii - Otelul va fi reprogramat.

"FRF ne-a emis astăzi o hârtie din care reiese că jucătorul Ilie Iordache nu a fost declarat liber de contract de către Comisii și vom prezenta mâine la LPF acest act. Practic, meciul cu Oțelul va trebui reprogramat, pentru că motivul pentru care nu s-a disputat acea partidă nu există. Meciul cu Dinamo, de vineri, se va juca la data și la ora stabilite", a dat asigurări Marin Condescu la Digisport.

Vadim
28th February 2011, 19:35
Nu e inca oficial, dar asa e foarte probabil. Aici pe larg:

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/pandurii-tg-jiu/72575/se-intoarce-masa-verde-la-pandurii--otelul-un-document-frf-arunca-in-aer-cazul-pandurii-nu-mai-e-datoare-la-dinamo-trebuie-sa-ia-bani.htm

Roddicted
28th February 2011, 19:49
Esti total pe dinafara fotbalului. Scopul este sa castigi, nu sa ai mentalitate de campion, mai sus spuneam ca nu ajuta la nimic sa gandesti ca steaua.

Si nu cred ca e cazul sa iei la misto numele Unirii Urziceni. Din cate am vazut s-au descurcat foarte bine in CL.

PS: Ce legatura are mentalitatea cu lumina de afara !? :confused:

cu lumina a fost o ironie, voi nu aveti niciun jucator care sa iasa in evidenta intr-un meci.
Unirea a fost o echipa modesta, care printr-un joc urat a reusit niste performante.De ce indivizii care au plecat in vara de acolo si care au confirmat cat de cat ii numeri pe degetele de la o mana?

fl0o
28th February 2011, 20:14
voi nu aveti niciun jucator care sa iasa in evidenta intr-un meci.Asta nu e neaparat un lucru rau. Asta e joc de echipa.
Hai sa terminam cu subiectul asta. Tu vezi fotbalul altfel fata de mine, poate de asta esti stelist.
Victorie Otelul, daca nu... e bun si egalul.

Denis
28th February 2011, 20:28
Prefer sa fim total necunoscuti si sa ne atingem obiectivul decat sa ne stie toata lumea si sa ne facem de ras. Si prefer sa avem o echipa formata din jucatori mediocri dar care dau rezultate decat sa avem o vedeta la echipa care sa ceara un salariu mare si sa nu se acomodeze. Bineinteles, aici depinde si de conducere. Vezi conducerea Otelul iar apoi conducerea Stelei de exemplu. In fotbal ai nevoie de rabdare, ca si in viata de zi cu zi.

Roddicted
28th February 2011, 21:07
vrajeli.La nicio echipa mare nu e rabdare.Daca esti fotbalist confirmi indiferent de situatie, daca nu, pa

fl0o
28th February 2011, 21:59
vrajeli.La nicio echipa mare nu e rabdare.Daca esti fotbalist confirmi indiferent de situatie, daca nu, paCu siguranta gandind asa va fi "pa" cam de multe ori. La echipele astea mari ma refer, tineti-o tot asa ! :ok:

Denis
1st March 2011, 00:15
vrajeli.La nicio echipa mare nu e rabdare.Daca esti fotbalist confirmi indiferent de situatie, daca nu, pa

Cat de des alterati voi lotul? Cat de des alterati voi antrenorii? Pe ce loc sunteti voi?

Cat de des alteram noi lotul? Cat de des alteram noi antrenorii? Pe ce loc suntem noi?

It's tactics.:ok:

megastar
1st March 2011, 09:19
Eu cred ca e abia inceputul. Daca vom continua la fel, in 2-3 sezoane Otelul devine o echipa mult prea puternica pentru orice adversar din Romania. Din ce vad eu, e singura echipa cu o constructie piramidala din campionatul nostru.Restul merg pe principiul Unirii Urziceni, bani multi bagati pentru performanta pe termen scurt.

moty
1st March 2011, 10:18
Cat de des alterati voi lotul? Cat de des alterati voi antrenorii? Pe ce loc sunteti voi?

Cat de des alteram noi lotul? Cat de des alteram noi antrenorii? Pe ce loc suntem noi?

It's tactics.:ok:

Alterati, alternati?

Dregan
1st March 2011, 11:28
Documentul prezentat de Condescu e de rasul lumii:happy Cica februarie 2011 ar avea 29 de zile:no: Daca va fi nevoie jucam si cu Pandurii si ii batem ca sa li se umfle vena si mai tare tuturor ofuscatilor.

Cat despre meciul cu rapid... Lasa sa jucam noi la 0-0 si sa castigam, iar steaua sa joace tiki-taka in continuare:jerk:

fl0o
1st March 2011, 16:17
Cat de des alterati voi lotul? Cat de des alterati voi antrenorii? Pe ce loc sunteti voi?

Cat de des alteram noi lotul? Cat de des alteram noi antrenorii? Pe ce loc suntem noi?

It's tactics.:ok:Cu cat schimbi mai mult cu atat ai mai multe sanse sa dai peste un Messi :rolleyes:

Farmecul Vietii
1st March 2011, 16:18
unde sunt vremurile cand castigam la Galati 7-0?o tempora...
bun si un egal, titlu la anu' poate; n-avem noi echipa de titlu.Vad un 1-1 aici: s-ar parea ca deschidem scorul insa ne vom retrage prematur in speranta ca vom tine de rezultat, insa vom primi gol dupa o centrare de partea lui Bozovic si un cap sanatos.

Rossi
1st March 2011, 23:48
meci de 1X2 ...

Denis
2nd March 2011, 00:25
Alterati, alternati?

Ehh, vine din engleza "to alter" care inseamna "a modifica". :D E de inteles la mine. :P

aLLiin
2nd March 2011, 02:53
Abia astept acest meci...vom vedea cu adevarat forma echipelor...

moty
2nd March 2011, 09:37
Ehh, vine din engleza "to alter" care inseamna "a modifica". :D E de inteles la mine. :P

Da, mi-aduce aminte de unchi-miu, care era stabilit in Canada de vreo 20 de ani, si cand mai venea prin tara, tot intreba :"ce-i cu polutia asta?" :D

delaoltenia
2nd March 2011, 13:08
0-0

Datenshi
2nd March 2011, 14:37
Egal poate, dar sanse minime pentru 0-0 la un meci Otelul Rapid.

megastar
2nd March 2011, 14:52
Daca batem Rapidul am mai scapat de o grija, dar cel mai bin sa jucam atenti.Oricum golurile se vor inscrie dupa pauza si Otelul e mai bine pregatita fizic decat Rapidul.

Telespan
2nd March 2011, 15:57
Daca batem Rapidul am mai scapat de o grija, dar cel mai bin sa jucam atenti.Oricum golurile se vor inscrie dupa pauza si Otelul e mai bine pregatita fizic decat Rapidul.

Am vazut ce conditie fizica aveti in meciul cu Panduri:D

RunRun1730
2nd March 2011, 17:41
1-1 :)

six
2nd March 2011, 18:38
1 solist ;)

Shinnok
2nd March 2011, 19:08
1.

Elgorriaga
2nd March 2011, 19:26
Meci clar de 0-0, cu 2 atacuri impotente împotriva unor apărări cît de cît ferme.

Duba
2nd March 2011, 20:42
Ca lot prima echipa comunista din Romania, rapid, este superioara. Dorinel este, insa, cu 10 clase peste cimpanzica. Asadar, victoria nu le poate scapa moldovenilor de la Dunare.

1

bada_otelul
2nd March 2011, 22:56
Da, mi-aduce aminte de unchi-miu, care era stabilit in Canada de vreo 20 de ani, si cand mai venea prin tara, tot intreba :"ce-i cu polutia asta?" :D

Probleme cu polutia se lauda ca are si colegul Sebastian, aka Hardliner, in urma cu ceva timp. Oare i-o fi trecut?:D
Rapid si Vaslui sunt peste Timisoara ca valoare a loturilor, deci si un egal ar fi bun, mai ales ca i-ar tine si in priza, mai concentrati. Totusi, cred ca orice suporter, fie el galatean sau rapidist, spera in victorie.

cip
3rd March 2011, 14:59
Rapid si Vaslui sunt peste Timisoara ca valoare a loturilor, deci si un egal ar fi bun, mai ales ca i-ar tine si in priza, mai concentrati. Totusi, cred ca orice suporter, fie el galatean sau rapidist, spera in victorie.
nu stiu cum ai reusit sa cuantifici,dar daca e asa,va bate Rapidul de va suna apa-n cap,intrucat noi v-am dat 2-0 fluierand.
logic,nu? :D

megastar
3rd March 2011, 15:44
Eu cred ca tu ai vazut un alt meci.

Dregan
3rd March 2011, 15:58
nu stiu cum ai reusit sa cuantifici,dar daca e asa,va bate Rapidul de va suna apa-n cap,intrucat noi v-am dat 2-0 fluierand.
logic,nu? :D

Auzi, nu ne mai purta tu de grija. Noi nu stam ca raia pe topicurile dedicate timisoarei.

Cat despre meciul de care zici tu, daca am fi condus noi cu 2-0 pana in minutul 75 nu cred ca avea nimeni nimic de obiectat. Oricum s-a terminat 2-0 pt voi, sa fiti sanatosi, lasati-ne pe noi sa ne vedem de meciurile noastre.

cip
3rd March 2011, 15:59
ba nu,domnule Megastar! :D

cip
3rd March 2011, 16:03
Auzi, nu ne mai purta tu de grija. Noi nu stam ca raia pe topicurile dedicate timisoarei.

Cat despre meciul de care zici tu, daca am fi condus noi cu 2-0 pana in minutul 75 nu cred ca avea nimeni nimic de obiectat. Oricum s-a terminat 2-0 pt voi, sa fiti sanatosi, lasati-ne pe noi sa ne vedem de meciurile noastre.
ati avut meciuri? :o:
mai stau 2-3 etape,pana va depasim si nu mai prezentati interes :D

megastar
3rd March 2011, 16:18
Dupa ce va vor depasi Vasluiul si poate Rapid , sunt sigur ca nu vom mai prezenta interes. Timisoara a patit mereu la fel, pe final a clacat. Trebuie sa fie frustrant pentru un suporter sa sustina o echipa care se tot pierde pe final .

bada_otelul
3rd March 2011, 22:45
nu stiu cum ai reusit sa cuantifici,dar daca e asa,va bate Rapidul de va suna apa-n cap,intrucat noi v-am dat 2-0 fluierand.
logic,nu? :D

Ca loturi, foarte obiectiv, Rapid si Vaslui mi se par peste Timisoara. Timisoara sta intr-un jucator, al carui nume cred ca-l poti ghici.
In schimb Otelul se bazeaza pe forta grupului. Dupa 19 etape "grupul" a dat randament decat "valorile individuale". Important e sa ramanem pe primul loc, nu sa ii batem pe x sau y :ok:
Voi nu aveti decat sa ne bateti si in retur cu acelasi bulan iar noi SA RAMANEM PE PRIMUL LOC SI DUPA ETAPA 34!

cip
4th March 2011, 07:59
Ca loturi, foarte obiectiv, Rapid si Vaslui mi se par peste Timisoara. Timisoara sta intr-un jucator, al carui nume cred ca-l poti ghici.
In schimb Otelul se bazeaza pe forta grupului. Dupa 19 etape "grupul" a dat randament decat "valorile individuale". Important e sa ramanem pe primul loc, nu sa ii batem pe x sau y :ok:
Voi nu aveti decat sa ne bateti si in retur cu acelasi bulan iar noi SA RAMANEM PE PRIMUL LOC SI DUPA ETAPA 34!
iti reamintesc ca in tur am batut si Vasluiul si Rapidul si Otelul...cat bulan sa fi avut? :D
una peste alta,niciuna dintre echipele mentionate (inclusiv noi) nu rupe gura targului,asa ca e posibil orice ;)

megastar
4th March 2011, 09:32
Otelul mai are un avantaj pe care nu il iau in considerare adversarii.Daca nu castigam titlul, nu e nicio problema, pentru ca oricum banii investiti sunt destul de putini, insa daca echipele care vin dupa noi nu castiga, va fi tragedie. De aceea toti sunt crispati, si trebuie sa greseasca macar o data. In plus , mai exista si intalnirile directe intre urmaritoarele noastre si se vor macina intre ele.

Denis
4th March 2011, 09:48
Cate un egal in meciurile cu Rapid, Timisoara, Vaslui, Steaua si Dinamo, si victorii cu FC Brasov, U Cluj, Gloria, Tg Mures, si Branesti, iar Campionatul este al nostru.

delaoltenia
4th March 2011, 09:50
Egal doar cu ailalti,cu noi veti pierde.:D

Denis
4th March 2011, 09:56
Serios? :D Lafel ca in tur? :P

delaoltenia
4th March 2011, 10:09
In tur am vrut doar sa va ajutam.;)

Razvan T.
4th March 2011, 10:17
Cate un egal in meciurile cu Rapid, Timisoara, Vaslui, Steaua si Dinamo, si victorii cu FC Brasov, U Cluj, Gloria, Tg Mures, si Branesti, iar Campionatul este al nostru.

Vise umede :drak:

Denis
4th March 2011, 10:22
In tur am vrut doar sa va ajutam.;)

Cum sa nu... :P


---------------


Razvane, in caz de ai uitat, recordul echipei Otelul este 13 victorii, 3 egaluri si 3 infrangeri in acest sezon. In tur ati avut bulan, dar in retur nu mai scapati. :evil:

Auzi la el, vise umede. :sneaky:

Razvan T.
4th March 2011, 10:25
Razvane, in caz de ai uitat, recordul echipei Otelul este 13 victorii, 3 egaluri si 3 infrangeri in acest sezon. In tur ati avut bulan, dar in retur nu mai scapati. :evil:

Auzi la el, vise umede. :sneaky:

Bulanul tine cu cei puternici ... adica cu noi :D

Denis
4th March 2011, 10:34
Pff, daca aveati bulan si erati si puternici erati pe loc de uefa acum. :evil:

But noooooo :nah:

megastar
4th March 2011, 14:50
In tur am vrut doar sa va ajutam.;)

Acceptam ajutorul vostru si in retur. Deci, inca 3 puncte si din Ghencea?

Ferko
4th March 2011, 15:23
Deci astazi bate Otelul, bate bine. Am auzit ca vine iar Taher. Sau poate vrea numai banii de la coposel...

neolars
4th March 2011, 15:24
Rapidul nu este avantajat decat de victorie. Egalul este in favoarea Otelului. Probabil sumudica va aborda temator si acest joc, asa cum a facut-o in toate meciurile importante (mentalitate 0). Daca ne gandim si la stilul Otelului, lucrurile par sa se indrepte catre un egal.

P1ka
4th March 2011, 15:57
2.
castigam cu 1-0

Doar ? eu zic un 0-3 in prim plan - Pancu.

Razvan T.
4th March 2011, 16:18
Pff, daca aveati bulan si erati si puternici erati pe loc de uefa acum. :evil:

But noooooo :nah:

Noi asteptam sa ne aratam forta sezonul viitor. Acuma numa ametim adversarii si pe unii ii mai cotonogim. :drak:

megastar
4th March 2011, 16:24
Daca ii cotonogiti pe timisoreni si vasluieni e perfect. Si la anul sa se bata Otelul si U Cluj la titlu.

Hard
4th March 2011, 16:26
sper sa se termine (cel mult :D ) egal ! dar un egal cu multe goluri, ca sa nu-mi para rau de banii pe care-i voi da pe bilet.

MMihnea
4th March 2011, 16:56
Daca ii cotonogiti pe timisoreni si vasluieni e perfect. Si la anul sa se bata Otelul si U Cluj la titlu.

Diferenta dintre cele 2 echipe e in primul rand de mentalitate, universitatea din momentul asta nu poate trece de mijlocul clasamentului...

Otelu are o mentalitate profesionista, iar suporterii de pe ols par moderat optimisti ( castigam punct sau puncte ). Pacat ca va ambalati uneori la provocari... hilare...

Eu unul ,ca stelist , respect performanta si mentalitatea echipelor profesioniste - acum Otelu si Gazul, odata Unirea....

Denis
4th March 2011, 20:19
Vezi ca esti offtopic.

megastar
5th March 2011, 07:36
Otelu are o mentalitate profesionista, iar suporterii de pe ols par moderat optimisti ( castigam punct sau puncte ). Pacat ca va ambalati uneori la provocari... hilare...


Eu cred ca provocarile si raspunsurile la provocari, pastrate in limita bunului simt, fac parte din farmecul unui forum de genul asta. Restul (jigniri, atacuri gratuite,etc) fac parte din domeniul de activitate a moderatorilor.

Vadim
5th March 2011, 10:03
Otelul - Rapid, echipe probabile si date statistice:
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/72748/otelul--rapid-echipe-probabile-si-date-statistice.htm

Partida e LIVE aici:
http://live.onlinesport.ro/fotbal/liga-1/2010-2011/retur/etapa-20/otelul-galati-fc-rapid_36/live.html

Steel Jar
5th March 2011, 11:19
Sunt ingrijorat de ceva anume. Suporterii rapidisti au aterizat cu bine la Galati? Au avut un zbor, in stol, placut? Nu a incercat nimeni sa ii doboare cu prastia?:D
O sa fie asa , 0-50 la pauza si apoi revenim si castigam cu 100-99.:D

Denis
5th March 2011, 11:31
Sunt ingrijorat de ceva anume. Suporterii rapidisti au aterizat cu bine la Galati? Au avut un zbor, in stol, placut? Nu a incercat nimeni sa ii doboare cu prastia?:D
O sa fie asa , 0-50 la pauza si apoi revenim si castigam cu 100-99.:D

La baschet? :D:P

-----------------

Important e sa scoatem cel putin un punct.

Steel Jar
5th March 2011, 11:36
Nu e bine asa, am fi dezavantajati. Albii nu stiu sa sara, totusi.:D

Denis
5th March 2011, 11:38
Otelul Galati - Rapid, sâmbata, ora 14.30, Digi Sport
Arbitri: Cristian Balaj - Miclos Nagy, Sebastian Gheorghe - Ionel Ivan
Observatori: Mircea Calin, Marian Dorobantu.
Supervizor: Vasile Avram.


ECHIPE PROBABILE

OTELUL GALATI: 12. Grahovac - 3. Râpa, 18. Costin, 30. Perendija, 23. Salageanu - 26. Neagu, 29. Giurgiu - 8. Antal, 10. Paraschiv, 14. Ilie - 27. Pena.
Antrenor: Dorinel Munteanu.
Rezerve: 1. Branet, 16. Sîrghi, 20. Cojoc, 7. Iorga, 17. Bus, 37. Viglianti, 19. Punosevac.

RAPID: 1. Coman - 81. Candido, 4. M. Antonio, 23. M. Constantin, 19. Bozovici - 14. Roman, 15. Lazar, 30. Spadacio, 11. Frunza - 21. Sburlea, 10. Herea.
Antrenor: Marius Sumudica.
Rezerve: 33. Bornescu, 27. Glauber, 20. Grigorie, 7. Cesinha, 13. Olberdam, 77. Pancu, 9. Cassio.

Ultimul meci disputat la Galati: scor 0-0, în 24 aprilie 2010.

În tur: scor 0-0.

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/72748/otelul--rapid-echipe-probabile-si-date-statistice.htm

Tim
5th March 2011, 11:53
De ce se joaca acest meci la ora de liga secunda?
Inca nu ati reusit sa mutati garajul aluia?:cry:

Steel Jar
5th March 2011, 12:02
Sa aveti timp sa digerati victoria noastra, sa nu va stea in gat mai pe seara...sa nu va inecati cumva.:D

Tim
5th March 2011, 12:07
Si cu garaju'? Cum e cu garaju'? :D

Denis
5th March 2011, 12:08
Nu mai exista.

Tim
5th March 2011, 12:11
Pacat.Era unul frumos,cu etaj....parca.:))

Denis
5th March 2011, 12:13
Eu l-as darama oriunde si l-ar reconstrui. M-a 'nervat prea tare omu. :D

megastar
5th March 2011, 12:19
Sa aveti timp sa digerati victoria noastra, sa nu va stea in gat mai pe seara...sa nu va inecati cumva.:D

Like :yes:

pif
5th March 2011, 12:31
Otelul-RAPID 0-1 gol Herea sau Sburlea, meciul va avea cel putin 2 jucatori eliminati.

Ferko
5th March 2011, 13:21
Sunt ingrijorat de ceva anume. Suporterii rapidisti au aterizat cu bine la Galati? Au avut un zbor, in stol, placut? Nu a incercat nimeni sa ii doboare cu prastia?:D
O sa fie asa , 0-50 la pauza si apoi revenim si castigam cu 100-99.:D
Sa nu te superi, dar o sa fie 0-1 la pauza si 2-1 la final ! Numai asa ca sa nu ai dreptate !

Cristy RVD
5th March 2011, 13:28
Sunt ingrijorat de ceva anume. Suporterii rapidisti au aterizat cu bine la Galati? Au avut un zbor, in stol, placut? Nu a incercat nimeni sa ii doboare cu prastia?:D


Din ce am inteles au fost intampinati de taranii din oras care nu se mai opreau din cersit.Unii dintre suporteriii rapidisti s-au calcat pe inima, le-au dat cate 50 de bani, au scuipat si au plecat.Cica se vor reintalni pe stadion.

TaciAcolo
5th March 2011, 13:32
2-0 otelul ... rapidu se sparge repede ca in fiecare sezon

Denis
5th March 2011, 13:49
Din ce am inteles au fost intampinati de taranii din oras care nu se mai opreau din cersit.Unii dintre suporteriii rapidisti s-au calcat pe inima, le-au dat cate 50 de bani, au scuipat si au plecat.Cica se vor reintalni pe stadion.

:bored:

Tim
5th March 2011, 14:05
2-0 otelul ... rapidu se sparge repede ca in fiecare sezonHai mai ,ce dracu.Pune banii la pariuri daca simti tu dar trebuie sa se incheie si minunea asta.

Hingherul
5th March 2011, 14:06
un egal e gigiugiuc. hai ca se poate :D

ichigo
5th March 2011, 14:08
eu merg pe 1, si prefer sa ia titlul otelul, decat "gigi de bega" si umflatul ala de porumboiu.

TaciAcolo
5th March 2011, 14:24
Hai mai ,ce dracu.Pune banii la pariuri daca simti tu dar trebuie sa se incheie si minunea asta.

nu e nicio minune .....minune a fost mediasu;) prin primele etape
otelu e ca un tanc ...condus de un neamt calca tot in picioare :evil:

delaoltenia
5th March 2011, 14:33
Un link sa vada si ochisorii mei acest derby,se poate?

Tim
5th March 2011, 15:03
Un link sa vada si ochisorii mei acest derby,se poate?Ne cerem scuze dar posibilitatile tehnice nu ne permit sa acoperim si zona dumneavoastra.
:D

Livetv.ru....asta e sfant!:ok:

Tim
5th March 2011, 15:04
OT.ce abureala de meci.Ma scuzati,ma duc sa dorm putin.:D

Hingherul
5th March 2011, 15:20
cam domina otelarii.

El Pistolero
5th March 2011, 15:27
Meci de 2 lei.Si in liga a 3-a din Anglia se joaca un fotbal mai frumos.Ma duc la somn.:D

Hingherul
5th March 2011, 15:30
sa speram ca nu or sa fie goluri sa se poata odihni linistiti oamenii astia :D

TaciAcolo
5th March 2011, 16:07
1-0 otelu

P1ka
5th March 2011, 16:09
68'
Salageanu centreaza perfect pentru Pena, care inscrie pentru 1-0!

...

Hingherul
5th March 2011, 16:10
ce ratangiu betivul ala de pancu.

eventHorizon
5th March 2011, 16:10
Cand ii vad pe Porcea si Shumudel suparati creste inima in mine! :D Hai Otelu!!!! /hello

P1ka
5th March 2011, 16:28
77'
Marius Constantin este eliminat dupa un fault asupra lui Antal!

mariomax
5th March 2011, 16:31
tiganul nu se dezminte...;)

delaoltenia
5th March 2011, 16:31
Otelul,invincibila pe teren propriu.
Felicitari!!

Pronostic corect:bogdan_nj, Bumbescu, Cosmin_DH, danini, Defence, Denis, dextercioby, Dregan, Duba, Echo, eventHorizon, fl0o, Hingherul, ichigo, megastar, MMihnea, Redboy, Shinnok, STEEL, Steel Jar, STEELMAN, stiintacv, SwedishMafia, VILLARREAL, ZEROSASE

delaoltenia
5th March 2011, 16:36
Otelul - Rapid 1-0

Marcatori:
Pena,68'.
Suturi:
7-5
Suturi pe poarta:
4-1
Cartonase galbene:
0-3
Cartonase rosii:
0-1
Faulturi:
9-9
Cornere:
3-8
Posesie:
50%-50%

Duba
5th March 2011, 16:40
Am anticipat corect. Victorie logica si normala. Dorinel cu 10 clase peste cimpanzica.

Ce mai spun acum suporterii fara creier ai Otelului, care-l injurau de mama focului pe cel care i-a adus in aceasta situatie mai mult decat favorabila pentru a castiga campionatul? Si n-au fost putini.
Marea majoritatea de pe acest site, din dolarel nu-l scoteau. Ca sa nu mai spun ca, in editia trecuta, i-au cerut demisia aproape tot campionatul.

delaoltenia
5th March 2011, 16:44
Cata dreptate ai Duba,noi l-am aruncat din Ghencea asemeni unui gunoi. :(
Otelarii au parte de o conducere cu adevarat profesionista,au liniste si disciplina.Nu asta e cheia succesului?

Duba,cauta o alta forma de exprimare,sa nu fiu nevoit sa-ti editez posturile.

corello
5th March 2011, 16:53
Dara Rapid nu isi ia un antrenor de meserie, e jale pe viitor

delaoltenia
5th March 2011, 16:55
Asta e cel mai bun,sa nu-i dea drumul pan' la pensie.;)
Il urmaresc la conferinta de presa,cata sinceritate l-a pleznit. :D

Radu
5th March 2011, 16:58
@Duba,Dario
Eu zic sa va duceti si sa il aplaudati maine seara pe becali.Daca hibridul asta ia campionatul sa ii ridicati si o statuie!

Duba
5th March 2011, 17:05
@Duba,Dario
Eu zic sa va duceti si sa il aplaudati maine seara pe becali.Daca hibridul asta ia campionatul sa ii ridicati si o statuie!

Ba, stii ce n-ai inteles tu? N-ai inteles ca eu sustin Steaua. Exact la fel cum suporterii de sub pod sustin rapidul si nu pe Copos, sau cei ai Timisoarei pe Bragadiru si nu pe umflatul de Iancu, sau cei ai lui dinamo, echipa si nu pe Porcea sau Badea.
Fa-ti un transplant de creier ca poate iti revi. Altfel, lasa-te de acest sport. Nu e pentru tine.

On topic. Felicitari Otelului si mai ales lui Dorinel.

Radu
5th March 2011, 17:11
Ba, stii ce n-ai inteles tu? N-ai inteles ca eu sustin Steaua. Exact la fel cum suporterii de sub pod sustin rapidul si nu pe Copos, sau cei ai Timisoarei pe Bragadiru si nu pe umflatul de Iancu, sau cei ai lui dinamo, echipa si nu pe Porcea sau Badea.
Fa-ti un transplant de creier ca poate iti revi. Altfel, lasa-te de acest sport. Nu e pentru tine.

On topic. Felicitari Otelului si mai ales lui Dorinel.

Doamne,da prost mai esti...daca as avea noroc de bani cum am de prosti...
Si acum sa discutam on-topic despre ce mananci tu *****...esti multumit ca absolut toate gloriile steliste au fost batjocorite de acest jeg?Esti multumit ca Steaua este asociata cu valize si alte *****uri?Esti multumit ca jegul iese zi de zi in presa si mananca ***** la adresa jucatorilor si oamenilor din staff?Stii sensul cuvantului "normalitate"?
Tampitule,noi astia 400-500 care facem "scandal" asta cerem...NORMALITATE...un cuvant care nu se gaseste in vocabularul unui becaliot ca tine!Bheee Bheee Bheee

aLLiin
5th March 2011, 17:11
Precizie germana=otelul campioana!

delaoltenia
5th March 2011, 17:18
Duba si Radu,mutati discutia pe suporter.

BBB
5th March 2011, 17:34
Tampitule,noi astia 400-500 care facem "scandal" asta cerem...NORMALITATE...un cuvant care nu se gaseste in vocabularul unui becaliot ca tine!Bheee Bheee Bheee

Mai bine ati cere o sponsorizare de la UNICEF, am auzit ca aia ajuta copiii prosti ca voi cu hainute, jucarii si abecedare :))

Radu
5th March 2011, 17:37
Mai bine ati cere o sponsorizare de la UNICEF, am auzit ca aia ajuta copiii prosti ca voi cu hainute, jucarii si abecedare :))

Am auzit ca v-a dat walter vreo 2 autocare pentru meciul cu brasovul din etapa trecuta,cum sta treaba,a?
Mai bine uita-te in propria ograda!

<post editat>

corello
5th March 2011, 17:38
Asta e cel mai bun,sa nu-i dea drumul pan' la pensie.;)

Vai, vai...pai si-o dat pantalonii jos apoi la o saptamana o promis ca vine in egari...pana la pensie....:D

corello
5th March 2011, 17:39
Am auzit ca v-a dat walter vreo 2 autocare pentru meciul cu brasovul din etapa trecuta,cum sta treaba,a?

Unde ai auzit asta, la radio evanghelia?

Radu
5th March 2011, 17:40
Unde ai auzit asta, la radio evanghelia?

Ai beneficiat si tu de aceasta favoare?Un pachetel cu mancare,a?

corello
5th March 2011, 17:47
Mai, greu ii mai poate ajunge pe Otelul careva.
Is curios ce va face Stan cu banii din CL. Va face echipa? ;)

fl0o
5th March 2011, 18:14
Mai nou sumigol se plange ca Otelul nu este dezavantajata :rolleyes: Fair Play
nu caut sa il contrazic neaparat, dar nu are dreptate:
http://tv.gsp.ro/Pena-cade-n-careu-O-elul-Gala-i-Rapid-1-0-15306.html

Duba
5th March 2011, 18:59
Doamne,da prost mai esti...daca as avea noroc de bani cum am de prosti...
Si acum sa discutam on-topic despre ce mananci tu *****...esti multumit ca absolut toate gloriile steliste au fost batjocorite de acest jeg?Esti multumit ca Steaua este asociata cu valize si alte *****uri?Esti multumit ca jegul iese zi de zi in presa si mananca ***** la adresa jucatorilor si oamenilor din staff?Stii sensul cuvantului "normalitate"?
Tampitule,noi astia 400-500 care facem "scandal" asta cerem...NORMALITATE...un cuvant care nu se gaseste in vocabularul unui becaliot ca tine!Bheee Bheee Bheee

Cretinule, doar voi astia 400-500 de pusti fara creier puteti sa cereti plecare cuiva care a scos o groaza de bani din buzunar ca sa ne scoata din mocirala in care eram in perioada ********ului de Paunescu. Iti aduci aminte? Locul 9, cu -4 la adevar dupa 19 etape, la vreo 20 de puncte de locul 1. Asta asa cioban cum e a dus echipa de 3 ori consecuriv in Liga, de alte 3 ori in primavara europeana, a castigat campionate si in perioada lui s-a jucat o semifinala de cupa europeana, pe care fotbalul romanesc nu o va mai pupa cel putin 20 de ani de acum incolo.
Glorii spui?? Pai si Eusebio a fost o mare glorie a Benficai, nu-i asa? N-a fost insa niciodata antrenorul acestei echipe. La noi, toti prostii si fudulii vor sa preia Steaua. Pana si la Steaua II avem parte de o asa-zisa glorie. Un derbedeu, care a vandut o cupa Timisoarei. Retine, cap de musca, gloriile trebuie sa aiba valore pentru a fi antrenor. Doar ca fosta glorie, nu poti pretinde nimic, nici macar sa antrenezi la copii si juniori, mai ales daca esti si betiv cum, din pacate, au fost si pe la noi.

Radu
5th March 2011, 19:17
Bai boule,nicio glorie nu a pretins ca vrea sa antreneze Steaua.Tampitule,ce i-a facut jegul lui Hagi,a?Dar lui Tudorel Stoica? A zis vreodata Stoica ca vrea sa antreneze Steaua?Dar Boloni?
Sa stii un lucru de la mine,chiar daca Steaua v-a ajunge vreodata in Liga 2 noi acolo v-om fii,alaturi de echipa,in timp ce voi zabrautenii o sa fiti cu jegul!
Inca ceva,asta cu banii investiti a fost ceva mai tare :)) Pai bai boule,3 ani de CL=45 mil euro + semifinala aia de Uefa cu incasari cu tot peste 7-8 mil euro...deci???
Cat despre tine,esti doar un semidoct!

bada_otelul
5th March 2011, 19:23
http://www.youtube.com/watch?v=RP19fU7V9ho&feature=player_embedded
Reverse angle
Vioctorie meritata, atmosfera minunata, noroi din belsug, fotbal foarte tacticizat, dar ce mai conteaza?:ok:

BBB
5th March 2011, 21:27
daca Steaua v-a ajunge vreodata in Liga 2 noi acolo v-om fii,alaturi de echipa

o experienta pe care v-o dorim din suflet

PS: On topic, lupta a ramas sa se dea intre Otelul, Timisoara si Vaslui, insa pe astia ultimii ii scoatem noi din carti maine ;)

Radu
5th March 2011, 21:30
o experienta pe care v-o dorim din suflet

PS: On topic, lupta a ramas sa se dea intre Otelul, Timisoara si Vaslui, insa pe astia ultimii ii scoatem noi din carti maine ;)

Nu m-ar deranja in niciun fel,atata timp cat scapam de jeg.As merge dupa Steaua oriunde in Romania asta,pe orice maidan!
Problema e alta,mai aproape sunteti voi de liga 2,decat hibridul asta in momentul de fata!

BBB
5th March 2011, 21:32
Problema e alta,mai aproape sunteti voi de liga 2,decat hibridul asta in momentul de fata!

Crezi tu ;) E o probabilitate mai mare sa castige Romania cupa mondiala de Rugby de anul viitor decat sa retrogradam noi

Lordul
5th March 2011, 21:34
victorie imensa pentru Otelul Galati...prin golul lui Pena

Radu
5th March 2011, 21:35
Crezi tu ;) E o probabilitate mai mare sa castige Romania cupa mondiala de Rugby de anul viitor decat sa retrogradam noi

Discutam peste 3-4 etape,cand o sa ajungeti pe un loc retrogradabil.Nu uita cum ati promovat anul trecut!

P1ka
5th March 2011, 22:47
Discutam peste 3-4 etape,cand o sa ajungeti pe un loc retrogradabil.Nu uita cum ati promovat anul trecut!

"U" nu va retrograda , multi ani de acum in colo Clujul va avea 2 echipe in prima liga. Poate ca Universitatea Cluj va intrece si CFR-ul.

Elgorriaga
5th March 2011, 23:17
Crezi tu ;) E o probabilitate mai mare sa castige Romania cupa mondiala de Rugby de anul viitor decat sa retrogradam noi

... mai ales că anul viitor nu e nici o Cupă Mondială de rugby în plan :D o să fie însă una la toamnă :rolleyes:

Ess
6th March 2011, 00:58
incet, incet, galatiul se indreapta spre primul titlu!
bravo ma!!! respect!:ok:

Denis
6th March 2011, 07:24
Timisoara abea asteapta sa calcam gresit. Ne sufla in ceafa iar noi nu reusim sa ne desprindem la mai multe puncte. Oricum si 5 puncte avans sunt bune.

delaoltenia
6th March 2011, 07:26
Ai rabdare,chiar ei vor calca stramb.Voi veti fi campioni.:ok:

megastar
6th March 2011, 07:47
Timisoara abea asteapta sa calcam gresit. Ne sufla in ceafa iar noi nu reusim sa ne desprindem la mai multe puncte. Oricum si 5 puncte avans sunt bune.

Timisoara ,la fel ca si noi, trebuie sa castige meciurile cu echipele din coada plutonului. CFR Cluj nu a fost o echipa destul de motivata pentru a impiedica Timisoara.Stai sa faca primul egal , sa vezi scandal si la ei.
La fel si noi, trebuie sa intram concentrati in meciurile cu echipele mai putin titrate, pentru ca avem un talent deosebit sa ne dam cu stangul in dreptul.

Denis
6th March 2011, 08:17
Să sperăm că asta, cu stângu-n-dreptu, ține de trecut. Sper să-i PENA~lizăm și pe Vaslui, iar pe Timișoara să-i PARA~lizăm. :evil:

six
6th March 2011, 08:32
1 solist ;) :happy:happy:happy

Denis
6th March 2011, 08:42
Ce-i asa amuzant?

delaoltenia
6th March 2011, 09:18
Se bucura pentru victoria cu CFR ;)

Denis
6th March 2011, 09:51
Aici ?!? Probabil a gresit thdul.

Leo
6th March 2011, 09:56
Lasa-l sa se bucure.

megastar
6th March 2011, 11:11
Cea mai frumoasa victorie e aceea dupa care adversarul tau recunoaste ca ai fost mai bun.
Ce ziceti de publicul de la Galati? Stadionul a fost neincapator.Nici nu vreau sa ma gandesc ce va fi la meciul cu Vaslui. Galatiul are peste 300000 de locuitori, si cred ca cel putin jumate vor dori sa vada primul meci in nocturna al Otelului.

Leo
6th March 2011, 11:17
La fel a fost si la Timisoara la inaugurarea nocturnei.

delaoltenia
6th March 2011, 11:19
Esti din Timisoara? :D

Denis
6th March 2011, 12:52
Ce mai conteaza de unde e. :D Sa fim bucurosi cu totii ca a luat Otelul cele 3 puncte, sa-i dam cu bere si sa dea Domnul sanatate! :D


PS: Urati-ne succes si etapa viitoare cu Tg Mures! :D

Vadim
6th March 2011, 12:58
Ar fi culmea sa pierdeti acolo. :D

Denis
6th March 2011, 12:59
Nu cobi ma. :P

Vadim
6th March 2011, 13:00
Ar fi culmea culmilor. :D

Denis
6th March 2011, 13:13
Apropo de meciul cu Rapid, ca mi-am adus aminte. Bou ala de comentator cica: <<de ce nu o fi cazut Marius Constantin cand a fost tras de tricou in careu?>> 'Ma bucur' ca pana si comentatorii incurajeaza jucatorii sa plonjeze prin careu, si nu numai antrenorii. Daca jucatorul este tras de tricou, arbitrul oricum da fault daca vede tragerea de tricou. Iar plonjatul NU face ca arbitrul sa vada ca a fost fault. Daca vede, vede, daca nu, nu.

PS, la faza aceea n-a fost nici vorba de fault, se vede din orice unghi ca mainile fundasului galatean erau la locul lor, dar comentatorul nu stiu ce-a fumat inainte de meci.

Razvan T.
6th March 2011, 13:17
Discutam peste 3-4 etape,cand o sa ajungeti pe un loc retrogradabil.Nu uita cum ati promovat anul trecut!

Radule sa fim seriosi ;) ... otelariilor pregatiti-va ca venim :D

MMihnea
6th March 2011, 17:04
Ai rabdare,chiar ei vor calca stramb.Voi veti fi campioni.:ok:

cum , ca aia nu vor sa piarda nici chip...
oricum... vreau sa vad ce fac Dorinel si otelarii lui in Europa (nu cred ca mai pot sa cada sub locurile de E.L.)

delaoltenia
6th March 2011, 17:11
Mihnea,nu comentez arbitrajul de care au parte timisorenii.Pot spune ca le va veni si lor randul,eu nu cred in varianta ca Timisoara trebuie scoasa cu orice chip campioana.Atunci sa-l vad pe jabba.
Ce vor face otelarii in Europa,chiar nu ma intereseaza.Sper sa pierdem locurile care ne trimit direct in liga campionilor,abia atunci vom avea un campionat mai linistit.Patronii vor banii,noi vrem spectacol si rezultate.Pana acum castig de cauza au avut doar patronii,noi mai putin.

Lordul
6th March 2011, 22:06
hai ca Otelul a jucat f.bine cu Rapid....joaca un fotbal curat ......

Telespan
7th March 2011, 00:12
[QUOTE=Duarte;3413369]hai ca Otelul a jucat f.bine cu Rapid....joaca un fotbal curat ......[/QUOTE
Ai vazut meciul?Otelul -Rapid a fost un meci infect de liga a4a?Paraschiv o ocazie shi Herea o bara ,daca tu zici k ti-a placut meciul este grav.

Elgorriaga
7th March 2011, 00:56
Sper sa pierdem locurile care ne trimit direct in liga campionilor,abia atunci vom avea un campionat mai linistit.Patronii vor banii,noi vrem spectacol si rezultate.

:ok:

Vandam
7th March 2011, 07:30
Telespan:
Ai vazut meciul?Otelul -Rapid a fost un meci infect de liga a4a?Paraschiv o ocazie shi Herea o bara ,daca tu zici k ti-a placut meciul este grav.

Daca ati fi castigat ar fi fost meci de shampion lig. :happy

Dregan
7th March 2011, 09:08
Superb ! Acum sa trecem la Tg. Mures...

megastar
7th March 2011, 09:10
cum , ca aia nu vor sa piarda nici chip...
oricum... vreau sa vad ce fac Dorinel si otelarii lui in Europa (nu cred ca mai pot sa cada sub locurile de E.L.)

Singura chestie care ma doare e ca nu vom juca la Galati in Champions League. Ar fi fost nebunie , probabil ca am fi putut umple orice stadion, indiferent de marimea lui. Din pacate la noi in Galati nu se intelege ca e nevoie de un stadion care sa permita meciuri de CL.

Doctor_Satan
7th March 2011, 15:29
Stai, ca nu pricep!
Nocturna o sa avem, gazonul e foarte bun, numarul de locuri minim il avem, turnichetii i-am montat. Acum ce mama lor mai vor ca sa avem stadionul conform standardelor?

rhadookoo5
7th March 2011, 15:35
Stai, ca nu pricep!
Nocturna o sa avem, gazonul e foarte bun, numarul de locuri minim il avem, turnichetii i-am montat. Acum ce mama lor mai vor ca sa avem stadionul conform standardelor?

Trebuie minim 1500 locuri VIP, plus parcare pentru acestea. Mai sunt alte criterii, le gasesti aici: Uefa Stadium Categories (http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_stadium_categories)

Razvan T.
7th March 2011, 16:02
Stai, ca nu pricep!
Nocturna o sa avem, gazonul e foarte bun, numarul de locuri minim il avem, turnichetii i-am montat. Acum ce mama lor mai vor ca sa avem stadionul conform standardelor?

Lipsesc multe :yes:, dar o sa jucati pe National Arena daca luati campionatul. ;)

megastar
7th March 2011, 16:21
Lipsesc multe :yes:, dar o sa jucati pe National Arena daca luati campionatul. ;)

Niciodata in Bucuresti. Ar fi culmea rusinii sa jucam in Bucuresti in Liga Campionilor.

Denis
7th March 2011, 16:40
Ai vazut meciul?Otelul -Rapid a fost un meci infect de liga a4a?Paraschiv o ocazie shi Herea o bara ,daca tu zici k ti-a placut meciul este grav.

Pentru noi a fost un meci frumos pentru ca peste 60% din meci am reusit sa va tinem in jumatatea voastra de teren. Am jucat matza cu voi. Am marcat frumos din faza fixa. Felicitari si lui Dorinel care a modificat cu succes compartimentul ofensiv. La mai putin de 15 minute dupa ce a intrat pe teren a reusit sa marcheze.

Cristy RVD
7th March 2011, 17:26
Am marcat frumos din faza fixa.

asta e tare :happy

Datenshi
7th March 2011, 17:42
gazonul e foarte bun

:o: La tv s-a vazut altceva sambata.

bada_otelul
7th March 2011, 21:39
:o: La tv s-a vazut altceva sambata.

A fost prima data in 5 ani cand a aratat prost. Poate gresesc eu dar am impresia ca gazonul a fost curatat abia cu foarte putin timp inainte de meci si din cate auzisem se folosise apa pentru a topi zapada. Nu stiu daca e 100% corect ce am auzit dar asta ar explica situatia, in conditiile in care iarna trecuta a fost mai grea si totusi, la primul meci, gazonul s-a prezentat bine.
Paradoxal, Rapidul, desi teoretic echipa dezavantajata mai mult de un asemenea gazon, ar fi putut profita la cel putin o faza, cand Costin a alunecat urat tare de tot si a scapat Sburlea pe partea stanga :headbang:

Elgorriaga
7th March 2011, 21:47
Niciodata in Bucuresti. Ar fi culmea rusinii sa jucam in Bucuresti in Liga Campionilor.

Noh, păi nici Donețkul nici Kievul nu-s departe. Sau poate jucați la Tiraspol, cine știe.

megastar
7th March 2011, 21:55
Lasa ca mai sunt si alte orase in Romania cu stadioane bune de CL.

eSteven
8th March 2011, 22:06
Am reusit sa vad meciul de la 10 000 de mile departare... si a fost o desfatare :)> Multumesc OTELULE, Multumesc OTELULE, Sa traiesti "DORINELULE"; !!!!! Daca lucrurile vor continua asa, meciurile dintre:OTELUL-timiscioara, OTELUL-vaslugi, pardon.. timisoara respectiv vaslui am vrut sa scriu (rectific); vor fi importante; Insa tind sa cred ca acest campionat atarna de rezultatele contra echipelor mici, respectiv nefavorite in vreun fel;

MULTUMESC OTELULE, OLE OEE OLE OLE OLE::::::

Vandam
8th March 2011, 22:14
:o: La tv s-a vazut altceva sambata.

Datenshi voi n-ar trebui sa discutati despre capitolul teren sau stadion. :)